Köpekler İçin En İyi Yulaf Ezmesi Şampuanları: Derecelendirmeler, İncelemeler ve En Çok Talepler

Köpekler İçin En İyi Yulaf Ezmesi Şampuanları: Derecelendirmeler, İncelemeler ve En Çok Talepler

Yavru köpeğiniz için mükemmel şampuanı mı arıyorsunuz, ancak doğru olanı bulamadınız mı? Çok sayıda yulaf ezmesi tipi şampuan gördünüz ama işe yarayıp yaramadıklarından emin değil misiniz? Neyse ki, köpekler için en iyi yulaf ezmesi şampuanları hakkında kapsamlı bir kılavuz hazırlayarak sizin için seçim yapmaktan zorlandık. Köpeğinizi yıkamak, evcil hayvanınızın hijyeni, bu kötü köpek kokusundan kurtulmak ve köpeğin tüylerinin fazla yağ ve kirden arındırılması için iyidir.

Köpeğinize banyo yaptırmak, yavrularınızı cilt problemleri ve parazitler açısından kontrol etmeniz için mükemmel bir fırsattır. Bu kapsamlı kılavuzda, bu tür şampuanların neden iyi olduğunu ve faydalarının neler olduğunu tartışıyoruz. Ayrıca fiyatı, malzemeleri ve daha fazlasını analiz eden yulaf ezmesi içeren en iyi köpek şampuanları için bir alıcı kılavuzunu da ekledik.Öyleyse hemen dalalım ve önce köpekler için en sevdiğimiz yulaf ezmesi şampuanlarına 'bir bakışta', ardından kapsamlı bir alıcı kılavuzuna ve yavrularınızı yıkamak için bir sonraki şampuanı satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken tüm gerçeklere bir göz atalım!

Bir Bakışta: Köpekler İçin Favori Yulaf Ezmesi Şampuanlarımız

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi Amazon.com'a götürür ve burada ek bilgiler, güncel fiyatlar ve müşteri incelemeleri alırsınız. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Alıcı Rehberi

Köpek şampuanları hakkında bilinmesi gereken ilk şey, hepsinin eşit yapılmadığıdır. İdeal olarak,% 100 doğal olan ve köpeklerde kullanım için özel olarak formüle edilmiş tamamen doğal veya hipoalerjenik bir şampuan seçmek istersiniz. Bu ürünler köpeğinizin cildine karşı yumuşak ve hassastır ve evcil hayvanınızın tüylerini yumuşatmak için de çok iyidir.

İnsan şampuanlarında kullanılan bileşenler, bir köpeğin hassas cildi için çok etkilidir ve tahrişe ve alerjik reaksiyonlara neden olur . Ama bu neden?

Şampuanlar, ortalama pH seviyelerine sahip olacak şekilde formüle edilmiştir. Köpekler ve insanlar farklı doğal cilt pH seviyelerine sahiptir. Bu, bir köpek üzerinde insan şampuanı kullanmanın, köpeğin cildinin hassas pH dengesini bozacağı, tahrişe, dehidrasyona neden olacağı ve nihayetinde köpeğinizin kepek ve kaşıntıya neden olacağı anlamına gelir. Birçok köpek şampuanı, yulaf ezmesini ana bileşenlerinden biri olarak listeler. Peki, yulaf ezmesinin nesi bu kadar iyi ve yulaf ezmesi şampuanı kullanmanın köpeğiniz için ne gibi faydaları olabilir?Yulaf ezmesi kanıtlanmıştır kaşıntılı cildi rahatlatmak ama birçok başka faydası da var. Ancak bu, kahvaltılık gevreklerinizde bulacağınız yulaf ezmesinin aynısı değildir! Hakkında konuşuyoruz ' koloidal yulaf ezmesi.

Kolloidal Yulaf Ezmesi Genel Bakış

Kolloidal yulaf ezmesi, saf yulaf ezmesi öğütüldüğünde ve daha sonra bir sıvı içinde süspanse edildiğinde oluşturulur. Yulaf ezmesini bu şekilde hazırlamak, içeriğin ham halindekine göre cilt tarafından daha kolay emilmesini sağlar.

