Hassas Mide İçin En İyi Köpek Maması

Hassas Mide İçin En İyi Köpek Maması

Bazı köpeklerin mideleri çok hassastır ve özel ihtiyaçları için tasarlanmış mamaya ihtiyaç duyarlar. bulma en iyi köpek maması Piyasada pek çok seçenek olduğu için hassas mideler için zorlu bir iştir. Tüm köpekler aynı değildir ve tüm yiyecekler eşit yaratılmamıştır. Mideleri hassas olan yavrularına en iyi yiyeceği bulmaları için yardım etmeye çalışan pati ebeveynleri için çok zorlu bir zaman olabilir. Sahipler kendilerini çok fazla para harcayarak ve hassas sindirim sorunları olan köpekler için uygun olduğunu iddia eden ve sonunda hiçbir yere varamayan birçok farklı ürünü denerken bulabilirler.

Köpeklerin hassas midelerine sahip olmasına neden olabilecek çeşitli şeyler vardır. Bazen bu sorunlar onları yaşamları boyunca etkiler. Diğer zamanlarda yaşla birlikte gelişebilir veya aniden ortaya çıkabilirler. Alman Çoban Köpeği ve Danua gibi bazı ırkların mideleri çok hassastır ve şişkinlik gibi yaşamı tehdit eden durumlar geliştirme riski yüksektir. Hassas bir mideye sahip bir köpeğiniz varsa, ihtiyaçlarını karşılayacak doğru mamayı bulmanız çok önemlidir.Sahipler her zaman etiketlerinde en kaliteli içeriklerle, özellikle de protein olarak adlandırılan yiyeceklerle yapılmış yiyecekleri aramalıdır. Mevcut tüm ürünlerle, doğru olanı seçmenin göz korkutucu bir süreç olabileceğini biliyoruz. Bu kılavuzda, hassas mideler için en iyi köpek mamalarından bazılarını gözden geçiriyoruz. Ürün incelemelerimiz ve bilgilerimiz, tatlı ama hassas yavru köpeğinizi neyle besleyeceğinize karar vermenize yardımcı olacaktır.

Bir Bakışta: Hassas Mideler İçin Favori Köpek Mamalarımız

 Çiftçi's Dog Food Products (3 flavors)

Çiftçinin Köpeği

THEFARMERSDOG.COM'DAN GÖRÜNTÜLE
 Nutro Doyurucu Yahniler

Nutro Doyurucu YahnilerAMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE
 Blue Buffalo Basics Sınırlı Bileşen

Blue Buffalo Basics Hassas Mide

CHEWY.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz ortak ortağımızın sitelerinden birine götürebilir. Bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerBir Köpeğin Midesinin Hassas Olmasına Neden Olan Nedir?

 Hasta bir Basenji köpeği tutan bir kız's paws
Havlayan bebeğinizin hassas bir mideye sahip olmasına neden olabilecek çeşitli faktörler vardır.

Elbette, Sindirim hassasiyetinin en önemli nedenlerinden biri evcil hayvanımızın mamasıdır. Düşük kaliteli yiyeceklerle beslenenler veya çok fazla yiyenler insan aperatifleri daha fazla sindirim sorunu yaşayabilir. Bazen sorun gıdanın kalitesi değil, tüketim miktarıdır. Bu yüzden, Yavru köpeğiniz için porsiyon kontrolü ve yemek düzenine sahip olmak çok önemlidir.

Bazen köpek mamalarındaki bazı bileşenler sindirim sorunlarına neden olabilir. Bazı durumlarda, lif ve yağ oranı yüksek yiyecekler suçlu olabilir. Diğer zamanlarda bileşenlerin kalitesi veya spesifik protein kaynağıdır. Bazı yavrular kırmızı eti sindirmekte daha fazla zorlanırken, diğerleri tavuk yemekte zorlanabilirler. Mısır, diğer karbonhidratlar ve bitki lifleri de bazı köpekler için sindirimi daha sorunlu olabilir. Hangisi olduğunu söylemek zor olabilir çünkü her köpek farklıdır. Yiyecek alerjisi ve hoşgörüsüzlüğü belirlemek zor olabilir ve veterinerinize bazı testler yaptırmanız ve hangi bileşenlerin köpeğinizin rahatsızlığını tetiklediğini görmek için deneme yanılma yöntemini kullanmanız gerekebilir.

Yüksek yağlı yiyecekler ve yağ ağırlıklı diyetler köpeklerin sindirimini zorlaştırır. . Bu nedenle, gıda etiketlerinizi okumak ve içeriğin adlandırılmış bir hayvansal protein ile başlamasını sağlamak çok önemlidir. Eklenen katı ve sıvı yağlar, içindekiler listesinin başında yer alıyorsa, bu mamanın bazı köpekler için parçalanması daha zor olabilir.Düşük kaliteli malzemeler de büyük bir sindirim sorunudur. Sahipler, marka web sitelerine, geri çağırmalara, davalara ve şirketin ürünleri üzerinde yapmış olabileceği beslenme araştırmalarına bakabilir. Ek olarak, diğer müşteri incelemelerine bakmak, bu gıdaların farklı hayvanları nasıl etkilediğini anlamanın mükemmel bir yoludur.

