BARK Gıda İncelemesi

BARK Gıda İncelemesi

Abonelik köpek maması seçenekleri giderek daha popüler hale geliyor. Sahipler rahatlığı sever ve bu abonelik tabanlı hizmetlerin çoğu, her köpeğin ihtiyaçlarını karşılayan inanılmaz derecede yüksek kaliteli yiyecekler sunar. BARK Food, köpek maması pazarına yeni giren ancak ana şirket BARK'ın bir parçası olarak çok daha uzun bir geçmişe sahip bir şirkettir. BARK Food bir abonelik kutusu olarak kurulabilir ve tüm ürünler ayrı ayrı da satın alınabilir, bu da onu çok yönlü bir seçim haline getirir.

Sahiplerin, özellikle aylık bir abonelik kutusu düşünürken dikkate alması gereken çok şey var. Bu, bir yavruya mağazalarda bulunmayan birinci sınıf, özel beslenme getirmek için mükemmel bir seçenek olsa da, sahipler marka geçmişinden, geri çağırmalara, içerik maddelerine ve tariflere kadar her şeye bakmalıdır. Fiyat da önemli bir rol oynar.köpek gözünün mavileşmesi

Bu şirket, diğer markaların sunmadığı bazı seçenekler sunuyor ve çoğu müşteri oldukça memnun. Belki de bu, aylık bir beslenme kutusundaki ilk denemenizdir veya türe özgü bir formül arıyorsunuz. Her iki durumda da, BARK Food'un sunduğu bazı ürünleri inceledik ve denedik. Bu abonelik kutusu köpek maması hakkında ayrıntılara girelim.

Bir Bakışta: BARK Yemek Lezzet Favorileri

Ufak tefek Chicky

FOOD.BARK.CO'DAN GÖRÜNTÜLE
 Kabuk köpek maması Kibble of the Sea

Deniz KibbleFOOD.BARK.CO'DAN GÖRÜNTÜLE

Doodle Chew horoz

FOOD.BARK.CO'DAN GÖRÜNTÜLE

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri yorumlarına ulaşabileceğiniz food.bark.co adresine götürür. Bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

içindekilerMarka Tarihi

havlama gıda 2012 yılında evcil hayvan sahnesine çıkan ve o zamandan beri milyonlarca köpeğe hizmet veren abonelik köpek oyuncak kutusu şirketi BARK'ın evcil hayvan maması şubesidir. Şirket, aylık köpek oyuncakları abonelik kutuları ile başladı ve sağlıklı yaşam, yatak takımı, köpek maması ve uygulamalar dahil olmak üzere diğer ürün gruplarına doğru genişledi. BarkBox'ın milyonlarca sadık müşterisi var, çünkü sahipleri aylık köpek oyuncak kutularını kişiselleştirmeyi takdir ediyor.

BARK Food, köpek maması pazarında nispeten yenidir. Abonelik hizmeti Mart 2020'de başlatıldı ve aylık yemek abonelik hizmetidir. Kutular cins ve boyuta özeldir. Cins listesi büyüyor ve sahipleri, listelenen her cinse sahip olmasalar bile, köpeklerine benzer bir tane bulabilirler. Fiyat, köpeğin büyüklüğüne ve beslenme planına göre değişir.

Şu anda marka, dondurularak kurutulmuş çiğ etlerle yapılan kuru mama sunuyor. Malzemeler ABD'de tedarik edilir ve kuru mama ABD ve Kanada'da üretilir. Gıda, tüm AAFCO besin profili standartlarını karşılar. Şirket, aboneliklerde enflasyon ne olursa olsun “sonsuza kadar aynı fiyat” garantisi veriyor. Bununla birlikte, şirketin% 100 Mutluluk garantisi vardır. Özel teklifler ve yeni ürünler de mevcuttur.Markanın ana şirketi olan BARK da faaliyet göstermektedir. BarkBox , Süper Chewer , Bark Bright (Dental), Bark Essentials, BarkPost ve Bark Buddy.

Geri Çağırma Geçmişi

Hatırlamalar çeşitli nedenlerle olabilir. İyi haber şu ki, BARK Food hiçbir zaman bir geri çağırma konusu olmadı. Bu, evcil hayvan sahiplerinin bilmesi gereken mükemmel bir bilgidir. Kürklü bebeklerimizi beslediğimiz mamanın her zaman en kaliteli olmasını isteriz ve BARK Food bu zorluğu yüksek kalite standartlarıyla karşılar.

