En İyi Köpek Dergileri: Köpekler Hakkında En İyi Baskı ve Dijital İçerik

En İyi Köpek Dergileri: Köpekler Hakkında En İyi Baskı ve Dijital İçerik

Her köpek aşığı, en son köpek haberleri ve veterinerlik tavsiyelerinden haberdar olmak için bir köpek dergisi alıp sayfalarda gezinmekten hoşlanır. Ve kesinlikle kontrol edilecek çok sayıda geleneksel parlak kağıt dergi var. Bilgilerinizin dijital biçimde olmasını tercih ediyorsanız, faturaya uyan çok sayıda harika çevrimiçi dergi ve blog da vardır.

Bu makalede, bizim kadar seveceğinizden emin olduğumuz köpeklerle ilgili en sevdiğimiz 25 dergiye bir göz atacağız. İyi bir köpek hikayesinden hoşlanıyorsanız, Bu makalede listelediğimiz muhteşem kitaplar .Bu yüzden, daha fazla uzatmadan, hemen konuya girelim!

Dog’s Life (Avustralya)

Dog’s Life Dergisi Avustralya'da derlenen ve düzenlenen uzun soluklu bir yayındır. Dergi ayrıca cins haberleri, köpek hikayeleri, köpeklerle ilgili gerçekler ve köpeklerle ilgili ürünler hakkında bölümler içeren bir e-dergi yayınlamaktadır. Ayrıca, tavsiye edilen yetiştiricilerin ve perakendecilerin bir listesini bulabileceğiniz bir dizin ve ayrıca köpek dostu tatiller sunan tatil köyleri için iletişim bilgilerinin yer aldığı bir bölüm de vardır.Bunların hepsi yeterli değilse, okumanız için yararlı makalelerle dolu harika bir blog var.

Facebook, Twitter ve Instagram'daki diğer okuyucularla da etkileşim kurabilirsiniz.

Köpek

Dogster Dergisi köpeklerle ilgili her şeye adanmış bir ABD yayınıdır.Dogster, köpek severler ve hayatlarını bir köpek arkadaşıyla paylaşanlar için eğlenceli ve bilgilendirici bir bilgi kaynağıdır.

Dergi köpeğinizin bakımı, sağlık sorunları ve en son ürünlerin incelemeleri hakkında tavsiyeler içermektedir. Köpeğinizi besleme, farklı cins profilleri, yavrulara bakma ve onları eğitme ve tüylü arkadaşınızı eğitme hakkında makaleler okuyabilirsiniz.

Bağırmak

Bark Dergisi zorlu köpek aşığı nişini kapsar. Yayın, kısa sürede, insanın en iyi arkadaşının bakımı ve sağlığı ile ilgili her konuda internetin önde gelen otoritelerinden biri haline geldi.Bark’ın sayfalarında, rekreasyon, köpek sağlığı ve köpeğinizin genel bakımı ile ilgili birçok özellik bulacaksınız. Ayrıca köpek sahipleri ile evcil hayvanları arasındaki ilişkiyi araştıran bazı büyüleyici, kavrayışlı parçalar da var.

Bütün Köpek Günlüğü

Bütün Köpek Günlüğü köpek sahiplerine, doğal köpek eğitimi ve bakımının her yönüyle ilgili, iyi araştırılmış, derinlemesine makaleler sunmak için tasarlanmıştır.

ABD merkezli dergi, köpek mamaları, oyuncaklar, eğitim yardımcıları ve ikramlar hakkında birçok özellik ve tarafsız, bağımsız test raporları içerir.

