En İyi Bizon Köpek Mamaları: Faydalar, İncelemeler ve En Çok Talepler

En İyi Bizon Köpek Mamaları: Faydalar, İncelemeler ve En Çok Talepler

Bugünlerde, sevgili köpeklerimiz yiyeceklerine gelince yüzlerce farklı seçenek var gibi görünüyor, peki nereden başlayalım? Köpek beslenmesi dünyasında yükselen trendlerden biri, görünüşte egzotik protein içeriği olan Bison. Bison sadece bir harika protein kaynağı ama aynı zamanda tavuk veya sığır eti gibi ortak protein kaynaklarına alerjisi olan köpekler için bir protein alternatifi sunar. Piyasadaki bu kadar çok seçenek varken, yavrularınız için en iyi bizon köpek mamasını nasıl bulacaksınız?

Bison ayrıca biraz telaşlı olan ve her seferinde farklı bir şeye ihtiyaç duyan yavrular için ve daha sonra onları cesaretlendirmek için alternatif bir seçenek sunar. Eğer varsa seçici yiyen, o zaman bu giderek daha popüler hale gelen et, bekledikleri sulu içerik olabilir!Burada bulunma nedeniniz ne olursa olsun, bu kılavuz Bison hakkında bilmeniz gereken her şeyi ve besin değeri, nasıl olduğunu ortaya koyacak. Buffalo etinden farklı ve neden Buffalo'nun yer aldığı gıdalardan kaçınmalı, neden gıda ambalajlarına ve en iyi Bison kuru köpek maması için en iyi önerilerimize körü körüne güvenmeyelim.

Bir Bakışta: Favori Bizon Yemeklerimiz

En İyi Genel: Doğal Denge Bizon Formülü
Bütçenin En İyisi: Blue Wilderness Bison Formülü

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Bizonun Beslenme Faydaları

Bizonun Beslenme Faydaları

Bison, 'orijinal kırmızı et' olarak anılır çünkü eskiden milyonlarca Bizon Kuzey Amerika topraklarında dolaşıyor ve bu et yalnızca Yerli Amerikalıları ve onların yüzlerce bireysel kabilesini beslemekle kalmadı, aynı zamanda onları giydirdi ve ilaçladı. Geçen yüzyıldaki koruma çabası sayesinde (daha ileride bahsedeceğiz) artık hepimiz bizon etinin tadını çıkarabiliyoruz, hatta aramızdaki köpek dostlarımız bile. Et nefis ve şüphesiz köpeğiniz de onu sevecek! Bison'un tadı harika olmakla kalmaz, aynı zamanda protein, vitamin ve minerallerle doludur, bu nedenle köpeğinizin ana protein kaynağı için mükemmel bir seçimdir.

Ulusal Bizon Derneği diğer standart et kaynaklarına kıyasla bu tür etin harikalarını vurgular. Burada, sadece Bison'un daha az yağ içeriğine sahip olmadığını, aynı zamanda kalori ve kolesterolde daha düşük olduğunu ve diğer tüm et proteinlerine kıyasla Demirde daha yüksek olduğunu görebilirsiniz. Somon balığından sonra en yüksek miktarda B12 Vitamini sunar ve Sığır Eti, Domuz Eti ve Somon'a kıyasla daha yüksek miktarda protein içerir, bu nedenle sonuçta yavrularınız için harika bir yağsız protein kaynağı seçimidir.Tabii ki, bir içindekiler listesindeki malzemeler, kendilerine göre listelenmiştir. bir tarifte hakimiyet veya başka bir deyişle, en fazla miktarda kullanılan bileşenler önce listelenir, ardından azalan sırada daha küçük miktarlarda olanlar listelenir. Bu nedenle, tarifin büyük kısmını bunların oluşturacağını bildiğiniz için özellikle ilk 5 malzemeye bakmak her zaman önemlidir. İyi bir Bizon maması arıyorsanız, Bison ilk değilse ilk 5 bileşen arasında listelenmelidir, aksi takdirde tarifte büyük bir rol oynamaz. Paketin 'bizon ile yapılmış' ifadesini içermesi, İçinde önemli miktarda Bizon Bu yüzden içerik listesini kendiniz okuduğunuzdan emin olun.

