En İyi Köpek Korumalı Çöp Kutuları: Bu Kilitli Kutular Yavruları Dışarıda Tutacak

En İyi Köpek Korumalı Çöp Kutuları: Bu Kilitli Kutular Yavruları Dışarıda Tutacak

Bu makale, köpek sahiplerine, evcil hayvanları çöpten uzak tutmak için köpeklere dayanıklı en iyi çöp kutusunu seçme konusunda ipuçları sağlayacaktır. Giriş, okuyucuları, bir köpeğin çöpe atılmasından dolayı eve gelen karmaşayla ilgili bir anekdotla cezbedecek. Tez, kilitlenebilir kutuların ideal çözüm olduğunu ortaya koyacaktır. Vücut, köpeklerin neden çöpe atıldığını ve boğulma tehlikesi gibi tehlikeleri açıklayacaktır. Daha sonra, ağır hizmet tipi yapı ve kapağın sağlamlığı gibi dayanıklı bir kilitleme kutusunun seçilmesindeki faktörler gözden geçirilecektir. Makale, piyasadaki en iyi kilitlenen kutuları derecelendirme tablosunda vurgulayacaktır. Sonuç olarak kilitli bir kutunun faydaları özetlenecek ve Glad Paslanmaz kalite ve uygun fiyat açısından en iyi seçim olarak adlandırılacaktır. Ayrıca köpeklerin giremeyeceği bir kutunun evcil hayvan sahipleri için akıllıca bir yatırım olduğu sonucuna varmadan önce caydırıcı spreylerin eklenmesinden de bahsedilecek. Bu yapı, sağlanan metni kaynak materyal olarak kullanarak belirtilen konuları kısaca kapsar.

Belki uzun bir iş gününden ya da arkadaşlarınızla dışarıda geçireceğiniz bir geceden sonra geliyorsunuz; Ön kapının anahtarını çevirip kapıyı açıyorsun, diğer tarafta arkadaşını görmeyi bekliyorsun, eve varma ihtimalinin sevincini yaşıyorsun.Bunun yerine, oldukça üzgün ve üzgün görünen bir köpek ve tamamen çöplerle dolu bir ev tarafından karşılanıyorsunuz. Ne yazık ki bu kabus senaryosu, tüm köpek sahiplerinin en az bir veya iki kez uğraştığı bir şeydir. Karmaşanın temizlenmesi sadece büyük bir acı olmakla kalmıyor, aynı zamanda köpeğiniz için tehlikeli , fazla.

Neyse ki, köpeklere dayanıklı bir çöp kutusunun resme girdiği yer burasıdır. Bugün bilmeniz gereken her şeye daha yakından bakacağız ve piyasadaki köpeklere karşı dayanıklı en iyi çöp kutularından bazılarına göz atacağız.

Bir Bakışta: Favori Köpek Çöp Kutularımız

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alma işlemi gerçekleştirirseniz, size hiçbir ek maliyet getirmeden komisyon kazanırız.Köpekler Neden Çöpe Atılır?

Köpeklere dayanıklı bir çöp kutusu satın almak, eve gelip çöplerle dolu bir cehennem manzarasına girmek zorunda kalmamak için bir yol olsa da, bu savaşın yalnızca yarısıdır. Ayrıca köpeğinizin neden çöplere karşı bu kadar meraklı olduğunu da öğrenmelisiniz, böylece davranışlarını ileriye doğru düzeltebilirsiniz. Köpeğinizin çöpe atmasının nedeni şu olabilir:

Bir Şey Harika Kokuyor

Bir köpeğin çöpe girmesinin en yaygın nedenlerinden biri, içindeki bir şeyin onların ilgisini çekmesidir. Bu genellikle mutfak çöpünde karşılaşılan bir sorundur. Bulaşıklardan veya diğer yiyecek atıklarından gelen bu artıklar size iğrenç gelebilir, ancak muhtemelen yavrularınız için çok iştah açıcıdır.Bunu önlemenin en iyi yolu, yiyecekle ilgili çöpleri derhal dışarı çıkarmaktır, böylece bunlar evdeki çöp kutularından birinde yer almaz.