Tarif Çeşitleri

Şu anda BARK Food, on farklı köpek ırkı için cinse özel tarifler sunmaktadır. Bunlar Chihuahua , Labrador , Pitbull , Alman Kurdu , Dachshund , Golden Retriever , Boksör , karalama , Fransız Bulldog , Ve Avustralyalılar . Şirket sürekli olarak türe özgü yeni seçenekler eklemek için çalışıyor. Ancak köpeğinin cinsini görmeyen evcil hayvan sahipleri, yavrularına en çok benzeyen cinsi seçebilirler. Tariflerin tümü en az %26 protein ve %14 yağ içerir. T bu tarifler, markanın Ağustos 2022'deki yeni lansmanının bir parçasıdır. BARK Foods teklifleri Silinip yutulsun Tahılsız Gibble Ve tüm ırklar için alerji seçenekleri . Şu anda taze yemek seçeneği bulunmamaktadır.

Artılar ve eksiler

Chihuahua

 Bark Köpek Maması Itty-Bitty Chicky
 • Ufak tefek Civciv Tarifi.
 • 30 pound'a kadar olan köpekler için.
 • %26 ham protein, %14 yağ.
 • Fincan başına 365 kalori.
 • Kalça ve Eklem takviyeleri.
 • Sığır karaciğer kaban.
FOOD.BARK.CO'DAN GÖRÜNTÜLE

Itty-Bitty Chicky tarifi, çiftlikte yetiştirilmiş tavuk ve pilav içerir. Bu yem özellikle küçük gövdeli ancak yüksek enerjili Chihuahua için geliştirilmiştir. Otuz kiloya kadar olan köpekler için kullanılabilir. ABD kaynaklı tavuk bir numaralı malzemedir ve tavuk yemeği ikinci sıradadır. Sağlıklı sindirimi teşvik etmek ve optimum beslenme sağlamak için prebiyotikler ve canlı probiyotikler içeren bir lif karışımı içerir. Kepekli tahıllar hafifçe pişirilir ve tarifte kurutulmuş yumurta bulunur. Mama, %26 ham protein ve fincan başına 385 kalori içerir.Chihuahua kutusu, bir torba lezzetli kalça ve eklem takviyeleri ile birlikte gelir. Ek olarak, %100 dana ciğeri kabı tozu da dahildir. Hepsi sığır ciğeridir ve yavrulara büyük bir lezzet artışı ve ekstra bir protein yumruğu verebilir. Köpeklerin taze ve temiz görünmesini sağlamak için ters çevrilebilir bir bandana dahil edilebilir.

Labrador

 Kabuklu köpek maması Cock a Doodle Chew
 • Büyük ırklar için tavuk.
 • 100 pound'a kadar olan köpekler için.
 • Çiftlik taze ABD kaynaklı tavuk.
 • Fincan başına 365 kalori.
 • %26 protein.
 • Sağlıklı sindirimi destekler.
FOOD.BARK.CO'DAN GÖRÜNTÜLE

Kibble, Labradorlar ve yüz pound'a kadar olan köpekler için geliştirilmiştir. Çiftlikte yetiştirilen tavuk ve pirinç içeren doğal köpek maması. Doğal bir lif karışımı, canlı probiyotikler ve hafifçe pişirilmiş tahıllar, sağlıklı ve kolay sindirimi destekler. Cilt desteği için omega yağ asitleri açısından zengin, ayrıca kas inşa eder ve yağ yakar. Kutu, Hip-Hop Yaşasın Kalça ve Eklem takviyeleri ile birlikte gelir. Fincan başına 365 kalori. %26 ham protein ve %14 yağ.

Labirent çanak besleyici ek bir seçenektir. Göz açıp kapayıncaya kadar yemeklerini silip süpürdüğü bilinen Labradorlar için mükemmel. Kase kaymaz ve bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Pitbull

 Kabuk köpek maması Kibble of the Sea
 • Vahşi Alaska pollock yakaladı.
 • Kolay sindirim için formüle edilmiştir.
 • 100 pound'a kadar ve üzerindeki her boyuttaki köpekler için.
 • Fincan başına 390 kalori.
 • %26 protein, %14 yağ.
FOOD.BARK.CO'DAN GÖRÜNTÜLE

Pitbull'a özgü formül, Alaska pollock ve kahverengi pirincin bir karışımıdır. . Vahşi yakalanmış Alaskan pollock, besin açısından zengin bir protein kaynağıdır. Pittiler ve yüz pound'a kadar olan köpekler için. Bir fincanı 390 kaloriye sahiptir. %26 protein. Kuru mama kolay sindirim için formüle edilmiştir ve hassas mideleri olan köpekler için iyi bir seçenektir. Bir deri ve kaplama takviyesi, eklenti seçenekleridir. Bunlar, cilt ve tüy sağlığını artırmak için lezzet ve omega yağ asitleri ekler. Yeti köpek mama kabı ekleme seçeneği mevcuttur. Kase göçmeye karşı dayanıklıdır, kaymaz ve bulaşık makinesinde yıkanabilir.Alman Kurdu

