Yabani Köpek Maması İncelemesinin Tadı: Malzemeler, Hatırlama Tarihi ve Daha Fazlası

Yabani Köpek Maması İncelemesinin Tadı: Malzemeler, Hatırlama Tarihi ve Daha Fazlası

Taste of the Wild, evcil hayvan maması alanında hem kurutulmuş hem de ıslak yiyecekler sunan büyük bir markadır. Ama bunlar sizin için doğru yiyecekler mi, ama daha da önemlisi, sevgili arkadaşınız mı? Pekala, bu Taste of the Wild köpek maması incelemesinde size bilmen gereken her şey bu kararı düzgün bir şekilde vermek için. Marka geçmişinden mevcut formüllere ve köpeğiniz için sahip olacağı faydalara kadar.

Taste of the Wild teklifleri hem tahıl içeren hem de tahıl içermeyen tarifler . Bu, tahıl ve tahılsız tartışmanın neresinde olursa olsun, her evcil hayvan sahibinin ihtiyaçlarını karşılamak için önemlidir. Ayrıca, tüm köpeklerin tercihlerine veya beslenme ihtiyaçlarına göre çok çeşitli et protein kaynakları veya tatlar sunarlar.Taste of the Wild ayrıca iki ürün grubuna sahiptir, standart mama serisi ve Prey olarak bilinen sınırlı içerikli mama serisi. Bunlar harika formüller hassas sindirim sistemine sahip köpekler için. Öyleyse, doğrudan markanın genel bakışına geçelim.

Bir Bakışta: Vahşi Favorilerin Tadı

Vahşi Köpek Formülü Yüksek Çayırının Tadı
Bizim Puanımız

Yavru Köpekler İçin En İyisi

Yüksek Çayır LezzetiChewy.com'da görüntüle
Vahşi Yavru Köpek Formülünün Tadı
Bizim Puanımız

Tahılsız Yetişkin

Yüksek Çayır Lezzeti

melez köpek türleri
Chewy.com'da görüntüle
Yabani Antik Tahılların Tadı
Bizim Puanımız

Tahıllı YetişkinAntik Akarsu Lezzeti

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Marka Tarihi

Vahşi Tadı tanınmış bir evcil hayvan maması markası Diamond Pet Foods'a aittir ve tarafından üretilmektedir. Diamond Pet Foods 1970 yılında kuruldu ve sahibi aile, uygun fiyatlı birinci sınıf evcil hayvan maması sağlamak için yola çıktı.

2007'de yolculukları başladı ve giderek daha popüler hale gelen doğal, yüksek proteinli ve tahıl içermeyen diyet . Bundan önce, Diamond Pet Foods çeşitli ürün geri çağırmalarından muzdaripti. Ancak Taste of the Wild, çok daha kaliteli malzemeler, daha iyi protein kaynakları ve çok daha az dolgu içeren yeni ürün serisiydi.

Taste of the Wild, California, Missouri, Arkansas ve Güney Carolina'da bulunan beş bitkiye sahiptir. Formüllerini üretip paketledikleri yer burasıdır. Web sitelerinin durumu hem yerel hem de uluslararası malzemeleri kullanıyorlar . İçeriği yurtdışından tedarik etmek ideal olmasa da, sıkı bir inceleme sürecine sahip olduklarını belirtiyorlar. Bu, kullandıkları malzemelerin en iyi kalitede olmasını sağlar. Süper premium bir marka satın almadığınız sürece, bu neredeyse her zaman böyledir ve genellikle bunların kaynağı mikro malzemelerdir.

Sadece var Mayıs 2012'de 1 ürün geri çağırma örneği , ancak bu Taste of the Wild ile sınırlı değildi. Bu, tümü Diamond Pet Food’un tesislerinde üretilen birçok markayı etkiledi. Salmonella bulaşmış yiyecekleri tükettikten sonra Amerika'da binlerce evcil hayvan hastalandı. Neyse ki, o zamandan beri Taste of the Wild hatırlanmadı ki bu, böylesine büyük bir marka için iyi bir sicildir.Köpek Maması Malzemeleri

Yabani Malzemelerin Tadı

Taste of the Wild gurur duyuyor ekonomik fiyatlarla birinci sınıf yiyecekler sunmak . Bir başka favori bütçe markamıza benzer şekilde, Amerikan Yolculuğu , paranın karşılığını fazlasıyla aldığını kanıtlayan yüksek kaliteli malzemeler sağlarlar.

Kibbles sığır eti, bizon, yaban domuzu, balık, kümes hayvanı, kuzu eti ve geyik eti dahil olmak üzere çeşitli etler kullanın. Ortalama olarak, kurutulmuş mama ürünleri,% 25 ila% 32 protein arasında değişmektedir ve bu, önerilen yüzdenin üzerindedir. Amerikan Gıda Kontrol Yetkilileri Derneği önermek. Yani Fido'nun sağlıklı bir vücut için ihtiyaç duyduğu tüm etli iyiliği ve amino asitleri alacağını biliyorsunuz.