Et TipiŞişmanProteinKaloriCholeserolDemirB12 vitamini
Bizon 2.42 28.44 143 82 3.42 2.86
Sığır eti 18.54 27.21 283 87 2.72 2.50
Domuz eti 9.21 27.50 201 84 1.0 0,68
Tavuk 7,41 28.93 190 89 1.21 0,33
Somon 6.69 25,40 169 84 .elli 5,67

Bizon Eti ve Buffalo Eti

Yemekte Bizon vs Buffalo

Birçoğumuz Amerikalılar, Kuzey Amerika Bizon'umuza Buffalo adını veririz, ancak Bison ve Buffalo'nun aslında tamamen farklı hayvanlar ?! Evcil hayvan yemi endüstrisi, tüketicilerinin farkı bilmeyeceğine güveniyor! Muhtemelen bir tarih / hayvan biyolojisi dersi beklemiyordunuz. en iyi Bison kuru köpek maması , ama sevgili yavrunuzu tam olarak ne beslediğinizi bilmek istiyorsanız, o zaman bize katlanmanız gerekir!

Bizon, Afrika Buffalo ve Avrupa Buffalo gibi 'Bovidae' ailesinin bir parçasıdır ve ilk bakışta biraz benzer görünmek . Sığırlar da aynı ailenin bir parçasıdır ve bu, etin besin içeriği açısından neden bazı yönlerden benzer olduğunu açıklamaya yardımcı olur (ancak biz daha önce keşfetmiş olduğumuz gibi, Bison çok daha iyidir!)köpeklere konulacak isimler

Çoğumuz Bison, Buffalo derken, onlar aynı hayvan değiller. Yüzlerce yıl önce, Kuzey Amerika'ya gelen ve Avrupa'dan gelen ilk yerleşimciler, Bizon'u yerli Buffalo zannettiler ve onları böyle çağırdılar. Adı Buffalo, sıkışmış ve o zamandan beri Bison genellikle Amerikan Buffalo olarak anılıyor, ancak aslında böyle bir şey yok.

Asya'dan ithal edilen bufalo, Amerika'daki Bison'u ithal etmekten çok daha ucuzdur ve birçok evcil hayvan maması markası bu nedenle Buffalo etini ithal etmektedir. Maalesef, son araştırmalar birçok köpek maması şirketinin, hatta premium markaların bile Müşterilerini bizon satın aldıklarını düşünmeye ikna etmek, aslında manda satın alırken .

Bison Buffalo değildir, bu yüzden ürünleri yanlış etiketlemek büyük bir sorundur! Bazı köpekler Buffalo'ya alerjisi var ve eğer bilmeden köpeğinizi alerjisi olduğu bir şeyi beslerseniz, açıkça yıkıcı sonuçları olabilir. Sadece bu da değil, Buffalo yavrularınız için beslenme açısından faydalı değil, bu yüzden daha fakir bir protein için yüksek fiyatlar ödüyorsunuz.

Nihayetinde tüketiciler kandırılmak daha az kaliteli et için daha fazla para harcamak. Öyleyse, buradaki ders, içerik listesini kendiniz okuduğunuzdan ve yalnızca ambalaj reklamlarına veya ifadelerine güvenmediğinizden ve en kaliteli Bison yemeğinizi beslemek istiyorsanız, Buffalo bileşenlerini içeren yiyecekleri satın almadığınızdan emin olmaktır.Favori Bizon Yemeklerimiz

Köpekler İçin En İyi Bizon Yemekleri

Artık Bison hakkında biraz daha fazla şey biliyorsunuz ve beslenme faydaları ve Buffalo içeriklerinden kaçınmayı biliyorsunuz, aşağıda en beğenilen Bison kuru köpek mamasını bulacaksınız. Önerilerimiz yalnızca doğal malzemelerden yapılmış ve üstün kalitede değil, aynı zamanda yanıltıcı paket beyanları içermeyen saygın markalardan ve hepsi Buffalo değil Bison içeriyor.