Bazen köpekler muzdarip olabilir sindirim sorunları Gastrointestinal fonksiyonlarını etkileyen. Bu, köpek parvovirüsü gibi enfeksiyonları içerebilir. Bazı ırklar parvoya diğerlerinden çok daha duyarlıdır. Bunlara Alman Çoban Köpekleri, Amerikan Pitbull Teriyerleri, Rottweiler ve İngiliz Springer Spaniel dahildir. Kolit ve kalın bağırsak, bağırsak veya kolon iltihabı gibi diğer durumlar, ağrılı ishal gibi sindirim sorunlarına neden olabilir. Diyet, bir altta yatan hastalık , parazitler, alerji veya böbrek sorunları bazen buna neden olabilir.

Diğer kabızlık, gastrit, ülserler, emilim bozukluğu ve enflamatuar barsak hastalığı (IBD) hepsi önemli rahatsızlığa ve sindirim sorunlarına neden olur. Bunların çoğu diyetle yönetilebilir.

Bazı durumlarda, gibi daha ciddi hastalıklar kanser sindirim sorunlarına neden olabilir . Köpeğinizin hassas midesi ve sindirimle ilgili endişelerini her zaman veterinerinizle görüşün. Bunu bir an önce yapmak daha iyidir. Çok ciddi olmayan nedenler bile oldukça acı verici olabilir. Herhangi bir ciddi tıbbi sorunu veya hastalığı ortadan kaldırmak ve yavru köpeğiniz için doğru beslenmeyi bulmak çok önemlidir. Veterineriniz yavrunuzu muayene etmenize, şu anda ne yediklerini tartışmanıza ve ne yemeleri gerektiğini önermenize yardımcı olabilir. Altta yatan ciddi tıbbi sorunları ekarte edecekler. Ayrıca, daha ciddi bir şey olursa, siz ve veterineriniz birlikte çalışmalısınız köpeğinizin diyet ihtiyaçlarını karşılamak için.Köpek maması birkaç farklı çeşitte gelir. Bazılarının sindirimi diğerlerinden daha kolay olabilir. Çeşitli formlarda birçok farklı hassas mide formülü mevcuttur. Kuru, ıslak, dondurularak kurutulmuş, taze ve hatta çiğ diyetler hassas mideleri olan köpekler için tüm seçeneklerdir.

Satın Alma Rehberi

Yavru köpeğinizin hassas bir midesi varsa, hangi mamayı seçeceğiniz konusunda bilinçli bir karar vermek isteyeceksiniz. Tabii ki, bu bir deneme yanılma sistemidir, ancak dikkatli olmak istersiniz. Köpeğinizin diyetindeki hızlı değişiklikler sindirim sorunlarını tetikleyebilir ve bazen sorunu daha da kötüleştirebilir. Sahipler, kullanılan malzemelerin, pişirilme sürecinin ve şirketin arka plan bilgilerinin çok farkında olmak isteyeceklerdir. Bir şirketin geçmişine bakın, neyi temsil ettiklerini, ne kadar süredir var olduklarını ve hayvanlarla ilgili hangi nedenlere katkıda bulunduklarını görün. Ayrıca yaptıkları her türlü çalışmayı da arayabilirsiniz. Bunlar genellikle bir markanın web sitesinde bulunur. Ayrıca, açılan tüm davaları veya geri çağırmaları ve sonucunu araştırın.

Aranacak Malzemeler

 Çiftçi's Dog Ingredients
Her zaman etiketleri okuduğunuzdan ve kullanılan kimyasal katkı maddelerine, yapay tatlara ve renklere dikkat ettiğinizden emin olun.

Sahipler, bir şirkete bakmanın yanı sıra, köpek mamasına giren bileşenlere de bakmalıdır. Sahipler, köpek mamasına nelerin girmesi gerektiği konusunda Amerikan Yem Kontrol Yetkilileri Birliği (AAFCO) yönergelerine başvurarak başlayabilirler. Köpek maması bilmediğiniz bir içerik içeriyorsa, satın almadan önce bakın. Evcil hayvan mamalarında bileşenlerin ağırlığa göre listelendiğini unutmayın. Sağlıklı köpek mamaları aşağıdaki bileşenleri içermelidir:

Protein

Protein, şekli ne olursa olsun tüm köpek mamalarında kritik bir bileşendir. Bir köpeğin gelişiminde önemli bir bileşendir. Protein, bir yavruyu büyüme ve aktivite için enerji ile besler. Ek olarak, köpekler vücutlarında ekstra protein depolayamazlar ve bu temel elementi diyetleri yoluyla yeniden stoklamaları gerekir. Ayrıca amino asitleri proteinden alırlar. Protein, bir köpeğin büyüme ve kas gelişimi, bağışıklık sistemi işlevi, enerji, beyin gelişimi ve cilt ve tırnak sağlığı dahil olmak üzere genel sağlığında hayati bir rol oynar. Bütün et içeren yiyecekleri veya ilk içeriklerinde listelenen yemekleri arayın.Köpekler etin tadına bayılır, bu nedenle yüksek kaliteli hayvansal proteinler kullanan yiyecekler arayın. Köpek mamalarındaki bazı proteinlerin sindirimi diğerlerinden çok daha kolay olacaktır. Yumurta, sığır eti, tavuk ve kuzu gibi protein açısından yüksek ve sindirimi çok kolaydır. Organ etinin sindirimi de kolaydır, bu nedenle kalp, karaciğer ve böbrekler aranacak iyi malzemelerdir.

