En İyi Köpek Korumalı Çöp Kovaları: Bu Kilitleme Kutuları Yavruları Dışarıda Tutacak

En İyi Köpek Korumalı Çöp Kovaları: Bu Kilitleme Kutuları Yavruları Dışarıda Tutacak

Belki işteki uzun bir günden veya arkadaşlarla dışarıda geçirdiğiniz bir geceden geliyorsunuzdur; anahtarı ön kapınıza çevirin ve açın, diğer tarafta arkadaşınızı görmeyi beklersiniz, eve varma ihtimalinizden çok memnun kalırsınız.

Bunun yerine, oldukça üzgün ve kederli görünen bir köpek ve tamamen ve tamamen çöplerle dolu bir ev tarafından karşılanırsınız. Ne yazık ki, bu kabus senaryosu, tüm köpek sahiplerinin en az bir veya iki kez uğraştığı bir şeydir. Dağınıklık sadece temizlemek için büyük bir acı değil, aynı zamanda köpeğin için tehlikeli ayrıca.Neyse ki, köpeğe uygun bir çöp kutusu devreye girebilir. Bugün, bilmeniz gereken her şeye daha yakından bakacağız ve bugün piyasadaki köpek geçirmez en iyi çöp kutularından bazılarına bir göz atacağız.

Bir Bakışta: Favori Köpek Çöp Kutularımız

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Köpekler Neden Çöp Kutusuna Girer?

Köpeğe dayanıklı bir çöp kutusu satın almak, eve çöp dolu bir cehenneme gelmekten kaçınmanın bir yolu olsa da, savaşın sadece yarısıdır. Ayrıca, köpeğinizin neden çöp için bu kadar burnu olduğunu öğrenmeli ve böylece davranışlarını ileriye doğru düzeltebilmelisiniz. Köpeğinizin çöpe gitmesinin nedeni şu:Harika Kokan Bir Şey

Bir köpeğin çöpe girmesinin en yaygın nedenlerinden biri, içindeki bir şeyin ilgilerini çekmesidir. Bu genellikle mutfak çöpünde bir sorundur. Bulaşıklardan veya diğer yiyecek atıklarından gelen bu artıklar size iğrenç gelebilir, ancak büyük olasılıkla yavrularınız için çok iştah açıcıdır.

Bundan kaçınmanın en iyi yolu, gıdayla ilgili herhangi bir çöpü hemen dışarı çıkarmaktır, böylece evdeki çöp tenekelerinden birinde olmamalıdır.Onlar aç

Köpeğiniz lezzetli ve besleyici bir diyet alıyor olsa da, çöpünüze giriyorsa, sizden yeterince yiyecek almadığını gösterebilir.

Köpeğinizi beslemek söz konusu olduğunda bir rutine girmek kolaydır. Ancak, zaman geçtikçe köpeğinizin ihtiyaçları değişir ve sizin sağladığınızdan daha fazla yiyeceğe ihtiyaç duyma ihtimali vardır. Köpeğiniz çöpün içine giriyorsa, ona biraz daha yiyecek vermeyi düşünün ve davranışının değişip değişmediğine bakın.

Oyunculuk Yapıyorlar

Pek çok köpek, sizden ihtiyaç duydukları dikkati ve uyarıyı almazlarsa, çöpü arar veya benzer yıkıcı davranışlara sahip olurlar.Köpeğinizin aktivite seviyesini düşünün. Bolca yürüyüş yapıyorlar mı veya bahçede yeterli zaman alıyorlar mı? Onlar mı dayanıklı oyuncaklara sahip olmak bu onların biraz bastırılmış enerjiyi dışarı atmalarına izin veriyor mu? Onlarla mı oynuyorsunuz yoksa evde etkileşime girebilecek başka evcil hayvanlarınız var mı?

Bazen biraz daha fazla dikkat, çöpe gitmek gibi yıkıcı davranışları düzeltmenin kolay bir yoludur.

Eğer hepsi hataysa…

Köpeğinizin neden bu şekilde davrandığına parmağınızı koyamıyorsanız, özellikle de defalarca çöpün içine girmeye çalışıyorlarsa, yardım için nitelikli bir köpek eğitmenine kaydolmanız iyi bir fikir olabilir. . Bir eğitmen, tatsız davranışı doğru bir şekilde tespit edebilecek ve köpeğinizi bu alışkanlıktan kurtarmaya yardımcı olacaktır.

