Laboratuarlar İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Laboratuarlar İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Labrador Retriever, Amerika'daki en popüler köpektir ve neredeyse otuz yıldır favori ! Bu onu büyük bir mesele haline getiriyor ve ona elimizden gelen en iyi beslenmeyi vermeyi ona borçluyuz. Laboratuvarların çoğunun önüne koyduğunuz her şeyi yiyeceği doğru olsa da, tüm beslenme ihtiyaçlarını karşılayan yüksek kaliteli bir mama bulmanız önemlidir. Bulurken göz önünde bulundurulması gereken birkaç nokta vardır. Laboratuvarınız için en iyi köpek maması ve aşağıda her birini ayrıntılı olarak ele alacağız.

Büyük bir çocuk olmak kim enerjik Laboratuarlar, gün boyunca devam etmesini sağlamak için yeterli enerjiye sahip olduğundan emin olmak için protein ve sağlıklı karbonhidratlarla dolu mama yemine ihtiyaç duyar. Yaşına uygun yiyeceklerle beslenmesi ve kilosuna göre doğru miktarda beslenmesi de önemlidir, aksi takdirde hızla kilo alır. Çoğu Labs seçici yiyiciler şans eseri bu cins için bir yiyecek bulmak başkaları için yiyecek bulmaktan daha kolay olabilir, örneğin Pitbull Terrier için doğru formülü bulmak .Etrafında en iyisi olduğunu iddia eden pek çok farklı yiyecek varken, Labrador'unuz için doğru mama yemini seçmek bir yana, nereden başlayacağınızı bile bilmek zor. Ama doğru yere geldiniz! İşte bu kılavuzda, yaşamın her evresindeki beslenme gereksinimleri hakkında sizinle konuşacağız ve size en iyi ürünleri bulmak için pazarı araştırdık. Etrafta en iyi kibbles . Ayrıca, biraz yığın kaybetmesi gereken daha büyük Labradorlar için öneriler de var.

Bir Bakışta: Labrador Retrieverler için Favori Yiyeceklerimiz

Yavru köpekler: Science Diet Büyük Irk Yavru Köpek
Yetişkinler: Vahşi Yetişkin Formülünün Tadı
Büyükler: Nutro Senior Büyük Irk
Fazla Kilolu Laboratuvarları: Science Diet Weight ManagementNot: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Labrador Yavrularının Besin İhtiyaçları

Labradors köpek yavrusu sahnesi tartışmasız en önemli Doğru beslenmeyi bulmaya gelince. Onun köpek yavrusu aşamasında kemikleri hızla büyüyor kısa bir süre içinde ve bu nedenle doğru kalsiyum ve fosfor dengesine ihtiyacı var ve büyük ırklar için tasarlanmış köpek mamaları, bunların optimum seviyeleri içermesini sağlıyor. Küçük ve orta büyüklükteki köpekler, daha büyük ırklar kadar hızlı büyüme yaşamazlar, bu nedenle standart köpek maması sadece çizilmez değildir ve hatta gelişme şansını artırabilir Kalça Displazisi .İdeal olarak, Labrador yavrularının bir en az% 26 protein içeriği büyük kaslarının büyümesine yardımcı olmak ve sağlıklı bir köpek haline gelmesine yardımcı olacak yeterli kalori. Onu yetiştiricisinin verdiği yemden seçtiğiniz mama karışımına yavaşça geçirmeyi ve önerilen yiyecek miktarını günde 3 öğün boyunca vermeyi unutmayın.

Yetişkin Labrador Besin İhtiyaçları

Labrador yavruları büyüyene kadar büyümeye devam ediyor 15 ila 18 aylık , diğer küçük köpek türlerinden çok daha geç. Olgunluk oranı, köpekler arasında değişecektir, ancak zamanı geldiğinde, onu yetişkin mamasına geçirmeniz gerekecek, ancak ne zaman değiştireceğinizden tam olarak emin değilseniz, Veterinerinizden özel tavsiye isteyin.

Yetişkin bir Labrador'un ihtiyacı olacak bol miktarda zengin protein , sağlıklı karbonhidratlar ve tatlı patates ve bezelye gibi liflerin yanı sıra onu gün boyunca tok ve tok tutacak. Bu, kendisini enerjilendirmek için çok fazla enerjiye ihtiyaç duyan çalışan bir Labrador ise özellikle önemlidir.Kibbles'ın da listelemesi önemlidir. glukozamin ve kondroitin Daha büyük ırkların eklemlerini destekledikleri için ve Tavuk ve Balık unu gibi yemek malzemeleri bunların harika bir kaynağıdır. Ağır yüklü eklemleri nedeniyle, Labrador'un aşırı kilolu olmaması zorunludur, bu nedenle yiyecek alımını izlediğinizden emin olun.