Sağlıklı Karbonhidratlar

Karbonhidratlar köpek diyetinin bir parçası olmalıdır. gelen karbonhidrat sağlıklı tahıllar, sebzeler ve meyveler enerji ve lif sağlar - bunlar glikoz formunda sindirime ve enerjiye yardımcı olur.

köpeklerde kötü davranıştan nasıl vazgeçilir

Omega Yağ Asitleri

Köpek diyetlerindeki yağ asitleri, onlara enerji gibi önemli bileşenleri verir ve büyümeyi teşvik eder. Yağ asitleri kemik ve eklem sağlığında çok önemlidir. Bunlar, yağda çözünen vitamin emilimine yardımcı olur, iltihabı kontrol eder ve hücre zarlarının bileşiminde hayati bir rol oynar. Omega-6 ve omega-3 yağ asitleri oldukça önemlidir. Bunlar balık, kümes hayvanları ve kırmızı et gibi proteinlerden gelir.Meyveler sebzeler

Bunlar, sindirim sürecine yardımcı olan lif sağlar. Meyve ve sebzeler ayrıca bağışıklık sistemini güçlendiren ve onları sağlıklı tutmaya yardımcı olan antioksidanlar, vitaminler ve diğer iyi besinler sunar. Kızılcık ve yaban mersini, ananas, elma, muz, kavun ve tatlı patates gibi meyveler sadece birkaçıdır.

Glukozamin kondroitin

Bunlar, eklem sağlığını destekleyen ve ağrı ve iltihaplanmayı hafifletmek için çalışan iki bileşiktir. glukozamin ayrıca kıkırdakta da önemli bir elementtir. Karides, yengeç ve ıstakoz gibi kabuklu deniz hayvanlarının kabuklarından hasat edilebilir. Köpekler, özellikle olgun yavrular, daha dev ırklar ve özellikle enerjik köpek yavruları için glukozamin gereklidir.

Vitaminler ve Mineraller

Köpekler, sağlıklı kalmak için diyetlerinde birkaç farklı vitamin ve minerale ihtiyaç duyar.

 • A vitamini bağışıklık sistemini güçlendirmek için çalışır.
 • B12 vitamini sinir sistemini destekler.
 • D vitamini kalsiyum ve fosforu kontrol eder.
 • C ve E vitaminleri, tüm sağlığı desteklemek için çalışan antioksidanlardır.
 • K vitamini kalsiyumu metabolize etmek için çalışır ve kan pıhtılarının oluşumunu önlemeye yardımcı olur.
 • Demir, vücutta kalsiyum taşır.
 • Kalsiyum ve fosfor kemik yapısının bir parçasıdır.
 • Çinko iyileşmeyi iyileştirmek için çalışır.

su

Hidrasyon köpekler için çok önemlidir. Bol miktarda içmelerine rağmen, diyetlerinde neme de ihtiyaçları vardır. Köpeğiniz çok fazla kuru mama yerse, ekstra su verin ve bu ekstra nem desteğini elde etmek için ara sıra ıslak veya taze mamayla karıştırın.Hassas Mide İçin En İyi Köpek Maması

Aşağıda, hassas mideler için en iyi köpek mamalarından bazılarını inceledik. Her mamanın her köpeğe uygun olmayacağını unutmayın, ancak bunlar, özellikle mide sorunu olan köpekler için piyasadaki en iyi seçeneklerden bazılarıdır. Yavru ve yetişkin köpeklerin farklı beslenme gereksinimleri olduğunu unutmayın. Yavruların hızlı büyümeyi desteklemek için daha fazla yağa ve kaloriye ihtiyacı vardır. Seçiminizin her yaş için veya evcil hayvanınızın belirli yaşı için formüle edildiğinden emin olun.

