Pomsky için En İyi Köpek Mamaları: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Pomsky için En İyi Köpek Mamaları: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Pomsky keyifli mi Sibirya kurdu karışımı , kombine bir Pomeranian ile . Pomski'ler pahalıdır, bu nedenle yavrularınıza hayatının her aşamasında Pomsky'niz için en iyi köpek mamasını vermek isteyeceğinize hiç şüphe yok. Pomski'ler hızla etraftaki en popüler melezlerden biri haline geliyor ve bunun iyi bir nedeni var! Enerjik ve eğlenceli olan sevimli ve sevgi dolu bir tüy yumağıdırlar. Pomski'lerin mutlu olması ve tam potansiyellerinde yaşamak kaliteli beslenmeye ihtiyaçları var.

Burada, 'en iyi köpek maması' dizimizde, köpek sahiplerinin köpekleri için en iyi beslenme . Burada, Pomsky'nizin köpeklik, yetişkinlik ve son yıllarında hangi beslenmeye ihtiyaç duyacağını size göstereceğiz. Pomsky'niz için en iyi seçimi bulmanıza yardımcı olmak için her yaşam aşaması için en iyi 5 kuru gıda ürününü karşılaştırıyoruz.Her yaşam evresinin yeni bir yiyecek gerektirdiğini göreceksiniz. yavrularınızın beslenme ihtiyaçlarını karşılayın . Ve umarım, bu kapsamlı kılavuzun sonunda, tüm Pomsky köpek maması sorularınız yanıtlanmış olacaktır. Öyleyse, hemen konuya girelim.

Bir Bakışta: Pomsky için En İyi Köpek Mamaları

Vahşi Yavru Köpek Tadı
Bizim Puanımız

Yavru Köpekler İçin En İyisi

Vahşi Yavru Köpek TadıChewy.com'da görüntüle
American Journey Tahılsız Yetişkin Maması
Bizim Puanımız

Yetişkinler İçin En İyisiAmerikan Yolculuğu Yetişkin

Chewy.com'da görüntüle
Blue Buffalo Wilderness Senior Köpek Maması
Bizim Puanımız

Yaşlılar İçin En İyisiBlue Buffalo Senior

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Pomsky Yavrularının Besin İhtiyaçları

Tamamen büyüdükten sonra, tipik bir Pomsky 20 ila 30 pound ağırlığında olmalıdır ve bu nedenle, küçük ila orta boy bir yavrudur. Oraya ulaşmak için, köpeğinizin bir yüksek kaliteli küçük cins köpek maması . Köpek maması, ihtiyaç duyduğu tüm besin ve büyüme gücünü sağlamalıdır. sağlıklı bir yetişkin olmak . Başka hiçbir şey yapmaz.

çocuklar için bir köpeğe nasıl bakılır

Amerikan Gıda Kontrol Yetkilileri Derneği (AAFCO) şunları önermektedir: yavru köpeklerin en az% 22 protein içeriğine ihtiyacı vardır . Bu onlara büyümek için ihtiyaç duydukları enerjiyi verir. Bunun üzerindeki her şey bir bonus! Etleri ve et öğünlerini adlandıran köpek mamalarını arayın ve ilk bileşen her zaman bir et proteini olmalıdır.

Omega yağ asitleri çok önemlidir köpek yavrusu sırasında. Sağlıklı beyin, göz ve kalp fonksiyonunu desteklerler, cildini ve kabarık Pomsky ceketini ve genel hücre sağlığını beslerler. Balık yağları, hayvansal yağlar, ayçiçek yağı ve keten tohumlarını arayın. Tüylerinin bakımına yardımcı olacak diğer besinler E vitamini, biotin ve folik asittir.

Omega yağ asitleri bileşenleri ayrıca dokosaheksaenoik asit (DHA), eikosapentaenoik asit (EPA) ve araşidonik asit (ARA) sağlar. Bu besinler açısından zengin bir diğer içerik ise yumurta ürünleridir. Bu bileşenler doğal olarak anne sütünde bulunur, bu yüzden onun gelişimi için çok önemlidirler.Köpek maması vitamin ve mineral takviyeleri ile güçlendirilmiş gelişen bağışıklık sistemini desteklemek için. Meyve ve sebzeler, sağlıklı bir sindirim sistemi için gerekli olan antioksidanları ve lifi sağlar. Bunları tek başına çiğ etten alamaz, bu yüzden ona her zaman yüksek kaliteli kuru mama vermelisiniz.