Kıdemli Labrador Besin İhtiyaçları

Yetişkin Labrador'a benzer şekilde, üst düzey bir Labrador, onları korumak için bol miktarda glukozamin ve kondroitine ihtiyaç duyacaktır. yaşlanan eklemler esnek ve güçlü, bu yüzden yukarıda açıklandığı gibi proteinli öğünlerin yanı sıra ekstra ilave takviyeleri aradığınızdan emin olun.

Emekçiler obeziteye eğilimlidir ve yaşlılar daha da fazlası , bu yüzden onu düşük kalorili mama ile beslediğinizden emin olun ve eğer onun biraz tıknaz olmasından endişe ediyorsanız, herhangi bir tedavi veya diş çubuğu günlük yiyecek ödeneğine dahil edilmelidir. Yavaşlayan metabolizması bunu sindirmeyi daha zor bulacağından yağ içeriği de çok daha düşük olmalıdır.

Süre yüksek protein içeriği Zayıflayan bağışıklık sisteminin mümkün olduğu kadar desteklenmesini sağlamak için süper besinler ve antioksidanlar çok önemlidir. Labrador'unuz yaşlandıkça, kötü bir nefes almasıyla ünlüdür. Yavru köpeğiniz bundan muzdaripse, bir formüle bakmak isteyebilirsiniz. kötü kokulu nefes için özel olarak yapılmıştır .
Labrador Yavruları için En İyi Yiyecek

Labrador Yavruları İçin En İyi Yiyecek

Dışarıda seçebileceğiniz çok sayıda köpek maması var senin Labrador yavrun . Büyük cins yavru köpekler için hazırlanmış bir formül aldığınızdan ve mamanın son derece kaliteli olduğundan emin olmak isteyeceksiniz. Aşağıda listelediğimiz köpek mamalarının her biri, birçok büyük cins köpek sahibi tarafından çok yüksek puanlara sahiptir ve Labrador Yavru köpeğinizin günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

Bütün yavru köpeklerde farklı beslenme ihtiyaçları bir yetişkinden veya yaşlıdan geliyorsa, köpeğinizin yaşam evresine uygun mamayı satın almanız bu yüzden önemlidir. Köpeğinizi köpek mamasında çok uzun süre tutarsanız, daha sonra biraz kilo vermeniz gereken ağır bir laboratuarınız olur. Her zaman üretici tarafından sağlanan önerilen yem dozajına uyun.

Bilim DiyetiOrijen YavrusuElmas NaturalsInstinct PuppyMavi Buffalo
Protein % 29,5 % 38 % 27 % 33.5 % 35
Yağlar % 16.1 % 16 % on beş % 18 % 14
Lif % 3,3 % 6 % 3 % 5 % 6
Nem % 10 % 12 % 10 % 9 % 10
Kcal / Kupa 363 449 342 485 411

Science Diet Büyük Irk Yavru Köpek

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yavru Köpek ...
 • En uygun seviyede özel olarak yapılmış büyük cins köpek maması ...
 • Güçlü kemik ve dişleri desteklemek için dengeli bir mineral seti kullanır ...
 • Sağlıklı beyin ve gözü desteklemek için balık yağından DHA kullanır ...
 • Yüksek kaliteli protein, büyük yavrularınızın zayıf yapmasına ve korumasına yardımcı olur ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

pitbul renkleri

Hill’in Bilim Diyeti tam olarak buna dayanmaktadır, bilime ve tam ihtiyaçlara göre tasarlanmış Labrador köpek yavrusu için bu tarifin onun için harika bir seçenek olduğundan emin olabilirsiniz. Biraz daha yüksek fiyatlıdır ve birinci sınıf bir köpek maması olarak kabul edilir. Onun genellikle Royal Canin ile karşılaştırıldığında , birçok cinse özgü köpek maması tarifleri yapan.İle yapılmıştır optimal kalsiyum seviyesi kontrollü kemik büyümesi için, bu tarif onun benzersiz gereksinimlerine odaklanır ve aynı zamanda gelişen bağışıklık sistemi için ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri sağlar.

Severiz Bu tarifin hem Veterinerler hem de köpek beslenme uzmanları tarafından Labrador yavrusu düşünülerek formüle edildiğini, böylece beslenme ihtiyaçlarının bu tarifle karşılanacağından emin olabilirsiniz.