En İyi Genel

Çiftçinin Köpeği

 Çiftçi's Dog Food Products (3 flavors)
 • Taze pişirilir, şoklanır ve size gönderilir.
 • Kişiselleştirilmiş yemek planları.
 • 4 sağlıklı, veteriner tasarımı seçenek: sığır eti, tavuk, hindi veya domuz eti.
 • İnsan sınıfı malzemelerle yapılmıştır (dolgu maddesi veya koruyucu madde içermez).
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kalori ve besin değerleri tarife göre değişir.
TheFarmersDog.com'da görüntüle

Farmer's Dog, özellikle hassas mideleri olan yavrular için en iyi seçimdir. Bu şirket, 2014 yılında yavrularının karın problemlerini çözemeyen bir köpek sahibi tarafından kuruldu. Bu özel pati ebeveynleri, köpekler için taze yemekler sunan Farmer's Dog'u üretti. Kapınıza kadar teslim edilir ve servise hazırdır. Tariflerde sığır eti, tavuk, domuz eti ve hindi olmak üzere dört protein seçeneği bulunur. Tarifler, yüksek kaliteli hayvansal protein ile doludur.

Çiftçinin Köpeği gelişir cinse özgü besin yönergeleri . Bu, her köpek için özel bir plan oluşturmalarına yardımcı olur. Bu tahılsız tarifler, hassas mideleri olan bazı köpekler için uygundur. Tahıl ihtiyacı olan yavrular, evlerinden biraz pişmiş pirinç ekleyebilirler. Bu tarifler özellikle yaşlılar veya köpek yavruları için formüle edilmemiştir. Sahipler, köpekleri hakkında ayrıntılı bilgi verir ve ardından şirket bir plan oluşturur ve her köpeğin ihtiyaçlarına göre özel tarifler ve porsiyon boyutları önerir.

Severiz bu şirketin tariflerinde tüm insan sınıfı malzemeleri kullandığını. Bu, yavruların mümkün olan en iyi beslenmeyi aldıkları anlamına gelir. Ek olarak, bu içerikler tazedir ve işlenmemiştir. Düşük ısıda piştikleri için mideleri daha kolay yorar. Her şey USDA onaylı mutfaklarda pişirilir ve kurul onaylı veteriner uzmanlarından oluşan bir ekip tarifleri tasarlar.

En İyi Kuru Mama Veya Kuru Mama

Kuru yiyecek kuru mama olarak da adlandırılan, en yaygın seçeneklerden biridir. Uygun fiyatlı, saklaması kolay ve uzun süre dayanıyor. Kibble ayrıca köpek dişlerinin temiz kalmasına yardımcı olur ve tüm köpek diyetlerinin bir parçası olmalıdır.

Blue Buffalo Basics Limited İçerik Hassas Mide

 Blue Buffalo Basics Limited İçerik Hassas Mide
 • Tek protein.
 • Sınırlı içerik tarifi.
 • LifeSource Bitlerini içerir.
 • Mısır, soya, buğday ve yapay katkı maddeleri gibi tetikleyicilerden kaçınır.
 • Yetişkin köpekler için küçük ve büyük cins mamalar mevcuttur.
CHEWY.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Bu, tavuk içermeyen (köpeklerde yaygın bir alerji) sınırlı içerikli bir reçetedir. Bunun sindirimi çok kolaydır ve iki çeşidi vardır: hindi & patates ve somon & hindi. Sınırlı içeriklerle yapılır ve mısır, buğday, soya, süt ürünleri ve birçok köpeğin hassas olduğu diğer şeylerden kaçınır. Tarif, sağlıklı kas gelişimi, bağışıklık sistemi, kalp, kemik, cilt ve tüy sağlığını destekler.

Bu mamanın sindirimi kolaydır ve tüy sağlığını destekler. Antioksidanların, vitaminlerin ve minerallerin tescilli bir karışımı olan Blue Buffalo Life Source Bits içerir. Bu yetişkin köpekler için iyidir. Küçük ve büyük cins formüllerin yanı sıra tahıl içermez.

Severiz bu seçeneğin tek bir protein olduğunu ancak tahılsız olmadığını. Bu, köpeklerin sindiriminin çok daha kolay olduğu anlamına gelir. Sindirime yardımcı olmak için kabak, yosun, yaban mersini ve kızılcık içerir.

Açık Çiftlik

 Açık Çiftlik Rustik Yahnileri
 • Sindirimi kolay lif ve protein.
 • Taze Pasifik somonu.
 • Darı, kinoa, sorgum ve chia tohumları gibi eski tahıllar.
 • Teslimat yemek seçeneği.
OPENFARM.PET.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Open Farm, sindirim sorunları olan yavrular için başka bir uygun seçimdir. Bu bir paket yemek servisidir. Vahşi yakalanmış somon ve eski tahıl tarifleri ve otla beslenen sığır eti dahil olmak üzere birkaç lezzet seçeneğine sahipler. Somon tarifi, et proteinleri için ringa balığı ve beyaz balık yemekleriyle birlikte, doğal olarak yakalanmış somon kullanır. Bu tarif, sindirimi kolay lif ve protein için yulaf içerir.

Bu kibble var mısır, buğday, soya, kümes hayvanları veya et yan ürünleri yok . Tariflerde darı, kinoa, sorgum ve chia tohumları gibi eski tahıllar kullanılır. Yapay tatlar veya koruyucular kullanmaz.