Modern Köpek

Modern Köpek köpek sahipleri ve köpek severler için ilginç ve yararlı bilgiler sunan genç fikirli, modaya uygun bir dergidir.ABD'de üretilen bu dergide, en yeni köpek trendleri, en iyi köpek aksesuarları, köpek merkezli sanat, ünlü köpek sahipleriyle özel röportajlar, köpek psikolojisi, cins profilleri, köpek dostu tatil yerleri, en iyi köpek eğitmenleri hakkında makaleler bulacaksınız. ve köpek bakımı sorunlarını giderme. Köpek partileri düzenlemekten hoşlananlar için evde eğlenceli bir nasıl yapılır kılavuzu bile var!

alerji yapmayan köpek cinsleri

Modern Dog kesinlikle bloktaki en soğuk köpek dergisidir. Kanka!

Animal Wellness Dergisi

Adından da anlaşılacağı gibi, ABD yayını, Animal Wellness Dergisi okuyucularına köpek arkadaşınızı nasıl sağlıklı ve mutlu tutacaklarına dair paha biçilmez bilgiler sağlar.

Animal Wellness Magazine, evcil hayvanınızı doğru şekilde beslemek, eğitmek ve ona bakmak için ihtiyacınız olan tüm bilgileri size verir.Köpeğiniz Dergisi

İngiltere üretilen dergi, Senin köpeğin , kendisini 'köpek severler için nihai haber bülteni' olarak tanımlıyor. Köpeğiniz, okuyucularına evcil köpeklerin beslenmesi ve bakımı hakkında çok sayıda derinlemesine tavsiye sunar.

Derginin çevrimiçi baskısı, sorular sorabileceğiniz ve bilgilerinizi diğer köpek severlerle paylaşabileceğiniz bir köpek bloguna sahiptir. Köpek dostu tatiller hakkında bilgi bulacaksınız ve köpek şekerlerini kazanmaktan hoşlanıyorsanız bir mağaza, okuyucu fotoğrafları galerisi ve hatta bir yarışma sayfası var.

Gun Dog Magazine

Gun Dog Magazine silahlı köpek ırkları, eğitim teknikleri ve daha fazlası hakkında yararlı bilgiler sağlayan bir kaynak isteyen silahlı köpek meraklıları ve avcıları hedeflemektedir.Ayrıca, avcılar, sizin ve dört ayaklı çalışma arkadaşınızın sahada başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz av teçhizatı ve faydalı aksesuarlarla ilgili en son bilgileri ve incelemeleri bulacaklar.

Just Labs Dergisi

Unvanı Just Labs Dergisi biraz hediye. Bu yayın, utanmadan Labrador sahiplerine adanmıştır.

Dergi, her yıl altı kez siyah, sarı ve çikolatalı Labrador alıcılarını kutluyor. Bu parlak yayın, bu en özel spor köpek ırkına nasıl bakılacağı ve nasıl eğlenileceği hakkında derinlemesine makaleler içerir.

Diğer Lab hayranlarıyla etkileşim kurabileceğiniz çevrimiçi bir pazar yeri ilan panosu vardır ve derginin satın almadan önce deneme sürümünü de alırsınız.Ve bir Labrador'unuz varsa ve yazmayı seviyorsanız, gönderilerinizi olası yayın için derginin editörlerine gönderebilirsiniz!

The Pointing Dog Journal

İşaretçi Köpek Günlüğü bu özel köpek cinsiyle tüylü av peşinde koşan kuş avı meraklılarını hedefleyen uzman bir dergidir.

Dergi, avlanma alanında birlikte çalışırken işaretçi ve usta arasındaki özel ilişkiyi kutluyor. Aboneler, diğer türden hayranlarla görüşlerini ve haberleri paylaşabilir, ipuçlarını paylaşabilir, çevrimiçi pazarda nelerin satılabileceğini kontrol edebilir ve bilgilendirici, iyi yazılmış makalelerin kapsamlı bir listesini araştırabilir.

Köpek Dergisi

Köpek dergisi Londra, Birleşik Krallık'ta üretilen akıllı, parlak, modern bir yaşam tarzı dergisidir.

