Danalar İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Yetişkinler ve Yaşlılar

Danalar İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Yetişkinler ve Yaşlılar

Büyük Danimarkalılar, dünyanın en uzun ikinci köpeği (İrlanda Kurt Köpeğinden sonra) şimdiye kadarki en uzun köpek Zeus adında bir Danua idi . Zeus her gün 2 kilodan fazla yemek yer ve ortalama bir yetişkin Danua tamamen yetişkin bir insanla aynı sayıda kaloriye ihtiyaç duyar. Bu, vücudunu beslemek için gereken çok miktarda yiyecek ve yiyeceğinin kalitesi ne kadar düşükse, o kadar çok yemesi gerekir, bu nedenle beslenmesini en baştan almak en iyisidir ve bu rehber burada devreye girer.

Dünyasına rehberimizi okuduktan sonra Danua beslenme , kendisi ve muazzam vücudu için en iyi beslenme seçimlerini yapma bilgisine sahip olacaksınız ve bu bilgiyi kullanarak piyasayı da ölçeklendirdik, böylece hayatının her aşamasında ona en iyi 5 mama tanesini önerebiliriz. . Bu, kararınızı onun için çok daha kolay hale getirir ve çok fazla zaman ve kafa karışıklığı da kazandırır, çünkü orada çok fazla çöp maması olduğunu söylediğimizde bize güvenin!Tüm önerilerimiz, Amerikan Gıda Kontrol Görevlileri Derneği (AAFCO) onay mührü, çünkü AAFCO tüm evcil hayvan mamalarının kalitesine ilişkin yönergeler belirledi. Diğer büyük ve dev köpek ırkı sahipleri tarafından tavsiye edilen mama tanelerinin de tavsiye edilmesinin önemli olduğunu düşünüyoruz, böylece hepsinin denendiğini, test edildiğini bilirsiniz. ve sevildi .

Bir Bakışta: Danimarkalılar için Favori Yemeklerimiz

Yavru köpekler: Royal Canin Dev Irk Yavrusu
Yetişkinler: Purina Pro Dev Cinsi
Büyükler: Science Diet Large Breed Senior
Ağırlık yönetimi: Purina Pro Kilo YönetimiNot: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Danua Yavrularının Besin İhtiyaçları

Danua yavruları doğduğunda sadece 1 veya 2 pound ağırlığında ağırlık olarak, ancak 6 ay kadar içinde 100 pound ve üzeri ağırlığa sahip olabilirler, bu yüzden yapılacak çok şey var. Büyüyen her şey çok sayıda yüksek kaliteli protein, enerji ve besine ihtiyaç duyar ve büyük ve dev köpek yavrularının onlara sağlayan bir mama tüketmeleri önerilir. yaklaşık% 30 protein içeriği ve yaklaşık% 9 yağ içeriği.Danua'nın acı çektiği bilindiği gibi Kalça ve Dirsek Displazisi ve Hipertrofik Osteodistrofi, büyük veya dev ırklar için özel olarak tasarlanmış bir köpek yavrusu formülüyle beslemek önemlidir. Danua'nızın bu koşullardan muzdarip olma olasılığı aşırı büyüme oranıyla artar ve belirli cins büyüklüğündeki köpek formülleri, büyümesini sabit tutmak için optimum düzeyde kalsiyum, fosfor, yağ ve D vitamini içerir, bu nedenle burada başka hiçbir şey yapmaz!

Serbest beslenme de tavsiye edilmez Veteriner hekimler tarafından bu aynı zamanda iskelet anormallikleriyle bağlantılı olduğundan, Danua yavru köpeğinizi günde 2 ila 3 öğün beslediğinizden emin olun. Kilosuna göre onu ne kadar besleyeceğine dair paket talimatına uymak önemlidir. Ayrıca spoilsport olmaktan da nefret ediyoruz, ancak aşırı kilo dev bir köpeğin sağlığı üzerinde zararlı bir etkiye sahip olabileceğinden, günlük gıda alımına ikramları da dahil etmek çok önemlidir. Büyük Danimarkalıların çok yemek yemesi ve çok uyuması da normaldir. Onların düşük enerji seviyeleri vücutlarının geniş çerçevelerine dönüşmesini sağlamak için doğanın bir sonucu olarak gerçekleşir.