Kolloidal yulaf ezmesi, içerdiği fenoller ve avenantramitler sayesinde insanlar tarafından yüzyıllardır cildi yatıştırıcı olarak kullanılmıştır. Bu kimyasalların her ikisi de cilt kaşıntısını ve tahrişini giderebilir ve cildin hassas pH seviyelerini dengelemeye yardımcı olabilir. Kolloidal yulaf ezmesi, cilt için yararlı özelliklere sahip olduğu kanıtlanmış birkaç madde içerir; • Avencin bileşikleri , antifungal özelliklere sahip.
 • Saponinler , cildin temizlenmesine yardımcı olan.
 • Flavonoidler ultraviyole-A (UVA) ışınlarının emilimine yardımcı olan.
 • E vitamini antiinflamatuar özelliklere sahip.
 • Fenoller ve nişastalar , cildi nemlendirmeye yardımcı olur.

Yulafın içerdiği lif ve selüloz, rosacea ve egzama gibi bazı cilt rahatsızlıklarının neden olabileceği kızarıklık ve tahrişe karşı oldukça etkili olduğu kanıtlanmış cildi yumuşatıcı bir yumuşatıcı oluşturur. Cilt yatıştırıldıktan sonra, bu koşullara eşlik eden kaşıntı da genellikle rahatlar.

Yulaf ezmesi şampuanı, köpeğinize kaşıntılı cildi yatıştırmak ve nemlendirmek ve kuru cilt, sıcak noktalar, kene ve pire sorunları gibi durumların semptomlarını hafifletmek gibi birçok fayda sağlar. Yulaf ezmesi şampuanı aynı zamanda köpeğinizin tüylerini yumuşak ve parlak bırakır.

Yulaf ezmesi şampuanı seçerken, E vitamini ve aloe ile yulaf ezmesi içerdiğini ve alerjisi veya hassas cildi olan köpekler için uygun olduğunun reklamının yapıldığını görmek için ürün etiketini kontrol edin.

Kaçınılması Gereken Malzemeler

Köpeğinize gerçekten sürmek istemediğiniz bazı köpeklere özgü ürünler de dahil olmak üzere birçok şampuanın içerdiği belirli maddeler vardır. Bu liste her şeyi kapsamamaktadır, ancak köpeğinizin derisine koymak istemediğiniz şeyleri belirlemenize yardımcı olacak iyi bir kılavuzdur.Kokular: Köpek şampuanlarındaki doğal kokular, toksik olmayan, hipoalerjenik bir kaynaktan geldikleri sürece iyidir. Şampuanın içerdiği kokunun doğal bir kaynaktan elde edildiğinden emin olmak için ürün etiketini kontrol edin. Sentetik kokular genellikle köpeğin cildi için çok serttir ve tipik olarak da güzel kokmaz.

Metilkloroizotiyazolinon: Metilkloroizotiyazolinon, kimyasalın Kanada ve Japonya'da yasaklanmış olmasına rağmen, bazı köpek şampuanlarında bulunan bir mantar önleyici ve koruyucu üründür. Kimyasal neden yasaklandı? Metilkloroizotiyazolinon kanserojendir ve ayrıca organ zehirlenmesi ile ilişkilidir. Yani, o kimyasalı evcil hayvanınızın veya ailenizin yakınında kesinlikle istemezsiniz!

Renklendirmeler: Parlak renkli köpek şampuanları kullanmaktan kaçının. Bu ürünler sentetik ve potansiyel olarak tehlikeli boyalar içerebilir. Sağlığını tehlikeye atmadan köpeğinizin doğal tüy rengini artıracak köpek şampuanları bulabilirsiniz.

Madeni Yağlar: Mineral yağ kulağa doğal gelebilir, ancak aslında ham petrolden yapılan benzinin bir yan ürünüdür. Mineral yağ, cildin gözeneklerini tıkama, cildin 'nefes almasını' engelleme ve potansiyel olarak zararlı toksin birikimine neden olma etkisine sahiptir. Bu nedenle, doğal kaynaklardan elde edilen uçucu yağlar içeren şampuanlar iyi olsa da, mineral yağ içeren ürünlerden kaçınılmalıdır.Cocomide DEA / MEA: Adından da anlaşılacağı gibi, kokomid hindistancevizi bitkisinden elde edilir. Ne yazık ki, kokomid DEA yapmak için, doğal hindistancevizi, hafif kanserojen bir maddeye dönüştüğü noktaya kadar kimyasal işlemden geçirilir. Ayrıca, kokomid DEA, tiroid bezinin bozulmasıyla ilişkilendirilmiştir ve ayrıca bir organ toksini olarak kabul edilir.

İyi Nitelikleri Özetlemek

Herhangi bir katı köpek şampuanında, özellikle yulaf ezmeli köpek şampuanında aramanız gereken bazı iyi özellikler vardır. Yavru köpeğiniz için bir sonraki banyo arkadaşınızı satın alırken aramanız gerekenlerin hızlı bir özeti.