Köpek, köpeklerin ve sahiplerinin modern toplumdaki etkisini ve varlığını araştırıyor. Her konu belirli bir cinse veya temaya odaklanır ve röportajlar, kişisel denemeler ve fotoğraflar aracılığıyla bireyler ve köpekleri arasındaki en anlamlı etkileşimlere daha yakından bakar.

Köpeğin okuyucuları, modern dünyada bir köpek sahibi ve köpek aşığı olmanın ne anlama geldiğine dair yepyeni bir bakış açısı sunan orijinal içeriğin tadını çıkarıyor. Dergi, gelişmekte olan yetenekli tasarımcıların, fotoğrafçıların, yazarların, illüstratörlerin ve sanatçıların içeriklerini izlemekten keyif alan yetişkinleri hedeflemektedir.

Dog'u Instagram'da da takip edebilirsiniz.

Family Dog Magazine

American Kennel Club, aile Köpek Dergisi'ni yayınlamaktadır.

Dergi, tüylü dostlarını ailesinin özel bir üyesi olarak gören ve evcil hayvanlarının mutluluğunu, sağlığını ve refahını öncelik haline getiren insanları hedefliyor.

Okuyucular, yaygın davranış problemlerini çözme ipuçlarından, köpekler hakkında eğlenceli ve ilham verici hikayelerden ve en iyi arkadaşınıza elinizden geldiğince en iyi bakımı vermenizi sağlayan pek çok nasıl yapılır ve makalelere yer vermenin tadını çıkarabilirler.

Ayrıca beslenme, terapiler ve sağlık hizmetleri üzerine düzenli sütunlar bulacaksınız.

Dog Watch Magazine

Dog Watch Magazine Cornell Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi tarafından yayınlanan aylık bir yayındır.

Köpek İzleme, aşılar, hastalıklar, beslenme, davranış ve sosyalleşme dahil olmak üzere köpek sağlığının tüm yönleriyle ilgili bilim odaklı makaleler içerir. Dog Watch, daha popüler ana akım köpek dergilerinden biri olmasa da, köpek sağlığı ve diğer ilgili konularda sağlam veteriner tavsiyeleri için başvurulacak yer burasıdır.

Best Friends Dergisi

Best Friends Dergisi ABD'nin öldürmeye karşı en büyük hayvan barınağı olan Best Friends Animal Society'den size getirilen bir yayındır.

Best Friends, iki ayda bir çıkan ve tüm köpek sahiplerinin bilmesi gereken yararlı tavsiyeler, ipuçları ve bilgilerle dolu, genel ilgi alanlarına yönelik bir hayvan yayınıdır. Ayrıca, tamamen köpekler ve onların maceraları hakkında harika fotoğrafların ve yürekleri ısıtan hikayelerin tadını çıkaracaksınız.

Dergi abonelik tabanlıdır ve Best Friends'e sembolik bir bağış yaptığınızda ücretsiz bir abonelik alırsınız. Dergiden elde edilen gelirin tamamı, Best Friends Sanctuary'nin sakinleri olan hayvanları desteklemek için kullanılıyor.

Köpek Fantezi Dergisi

Soyağacı bir köpeğiniz varsa ve köpek gösterisiyle ilgileniyorsanız, Dog Fancy dergisine üyelik .

Dog Fancy dergisi, safkan köpeklerin sahiplerine yöneliktir ve köpek gösterisi konularında tavsiyeler sunan derinlemesine makaleler içerir. Dergi ayrıca güvenilir, derinlemesine tür profilleri, eğitim ve davranışsal nasıl yapılır hakkında bir bölüm içerir. Ayrıca okuyucuların, ünlü veteriner hekimler tarafından yanıtlanan köpek sağlığıyla ilgili soruları gönderdiği popüler bir 'Check-up' bölümü de vardır.