Yetişkin Danua Besin İhtiyaçları

15 ila 18 aylık arasında Danua'nın olması gerekecek yetişkin mamaya geçti . Ortalama bir yetişkin Danua günde yaklaşık 2.500 kaloriye ihtiyaç duyacaktır ve özellikle aktif olanı günde 3.000 kalori ile gelişecektir, bu yüzden yine, yüksek kaliteli ve besleyici bir mama yeminin anahtarı burada önemlidir. Hatta Danua karışımları yetişkin olarak iştahlı olduğu bilinmektedir. Ayrıca gazlı yavru da olabilirler, bu nedenle gazlı köpekler için yiyecek al Yavru köpeğiniz evin etrafında pis kokmaya başlarsa.Danua köpek yavrularına benzer şekilde, vücutları çok daha fazla enerjiye ihtiyaç duyduğundan, büyük veya dev ırklara odaklanan bir mama yemine ihtiyacı olacaktır. daha küçük ırklara kıyasla . Enerji ihtiyaçları, kilosuna ve aktivite seviyelerine bağlı olacaktır, ancak burada yavru köpeğinin yaşam evresine kıyasla daha düşük bir protein içeriği tavsiye edilir ve çoğu yetişkin Danua maması önemli ölçüde daha düşük protein .

Danua'nın nispeten yavaş bir metabolizmaya sahip olduğu biliniyor, bu nedenle ünlü Danua Scooby Doo gibi çok fazla Scooby atıştırması verilmemesini sağlamak önemlidir. Kemikleri ve eklemleri zaten çok fazla ağırlığı destekliyor, bu yüzden onu aşırı besleyerek baskıyı artırmayın.

Burada hatırlanması gereken şey şudur: yetişkin Danua'nın bir numaralı katili şişkinlik , bu yüzden kendinize ipucu verdiğinizden emin olun nedenleri ve semptomları bu yaşamı tehdit eden durumdan, ancak günde birkaç küçük öğün ve yemek zamanlarında egzersiz yapmaktan kaçınmak bundan kaçınmanın en iyi yolu.

Kıdemli Danua Besin İhtiyaçları

Bir Danua, yaklaşık yaşlarında bir kıdemli olarak kabul edilir. 6 veya 7 yıl , daha küçük ırklardan çok daha erkendir, ancak bunun nedeni yalnızca 8-10 yıllık bir ömürlerinin olmasıdır. Bu tamamen haksızlık olsa da, yaşlı Danua'nızı olabildiğince uzun süre yanınızda tutacak yüksek kaliteli bir mama yemine yatırım yapmayı daha da önemli hale getiriyor.Kıdemli Büyük Danimarkalıların etrafa ihtiyacı olacak 2.000 ila 2.200 kalori yine ne kadar aktif olduklarına bağlıdır. Aktivite seviyeleri düştüğü için, fincan başına çok daha az kalori sağlayan bir mama bulaması önemlidir, aksi takdirde yaşlanmaları için çok büyük olma riski vardır. Yüksek kaliteli protein hala önemlidir ve yetişkin kibblesinkine benzer bir protein içeriği üzerinde başarılı olurlar.

Büyük Danimarkalıların çok fazla glukozamin ve kondroitine ve tüm tanelere ihtiyacı vardır. büyük ve dev ırklara yönelik protein kaynağı olarak et ve balık öğünlerini ve ayrıca ilave takviyeleri kullanır. Taurin gibi maddeler kalbine bakacak ve bol miktarda meyve ve sebze zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olacaktır.


Danua Yavruları için En İyi Yiyecek

Tarlada Danua Yavrusu

Çünkü Danua yavruları çok hızlı büyümek , besin ihtiyaçlarının diğer köpeklerden farklı olduğunu göreceksiniz. Dev cins köpekler, genel olarak hızla büyüyen dev bir ırkın taleplerini karşılamak için son derece besleyici yoğun ve kalori bakımından zengin yiyeceklere ihtiyaç duyarlar. Mastiffs benzer Danimarkalılar için tavsiye ettiğimiz bazı ortak markaları burada bulacaksınız. Blue Buffalo gibi markalar rakiplerine karşı öne çıkmak dev cins yavrular için. Belli bir sıra olmadan, Danua Yavruları için önerdiğimiz kuru mamalara bir göz atalım.

Instinct PuppyOrijen YavrusuMavi BuffaloRoyal CaninSağlık Tamamlandı
Protein % 33.5 % 38 % 35 % 32 % 35
Yağlar % 18.5 % 16 % 14 % 12 % 14
Lif % 5 % 6 % 6 % 3.4 % 5.5
Kcal / Kupa 485 449 411 341 387

Instinct Raw Large Breed Puppy

Instinct Raw Boost Large Breed Puppy Grain ...
 • DONDURULMUŞ ÇİĞ KAFES İÇEREN TAHILSIZ YAVRU YAVRU MAMASI
 • YAVRU KÖPEK MAMASI PLUS DONDURULMUŞ HAM PARÇALAR: Kalsiyum ve ...
 • İLK HAM BOOST'LU BÜYÜK BREED YAVRU KÖPEK MAMASI: Ham Boost karışımları…
 • HAM İÇERİKLERİN GÜCÜ: Köpek mamamız saf, ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Bu tarifte en yüksek kalori ve yağ miktarı Bu, Danua köpeğinizin bu mama ile çok fazla büyüyen güce sahip olduğu anlamına gelir. Gerçek Tavuk, Tavuk unu ve yumurta ürünü ilk 4 bileşende bulunur, böylece protein ihtiyacının karşılandığından emin olabilirsiniz ve bol miktarda glukozamin ve dokosaheksaenoik asit (DHA) kemiklerinde ve beyin gelişimi için de mevcuttur.