Severiz Açık Çiftlik, her bir malzemenin kaynağının bulunduğu her tarifle paylaşır. Şirket, yavru köpeğinizi on gün içinde bu mamaya geçirmenizi tavsiye ediyor. Tek seferlik bir satın alma işlemi yapabilir veya bir abonelik oluşturabilirsiniz.

Kabuklu Gıdalar

 Bark Köpek Maması Itty-Bitty Chicky
 • Eve teslim.
 • Irklara özel beslenme.
 • Sindirmesi kolay.
 • Ömür boyu fiyat kilidi.
 • Tahıl içermeyen ve alerjiye duyarlı formüller mevcuttur.
FOOD.BARK.CO'DAN GÖRÜNTÜLE

Bark Foods, BarkBox'ın arkasındaki şirketten teslim köpek maması sunuyor. Öğütülmüş tanelerinin sindirimi kolaydır, bu da onu telaşlı yavrular veya mide sorunları olanlar için iyi bir seçim yapar. Bireysel olarak satın alabilir veya sahipler özelleştirilmiş bir abonelik ayarlayabilir.

Protein kaynakları şunları içerir: Alaskan pollock ve tavuk. Tarifler basittir; sahipleri, siparişlerine kemik tozu gibi ikramlar ve toppers ekleyebilirler. Köpekler bunun tadı için gerçekten çıldırıyor. Hayvan beslenme uzmanları yemek tarifleri formüle eder. Tahılsız ve alerji formülleri de mevcuttur.

Severiz Bark Foods'un türe özgü beslenme planları sunduğunu. Cins listeleri sürekli büyüyor. Bu çok uygun fiyatlı bir posta siparişi seçeneğidir. Diğer bir dikkate değer özellik, müşterilerin kaydolduktan sonra elde ettikleri ömür boyu fiyat kilididir.

Wild Pacific Stream Smoke Aromalı Somonun Lezzeti

 Wild Pacific Stream Köpek Mamasının Tadı
 • Tek protein tarifi.
 • Sürdürülebilir kaynaklı somon ilk bileşendir.
 • Yetişkin köpekler için tam beslenme.
 • ABD'de bir aile şirketi tarafından yapılmıştır.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

The Wild Pacific Dere-Duman Aromalı Somonun Lezzeti hassas mideli yavrular için kuru mamadır. Gerçek balık ilk malzemedir. Sürdürülebilir kaynaklı somon, kaliteli proteinin yanı sıra harika bir tat sağlar. Yetişkin köpeklere eksiksiz beslenme sağlamak için tasarlanmıştır. Tüm yiyecekler ABD'de bir aile şirketi tarafından yapılmaktadır.

Diğer bileşenler şunları içerir: okyanus balık unu, tatlı patates, patates, bezelye, mercimek, somon unu ve somon füme . Yavruların gerçekten keyif aldığı pürüzsüz bir tada sahiptir.

Severiz bunun bir uygun fiyatlı, bulması kolay bir seçenek. Hem sahipler hem de yavrular buna güveniyor gibi görünüyor. Bu hassas karınlar için harika bir seçenek.

en iyi ıslak

ıslak mama genellikle bir kutu veya kese içinde gelir. Sindirim sorunları olan köpekler için mükemmel bir seçenek olabilir. Birkaç seçenek var. Favorilerimizden birkaçını listeledik.

Nutro Doyurucu Yahniler

 Nutro Doyurucu Yahniler
 • Tüm doğal maddeler.
 • Sorumlu bir şekilde elde edilen, GDO'suz içerikler.
 • Lezzetli sosta büyük etli parçalar.
 • Tam bir yemek veya topper olabilir.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Nutro Doyurucu Yahniler hassas mideleri olan köpekler için mükemmel bir yaş mama seçimidir. Nutro, en kaliteli ve taze malzemeleri elde etmek için doğrudan çiftçilerle birlikte çalışır. Tamamen doğal, GDO'suz içerikler.

Çiftlikte yetiştirilen tavuk ve yumuşak, yemesi kolay ısırıklar, bunu yavruların geri çevirmesini zorlaştırır . Bu, tam bir yemek olabilir veya öğün kabı olarak kuru mama ile karıştırılabilir.

Severiz Bunun büyük et parçaları ve lezzetli sos ile doyurucu bir güveç olduğunu. Burada pek çok lezzet var.

Royal Canin Gastrointestinal Konserve

 Royal Canin Gastrointestinal Konserve
 • Veteriner özel formülü.
 • Gastrointestinal ihtiyaçlar için reçeteli yiyecekler.
 • Tek hayvan proteini.
 • Çoklu lezzet seçenekleri.
 • Besin yoğun bileşenler.
CHEWY.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Royal Canin Gastrointestinal Konserve hassas mideler için en iyi seçimdir. Bu veterinere özel konserve mama serisi, özellikle zor mideli köpekler için yapılmıştır. Birkaç lezzet seçeneği vardır, bu nedenle köpeklerin bol çeşidi vardır. Alerjisi ve sindirim sorunları olanlar için mükemmeldir.