Her sayıda, öne çıkan bir türün güzel bir orta sayfa afişi var. Dog Fancy, çarpıcı fotoğraflarla dolu lüks bir yayın organıdır. O

Hav Mag

Hav Mag bitkiler, doğal terapiler ve organik ürünler kullanarak 'Köpeğinizin yaşamını beslemek ve zenginleştirmek' misyonu olan bir Avustralya yayınıdır.

Dergi, diyet ve beslenme, bitkisel ilaçlar, veteriner bakımı, köpekler için alternatif tedaviler ve eğitim üzerine çok sayıda ilginç makale içermektedir. Bütünsel terapistler, evcil hayvan bakıcıları, köpek yatılıları ve benzerlerini bulabileceğiniz yararlı bir dizin var. Woof ayrıca birçok yararlı ipucu ve faydalı bilgi bulabileceğiniz çevrimiçi bir blog.

Diğer okuyucularla Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.

K9 Dergisi

K9 Dergisi aboneler için e-dergi olarak da sunulan parlak bir yayındır.

Dergi, eğitim, sağlık, beslenme, ürün incelemeleri ve seyahat hakkında iyi araştırılmış, anlayışlı makalelerle dolu ve ayrıca ünlü köpek sahipleriyle bazı büyüleyici röportajlar da var.

Yararlı ipuçları ve köpeklerle ilgili dedikodularla dolu çevrimiçi bir blog, bir hizmet dizini ve eğlenmeniz için pek çok köpek videosu var.

cava poo

Dogs Today Dergisi

Dogs Today dergisi günümüzün modern dünyasındaki köpeklerle ilgili gerçek hayat hikayelerini ve derinlemesine haberleri içeren bir İngiltere yayınıdır.

Derginin parlak sayfalarında ayrıca abone denemeleri, yarışmalar ve anketler bulacaksınız ve ayrıca teklifler ve flaş haberler almak için kaydolabilirsiniz. Dogs Today'i Facebook, Twitter ve Instagram'da takip ederek köpek diyarında olup bitenlerden haberdar olun.

Köpekler Aylık Dergisi

Aylık Köpekler köpek sahipleri için faydalı tavsiyelerle dolu bir İngiltere yayınıdır.

Derginin dijital veya basılı versiyonuna abone olabilirsiniz ve en son haberleri, tavsiyeleri, köpek hikayelerini ve evcil hayvan bakımı ipuçlarını e-posta yoluyla alacaksınız. Ayrıca hiçbir şeyi kaçırmamak için Dogs Monthly'nin geri kopyalarını da edinebilirsiniz!

Derginin dijital sürümüne abone olursanız, Dogs Monthly tarafından yürütülen birçok heyecan verici yarışmanın ayrıntılarını ilk alan siz olacaksınız ve dergi abonelik tekliflerinden yararlanma söz konusu olduğunda ilk sırada yer alacaksınız!

Fido Dostu Dergi

Fido Dostu Dergi ABD ve Kanada'da size en yeni fırsatları ve köpek dostu konaklama yerlerini bulmaya adanmış üç aylık bir dergidir.

Ayrıca köpek sağlığı ve zindeliği, güncel trendler, ürünler, eğitim, köpeğinizle seyahat etme önerileri ve daha fazlası hakkında bilgiler de vardır.

Review Magazine'deki Köpekler

Review Magazine'deki Köpekler evcil hayvanlarını yarışmalarda göstermeyi seven köpek sahipleri için nihai bilgi kaynağıdır.

Aylık dergi, gerçek köpek şovu halkı için gerçek haberler içerir ve çarpıcı fotoğraflarla da doludur. İçeride, köpek gösterisi devresinde yarışanlar için önemli olan tüm konularda kapsamlı, dünya çapında bir güncelleme bulacaksınız.

Simon Parsons, Richard G. Beauchamp ve Paula Heikkinen-Lehkonen dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından en iyi uzman muhabirlerin düzenli katkıları ve jüri üyelerinin eleştirileriyle tamamlanan uluslararası köpek gösterisi sonuçlarını okuyabileceksiniz. Dergi ayrıca en iyi katılımcılarla ve şampiyon yetiştiricileriyle yapılan röportajları da içeriyor.

