Kabin İçi Uçuşlar İçin En İyi Havayolu Onaylı Evcil Hayvan Taşıyıcıları

Kabin İçi Uçuşlar İçin En İyi Havayolu Onaylı Evcil Hayvan Taşıyıcıları

Evcil hayvanınızla tatile çıkmak, en iyi arkadaşınızla bağ kurup rahatlamanın harika bir yoludur, ancak her zaman bir çanta hazırlayıp açık yola çıkmak kadar kolay değildir. Birçok evcil hayvan sahibinin, varış yerlerine ulaşmak için evcil hayvanlarıyla uçağa binmesi gerekir.

Köpeğiniz veya kedinizle uçmak üzücü bir deneyim gibi görünse de kaliteli bir evcil hayvan taşıyıcı, sizin ve sevgili tüylü arkadaşınızın varış noktanıza güvenli ve rahat bir şekilde ulaşmanızı çok daha kolay hale getirebilir.Bugün, bugün piyasadaki en iyi havayolu onaylı köpek veya kedi taşıyıcılarına bir göz atacağız ve siz ve evcil hayvanınız için en iyi taşıyıcıya karar vermeden önce yapmanız gereken tüm önemli hususları gözden geçireceğiz.

Bir Bakışta: Favori Havayolu Onaylı Evcil Hayvan Taşıyıcılarımız

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Alıcı Rehberi

İster hava yolculuğu için onaylanmış bir taşıyıcı için alışveriş yapıyor olun, ister sadece veteriner hekime seyahatler için harika bir taşıyıcı arıyor, ister köpeğiniz veya kedinizle tatiller, karar vermeden önce aramanız gereken birkaç özellik ve dikkate almanız gereken noktalar var ihtiyaçlarınız için mükemmel taşıyıcı.

Aşağıda, malzeme, yapı, havalandırma, boyut ve daha fazlası dahil olmak üzere dikkate alınması gereken birkaç şeyi ele alıyoruz. Köpeğinizle sık sık arabayla geçmeyi planlıyorsanız, en iyisi çarpışma testi yapılmış kasalara veya taşıyıcılara bakın senin yavru için.

Malzeme

Dikkate alınması gereken ilk şey, yapıldığı malzemedir. Tipik olarak, dış kısım naylon kumaştan yapılır, ancak tüm kumaşlar eşit yaratılmaz. En iyi taşıyıcılardan bazıları, nefes alabilirliğini koruyan ve aynı zamanda hoş olmayan evcil hayvan kokularına karşı dirençli olan optimum hava akışını sağlayan su geçirmez bir dış yüzey sağlar.köpek kız ismi

Çoğu taşıyıcı benzer malzemeler kullanıyor olsa da, bunlar mutlaka eşit şekilde oluşturulmaz. Bazı üreticiler kalın, ağır hizmet malzemesi ve yapım yöntemleri kullanırken, diğerleri daha ince hafif hizmet kumaşlarıyla köşeleri keser ve bu da ağır iş emsallerine göre aşınmaya açık bir şekilde daha yatkındır.

Yiyeceklerinize karşı koyabileceğiniz bir taşıyıcı arıyorsanız, su geçirmez ve aynı zamanda nefes alabilen ağır hizmet malzemelerinden yapılmış modellere bakın.

Havalandırma

Taşıyıcıyı yapmak için kullanılan malzemeye bağlanan bir diğer önemli endişe, ne kadar iyi havalandırıldığıdır. Favori seçimlerimiz, hava akışını optimize etmek ve ayrıca evcil hayvanınızın taşıyıcı dışında neler olup bittiğini görmesini sağlamak için çok sayıda ağ bölümü sunar.Bol miktarda örgü havalandırma panelinin olması önemli değildir; ağır hizmet tipi ağdan yapılmış olmaları da önemlidir. Daha ucuz modeller genellikle sivrisinek ağına benzeyen hafif hizmet ağına sahiptir. Evcil hayvanınızın tırnaklarının ağ boyunca ne kadar hızlı yırtılabileceğini ve taşıyıcıyı işe yaramaz hale getirebileceğini hayal etmek kolaydır.

Bu sorunla mücadele etmek için çoğu üretici, yırtılmaya ve yırtılmaya karşı daha zayıf plastik ağdan çok daha dayanıklı olan bir reçine ağ kullanır. Bu örgü stili hasara karşı daha dirençli olmakla kalmaz, aynı zamanda daha uzun ömürlüdür, bu da taşıyıcınızın zamanın testine dayanmasını sağlayacaktır.