Bu bölümün sonuna ürünleri birbirleriyle karşılaştırmanızı kolaylaştıran önemli besin değerlerini gösteren bir beslenme tablosu ekledik. Ancak aşağıda listelenen önerilerimize sadık kalırsanız, sevgili köpeğinizin en iyi Bison köpek mamasını aldığından emin olabilirsiniz. Yani, belirli bir sıra olmadan, işte bizim favori seçimlerimiz.

Naural DengesiDünyalı BütünselMavi BuffaloRachael RayKatı AltınCanidae Bizonu
Protein yirmi% % 32 % 30 % 30 % 22 % 25
Yağlar % 10 % 18 % on beş % on beş % 9 % 14.5
Lif % 4 % 4 % 6 % 5 % 4 % 4
Nem % 10 % 10 % 10 % 10 % 10 % 10
Kcal / Kupa 375 400 386 334 360 462

Natural Balance Tatlı Patates & Bizon

Natural Balance L.I.D. Sınırlı İçerik…
 • 1 - 26 Pound Torba Kuru Köpek Maması içerir
 • Tek bir hayvansal protein kaynağı ile sınırlı içerikli diyet
 • Bison, güçlü kalmaya yardımcı olan yüksek kaliteli bir proteindir ...
 • Doğal lif, sağlıklı sindirimi destekler
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bison bu listedeki ikinci bileşen , tatlı patatesten sonra ve köpeğinizin diğer protein kaynaklarına alerjisi varsa tek hayvansal protein kaynağıdır, bu da onu spesifik protein alerjisi olan köpekler için mükemmel bir seçim haline getirir. Aynı zamanda sınırlı karbonhidrat kaynaklarına sahiptir ve tatlı patates ona sadece aktif olması için enerji sağlamakla kalmaz, aynı zamanda beyaz patates veya beyaz pirince kıyasla sindirimi çok daha kolay olan çok daha sağlıklı bir karbonhidrat türüdür.Somon yağı ve keten tohumu gibi omega 3 ve 6 yağ asitleri ile doludur, bu sadece sağlıklı bir tüyü desteklemekle kalmaz, aynı zamanda sağlıklı bir kardiyovasküler sistemi de korur. Herhangi bir dolgu maddesi veya ilave koruyucu içermez, ancak sağlıklı bir oksidatif durumu sürdürmek için ihtiyaç duyduğu ekstra vitamin ve minerallere sahiptir.

Severiz Bu tarifin sınırlı içeriklerden oluştuğunu, bu nedenle bu, hassas bir midesi olması durumunda onu beslediğiniz şeyler üzerinde size daha fazla kontrol sağlamakla kalmaz, aynı zamanda tarifteki her şeyin besin açısından bir faydası olduğunu da bilirsiniz.


Earthborn Holistic Great Plains Bayramı

Dünyalı Bütünsel Büyük Ovalar Bayramı…
 • Tahıl, glüten veya patates olmadan formüle edilmiş bu özel ...
 • Bizon unu ve dana eti gibi yağsız, kırmızı et proteinleri ...
 • Bezelye gibi antioksidan bakımından zengin sebze ve meyveler ...
 • Dengeli Omega-6 ve Omega-3 yağ asitleri ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Bizon unu bu listedeki ilk malzeme , Sığır eti ve birkaç Balık Yemeği ile, bu sadece ihtiyacı olan eti değil, aynı zamanda önemli olması için ihtiyaç duyduğu ekstra kıkırdak ve organları da aldığı anlamına gelir. Glukozamin ve Kondroitin ihtiyaçlar (ki bu eklemler için harikadır), tıpkı doğanın diyetini amaçladığı gibi.

Aynı zamanda, hepsi antioksidan olan kurutulmuş kızılcıklar, kurutulmuş yaban mersini, kurutulmuş elma ve kurutulmuş havuçları listeler, bu nedenle yavrularınız bağışıklık sistemini sağlıklı tutmak için bu süper yiyeceklerden günlük dozunu alacak. Ayrıca bu hassasiyetlerden herhangi birine sahip köpekler için tahıl içermez, glütensizdir ve patatessizdir. Aynı zamanda, yavru köpeğinize sağlıklı bir bağırsak için ihtiyaç duyduğu lifi sağlayan bir sebze bileşenleri listesine sahiptir.

Severiz Bu tarifin, kas kütlesini ve kas onarımını korumak için harika olan en yüksek protein miktarını sunduğunu.