Keten tohumu ve balık unu, eklemlerini esnek tutmak ve tüylerini beslemek için ona bol miktarda omega 3 ve 6 yağ asidi sağlıyor ve mükemmel tüy sağlığı, diğer yorumcuların ana gözlemlerinden biriydi.

Severiz Bu tarifin, kuru mama parçalarıyla karıştırılmış lezzetli yemek kabılarına sahip olduğu ve dondurularak kurutulmuş tavuk parçalarının ekstra besin sağlamakla kalmadığını, aynı zamanda yavru köpekler için de büyük bir hit olduğunu.
Orijen Büyük Irk Yavru

ORIJEN Kuru Köpek Maması, Puppy Large,…
 • ORIJEN Puppy Large köpek maması, zengin ve çeşitli ...
 • ORIJEN% 85 kaliteli hayvansal içeriklerle köpekleri besler ...
 • Et, organlar vb. Dahil taze ve çiğ hayvansal malzemeler kullanmak
 • Taze Yöresel Malzemelerimiz tanıdığımız ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

CT köpek parkları

Bu tarif protein dolu ve ilk 15 bileşen et, balık, organ ve yumurta olduğu için bu tarif yüksek kaliteli protein kaynakları söz konusu olduğunda benzersizdir. Biyolojik olarak uygundur, bu da tüm avın kullanıldığı anlamına gelir ve organlar ve kıkırdak bize kötü görünse de, Danua'nız tadı sevecek ve fevkalade besleyicidir.

Bu tarif Tahılsız en yüksek lif içeriğine sahiptir. Özel olarak yapılmasa da yüksek lif içerikli yiyecek Bütün mercimek, fasulye ve bezelye sayesinde ek lif içerir, bu nedenle sindirim sistemine iyi bakılır ve dışkıları da daha sıkı olur. Kalsiyum seviyeleri, yakında devasa vücudu için optimum seviyededir ve çoğu yorumcu, seçici yavrularının bu tarifi diğerlerine kıyasla ne kadar sevdiğini yorumladı.

Severiz Bu birinci sınıf tarifin, ona yağsız ve güçlü kaslar için temel yapı taşlarını sağlayan en yüksek protein içeriğine sahip olduğunu.
Mavi Bufalo Büyük Irk Yavrusu

Blue Buffalo Wilderness Yüksek Protein, Doğal ...
 • GERÇEK TAVUK İLE DOLU: Yavru köpeğinizi tatmin etmek için hazırlanmış bir tarif ...
 • SAĞLIKLI BİLEŞENLER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması, en iyi doğal ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tahıl içermeyen tarifte Tavuk, Tavuk unu ve balık unu , ona güçlü ve sağlıklı kaslar oluşturmasına yardımcı olan yağsız protein kaynakları sağlar. Balık yağı, tüylerinin sağlığı ve beyin gelişimi için önemli olan müthiş bir omega yağ asitleri ve DHA kaynağıdır.

Bu tarif kullanır sağlıklı kompleks karbonhidratlar Örneğin bezelye, havuç ve tatlı patates gibi enerji vermesini sağlar ve sağlıklı bir bağırsak için ona lif sağlar. Bu tarif aynı zamanda gelişen bağışıklık sisteminin yaban mersini ve kızılcık gibi antioksidanlarla desteklenmesini sağlar.

Severiz Bu tarifin, hızla büyüyen vücudu için ihtiyaç duyduğu besin maddelerinin kesin bir karışımı olan LifeSource Bits'i içerdiğini. Ayrıca bazı harika ürün grupları da sunarlar. gerçek bizon ile yapılan köpek maması .


Kraliyet Canin Dev Yavrusu

Royal Canin Giant Puppy Kuru Köpek Maması, 30 Lb.
 • Royal Canin Giant Puppy kuru köpek maması, yavru köpekler için özel olarak üretilmiştir ...
 • Benzersiz şekilde yaşadıkları sırada ekstra büyük yavruların ihtiyaçlarını karşılar ...
 • Kemikleri ve eklemleri için sağlıklı büyümeyi ...
 • Özel bir karışımla bağışıklık sistemlerinin geliştirilmesini destekler ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif dev yavru köpekler için yapılmıştır 8 aya kadar , daha sonra Royal Canin Giant Junior mamasına geçirilmeleri gerekir. Bu tarif, optimum düzeyde kalsiyum ve fosfor ile yoğun büyümeyi kontrol etmeye ve ona bağışıklık sistemi desteği sağlamaya odaklanır.