Ağır Hizmet Tipi İnşaat

Elbette, ağır iş malzemeleri ve bol miktarda havalandırma önemlidir, ancak yapbozun taşıyıcınızın ne kadar dayanacağını belirleyen bir parçası daha var ve bu yapı kalitesidir. Herhangi bir ürünü satın alırken her zaman inşaatı bir faktör olarak düşünmelisiniz. evcil hayvanınızı içerecek veya işleri kilit altında tutmak senin yavrularından.

En iyi olduğunu düşündüğünüz seçeneğe karar vermeden önce, dikişi veya kumaş kaynaklarını (veya taşıyıcının kullandığı diğer yapım yöntemlerini) incelemek faydalı olabilir. Yalnızca iyi bir şekilde bir araya getirilmiş bir taşıyıcıya değil, yumuşak kenarlı taşıyıcılara da ihtiyacınız var. iç çerçeve ve 'zemin' tabanı da çok önemlidir.Çoğu taşıyıcının üst kısmı boyunca, çerçevenin şeklini korumasına ve sarkmayı önlemesine yardımcı olan bir tel çerçeve bulunur. Pek çok taşıyıcı, evcil hayvanınız için daha fazla denge sağlayan ve aynı zamanda taşıyıcının şeklini güçlendirmeye yardımcı olan sert bir tabana sahiptir.

Bu yapı özellikleri, taşıyıcınızın uzun ömrü için önemlidir, aynı zamanda evcil hayvanınızı geçici evlerinde rahat ve güvende tutmaya yardımcı oldukları için de önemlidir.

Evcil hayvanınız için rahat

Tabii ki, köpeğiniz veya kediniz içeride rahat değilse, en iyi yapılmış taşıyıcı bile işe yaramaz. Daha uygun fiyatlı modellerden bazıları, spor salonuna götürdüğünüz spor çantası kadar evcil hayvanınız için rahatlık sağlarken, bazıları yukarı ve öteye gidip, tüylü arkadaşınıza dinlenmeleri için sıcak ve davetkar bir ev yolculuğu sağlar.

Özellikle köpeğinizin veya kedinizin uzanacağı alan söz konusu olduğunda, baştan aşağı peluş veya suni kürk astarlı taşıyıcılar arayın. Ayrıca, gerektiğinde yıkamak için astarı da çıkarabilmelisiniz.Kilitli Fermuarlar

Kürk bebeğinizin güvenliği ve güvenliği için kritik olan fermuarları kilitlemek, kaçak sanatçı evcil hayvanlarının taşıyıcılarını açmasını ve bilginiz olmadan kaçmasını imkansız hale getirir.

Taşıyıcıların çoğu, her açıklık için iki fermuar içerir, ancak en iyi seçenekler, her fermuarın üzerinde birbirine takılabilen klipslere sahiptir ve evcil hayvanınızı taşıyıcı içinde işlevsel olarak kilitler, böylece siz onları dışarı çıkarma zamanına karar verene kadar kaçamazlar.

Depolama Cepleri

Ayrıca evcil hayvanınızın oyuncaklarını, ödül mamalarını, ilaçlarını ve diğer aksesuarlarını saklamak için birçok fırsat sunan bir model aramak isteyebilirsiniz. Elbette, bu eşyaları diğer bagaj parçalarına da kolayca yerleştirebilirsiniz, ancak araç içi depolama, evcil hayvanınızın tüm eşyalarını bir arada ve kolayca erişilebilir halde tutmanıza olanak tanır.Elbette bu depolama alanlarını eşyalarınız için de kullanabilirsiniz; bu, bagajınızı önceden kontrol ettiğiniz ve uçaktayken eşyalarınıza erişiminizin olmadığı uçuşlarda kullanışlı olacaktır.

Bazı modellerde yarık cepler bulunurken, diğerlerinde fermuarlı veya Velcro ile daha güvenli cepler bulunur. Önemli veya değerli eşyalar depolayacaksanız, en iyisi fermuarlı saklama alanı olan bir taşıyıcı satın almak olabilir.

Yıkanabilir

Taşıyıcının en iyi şekilde görünmesini sağlamak için yıkanabilir olmasını ve evcil hayvan kokularından arındırılmasını da isteyeceksiniz. En önemlisi, yıkayabileceğiniz bir çanta, evcil hayvanınız seyahat sırasında gergin veya korkmuşken yaşayabileceği kazalardan sizi koruyacaktır. Bu şekilde, taşıyıcınızı değiştirmek zorunda kalmadan yıkamaya atabilirsiniz.