Blue Buffalo Wilderness Kayalık Dağ

Blue Buffalo Wilderness Kayalık Dağ Tarifi…
 • GERÇEK BİZON İLE DOLU: Rocky Dağları'ndan ilham alan bir tarif, ...
 • SAĞLIKLI BİLEŞENLER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması, en iyi doğal ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Blue Buffalo olarak bu isimle karıştırmayın Buffalo tarifleri yapmıyor , bu sadece şirketlerinin adıdır. Listelerindeki ilk bileşen kemiksiz Bison'dur, bu nedenle güvenebileceğiniz yüksek protein içeriği sunar. Aynı zamanda tahıl içermez, bu da onu hassas mideleri veya tahıl alerjisi olan köpekler için mükemmel bir seçim yapar. Köpeğinizin ihtiyaç duyduğu ve tek başına proteinden alamayacağı ekstra antioksidan ve vitaminlerle dolu özel 'Lifesource Uçları' ile doludur.

Hiçbir yapay aroma veya koruyucu madde eklenmeden yalnızca doğal malzemelerden yapılmıştır, bu nedenle köpeğinizin yalnızca doğal iyiliğe sahip olduğundan emin olabilirsiniz. Bison'a ek olarak balık unu ve Sığır eti unu da protein kaynağı olarak bulunur. Bezelye, tatlı patates ve hindiba kökü, sağlıklı bir sindirim sistemi sağlamak için ihtiyaç duyduğu ekstra lifi almasını sağlar ve bu tarif, sindirimlerinde biraz daha fazla yardıma ihtiyaç duyan köpekler için en yüksek lif içeriğini sunar.

Severiz Bu tarifin tavuk ve kümes hayvanı içermediğini, dolayısıyla bu, tavuk veya kümes hayvanlarına alerjisi veya intoleransı olan köpekler için mükemmel bir seçimdir.


Rachael Ray Nutrish Bizon Tarifi

Rachael Ray Nutrish PEAK Doğal Kuru Köpek…
 • 1-16 Pound Torba Kuru Köpek Maması içerir
 • % 30 yüksek kaliteli protein içeren besleyici yoğun tarif ...
 • Kuzey Amerika'da yetiştirilen bizon 1 numaralı malzemedir
 • Tahıl, glüten veya dolgu maddesi içermez
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, buradaki en yüksek protein tariflerinden birini sunuyor, ilk 4 malzemenin Bizon, Dana unu, Tavuk unu ve hindi yemeği olduğunu düşünürsek, bu şaşırtıcı değildir, bu nedenle poochunuzun tüm et ve kıkırdağı alacağını bilirsiniz. en iyi durumda tutması gereken organ ve kemik iyiliği. Ek olarak, bu tarifin bir numaralı bileşen Bison ve hepsi Kuzey Amerika'dan yetiştirilen çiftliklerdir, bu yüzden etik kaynaklı da.

Ayrıca tahıl ve glütensiz başka bir tariftir ve bu listede bulunacak dolgu maddesi yoktur. Sağlıklı kalması için ihtiyaç duyduğu tüm ilave vitamin ve minerallerin yanı sıra, hem cildini hem de tüyünü sağlıklı tutmak için gerekli omega 3 ve 6 yağ asitlerini sağlayan Tavuk yağı ve keten tohumu yağı içerir.

Severiz Bu tarifin en düşük kalori miktarını sunduğunu, bu da kilolarını biraz daha iyi yönetmesi gereken köpekler veya daha az aktif olan yaşlı köpekler için harika.


Katı Altın Kurt Kralı

Katı Altın - Kurt Kral Bizonu ve Kahverengi Pirinç ...
 • ABD'DE ÜRETİLMİŞTİR: Solid Gold's Wolf King, ...
 • KORUNAN PROBİYOTİKLER: Lif açısından zengin prebiyotiklerle birleştiğinde ...
 • % 100 MEMNUNİYET GARANTİSİ: 40 yıl önce Sissy tarafından başlatıldı…
 • GERÇEK ET: Doğal yağsız protein dolu bizon gibi ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif sadece İlk bileşen olarak bizon , aynı zamanda kardiyovasküler sistemini sağlıklı tutmak için en iyi omega 3 ve 6 yağ asidi kaynaklarından biri olan, kürkünü ve derisini içten dışa besleyen Balık unu ikincisi olarak sunar. Ek olarak, köpeğinizin sağlıklı bir metabolizma ve sağlıklı bir sindirim sistemi sürdürmek için ihtiyaç duyduğu amino asitler ve minerallerle dolu yumurta proteini de sunar.