Ayrıca treni sandıklayabilir ve siz evden uzaktayken yavrularınızın sandıkta olduğundan emin olabilirsiniz. Doğru kasaya sahip olmak ayrıca, yavru köpeğinizin bakıldığından emin olmanın önemli bir parçasıdır.Ek İpuçları

Kilitli çöp tenekesi muhtemelen köpeğinizin çöpte dolaşmasını önlemenin en iyi yoludur, ancak başka köpeğinizi çöpten uzak tutmak için ipuçları yanı sıra. Bu yöntemleri yeni bir köpek geçirmez çöp ile birleştirmek, köpeğinizin çöplere olan ilgisini ortadan kaldırmanın özellikle etkili bir yolu olabilir.

Pek çok köpek sahibi, köpeğini çöpe atmaya çalışmaktan caydıracak bir şey püskürterek başarıyı yakaladı. Bazıları, acı sos ve sudan oluşan sprey karışımının, köpeğinizi uzak tutacak etkili bir caydırıcı olduğunu söylüyor. Köpeğiniz çöpü yalıyorsa veya çiğniyorsa, acı elma spreyi, düşünmek isteyebileceğiniz başka bir etkili seçenektir.

Şu anda sahip olduğunuz çöp tenekesini seviyorsanız veya evcil hayvan geçirmez çöp tenekesine ekstra bir güvenlik katmanı eklemek istiyorsanız, bir çöp kutusu kilidi satın almayı veya kapağın açılmasını önlemek için bir bungee kordonu kullanmayı düşünün. .

Bu yöntemler özellikle, dışarıdaki çöplerinizi kemirgenlerden, başıboş insanlardan veya mahallenizde gezinen diğer arkadaşlarınızdan korumaya çalışıyorsanız yararlıdır.
Alıcı Rehberi

Mutfakta Suçlu Köpek

Anlaşılır bir şekilde, muhtemelen mutfağınızda yarı düzgün görünen bir teneke kutu arıyorsunuz, böylece arkadaşlarınız, aileniz ve komşularınız mutfağınıza girdiklerinde kıkırdamasın. Bununla birlikte, işlevsellik de önemlidir, çünkü köpeğinizin, onu hayvan hastanesine koyabilecek bir şeyi yutmasını istemezsiniz.

İster aşağıdaki listeden en iyi köpek korumalı çöp tenekelerinden birini seçin, ister farklı bir kap seçin, farklı seçenekleri karşılaştırırken birkaç farklı özelliği göz önünde bulundurmak isteyeceksiniz.

Yapı Kalitesi

Aranması gereken en önemli özellik çöp kutusunun ne kadar iyi yapılmış olduğudur. Hafif plastik veya metalden yapılmış temel çöp kutuları, belirlenen köpekler için uygun değildir ve bu malzemeler, evcil hayvanınızın çöpe girmesini engellemek için hiçbir şey yapmaz.İster metal ister plastikten yapılmış bir teneke kutu seçin, uzun süre dayanacak şekilde üretilmiş ve ağır hizmet malzemelerinden yapılmış bir teneke kutu seçmek isteyeceksiniz. Kutuyu devreden çıkarabilecek büyük bir köpeğiniz varsa, bu husus özellikle önemlidir.

İpucu ve Düşüş Kanıtı

Köpeğiniz zekiyse ve kolayca kurcalanabilen bir çöp tenekesine girmekte sorun yaşamıyorsa bu faktör özellikle önemlidir. Özellikle köpeklerin veya diğer hayvanların girmesini önlemek için yapılmadıkları takdirde, kilitli kapaklar bile kolayca kırılabilir.

Çöp kutusunun devrilebilmesi bir şeydir; önemli olan şey, düşüp düşse bile köpeğinizin teneke kutunun içindekilere ulaşamayacağıdır. En iyi seçenekler, kutu devrildiğinde bile üstün koruma sağlar.