Tarif bir kullanır tek hayvansal protein kaynağı, malzemelere duyarlı evcil hayvanlar için mükemmeldir. Sınırlı içerik formülü, yüksek kaliteli, besleyiciliği yoğun bileşenler kullanır. Deri, tüy, bağışıklık ve tüm vücut sağlığını desteklemek için çalışır.

Severiz Bu serinin çok fazla lezzet seçeneği olduğu ve özellikle mide-bağırsak sorunları olan köpekler için yapıldığı. Bunun bir reçeteye ihtiyacı var veterinerinizden, ancak mükemmel kalitede. Karmaşık sindirim sorunları olan köpeklerin buna kısa veya uzun vadede ihtiyacı olabilir.

Hill's Science Diet Hassas Mide ve Cilt

 Science Diet Hassas Mide Konserveleri
 • Yavaş pişirilmiş hindi yahnisi.
 • Hassas sindirim sistemleri için tahılsız formüle edilmiştir.
 • Tabureleri almak kolay.
 • Yetişkinler için en iyisi.
 • Kuru mama da mevcuttur.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Hill's Science Diet Hassas Mide ve Cilt hassas sindirim için başka bir sağlam seçimdir. Bu yavaş pişirilmiş bir hindi yahnisi. Yetişkin köpekler için en iyisidir. Tamamen doğal bileşenlerden yapılmıştır ve sindirimi kolay olacak şekilde formüle edilmiştir. Hill's, yaşam boyu sağlığı desteklemek için bilime dayalı beslenme sağlamak için çalışıyor.

Bu tahılsız bir tariftir. Güveç, optimum cilt ve tüy sağlığı için formüle edilmiştir ve mideyi oldukça yormaz. Ayrıca oluşturmak için oluşur alınması daha kolay tabureler .

Severiz Veteriner hekimler tarafından tavsiye edilen güvenilir bir markadır. Bu lezzetli yahninin tadı eksik değildir ve bazı yavru köpekler için sorun yaratabilecek pek çok sindirimi zor içerik içermez. Hill's, diğer bazı çeşitlerin yanı sıra hassas mideler için kuru mama yapar. Yavru köpeğinizin önemli sindirim sorunları varsa veterinerinize reçete seçeneklerini sorabilirsiniz.

En İyi Taze Köpek Maması

En taze köpek maması, insan sınıfı bileşenlerden yapılır ve birçok aracılığıyla kullanılabilir abonelik teslimatı . Bunlar, en iyi besin değerlerinden bazılarını sunar ve mide sorunları olanlar için müthiş bir seçim olabilir. Bunları her zaman karşılayamasanız bile, köpeğinizin diyetine fayda sağlarlar.

Ollie

 Ollie Köpek Maması Sığır Eti Tarifi
 • Tahılsız ve tahıllı seçenekler, dört tarif.
 • Sahipler bir teslimat tarihi seçerler.
 • %100 insan kalitesinde içerikler.
 • Her yaş ve yaşam evresi için.
 • İhtiyacı olan evcil hayvanlara bağış yapar.
MYOLLIE.COM'DAN GÖRÜNTÜLE

Ollie, yavru köpeğinizin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş taze mamalar sunar. Tüm insan sınıfı taze malzemeler. Tahılsız ve tahıl içeren seçenekler mevcuttur. Tüm tarifler öğütülmüş chia tohumu, glütensiz bir tahıl içerir - seçilebilecek dört tat: kuzu eti, hindi, tavuk ve sığır eti.

Çeşitli kaynaklardan beş yıldızlı inceleme Amerikan Kulübesi Kulübü ve Köpek Maması Danışmanı dahil. Şirket geri çağırma yapmadı ve ihtiyacı olan hayvanlara yemek bağışladı. Tüm yaşam evreleri ve tüm boyutlar için uygundur.

Severiz bu şirketin ihtiyacı olan hayvanlara yardım ettiğini ve en kaliteli beslenmeyi sağladığını. Sorunlu mideleri evcilleştiren taze yemekler için bir başka harika seçenek.

Spot & Tango

 • Gerçek et, ilk malzemedir.
 • Taze yiyecek ve mama seçenekleri.
 • Tahılsız ve tahıl içeren tarifler.
 • Kişiselleştirilmiş abonelik hizmeti.
 • Yüksek proteinli formüller.
SPOTANDTANGO.COM'DAN GÖRÜNTÜLE

Spot & Tango, insan kalitesinde taze yemekler ve 'kuru mama içermeyen' ürünler sunar. Her ikisi de tüm insan sınıfı malzemeleri kullanır. Sahipler, evcil hayvanlarının beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için kişiselleştirilmiş planlar geliştirebilir. Taze yemekler anında dondurulur ve hepsi paketlenmiş olarak kapınıza kadar teslim edilir. çevre dostu ambalaj.

İlave protein için yumurta, GDO'suz meyve ve sebzelerin bir kombinasyonu ile birlikte dahil edilmiştir. elma, kızılcık, yaban mersini ve tatlı patates, havuç ve ıspanak gibi şeyler dahil. Tarifler, pürüzsüz sindirime fayda sağlamak ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için oluşturulmuştur.