Orijen Büyük Irk Yavru

ORIJEN Kuru Köpek Maması, Puppy Large,…
 • ORIJEN Puppy Large köpek maması, zengin ve çeşitli ...
 • ORIJEN% 85 kaliteli hayvansal içeriklerle köpekleri besler ...
 • Et, organlar vb. Dahil taze ve çiğ hayvansal malzemeler kullanmak
 • Taze Yöresel Malzemelerimiz tanıdığımız ve ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Bu premium tarif, ağzına kadar dolu yağsız protein kaynakları Tavuk, Hindi, serbest dolaşan yumurta ve çeşitli balıklar gibi, sadece besleyici değil, aynı zamanda onun için de çok lezzetli. Bu tarif aynı zamanda organ, kemik ve kıkırdak içerir ve ayrıca tahıl içermez.

Kesinlikle vitamin ve mineral karışımı Bu tarif, sindirim sistemi ve daha sağlıklı dışkı için harika olan en yüksek lif içeriklerinden birini sunar. En uygun yağ içeriği ve fincan başına kalori ile bu tarif, ona ihtiyacı olan enerjiyi sağlarken hızla büyüyen eklemlerindeki baskıyı azaltır.

Severiz Bu birinci sınıf tarifin çeşitli birinci sınıf protein kaynakları ile yapıldığını ve doğanın tam olarak yemesini istediği gibi tam av oranlarını sağlayan biyolojik olarak uygun bir diyet olduğunu.


Diamond Naturals Büyük Irk

Diamond Naturals Yavru Köpekler İçin Kuru Maması, Büyük ...
 • Beyin ve göz gelişimi için Das içerir
 • Antioksidan Formülasyon
 • Deri ve kürk için dengeli omega yağ asitleri
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Bu marka, köpek yavrusu önerilerimiz arasında en düşük protein içeriğine sahiptir, ancak yine de yüksek protein içeriği oradaki diğer birçok mama ile karşılaştırıldığında. Balık unu ve Somon yağı anne sütünde bulunan Docosahexaenoic Acid'i (DHA) sağlar ve beyin ve göz gelişimi için çok önemlidir.

Bu tarifte ayrıca en düşük lif içeriği Bu, lifli bir diyetle iyi sonuç vermeyen Labradorlar için mükemmeldir, ancak yine de oksidatif ihtiyaçları için portakal ve ıspanak gibi süper yiyecekler sağlar.

Severiz Bu tarifin kuzu bazlı olduğunu, bu yüzden en popüler protein kaynağı Chicken'ı sevmeyen veya hoşgörüsüz olan yavru köpekler için daha iyi bir seçenektir.


Instinct Large Breed Puppy

Instinct Raw Boost Large Breed Puppy Grain ...
 • DONDURULMUŞ ÇİĞ KAFESSİZ TAVUK İLE TAHILSIZ YAVRU YAVRU MAMASI:…
 • YAVRU KÖPEK MAMASI PLUS DONDURULMUŞ HAM PARÇALAR: Kalsiyum ve ...
 • İLK HAM BOOST'LU BÜYÜK BREED YAVRU KÖPEK MAMASI: Ham Boost karışımları…
 • HAM İÇERİKLERİN GÜCÜ: Köpek mamamız saf, ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tahıl içermeyen tarif gerçek Tavuk ve Tavuk yemeği ile yapılmıştır ve ayrıca dondurularak kurutulmuş çiğ Tavuk parçalarından yapılır, bu nedenle oldukça besleyici ve lezzetlidir. Bu mama maması en yüksek yağ içeriğine ve kalori sayısına sahiptir, bu yüzden ihtiyaç duyduğu tüm artan gücü ve enerjiyi burada bulacaktır.

Çok önemli olanlara sahip optimum kalsiyum seviyeleri ve fosfor ve yumurtalar, gelişim ihtiyaçları için yeterli DHA almasını sağlar. Keten tohumu ve Somon yağı da ona eklemleri ve ceketi için bol miktarda Omega 3 ve 6 yağ asidi verir.

Severiz Bu tarifin en yüksek yağ ve kalori içeriğine sahip olduğunu, bu da oldukça enerjik ve hızlı büyüyen Labrador için önemli.


Mavi Bufalo Büyük Irk Yavrusu

Blue Buffalo Wilderness Yüksek Protein, Doğal ...
 • GERÇEK TAVUK İLE DOLU: Yavru köpeğinizi tatmin etmek için hazırlanmış bir tarif ...
 • SAĞLIKLI BİLEŞENLER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması, en iyi doğal ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu yüksek proteinli tarif Tavuk, Tavuk unu ve balık unu içerir, bu nedenle kasları yağsız ve güçlü büyümek için gereken her şeye sahiptir. Bu tarif de tahıl içermez, bu da hassas midesi olan Labradorlar için mükemmeldir. tahıl intoleransları .