Daha Büyük ve Daha İyi

Açıkçası, daha büyük bir çöpün, köpeğinizin içine girmesi, daha kolay manipüle edebilecekleri daha küçük bir çöpten daha zor olabilir. Mutfakta, yatak odasında veya evinizin ortak odasında kullanıyorsanız büyük bir çöp kutusu satın almak mümkün olmasa da, köpeklerin daha büyük çöp kutuları içine girmesi daha zordur.Kilitleme mekanizması

En üst düzeyde güvenlik arıyorsanız, evcil hayvanların ve küçük çocukların çöpe girmesini önlemek için birden fazla güvenlik özelliğine sahip bir çöp kutusu düşünebilirsiniz.

Bunların işlevselliği markadan markaya değişiklik gösterse de, çoğu bir basamaklı kol ve kapak açılmadan önce çevrilmesi gereken kapak üzerinde bir kilit ile çalışır. Bu ayrıca, devrilirse kutunun tehlikeye atılmasını da önler.

En İyi Köpek Kanıtı Çöp Kovaları

Yine, görünüşün büyük bir rol oynadığını biliyoruz. Mutfağınızda göze batan bir oturuş istemezsiniz. Bu nedenle, en popüler seçimleri en başta listeledik, çünkü bunlar işlevsellik ve pratiklik içeriyor. Listemizin daha altında, bütçe seçimlerimizi ve daha fazlasını göreceksiniz.

Daha fazla uzatmadan, Fido'yu kilitli tutmak için alabileceğiniz en sevdiğimiz beş çöp kutusuna atlayalım.


SimpleHuman 15,3 Galon Paslanmaz Çelik

simplehuman 58 Litre Dikdörtgen Eller Serbest…
 • 10 YIL GARANTİ - En iyi malzemeleri kullanıyoruz ve sağlam ...
 • ÇEVRE DOSTU - Çift bölmeli çöp kutumuz geri dönüşümü ...
 • YUMUŞAK SILENT-CLOSE LID - Patentli kapak shox teknolojisi, ...
 • ÇÖP ÇANTANIZI KAYDIRMAYA KARŞI KORUR - Paslanmaz çelik astar jant…
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Satın alabileceğiniz en iyisini arıyorsanız, SimpleHuman'ın bu paslanmaz çelik çift bölme seçeneğinden başkasına bakmayın.

Bu kap, evinizdeki dekora uyması için çeşitli renklerde mevcut olan, parmak izine dayanıklı paslanmaz çelik kaplamaya sahiptir. Hareketli parçaların tümü ağır hizmet tipi ve ayak pedalı yirmi yıldan fazla dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Sessiz bir kapak açıldığında veya kapatıldığında tamamen sessizdir.

İçeride, iki ayrı bölme, çöplerinizi ve geri dönüşümünüzü tek bir ünitede tutmanıza olanak tanır. Ya da çöp için her iki tarafı da kullanabilirsiniz. Çoğu köpeğin çalışması için geniş bir çelik pedal neredeyse imkansızdır, bu da bu çöpün etkili bir şekilde köpek geçirmez olmasını sağlar.

Severiz Bu kutunun görünüşü, bir ünitede iki konteynıra sahip olması, ağır hizmet pedalı ve 10 yıl garantilidir.


SongMics 16 Galon Çift Bölme

SONGMICS 16 Galon Adım Çöp Kutusu, Çift ...
 • AKILLI REDDETME ÇÖZÜMÜ: 2 ayrı bölme ve temiz bir ...
 • YUMUŞAK KAPATMA: Ayak pedalı çöp tenekesinin eller serbest olarak açılmasını sağlar; ...
 • YER TASARRUFU: 2 ayak pedalı ve kapak içerir, kullanabilirsiniz ...
 • KULLANICI DOSTU: Mat kaplamalı ağır hizmet tipi paslanmaz çelik ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Evcil hayvanlara dayanıklı ve rakiplerinden daha uygun fiyatlı paslanmaz çelik bir çöp tenekesi ile evinize üst düzey bir dokunuş katmak istiyorsanız, bu 16 galonluk çift bölmeli çöp sizin için ideal bir seçim olabilir.

Bu, diğer üst düzey çöp kutularının yaptıklarının yaklaşık yarısına mal olabilir, ancak yine de en üst düzey çöplere özel olan aynı harika özelliklerin çoğunu sağlar. Diğer bazı modellerde bulamayacağınız bazı ek özellikler bile vardır.