Onlar aç

Köpeğiniz lezzetli ve besleyici bir diyet alıyor olsa da, eğer çöpünüze giriyorsa, bu sizden yeterince yiyecek alamadığının göstergesi olabilir.

Köpeğinizi beslemeye gelince bir rutine girmek kolaydır. Ancak zaman geçtikçe köpeğinizin ihtiyaçları değişir ve sizin sağladığınız miktardan daha fazla yiyeceğe ihtiyaç duyma ihtimali vardır. Köpeğiniz çöpe atıyorsa, ona biraz daha yiyecek vermeyi düşünün ve davranışının değişip değişmediğine bakın.Eyleme Geçiyorlar

Pek çok köpek, sizden ihtiyaç duydukları ilgiyi ve teşviki göremezlerse çöpleri karıştıracak veya benzer şekilde yıkıcı davranışlarda bulunacaktır.

Köpeğinizin aktivite düzeyini göz önünde bulundurun. Bol miktarda yürüyüşe veya yeterli bahçe zamanına sahipler mi? Onlar mı dayanıklı oyuncaklara sahip olun bu onların bastırılmış enerjinin bir kısmını salmalarına izin veriyor mu? Onlarla oynuyor musunuz ya da evde etkileşimde bulunabilecekleri başka evcil hayvanlarınız var mı?

Bazen biraz daha fazla dikkat, çöpe atmak gibi yıkıcı davranışları düzeltmenin kolay bir yoludur.

Eğer hepsi hataysa…

Köpeğinizin neden bu şekilde davrandığını anlayamıyorsanız, özellikle de sürekli olarak çöpe atmaya çalışıyorlarsa, yardım için kalifiye bir köpek eğitmenine başvurmanız iyi bir fikir olabilir. . Bir eğitmen, hoş olmayan davranışı doğru bir şekilde tanımlayabilecek ve köpeğinizin bu alışkanlıktan kurtulmasına yardımcı olabilecektir.Ayrıca treni sandıklara koyabilirsiniz ve siz evden uzaktayken yavrunuzun sandıklara alındığından emin olun. Doğru sandığa sahip olmak aynı zamanda yavru köpeğinize iyi bakıldığından emin olmanın önemli bir parçasıdır.

Ek İpuçları

Kilitli bir çöp kutusu muhtemelen köpeğinizin çöpe burnunu sokmasını engellemenin en iyi yoludur, ancak başka yöntemler de vardır. Köpeğinizi çöpten uzak tutmak için ipuçları ilave olarak. Bu yöntemleri köpeklere dayanıklı yeni bir çöp kutusuyla birleştirmek, köpeğinizin çöplere olan hayranlığını ortadan kaldırmanın özellikle etkili bir yolu olacaktır.

Birçok köpek sahibi, köpeklerini çöpe girmeye çalışmaktan caydırmak için bir şeyler püskürterek başarı elde etti. Bazıları, sıcak sos ve sudan oluşan sprey karışımının, köpeğinizi uzak tutacak etkili bir caydırıcı olduğunu söylüyor. Köpeğiniz çöpü yalıyor veya çiğniyorsa, acı elma spreyi de dikkate almak isteyebileceğiniz başka etkili bir seçenektir.

Şu anda sahip olduğunuz çöp kutusunu beğendiyseniz veya evcil hayvanlara dayanıklı bir çöp kutusuna ekstra bir güvenlik katmanı eklemek istiyorsanız, bir çöp kutusu kilidi satın almayı düşünün veya kapağın açılmasını önlemek için bir bungee kablosu kullanın .Bu yöntemler özellikle dışarıdaki çöplerinizi kemirgenlerden, başıboş hayvanlardan veya mahallenizde gizlenen diğer arkadaşlarınızdan korumaya çalışıyorsanız kullanışlıdır.

kedi kovalayan köpek

Alıcı Rehberi

Suçlu Köpek Mutfakta

Anlaşılır bir şekilde, muhtemelen arkadaşlarınız, aileniz ve komşularınızın mutfağınıza girdiklerinde kıkırdamamaları için mutfağınızda yarı düzgün görünen bir kutu arıyorsunuz. Bununla birlikte işlevsellik de önemlidir çünkü köpeğinizin kendisini hayvan hastanesine gönderebilecek bir şey yemesini istemezsiniz.