Yaban mersini ve kızılcık ona ihtiyacı olan antioksidanlar sağlıklı bir oksidatif durum için ve bezelye, havuç ve tatlı patates, sağlıklı bir bağırsak ve daha dolgun bir karın için ona lif sağlar.

Severiz Bu tarifin, Blue Buffalo'nun hızlı büyüyen kemikleri ve gelişen bağışıklık sistemi için ihtiyaç duyduğu antioksidanların, minerallerin ve vitaminlerin hassas bir karışımı olan özel LifeSource Bitlerini içerdiğini.


Yetişkin Labradorlar için En İyi Yiyecek

Yetişkin Labradorlar İçin En İyi Yiyecek

Emekçiler yetişkinliğe ulaştıklarında beslenme ihtiyaçları değişir. Her ikisi de tezgah ve saha Labradorları sadece yavru köpekler için yapılan besleyici yoğun formüllere göre azaltılması gerekecektir. Bunu doğru yaşta yapmaya başlamazsanız, yavrularınız biraz kilo al . Emekçiler, yemek zamanlarını planlamadıkça ve bunlara bağlı kalmadıkça, herkesin bildiği gibi yemeyi bırakmayacaklar.

Aşağıdakiler için favori seçimlerimiz yetişkin Labradors . Bu markaların her biri, çoğu büyük cins yetişkin köpek sahibi ile iyi puanlar alıyor ve çoğu makul fiyatlı. Üretici tarafından sağlanan önerilen yem miktarlarına bağlı kaldığınızdan emin olmak isteyeceksiniz ve her zaman yemlemeyi günde 3-4 kez bölmenizi öneririz.

Vahşi TadıOrijen YetişkinSağlık YetişkinVictor AmaçMavi Buffalo
Protein % 32 % 38 3.% 4 % 38 % 32
Yağlar % 18 % 18 % 12 % 18 % 13
Lif % 3 % 4 % 6 % 3,5 % 7
Nem % 10 % 12 % 10 % 10 % 10
Kcal / Kupa 422 449 342 401 477

Vahşi Antik Prairie'nin Tadı

Yabani Yüksek Proteinli Gerçek Etin Tadı ...
 • Vahşi Antik Çayırın Tadı; kavrulmuş bizon ve kavrulmuş ...
 • SORGHUM gibi eski, tam tahılların bir kombinasyonu, ...
 • AAFCO ve FDA gerekliliklerine göre formüle edilmiş ve ...
 • Dünyanın dört bir yanındaki güvenilir, SÜRDÜRÜLEBİLİR kaynaklardan içerikler; ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif ile yapılır eski tahıllar Protein açısından da doğal olarak yüksek olan bu tarifte sadece et dolu değil, aynı zamanda kas bakımı ve büyümesi için diğer bileşenlerden de protein alıyor.

Bu tarifte en düşük lif içeriği Bu, onu lifli bir diyette iyi çalışmayan İşçiler için harika bir seçenek haline getirir, ancak sağlıklı bir sindirim sistemi sağlamak için yine de bol miktarda canlı probiyotik içerir.

Severiz Bu tarifin Buffalo, Pork, Venison gibi diğer protein kaynakları ile yapıldığını ve bizon Bu yüzden Tavuk aromalı mama mamalarına fazla meraklı olmayan Labradorlar için lezzetli bir alternatif sunuyor.


Orijen Orijinal Yetişkin Formülü

ORIJEN Kuru Köpek Maması, Orijinal, Biyolojik ...
 • ORIJEN Original köpek maması, zengin ve çeşitli ...
 • ORIJEN% 85 kaliteli hayvansal içeriklerle köpekleri besler ...
 • Et, organlar vb. Dahil taze ve çiğ hayvansal malzemeler kullanmak
 • Taze Yöresel Malzemelerimiz tanıdığımız ve ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, köpek formülü , kas yapısı ve son derece enerjik kişiliği için en yüksek miktarda protein içerir. Bu tarif birçok ödül kazanmıştır ve nedenini görmek kolaydır!

Bu tarifin hassas bir sebze ve meyvelerden besin karışımı Bağışıklık sistemini desteklemek için kabak ve elma gibi. Aynı zamanda tahılsızdır, bu da köpeklerini tahılsız bir diyetle beslemek isteyenler için harikadır ve genellikle bir köpeğin sindirim sistemini tahriş eden kötü koruyucu maddeler içermez.

Severiz Bu birinci sınıf tarifin biyolojik olarak uygun olması, hem besleyici hem de lezzetli organlar, kemikler ve kıkırdaklar dahil olmak üzere zengin yüksek kaliteli protein almasını sağlar.