Açılması ve Kapatılması Kolay

Bir evcil hayvan taşıyıcı satın almanın en kritik ve sıklıkla gözden kaçan yönlerinden biri, köpeğinizi veya kedinizi içeri almanın ne kadar kolay olduğudur. Hiç şüphe yok ki, bazılarınız seyahat etmeyi seven ve gitme zamanı geldiğinde hemen içeri girmekten mutlu olan, mutlu-şanslı bir evcil hayvana sahip olacak kadar şanslısınız.Taşıyıcılarına gitmeyi ölümden daha kötü bir kader olarak gören evcil hayvanlara sahip olan geri kalanımız için, taşıyıcınızın tamamen açılması ve manipüle edilmesi çok önemlidir. Bu şekilde, evcil hayvanınız taşıyıcısına girmeye direnmek için elinden geleni yapıyor olsa bile, onu eve dönüş yolculuğuna güvenli bir şekilde sokabilirsiniz.

Tekerlekler, Kollar ve Sırt Çantası Askıları

Kendiniz ve evcil hayvanınız için en iyi taşıyıcıya karar vermeden önce yapmanız gereken son şey, onu nasıl taşıyacağınızdır. Tüm taşıyıcılar, bunları taşımanız için bir veya daha fazla yöntem sunar, ancak bu onların rahat oldukları veya iyi tasarlanmış oldukları anlamına gelmez.

Çoğu büyük havayolunun onayladığı üst düzey taşıyıcılar, tutamaklar ve omuz askıları gibi birden fazla taşıma noktası sağlar. Bu saplar, evcil hayvanınızı taşırken yorgunluğu azaltmak için iyi bir şekilde doldurulmuş ve ergonomik olarak tasarlanmalıdır.

Hatta bazı seçenekler tekerleklere sahiptir, böylece evcil hayvanınızı ellerinize veya sırtınıza daha fazla stres atmak zorunda kalmadan kolayca arkanızda taşıyabilirsiniz. Tıpkı bir kitap çantası gibi giyebileceğiniz sırt çantası tarzı taşıyıcılar bile var.

Mümkünse, taşımasının kolay olduğundan ve bol miktarda dolgu sağladığından emin olmak için satın almadan önce taşıyıcıyı deneyin, böylece evcil hayvanınızla seyahat etmek mümkün olduğunca rahat olur.

Evcil Hayvanınızla Seyahat Etmeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Kalkıştan önce, biraz var önemli ipuçları Kendinizin ve evcil hayvanınızın mümkün olan en iyi uçuşu geçirmesini sağlamayı düşünmelisiniz.

Bir uçuş seçmeden önce araştırmanızı farklı havayolları üzerinde yaptığınızdan emin olun. Evcil hayvanlarla uçmaya ilişkin evrensel bir düzenleme bulunmadığından, izin verilen maksimum boyut ve diğer gereksinimler farklı havayolları arasında büyük ölçüde değişebilir.

Kazaları önlemek için taşıyıcıyı eğitim pedleri ile kaplamayı düşünün. Arabada veya uçakta olmanın stresi ve endişesi bunaltıcı olabileceğinden, en iyi eğitilmiş köpekler ve kediler bile seyahat ederken kazalar yaşayabilir.

Seyahatinizden önce köpeğinizi uzun bir yürüyüşe çıkarın veya köpek parkında koşun. Bu şekilde, mümkün olduğunca fazla enerji çıkaracaklar ve böylece seyahatiniz sırasında daha az enerjiye sahip olacaklar.

Kalkıştan önce veterinerinizle konuşun. Bazı evcil hayvanlar araba veya havayolu seyahatleriyle oldukça iyi başa çıkarken, diğerleri taşlaşmış durumda. Yolculuğu olabildiğince keyifli hale getirmek için, veterinerinizin uçuştan önce herhangi bir özel rahatlama ikramı veya hafif bir yatıştırıcı tavsiye edip etmediğine bakın.

Seyahatinizden önce tüm yiyecek, su ve lazımlık molalarını planlamak için zaman ayırın. Günümüzde havayolları, köpeğiniz veya kedinizle seyahat etmeyi her zamankinden daha kolay hale getirdi. Birçok terminalde, yol boyunca yavrularınız için banyo durakları bulunur.

Uçuşunuza mümkün olduğunca erken binin. Bunu yaparak, tüylü bebeğinizin yeni çevresine alışması ve yola çıkmadan önce rahatlaması için kendinize bolca zaman tanıyacaksınız. Bu adım, köpeğinizin veya kedinizin güvenli, endişesiz ve keyifli bir uçuş geçirmesini sağlamak için uzun bir yol kat edebilir.