Taste of the Wild ayrıca birkaç sebzeleri listeler: tatlı patates , bezelye ve baklagiller. Teklif etmiyorlar bezelye veya baklagil içermeyen köpek maması . Ayrıca yaban mersini ve ahududu gibi çeşitli meyveleri de listelerler. vitamin ve mineral takviyeleri . Bu bileşenler, köpeğinize bağışıklığını sağlıklı tutmak için ihtiyaç duyduğu tüm besinleri ve süper yiyecekleri sağlar.

Tahıl içeren formüllerinde kinoa, chia tohumları, darı ve sorgum gibi eski tahıllar kullanılır. Onlar mısır, buğday veya soya kullanmayın Bunlar, bazı köpeklerin sindirimi zor olduğu bilinen tartışmalı dolgu maddeleri olduğu için.Her formül kendisiyle gurur duyar Sindirmesi kolay. Tahıl içeren seçenekleri için yumuşak tahıllar ve tane içermeyen seçeneklerinde kurutulmuş hindiba kökü gibi prebiyotik lifler kullanırlar. Listelenen probiyotik bileşenler bağırsağındaki sağlıklı bakterileri desteklemekle kalmaz, aynı zamanda canlı mikroorganizmaların her şeyi sağlıklı ve düzenli tutmasını garanti eder. Formüllerinde tipik olarak lactobacillus acidophilus ve bacillus subtilis gibi beş probiyotik bileşen kullanırlar.

Yabani Köpek Mamalarının Tadı

Taste of the Wild has iki ürün grubu . Bir satır, sadece Taste of the Wild olarak bilinen standart kuru mama. Diğer satır, basitleştirilmiş formüller kullanarak ekstra hassas sindirim sistemlerine sahip köpeklere yönelik sınırlı içerikli bir formül olan 'Prey' olarak adlandırılır. Ayrıca kendi standart serilerinden yaş konserve yiyecekler de üretirler. Her birine ayrıntılı bir göz atalım:


High Prairie Tahılsız Yavru Köpek Formülü

Yabani Yavru Köpek Maması HP
 • Gerçek bufalo ilk malzemedir.
 • Sürdürülebilir kaynaklardan yapılmıştır.
 • Cilt ve kürk için Omega yağ asitleri.
 • Mısır, tahıl, buğday veya dolgu maddesi yok.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kupa başına 370 kalori.
 • % 28 Protein,% 17 Yağ,% 5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Taste of the Wild, tahılsız köpek maması serisinde iki farklı tada sahiptir. High Praire köpek maması en popüler olanıdır ve hassas midesi olan her cins için harika bir seçimdir. Tahılsız köpek formülleri bizim American Bully için en sevilen köpek mamaları ve ayrıca bizim Pitbull için en sevilen köpek mamaları .Amiral gemisi ürün gamında, büyük cins köpekler için de uygun olan 2 tane tahılsız köpek formülü bulunmaktadır. Nedeniyle garantili DHA seviyeleri , köpek formülleri hamile ve emziren anneler için de idealdir. Pacific Stream somon yavrusu formülü de tavuk ve yumurta içermez, bu da bu intoleransları olan yavrular için harikadır.

Yavru köpek formüllerini boyuta göre ayırmazlar. Bu nedenle, türünüze bağlı olarak, özellikle yavru köpeğinizin boyutuna göre uyarlanmış bir formül tercih edebilirsiniz. Bulabilirsin dev cins yavru köpekler için en iyi yiyecekler burada , ve küçük cins köpek maması tam burada .


Ancient Grains Yetişkin Formülü

Vahşi Antik Derenin Tadı
 • Füme somon ilk malzemedir.
 • Daha eski, daha az rafine tahıllarla hazırlanmış.
 • Bağırsak sağlığı için sindirilebilir probiyotikler.
 • Cilt ve tüy sağlığı için yağ asitleri.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kupa başına 392 kalori.
 • % 30 Protein,% 15 Yağ,% 3 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Taste of the Wild onların amiral gemisi çizgisidir. Toplamda var 13 kuru gıda mevcut . Bunlardan 9 tanesi tahılsız hatlarının bir parçası. Yetişkin formülleri, tüm yaşam evrelerinde tüm köpekler için tasarlanmıştır. Ne yazık ki, yaşlı kibbles yok yaşlıların özel ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Glukozamin ve kondroitin seviyeleri ambalajlarında veya web sitelerinde listelenmediğinden, yaşlı köpeklerin ihtiyaçlarını karşılayıp karşılamadığını söyleyemeyiz.

