Engelli, Yaralı veya Zayıf Arka Bacaklar İçin En İyi Köpek Kaldırma Donanımı

Engelli, Yaralı veya Zayıf Arka Bacaklar İçin En İyi Köpek Kaldırma Donanımı

Yaralı veya yaşlı yavru köpeğiniz evin içinde dolaşmakta veya tuvaleti kullanmak için dışarı çıkmakta zorlanıyor mu? Yavru köpeğinizin arka bacakları çok zayıfsa, engelli köpeğiniz için en iyi köpek kaldırma kayışını bulmak bir öncelik olmalıdır. Kaldırma kayışları, köpeğinizin düzgün bir şekilde hareket etmesine yardımcı olabilir ve evlerinin etrafında hareket ederken, merdivenlerden yukarı çıkarken veya işlerini yaparken arka uçlarının yerden kalkmasına güvenli bir şekilde yardımcı olmanızı sağlar.

Bir asansör kemeri satın alırken üzerinde düşünülmesi gereken birkaç nokta vardır. Yavru köpeğinizin etrafta dolaşırken ağrısız kalmasını sağlayacak uygun boyut ve kalite seviyesini bulmak için köpeğinizi değerlendirdiğinizden emin olmak isteyeceksiniz. Ayrıca, özellikle yaşlı bir köpek için satın alıyorsanız, bunun bir süre dayanmasını da isteyeceksiniz.Aşağıda, bir bakışta favorilerimizin bir listesini ve seçiminizi yapmanıza yardımcı olacak derinlemesine bir alıcı kılavuzu derledik. Ayrıca, yavrularınıza mümkün olan en iyi bakımı aldığınızdan emin olabilmeniz için her bir kaldırma kayışına derinlemesine bir dalış yapıyoruz. İçeri girelim.

Bir Bakışta: Favori Köpek Kaldırma Donanımlarımız

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Alıcı Rehberi

Ne aradığınızı biliyorsanız, engelli köpeğiniz için mükemmel kaldırma kayışını elde etmek kolaydır. Genellikle göz önünde bulundurulması gerekenler listesinin başında Kalite, ardından maliyet, boyut ve bir satın alma işlemi yapmadan önce üzerinde düşünmek isteyeceğiniz birkaç öğe gelir. Her köpek aynı değildir ve farklı cinsler farklı şekilde uyabilir, ancak genellikle köpeğinizi doğru boyutlandırırsanız, satın alırken yanlış gitmezsiniz. Yavru köpeğiniz için bir kaldırma koşum takımı satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken bazı hususlar aşağıdadır.

Kalite

Bazıları için maliyet listenin başında gelirken (özellikle köpeğiniz yaralandığı için satın alıyorsanız) kalite, en büyük endişeniz olmalıdır. Köpeğinizin kendi kendine yaralandıysa, yaşamının ilerleyen dönemlerinde bir kaldırma kayışına ihtiyaç duyma ihtimalinin yüksek olduğunu, özellikle de bir ACL yırttı veya bilinen sağlık sorunları olan bir türdür. Bu nedenle, dayanıklı ve 6 aydan uzun süre dayanacak şekilde üretilmiş bir kaldırma kayışını seçmek isteyeceksiniz. Köpeğinizin iyileşirken veya yaşlanırken rahatına en iyi şekilde ilgi duyduğunuzdan emin olmak için genellikle biraz daha fazla harcamak en iyisidir.

Maliyet

Maliyet ve kalite el ele gider. Genel olarak konuşursak, düşük fiyat noktalarında bile bazı iyi değerler vardır. Ancak genellikle daha kaliteli kaldırma kayışları size biraz daha pahalıya mal olur. Çoğu koşum takımı nadiren 100 $ 'ı aşacaktır; bu, halihazırda nakit para harcıyorsanız önemlidir. beklenmedik veteriner faturaları muhtemelen uğraşıyorsun. Kaliteye odaklanmanızı tavsiye ederiz çünkü çoğu kaldırma donanımı, maliyetler söz konusu olduğunda iki üst düzey marka çıkarıldığında aynı aralığa girer.Boyutlandırma

İki koşum birbirine benzemez. Satın almadan önce her bir emniyet kemeri için beden belirleme talimatlarını uyguladığınızdan emin olmak isteyeceksiniz. Köpeğinizin boyutu, satın aldığınız koşum takımının boyutunu ve muhtemelen yapacağınız satın alma türünü etkileyecektir. Daha büyük asansörler genellikle diğer koşum takımlarına takılır, böylece köpeklerinizi yürüyüşe çıkarırken hepsi bir arada çözüme sahip olursunuz. Bazı kaldırma kayışları ürünlerini özellikle belirli bir cinsiyet için tasarlayacağından, uygun cinsiyete de baktığınızdan emin olun.