Tamamen Doğal Malzemeler: Hassas cilde sahip köpekler, tamamen doğal içerikler, tercihen organik olanlar içeren bir şampuandan yararlanabilir.Haşere Kovucu: Köpeğiniz zamanının çoğunu dışarıda geçiriyorsa, doğal bir mozzie caydırıcı olan limon otu gibi doğal haşere kovucu maddeler içeren bir köpek şampuanı seçmeniz iyi olur.

Hafif ve Nazik: İyi bir köpek şampuanı, evcil hayvanınızın tüylerinin parlak görünmesini sağlayan ve cildin kurumasını ve küflenmesini önleyen doğal yağlardan arındırmaz. Ayrıca, hafif ve yumuşak bir köpek şampuanı, yakın zamanda evcil hayvanınızın cildine uyguladığınız topikal kene ve pire tedavilerini temizlemeyecektir.

Hassas cilt: Kuru, tahriş olmuş veya kaşıntılı hassas cilde sahip köpekler, bu tür sorunları yatıştırmak için tasarlanmış özel bir şampuanla yıkanmaktan ve yıkanmaktan yararlanabilir. Köpeğinizin cilt hassasiyetleri varsa, kolloidal yulaf ezmesi, doğal hindistan cevizi özü ve aloe vera içeren bir köpek şampuanı markasına dikkat edin.

Zulümsüz: Doğal olarak, bir köpek aşığı olarak, ürünün geliştirilmesi sırasında hayvanlar üzerinde test edilmiş bir şampuanı evcil hayvanınızda kullanmak istemeyeceksiniz. Ambalajında ​​ve ambalaj etiketinde 'zulümsüz' veya 'hayvanlar üzerinde test edilmemiş' olan bir köpek şampuanı arayın. Rehberimizin bir sonraki bölümünde zulümsüz ürünler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.Hayvan Testlerinden Kaçınma

Bazı üreticilerin insan ve köpek şampuanlarının araştırma ve geliştirilmesinde hala hayvanları kullandığını öğrenince şaşırabilirsiniz.

Bununla birlikte, hangi ürünlerin zulüm içermediğini ve sahip olduklarını kontrol etmek kolaydır. değil hayvanlar üzerinde test edilmiştir. Unilever de dahil olmak üzere birçok büyük küresel kuruluş, bir küresel hayvan deney yasağı şampuanlar ve saç kremleri dahil kozmetikler için.

Satın aldığınız köpek şampuanının zulümsüz olduğundan emin olmak istiyorsanız, ücretsiz uygulamayı şu adresten indirin: Cruelty Free'yi seçin . Burada hayvanlar üzerinde test edilmemiş bir dizi ürün bulacaksınız. Alternatif olarak, zulümsüz şirketlerin kapsamlı bir listesine göz atın bu bağlantıda çevrimiçi .

Ne yazık ki, Çin gibi bazı ülkelerdeki yerel yasalar, şampuanlar da dahil olmak üzere ithal edilen tüm güzellik ürünlerinin o ülkede satılmadan önce hayvanlar üzerinde test edilmesinde ısrar ediyor. Herhangi bir satın alma işlemi yapmadan önce araştırmanızı yapmanız önemlidir ve yulaf ezmesi bazlı köpek şampuanları da farklı değildir!

Kokulu ve Kokusuz

Evcil hayvanınız biraz kokmuş olsa bile kokusuz bir köpek şampuanı kullanmanın daha iyi olduğu bazı durumlar vardır! Örneğin, alerjisi veya cilt hassasiyeti olan köpekler kokusuz bir şampuana genellikle daha uygundur. Köpeğinizin normal bir cildi varsa, kokulu bir şampuan kullanmanın aşağıdakiler dahil birçok faydası vardır:

Sakinleştirici etki: Botanik özler ve doğal uçucu yağlarla kokulu köpek şampuanları sadece harika kokmakla kalmaz, köpeğiniz için sakinleştirici özellikler de sunar. Lavanta, özellikle banyo sırasında evcil hayvanınızın rahatlamasına yardımcı olur.

Kokudan Kurtulmak: Tüylü bir arkadaşı olan herkes köpek kokusuna aşina olacaktır! Köpek kokusu, köpeğin tüylerinde doğal yağların birikmesi ve bakterilerin büyümeye başlamasıyla ortaya çıkar. Kokulu bir şampuan, sadece köpeğinizin ponponundan kurtulmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda ceketi tazeler ve kürkün parlak ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Haşere Kovucular: Bazı kokulu şampuanlar, seçtiğiniz kokuya bağlı olarak haşere kovucu görevi görebilir. Örneğin limon otu ve biberiye kokusu sadece lezzetli kokmakla kalmaz, aynı zamanda sivrisineklerin köpeğinizi ve mozzie mevsiminde yürüyüşe çıktığınızda sizi rahatsız etmesini de önleyebilir.