Evcil hayvanınız seyahatte yeniyse, taşıyıcıyla seyahat etmeye nasıl tepki verdiklerini görmek için onu uçuşunuzdan önce kuru bir koşuya götürün. Bu şekilde, evcil hayvanınızın büyük uçuşundan önce göz önünde bulundurmanız gereken herhangi bir özel husus olup olmadığını belirleyebilirsiniz, böylece uçuş gününde son dakika sürprizleri yaşanmaz.

8 Favori Havayolu Onaylı Seçimimiz

Bir evcil hayvan taşıyıcı seçmek çok kolay değil. LoveYourDog.com'daki yönetici editör, büyük ahmak sadece bir köpek yavrusu iken Amerikan Mastiff'iyle Ohio'dan Arizona'ya uçtu. Ne kadar büyük olması gerektiğinden emin değilseniz, uzun bir uçuş için konforu dengelemenin yanı sıra doğru taşıyıcıyı seçmek çok zor olabilir.

Tüm söylenenlerle, hemen içine atlayalım, olur mu? Kapsamlı bir araştırmanın ardından, bugün sizin için mevcut olan en iyi havayolu onaylı evcil hayvan taşıyıcılarının kapsamlı bir listesini geliştirdik. İşte bulduklarımız.

labradoodle cins bilgisi

Elite Field Softsided Pet Taşıyıcı

EliteField Yumuşak Taraflı Pet Taşıyıcı (3 Yıl ...
 • Boyut: 17'L x 9'W x 12'H. Kediler için havayolu onaylı evcil hayvan taşıyıcı,…
 • Özel Özellikler: Yerleştirilebilir bir çıkarılabilir polar yatak örtüsü ...
 • Dayanıklı, hafif, su geçirmez malzemeden üretilmiştir. Kolay…
 • Aksesuar saklama için iki cep. El taşıma kayışları ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Uçaklar dahil her türlü seyahat senaryosu için mükemmel olan bir taşıyıcı oluşturmak için dayanıklılığı, işlevselliği ve konforu bir araya getiren tamamen işletme için bir evcil hayvan taşıyıcı arayan evcil hayvan sahipleri. Bu, piyasadaki en kompakt taşıyıcılardan biridir, bu nedenle katı evcil hayvan politikalarına sahip havayollarında bile gitmek iyi olacaktır.

Dayanıklı ve nefes alabilen kumaştan üretilen bu seçenek, köpeğiniz veya kediniz için optimum hava akışı sağlamak üzere birkaç ağ paneli de sağlar. Taşıyıcı, her ikisinde de bol miktarda dolgu bulunan el veya omuz askılarıyla kolayca taşınabilir. Yumuşak yünlü yatak, kürklü bebeğinizin rahat etmesine yardımcı olurken, altındaki sert alt kısım, taşıyıcının şeklini korumasına yardımcı olur.

Ağır hizmet tipi fermuarlar, taşıyıcıyı herhangi bir taraftan veya üstten açmanıza izin verir ve bir Velcro kapaklı cep dahil olmak üzere birkaç cep ile bol miktarda saklama alanı vardır. Diğer sezgisel özellikler arasında ayarlanabilir emniyet kemeri kayışları ve taşıyıcıyı bagajınızın üstüne sabitlemenizi sağlayan fermuarlı bir panel bulunur.

Bu taşıyıcının çok sayıda saklama alanına ve bagaj paneline sahip entegre bir emniyet kemeri halkası sistemine sahip olmasını seviyoruz. Aynı zamanda sağlam bir şekilde inşa edilmiştir ve yıllarca dayanacaktır.


Tünel ile Genişletilebilir Pet Peppy

Tünelli Genişletilebilir Pet Taşıyıcı ...
 • HAVAYOLU ONAYLI PET TAŞIYICI: Evcil hayvanınızın hak ettiğini düşünmüyor musunuz?
 • ÜSTÜN KALİTE: Ustalıkla hazırlanmış bu havayolu evcil hayvan taşıyıcısı ...
 • ÇİFT AÇILIR ÜÇ YÖNLÜ GİRİŞ TASARIMI: Seyahat ne kadar iyi ...
 • BONUS VE EKSTRA DEPOLAMA: Ekstra bonuslarımız ve geniş depolama ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Köpeğiniz veya kediniz ciddi şekilde sebze yemeyi seviyorsa, bu taşıyıcı belki de piyasadaki en genişletilebilir taşıyıcı olduğundan sizin için ideal olabilir. Taşıyıcının her iki tarafı da daha fazla alan sağlamak için fermuarla açılmakla kalmaz, aynı zamanda köpeğinize veya kedinize uçuşta olmadığınızda dinlenmek için birçok fırsat sunan bir tünel bölümü de vardır.