İster aşağıdaki listeden köpeklere dayanıklı en iyi çöp kutularımızdan birini seçin, ister farklı bir hazneyi tercih edin, farklı seçenekleri karşılaştırırken birkaç farklı özelliği göz önünde bulundurmak isteyeceksiniz.Kalite Oluşturun

Aranacak en önemli özellik çöp kutusunun ne kadar iyi inşa edilmiş olduğudur. Hafif plastik veya metalden yapılan temel çöp kutuları herhangi bir köpeğe uygun değildir ve bu malzemeler evcil hayvanınızın çöpe girmesini engellemek için hiçbir şey yapmaz.

İster metal ister plastikten yapılmış bir kutuyu tercih edin, uzun süre dayanacak ve ağır hizmet tipi malzemelerden yapılmış olanı seçmek isteyeceksiniz. Kutuyu devirebilecek büyük bir köpeğiniz varsa bu husus özellikle önem kazanır.

Uç ve Düşmeye Dayanıklı

Bu faktör özellikle köpeğiniz zekiyse ve kolayca kurcalanabilecek bir çöp kutusuna girmekte sorun yaşamıyorsa önemlidir. Köpeklerin veya diğer hayvanların girmesini önlemek için özel olarak yapılmamışlarsa, kilitli kapaklar bile kolaylıkla kırılabilir.

Çöp kutusunun devrilebilmesi bir şeydir; Önemli olan, köpeğinizin devrilse ve düşse bile kutunun içindekilere ulaşamamasıdır. En iyi seçenekler, kutu devrildiğinde bile üstün koruma sağlar.Daha Büyük ve Daha İyi

Açıkçası, köpeğinizin daha büyük bir çöp kutusuna girmesi, daha kolay idare edebileceği daha küçük bir çöp kutusuna göre daha zor olacaktır. Evinizin mutfağında, yatak odasında ya da ortak odasında kullanıyorsanız büyük bir çöp kutusu satın almak mümkün olmasa da, köpeklerin daha büyük çöp kutularına girmesi daha zordur.

Kilitleme mekanizması

En üst düzeyde güvenlik arıyorsanız, evcil hayvanların ve küçük çocukların çöpe girmesini önlemek için birden fazla güvenlik özelliğine sahip bir çöp kutusunu düşünebilirsiniz.

Bunların işlevselliği markadan markaya değişmekle birlikte çoğu, bir basamak kolu ve kapak açılmadan önce kapağın çevrilmesi gereken bir kilit ile çalışır. Bu aynı zamanda devrildiğinde kutunun zarar görmesini de önler.

En İyi Köpek Korumalı Çöp Kutuları

Görünüşün büyük bir rol oynadığını bir kez daha biliyoruz. Mutfağınızda göze çarpan bir görüntü istemezsiniz. Bu nedenle, işlevsellik ve pratikliği bir araya getirdikleri için en popüler seçimleri ilk önce listeledik. Listemizin ilerleyen kısımlarında bütçe seçimlerimizi ve daha fazlasını göreceksiniz.

Daha fazla uzatmadan, Fido'yu kilitli tutmak için alabileceğiniz beş favori çöp kutumuza hemen geçelim.


SimpleHuman 15,3 Galon Paslanmaz Çelik

simplehuman 58 Litre Dikdörtgen Eller Serbest…
 • 10 YIL GARANTİ - En iyi malzemeleri ve sağlam malzemeleri kullanıyoruz…
 • ÇEVRE DOSTU - Çift bölmeli çöp kutumuz geri dönüşümü sağlar…
 • YUMUŞAK SESSİZ-KAPALI KAPAK - Patentli kapak shox teknolojisi,…
 • ÇÖP TORBANIZIN KAYMASINI ENGELLER - Paslanmaz çelik astarlı jant…
Son güncelleme: 2020-09-07/ Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklayıp satın alma işlemi yaptığınızda size hiçbir ek maliyet getirmeden komisyon kazanıyoruz.