Köpek Derisi pH Seviyeleri

Daha önce de belirttiğimiz gibi, köpeğinizin cildinin doğru pH seviyesi cilt sağlığı için çok önemlidir. Ama bu neden? Köpeğinizin cildinin oluşturduğu doğal yağlar veya 'asit örtü', deri ile dış ortam arasında bir bariyer oluşturur.

Bu bariyer, zararlı bakteri ve mantarların enfeksiyon oluşturabileceği veya tahrişe neden olabileceği cilde saldırmasını engeller. Ayrıca bu doğal yağlar, köpeğin tüylerinin su itici olmasını sağlar. Köpeğinizi ne sıklıkla yıkadığınız, bir dereceye kadar birkaç faktöre bağlı olacaktır.

Cilt tipi

Çoğu köpek tüylü bir paltoyla kaplı olsa da, hepsi de tıpkı insanlar gibi farklı cilt tiplerine sahiptir. Köpeğinizin cilt tipi, ne sıklıkla yıkanabileceğini belirleyecektir. Örneğin, köpeğinizin pul pul olma eğiliminde olan kuru bir cildi varsa, onu çok sık yıkamak cildi kurutur ve kuruluğu daha da kötüleştirir. Bununla birlikte, normal deriye sahip köpekler daha sık banyo yapmayı tolere edeceklerdir.

Ceket Tipi

Farklı köpek ırklarının farklı tüy türleri vardır ve bu da banyo yapma sıklığını etkileyebilir. Aşağıda beş farklı kat tipini ve nasıl plan yapılacağını listeledik tımar alışkanlıkların sonuç olarak.

Pürüzsüz Kaplama: Pürüzsüz tüylü köpekler kürklerinin altında çok yağlı olabilir, bu da bu yavruların genellikle her beş ila yedi haftada bir ve banyolar arasında en fazla üç ay olmak üzere banyo yapmaya ihtiyaç duymadıkları anlamına gelir.

Wiry Montlar: Köpeğinizin sert, kıllı tüyleri olan ince bir ceketi varsa, kürkün oldukça fazla kiri hapsedeceğini görebilirsiniz. Bunun nedeni, bu tür bir kürk tipindeki saç köklerinin çok yoğun ve yağlı olmasıdır. Bu nedenle, tel tüylü yavrularınızı yıkamalar arasında en fazla üç ay olacak şekilde dört haftada bir yıkamalısınız.

Çift Kat: Alman çoban köpeği gibi çift tüylü bir köpeğin, kiri kolayca hapseden kalın astarları nedeniyle düzenli banyolara ihtiyacı olacaktır. Çift kaplamalı yavrular, yıkama seansları arasında altı haftayı geçmeyen üç haftalık banyodan yararlanır. Köpeğinizin 'ceketini havaya uçurduğu' yoğun tüy dökücü mevsimlerde, tüy dökücü aletle onu iyice tımar etmeniz gerekeceğini unutmayın. Shedmonster gibi onu yıkamadan önce.

köpeğim kokuyor

Uzun ceket: Golden Retriever gibi uzun tüylü ırklar, derilerini ve tüylerini sağlıklı tutmak için çok sayıda tımara ihtiyaç duyacaktır. Köpeğinizin tüylerinin uzunluğuna ve ne kadar koktuğuna bağlı olarak, onu yaklaşık iki ila üç haftada bir yıkamanız gerekir.

Tüysüz: Tüysüz köpek ırkları oldukça sıra dışı evcil hayvanlardır, ancak Çin tepeli bir köpeğiniz veya başka bir kel köpek türüne sahipseniz, evcil hayvanınızı yalnızca yıkanacak tüyleri olmadığı için yaklaşık üç ayda bir yıkamanız gerekir!

Köpekler İçin Favori Yulaf Ezmeli Şampuanlarımız

Rehberimizin bu bölümünde, piyasadaki en popüler, yüksek kaliteli köpek şampuanlarından beşine yakından bakacağız. Aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla seçenek olsa da, beş favorimizin, yavrularınız için en iyi yulaf ezmesi şampuanlarının sağlam bir temsilini işaretlediğini düşünüyoruz.