Wellness Core Large Breed

Wellness CORE Doğal Tahılsız Kuru Köpek…
 • BÜYÜK Irk Köpeğinizin En İyisini YAKITLAMAK İÇİN GELİŞMİŞ DOĞAL BESLEME
 • SAVORY GIDA KÖPEKLERİN SEVGİSİ: Wellness CORE tahılda mevcuttur ve ...
 • LEANER VÜCUT KİTLE VE KAS TONU: Wellness CORE köpek maması yapılır…
 • Garantili omega seviyeleri ile SAĞLIKLI CİLT VE KAPLAMAYI DESTEKLER ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif büyük ırklar düşünülerek yapılmıştır ve böylece glukozamin ve kondroitin seviyeleri, büyük kemikleri ve yüklü eklemleri için mükemmel bir şekilde hesaplandı. Protein kaynakları gerçek Tavuktan ve kalın kasları için Tavuk ve Hindi yemeğinden gelir.

Aynı zamanda taneciksizdir ve her bir mama parçası kendi içlerinde kaplanmıştır. özel 'acticoat' , sindirim sistemine bakacak probiyotik bir çözüm. Brokoli ve elma, ona bol miktarda besin sağlayan ve aynı zamanda kendisini daha uzun süre tok hissetmesini sağlayan süper besinlerdir, bu da sonsuza dek aç Labrador için her zaman yardımcı olur.

Severiz Bu tarifin en düşük yağ ve kalori içeriğini içerdiğini, bu da o kadar aktif olmayan Labradorlar için harika.


Victor Amaç Nutra Pro

VICTOR Amaç - Nutra Pro, Kuru Köpek Maması, 40…
 • Köpekler için en yüksek proteinli, en düşük karbonhidratlı çok tahıllı formülümüz ...
 • Yavru köpekler ve hamile ve emziren dişiler için mükemmel ...
 • Vitaminler, mineraller, esansiyel yağ asitleri, protein ile güçlendirilmiştir ...
 • Bilimsel olarak gelişmiş, kanıtlanmış VICTOR Core ile formüle edilmiştir ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif bir optimum mineral seti çiftlikte daha soğuk günlerde onu sıcak tutmak için kalın kürkünün içten dışa beslenmesini sağlamak ve pençe pedlerini korumak.

Çalışma faydalarının yanı sıra, bu mama hem ön hem de probiyotiklere sahiptir bağışıklık sistemi savunmasını ve sindirim sistemini geliştiren. Aynı zamanda çalışan köpekler ve onların atletik vücut ihtiyaçları için çok önemli olan Orijen markası ile aynı yüksek protein içeriğine sahiptir.

Severiz Bu tarifin, yüksek protein ve yağ içeriğine sahip çalışan köpekler için tasarlandığını ve onları çalışma günü boyunca sürdürebileceğini söyledi.


Blue Buffalo Wilderness

Blue Buffalo Wilderness Yüksek Protein, Doğal ...
 • GERÇEK TAVUK İLE PAKETLENMİŞ: Köpeğinizin tatmin etmesi için hazırlanmış bir tarif ...
 • SAĞLIKLI BİLEŞENLER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması, en iyi doğal ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Önerilen Blue Buffalo köpek formülünün ardından, bu tarif aynı zamanda büyük cins köpekler düşünülerek tasarlandı . Gerçek Tavuk, Tavuk ve balık unu ilk beş bileşene girerken, kas bakımı için yeterli protein ve eklemleri için glukozamin seviyeleri ile dolu olduğundan emin olabilirsiniz.

Keten tohumu ve balık yağı, sağlıklı bir tüy elde edilmesine katkıda bulunur. sağlıklı cilt Labrador'un muhteşem görünmesini ve hissetmesini sağlamak için. LifeSource Bitleri, ona mükemmel bir besin karışımı sağlar ve kasesine doku katar.

Severiz bu tarifin bir yüksek lifli formül ve bu, kendisini daha uzun süre tok hissetmesini sağladığı için her zaman yemek peşinde olan Labradorlar için harika bir seçim olacaktır. Aynı zamanda şişkinliği azaltmaya yardımcı olur, böylece siz de yararlanacaksınız!


Kıdemli Labradorlar için En İyi Yiyecek

Kıdemli Laboratuvarlar İçin En İyi Köpek Maması

Labrador'unuz olarak altın yıllarına girer , onları beslediğiniz köpek mamasının aktivite seviyelerine uygun olduğundan emin olmanız gerekir. Laboratuvarınız bu yaşta muhtemelen bir miktar kalça veya eklem ağrısı çekmeye başlayacaktır, bu nedenle bunu en aza indirmek ilk önceliklerinizden biri olacaktır. Yavru köpeğiniz kalça veya eklem sorunları nedeniyle zaten yavaşlama belirtileri gösteriyorsa, Zaten glukozamin ve kondroitin içeren yiyecekler .