Kullanımlar

Uygun bir kaldırma kayışının birkaç kullanımı vardır. Genellikle, köpeğinizin bacağında ameliyat olduktan hemen sonra veterinerin önereceği bir şeydir veya yavru bir tendon veya bağ çekmişse (yırtık olmadığı sürece) konservatif tedavi için kullanılabilir. Ayrıca, yaşlandıkça daha yaşlı köpekler için de faydalıdır ve banyo molaları için veya köpeğinizin evin içinde dolaşmak için yardıma ihtiyaç duyduğu her yerde kullanılabilir.

Türler

Üç farklı tipte kaldırma donanımı vardır. Sadece kaldırıcıyı (tipik olarak daha ucuz), normal bir koşum takımına veya yakaya bağlanan bir kaldırma koşum takımı ve köpeğinizin tüm vücut boşluğunu saran tam donanımlı bir yelek koşum takımı satın alabilirsiniz. Köpeğiniz için hangisinin daha iyi olduğuna dair doğru bir cevap yoktur, çünkü belirli koşullar için temel bir kaldırma yerine tam bir yelek koşum takımı gerekebilir.Dayanıklılık

Dayanıklılık kaliteye bağlıdır. Genellikle daha ucuz kayışlar daha düşük dayanıklılık seviyelerine sahip olacak ve zamanla bozulacaktır. Daha küçük bir köpeğiniz varsa, muhtemelen daha az dayanıklı bir kaldırma kayışına ihtiyaçları vardır. Ayrıca, bir kaldırma kayışını bir küçük köpekler için standart koşum takımı . Daha büyük bir köpeğiniz varsa, köpeğinizin büyüklüğü nedeniyle koşum takımınız biraz kötüye gidecek. Buna göre plan yapın ve daha büyük bir köpeğiniz varsa, daha büyük bir köpeğin getireceği kötü muameleye dayanabilecek daha dayanıklı bir koşum takımı almanızı öneririz.

Ne Zaman Kullanılmalı

Kaldırma kayışları, köpeğinize çeşitli farklı rahatsızlıklar için ve özellikle yaşlılıkta yardımcı olabilir. Yaşlandıkça kalça sorunları olduğu bilinen birkaç farklı ırk vardır. Labrador Retriever gibi ve diğeri Rottweiler gibi büyük ırklar . Kaldırma kayışları, köpeğinizin arka bacaklarındaki baskıyı alarak ve bahçenizde veya evinizde hareket ederken onlara destek vererek yardımcı olur. Ayrıca, iki seviyeli bir eviniz varsa, köpeğinizin yukarı veya aşağı hareket etmesi gerektiğinde kullanmak için harika bir araçtır.


Favori Kaldırma Kemerlerimiz

Artık bir asansör kemeri satın almadan önce muhtemelen analiz etmek isteyeceğiniz her bir öğeyi düşünmek için zaman ayırdığınıza göre, en sevdiğimiz her bir öğeyi biraz daha derinlemesine incelemenin zamanı geldi. Aşağıda, savaşacağımız asansör kabloları verilmiştir. Her biri farklı bir amaca hizmet eder. Bazıları daha uygun maliyetli olacak ve bazıları daha iyi düşünülmüş çözümler olacaktır. Satın alma rehberinde göz önünde bulundurduğumuz konuları dikkate aldığınız sürece, aşağıdaki favori seçimlerimizden herhangi birini seçerek muhtemelen sorun yaşamayacaksınız.

