Büyük Pireneler İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Büyük Pireneler İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

2020'de Büyük Pireneler sıralandı 66 olarakth Amerika'daki en popüler köpek cinsi, ancak sayıya rağmen, bu köpek şeytani olmaktan uzak. Kişiliğini sadece üç kelimeyle özetlemek gerekirse, sakin, sabırlı ve sevgi dolu olurdu, ama görünüşü için en iyi kelime ne olurdu? Tek kelimede, BÜYÜK ! Yavru köpeğinizin yaşamının hangi aşamasında olursa olsun, büyüklüğü nedeniyle Büyük Pireneleriniz için en iyi köpek mamasını bulmak biraz daha fazla araştırma gerektirir.

O şimdi iken daha çok bir aile hayvanı bir dağ devriyesinden daha, o hala büyük köpek Bu, geniş yapısına hitap edecek yüksek kaliteli bir mama mamasına ihtiyaç duyar. Bu sadece ağır yüklü kemiklerini ve eklemlerini desteklemekle kalmaz, aynı zamanda ona kaslarının ihtiyaç duyduğu yüksek protein içeriğini sağlar ve kemik büyümesini kontrol edecek ve destekleyecek belirli bir kalsiyum ve fosfor seviyesini garanti eder.İşte bu kılavuzda, onun yaşam evrelerinin her birinde size rehberlik edeceğiz; köpek yavrusu, yetişkin ve yaşlı , her aşamada ihtiyaç duyduğu besin maddelerini ve tüm Büyük Pireneler kutularını işaretleyen en sevdiğimiz 5 kibbles'ı tavsiye ediyor. Bu yüzden, tüm zorlu işleri sizin elinizden aldık ve zaman alan tüm araştırmaları ve ürün karşılaştırmalarını tamamladık, böylece sizin bunu yapmak zorunda kalmayacaksınız, bu da en sevdiğiniz dağ köpeğiniz için ekstra kucaklamalar anlamına geliyor.

Bir Bakışta: Büyük Pireneler İçin En Sevdiğimiz Yiyecekler

Yavru köpekler: Diamond Naturals Büyük Irk Köpek Yavrusu
Yetişkinler: Purina Pro Büyük Irk Yetişkin
Büyükler: Nutro Large Breed Senior
Ağırlık yönetimi: Purina Pro Kilo KontrolüNot: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Great Pyrenees Yavrularının Besin İhtiyaçları

Yavru köpek aşaması muhtemelen köpekler için en önemli yaşam aşamasıdır ve bu özellikle büyük cins yavru köpekler için geçerlidir. Büyük ve dev cins yavrular hızlı büyüme yaşarlar ve bunun kontrol edilmesi gerekir aksi takdirde önemli ölçüde ortopedik hastalık geliştirme şansını artırmak Büyük Pirenelerin zaten duyarlı olduğu Kalça Displazisi ve Patella Luxation gibi. Büyük cins yavru köpekler için özel olarak tasarlanmış tüm yüksek kaliteli mama tanecikleri, optimum kalsiyum, fosfor, D vitamini ve yağ içeriği dengesi , kemik büyümesini kontrol etmenin anahtarıdır. Başka hiçbir şey işe yaramaz ve aslında çoğu genel köpek maması, büyük cins yavru köpekler için uygun olmadıklarını belirtir.MSD Veteriner Kılavuzu tüm yavru köpek mamalarının minimum% 22 protein içeriği sağlamasını tavsiye eder, ancak Büyük Pireneler çok daha büyük bir kas kütlesine sahip olduğu için bir mama ile beslenmelidir. minimum% 26 protein seviyesi. Bu ona geliştirmesi gereken tüm amino asitleri sağlayacaktır. Kılavuz ayrıca şunları önermektedir: minimum% 8 yağ içeriği Kemik büyümesini destekleyen, sağlıklı bir tüy, beyin ve göz fonksiyonu olan ve yavru köpek yetiştirme gücü sağlayan Somon yağı ve Tavuk yağı gibi ihtiyaç duyulmaktadır.