Kullanım, çeviklik, itaat, tımar ve üreme hakkında pek çok yararlı bilgi ve ipucu var. Ve köpek sağlığı ve genetiğiyle ilgili en son araştırma ve gelişmeler hakkında bilgi edineceksiniz.

Çekim Süreleri

İngiltere yayını, Çekim Süreleri , kaba atış, güvercin avcılığı, av avı, geyik avı ve vahşi kuş avcılığı dahil olmak üzere tüm atış disiplinlerini kapsar.

Günahları her zaman keskin nişancılara eşlik eder ve Shooting Times, meraklıların ilgisini çekeceği kesin olan haftalık gundog özelliklerine sahiptir. Deneyimli, tutkulu çekim meraklıları dergide yayınlanan tüm makaleleri, incelemeleri ve kılavuzları yazmaktadır.

Horse and Hound Dergisi

Haftalık bir yayın, Horse and Hound Dergisi , dünyadaki pek çok atlı insan için başvurulacak kaynaktır. Ve atların olduğu yerde her zaman köpek de bulacaksınız!

Horse and Hound dergisi, tazılarla avlanma dahil olmak üzere at sporları hakkındaki incelemeleri içerir. Öne çıkan her bir avın haftalık aktiviteleri hakkındaki raporlarla birlikte, tazı eğitimi, yetiştirme, gösterme ve sağlık hakkında derinlemesine makalelerin keyfini çıkaracaksınız.

Horse and Hound, saygın yetiştiriciler tarafından üretilen gundog, Labrador, terrier ve diğer popüler cins yavruların reklamlarını sık sık bulabileceğiniz geniş bir sınıflandırılmış bölüme sahiptir.

Clean Run Dergisi

Clean Run Dergisi köpek çevikliği sporu konusunda ciddi olan kişilere ayrılmış bir yayın ve web sitesidir.

Dijital dergide, köpek çevikliği eğitiminin tüm yönleriyle ilgili yüzlerce makale bulacaksınız. Ayrıca çeviklik ekipmanı, yiyecek, kıyafet, kitap ve DVD'ler satın alabileceğiniz kapsamlı bir çevrimiçi mağaza da vardır.

Haftalık Köpek Eğitimi

İngiltere çevrimiçi yayın, Haftalık Köpek Eğitimi , kendisini Büyük Britanya Köpek Eğitim Kulüplerinin Resmi Gazetesi ilan eden bir e-dergidir.

Haftalık Köpek Eğitimi ile doğrudan bağlantılıdır dogsports.co.uk ve bu bağlantıda itaat faaliyetleriyle ilgili bilgi ve makaleler bulacaksınız. itaat , müziğe topuk çalışması ve serbest stil itaat.

Son düşünceler

Yani, ister sevgili köpek arkadaşınıza en iyi bakımı nasıl vereceğini öğrenmek isteyen sıradan bir köpek sahibi olun, ister köpek gösterilerinde istekli bir rakip olun, orada sizin için bir dergi var!

Çalışan köpeğinizi eğitmekle ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyen deneyimli bir avcıysanız veya çeviklik veya itaat disiplinlerine yeni başlayan bir gençseniz, sizi elde etmenize yardımcı olacak çok sayıda yüksek kaliteli yayın bulduk ve köpeğinizi sınıfınızın zirvesine taşıyın.

Bir köpek sahibi olarak, ailenizde her zaman evcil bir köpeğiniz olsa bile öğrenmeyi asla bırakmazsınız. Neden bu kılavuzda yer verdiğimiz bazı dergilere göz atmıyorsunuz? Sadık tüylü arkadaşınızın size teşekkür edeceği yeni bir şey öğrenebilirsiniz!

Yorumlar