Satın alabileceğinizin en iyisini arıyorsanız SimpleHuman'ın bu paslanmaz çelik çift bölmeli seçeneğinden başkasına bakmayın.

Bu kap, evinizin dekoruna uyacak şekilde çeşitli renklerde bulunabilen, parmak izine dayanıklı paslanmaz çelik kaplamaya sahiptir. Hareketli parçaların tamamı ağır hizmet tipi olup ayak pedalı yirmi yıldan fazla dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Sessiz bir kapak açıldığında veya kapatıldığında tamamen sessizdir.

İçeride iki ayrı bölme, çöplerinizi ve geri dönüşümünüzü tek bir ünitede barındırmanıza olanak tanır. Veya her iki tarafı da çöp olarak kullanabilirsiniz. Geniş bir çelik pedalın çoğu köpek için çalıştırılması neredeyse imkansızdır, bu da bu çöp kutusunu etkili bir şekilde köpeklere dayanıklı hale getirir.

Severiz bu kutunun görünüşü, bir ünitede iki hazneye sahip olması, ağır hizmet pedalına sahip olması ve 10 yıl garantili olması.


SongMics 16 Galonluk Çift Bölme

SONGMICS 16 Galon Adımlı Çöp Kovası, Çift…
 • AKILLI ÇÖZÜM ÇÖZÜMÜ: 2 ayrı bölmeli ve temiz…
 • YAVAŞ KAPANMA: Ayak pedalı, çöp kutusunun eller serbest bir şekilde açılmasını sağlar;…
 • YER TASARRUFU: 2 ayak pedalı ve kapağı bulunur, kullanabilirsiniz…
 • KULLANICI DOSTU: Mat kaplamalı ağır hizmet tipi paslanmaz çelik…
Son güncelleme: 2020-09-07/ Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklayıp satın alma işlemi yaptığınızda size hiçbir ek maliyet getirmeden komisyon kazanıyoruz.

Evcil hayvanlara dayanıklı ve rakiplerinden daha uygun fiyatlı paslanmaz çelik çöp kutusuyla evinize üst düzey bir dokunuş katmak istiyorsanız bu 16 galonluk çift bölmeli çöp sizin için ideal bir seçim olabilir.

Bu, diğer üst düzey çöp kutularının maliyetinin yaklaşık yarısı kadar olabilir, ancak yine de en üst düzey çöp kutularına özel olan aynı harika özelliklerin çoğunu sağlar. Hatta bazı modellerde bulamayacağınız bazı ek özellikler bile mevcut.

Bu çöp kutusunun iki bağımsız kapağı ve ayak pedalı olan iki ayrı kabı vardır. Bu sayede geri dönüşüm bölmesinin kapağını açmadan çöpün kapağını açabilirsiniz, bunun tersi de geçerlidir. Çeşitli çekici paslanmaz çelik kaplamalarla sunulan bu kutu, taşımayı kolaylaştırmak için her iki tarafta da tutacaklar sunuyor.

Kapak yumuşak ve sessiz bir şekilde kapanır ve ayak pedalları ağır hizmet tipi olup uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir. İçeride, her bir bağımsız kutunun paslanmaz çelik taşıma kulpu vardır, böylece çöpü değiştirme zamanı geldiğinde muhafazadan kolayca kaldırılabilir.

Severiz bu ünitenin maliyeti. Çift bölmeler, kolay çıkarma ve taşıma için gömme taşıma kulplarına sahiptir. Ayrıca leke ve parmak izine dayanıklı bir kaplamaya sahiptir.