Bu tarifte en düşük lif içeriği Bu da onu lifli bir diyette iyi performans göstermeyen yavru köpekler için harika bir seçenek haline getirir. Aynı zamanda fincan başına en düşük yağ içeriğine ve kalori sayısına sahiptir, bu nedenle Veterineriniz olması gerekenden daha hızlı kilo almasını önerirse, bu daha iyi bir seçenek olabilir, ancak önce Veterinerinize danışmayı unutmayın.

Severiz Bu tarifin, yavrularını tahıllarla beslemek isteyen ebeveynler için tahıl içeren bir seçenek olduğu.


Wellness Core Büyük Irklı Köpek Yavrusu

Wellness Doğal Evcil Hayvan Yemi CORE Doğal Tahıl…
 • BÜYÜK Irk Yavru Köpeklerinizin EN İYİSİNİ YAKITLAMAK İÇİN GELİŞMİŞ DOĞAL BESLENME ...
 • SAĞLIKLI BÜYÜME VE KALKINMAYI DESTEKLER: Garantili DHA seviyeleri…
 • LEANER VÜCUT KİTLE VE KAS TONU: Wellness CORE köpek maması yapılır…
 • SAĞLIKLI CİLT VE KAPLAMAYI, garantili omega seviyeleriyle DESTEKLER ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif kemiği alınmış tavuk ile yapılmıştır , Tavuk unu ve hindi yemeği ve bu malzemeler, içindekiler listesinin en üstünde bulunabilir, böylece yağsız protein ve sağlıklı kas büyümesinin bu tarifte önemli bir faktör olduğundan emin olabilirsiniz.

Somon yağı ve öğütülmüş keten tohumu Sağlıklı bir tüyü destekleyin ve beyin ve göz gelişimi için ona DHA sağlayın. Muz, ıspanak ve yaban mersini gibi süper yiyecekler de bağışıklık sisteminin ihtiyaç duyduğu tüm besinlerle desteklenmesini sağlar.

Severiz Her bir kuru mama parçasının, sağlıklı bir sindirim sistemine katkıda bulunan benzersiz bir probiyotik çözüm olan 'acticoat' ile kaplandığı.


Yetişkin Danalar için En İyi Yiyecek

Danua Yetişkin Yatan

Yetişkin Danimarkalılara yönelik önerilerimizde bazı yaygın markalar göreceksiniz. benzer beslenme gereksinimlerini paylaşmak diğer dev ırklara, Büyük Pireneler gibi . Yetişkin Danimarkalı'nız büyümeye devam ederken, 12 ila 15 aylık olduklarında onları yetişkin bir yemeğe götürmek isteyeceksiniz. Onları yavru köpek mamasında tutmak, potansiyel olarak istenmeyen kilo alımına eşit olacaktır, bu nedenle onları doğru zamanda değiştirmek önemlidir. İsteyeceksin yeni yemeği yavaşça tanıtın böylece yavrularınızın sindirim sistemini rahatsız etmezsiniz. Belirli bir sıra olmadan, aşağıda Dane Yetişkinleri için en sevdiğimiz yiyecekleri karşılaştırıyoruz.

Bütünsel SeçimPurina ProKartal PaketiRoyal CaninMavi Buffalo
Protein % 24 % 26 % 25 % 26 % 32
Yağlar % 14 % 12 % 12 % 18 % 14
Lif % 4 % 4,5 % 4 % 3,9 % 6
Kcal / Kupa 453 383 340 337 386

Bütünsel Seçilmiş Dev Irk

Holistic Select Doğal Kuru Köpek Maması, Büyük ve ...
 • SİNDİRİM SAĞLIĞI: Optimal protein seviyeleri artı prebiyotikler ve ...
 • SAĞLIKLI KALÇALAR VE EKLEMLER: Kalsiyum, fosfor, glukozamin ve ...
 • BÜTÜN VÜCUT SAĞLIĞI: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • KALİTELİ BESLENME: Lezzetli doğal tarifler hazırlıyoruz ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu formül tasarlandı özellikle dev köpek ırkları için ve Danua kesinlikle bu çetenin bir parçası. Tavuk ve Domuz eti yemeği ona yağsız kaslarını korumak için ihtiyaç duyduğu proteini sağlar. yüksek glukozamin seviyeleri kemiklerini ve eklem sağlığını desteklemek için.