Ayrıca birçok Laboratuvarın yaşlandıkça karşılaşabileceği obezite sorunlarıyla da savaşmaya başlayabilirsiniz. Çoğu laboratuar, onlara izin verdiğiniz kadar yemek yiyecektir ve onları serbestçe beslerseniz, biraz rahatsız olma eğilimindedirler. Kıdemli yiyecekler, laboratuarınızın sağlığını ve bağışıklık sistemini ek antioksidanlarla artıracak ve yavrularınızın istenmeyen kilo almak Sıkı bir beslenme programına sadık kalırsanız.

AvoDerm SeniorBoş KıdemliBilim DiyetiMavi BuffaloNutro Ultra
Protein yirmi% % 30 % 19.4 yirmi% % 22
Yağlar % 10 % 12 % 15.6 % 10 % 12
Lif % 6 % 5 % 3,3 % 7 % 4
Nem % 10 % 10 % 10 % 10 % 10
Kcal / Kupa 3. 4. 5 396 364 344 315

AvoDerm Kıdemli Formülü

AvoDerm Doğal Tavuk Yemeği ve Kahverengi Pirinç -…
 • Bir (1) 26 Pound Torba: Avoderm Doğal Büyük Tavuk Yemeği ve Kahverengi…
 • Sağlıklı Eklemleri Destekler: Doğal Kondroitin Sülfat Ve…
 • Sağlıklı Cilt ve Tüyleri Teşvik Eder: Birinci Sınıf Doğal Kuru Köpek Maması Üretilmiştir ...
 • Tüm Doğal Malzemeler: Buğday İçermez, Mısır İçermez ve Soya İçermez. Hayır…
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tavuk unu ilk bileşen Bu tarifte, kıdemli köpek ve eklemlerinin yanı sıra Tavuk kıkırdağı ve Ringa yemeği için önemli bileşenler için glukozamin ve kondroitin açısından doğal olarak yüksek.

İle biotin ve avokado yağı, Yaşlılarınızın ceketi canlı ve genç görünecek ve zayıflayan bağışıklık sisteminin güçlendirilmesini sağlamak için bileşenlerde listelenen bol miktarda vitamin takviyesi ve mineral var.

Severiz Bu tarifin sağlıklı cildi ve tüyü destekleyen süper gıda avokado yağı ile yapıldığını ve diğer önde gelen markalara kıyasla yüksek glukozamin ve kondroitin seviyelerine sahip olduğunu.


Null Senior Tarif

Nulo Tahılsız Kıdemli Köpek Maması ...
 • TAHILSIZ tarif mısır içermez; buğday; soya; Beyaz patates;…
 • YÜKSEK ET / DÜŞÜK CARB tescilli formül% 80 hayvan bazlı protein ...
 • Nulo Sr Kuru Köpek Maması, köpeğinizin ...
 • Glucosamine ve Chondroitin içeren köpekler için ORTAK DESTEK. Bunlar…
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu yüksek proteinli ve düşük karbonhidratlı mama, ana protein kaynağı olarak Alabalık ile yapılır ve bu, en popüler protein kaynağı olan Chicken'ın hayranı olmayan Labradorlar için harika bir seçenek. Ayrıca mide hassasiyeti olanlar için tahılsızdır. Bol miktarda ilave glukozamin ve kondroitin de vardır ve L-karnitin ayrıca yavaşlayan metabolizmasına yardımcı olur.

Bu tarif, bilinen birçok amino asit içerir. son yıllarında faydaları var kas onarımı ve kardiyovasküler iyileştirmeler gibi probiyotikler sağlıklı bir bağırsak florasına yardımcı olur.

Severiz Bu üst düzey tarifin şimdiye kadarki en yüksek miktarda proteini sunduğunu, dolayısıyla daha yüksek protein içeriğine ihtiyaç duyan enerjik bir yaşlıysa, bu daha iyi bir seçenek olacaktır.


Hill's Science Diet Senior Large Breed

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Büyük Irk…
 • Kolay sindirilebilir bileşenlerin sinerjik bir karışımı ...
 • Doğal kaynaklarla yetişkin köpeğinizin ortak sağlığını destekler ...
 • Kalbi ve böbreği desteklemek için dengeli bir mineral seti kullanır ...
 • Büyük köpeğinizin cildini besler ve parlak bir tüyü destekler ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu listenin doğal kaynağı olan tavuk unu, glukozamin ve kondroitin hem lezzetli hem de. Bu tarif, yüksek lifli olanlarla iyi geçinemeyenler için daha iyi bir seçenek olan düşük lifli bir diyettir, ancak az miktarda kurutulmuş pancar posası ve havuç, sindirim sistemine yardımcı olmak için yeterli miktarda almasını sağlar.