 Bark Köpek Maması Itty-Bitty Chicky
 • Çiftlikte yetiştirilen tavuk ve kahverengi pirinç.
 • Kolay sindirim.
 • %26 protein, %14 yağ.
 • Fincan başına 390 kalori.
 • Tüm boyutlar ve daha büyük ırklar için iyi.
FOOD.BARK.CO'DAN GÖRÜNTÜLE

Alman Çoban Köpeği ve benzeri cins kutular, Cock-A-Doodle-Chew çiftlikte yetiştirilmiş tavuk ve kahverengi pirinç formülüne sahiptir. Kalça ve eklem takviyesi ile kullanılması tavsiye edilir. Bir kuru mama yapboz oyuncağı ekleme seçeneği. Kuru mama tanesi %26 protein ve %14 yağdır. Fincan başına 390 kalori. Alman Çoban Köpeği gibi her boyutta ve daha büyük cins köpeklere beslenebilir.

Dachshund

 Bark Köpek Maması Itty-Bitty Chicky
 • Ufak tefek Chicky.
 • Çiftlikte yetiştirilen tavuk ve pirinç formülü.
 • Büyük ırklar da dahil olmak üzere her boyuttaki köpekler.
 • Fincan başına 385 kalori.
FOOD.BARK.CO'DAN GÖRÜNTÜLE

Dachshund kutusu, Itty-Bitty Chicky tavuk ve pirinç formülüne sahiptir. Ek olarak, önerilen iki eki vardır. Kalça ve eklem sağlığının yanı sıra deri ve tüy sağlığı. Ekstra lezzet ve protein için sığır karaciğeri tozu. Her boydaki köpeğe yedirilebilir. Fincan başına 385 kalori.

Golden Retriever

 Kabuklu köpek maması Cock a Doodle Chew
 • Cock-a-Doodle-Chew
 • Tavuk ve pirinç formülü.
 • Çiftlikte yetiştirilen tavuk.
 • Fincan başına 385 kalori.
 • %26 protein, %14 yağ.
FOOD.BARK.CO'DAN GÖRÜNTÜLE

Bu kutu muhteşem Golden Retriever için Cock-a-Doodle-Chew, çiftlikte yetiştirilmiş tavuk ve pirinç tarifleri içerir . Formül sağlıklı bir metabolizmayı destekler, omega yağ asitleri açısından zengindir ve kemik ve eklem sağlığını destekler. Kalça ve eklem takviyelerinin yanı sıra cilt ve tüy sağlığı tedavileri. Fincan başına 385 kalori.Beslenme Analizi

BARK Yemek tarifleri karşılamak için tasarlanmıştır AAFCO yönergeler. Premium kuru mama harika bir tada sahiptir ve çiğnemesi kolaydır. Küçük köpek mama tanesi, yavruların kolayca yemesi için yeterince küçüktür. Malzemeler ABD kaynaklı ve yüksek kalitelidir. Formüller aşağıdakileri takip eder: WSAVA küresel beslenme yönergeleri ilave olarak. Tarifler en az %26 protein ve %14 yağ içerir. Bunlar son derece besleyici ve lezzetli tariflerdir. Çok fazla ilave içerik veya herhangi bir dolgu maddesi olmadan basittirler. Beslenme, dikkatli hazırlama yöntemleri, yüksek kaliteli çiftlikte yetiştirilen proteinler ve vahşi yakalanmış pollock ile korunur.

Yiyecekleri Nerede Yapıyorlar?

Kibble Amerika Birleşik Devletleri'nde ve muhtemelen Kanada'da yapılır. Şirketin Kansas'ta üretim tesisleri ve Ohio'da da tesisleri bulunuyor. Şirketin merkezi New York City'dedir.

BARK Gıda Nasıl Çalışır?

Her cins için aboneliklerin kurulumu kolaydır . Sahipler, bir kerelik satın almayı seçebilir veya bir profil ve abonelik ayarlayabilir. Teslimat, iki haftada bir veya on haftada bir aralıklarla yapılabilir. Sahipler takviyeler, oyuncaklar, kaseler veya sadece yiyecek isteyip istemediklerini seçebilir ve seçebilir. Nakliye her zaman ücretsizdir, fiyat köpeğin ömrü boyunca sabitlenir ve gerekirse abonelikler değiştirilebilir.