Bu liste hiçbir şekilde her şeyi kapsamaz, bu nedenle bir şeyi unuttuğumuzu düşünüyorsanız lütfen yorumlarda bize bir satır bırakabilirsiniz. İlk beşimiz belirli bir sıraya göre sıralanmamıştır ve yavrularınız için doğru şampuanı seçerken, tartıştığımız her şeyi ve fiyatı da göz önünde bulundurmalısınız.


Earthbath Tamamen Doğal Evcil Hayvan Şampuanı

Earthbath Yulaf Ezmesi ve Aloe Şampuanı, Vanilya ve…
 • Tamamen doğal evcil hayvan bakımı, yüzde 100 biyolojik olarak parçalanabilir ve zulüm ...
 • Sabun içermeyen şampuan
 • Cennet kokulu
 • Güvenli, nazik ve etkili
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Earthbath, köpeğinizin cildini tahriş etmeyecek nazik, etkili bir temizlik etkisi için yulaf ezmesi ve aloe ile formüle edilmiş olanlar da dahil olmak üzere farklı kokulara sahip çok çeşitli köpek şampuanları üretir.

Earthbath ürünlerinin tümü% 100 tamamen doğal, biyolojik olarak parçalanabilir bir formül kullanılarak yapılır. Earthbath şampuanlarını yapmak için sert kimyasallar kullanılmaz ve Earthbath ürünlerinde sabun veya sabun bileşiği bulunmaz. Bu önemlidir, çünkü sabun köpeğinizin tüylerinden kiri çıkarmak için işe yarasa da doğal yağları sıyırır.

Earthbath şampuanları, köpeğinizin cildini tahriş etmeyen doğal olarak oluşan parfümlerle kokulandırılmıştır. Şampuan, köpeğinizin cildinin esnek ve sağlıklı kalmasını sağlamanın yanı sıra parlak, ışıltılı bir tüy elde etmek için doğal nemlendirici maddeler içerir.

Severiz Bu şampuan, çünkü birçok üst düzey köpek kuaföründe Earthbath şampuanları kullanılır çünkü şirketin ürünleri her zaman kalite açısından tutarlıdır ve hepsi mükemmel çalışır. Earthbath şampuanları, özellikle yavru köpekler için tasarlanmış bir şampuan dahil olmak üzere 12 farklı formülde gelir.


Pro Pet Works Yulaf Ezmeli Köpek Şampuanı

Tüm Doğal ve Organik Yulaf Ezmesi Yavrusu / Evcil Hayvan ...
 • (ABD'DE ÜRETİLMİŞTİR) VET TAVSİYE EDİLEN: Şampuan + Saç Kremi formülümüz…
 • KURU, HASSAS, ... İÇİN YAPILAN DOĞAL, ORGANİK İÇERİKLER ...
 • ALOE ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ, SABUNSUZ VE DETERJAN İÇERMEYEN ŞAMPUAN + ŞAMPUAN ...
 • DÜNYA VE ANNE DOĞA TAAHHÜDÜMÜZ: Bir ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Pro Pet Yulaf ezmesi şampuanı, yulaf ezmesi içeren ve hipoalerjenik olarak pazarlanan yüksek kaliteli bir köpek şampuanıdır. Şampuan ayrıca, evcil hayvanınızın cildini esnek ve iyi nemlendirilmiş hissettirmenin yanı sıra parlak, sağlıklı görünen bir tüyü destekleyen saç kremleri içerir.

Organik yulaf ezmesi ve aloe vera dahil tamamen doğal içerikler içerir. Şampuan, pH dengeli ve kokusuzdur. Şampuan ayrıca yumuşatıcı özelliklere sahiptir, doğal yağları geri kazandırır ve evcil hayvanınızın cildini nemlendirir. Ürün,% 100 para iade garantisi ile gelir.

Bu bakım şampuanı hipoalerjeniktir ve hassas, hassas cilde sahip köpekler için mükemmeldir. Kokusuz olmasına rağmen şampuan, ıslak köpek kokusunu etkili bir şekilde ortadan kaldıran koku giderici özelliklere sahiptir. Pro Pet yulaf ezmesi şampuanı sert deterjan, alkol, yapay renkler, sabunlar veya kokular içermez.

Severiz üreticinin, üründen tamamen memnun olmayan alıcılara para iade garantisi sunduğu. Pro Pet şampuanı çevre dostudur. Şampuan biyolojik olarak parçalanabilir ve zulüm içermez. Ayrıca, konteyner geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmıştır. Şampuan, ilave D, E ve A vitaminleri içerir, bu da köpeğinizin tüylerini fırçalamayı kolaylaştırır ve tüyleri dolanma ve paspaslardan arındırır.