Mama parçaları çoğu köpek ırkı için yeterince küçüktür ve buna oyuncak köpek ırkları dahildir. Bununla birlikte, herhangi bir nedenle yavru köpeğiniz seçici bir yiyiciyse, daha küçük Kibble boyutuna sahip bir köpek maması seçmek daha iyi olabilir. American Journey, Taste of the Wild ile karşılaştırıldığında daha küçük boyutlu mama içeren birkaç formüle sahiptir. Ancak çoğu köpek, boyutları ne olursa olsun, Taste of the Wild’ın mamasıyla iyi iş çıkaracaktır. Tahıl içermeyen yiyecekleri, Labradorlar için en iyi yemek seçenekleri , hassas mideleri olduğu bilinen.rottweiler karışımı

High Prairie Tahılsız Yetişkin Formülü

Vahşi High Prairie Puppy Food
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Popüler manda yüksek çayır aroması.
 • Bağırsak sağlığı için probiyotikler.
 • Cilt ve tüy sağlığı için Omega yağ asitleri.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kupa başına 370 kalori.
 • % 32 Protein,% 18 Yağ,% 4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Yabani Antik Tahılların Tadı, tahıl içeren köpek maması serisinde dört farklı tat taşır. Ancient Grain formülleri, tahılları tolere edebilen köpekler için harikadır. Bu birinci sınıf bir köpek maması ve bu şekilde fiyatlandırılıyor. Bu formülün, Blue Bufffalo veya Nutro’nun tahıl içeren köpek maması formülleri gibi diğer büyük markalarla aynı olduğunu göreceksiniz.

Antik Akım aroması, Antik Tahılların en popüler formülüdür ve ana bileşen olarak Somon Füme içerir. Taste of the Wild’in tüm formülleri gibi, Amerika Birleşik Devletleri’nde yapılmıştır. Hiçbir tür mısır, buğday, dolgu maddesi veya suni tat içermez.

Ancient Grains serisi ayrıca sindirim sorunlarını önlemeye yardımcı olacak tescilli probiyotikler içerir. Aynı zamanda% 30 oranında katı protein içeriğine sahiptir, bu da yağsız kası teşvik etmek için harika bir iş çıkarır. Çoğu yavru köpek, diğer köpek sahiplerinden gelen geri bildirimlere göre tadın tadını çıkarıyor gibi göründüğünden, seçici yiyiciler için de harika bir seçenektir.


Sınırlı İçerikli Prey Yetişkin Formülü

Vahşi Türkiye Avının Tadı
 • Sınırlı içerikli köpek maması.
 • Beyin gelişimi için DHA.
 • Yağsız kas büyümesini teşvik eder.
 • Tahıl ve GDO içermez.
 • Hassas mideleri olan köpekler için idealdir.
 • Kupa başına 343 kalori.
 • % 30 Protein,% 15 Yağ,% 5 Lif.
Amazon.com'da görüntüleyin

Bu hat, sınırlı içerikleri sayesinde hassas sindirim sistemlerine sahip köpekler için tasarlanmıştır. 3 Prey ürünü vardır ve her formülde sadece 4 temel bileşen . İlk bileşen, sığır eti, alabalık veya hindi olan et kaynağıdır. Aşağıdaki üç bileşen her zaman mercimek, domates posası ve ayçiçek yağıdır.

Av çizgileri yalnızca tahıl içermez, ve yine tüm yaşam evrelerini hedefliyorlar. Yavru veya ileri yaştaki yaşam evreleri ya da küçük veya büyük ırklar için özel olarak tasarlanmış bir tarif yoktur. Ne yazık ki, bu ürün grubu Chewy'de mevcut değil, ancak web sitelerinde ve diğer çevrimiçi platformlarda mevcut.


Sierra Mountain Islak Gıda Yetişkin Formülü

Yabani Islak Konserve Gıdaların Tadı
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Sindirim için prebiyotik lifler.
 • Gerçek meyve ve sebzelerle besleyici yoğun.
 • Kuru yemek kabı kadar harika.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kutu başına 351 kalori.
 • % 8 Protein,% 4,5 Yağ,% 1 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Taste of the Wild'ın sunduğu ıslak konserve yiyecekler yalnızca standart ürün yelpazesinde mevcuttur ve Prey sınırlı içerik yelpazesinde hiçbir şey yoktur. Toplamda var 5 yaş yemek seçeneği hepsi bir sos tarifine dayanmaktadır. Ayrıca tümü tahıl içermez ve her ürün seçilen et kaynağını bir numaralı bileşen olarak listeler.

Belirli bir köpek yavrusu veya yaşlı ıslak yiyecekler yoktur ve küçük ırklar için ıslak yiyecekler de yoktur. Islak kuzu tarifi hamile ve emziren anneler için uygundur.