Bu taşıyıcı, baştan aşağı ağ paneller ve taşıyıcının zemini boyunca yumuşak bir polar astar ile dayanıklı su geçirmez naylondan yapılmıştır. Genişletilmediğinde, 18 'uzunluğunda ve 11' genişliğiyle tüm havayolu yönetmeliklerine uyar. Kenarlar ve tünel genişletildiğinde, taşıyıcı, evcil hayvanınızın rahatlaması ve içeri girmesi için tonlarca ek alan sağlar.

Diğer özellikler arasında bir kayma cebi, bagaj paneli ve kolay taşıma için yastıklı bir omuz askısı bulunur. Taşıyıcının üst kısmı boyunca uzanan sert alt panel ve tel çerçeve, bu kariyere sağlamlık ve dayanıklılık katar ve bir yıl garantilidir.

Bu taşıyıcının tonlarca ek odaya ve ağır hizmet tipi örgü panellere sahip olmasını seviyoruz. Ayrıca kullanışlı bir bagaj paneline sahiptir.


Petyella Genişletilebilir Pet Taşıyıcı

PETYELLA Taşınabilir Kapalı Isıtmalı Kedi Evi -…
 • ✅ KENDİNDEN ISITILMIŞ MAT İLE GELİR. Kendi kendine ısınır ...
 • ✅ Güçlendirilmiş çeliğimizden ŞIK TASARIM VE GELİŞTİRİLMİŞ KARARLILIK ...
 • ✅ HAFİF VE BOZULMAZ. Kolay saklama için düz katlanır ve ...
 • ✅ PAKETE DAHİL BONUS ÜRÜNLER! Ücretsiz polar battaniye,…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

En şık evcil hayvanlar için mükemmel olan bu seçenek, köpek ve kedi sahiplerinin bir seyahat arabasında ihtiyaç duyduğu özelliklerin hiçbirinden ödün vermeden diğer taşıyıcılardan daha şık bir görünüm sunar.

Bu taşıyıcı, ten rengi şeritli çekici dokulu gri bir dış yüzeye sahiptir. Üst kısım, diğer seçeneklerdeki üst panellerden daha dayanıklı olan reçine ağdan yapılmıştır. Taşıyıcının kenarları, köpeğinizin veya kedinizin uzanabileceği en geniş alana sahip olmasını sağlamak için açılır ve kenarları sıkıştırıldığında, kediler ve çoğu küçük köpek ırkları için hala geniş bir alan sağlar.

Diğer sezgisel özellikler arasında entegre bir tasma, yarık saklama cebi ve bir bagaj paneli bulunur. Bu Petyella taşıyıcı, hareket halindeyken optimum stabilite için saplar veya döner tokalı yastıklı bir omuz askısı sunar.

Taşıyıcınızla birlikte katlanabilir seyahat kasesi, polar battaniye ve suni kürk yer paspası da dahildir. Hepsinden iyisi, bu taşıyıcı hala yol fiyatı aralığının ortasında bulunmakta olup, bütçesi olan şık evcil hayvan sahipleri için ideal bir seçimdir.

Bu taşıyıcının harika görünmesini, kenarları fermuarlı olmasını ve kullanılmadığında düz katlanmasını seviyoruz.


Sherpa Original Travel Deluxe Evcil Hayvan Taşıyıcı

Sherpa, Original Deluxe Travel Pet Carrier,…
 • Sherpa orijinal Deluxe havayolu onaylı evcil hayvan taşıyıcı mükemmel ...
 • Patentli yaylı tel çerçeve, taşıyıcının arka kısmının itilmesine olanak tanır ...
 • Yastıklı ayarlanabilir, kaymaz taşıma askısı, Emniyet Kemeri / bagaj ...
 • Taşıyıcıyı yalnızca ağırlığa göre seçmeyin. Operatör bazında seçin…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Evcil hayvan endüstrisindeki güvenilir bir markanın piyasadaki en popüler taşıyıcılarından biri olan bu çanta, çeşitli boyutlarda mevcut olan klasik bir taşıyıcı arayan köpek veya kedi sahipleri için mükemmeldir.