Fiyatı ne kadar?

Abonelik kutuları, seçilen türe ve takviyeler gibi eklentilere bağlı olarak, kutu başına 23 ABD Doları ile 50 ABD Doları arasında değişmektedir. Teslimat sıklığı fiyatı etkilemeyecek, ancak harcanan toplam tutarı etkileyecektir. Siparişler her ayın ilk iki haftasında gönderilir.Gözden geçirmek

“denedim chihuahua kutusu 15 kiloluk, bir buçuk yaşındaki Poogle'ım için. Bize Itty-Bitty Chicky, Hip-Hop Yaşasın ikramları ve Sığır Ciğeri tozu gönderildi. Yavrum hemen mamaya aldı. Onu normal markasıyla karıştırdık ve o tam olarak bunu yaptı. Aslında, önce tüm yeni kuru mamayı yedi, tüm yeni mamaları yiyene kadar diğer mamasını tükürdü. Daha sonraki yemeklerde oldukça heyecanlıydı ve yeni yemeği sabırsızlıkla bekliyor gibiydi.

Lezzet büyük bir hit oldu. Sığır ciğeri tozunu severdi ama bu mamayla gerekli değildi. Tozu, zevk aldığı başka yiyeceklerde denedik. İkramlar büyük bir başarıydı ve her zaman bir tane daha istediği için onları ulaşamayacağı bir yerde tutmamız gerekiyordu.

Bu küçük boyutlu yem, sindirimi için harika oldu ve herhangi bir zorlanma veya başka komplikasyon yaşamadı. Aynı zamanda onu enerji açısından çok destekledi. Genel olarak, yemeği gerçekten seviyor, enerjik ve her zaman daha fazlasını istiyor gibi görünüyor. Önemli bir gaz sorunu yaşamadığını takdir ediyoruz.” Danielle. D LYD.

Sıkça Sorulan Sorular

İlk teslimattan sonra aboneliğimi değiştirebilir miyim?

Evet. Abonelikler ilk teslimattan sonra değiştirilebilir. Ek olarak, müşteriler kuru mama ve diğer ürünleri ayrı ayrı satın alma seçeneğine sahiptir. Müşteri hizmetleri ekibi, her yavru için doğru uyumu bulmanıza yardımcı olacak ve yardımcı olacaktır. Müşteriler, çözümler almak için e-posta gönderebilir, arayabilir ve kısa mesaj gönderebilir.

Köpeğimi BARK Mamasına nasıl geçirebilirim?

Köpeğinizin kuru mamanın tadına bakmasına izin verin ve ardından birazını normal mamaları ile karıştırın. Toplam geçişin ne kadar hızlı yapılacağına yavrunuzun karar vermesine izin verin. Çok hızlı geçişin mide rahatsızlığına ve bazı sindirim sorunlarına neden olabileceğini unutmayın.

Daha fazla türe özgü tarifler geliyor mu?

Evet. Şirket, her zaman daha fazla türe özgü tarifler eklemek için çalışıyor. Sahipler, yeni bir hat mevcut olduğunda bilgilendirilmek için cinse göre kaydolabilirler. Bu yavaş bir süreç, ancak şirketin mümkün olduğu kadar çok türü kapsayana kadar durmayı planlamıyor.

Son düşünceler

BARK Food, BarkBox'ın arkasındaki beyinler tarafından oluşturulan daha yeni bir abonelik köpek maması hizmetidir. Hem sahipleri hem de evcil hayvanlar, yiyecekleri ve rahatlığı severler. Diğer bazı markalar kadar çok seçeneğe sahip olmasalar da Ollie Ve Çiftçinin Köpeği , çok uygun fiyatlarla belirli türlere göre hazırlanmış yüksek kaliteli kuru mama parçaları sunarlar. Kuru mama en üst düzeyde lezzet ve beslenme için dondurularak kurutulmuş etlerle yapılır. Geniş bir tat çeşitliliğine sahip olmamalarına rağmen, bu yemek besinsel olarak dengeli, yüksek proteinli ve çok doyurucudur.

BARK, geri vermek için çabalayan ve eve ihtiyacı olan tüm köpekler için bakıcılığı desteklemek için çok çalışan bir şirkettir. Şimdiye kadar bu markayı hatırlayan olmadı ve köpekler tadı seviyor. Bu, yıldız bir üne sahip bir şirketten abonelik köpek maması hizmeti için çok uygun bir seçenektir. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli oldukları için BARK Gıda'yı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Yorumlar