Köpek Sağlığı Etkileri

Pek çok köpek sahibi, yavrularını Taste of the Wild ile beslemeyi tercih ediyor çünkü yüksek protein içeriği sunuyorlar. başka bir markayla karşılaştırıldığında genellikle daha az maliyetlidir . Buna ek olarak, her ürün sindirilebilirliğe odaklanır, bu da genellikle daha az gaz ve daha sıkı dışkı anlamına gelir.

Bunun ardından, her zaman köpeğin sindirim sistemini asla tahriş etmeyen doğal maddeler kullanırlar. Doğal sebzeler ve meyveler ve eklenen vitamin takviyeleri ile bağışıklığı güçlü tutulur. Diyetine daha fazla sebze veya meyve eklemek, daha uzun süre tok hissetmesine ve kilo vermesine yardımcı olabilir. Gibi malzemeleri eklemeyi deneyin çiğ kabak , ya da ananas gibi meyveler veya kivi . Sadece ölçülü yaptığınızdan emin olun.

Sıkça Sorulan Sorular

S: Amerika Birleşik Devletleri'nde mi yapıldı?
C: Evet, tüm yiyecekleri Amerika Birleşik Devletleri'nde üretiliyor ve içerikleri sorumlu bir şekilde elde ediliyor.

S: İyi köpek maması mı?
C: Evet, oldukça popüler ve pek çok köpek formülleriyle başarılı görünüyor. Bununla birlikte, özel bir durumu varsa, yavrularınız daha fazla fayda sağlayabilir. Örneğin, bir Gazlı Köpeğiniz varsa, Bu durum için özel olarak hazırlanmış köpek maması formülleri . Aynı şey bir ağız kokusu olan bir yavru için köpek maması .

S: AAFCO onaylı mı?
C: Evet, Taste of the Wild’ın yiyeceklerinin tamamı AAFCO onaylıdır.

S: Büyük cins yavru köpekler için hangi lezzet veya formül en iyisidir?
C: Yüksek çayır formülü, büyük cins yavru köpekler için en popüler formül .

S: Yavru köpeğimi ne kadar beslemeliyim?
C: Üreticinin tavsiyelerine uymanızı ve köpeğinizi aşırı beslememenizi öneririz. Genellikle porsiyon boyutları köpek ağırlığı ve / veya cinsine göre belirlenir.

S: Hangi formül en iyisidir?
C: Yüksek çayır maması aroması en popüler olanı olsa da, formül söz konusu olduğunda köpeğinizin beslenme ihtiyaçlarına bağlı olarak seçiminiz olacaktır. Bahsedildiği gibi, Prey sınırlı bir içerik serisidir ve köpeğinizin beslenme ihtiyaçlarına göre tahıl içermeyen ve tahıl içeren formüllere sahip olacaksınız.

S: Taste of the Wild kalp hastalığına neden olur mu?
C: FDA, bazı DCM vakalarını tahılsız gıdaya bağladı . Köpeklerde tahıl içermeyen veya belirli markaların sürekli olarak DCM ile bağlantılı olduğunu kanıtlayacak hiçbir kanıt yoktu.

Son düşünceler

Genel olarak, Taste of the Wild, kaliteli ürünler sunan yüksek kaliteli bir markadır. Taste of the Wild'a yönelik tek eleştiri, sınırlı bir ürün yelpazesine sahip olmalarıdır. Özellikle ne zaman benzer şekilde tanınmış diğer markalara kıyasla .

Örneğin, belirli cins büyüklüğünde mama tanecikleri veya kilo yönetimi formülleri gibi özel diyet gereksinimi maması sunmazlar. Standart mama parçaları, oyuncak ırkları için çok küçük olabilir ve bazı büyük ırklar, normal mama boyutlarını yeterince büyük veya gevrek bulamayabilir. Diğer birçok marka daha geniş bir çeşitlilik sunarken, neredeyse tüm yelpazelerini tüm yaşam evrelerine odaklıyorlar.

Ancak onlar her zaman doğal malzemeler kullanın herhangi bir katkı maddesi, koruyucu veya renk içermez. Formülleri, adlandırılmış et kaynakları ile doludur ve asla et yan ürünleri kullanmazlar. Formüllerinin tümü dengeli bir diyet sağlamanın yanı sıra tahıl içeren ve tahıl içermeyen seçenekler de sunar.

Köpeğinizin belirli bir mama yemine ihtiyacı yoksa, Taste of the Wild, şiddetle düşündüğünüz bir marka olmalıdır. Yavru köpeğinizin uzun ömürlülüğü ve uzun vadeli sağlığı için akıllıca bir yatırım yapacaksınız.

Yorumlar