Honeydew Pet Hoş Kolloidal Yulaf Ezmesi Köpek Şampuanı

Kolloidal Yulaf Ezmeli Doğal Köpek Şampuanı -…
 • Hassas cilde sahip köpekler ve köpek yavruları için KOLLOİDAL YULAF KÜPE ŞAMPUANI
 • LAVANTA esansiyel yağı İLE GELİŞTİRİLMİŞ formülümüz ekstra ...
 • VET TAVSİYE EDİLEN klinik formül saf yüksek kalite kullanılarak…
 • Tüm Doğal Lavanta Yulaf Ezmesi Petleri ile GÜVENLİ VE ETKİLİ evcil hayvan bakımı ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Honeydew’in hayvan ve insan ürünleri yelpazesinin tamamı doğal yağlar ve botanik özler kullanılarak yapılır. Pet Pleasant serisindeki her şampuan, saçı ve cildi iyileştirmek ve evcil hayvanınızın genel sağlığını desteklemek için tasarlanmış ekstra mineraller, vitaminler ve antioksidanlar içerir.

Şampuan, hafif, nazik ve hipoalerjeniktir ve hassas cilde sahip köpekler için idealdir. Şampuan, köpeğinizin kürkünü yumuşatırken tahriş olmuş cildi yatıştırmaya ve yatıştırmaya yardımcı olan koloidal yulaf ezmesi ve lavanta esansiyel yağı içerir.

Lavanta köpeğiniz üzerinde sakinleştirici, rahatlatıcı bir etkiye sahiptir, banyo zamanını hem evcil hayvanınız hem de sizin için keyifli ve rahatlatıcı bir deneyim haline getirir! Ürün, kötü kokuları ortadan kaldıran ve yavru köpeğinizin taze ve temiz kokmasını sağlayan nazik bir koku giderici etkiye sahiptir.

Severiz bu şampuanın sülfat veya paraben içermediğini ve zulümsüz olduğunu. Şampuanın yumuşak formülü yırtılmaz. Bu, ürünün evcil hayvanınızın gözlerini tahriş etmeyeceği anlamına gelir. Üretici, üründen memnun kalmazsanız% 100 para iade garantisi sunar.

dachshunds için en iyi köpek maması

Seçim 4'ü 1 Arada Köpek Şampuanı

Wahl 4'ü 1 Arada Sakinleştirici Evcil Hayvan Şampuanı - Temizler, ...
 • ABD'de üretilmiştir - Lavanta papatyası evcil hayvan şampuanımız pH'dır ...
 • Sakinleştirici Formül - Bu lavanta kokulu evcil hayvan şampuanı harika ...
 • Daha Az Daha Fazlası - Wahl daha yüksek bir hindistancevizi konsantresine sahiptir ...
 • Alerji Dostu - Köpek simgemiz Rocket, ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Wahl, çok çeşitli köpek şampuanları ve saç kremleri üretmektedir. Dördü bir arada köpek şampuanı, yatıştırıcı papatya ve lavanta özleri içeren sakinleştirici bir etkiye sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Ürün, kiri hızla temizleyen zengin bir köpük üretir ve kötü, 'köpek' kokusuna neden olabilecek aşırı yağ birikimini giderir.

Şampuan, PEG-80, alkol ve parabenler dahil sert kimyasallar içermez. Ürün pH dengelidir ve hassas cilde sahip köpekler için uygundur. 24 oz hazne ve yüksek konsantrasyonlu formül, diğer birçok önde gelen markaya göre% 70'e kadar daha fazla banyoya izin verir.

Severiz ürünün ABD laboratuvarlarında üretildiğini. Formül, tüyü temizlemek ve şekillendirmenin yanı sıra uzun saçların dolaşıklığını gidermek ve evcil hayvanınızın cildini nemlendirmek için tasarlanmıştır. Köpeğinizin banyosu bittikten sonra şampuanın durulanması çok kolaydır. Ürün 'alerji dostu' olarak pazarlanmaktadır, bu nedenle cilt hassasiyeti sorunları olan köpeklere uygun olmalıdır.


Rocco & Roxie Yulaf Ezmesi Parlatıcı Şampuan

Rocco & Roxie Argan Yağlı Köpek Şampuanı ve…
 • ONARIMLAR VE YENİLEME - Köpekler söz konusu olduğunda, hiçbir şey söylemez ...
 • DOĞANIN EN İYİ İÇERİKLERİ - Derinlemesine şartlandırma ile yapılmıştır ...
 • GÜVENLİ, ETKİLİ, DOĞAL - Maskeleme boyası yok. Kurutulmuş alkol yok…
 • BANYO ZAMANI BİR ESİNLİK YAPIN - Bir gün oyun oynayarak dakikalar içinde yıkayın. Bizim…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Rocco & Roxie, bir dizi köpek şampuanı ve bakım ürünü üretmektedir. Burada sunduğumuz şampuan, 'Parlatıcı' formülüdür.