Gelişmekte olan bağışıklık sistemini destekleyecekleri ve hastalıklarla etkili bir şekilde savaşabilmesini sağlayacakları için, sağlıklı meyve ve sebzeler veya ilave takviyeler şeklinde çok çeşitli vitamin ve mineraller de önemlidir. Dokosaheksaenoik asit (DHA), eikosapentaenoik asit (EPA) ve araşidonik asit (ARA) sağlıklı beyin gelişimine ve göz işlevine katkıda bulunur, bu nedenle bunlar, yavru köpek aşamasında zorunludur. Doğal olarak çok önemli amino asitlerdir. anne sütünde bulunur ve proteinlerde, yumurta ürünlerinde ve balık yağlarında bulunabilirler.

Yetişkin Büyük Pireneler Besin İhtiyaçları

Great Pyrenees yavrusunuz 18 aylık yaş , uygun bir yetişkin maması bulmayı düşünmeye başlamalısınız ve yine büyük ve dev ırklar için özel olarak tasarlanmış bir tane. Emin olun onu yeni mamasına yavaşça geçir aksi takdirde midesini üzme riskiyle karşı karşıya kalırsınız, bu nedenle paket talimatlarını uygun şekilde takip edin.Yetişkin kibbles, hem protein hem de yağlarda yavru kibbles ile karşılaştırıldığında daha düşüktür ve MSD Kılavuzu, yetişkin bir köpeğin en az% 18 protein içeren bir mama ile beslenmesini tavsiye eder, ancak daha büyük ırklar için protein içeriği en az% 23 olmalıdır.

Yetişkinlik döneminde beslenmesinin odak noktası dengeli bir diyet olmalıdır . Sağlıklı karbonhidratlar ona enerji sağlayacak ve sağlıklı lifler onu daha tok hissettirecek ve kalorili ve yağlı atıştırmalıklar yemesini engelleyecektir. Özellikle önemlidir Büyük Pirenelerin aşırı kilo almamasını sağlamak çünkü bu sadece eklemlerine daha fazla baskı uygulayacak ve bu da daha fazla sağlık sorunu yaratacaktır.

DHA, ARA ve EPA yönünden zengin içerikler sağlıklı beyin fonksiyonunu sağlayacak ve balık yağı, keten tohumu ve E vitamini gibi maddeler onu besleyecektir. kalın ve kabarık beyaz ceket ve eklemlerini destekleyin.

Kıdemli Büyük Pireneler Besin İhtiyaçları

Etrafında 7 yaş, Büyük Pireneleriniz yaşlıların çetesine katılacak ve bu noktada, onu yavaş yavaş, kıdemli ihtiyaçlarını karşılayacak bir yaşlı maması haline getirmeniz gerekiyor. Yaşlı insanlar gibi yaşlanan köpekler de genç yaşlarına kıyasla daha az aktif hale gelirler ve bu nedenle yediği kalori ve enerji miktarını düşürür . Yaktığından daha fazla enerji yerse, hızla aşırı kilolu hale gelir ve bu, özellikle Büyük Pireneler kadar büyük olan yaşlı bir köpek için tehlikelidir.Burada hala dengeli bir diyete ihtiyaç vardır, ancak şimdi onu beslediğiniz mama yeminin sağlıklı olmasını sağlamak her zamankinden daha önemlidir. daha yüksek glukozamin ve kondroitin seviyeleri yaşlanan eklemlerini desteklemek için. Et yemekleri, balık yemekleri ve omega yağ asitleri bu bileşenlerin zengin kaynaklarıdır, bu nedenle bunlara dikkat ettiğinizden emin olun.

Çok çeşitli vitaminler ve mineraller hastalıklar ve hastalıklarla savaşabilmesi için yaşlanan bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olacak ve taurin ve L-karnitin sırasıyla kalp sağlığı ve metabolizmasıyla ilgilenecek.


Great Pyrenees Puppies için En İyi Yiyecek

Great Pyrenees Köpek Maması

8 hafta ile 12 ila 15 ay arasındaki Great Pyrenees yavruları, dev cins köpekleri büyütmek için kuru mama yemlerine ihtiyaç duyacaklardır. Beslenme ihtiyaçları İngiliz Mastiff'inkine benzer Çoğu Great Pyrenees yavrusu 100 pound'un üzerinde olacak. Bu tür büyümeyi desteklemek için yavruların büyümelerine yardımcı olacak besin desteğine ihtiyaçları vardır.