Listede biyotin ve keten tohumu da bulunmaktadır. sağlıklı bir kürk elde etmek ve L-karnitin, yavaşlayan metabolizmasını uyarmaya yardımcı olur ve bu da onu şekillendirmeye yardımcı olur.

Severiz Bu diyetin dünyanın her yerindeki Veterinerler ve köpek beslenme uzmanları tarafından tasarlandığını ve önerildiğini, böylece bu tarifin onun için iyi olduğundan emin olabilirsiniz.


Blue Buffalo Large Breed Senior

Blue Buffalo Yaşam Koruma Formülü Büyük ...
 • ÖNCE GERÇEK ET: Blue Buffalo yiyeceklerinde her zaman gerçek et bulunur ...
 • BÜYÜK Irk BÜYÜK KÖPEKLER İÇİN: MAVİ Can Koruma Formülü Büyük ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL BİR KÖPEK MAMASI: Sağlığı ve iyiliği için formüle edilmiştir ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, büyük ırklar göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır, bu nedenle büyük ancak ağrıyan kemiklerinin ve eklemlerinin, gerçek Tavuk ve Tavuk unu sayesinde yüksek glukozamin ve kondroitin seviyeleri ile desteklendiğinden emin olabilirsiniz. kurutulmuş yosun Daha güçlü kemikler için kalsiyumla dolu. Sağlıklı kaslarını korumaya yardımcı olan bol miktarda amino asit de vardır. Bu yemek favorilerimizden biridir ve genellikle Merrick gibi diğer markalarla karşılaştırıldığında .

Lif, bezelye lifi ile bol miktarda bulunur, kurutulmuş hindiba kökü ve tatlı patates ve balık yağı, bilişsel işlev ve göz sağlığını korumak için harika olan bileşenler listesinde de üst sıralarda yer almaktadır. LifeSource Bits, daha büyük yaşlı ırklar için hassas bir vitamin ve mineral karışımı ile paketlenmiştir.

Severiz Bu tarifin, sonsuza kadar aç kıdemli Labrador'unuzu daha uzun süre tok tutacak en yüksek lif içeriğine sahip olduğunu, bu da daha az aktif hale geldiği ve daha az enerji yaktığı için önemlidir.


Nutro Senior Büyük Irk

NUTRO BÜTÜN ESSENTIALS Senior Large Breed ...
 • Bir (1) 30 lb. NUTRO BÜTÜN ESSENTIALS Natural ...
 • Çiftlikte Yetiştirilmiş Tavuk, Harika Lezzetler Sağlayan 1 Numaralı Malzemedir…
 • Büyük Irk Yaşlı Köpekler İçin Nutro Maması Doğal ...
 • Bilişsel Sağlığın Korunmasına Yardımcı Olmak Üzere Üretilmiştir ve ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, içindeki gerçek Tavuk ve Tavuk yemeklerini listeler. ilk 3 malzeme Bu nedenle, tüm büyük ırkların ihtiyaç duyduğu artan glukozamin ve kondroitin seviyeleri ile pooch'unuzu kanıtlamaya ve güçlü kasları desteklemeye odaklanır.

Balık yağı ona sağlar bol miktarda DHA Bu, bilişsel işlev için ve aynı zamanda sağlıklı bir tüyü desteklemek için önemlidir. Kurutulmuş elma ve yaban mersini ayrıca bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olan vitamin ve mineraller sağlar.

Severiz Bu tarifin, yavaşlayan ve eskisinden çok daha az aktif olan yaşlılar için en düşük kalori içeriğine sahip olduğu.


Kilolu Labradorlar için Yiyecek

Kilolu Labrador

Laboratuvarınız tüm atıştırmalıkları yediği için kendinden memnun görünebilir. fazla kilolu Labrador mutsuzdur, çünkü böbrek hastalıkları, kalp sorunları, şeker hastalığı ve eklem sorunları gibi her türlü sağlık sorununa yatkındır. Fazla kiloluysa veya fazla kiloları ona doğru geliyorsa, muhtemelen bir kilo yönetimi diyetine alınması gerekecek.

Neyse ki Labrador telaşlı yemek yiyen değil ve önüne konan her şeyi yutacak, böylece yeni diyet rejimi başarısız olmayacak. Yavru köpeğinin gözlerine teslim olmayın ve kilosunu olması gerektiği yere geri getirmek için kalori alımına katı olun.