Sindirim, sindirim sistemini sağlıklı tutmak için eklenen prebiyotikler, probiyotikler, canlı yoğurt kültürleri ve sindirim enzimleriyle bu mama mamasının odak noktasıdır. Kabak, papaya ve nar gibi süper yiyeceklerin bir listesi mevcuttur, bunların hepsi bağışıklık sistemini güçlendirir ve vücudunun zinde kalmasını sağlar.

Severiz Bu tarifin, protein veya yağlarda aşırı derecede yüksek olmasa da, fincan başına en yüksek kaloriyi sunduğunu, böylece ihtiyaç duyduğu tüm enerjiyi yine de alacağını söyledi.


Purina Pro Plan Giant Breed Formülü

Purina Pro Plan Yüksek Proteinli Dev Cins Kuru ...
 • Bir (1) 34 lb. Çanta - Purina Pro Plan FOCUS Dev Cins Formülü…
 • 1 numaralı gerçek tavuk dahil olmak üzere yüksek kaliteli protein ile yapılmıştır ...
 • 100 pound'un üzerindeki dev cins yetişkin köpekler için formüle edilmiştir
 • Bir omega-3 yağ asidi olan glukozamin ve EPA, aşağıdakileri desteklemeye yardımcı olur ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, 100 pound'un üzerinde ağırlığa sahip dev ırklar için özel olarak tasarlanmıştır ve mama parçaları, kasesinde ne olduğu ile ilgilenmesini sağlamak için ekstra büyüktür. Gerçek Tavuk ilk malzemedir ve optimum glukozamin ve kondroitin seviyeleri, büyük kemiklerini ve eklemlerini destekleyerek hareketliliğinin ve eklemlerinin desteklenmesini sağlar.

Balık unu ve balık yağı aynı zamanda eklemlerinin esnek kalmasına yardımcı olur ve aynı zamanda tüylerinin sağlıklı görünmesi ve hissetmesi için gereken besini sağlar. Yumurta ürünleri, sağlıklı beyin ve göz işlevi için ona DHA sağlar ve Danua olan birçok yorumcu, Danua poochlarının bu mama yüzünden bildikleri diğerlerine kıyasla ne kadar sağlıklı olduğunu ve genel refahlarının hiçbiri ikinci olduğunu söyledi.

Severiz Bu tarifin ekstra etli mama parçaları sayesinde en yüksek nem içeriğine sahip olduğunu, bu da yemekleriyle biraz daha heyecanlı olan Great Danlar için yararlıdır.


Kartal Paketi Dev Irk

Eagle Pack Doğal Kuru Büyük Irk Köpek Maması, ...
 • EN İYİ PERFORMANS İÇİN YALIN VÜCUT KİTLE: Bu yiyeceğin özellikleri ...
 • BÜTÜN VÜCUT SAĞLIĞI: Glukozamin sağlıklı eklemleri destekler, omega ...
 • DENENDİ, GÜVENİLİR VE DOĞRU: Doğal Performansı Kanıtlanmış Beslenme, ...
 • Yalnızca en iyi küresel kaynaklı ürünler kullanılarak ABD'de üretilmiştir ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, sadece sağlıklı kas tonusu için protein sağlamakla kalmayan, aynı zamanda büyük ve dev ırkların kemiklerini ve eklemlerini desteklemek için glukozamin ve kondroitin ile dolu olan Tavuk unu ve Domuz eti unu ile yapılır. 50 pounddan fazla . Dev ırklara ihtiyaç duydukları ekstra desteği sağlamak için ekstra glukozamin de bulunmaktadır.

Keten tohumu ve biotin sağlıklı bir kürk giydirmek , taurin ise kalbini korumaya yardımcı olur. Kahverengi pirinç ve yulaf ezmesi, gün boyunca enerjisini koruyan karbonhidratlar sağlamak için içerik listesinin üst sıralarında yer alır.

Severiz Bu tarifin, kilolarına dikkat etmesi gereken, ancak kilo kontrolü için yeterli olmayan Danalar için daha düşük bir kalori sayısına sahip olduğu.


Kraliyet Canin Dev Yetişkin

Royal Canin Giant Breed Yetişkin Kuru Köpek Maması, ...
 • Royal Canin Giant Yetişkin kuru köpek maması hassas besindir ...
 • Glukozamin ile kemik ve eklem sağlığının desteklenmesine yardımcı olur, ...
 • Özel bir canlılık kompleksi ile hücresel sağlığı destekler ...
 • Taurin dahil besinlerle kalp sağlığını destekler
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif aynı zamanda dev ırklara yöneliktir. 100 pound ağırlığında ve bol miktarda glukozamin ve kondroitin ile büyük kemikleri ve eklemleri desteklenir. Kibble boyutu ¾ inç boyutundadır ve birçok yorumcu, dev poochlarının diğer kibbles ile karşılaştırıldığında solumak yerine parçaları çiğnemek zorunda kaldığını söylüyor.