boxer mastiff karışımı

Büyük Pirenelerinizi yerine getirebilecek bir dizi farklı marka var köpek maması ihtiyaçları . İşin zor kısmını sizin için hallettik, öyleyse dalalım ve en sevdiğimiz beş Great Pyrenees köpek mamasına ve her bir markanın karşılaştırmasına bir göz atalım. Köpek sahiplerinin favorilerini şu şekilde bulacaksınız: Hill's Science Diet veya Royal Canin ve dahası.
Wellness Core Büyük Irklı Köpek Yavrusu

Wellness Doğal Evcil Hayvan Yemi CORE Doğal Tahıl…
 • BÜYÜK Irk Yavru Köpeklerinizin EN İYİSİNİ YAKITLAMAK İÇİN GELİŞMİŞ DOĞAL BESLENME ...
 • SAĞLIKLI BÜYÜME VE KALKINMAYI DESTEKLER: Garantili DHA seviyeleri…
 • LEANER VÜCUT KİTLE VE KAS TONU: Wellness CORE köpek maması yapılır…
 • SAĞLIKLI CİLT VE KAPLAMAYI, garantili omega seviyeleriyle DESTEKLER ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tahıl içermeyen tarifte, kemiksiz tavuk, tavuk ve hindi yemeği listelenir. ilk 5 malzeme Bu, büyük kas kütlesine yüksek miktarda protein ve büyüyen eklemleri için bol miktarda glukozamin sağlar. Mercimek ve tatlı patates gibi sağlıklı lifler enerji sağlarken, kalsiyum ve fosfor oranı sağlıklı kemik büyümesini destekler. Gözden geçirenler, listelenen keten tohumu ve Somon yağı sayesinde yavrularının tüylerinin sağlıklı ve parlak olmasını sevdiler ve bu bileşen ayrıca beyin gelişimi ve göz işlevi için DHA sağlıyor.

Severiz Bu tarifin, gelişmekte olan bağışıklık sistemine muz, karalahana, yaban mersini, ıspanak ve lahana gibi vitaminler ve mineraller sağlayan çok çeşitli süper yiyeceklere sahip olduğunu, bunlardan sadece birkaçı.
Mavi Bufalo Büyük Irk Yavrusu

Blue Buffalo Wilderness Yüksek Protein, Doğal ...
 • GERÇEK TAVUK İLE DOLU: Yavru köpeğinizi tatmin etmek için hazırlanmış bir tarif ...
 • SAĞLIKLI BİLEŞENLER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması, en iyi doğal ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu mama maması, kemiksiz Tavuk, Tavuk unu ve balık unu ile yüksek protein içeriği sağlar; bunların tümü, köpeklerin sevdiği büyük bir et tadı sağlar ve büyük yavruların istikrarlı bir şekilde büyümesini sağlar. Kalsiyum ve fosfor oranları büyük köpekler için doğrudur ve kurutulmuş yosun gibi bileşenler kemiklerinin ve dişlerinin güçlü olmasını sağlar. Onun vücudu vitamin alır LifeSource Bits formunda bulunan sağlıklı meyve ve sebzeler, yumurta ürünü ve balık yağı da bilişsel ve göz işlevinin gerektiği gibi gelişmesini sağlar. Gözden geçirenler, bu tarifin bu mama parçasına geçtikten sonra hassas cilt ve mide problemlerini nasıl yatıştırdığını yorumladılar.

Severiz Bu, birçok köpeğin hassas midesini hafiflettiğini düşündüğü tahılsız bir mama mamasıdır.


Purina Pro Büyük Irklı Köpek Yavrusu

Purina Pro Plan Brand Large Breed Dry Puppy ...
 • Bir (1) 34 lb. Çanta - Purina Pro Plan Büyük Irk Kuru Yavru Köpek Maması, ...
 • Büyük cins için uygun bir büyüme oranını desteklemek üzere formüle edilmiştir ...
 • Glukozamin gelişen eklem ve kıkırdağı destekler
 • İlk bileşen olarak gerçek tavuk içeren yüksek proteinli formül
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Gerçek Tavuk, bu tarifte büyük kas kütlesinin olması gerektiği gibi gelişmesini sağlayacak, etli tadı ve vücudunun ihtiyaç duyduğu diğer besinleri sağlayacak ilk maddedir. Balık yağı ve yumurta ürünleri Tüm önemli DHA bileşenlerini sağlayanlar da listelenmiştir ve biyotin ve folik asit ile ceketi de iyi beslenmiştir. Bazı köpeklerin çiğnemeyi daha kolay bulduğu çoğu kuru yemişten daha yüksek nem içeriğine sahiptir.