Shine, köpeğinizin tüylerindeki parlaklığı ortaya çıkarmak ve cildi nemlendirmek için tasarlanmıştır. Bu oldukça konsantre bir şampuan ve biraz uzun bir yol kat ediyor. Dolayısıyla, bu piyasadaki en ucuz şampuan ve bakım ürünü olmasa da, daha ucuz alternatiflere kıyasla bir şişe size uzun süre dayanacaktır.

Şampuan, tüylerin derinlemesine bakımı ve cilt beslenmesi için Argan yağı içerir. A Vitamini, cilt nemlendirme özellikleri için formüle dahildir. Cilt hücrelerinin yenilenmesini ve saç folikülünün güçlenmesini teşvik etmek için sardunya özü ve köpeğin doğal saç ve cilt yağlarını dengelemek için nane yağı vardır.

Severiz şampuanın herhangi bir paraben, sert kimyasallar, yapay renkler veya boyalar içermediğini. Üretici, alıcılara Shine şampuanıyla% 100 para iade garantisi sunuyor. Şampuan çok kolay bir şekilde döner ve kalıntı bırakmadan hızla durulanır.


Sıkça Sorulan Sorular

Rehberimizin bu bölümünde köpek şampuanları satın alan kişilerin en sık sorduğu bazı soruları cevaplıyoruz.Aradığınız bilgiyi görmüyorsanız lütfen bize bir mail atın veya sorunuzu sorun. aşağıdaki yorum kutusunda.

S: Yulaf Ezmesi Şampuanları köpeğim için gerçekten daha iyi bir alternatif mi?
C: Pek çok durumda, evet. Yulaf ezmesi, köpeğinizin cildi üzerinde sakinleştirici bir etkiye sahiptir ve kullandıktan sonra daha az kurumuş hissi verir.

S: Köpeğimi ne sıklıkla yıkamalıyım?
Y: Köpeğinizi ne sıklıkta yıkadığınız evcil hayvanınızın yaşına, tüy tipine ve cilt sağlığına bağlı olacaktır. Genel bir kural olarak, çoğu köpek en az üç ayda bir yıkanmaktan fayda sağlayacaktır. Yaşlı köpekler ve cilt sorunları olanlar, uygun bir köpek şampuanı ile daha sık yıkamadan faydalanacaktır.

S: Köpeğinizi yeterince yıkamazsanız ne olur?
C: Köpeğinizi yeterince sık yıkamazsanız, evcil hayvanınızın derisinin ürettiği doğal yağlar birikerek kürkünün yağlı görünmesine ve tüm köpek sahiplerinin çok aşina olduğu o iğrenç, köpek kokusuna neden olabilir! Ayrıca, yaşlı köpekler kendilerini tımar etmekte zorluk yaşayabilir. Düzenli banyo yapmak, biriken kirin neden olabileceği cilt sorunlarının gelişmesini önlemeye yardımcı olabilir.

S: Köpeğinizi haftada iki kez yıkayabilir misiniz?
C: Hayır. Köpeğinizin, veterineriniz veya köpek dermatoloğunuzun önerdiği şekilde haftada iki kez banyo yapılmasını gerektiren tıbbi bir durumu veya parazit sorunu olmadığı sürece, köpeğinizi bu kadar sık ​​yıkamamanız gerekir. Köpeğinizi çok sık yıkamak, evcil hayvanınızın ürettiği tüm doğal yağları uzaklaştırarak cildin kuru ve pul pul olmasına neden olabilir.

S: Bir köpeği insan şampuanıyla yıkayabilir misiniz?
A: Kesinlikle hayır! İnsan ve köpek derisinin pH'ı çok farklıdır. İnsan şampuanı, bir köpek üzerinde kullanım için çok serttir ve istenmeyen yan etkilere ve cilt tahrişine neden olabilir.

S: Ön Cephe'yi kullandıktan sonra bir köpeği yıkayabilir misin?
Y: Çoğu köpek şampuanı, Frontline'ı köpeğin derisinden ayırmayacak kadar hafiftir. Bununla birlikte, güvenli tarafta olmak için, köpeğinize Ön Cephe veya başka bir topikal ürünle tedavi etmeyi planlamadan önce evcil hayvanınızın banyo zamanını bir hafta kadar planlamak en iyisidir.