Yetişkin Pomsky Besin İhtiyaçları

İtibaren 12 aylık yaş , Pomsky'nizi yavaşça dengeli bir diyete odaklanan bir yetişkin formülüne geçirmeniz gerekecek. Yetişkinlikte AAFCO, yetişkin köpeklerin kendilerine en az% 18 protein sağlayan kuru bir köpek maması yemelerini önerir. Ama yine, ne kadar çok, o kadar neşe!

Daha önce olduğu gibi, adlandırılmış et kaynakları, et yemekleri, lif, karbonhidratlar, omega yağ asitleri, vitaminler ve mineraller arayın. Bu aşamada, onun farkında olmalısınız bireysel tercihler veya diyet ihtiyaçları . Ve onun gelişmesi için seçiminizi onun ihtiyaçlarına dayandırmanız çok önemlidir.

Kıdemli Pomsky Besin İhtiyaçları

Etrafında 8 yaş Pomsky diyetinizi bir yaşlı yavrulara yönelik yiyecek . Vücudu zayıflamaya başlayacak ve bu nedenle kendisini sağlıklı ve güçlü hissetmesini sağlamak için farklı beslenmeye ihtiyaç duyacak. Ekstra bağışıklık artışı için ekstra vitamin ve mineraller gereklidir.Glukozamin ve kondroitin kemiklerini ve eklemlerini sağlıklı ve destekli tutmak için gereklidir. Bu, enerjik Pomsky ve ebeveyninin kalça displazisini ve patellar luksasyon sağlık sorunlarını miras alma potansiyeli için özellikle önemlidir. Balık yağları, et yemekleri ve ilave takviyeleri arayın.

İhtiyacı olacak daha az kalori ve yağ içeriği . Yaşlılık yıllarında, Pomsky'niz daha az aktif hale gelecektir. Bu süre zarfında mideleri, genç yaşlarına kıyasla normal gıdalardaki yağı sindirmekte zorlanacaktır. Onu tetikte tutmak için hala bol miktarda sağlıklı omega yağ asidine ihtiyacı var. Üst düzey formüle edilmiş yiyecekler aynı zamanda bilişsel işlevi güçlü tutmaya yardımcı olur ve kürk bakımına yardımcı olur.


Pomsky Yavruları için En İyi Yiyecek

Pomsky Puppy yemek bekliyor

Pomsky'niz köpek yavrusu aşamasındayken, hayatlarının temelini atıyorlar. Bu, bütçenizi ayırmak istemediğiniz hayatlarının zamanıdır. Tabii bunu karşılayabiliyorsanız. Pomsky'nizi kurtarmadıkça, onları bir yüksek kaliteli yiyecek. Kabul edelim, Pomsky bir pahalı köpek ve yavru köpek mamaları kuruşları çimdiklemek için uygun bir yer değil. Pomsky'nizin mutlu ve sağlıklı büyümesini sağlamak için önerdiğimiz birkaç farklı kuru mama var. Aşağıda, belirli bir sıra olmadan en iyi seçimlerimizi inceledik.
Yabani Yavru Köpek Mamasının Tadı

Vahşi Yavru Köpek Formülünün Tadı
 • Tahıl içermeyen gıda formülü.
 • Gerçek somon ilk malzemedir.
 • Bağışıklık sağlığı için antioksidanlar.
 • Cilt ve tüy sağlığı için Omega yağ asitleri.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kupa başına 360 kalori.
 • % 27 Protein,% 15 Yağ,% 5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Somon, okyanus balığı unu, füme somon ve somon unu tek et protein kaynaklarıdır. Bu bileşenler ayrıca genel gelişimi için DHA dahil olmak üzere enerji ve omega yağ asitleri sağlar. Bu, yumurta intoleransı olanlar için yumurtasız bir reçetedir.

Tatlı patates ve bezelye, sindirimi kolay olan enerji ve lif kaynakları olarak tahılların yerini alır. Ayrıca bağırsağındaki dost bakterileri desteklemek için K9 probiyotik karışımı ile güçlendirilmiştir. Yaban mersini ve ahududu, güçlü bağışıklık için eklenen vitamin ve mineral takviyeleri gibi vitamin sağlar.