Aynı zamanda, sağlıklı bir bağırsak ve sindirim sistemini korumaya yardımcı olan hassas mideye sahip köpekler için harika olan canlı probiyotiklerle doludur. Tahılsız değildir, bu da onu poşlarını tahılsız bir diyetle beslemek istemeyen ebeveynler için iyi bir seçenek haline getirir ve ona ihtiyacı olan enerjiyi sağlayacak kahverengi pirinç ve tatlı patates ile yapılır.

Severiz Bu tarif, bağışıklık sistemini desteklemeye ve genel sağlığını iyileştirmeye yardımcı olmak için optimum antioksidan, vitamin, mineral ve lif dengesi sunan 20 süper gıda ile dolu.


Canidae Saf Gerçek Bizon

CANIDAE PURE Gerçek Bizon, Sınırlı İçerik, ...
 • 10 İÇERİK veya DAHA AZ: 7-10 arasında hazırlanmış sınırlı malzemeler…
 • HASSAS BÖKTÜLÜ KÖPEKLER İÇİN TAHIL İÇERMEZ: Hiçbir şey yok ...
 • EVCİL HAYVAN YEMİNİ BASİT YAPIYORUZ: Canidae PURE Limited İçerikli Diyet köpek…
 • HER BİTKEDE SAĞLIK ARTISI: Probiyotikler, her bir mama, ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif yalnızca 10 basit malzemeden yapılmıştır, bu nedenle, bu tarifte köpeğinizin ihtiyaç duymadığı hiçbir şey olmadığını ve ayrıca onu neyle besleyeceğiniz konusunda size daha fazla kontrol sağladığını biliyorsunuz, bu da özellikle bir hassas mide. Bizon, kuzu eti ve domuz eti yemeği ona ihtiyacı olan proteini sağlar. yağsız kas kütlesini korumak ve kas onarımını destekler ve besleyici ve sindirimi daha kolay olan bezelye ve tatlı patates ona ihtiyacı olan enerjiyi sağlayacaktır.

isveç kurt köpeği

Bu başka bir tahıl içermeyen tariftir ve hiçbir koruyucu madde veya tat içermez. Eklenen tek şey vitaminler, antioksidanlar ve probiyotiklerdir ve bunların tümü bağışıklık sistemini ve genel sağlığını desteklemeye yardımcı olur. Canidae, diğer ırklar için harika yiyecekler hazırlamasıyla bilinir ve bizim pitbulllar için favori yiyecekler .

Severiz Bu tarifin en yüksek kalori içeriğini sunduğunu, bu da onu çalışmak için ekstra enerjiye ihtiyaç duyan çalışan veya enerjik köpekler için mükemmel bir seçim haline getiriyor.


Son düşünceler

Yani, kararını verdin köpeğini bizon diyeti ile besle , çünkü ya besleyici olarak üstün bir et ya da süper lezzetli olduğu için, ama her iki durumda da ona yüksek kaliteli bir diyet vermeniz gerekiyor. Bunu bilmeniz için, içerik listesini ve beslenme profilini gerçekten kendiniz kontrol etmeniz gerekir, çünkü maalesef ambalaj etiketlerine güvenmek her zaman güvenli değildir. Umarım artık neye dikkat etmeniz gerektiğini biliyorsunuz ve ilk birkaç malzemede Bison içeren tarifleri seçmeyi ve yedek Buffalo malzemelerinden uzak durmayı biliyorsunuzdur.

Yavru köpeğiniz için hangi yüksek kaliteli Bison kuru köpek mamasını seçerseniz seçin, yukarıdaki önerilerimizden birini seçerseniz, tam olarak bunu, yüksek kaliteli bir tarifi, ne daha fazlasını ne daha azını alacağınızı bilin.

Yorumlar