Chiweenie

GingerLead Köpek Desteği ve Rehabilitasyon Demeti

GingerLead Dog Desteği ve Rehabilitasyonu…
 • ÖZELLİKLER - Demetleme Yok - Rahatlık için Yastıklı - Entegre Kayış ...
 • MAKİNE YIKANABİLİR VE KURUTULABİLİR - Üstün kalite ve ...
 • VETERİNER HASTANELERİNDE KULLANILAN - GingerLeads, ...
 • BOYUTLANDIRMA - Destek yastığı 5 'genişliğinde (kesikte) x 19' uzunluğundadır. Sapan…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.GingerLead destek ve rehabilitasyon koşum takımı, size tek bir pakette destek ve kontrol sağlar. Bu kaldırma tarzı kayış, hem kontrol hem de güvenlik için bir tasma ekini entegre eder. Köpeğinizin ön tarafına takılıyken kaldırma kayışını kullanmanıza izin vererek size yavrularınızın hareketi üzerinde ek kontrol sağlar. Taşıma askısının içi yumuşak ve yastıklıdır ve köpeğinize rahat bir his verir.

Severiz bu koşum takımının test edildiğini ve veteriner hekimler tarafından kullanılan ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki hastaneler. Yaralanma nedeniyle rehabilitasyon için kullanılabilir veya her ikisine de yardımcı olabilir. kıdemli yavrular veya engelli köpekler. Birkaç boyutta gelir, yani hangi türe sahip olursanız olun, uyan bir kaldırma kayışına sahip olursunuz. Daha ağır köpeklerin bile uzun boylu koşum takımına sığmakta bir sorunu olmamalıdır.


Love Pets Vet Onaylı Harness

Büyük Mavi Köpek Kaldırma Destek Kemeri köpek ...
 • Köpeğinizi kaldırmaya çalışmakla DAHA FAZLA mücadele etmeye gerek yok, yardım…
 • 24,5 - 28… arasında ölçülen çevresi olan köpekler için önerilir.
 • Daha büyük cins köpekler için özel olarak tasarlanmıştır. Kaldırma ve Destek pedi…
 • Şundan muzdarip yaşlı yaşlı köpeğinizin yürümesine ve tırmanmasına yardımcı olun ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Love Pets, veteriner onaylı köpek kaldırma destek koşumunu sever, bir kaldırma koşumunun yapmak için tasarlandığı temelleri alır. Orta ve XL boyutundaki köpek ırkları için büyük ve X-Large boyutları önerilir. Korsenin kendisi yastıklıdır ve birkaç dakika içinde köpeğinize takılabilir ve iç astar, yavrularınızı optimum konfor seviyelerinde tutmak için yumuşak bir polar malzemedir.Severiz bu koşum takımının bütçe dostu olduğunu, ancak yine de tam olarak tasarlandığı şeyi yapmayı başardığını. Güçlü ve dayanıklıdır ve oldukça uzun süre dayanır. Poli / naylon yapı, yapısal bütünlüğün büyük ırklardan daha ağır istismar yoluyla bozulmadan kalmasını sağlar. Kalça, bacak ve sırt yaralanmalarından kurtulan yavrular için bütçenizi sarsmadan ideal çözümlerden biridir.


Loobani Taşınabilir Köpek Sling

LOOBANI Sırt Ayakları, Kalça için Taşınabilir Köpek Askısı
 • DESTEK KALÇA KAYIŞI- Loobani hareketlilik yardımcıları basit ve ...
 • HAREKETLİLİĞİ KOLAYLAŞTIRIN - Köpeğinizin ayağa kalkmasına yardımcı olmak için mükemmel ...
 • KONFOR & AĞRI YOK - Zayıf ve yaşlı köpeklere en üst düzeyde bakım sağlar ...
 • AĞIR HİZMET ASKISI- Yansıtıcı bir naylon kordon bütün boyunca geçer ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Loobani Portable Dog Sling, üç boyutta gelen başka bir bütçe dostu seçenektir. Bu destek askısı, Artrit, TLPO, ACL ve CCL cerrahisi . Yaşlılarda yaşlanmaya bağlı ağrıyı hafifletmeye yardımcı olur ve kayış bu listedeki diğerlerinden çok daha kalındır. Yansıtıcı naylon kayışı vardır ve kullandıktan sonra askıyı taşımak için kullanılabilecek küçük bir hediye çantasında paketlenmiştir.Severiz Bu kaldırma kayışının kullanımı ve taşınması kolaydır ve kullanılmadığında kolayca saklanır. Bu ağır bir iştir ve büyük olanlar bazı daha büyük ırklarda, hatta Mastiffler gibi büyük köpeklerde bile kullanılabilir. Askının iç kısmının dolgusu koyun derisine benzer bir malzemedir ve bu, köpeğinizin karnındaki derinin kullanım sırasında tahriş olmamasını sağlar. Ameliyat veya yaralanma nedeniyle rehabilite etmek kolay bir iş değildir ve Loobani Taşınabilir kaldırma donanımı, hem bütçe hem de kalite açısından size uygun bir seçenek sunar.