Severiz Bu Taste of the Wild tarifinin sadece balık proteini kullandığını. Bu, kabarık tüylerinin bol miktarda omega yağ asitleri ve balık yağları ile iyi bakıldığı anlamına gelir. Nefis balık lezzetini de unutmamak lazım! Biz Taste of the Wild’ın diğer formüllerini inceledi ve bu bizim favorilerimizden biri.


Merrick Sağlıklı Tahıllar Köpek Maması

Merrick Tahılsız Yavru Formülü
 • Tahılsız köpek maması.
 • Glukozamin ve kondroitin ile yapılmıştır.
 • Mısır, buğday veya glüten yok.
 • Sindirim için tatlı patates.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kupa başına 400 kalori.
 • % 30 Protein,% 16 Yağ,% 4,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Kemiksiz tavuk ve tavuk unu ilk iki bileşen olup, ardından kahverengi pirinç, arpa gibi sindirimi kolay tahıllar gelir. ve yulaf ezmesi . Sonraki malzemeler tavuk yağı, kurutulmuş yumurta ve omega yağları, DHA ve glukozamin ihtiyaçları için somon unu.Bu tarif, lactobacillus acidophilus gibi probiyotik bileşenler kullanır ve bezelye, mercimek veya patates içermez. Bu, hassas sindirim sistemine sahip Pomski'ler için başka bir iyi seçenek haline getirir. Aynı zamanda güçlü bağışıklık için vitamin ve minerallerle takviye edilmiştir.

Severiz Bu tarifin, enerjik ve zıplayan Pomski'lerin eklemlerini desteklemek için en yüksek glukozamin içeriğine sahip olduğu.


Natural Balance Köpek Maması

Natural Balance Köpek Maması
 • Sınırlı içerikli yiyecek.
 • Bezelye ve mercimek içermez.
 • Çiftlikte yetiştirilen ördek ilk malzemedir.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kupa başına 395 kalori.
 • % 25 Protein,% 12 Yağ,% 4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Ördek ve ördek yemeği alternatif ve yağsız et kaynağı sunan bu köpek maması formülündeki ilk iki bileşendir. Lezzet dolu bu tahılsız tarif, enerji ve lif kaynağı sağlamak için patates içeriklerine dayanır. Bu başka bir bezelye ve mercimek içermeyen tariftir.

Keten tohumu ve balık yağı, Pomsky'nizin tüylerini içten dışa besleyecek ve sağlıklı beyin gelişimini destekleyecektir. Bağışıklık sistemi gelişimini güçlendirmek için vitamin ve minerallerle güçlendirilmiştir.

Severiz Bu tarifin, tek bir protein kaynağı kullanan sınırlı içerikli bir gıda formülü olduğu. Bu, hassas sindirim sistemine sahip olanlar için iyi bir seçenektir.


Wellness Core Köpek Maması

Wellness Core Puppy Freeze Dried
 • Kurutulmuş gıda formülünü dondurun.
 • Tahıl içermeyen tarif.
 • Gerçek hindi ile yapılmıştır.
 • Beyin gelişimi için DHA.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • Kupa başına 422 kalori.
 • % 38 Protein,% 17,5 Yağ,% 5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu birinci sınıf tarifin ilk üç bileşeni, kemiksiz tavuk, tavuk unu ve hindi unu olup, besleyici hindi kalpleri aşağıda listelenmiştir. Köpeklerin sevdiği etli tadı ve vahşi bir av diyetinden alacağı besinlerle doludur.

Bu tarif, ilave lezzet ve doku için köpek maması parçaları ve dondurularak kurutulmuş hindi parçalarıyla yapılır. Bu, dengeli bir diyet sağlarken çiğ eti kasesine dahil etmenin güvenli bir yoludur. Ayrıca muz, ıspanak, lahana ve yaban mersini gibi süper yiyeceklere sahiptir.

Severiz bu premium tarifin en yüksek protein içeriğine sahip olduğunu. Bu, kaslı Husky ebeveynlerinin veya süper enerjik köpeklerinin peşinden koşan daha büyük Pomski'ler için mükemmel bir seçenektir.