S: Köpeğiniz kısırlaştırıldıktan veya kısırlaştırıldıktan sonra köpeğinizi yıkayabilir misiniz?
C: Köpeğiniz, veteriner kliniğinden temiz bir operasyon sahası ile taburcu edilmelidir, böylece evcil hayvanınızın cinsiyeti kesildikten hemen sonra köpeğinizi yıkamanıza gerek kalmaz. Evcil hayvanınızın yarasından herhangi bir dikiş alınana ve deri tamamen iyileşene kadar bekleyin. Cinsiyetten arındırmayı takiben köpeğinizi yıkamadan önce daima veterinerinizden onay isteyin.

S: Köpeğinizi çok fazla yıkayabilir misiniz?
C: Evet, köpeğinizi yıkarken aşırıya kaçabilirsiniz. İdeal olarak, köpeğinize iki haftadan fazla banyo yaptırmamalısınız. Evcil hayvanınız banyodan birkaç gün sonra özellikle kötü bir şeye girerse, köpeğinizi şampuan ve suya tamamen daldırmak yerine, bölgeyi lekeli yıkamaya çalışın.

S: Bir köpeği yıkamak pireleri öldürür mü?
C: Hayır. Pireler suya düştüğünde yedi güne kadar hayatta kalabilir. Suya daldırıldığında pirelerin boğulması en az 24 saat sürer. Bu nedenle, köpeğinizi sade suyla yıkamak, derisinde yaşayan pireleri öldürmez. Köpeğinizin çok şiddetli bir pire istilası varsa, veterineriniz evcil hayvanınızı tedavi etmek için uygun bir pire önleyici şampuan önerecektir. Reçete

S: Bir köpeği bebek şampuanıyla yıkayabilir misiniz?
C: Lake Union Veteriner Kliniğinden Dr. Cary Waterhouse, çoğu köpeği yıkamak için yumuşak, berrak, kokusuz bir bebek şampuanı kullanmanın güvenli olduğunu tavsiye ediyor. Bebek şampuanı, bir bebeğin hassas, hassas cildine çok yumuşak ve nazik olacak şekilde formüle edildiğinden köpeklerde kullanıma uygundur. Bununla birlikte, köpeğinizde başka herhangi bir şey yerine, köpeğinize özgü bir şampuan kullanmak daha iyidir.

S: Köpekler ne sıklıkla yıkanmalıdır?
Y: Köpeğinizin tüyü ve derisi aslında kendi kendini temizlemede son derece etkilidir ve evcil hayvanınızın çok sık yıkanmasına gerek yoktur. Köpek kokusu doğal olsa da, köpeğinizin uzun süre banyo yapmadan bırakılması durumunda bakteriyel ve mantar enfeksiyonları gibi cilt sorunları bir sorun haline gelebilir. Ayrıca, kırsal bir bölgede yaşıyorsanız veya köpeğiniz zamanının çoğunu dışarıda geçiriyorsa, çok çabuk kirlendiğini fark edebilirsiniz. Bu, kırsalda yaşayan bir köpek için şehir sakinlerinden daha sık banyo yapmanın daha iyi olabileceği anlamına gelir.

Son düşünceler

Köpeğinizi yıkamak söz konusu olduğunda, her zaman köpeklere özgü bir şampuan kullanın. İnsan şampuanı, bir yavru köpeğin hassas cildi için çok sert olduğu için köpeklerde kullanıma uygun değildir. Uygun köpek şampuanı en iyi seçenek olsa da, bir tutamda köpeğinizi yıkamak için süper hafif bebek şampuanı kullanabilirsiniz. Yetişkin köpeklerde, yavru köpeklerde ve cilt sorunları veya parazit istilası sorunları olan köpekler için farklı şampuan formülleri vardır.

Sert kimyasallar, yapay renkler ve sentetik kokular içermeyen bir köpek şampuanı seçin. Tamamen doğal, zulümsüz ve tercihen organik malzemeler kullanılarak yapılmış ürünleri arayın. Konsantre bir şampuan formülü, daha ucuz, daha seyreltik bir üründen çok daha öteye gidecek ve uzun vadede paradan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

İdeal olarak, bir köpek en az üç ayda bir yıkanmalıdır. Veteriner hekiminiz tarafından tavsiye edilmedikçe, köpeğinizi iki haftada bir defadan fazla yıkamamalısınız. Kolloidal yulaf ezmesi şampuanı, özellikle hassas cilde sahip yavru köpekler için çoğu köpek için önerdiğimiz şeydir.

Yorumlar