COODEO Köpek Kaldırma Donanımı

COODEO Köpek Kaldırma Donanımı, Evcil Hayvan Desteği ve…
 • 1. PROFESYONEL- Ürünümüz eski veya ...
 • 2. YÜKSEK KALİTE - Nefes alabilen ve yumuşak malzeme köpeğinizi…
 • 3. KULLANICI DOSTU - Ürünümüz tasarım açısından kullanıcı dostudur ve ...
 • 4. YIKANABİLİR - Bu ürünün temizlenmesi ve yıkanması kolaydır. Lütfen…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

COODEO Köpek Kaldırma Donanımı, köpeğinizin tüm vücudunu kapladığı için şimdiye kadar gördüklerimizden farklı bir koşum takımıdır. Bunun avantajları var. Yürüyüşlerde heyecanlanan bir köpeğiniz varsa, çok heyecanlanırlarsa onu alıp kontrol edebilmek önemlidir. Köpeğiniz ACL ameliyatından sonra iyileşiyorsa, ihtiyacınız olan en son şey sizden uzaklaşmaları ve yeni ameliyat ettikleri bacağını yeniden yaralamalarıdır. Bu asansör koşum takımı bunu çözer.

Severiz Bu koşum takımı maliyet açısından yolun ortasında ve altı farklı boyutta geliyor. Köpeğinizin ağırlığına veya boyutuna bağlı olarak, ölçek büyütebilir veya küçültebilirsiniz. Daha sıcak iklimlerde yaşıyorsanız, özellikle köpeğinizin tüyleri daha uzunsa, ılımlı bir şekilde kullanmanız gerekecektir. Bu koşum takımının temizlenmesi ve yıkanması kolaydır ve koşum takımı, erkek köpeklerin yaralı kalçalarını veya bacaklarını iyileştirirken işlerini yapmaları için bolca yer bırakır.
Pet Friendz Vet Onaylı Harness

Veteriner Onaylı Köpek Destek Kemeri +…
 • KÖPEK KALDIRMA ASKISI: Pet Friendz hareketlilik koşum takımı yaşlılara veya ...
 • KAYMAYI ÖNLEMEK İÇİN ÖN DESTEK: Köpek kaldırma kayışımız ekstra ...
 • TOKA İLE YÜKSELTİLMİŞ KAPATMA MEKANİZMASI: Köpek destek koşum takımı ...
 • 2 BONUSLAR: Deshredding eldiven + 'İyileşme sırasında kaldırma koşumu ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Cüzdanınıza çarpma olasılığı en düşük olan Pet Friends koşum takımı iyi bir üne sahiptir ve Veteriner onaylıdır. Ayrıca bunu elinize aldığınızda bir bonus tüy alma eldiveni de alacaksınız. Köpeğinizin çevresine göre değişen dört farklı boyutta gelir. Ek kontrol eklemeye yardımcı olmayı seçerseniz, bu koşum ayrıca köpeğinizin ön tarafına da bağlanır. Bu özellikle yaşlı köpeklerin merdiven çıkması sırasında faydalıdır.

Severiz Bu asansör koşumundaki fiyat noktası ve aynı zamanda memnuniyeti garanti etmeleri de hoşumuza gidiyor, yani sipariş ettiğiniz şey yavrularınıza uymuyorsa, kayışınızı farklı boyutta bir başkasıyla değiştirecekler. Ayrıca bu modelin, koşum takımının köpeğinizden kaymamasını sağlayan klipslere sahip olmasını da seviyoruz. Yavru köpeğinizi rehabilite ederken güvenli bir şekilde oturduğundan emin olarak onları bağlarsınız.

boksör karışımı

AMZ Pets Dog Lift Harness

AMZpets Orta Boy Köpek Kaldırma Destek Donanımı…
 • Orta boy köpekler için tasarlanmıştır; Çevresi olan köpekler için önerilir…
 • Köpeğinizin hareket özgürlüğünü geri kazanın; AMZpets Köpek Kaldırma Donanımı…
 • En iyi arkadaşınıza sırtınıza zarar vermeden bir asansör verin; AMZpets…
 • Kullanımı kolay, bakımı kolay; Köpek destek kayışını takmak…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

AMZ Pets köpek kaldırma koşum takımı, piyasadaki en popüler modellerden biridir. Dört farklı boyutta gelir ve uygun uyumu elde ettiğinizden emin olmak için köpeğinizin çevresini ölçtüğünüzden emin olmak istersiniz. Bu kaldırma koşumu rehabilitasyon, merdiven çıkma, arabaya binme ve inme ve hareket kabiliyeti sınırlıyken köpeğinizin yapması gereken diğer tüm aktiviteler için mükemmeldir.