Bu taşıyıcı, evcil hayvanınız için tonlarca havalandırma ve maksimum görünürlük sağlayan file yan ve üst panellere sahip kapitone bir naylon dış cepheye sahiptir. Üstte geniş bir fermuar paneli ve düz açılan bir yan fermuar, en heyecanlı köpeği veya kediyi bile daha az stresle taşıyıcılarına almayı kolaylaştırır.

Ayrıca taşıma kolaylığı için bir bagaj askısı ve yastıklı bir omuz askısı da mevcuttur.

Patentli bir tel çerçeve birkaç inç sıkıştırılabilir, böylece mevcut en büyük boyut bile havayolu düzenlemelerine uymak için koltuğunuzun altına sığabilir. Fermuarları kilitlemek, evcil hayvanınızın her zaman güvenli bir şekilde taşıyıcısının içinde olmasını sağlar. Fermuarlı arka cep, ikramları ve aksesuarları saklamak için bolca yer sağlar.

Bu taşıyıcının bol miktarda havalandırmaya sahip olmasını, kolayca girip çıkmasını ve dayanıklılık sorunu yaşamamasını seviyoruz (uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir).


WPS Tekerlekli Evcil Hayvan Taşıyıcı

Çıkarılabilir Tekerlekler ile Katziela Hayvan Taşıyıcı -…
 • HAVAYOLU ONAYLANDI: Bu seyahat taşıyıcısı, kabin içi ...
 • KONFORLU İÇ MEKAN: Yumuşak kenarlı iç kısım yumuşak ve ...
 • KALİTELİ TASARIM: Sağlam malzemeler kullanarak ...
 • PRATİK VE HAVALANDIRILMIŞ: Bol miktarda ağ cepleri şunları sağlar ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Rakiplerin çoğundan daha büyük ve daha dayanıklı bir taşıyıcı arayanlar için, WPS'nin sunduğu bu taşıyıcı harika bir seçenek olabilir. Ayrıca, uçuşunuza giderken havalimanından geçmeyi çok daha kolay hale getirmeye yardımcı olabilecek tekerlekleri vardır.

Bu taşıyıcı, üstte ve yanlarda ağ havalandırma panelleri bulunan kalın ve dayanıklı naylondan yapılmıştır. 19 'boyunda, 22' uzunluğunda ve 11 'genişliğinde, bu taşıyıcı piyasadaki çoğundan daha önemlidir, ancak yine de çoğu havayolunun yönergeleri dahilindedir.

Tekerlekli taban çıkarılabilir ve ayrıca taşıma kolları ve kimlikli yastıklı bir omuz askısı vardır. Seçtiğiniz yöntem ne olursa olsun, evcil hayvanınızı taşımayı kolaylaştıracak pencere. Küçük fermuarlı cepler, ikramları veya ilaçları saklamak için idealdir ve dahili bir tasma, evcil hayvanınızın güvenli bir şekilde içeride kalmasına yardımcı olur.

Bu taşıyıcı fermuarların her iki tarafı geniş açılarak inatçı evcil hayvanları bile taşıyıcılarına sokmayı kolaylaştırır ve sezgisel bir klips kilitleme mekanizması, havadayken köpeğinizin veya kedinizin güvenli bir şekilde içeride kilitlenmesini sağlamak için fermuarları birbirine sabitler.

Bu taşıyıcının çıkarılabilir tekerlekli bir tabana, kilitli fermuarlara ve bol miktarda saklama alanına sahip olmasını seviyoruz.


Bay Peanut Genişletilebilir Taşıyıcı

Bay Peanut'ın Genişletilebilir Havayolu Yumuşak Onaylandı ...
 • LÜTFEN ÖNCE İÇ MEKAN BOYUTLANDIRMA VE PET ÖLÇÜM KILAVUZUNA DİKKAT EDİN…
 • Dış boyutları da gösterdiğimizi LÜTFEN UNUTMAYIN…
 • HAVA YOLU GEREKSİNİMLERİ - Her havayolunun belirlediğini her zaman aklınızda bulundurun…
 • GÜÇLÜ VE SU GEÇİRMEZ - Yalnızca 4 lb ağırlığında, Tasarım ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Harika görünen ve tüylü dostunuz için bol miktarda rahatlık sağlayan iyi yapılmış bir taşıyıcı olan bu şık taşıyıcı, bir evcil hayvan taşıyıcıdan çok modern bir hafta sonu çantası gibi görünür ve mevcut daha çekici seçenekler arasındadır.