Bu çöp kovası, iki bağımsız kapaklı ve ayak pedallı iki ayrı konteynere sahiptir. Bu şekilde, geri dönüşüm bölmesinin kapağını açmadan çöpün kapağını açabilirsiniz ya da tam tersi. Birkaç çekici paslanmaz çelik kaplamada mevcut olan bu, aynı zamanda taşımayı kolaylaştırmak için her iki tarafta da tutamaklar sunabilir.

Kapak yavaşça ve sessizce kapanır ve ayak pedalları ağır hizmet tipi ve uzun ömürlüdür. İçeride, her bir bağımsız bölmenin paslanmaz çelik bir taşıma kolu vardır, böylece çöpü değiştirme zamanı geldiğinde muhafazadan kolayca çıkarılabilir.

Severiz bu birimdeki maliyet. İkili bölmelerde, kolay çıkarma ve hareket için gömme taşıma kolları bulunur. Ayrıca lekeye ve parmak izine dayanıklı bir yüzeye sahiptir.


12.6 Galon Üzerine Sterilite Basamak

Sterilite 12,6 Galon Kilitli Kapak Açma ...
 • ELLER SERBEST: Yüksek kaliteli çöp sepetinde basamaklı bir pedal bulunur ...
 • GÜVENLİ: Kilitli kapak, evcil hayvanların ve çocukların ...
 • TASARIM: D şeklindeki tasarım, duvara tam oturur ve kolay ...
 • KAPASİTE: 12,6 galon kapasiteye sahiptir ve standart 13…
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Özellikle etkili kilide sahip ekonomik bir çöp kutusu arayan evcil hayvan sahipleri için Sterilite'ın bu modeli mükemmel olabilir.

12,6 galon kapasiteli bu çöp kutusu, mutfak veya dış mekan için mükemmel şekilde uygundur, ancak diğer odalar için de yeterince şıktır. Kutunun kapağı bir ayak pedalıyla çalıştırılır ve kapaktaki bir dönüş kilidi, kutu devrildiğinde bile tamamen evcil hayvan geçirmezdir.

Kutunun üstündeki düğmenin basit bir bükümü, kolay kullanım için kutunun kilidini açmanıza olanak tanır. Bu kutunun bir paketinde satılanlar, evleri için birden fazla köpek geçirmez çöp kutusuna ihtiyaç duyan insanlar için mükemmeldir.

Piyasadaki diğer köpek geçirmez çöp kutuları ile karşılaştırıldığında, bu hiçbir köpeğin çalışamayacağı bir kilit sağlayan tek seçenektir.

Severiz Bu kutunun köpek geçirmez, uygun fiyatlı ve D şeklinin her odaya güzelce uyması.


Ağır Dokunmatik Kapak 13,3 Galon

2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Çöp tenekesini köpek yavrusu gibi korumayı beklediğiniz bir marka varsa, o çok ağırdır. En seksi konu olmasa da Hefty, pazara uygun fiyatlı çöp yönetimi çözümleri getirmede endüstri lideridir. Bu 13,3 galonluk çöp tenekesi, harika bir stil, değer ve performans karışımı sağlar ve köpeğe dayanıklı çöp tenekesi arayan herkes için mükemmeldir.

Bu kutu, piyasadaki diğer popüler tek konteyner çöp tenekelerinin çoğundan biraz daha büyük olan 13,3 galondur. Büyük boyutu, mutfak veya dış mekan için idealdir, ancak yine de gerekirse diğer odalarda kullanılabilecek kadar küçüktür.

Köpeğinizi uzakta tutmak söz konusu olduğunda, bu çöp kutusu, tüm küçük ve orta boy ırkların kutuya girmesini engelleyebilecek, kutunun üstünde bir dokunmatik kapağa sahiptir. Bu model siyah, beyaz veya bronz renklerde mevcuttur.

Severiz Bu kutunun uygun fiyatlı, etkili bir üst kilidi var ve Amerika Birleşik Devletleri'nde yapıldığını.


12,8 Galon Üzerinde Ağır Seçme Adımı

Bir kilitleme mekanizması sayesinde ikinci bir güvenlik seviyesi sunan evcil hayvanlara dayanıklı bir çöp kutusu arayan herkes için başka bir geçerli seçenek, Hefty'den bu 12,8 galonluk kutu sağlam bir seçim olabilir.