12,6 Galonda Sterilit Adımı

Sterilite 12,6 Galon Kilitli Kapak Adım Açın…
 • ELLER SERBEST: Yüksek kaliteli çöp sepeti, üzerine basılabilen bir pedala sahiptir…
 • GÜVENLİ: Kilitli kapak, evcil hayvanların ve çocukların...
 • TASARIM: D-şekilli tasarım duvara düzgün bir şekilde sığar ve kolay taşınır.
 • KAPASİTE: 12,6 galon kapasiteye sahiptir ve standart 13…
Son güncelleme: 2020-09-07/ Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklayıp satın alma işlemi yaptığınızda size hiçbir ek maliyet getirmeden komisyon kazanıyoruz.

Özellikle etkili bir kilide sahip ekonomik bir çöp kutusu arayan evcil hayvan sahipleri için Sterilite'in bu modeli mükemmel olabilir.

12,6 galonluk kapasitesiyle bu çöp kutusu mutfak veya dış mekan için mükemmel uyum sağlar ancak diğer odalar için de yeterince şıktır. Kutunun kapağı bir ayak pedalı ile çalıştırılır ve kapaktaki çevirmeli kilit, kutu devrildiğinde bile evcil hayvanlara karşı tamamen dayanıklıdır.

Kutunun üstündeki düğmeyi basit bir şekilde çevirerek, kolay kullanım için kutunun kilidini açabilirsiniz. Bu kutunun bir paketinde satılan, evleri için birden fazla köpeğe dayanıklı çöp kutusuna ihtiyaç duyan insanlar için mükemmeldir.

Piyasadaki diğer köpeklere dayanıklı çöp kutuları ile karşılaştırıldığında, hiçbir köpeğin çalıştıramayacağı bir kilit sağlayan tek seçenek budur.

Severiz bu kutu köpeklere dayanıklı, uygun fiyatlı ve D şekli her odaya güzelce uyuyor.


Ağır Dokunmatik Kapak 13,3 Galon

Son güncelleme: 2020-09-07/ Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklayıp satın alma işlemi yaptığınızda size hiçbir ek maliyet getirmeden komisyon kazanıyoruz.

xxl köpek sandığı

Çöp kutusunu köpekler için güvenli hale getirmeyi bekleyeceğiniz bir marka varsa o da Hefty'dir. En çekici konu olmasa da Hefty, pazara uygun fiyatlı çöp yönetimi çözümleri sunma konusunda sektör lideridir. Bu 13,3 galonluk çöp kutusu, stil, değer ve performansın harika bir karışımını sunarak, onu köpeklere dayanıklı bir çöp kutusu arayan herkes için mükemmel kılar.

Bu kutu 13,3 galondur ve piyasadaki diğer popüler tek konteynerli çöp kutularının çoğundan biraz daha büyüktür. Büyük boyutu mutfak veya dış mekan için idealdir ancak yine de gerektiğinde diğer odalarda kullanılabilecek kadar küçüktür.

Köpeğinizi uzakta tutmak söz konusu olduğunda, bu çöp kutusunun üst kısmında, tüm küçük ve orta boy cinslerin kutuya girmesini engelleyebilecek dokunmatik bir kapak bulunur. Bu model siyah, beyaz veya bronz renklerde mevcuttur.

Severiz bu kutunun uygun fiyatlı olması, etkili bir üst kilide sahip olması ve Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmesi.


12,8 Galonda Ağır Seçim Adımı

Kilitleme mekanizması sayesinde ikinci bir güvenlik seviyesi sunan, evcil hayvanlara dayanıklı bir çöp kutusu arayan herkes için bir başka uygun seçenek olan Hefty'nin bu 12,8 galonluk kutusu sağlam bir seçim olabilir.

Bu kutu, çekici iki tonlu stile ve bu ekonomik çöp kutusuna üst düzey bir dokunuş katan sessiz kapanan bir kapağa sahiptir. Kutu, kutunun üstündeki kilitleme mekanizmasıyla kilitlenebilen, kullanımı kolay bir dokunmatik adımla eller serbest çalışma özelliğine sahiptir.