Bu taşıyıcı, ten rengi şeritli gri bir dış yüzeye ve ten rengi deri kayışa sahiptir. Eşleşen bir kimlik. omuz askısı üzerindeki etiket de dahildir. Çantanın kenarları tamamen fermuarlanarak evcil hayvanınızın içeri girmesini kolaylaştırır ve ağ penceresi de fermuarları açar.

köpeğin boğazına kemik takılırsa nasıl çıkarılır

Evcil hayvanınızın rahatlaması için daha fazla alan sağlamak için çantanın bir tarafı genişletilebilir. Ek güvenlik için tüm fermuarlar kilitleniyor.

Bu Bay Peanut taşıyıcı sadece şık değil; o da uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, lastik ayaklı deri bir tabana, dayanıklı bir kontrplak tabana ve aşağıdaki sert tabana rağmen evcil hayvanınızı rahat ettirmek için pelüş bir yatak pedi içerir.

Bu taşıyıcıyı seviyoruz. Harika görünüyor, deri döşemeli ve bol miktarda saklama alanı var.


Pawdle Genişletilebilir ve Katlanabilir Pet Taşıyıcı

Pawdle Genişletilebilir ve Katlanabilir Pet Taşıyıcı…
 • Genişletilebilir Alan, Evcil Hayvanların Artan ...
 • 12 Pound'a Kadar Küçük Evcil Hayvanlar İçin Harika
 • Sap, Taşıyıcıyı Kolay Hareket Ettirmek İçin Çantaya Tutmanızı Sağlar…
 • Yenilikçi Katlanabilir Tasarım Kompakt Boyutta Düz Bir Şekilde Fermuarlar ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Pazardaki en uygun fiyatlı taşıyıcılardan biri olan ve genişletilebilir olan bu hafif ve katlanabilir çanta, ara sıra kullanım için düşük fiyatlı bir evcil hayvan taşıyıcı arayanlar için mükemmeldir. Düşük fiyatına rağmen, bu taşıyıcı hala genellikle bütçe seçeneklerinde bulunmayan bazı özellikler sunuyor.

Bu taşıyıcı, ağır hizmet tipi ağ üst ve yan panellere sahip kalın, gri bir dış yüzeye sahiptir. Taşıyıcı fermuarların bir tarafı evcil hayvanınıza daha fazla yer sağlamak için açılır. Taşıyıcının yan ve arka tarafındaki yarık cepler, muamele, ilaç ve diğer ihtiyaç maddelerini yakınınızda tutmak için tonlarca saklama odası sağlar. Ağır yastıklı omuz askısı, çantayı yorulmadan taşımayı kolaylaştırır.

Bu operatör harika, çünkü uygun fiyatlı, geniş ve genişletilebilir bir bölümü ve bol miktarda depolama alanı var.


Pawfect Pets Sırt Çantası

Pawfect Pets Kediler için Evcil Hayvan Taşıyıcı Sırt Çantası ...
 • ★ OYUNCAK YETİŞTİRİCİ / XSMALL KÖPEK VE KEDİLER, ÖNCELİKLİ EVCİL HAYVANINIZI ÖLÇÜN…
 • ★ KAÇIŞ KANITI - İstediğiniz son şey, kaçan bir evcil hayvan…
 • ★ NEFES ALABİLİR, KALİTELİ, SİLYALI MALZEME- Evcil hayvanınızın ...
 • ★ EKSTRA KALIN YASTIK- Ayarlanabilir omuz askısı ve ekstra ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Sırt çantası tarzı bir taşıyıcı hızınız daha fazlaysa, Pawfect Pets'in bu şık çantası sizin için mükemmel olabilir. Sadece harika görünmekle kalmaz, aynı zamanda taşıması oldukça rahattır ve tüylü arkadaşınız için de bol miktarda rahatlık sağlar.

Bu çanta, ten rengi deri süslemeli gri bir kumaş dış cepheye ve evcil hayvanınıza dünyaya bir pencere sağlayan yan ve üst havalandırma panellerine sahiptir. Üstteki file panel, köpeğinizin veya kedinizin başını dışarı çıkarabilmesi için geniş bir şekilde açılır ve entegre bir bağ, kürk bebeğinizin dışarı çıkmaması için içeride sabit kalmasına yardımcı olur.

Size gelince, çanta, taşımayı kolaylaştırmak için çantanın alt ve üst kısımları boyunca ağır dolgu sağlar. Omuz askıları da ağır bir şekilde yastıklıdır ve ön toka, daha fazla denge için kayışları birbirine sabitler.