Bu, çekici iki tonlu tasarıma ve bu ekonomik çöp tenekesine üst düzey bir dokunuş katan sessiz bir kapağa sahiptir. Kutu, teneke kutunun üstündeki kilitleme mekanizması ile kilitlenebilen, kullanımı kolay bir dokunma basamağı ile eller serbest çalışma özelliğine sahiptir.

12,8 galon ağırlığıyla çoğu durum için idealdir ve yuvarlatılmış kenarları ve düz arka kısmı mutfakta, güvertede veya evdeki herhangi bir odada herhangi bir duvara mükemmel bir şekilde hizalanmaktadır.

Severiz mutfağınızda güzel görünebilir, kilitlenebilir bir kapağı vardır ve bütçe dostudur.


Sıkça Sorulan Sorular

S: Köpeğe dayanıklı çöp tenekesine ne kadar harcamalıyım?

C: Bu, büyük ölçüde çöp tenekesinin daha az çöp tenekesi gibi görünmesine ihtiyacınız olup olmadığına bağlıdır. En iyi köpek geçirmez çöp kutularından bazıları 100 doların altında olsa da, 200 dolardan fazla maliyetli seçenekler de var.

Dekoratif işlevi olan bir teneke kutu veya temassız çalıştırma gibi ek özellikler arıyorsanız, daha pahalı bir teneke kutu düşünebilirsiniz. Bu sizin için önemli değilse, daha uygun fiyatlı bir seçenek size daha iyi hizmet edebilir.

S: Mevcut çöp tenekemi köpek korumalı yapabilir miyim?

C: Şu anda sahip olduğunuz çöp kutusuna bağlı olarak, onu değiştirmek zorunda kalmadan etkili bir şekilde köpek korumalı hale getirebilirsiniz. Çeşitli çöp kutusu stillerine uyan ve açılmasını önlemek için kapağı tenekeye kilitlemenize olanak tanıyan bazı evrensel çöp kutusu kilitleri vardır. Bu kilitler oldukça etkili olsa da, çöpü kullanabilmeniz için önce kilidinin de açılması gerekir.

Köpeğinizin izinsiz girmesini daha zor hale getirmek için mevcut çöp kutunuza da bir şeyler yapabilirsiniz. Kutunun altına ağırlık veya tuğla koymak ya da kullanmadığınızda kapağın üstüne bir ağırlık koymak gibi bazı şeyler yardımcı olabilir. Kutu dışarıdaysa, devrilmemesi için doğrudan bir dış yüzeye tutturmayı düşünün.

S: Plastik veya metal bir çöp kutusu en iyisidir?

C: Bu soru kişisel bir tercih meselesine dönüşüyor, bazı insanlar plastik bir çöp tenekesi yerine metal bir çöp tenekesi görünümünü tercih ediyor. Gerçek şu ki, her iki malzemede de eşit derecede yüksek kaliteli seçenekler mevcuttur.

Mümkün olan en dayanıklı çöp kutusunu arıyorsanız, yüksek yoğunluklu plastik bir modelin aşınma ve yıpranma gösterme olasılığı en düşük olanıdır.

Son düşünceler

Köpeğinizi çöpten uzak tutmaya kararlıysanız, bu çöp kutularının her biri sağlam bir seçenek olsa da, özellikle bir seçenek, en iyi köpek geçirmez çöp tenekesi olarak gözümüze çarptı ve bu Sterilite 12,6 galon Adım- çöp tenekesine.

Listemizdeki tüm kutular standart bir çöp tenekesi üzerinden ek bir güvenlik seviyesi sağlarken, bu, en güvenli kilitleme mekanizmasını sağlayabilir, çünkü kilidi çalıştırmak için karşıt başparmaklara ihtiyacınız vardır, bu da tüylü arkadaşlarımızın çok eksik olduğu bir özelliktir.

Çöplerinizi ait olduğu yerde ve yavrularınızdan uzak tutmanın uygun maliyetli ve etkili bir yolunu arıyorsanız, bu Sterilite çöpü en iyi seçeneğiniz olabilir. Veya güzel görünümlü bir paslanmaz çelik çöp arıyorsanız, yukarıdaki SongMics ikili konteyner çöpü, diğer modellerde bulamayacağınız harika bir değer ve sezgisel özellik karışımı sunar.

Yorumlar