12,8 galonluk ağırlığıyla çoğu durum için idealdir ve yuvarlatılmış kenarları ve düz arka kısmı mutfaktaki, güvertedeki veya evdeki herhangi bir odadaki herhangi bir duvara mükemmel şekilde uyum sağlar.

Severiz Bu kutunun mutfağınızda hoş duracağını, kilitlenebilir bir kapağa sahip olduğunu ve bütçe dostu olduğunu söyleyebiliriz.


Sıkça Sorulan Sorular

S: Köpeklerin giremeyeceği bir çöp kutusuna ne kadar harcamalıyım?

C: Bu büyük ölçüde çöp kutunuzun daha az çöp kutusu gibi görünmesine ihtiyacınız olup olmadığına bağlıdır. En iyi köpeklere dayanıklı çöp kutularından bazıları 100 doların çok altında bir fiyatla mevcut olsa da, 200 doların üzerinde maliyeti olan seçenekler de var.

Dekoratif işleve sahip bir kutu veya temassız çalışma gibi ek özelliklere sahip bir kutu arıyorsanız, daha pahalı bir kutuyu düşünebilirsiniz. Bu sizin için önemli değilse, daha uygun fiyatlı bir seçenek size daha iyi hizmet verebilir.

S: Mevcut çöp kutumu köpeklere karşı korumalı hale getirebilir miyim?

C: Şu anda sahip olduğunuz çöp kutusuna bağlı olarak, onu değiştirmek zorunda kalmadan etkili bir şekilde köpeklere karşı koruma sağlayabilirsiniz. Çeşitli çöp kutusu stillerine uyan bazı evrensel çöp kutusu kilitleri vardır, bu da kapağın açılmasını önlemek için kutuya kilitlemenize olanak tanır. Bu kilitler oldukça etkili olsa da çöpü kullanmadan önce kilitlerinin de açılması gerekir.

Köpeğinizin içeri girmesini zorlaştırmak için mevcut çöp kutunuza da bir şeyler yapabilirsiniz. Kutunun altına ağırlık veya tuğla koymak ya da kullanmadığınız zamanlarda kapağın üstüne ağırlık koymak gibi bazı şeyler faydalı olabilir. Kutu dışarıdaysa, devrilmemesi için doğrudan dış yüzeye tutturmayı düşünün.

S: Plastik mi yoksa metal çöp kutusu mu en iyisidir?

C: Bu soru kişisel tercih meselesine dayanıyor; bazı insanlar metal çöp kutusunun görünümünü plastik olana tercih ediyor. Gerçek şu ki, her iki malzemede de eşit derecede yüksek kaliteli seçenekler mevcut.

Mümkün olan en dayanıklı çöp kutusunu arıyorsanız, yüksek yoğunluklu plastik model, aşınma ve yıpranma olasılığı en düşük olanıdır.

Son düşünceler

Köpeğinizi çöpten uzak tutmaya kararlıysanız, bu çöp kutularının her biri sağlam bir seçenek olsa da, özellikle bir seçenek, köpeklere dayanıklı en iyi çöp kutusu olarak gözümüze çarptı ve bu da Sterilite 12,6 galonluk Step- çöp kutusunun üzerinde.

Listemizdeki tüm kutular standart bir çöp kutusuna göre ek bir güvenlik seviyesi sağlarken, bu en güvenli kilitleme mekanizmasını sağlayabilir, çünkü kilidi çalıştırmak için karşıt olarak kullanılabilen başparmaklara ihtiyacınız vardır ki bu da tüylü dostlarımızın fazlasıyla eksik olduğu bir özelliktir.

Çöpünüzü ait olduğu yerde ve yavrunuzdan uzak tutmanın ekonomik ve etkili bir yolunu arıyorsanız, bu Sterilite çöp kutusu sizin için en iyi seçenek olabilir. Veya güzel görünümlü paslanmaz çelik bir çöp arıyorsanız, yukarıdaki SongMics çift konteynerli çöp, diğer modellerde bulamayacağınız harika bir değer ve sezgisel özellikler karışımı sunar.

Yorumlar