Amerikan Yolculuğu Köpek Maması

Tahılsız Amerikan Yolculuğu Köpek Maması
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Bütçe dostu.
 • Sindirim için tatlı patates.
 • Beyin gelişimi için Omega yağ asitleri.
 • Besin değeri yüksek sebzelerden yapılmıştır.
 • Kupa başına 380 kalori.
 • % 30 Protein,% 12 Yağ,% 5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarifin ilk üç malzemesi tavuk, tavuk unu ve hindi unu. Bu tarif, enerji kaynağı olarak esmer pirinç ve arpa gibi tahıllara dayanıyor. ARA ve DHA, yavrularının yetiştirme ihtiyaçları için tedarik edilir ve paltosu balık yağları ile beslenir.

Havuçlar, tatlı patatesler yaban mersini ve kızılcık, vücudunun sağlıklı bir yetişkin olması için ihtiyaç duyduğu antioksidanları sağlar. Kemikleri ve eklemleri kalsiyum bakımından zengin yosunla iyi bakılıyor.

Severiz Bu tarifin benzer fiyatlı diğer ürünlere kıyasla bütçeye uygun ve yüksek kaliteli olduğunu.


Yetişkin Pomski'ler için En İyi Yiyecek

Toprakta koşan gıda motive Pomsky

Pomsky'niz yaklaşık bir yaşına geldiğinde, onları yetişkin bir köpek maması formülüne geçirme zamanı gelecek. Çoğu Pomski, hangi ebeveyne sahip olduklarına bağlı olarak, küçük veya orta boy ırklar için formüle edilmiş yiyeceklerle iyi sonuç verir. Tekrar, kalite bir öncelik olmalıdır buraya. Bunun, Pomsky'nizin yetişkin yaşamlarının çoğunda yiyeceği köpek maması olduğunu unutmayın. Bu nedenle bütçenize uygunsa daha fazla premium marka tavsiye ediyoruz. Değilse, Pomsky'nin hala başarılı olacağı birkaç bütçe dostu marka var.


Vahşi Pasifik Akıntısının Tadı

Vahşi Yavru Köpek Formülünün Tadı
 • Tahıl içermeyen gıda formülü.
 • Bağışıklık sağlığı için antioksidan destek.
 • Deri ve kürk için Omega yağ asitleri.
 • Sindirim için prebiyotikler.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kupa başına 360 kalori.
 • % 25 Protein,% 15 Yağ,% 3 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Pomsky'niz bu tarifte bir köpek yavrusu olarak başarılı olsaydı, yetişkinlikte bu onun için harika bir seçim olurdu. Hala somon, balık unu ve yağlardan elde edilen omega yağ asitleriyle doludur. Bu, ceketine, gözlerine ve beynine sağlıklı olması için ihtiyaç duydukları desteği verecek.

Bu tarif, bazı köpeklerin çok daha iyi yaptığı düşük lif içeriğine sahiptir. Tatlı patates ve kuru hindiba kökü gibi prebiyotik lifler sayesinde hala sindirim desteğine odaklanmaktadır. Besin emilimine yardımcı olan şelatlı minerallere ve domates, ahududu ve yaban mersini gibi antioksidanlara sahiptir.

Severiz Bu tarifin somon malzemeleri ve okyanus balığı unu ile yapıldığını, derisine ve hacimli kürküne ihtiyaç duyduğu besinleri sağladığını söyledi.


Merrick Sağlıklı Tahıllar Yetişkin Maması

Merrick Tahılsız Sığır Eti
 • Kemiksiz dana eti ilk içeriktir.
 • Kümes hayvanı içermeyen yiyecek.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • Tahıl içermeyen tarif.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kupa başına 379 kalori.
 • % 34 Protein,% 15 Yağ,% 3,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Kemiksiz dana eti ve domuz eti ilk iki malzemedir; kısa bir süre sonra somon yemeği ve kuzu eti. Bu tarif, kümes hayvanları, bezelye, mercimek ve patates gibi yaygın olarak kullanılan malzemeleri içermez.

bir köpeğe hazır olup olmadığını nasıl anlarsın

Bu, enerji ve lif sağlamak için yumuşak kahverengi pirinç, arpa ve yulaf ezmesi kullanan tahıl içeren bir diyettir. Sağlıklı meyve ve sebzeler, bağışıklık sisteminin genel sağlığı kadar zinde kalmasına yardımcı olur. Yüksek seviyelerde omega yağ asitleri de bu işleve yardımcı olur.