Antioksidan ve besin maddelerinin hassas bir karışımı ile bu tarif, genel sağlık için hücresel sağlığı destekler.

Severiz Bu tarifin Veteriner hekimler tarafından dev ırklar için yapıldığını ve düşük lifli diyete ihtiyaç duyan Danalar için en düşük lif içeriğine sahip olduğunu.


Mavi Buffalo Büyük Irk Yetişkin

Blue Buffalo Wilderness Yüksek Protein, Doğal ...
 • GERÇEK SOMON İLE PAKETLENMİŞ: Köpeğinizin tatmin etmesi için hazırlanmış bir tarif ...
 • SAĞLIKLI BİLEŞENLER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması, en iyi doğal ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Blue Buffalo, bu tarifi, tadı sevmeyenler için yarattı. en yaygın protein kaynağı olan tavuk . Tavuk unu listelenir, ancak ilk bileşen Somon ve balık unu listelendiğinde çok sayıda yorumcu, poochlarının balık tadı sevdiğini yorumladı.

Bu tahıl içermeyen tarif ayrıca en yüksek lif içeriğini sunar Tatlı patates, bezelye ve kuru hindiba kökü sayesinde sindirim sistemine iyi bakılmasını sağlayacak. Yüksek lif ayrıca daha uzun süre tok hissetmesine yardımcı olur, bu da sürekli olarak yiyecek artıkları için yalvarıyorsa önemlidir. Et ve balık yemeklerine ek olarak, dev Dane'in eklemlerinin genç ve esnek hissetmesini sağlamak için glukozamin ve kondroitin listelenmiştir.

Severiz Bu tarifin, bu listedeki diğer dev tariflere kıyasla daha yüksek bir protein seviyesi sunduğunu, bu da onu yüksek proteinli bir diyette daha iyi performans gösteren Büyük Danimarkalılar için harika bir seçenek haline getiriyor.


Yaşlı Danalar için En İyi Yiyecek

Danua Kıdemli Yeme

Maalesef Dane sahipleri için, kıdemli yıllar erken gelir ve bu nazik devler için genellikle uzun sürmez. Danua'nız 10 yıla ulaşırsa, kendinizi Büyük Dane sahipliği ikramiyesi . Danua yaklaşık 6 yaşına geldiğinde, başlamak genellikle güvenlidir onları kıdemli bir köpek mamasına dönüştürmek . Ek eklem desteği için onları glukozamin içeren bir yiyeceğe taşımak kötü bir fikir değildir. Belirli bir sıra olmadan, aşağıda yaşlanan yavrularınız için en sevdiğimiz yiyecekler.

Science Diet SeniorPurina ProBoş KıdemliRoyal CaninWellness Senior
Protein % 19.4 % 29 % 30 % 25 yirmi%
Yağlar % 15.6 % 14 % 12 % on beş % 10
Lif % 3,3 % 5 % 5 % 4.3 % 7
Kcal / Kupa 364 451 396 308 344

Science Diet Large Breed 6+ Yıl

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Büyük Irk…
 • Kolay sindirilebilir bileşenlerin sinerjik bir karışımı ...
 • Doğal kaynaklarla yetişkin köpeğinizin ortak sağlığını destekler ...
 • Kalbi ve böbreği geliştirmek için dengeli bir mineral seti kullanır ...
 • Büyük köpeğinizin cildini besler ve parlak bir tüyü destekler ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu diyet bilime dayanmaktadır ve dünyanın dört bir yanından Veteriner Hekimler tarafından yapılmakta ve tavsiye edilmektedir, bu nedenle yaşlı büyük cins köpekler için kesin bileşen karışımına sahip olduğundan emin olabilirsiniz. Protein içeriği bu listedeki en düşük seviyededir, ancak bazı yaşlanan köpekler çok daha az proteine ​​ihtiyaç duyduklarını fark ederler. bazı Danlara yakışır . Tavuk unu, ilk bileşen ve ana protein kaynağıdır ve aynı zamanda eklemleri için harika bir glukozamin kaynağıdır.

beagle çukur karışımı

Onun için kesin bir antioksidan karışımı var. kalp ve böbrek sağlığı Cildi besler ve omega 3 ve Tavuk yağı ve keten tohumu gibi 6 yağ asitleri ile kaplar.

Severiz Bu tarifin en düşük lif içeriğine sahip olması, onu çok daha az life ihtiyaç duyan yaşlı Danimarkalılar için harika bir seçenek haline getiriyor.