Severiz Bunun kuru mama veya konserve yiyeceklere lezzetli bir alternatif olduğunu. Harika bir tat ve en iyi beslenmeyi sunarken uygun ve ekonomiktir.

uzun saçlı köpek makası

Ben ve Seviyorum Ve Sen Irresist-A-Bowls

 Ben ve Seviyorum Ve Sen Irresist-A-Bowls
 • Servise hazır yüksek proteinli formül.
 • Kafessiz et ve tamamen doğal malzemeler.
 • Tarifler, holistik bir veterinerle ortaklaşa formüle edilir.
 • Küçük şirket.
 • Sürdürülebilirliğe adanmış ambalajlar %100 geri dönüştürülebilir.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

I And Love And You Irresist-A-Bowls, abonelik olmadan taze yemekler sunuyor. Bu, her ay bir satın alma işlemi yapmaktan kaçınmak isteyen sahipler için yararlıdır. Sindirimi kolay, doğal, kafessiz tavuk yüksek protein formülü. Tahılsız ve tamamen doğal içerikler.

Yemekler holistik bir veteriner ile ortaklaşa yapılır. Ambalajlar da %100 geri dönüştürülebilir; bu, şirketin sürdürülebilirliğe olan bağlılığının bir parçasıdır. Yiyeceklerin servis edilmesi ve sindirilmesi kolaydır ve köpekler tatları sever. Yiyecekler kaseden servise hazırdır.

Severiz Bu kase için her malzemenin özenle seçilmiş olması. Sürdürülebilirliğe olan bağlılığını da takdir ediyoruz. Karın sorunu olan köpekler için uygun fiyatlı ve müthiş.

En İyi Dondurularak Kurutulmuş

Dondurularak kurutulmuş gıdalar köpeklere hem lezzet hem de beslenme açısından en iyisini sunun . Onları taze öğünlerle beslemekle hemen hemen aynı şey. Bazıları dondurularak kurutulmuş çiğ, diğerleri hafifçe pişirilir. Hepsinin tadı lezzetlidir ve köpekler doymaz.

Stella & Chewy's

 Stella ve Chewys Tavuk Karıştırıcı
 • Otla beslenen, kafessiz ve doğadan yakalanmış proteinler.
 • Tüm yaşlar ve yaşam evreleri.
 • Tüm vücut sağlığını destekler.
 • Glutensiz ve tahılsız.
 • Taze tat, en iyi beslenme kalitesi.
CHEWY.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Stella & Chewy's, hem kediler hem de köpekler için dondurularak kurutulmuş kuru mama sunar. Otla beslenen, kafessiz ve vahşi yakalanmış proteinler kullanırlar. Meyve ve sebzeler %100 organik sertifikalıdır. Birkaç tat mevcuttur.

Sahipler bunu tek başına veya topper olarak kullanır. Malzemeler işlenmez, bu nedenle en yüksek besin değerini sunarlar. Yapay renkler veya tatlar yok. Köpeklerin daha kolay sindirebilmesi için alerji yapmayan içerikler. Bu aynı zamanda tüm vücut sağlığını desteklemek için formüle edilmiştir.

Severiz bu gıdanın sağlıklı sindirimi desteklemek için geliştirildiğini. Sadece yavru köpekler için köfteler ve seçenekler de mevcuttur. Rehidrasyon ve servis ile ilgili talimatları okuduğunuzdan emin olun.

360 Evcil Hayvan Beslemesi

 360 Pet Nutrition köpek maması çantası
 • Kafessiz, vahşi yakalanmış ve otla beslenen proteinler.
 • Bütün et ürünleri.
 • Organik sebze ve meyveler.
 • Tüm yaşam evreleri ve ırklar için geliştirilmiştir.
 • Tüm vücut sağlığını desteklemek ve sindirime yardımcı olmak için formüle edilmiştir.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

360 Evcil Hayvan Beslemesi dondurularak kurutulmuş çiğ, yüksek proteinli, lezzetli bir seçimdir. Bu, tüm cinsler ve boyutlar için uygundur. Basit, lezzetli tarifler tüm sağlığı ve kolay sindirimi teşvik eder. Dondurularak kurutulmuş çiğ yemek kalp, kemik ve eklem sağlığını destekler.

Yapay koruyucu veya katkı maddesi kullanmaz. Proteinler şunları içerir: sığır eti, tavuk, somon, beyaz balık, sığır karaciğeri, tavuk karaciğeri ve tavuk kalbi. Yetişkin köpekler için tam beslenme sağlar.

Severiz bu yüksek protein seçeneğinin tüm köpekler için uygun olduğunu. Diğer mamalarla sorun yaşayan yavrular için mükemmel lezzetli bir seçim.