Burada, süper düşük kalorili içerikleri ve metabolizmasını canlandırmaya yardımcı olan L-karnitin maddesi sayesinde aşırı kilolu Labradorlar için harika olan 2 önerimiz var.


Hill's Science Diet Perfect Weight

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yetişkin,…
 • Kilo için klinik olarak kanıtlanmış, çığır açan yetişkin kuru köpek maması ...
 • Yetişkin köpeklerin% 70'inden fazlası bu beslendiğinde 10 hafta içinde kilo verdi ...
 • Bu köpek maması ile yetişkin köpeğinizin sağlıklı bir kiloda kalmasına yardımcı olun
 • Bu yetişkin köpek maması kas bakımını destekler
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Kupa başına 316 kalori ve% 12 yağ içeriği ile Hill's Science Diet, ona kilo verdirmek zorunda doğru miktarda egzersizle. İstatistikler de bunu yansıtıyor, çünkü köpeklerin% 70'inden fazlası sadece 10 hafta içinde kilo verdi. Bu tarif, Veteriner hekimler ve köpek beslenme uzmanları tarafından tasarlanmıştır, bu nedenle beslenme ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamak için ona doğru protein, lif ve besin seviyelerini sağladığından emin olabilirsiniz.

Severiz Köpek maması söz konusu olduğunda Science Diet'in ürün serilerinin çoğu ve fazla kilolu yavrular için olan bu mama, bunun başka bir örneğidir.


Nutro Büyük Irk Sağlıklı Kilo

NUTRO BÜTÜN ESSENTIALS Yetişkin Sağlıklı…
 • Bir (1) 30 lb. torba NUTRO BÜTÜN TEMELLER Sağlıklı…
 • Çiftlikte yetiştirilmiş tavuk, bu harika tada sahip olan ilk malzemedir ...
 • Sağlıklı kilo vermeyi ve kilo yönetimini desteklemeye yardımcı olur ...
 • Doğal glukozamin ve kondroitin kaynakları içerir ve ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Kupa başına sadece 227 kalori ve% 7 yağ içeriği ile Nutro bu diyeti ciddi bir şekilde yarattı. tıknaz büyük köpek akılda. Bu, büyük ırklar için tasarlandığından, diğer tüm beslenme ihtiyaçlarının da karşılandığından emin olabilirsiniz ve bu tarif sadece yağdan yoksun olduğu için, eklemleri veya protein ihtiyaçları için destekten mahrum kalmaz.

Severiz Nutro markası ve bu, aşırı kilolu labradorlar için en iyi köpek mamalarından biridir. Sıkı bir diyet ve egzersizle, Labrador'unuz kısa sürede zinde ve muhteşem olacak.


Son düşünceler

Emekçiler büyük kaslı köpeklerdir kim çok enerjik , bu yüzden onlara yüksek protein içeriği ve yüksek enerji seviyeleri sağlayacak yüksek kaliteli mama mamalarına ihtiyaçları vardır. Aynı zamanda, hızlı kilo almaya eğilimli olduğu için, fazla enerjiyle beslenmemelidir ve bu kadar çok Labrador sahibi, genellikle doğru dengeyi sağlamayı zor bulmaktadır.

Artık bu makaleyi okuduğunuza göre, aramanız gereken bilgilerle donatılmışsınız. Labrador'unuz için en iyi köpek maması ve önerilerimize sadık kalarak, onun için sağlıklı bir diyete ulaşmak için doğru dengeyi hızlı bir şekilde bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yorumlar

Pat
Hill's Science Diet Büyük Irk Sağlıklı Hareketliliğin listede olmamasına şaşırdım. Hareketlilikte bir iyileşme gözlemlediğim YALNIZCA gıda, takviye, vb. Merhum, tatlı Sadie Rose, sonraki yıllarda yaşam kalitesinde dramatik bir gelişme gösterdi. Sağlıklı Hareketliliği tüm yetişkin laboratuvarlarıma, onları hareketli tutacağını umarak besliyorum. 9 yaşındaki çocuğumda yavaşlama belirtisi yok. Bilmem gereken bazı olumsuzluklar var mı?
Kelly Wilson
Merhaba Pat! Negatif yok! Bilim Diyetini seviyoruz ve Sağlıklı Hareketlilik formülü, ortak desteğe ihtiyaç duyan Laboratuarlar için harika. Bunu, bu makaleye gelecekteki bir güncellemede bir seçenek olarak eklemeyi planlıyoruz. Diğer seçeneklerden biraz daha pahalıdır ve geleneksel üst düzey formüllerine kıyasla pazarda daha yenidir.