Severiz bu koşum takımının cüzdanınızı ezmeyeceğini ve ürünlerini para iade garantisiyle geri verdiklerini. Yeni köpek askınızı seveceğinize söz veriyorlar ve beğenmezseniz, ya size para iadesi yapacaklar ya da farklı boyutlarda bir koşum takımı ile değiştirecekler. Kayışlar ayarlanabilirdir ve tutma pedi üzerinde bir klipsle donatılmıştır, böylece kayışları birbirine bağladığınızda, köpeğiniz üzerinde size daha fazla kontrol sağlayan bir şeye sahip olursunuz.


Guardian Gear Lift Donanımı

Guardian Gear Nylon Kaldırıcı ve Kurşun 4'ü 1 Arada Köpek…
 • Köpeklere Yardım Elini Verir - Yaşlılara veya ...
 • Çok Çok Yönlü - Benzersiz tasarım, kablo demetinin dönüştürülmesini sağlar ...
 • Yüksek Kaliteli Yapı - 600 denye naylondan yapılmıştır ...
 • Yaşlı Köpekler için Harika - Evcil hayvanınızı her zaman yakınınızda tutun,…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Guardian Gear kaldırma donanımı pazara hem standart bir kuşam hem de bir kaldırma donanımı olarak giriyor. Aslında, köpeğinizi eğitirken birini veya her ikisini birden kullanacak teçhizatı alırsınız. Standart kuşamın çok yönlülüğü, kurulumu bir araba koşum takımına veya yürüme koşum takımına dönüştürmenize olanak tanır. Kaldırma askısı, normal kuşamın önüne bağlanabilir, böylece askınızla birlikte standart bir koşum takımı satın almadan bunları gerçekten birlikte kullanabilirsiniz.

Severiz bu asansör kurulumunun uygun maliyetli olduğunu, ancak kaliteden ödün vermediğini. Bunu birden fazla kullanıma dönüştürebileceğiniz gerçeği, köpeklerinizi sabah veya akşam normal yürüme süreleri için eğitmeyi planlıyorsanız, onu kaygan bir satın alma haline getirir. Naylon yapısı hem yumuşak hem de dayanıklıdır ve hem kaldırıcı hem de göğüs parçası yün astarlıdır, bu nedenle kullanım sırasında köpeğinizin cildini tahriş etmezler. Birden fazla boyutta gelir ve size birkaç seçenek sunar.


Fur E Frenz Kaldırma Donanımı

Köpek Kaldırma Harness Sling | Arka İçin Acl Brace…
 • KÖPEK ASKISI - Fur E. Frenz'de (Bir TheraCool Markası), Size ...
 • KÖPEK ASANSÖR KABLOSU BOYUTLANDIRMA: EKSTRA BÜYÜK BEDEN (SİYAH) Özeldir…
 • AYARLANABİLİR UZUNLUK KAYIŞLARI - Rakiplerimizin aksine, Fur E ...
 • KOLAY YOLDA YARDIM EDİN - Evcil hayvanınızın zayıf arkasını destekleyin ve dengeleyin…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Fur E Frenz kaldırma kemeri, oldukça popüler olan bir başka bütçe dostu seçimdir. Bu listedeki diğer modellere benzer, ancak yalnızca iki farklı boyutta gelir. Ayarlanabilir uzunlukta kayışlara sahiptir ve sap, kullanım sırasında köpeğiniz üzerinde maksimum kontrole sahip olmanızı sağlamak için kaymaz kumaşın yanı sıra güçlü bir cırt cırtlı tutuşa sahiptir. Bu koşum takımı aslında makinede yıkanabilir ve yoğun aileler için harika bir seçimdir.