Purina Pro Bright Minds 7+ Yıl

Purina Pro Plan Büyük Irk Kıdemli Kuru Köpek ...
 • Bir (1) 30 lb. Çanta - Purina Pro Plan Large Breed Senior Dry Dog…
 • Geliştirilmiş botanik yağların uyanıklığı teşvik ettiği ve ...
 • İlk bileşen olarak tavuk dahil yüksek kaliteli protein
 • EPA, bir omega-3 yağ asidi ve glukozamin eklemi desteklemeye yardımcı olur ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, yaşlı büyük ırklarla yapılır. 7 yaş ve üstü ve arginin gibi eklenen botanik yağların listesi sayesinde, yemekten sonraki 30 gün içinde uyanıklığını artırdığı söyleniyor. Birçok yorumcu, pooch'larını daha genç uyanık benliklerine geri döndürdüğünü söyledi.

Sağlıklı bir kalbe katkıda bulunduğu bilinen eikosapentaenoik asit ve taurin listelenmiştir ve yumurta ürünlerinden elde edilen DHA, beyin fonksiyonlarına ve göz sağlığına da yardımcı olur. Aynı zamanda hala aktif olan kıdemli Danua'lara fayda sağlayacak en yüksek kalori miktarına sahiptir.

Severiz Bu tarif, yaşlanan büyük ırklarda zihinsel keskinliği ve uyanıklığı teşvik ediyor.


Null Senior Formula

Nulo Tahılsız Kıdemli Köpek Maması ...
 • TAHILSIZ tarif mısır içermez; buğday; soya; Beyaz patates;…
 • YÜKSEK ET / DÜŞÜK CARB tescilli formül% 80 hayvan bazlı protein ...
 • Nulo Sr Kuru Köpek Maması, köpeğinizin ...
 • Glucosamine ve Chondroitin içeren köpekler için ORTAK DESTEK. Bunlar…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, her zaman yüksek proteinli bir diyetle beslenen ve şartlandırılanlar için harika olan en yüksek miktarda proteine ​​sahiptir. Alabalık, Turney yemeği ve Somon yemeği de harika Tavuk malzemelerine alternatif . Aynı zamanda yüksek et ve düşük karbonhidratlı bir tariftir, bu da çoğu yorumcunun farkına vardığı köpekler için daha lezzetli etli lezzet anlamına gelir.

Tatlı patates ve nohut gibi daha sağlıklı karbonhidratlar ona enerji verir ve bu tarif, sağlıklı bağırsak florasını destekleyen patentli probiyotiklerle doludur.

Severiz Bu tarifin, hoşgörüsüzlükleri olan Büyük Danimarkalılara veya her zaman tahılsız bir diyetle beslenenlere uygun, tahıl içermeyen bir tarif olduğunu.


Royal Canin 8+ Yaş Büyük Irk

Royal Canin Büyük Yaşlanma 8+ Senior Dry Dog…
 • Royal Canin Large Aging 8+ kuru köpek maması (eski adıyla Maxi Aging 8+)…
 • Özel bir karışımla uzun ömürlü canlılığı destekler ...
 • Yaşlı büyük cins köpeklerde kemik ve eklem sağlığının desteklenmesine yardımcı olur
 • Sindirimi kolay proteinler ve a ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, özelliği sayesinde yaşlı köpekler düşünülerek yapılır. antioksidanların hassas karışımı Yaşlanan bağışıklık sistemini ve uzun ömürlü canlılığını destekleyen. Yetişkin ve genç tariflerine kıyasla daha yüksek glukozamin ve kondroitin seviyeleri sayesinde, yaşlanan eklemlerini destekler ve onları mümkün olduğunca esnek tutar.

Mama mama boyutu büyüktür ve Danua'nız kuru mama parçalarını kırmakta zorlanıyorsa yeniden hidratlanabilir. Bu, incelemecinin köpekleri için büyük bir hittir.

Severiz Bu tarifin, yaşlılık yıllarında çok daha az aktif olan yaşlı Büyük Danimarkalılara uyan en düşük kalori sayısına sahip olduğunu.


Wellness Complete Health Senior

Wellness Natural Pet Food Tam Sağlık…
 • BİR SAĞLIK SÜRESİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN: Yüksek kaliteli proteinler ve ...
 • OPTİMAL ENERJİ VE SAĞLIKLI BAĞIŞIKLIK SİSTEMLERİ: Antioksidan açısından zengin ...
 • BÜTÜN VÜCUT SAĞLIĞI: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • DOĞRU YEMEKLERİ BULUN: Wellness,…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, kıdemli Danua'nızın genel sağlık ve ihtiyaç duyduğu her şeyden biraz var, bu yüzden bu tarifle emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. Kemiksiz Tavuk ve Tavuk unu, tüm protein ihtiyaçlarının karşılanmasının yanı sıra büyük kemikleri ve eklemleri için bol miktarda glukozamin sağlamasını sağlar.