Severiz bu tarifin sahip olduğu en yüksek glukozamin içeriği açık ara, eklemleri her zaman hareket halinde olan Pomski'ler için mükemmel.


Natural Balance Yetişkin Maması

Doğal Denge Yetişkin
 • Sınırlı içerikli yiyecek.
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Bezelye, mercimek veya baklagil yok.
 • ABD çiftliğinde yetiştirilen tavuktan yapılmıştır.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kupa başına 387 kalori.
 • % 24 Protein,% 10 Yağ,% 4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu sınırlı içerikli gıda formülü sadece altı temel bileşen kullanır bezelye veya baklagiller olmadan , yavrularınızın diyetini basit tutmak. Çeşitli içerik maddelerine alerjisi olanlar için harika bir haber. Tavuk ve tavuk yemeği, burada listelenen ilk iki malzemedir. Bu listedeki en düşük protein içeriğini sunar ancak AAFCO önerilerini aşar.

Ana bileşenlere ek olarak, bağışıklık sisteminin gözden kaçırmamasını sağlamak için çeşitli vitamin ve mineraller eklenmiştir. Ve paltosu ve göz sağlığı da destekleniyor. Taurin, kardiyak işlevi desteklemek için listelenmiştir.

Severiz Bu tarifin hassas sindirim sistemlerine sahip Pomski'ler için tek bir protein kaynağı kullanan sınırlı bir içerik tarifi olduğunu.


Wellness Core Yüksek Proteinli Yetişkin Maması

Türkiye ile Wellness Temel Gıdası
 • Tahıl içermeyen tarif.
 • Kemiksiz hindi ile yapılmıştır.
 • Sindirim için probiyotikler.
 • Deri ve kürk için Omega yağ asitleri.
 • Soya, mısır veya suni içerik yok.
 • Kupa başına 421 kalori.
 • % 34 Protein,% 16 Yağ,% 4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu premium tarif, ilk üç bileşen olarak kemiksiz hindi, hindi yemeği ve tavuk unu listeler. Ardından dondurularak kurutulmuş hindi, tavuk ciğeri ve somon yağı. Bu yiyecek, sahiplerine çiğ eti diyetlerine dahil etmenin uygun ve güvenli bir yolunu sunar. Bu lezzetli et karışımı Fido'yu yemeye ikna etmezse, hiçbir şey olmaz!

Ayrıca brokoli, havuç, yaban mersini ve elma gibi çeşitli sağlıklı sebze ve meyvelere sahiptir. Prebiyotik lifler ve probiyotik solüsyonlar, düzenli sindirime yardımcı olur ve tahıl içermez. E vitamini, folik asit, biotin ve balık yağları tüylü tüylerini parlak tutacaktır.

Severiz Bu birinci sınıf tarifin en yüksek protein miktarını sunduğunu ve ekstra beslenme, tat ve doku için dondurularak kurutulmuş çiğ hindi parçaları içerdiği.


American Journey Yetişkin Yiyecekleri

Tahılsız Yetişkin Yemekleri Amerikan Yolculuğu
 • Tahılsız yiyecek.
 • Tatlı patates sindirime yardımcı olur.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • Gerçek meyve ve sebzelerle yapılmıştır.
 • Dolgusuz yapılmıştır.
 • Kupa başına 390 kalori.
 • % 32 Protein,% 14 Yağ,% 5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Tıpkı köpek formülü gibi, bu da yetişkinler bölümündeki en bütçe dostu seçenektir ve benzer fiyatlı ürünleri kalite açısından yener. Pomsky'niz bunu daha önce iyi yaptıysa, bunu tekrar iyi yapmalı. Kemiksiz somon ve tavuk unu, listedeki ilk iki bileşendir ve kas bakımı için yağsız protein sağlar.

Bu tarif tahıl içermez ve Taste of the Wild’s Pacific akışından biraz daha bütçe dostudur. Keten tohumu, yumurta ürünü ve balık yağları tüylerinin parlak ve yumuşak kalmasını sağlar ve vitamin ve minerallerle güçlendirilmiştir. Kurutulmuş yosun, kemiklerini güçlü tutmak için kalsiyum bakımından zengindir.