Kürklü arkadaşınızı taşıyıcıya yükleme zamanı geldiğinde, hem üst hem de alt paneller fermuarlı olarak tamamen açılabilir, bu da herhangi bir evcil hayvanı taşıyıcıya almayı kolaylaştırır.

Bunun, çok sayıda fermuarlı saklama alanına sahip sırt çantası tarzında bir taşıyıcı olmasını seviyoruz ve içine girmesi çok kolay, bu da bir uçuş sırasında önemlidir.


Sıkça Sorulan Sorular

S: Evcil hayvanım için doğru boyuttaki taşıyıcıyı nasıl belirleyebilirim?

C: Taşıyıcının köpeğiniz veya kediniz için doğru büyüklükte olup olmadığına karar vermenin en iyi yolu, evcil hayvanınızın ne kadar uzun ve uzun olduğunu ölçmek ve ardından bunu taşıyıcının ölçümleriyle karşılaştırmaktır.

Evcil hayvanınıza hareket etmesi ve rahatlaması için en fazla alanı sağlamak için mümkün olan en büyük taşıyıcıyı almaya çalışın. Evcil hayvanınız taşıyıcı içinde dönemiyorsa, bu genellikle daha büyük bir seçenek aramanız gerektiğinin bir göstergesidir. Dev bir cins köpeğiniz varsa, belirli bir ağırlık sınırlamasının üzerinde oldukları için büyük olasılıkla onlarla kabin içinde uçamayacaksınız. En iyi bahsiniz burada büyük bir sandık bul onları koyup araçla taşıyabilirsiniz.

S: Bir evcil hayvanla seyahat ediyorsam yine de koltuğumu seçebilir miyim?

C: Uçtuğunuz havayoluna bağlı olarak, uçuşunuz için check-in yapmadan önce koltuğunuzu yine de seçebilirsiniz. Bununla birlikte, bir koridor koltuğu tercih edenlerin şanssız olma olasılığı yüksektir, çünkü bu koltuklar tipik olarak en az koltuk altı boşluğuna sahiptir ve çoğu havayolu, bu koltuklardaki yolcuların evcil hayvan getirmesini yasaklar.

Bununla birlikte, yine de bir pencere veya koridor koltuğu seçebilmelisiniz. Ancak biletlerinizi satın almadan önce bunu havayolu şirketinizle teyit ettiğinizden emin olun.

S: IATA, TSA, FAA nedir ve neden önemlidir?

C: Bunlar, yolcu hava yolculuğu için güvenlik düzenlemeleri hazırlamakla görevli farklı kuruluşlardır. İŞTE BURADA Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği anlamına gelir, TSA Ulaştırma Güvenliği İdaresi anlamına gelir ve AZ Federal Havacılık İdaresi anlamına gelir.

Uçmadan önce, her bir idarenin web sitesini ziyaret etmelisiniz, böylece onların farklı yönetmelikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz, böylece sizin ve evcil hayvanınızın güvenli bir şekilde seyahat ettiğinizden emin olabilirsiniz. Bu acentelerden bazıları, belirli bir taşıyıcının havayollarında kullanım için onaylandığını belirten bağımsız sertifikalar bile sunar. Ancak, bir taşıyıcının uçakta bulunmasına izin verilmesi için bu sertifikalar gerekli değildir.

Son düşünceler

Yukarıda ele aldığımız taşıyıcıların her biri, yeni bir evcil hayvan taşıyıcı arıyorsanız sağlam bir seçim yapsa da, diğerlerinin üzerinde bir taşıyıcının, en iyi havayolu onaylı evcil hayvan taşıyıcıda ihtiyacınız olan tüm taşıyıcıları örneklediğine inanıyoruz.

Genel olarak favorimiz Mr. Peanut Expandable Carrier. Bu seçenek, rahatlık, sezgisel özellikler ve değerin mükemmel bir karışımını sağlar ve en iyi arkadaşları için bir taşıyıcı seçmesi gereken herkes için mükemmel bir seçimdir.

Bu arada, siz ve kürklü arkadaşınızın seveceği pek çok arzu edilen özelliği hala sağlayan daha uygun fiyatlı bir seçenek arıyorsanız, Elite Field yumuşak taraflı taşıyıcı da akıllıca bir seçim olabilir.

İster bunlardan birini ister farklı bir taşıyıcı seçin, evcil hayvanınızı güvende, emniyette ve rahat tutacak bir taşıyıcı satın aldığınızdan her zaman emin olun. Güvenli yolculuklar!

Yorumlar