Bu kaldırma kayışındaki fiyat noktasını, aynı zamanda ayarlanabilir uzunluktaki kayışları ve arka askı ölçüsünü de seviyoruz. Bu, köpeğinizi rehabilite ederken büyük veya Ekstra büyük köpeğinizin doğru formda olmasını sağlar. Bu artış ayrıca, memnun kalmazsanız paranızın% 100'ünü geri veren bir garantiye sahiptir. Bu kaldırma kemeri, hem yaşlı köpekler hem de engelli köpekler için mükemmeldir.


Sıkça Sorulan Sorular

S: Köpek kaldırma kayışları engelli evcil hayvanlar için iyi midir?

C: Evet, kaldırma kayışları engelli evcil hayvanlar için mükemmeldir. Daha önce de belirtildiği gibi, yaralı evcil hayvanlar veya bir tür ameliyattan sonra iyileşen evcil hayvanlar için de kullanılabilirler.

S: Bir asansör koşum takımı ne tür engellere yardımcı olur?

C: Kalça displazisi, kırık bacaklar, kesilmiş bacaklar ve köpeğinizin doğru yürümesini engelleyebilecek bir dizi engelle gelen köpekler.

S: Köpek kaldırma kayışlarını merdivenlerle kullanabilir misiniz?

C: Yaşlı bir köpeğin merdivenlerden çıkmasını asla önermesek de, bir asansör koşum takımı, merdivenlerin uçuşlarını tek başlarına yapmaktan daha kolay geçmelerine yardımcı olabilir.

S: Tırnakları tımar etmek veya kesmek için köpek kaldırma koşum takımı kullanabilir misiniz?

A: Evet! Kaldırma kayışları, bir yavruyu yerden çekmek ve ön veya arka tırnaklarını klipslemek için harikadır. Bu ayrıca şunları içerir: çivi değirmeni kullanarak tırnaklarını ezmek için.

S: Kulplu bir kaldırma donanımı almalı mıyım?

C: Listemizdeki tüm kaldırma donanımlarının bir tür kolu vardır. Endişeli bir köpeği kontrol etmeyi kolaylaştırmak için kulplu bir kaldırma kemeri kullanmanızı öneririz.

S: Sadece askı almak daha mı iyi?

C: Askı temelde aynı şeydir, ancak genellikle daha incedir. Bir askı işi yapabilir, ancak konfor için bir kaldırma kemeri öneririz.

S: Ya köpeğim tamamen devre dışı bırakılırsa?

C: Köpeğiniz tamamen engelli ise, dolaşabilecekleri farklı yollar engellerinin boyutuna bağlı olarak. Bazı köpekler, kalça displazisi nedeniyle arka uçlarında hareket kabiliyetine sahip değillerse, arka bacaklarını desteklemek için arabaları bile kullanırlar. Köpeğinizin kontrolünün çoğu kaldıysa, bir kaldırma koşum takımı öneririz. Değilse, diğer alternatiflere bakmanız gerekecek.


Son düşünceler

Köpeğiniz engelliyse, yaralandıysa, topalsa veya arka bacaklarını ciddi şekilde kısıtladıysa, günlük aktiviteler için bir kaldırma kayışından kesinlikle yararlanmalısınız. Bu kılavuzda bahsettiğimiz markalardan herhangi biri, yavrularınızın daha mutlu ve daha tatmin edici bir yaşam sürmesine yardımcı olacaktır. Ayrıca ağrılarını azaltacak ve rehabilitasyondan daha hızlı geçmelerini sağlayacaktır. Yaşlı bir köpeğiniz varsa, bu, arka ayakları üzerindeki baskıyı hafifletmeye yardımcı olmak için mükemmel bir araçtır ve genel yaşam boyu hareket kabiliyetini uzatır.

En sevdiğimiz kaldırma kayışımız, liç ataşmanlı GingerLead kaldırma koşumudur, ancak AMZ evcil hayvan askısı / koşum takımı ile de yanlış gidemezsiniz, özellikle de bütçeniz varsa. Burada incelediğimiz koşum takımlarından herhangi biri, köpeğinizin iyileşmesinin veya yardımının çok önceden planlanmasını sağlayacaktır. Bir askı 'ev yapımı' yapmaya çalışma seçenekleri her zaman olsa da, buna karşı tavsiyede bulunur ve burada gözden geçirilenlere sadık kalırız.

Yorumlar