Severiz Bu tarifin, bazı Pomski'lerin sindirim sistemlerini düzenlemeye yardımcı olması gereken yüksek lifli bir diyet olduğu düşünülüyor. Biz American Journey’in diğer yiyeceklerini inceledi ve bu bizim en iyi seçimimiz.


Yaşlı Pomski'ler için En İyi Yiyecek

Kıdemli Pomsky

Pomsky'niz son yıllarına geldiğinde, ortak destek ve bağışıklık sağlığı odak noktası olmaya başlayacaktır. Neyse ki, Pomsky tipik olarak daha büyük ırkların bazı sağlık sorunlarını miras almaz. Ancak yine de yiyebilecekleri bir üst düzey formül köpek maması yemeleri gerekir. yaşlanan eklemlerini destekler, genel sağlıklarını korumanın yanı sıra. Pomsky'nin çift hanelerde yaşaması alışılmadık bir durum değildir. Köpeğiniz yaşlandıkça doğru yiyeceğe sahip olduklarından emin olmak bir öncelik olmalıdır. Aşağıda, Pomsky yavrularınız için en sevdiğimiz yiyecekleri seçtik.


Blue Buffalo Life Protection Senior

Blue Buffalo Senior Life Protection Formula
 • Bütçe dostu yiyecek.
 • Kas bakımı için L-Carnitine.
 • Hareketlilik için glukozamin desteği.
 • Deri ve kürk için Omega yağ asitleri.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • Kupa başına 357 kalori.
 • % 18 Protein,% 10 Yağ,% 7 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu yüksek puanlı Blue Buffalo yemeği diğer seçtiklerimize göre daha düşük protein içeriğine sahip. Ancak bu, zengin proteini eskisi kadar iyi sindiremeyen birçok yaşlı tarafından tercih edilir. Kemiksiz tavuk, çok ihtiyaç duyulan glukozamini sağlayan, kısa bir süre sonra listelenen tavuk unu ile hala ilk bileşendir.

Kahverengi pirinç, arpa ve yulaf ezmesi de bu tarifte yoğun bir şekilde bulunur, ancak bu, yaşlı köpeklerin daha uzun süre daha tok hissetmesini sağlayan daha yüksek bir lif içeriği sağlar. Bağışıklığını sağlam tutmak için vitamin ve minerallerle güçlendirilmiştir.

Severiz Bu tarifin, kaliteden ödün vermeden yaşlı köpekler için bütçe dostu bir seçenek olduğu.


Blue Buffalo Wilderness Senior Food

Blue Buffalo Wilderness Senior Formülü
 • Tahılsız yiyecek.
 • Yüksek proteinli formül.
 • Antioksidan açısından zengin sebzelerden yapılmıştır.
 • Kemiksiz tavuk ilk bileşendir.
 • Tatlı patates sindirime yardımcı olur.
 • Kupa başına 387 kalori.
 • % 30 Protein,% 12 Yağ,% 7 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif, ortak en yüksek protein içeriğine sahiptir, bu da onu Pomsky gibi enerjik bir köpek için iyi bir seçenek haline getirir. Kemiksiz tavuk ve tavuk unu ilk iki malzemedir. Eklenmiş glukozamin ve omega yağ asitleri için somon küspesi ve somon yağı ile.

Tatlı patatesler, yaban mersini ve elma bağışıklığını güçlü tutar ve genel iyiliği için ona antioksidanlar sağlar. Daha az kalori ve l-karnitin de yavaşlayan metabolizmasını uyarmaya yardımcı olur.

Severiz Bu tarifin önde gelen glukozamin seviyelerine sahip olduğu. Bu, köpeğiniz için ileri yaşam aşamasında çok önemlidir.


Nutro Ultra Kıdemli Yiyecek

Nutro Ultra Kıdemli
 • Sınırlı içerikli yiyecek.
 • Yağsız hayvansal proteinlerden yapılmıştır.
 • Yaşlılar için glukozamin desteği.
 • Yapay renkler veya tatlar yok.
 • Cilt ve tüy sağlığı için Omega yağ asitleri.
 • Kupa başına 316 kalori.
 • % 26 Protein,% 11 Yağ,% 4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu yüksek puanlı Nutro kıdemli yemekleri süper gıda tabağı olarak bilinir. Yaşlı köpeğinize, yaşlanan vücudunun ihtiyaç duyduğu tüm vitaminleri, mineralleri ve süper yiyecekleri sağlar. Nutro’nun eşsiz karışımı domates, yaban mersini, hindistancevizi, balkabağı ve lahana içerir.