Primal Dondurularak Kurutulmuş Nuggets

 Primal Tavuk Formül Nuggets
 • Tavuk eti ve organları antibiyotik, hormon ve steroid içermez.
 • Sertifikalı organik ürünler.
 • Organik mineraller ve rafine edilmemiş vitaminler.
 • Her yaş için uygundur.
 • Uygun kilo koruması için formüle edilmiştir.
CHEWY.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Primal Nuggets, başka bir dondurularak kurutulmuş alternatiftir . Sertifikalı organik ürünler, organik mineraller ve rafine edilmemiş vitaminler tarifleri güçlendirir. Tarifler çiğ ata diyetlerinden sonra planlanır. Bu lezzetli külçeler çeşitli lezzet seçenekleriyle gelir.

Bunlar her yaştaki köpekler için uygundur. hatta yavru köpekler ve anne adayları. Yemek, ikram olarak veya kuru mama ile karıştırılarak kullanılabilir. Saklanması ve servis edilmesi kolaydır. Taze pişmiş yemeklerden çok daha uzun süre taze kalır.

Severiz bu külçelerin proteinle dolu olduğunu ve uygun ağırlığı korumak için çalıştığını. Sindirime yardımcı olmak ve genel sağlığı artırmak için geliştirilmiştir. Hizmet etmek için su gibi bir miktar sıvı veya her ikisini de eklemelisiniz.

Enflamatuar Bağırsak Hastalığı (IBD) İçin En İyisi

SadeceKöpekler İçin Yiyecek

 SadeceKöpekler İçin Yiyecek
 • Küçük parti hazırlama.
 • En iyi beslenme için doğal, tüm malzemeler.
 • %100 insan kalitesinde içerikler.
 • Açık mutfaklarda el yapımıdır.
 • Bağışıklık sağlığını destekler.
CHEWY.COM'DA GÖRÜNTÜLE

JustFoodForDogs Pantry Fresh, başka bir taze yemek seçeneğidir. Bu, IBD gibi ciddi sindirim sorunları olan köpekler için çok iyidir. Bunun için abonelik gerekmez, bu birçokları için büyük bir avantajdır. Veteriner hekimlerden oluşan bir ekip, köpek sindirimi ve sağlığının en önemli öncelikler olduğu tarifler oluşturur.

Şirket on beş tam gıda formülü sunuyor. Bunlar, tavuk, sığır eti, hindi, morina balığı, kuzu eti, geyik eti ve balık gibi protein seçimleriyle tahıl içeren ve tahıl içermeyen tarifleri içerir. Tatlı patates, kabak, yeşil fasulye ve brokoli kullanılan bazı taze sebzelerdir.

Severiz bu yemeklerin küçük partiler halinde pişirilmesi. Her zaman halka açık olan mutfaklarda elle hazırlanırlar.

Köpeğimin Midesinin Hassas Olduğunu Nasıl Anlarım?

Yavru köpeğinizin öğünleri sindirmekte zorlandığına dair bazı işaretler fark etmeye başlayabilirsiniz. . Bu şu şekilde görünebilir mide bozukluğu veya acı, rahatsızlık, iştahsızlık, mide bulantısı ve kusma. Yavru köpeğiniz bağırsak hareketlerinde de zorluk yaşayabilir, Dışkıda kan , kabızlık, sert dışkı ve gevşek dışkı. Bazı zavallı yavrularda kaşıntılı cilt, aşırı kaşınma, yaralar ve saç dökülmesi olacaktır.

Mide Hassasiyeti Olan Bir Köpek Nasıl Desteklenir?

Midesi hassas bir köpeği desteklemenin birçok yolu vardır. Tabii ki en önemli şey hassas sorunları için en iyi mamayı bulmaktır. Aşağıdaki ipuçlarını deneyin köpeğinizin sindirim durumunu mutlu ve sağlıklı tutmaya yardımcı olmak için:

 1. Sindirimi kolay yiyecekler, az yağlı ve doğal hayvansal proteinler ile.
 2. sınırlı içerik tarifler en iyisidir.
 3. Denemek tek protein gıdalar.
 4. Dikkate almak tahılsız veya sınırlı tahıllar .
 5. Aramak yüksek kaliteli, taze malzemeler .
 6. Çok işlenmişlerden uzak durun ürünler.
 7. veterinerinize danışın ve ilk sorun belirtisinde evcil hayvan beslenme uzmanı.
 8. Sabırlı ol, ve yavrunuzdan vazgeçmeyin.

Son düşünceler

Ne yazık ki, bazı yavruların mideleri aşırı derecede hassastır. Hassas mideler için en iyi köpek mamasını bulmak zor olabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek var. Sahipler, doğal proteinler, sınırlı içerikler ve yapay tatlar veya renkler içermeyen yiyecekler aramalıdır. Sindirimi zor tahıllara ve düşük kaliteli et yemeklerine dikkat edin.

Köpeğinizin sindirimi, beslenmesi, sağlığı veya bağırsak alışkanlıkları hakkında endişeleriniz varsa daima veterinerinize danışın. Umarız siz ve tatlı yavrunuz, hassas mideleri rahatsız etmeyen veya üzmeyen en iyi seçimi bulursunuz.

Yorumlar