Ayrıca bol miktarda var omega yağ asitleri cildi ve tüyü için faydalıdır ve zinde kalmasını sağlamak için yaşlanan bağışıklık sistemini destekleyen yaban mersini ve ıspanak gibi antioksidanlarla doludur. Prebiyotikler ve probiyotikler de sağlıklı bir bağırsağa katkıda bulunur.

Severiz Bu tarif özellikle büyük ırklar için tasarlanmamış olsa da, bu listede eklemleri için harika olan en yüksek glukozamin ve kondroitin seviyelerine sahiptir, bu nedenle daha iyi olmasa da mevcut diğer birçok kıdemli seçeneğe eşittir.


Kilolu Büyük Danimarkalılar için Yiyecek

Kilolu Danua

Danua yükselmesiyle tanınırken, yiyecek alımına dikkat etmezseniz dışarı doğru da genişleyebilir . Danua’nın kilosunun kontrol edilmesi gerçekten önemlidir, çünkü kemikleri ve gövdesi fazla kilolarla o kadar iyi başa çıkamaz, bu nedenle siz veya Veterineriniz şüpheleniyorsanız çok fazla Scooby atıştırması onu bu mama tanelerinden birine geçirin.


Purina Pro Plan Kilo Yönetimi

Purina Pro Plan Az Yağlı Büyük Irk Ağırlığı…
 • Bir (1) 34 lb. Çanta - Purina Pro Plan Düşük Yağlı Büyük Irk Ağırlığı…
 • 1 numaralı bileşen olarak tavuk dahil yüksek kaliteli protein
 • Pro Plan Kıyılmış Karışımlı Tavuk ve Pirinç Formülüne göre% 15 daha az yağ ...
 • EPA, bir omega-3 yağ asidi ve glukozamin eklemi desteklemeye yardımcı olur ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Protein içeriği ile % 26 ve% 9 yağ içeriği Bu mama mamaları, yağ ve kalori içeriğini önemli ölçüde azaltırken diğer beslenme ihtiyaçlarını da karşılamaya devam ediyor. Glukozamin seviyesi 500 mg / kg'dır ve bu, büyük kemiklerinin ve eklemlerinin iyi desteklenmesini sağlamak için çoğu mama tanesinden daha yüksektir.

Severiz kilo yönetimi hattı dahil Purina Pro serisinin çoğu ve bu yemek Rottweiler için popüler ve Alman Çobanları gibi diğer büyük ırklar .


Blue Buffalo Büyük Irk Sağlıklı Kilo

Blue Buffalo Life Protection Formula Sağlıklı…
 • ÖNCE GERÇEK ET: Blue Buffalo yiyeceklerinde her zaman gerçek et bulunur ...
 • AĞIRLIK YÖNETİMİ KÖPEK MAMASI: Düşük kalorili formüle edilmiştir ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL BİR KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek mamaları en iyi ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Protein içeriği ile % 22 ve% 9 yağ içeriği beslenme ihtiyaçları hala karşılanmaktadır, ancak lif içeriği% 10'dur, bu da daha uzun süre tok hissetmesini sağlar ve bu da sindirim sistemine fayda sağlar. Glukozamin seviyesi 700 mg / kg'dır ve bu, yukarıdaki öneriden önemli ölçüde yüksektir, bu nedenle eklemlerinin ve kemiklerinin ihtiyaç duydukları tüm desteği aldığından emin olabilirsiniz.

Severiz Blue Buffalo’nun geniş yelpazesi ve daha büyük ırklar için sağlıklı kilolu yiyecekler eklemek mantıklı.


Son düşünceler

Danua beslenme ihtiyaçlarında benzersiz Bu yüzden onun için doğru beslenmeyi seçmeniz zorunludur. Büyüme hızı, vücudunun ne kadar iyi gelişeceğini belirleyecek ve bir köpek yavrusu olarak doğru beslenme seçimleri, sağlıklı bir Danua'da gelişmesine yardımcı olacaktır.

Unutma, yaşa uygun mama tanecikleri daha büyük ırklar için tasarlandı Yukarıdaki önerilerimizde belirtilmediği sürece Danua'nız için en iyi yemeği bulmanın anahtarıdır ve günlük ödeneğine ikramları da dahil ettiğinizden emin olarak gereksiz kilolara dikkat edin.

Bu nedenle, önerilerimize bağlı kaldığınızdan emin olun ve konu söz konusu olduğunda sınır gökyüzüdür Danua'nızın sağlığı , tam anlamıyla bir sonraki Zeus elinizde varsa!

Yorumlar