Bu tarifte, yağsız ve besleyici protein ve destekleyici glukozamin sağlamak için tavuk, kuzu ve somon olmak üzere üçlü protein kullanılır. Büyük etli bir lezzet sağlamanın yanı sıra. Yumurta proteini ayrıca bilişsel işlevi için DHA içerir.

Severiz bu tarifin en düşük kalori sayısına sahip olduğu. Bu, Pomsky gibi daha az aktif bir yaşlı köpek için mükemmel bir seçenek haline getirir.


Nulo Freestyle Senior Köpek Maması

Nulo Freestyle Köpek Maması
 • Tahılsız yiyecek.
 • Sindirim için probiyotik suşlar.
 • Yaşlanan kemikler için kalsiyum desteği.
 • Metabolizma hızlandırma için L-Carnitine.
 • Eklem sağlığı için glukozamin desteği.
 • Kupa başına 396 kalori.
 • % 30 Protein,% 12 Yağ,% 5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu birinci sınıf tarifin ilk üç bileşeni, kemiği çıkarılmış alabalık, hindi yemeği ve somon unu olup, kısa bir süre sonra kemiği ayıklanmış hindi. Bu tarif tavuk içermez ve tahıl içermez. Tavuk alerjisi olan veya tahıllara alerjisi olan Pomski'ler için mükemmel bir seçenek.

Bu seçenek ayrıca patentli bir BC30 probiyotik suşuna sahiptir, yani gastrointestinal sağlığı ekstra destek alır. Bu formül, metabolizmasına yardımcı olmak için l-karnitin içerir ve yaşlılık yıllarında çok fazla domuz etmesine engel olur.

Severiz Bu tarifin hala çok aktif olan yaşlı Pomski'ler için en yüksek kalori sayısına sahip olduğunu.


American Journey Senior Formula

Tahılsız Kıdemli Köpek Maması Amerikan Yolculuğu
 • Tahılsız yiyecek.
 • MCT'ler beyin sağlığı içindir.
 • Eklem sağlığı için glukozamin desteği.
 • Bağışıklık sağlığı için antioksidanlar.
 • Kümes hayvanı yan ürünleri içermez.
 • Kupa başına 355 kalori.
 • % 30 Protein,% 11 Yağ,% 7 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif, bütçeye uygun bir seçenektir, ancak protein, glukozamin, vitaminler ve mineraller açısından yüksektir ve bu da onu kıdemli köpek maması seçimlerimize layık yapar. Kemiksiz somon, hindi yemeği ve tavuk unu da listelenmiş ilk içeriktir. L-karnitin ayrıca metabolizmasını uyarmak için kullanılır.

Deniz mikroalgleri ve kurutulmuş yosun, sağlıklı kemiklerin korunması için besin açısından zengin kalsiyum sağlar ve eklem desteği için yüksek glukozamin içeriğine sahiptir. Hindistan cevizi yağı, yaban mersini ve havuç, tüy sağlığı, hücre yenilenmesi ve genel sağlık için omega yağ asitleri, vitaminler ve mineraller içerir.

Severiz Bu tarifin ilk malzemesinin somon olduğu ve bu da bunu balık lezzetini tercih eden Pomski'ler için lezzetli bir seçenek haline getiriyor.


Son düşünceler

İşte orada, Pomski'ler için en iyi köpek mamaları her yaşam aşaması . Önerilerimizden bir yiyecek seçmek, sağlıklı bir yaşam tarzı ve vücuda ulaşmak için Pomsky'nize doğru yönde bir adım attığınız anlamına gelir.

Doğru beslenmeyi bulmanın onu mutlu ve sağlıklı tutmanın en kolay ve genellikle en ucuz yolu olabileceğini unutmayın. Yani buna değer fazladan birkaç dolar harcamak Pomsky'nizi ve cüzdanınızı daha mutlu etmek için beslenme konusunda.

husky kaniş karışımı

Tüm önerilerimiz, dünyadaki diğer köpek sahipleri tarafından da yüksek oranda derecelendirilmiştir. Bu yüzden, burada her Pomsky'ye ve her sahibine uygun bir şey olduğundan emin olabilirsiniz. Mutlu yemek avları!

Yorumlar