Severiz Bu tarifin, düzensiz sindirim sistemi veya gevşek dışkı olanlar için harika olan yüksek lifli bir diyet olduğu düşünülmektedir.


Orijen Büyük Irk Yavru

ORIJEN Kuru Köpek Maması, Puppy Large,…
 • ORIJEN Puppy Large köpek maması, zengin ve çeşitli ...
 • ORIJEN% 85 kaliteli hayvansal içeriklerle köpekleri besler ...
 • Et, organlar vb. Dahil taze ve çiğ hayvansal malzemeler kullanmak
 • Taze Yöresel Malzemelerimiz tanıdığımız ve ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarifteki ilk 15 içerik, biyolojik olarak uygun bir diyeti izleyen yüksek kaliteli proteinlerdir; bu, etin, organların ve kıkırdağın hepsinin dahil edildiği anlamına gelir, bu sadece süper besleyici değil aynı zamanda süper lezzetli de. Yüksek kaliteli protein içeriklerine, kabak, lahana, havuç ve elma gibi sağlıklı sebze ve meyvelere ek olarak, bu mama mama köpeğinize ihtiyacı olan antioksidanlarla sağlıklı kalması ve sindirim sistemini düzenli tutması için yüksek lif içeriği. Aynı zamanda kalın kürkü, cildi ve köpek yavrusu enerjisi için harika olan en yüksek yağ içeriğine sahiptir.

Severiz Bu ödüllü premium tarifin önde gelen protein içeriği sunduğunu, böylece Great Pyrenees yavru köpeğinizin ihtiyaç duyduğu ve istediği tüm lezzetli protein iyiliğini alacağını.


Diamond Naturals Yavru Formülü

Diamond Naturals Yavru Köpekler İçin Kuru Maması, Büyük ...
 • Beyin ve göz gelişimi için Das içerir
 • Antioksidan Formülasyon
 • Deri ve kürk için dengeli omega yağ asitleri
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif gerçek Kuzu, Kuzu unu ve balık unu ile yapılır, bu nedenle güçlü ve yağsız kas gelişimi için protein ihtiyacı bu mama ile karşılanır. Bu tarif, bazı yavruların daha iyi yaptığı bu listede en düşük lif içeriğine sahiptir, ancak probiyotik suş kültürleri , chia tohumu ve kurutulmuş hindiba kökü, sindirim sistemi ve bağırsak florasına hala iyi bakıldığından emin olabilirsiniz. Yumurta ve balık yağlarından elde edilen DHA'yı listeler ve portakal, hindistancevizi ve papaya gibi egzotik meyveler vitamin ve antioksidan bakımından yüksektir.

Severiz Bu tarifin, Tavuğu sevmeyen veya sindirim sistemi ile uyuşmayan yavrular için harika kılan alternatif bir Kuzu aroması sunduğunu.


Yetişkin Büyük Pireneler için En İyi Yiyecek

Yetişkin Büyük Pireneler Köpek Maması

Büyük Pireneleriniz vurduğunda 12 ila 15 ay arası yetişkin yemeğine geçişi başlatmak isteyeceksiniz. Sindirim sistemini bozmamak için yavrularınızın eski mamasını yeni mamayla karıştırarak bunu aşamalar halinde yapmanız önerilir. Büyük Pirenelerin çoğu değil yemek söz konusu olduğunda seçici Bu nedenle, aşağıda ele aldığımız gıdalardan herhangi birinin onların tercihlerine uygun olduğunu göreceksiniz.

Büyük Pireneleriniz yeni yemeğe hemen gelmiyorsa, size farklı tatlar dene balık gibi veya Bison uygun bir yetişkin formülünü eşleştirirken. Aşağıda yetişkin Büyük Pireneler için en sevdiğimiz beş yiyeceğimizi göreceksiniz. Bu markalardan bazıları Blue Buffalo veya Merrick dahil yanı sıra Purina Pro ve daha fazlası.


Merrick Büyük Irk Formülü

Merrick Tahılsız Büyük Irklı Kuru Köpek Maması…
 • Merrick Tahılsız köpek maması hikayesi, üstün ...
 • SAĞLIKLI CİLT VE KABAN, KALÇA VE EKLEMLER: Bu tahılsız köpek maması ...
 • EN İYİ DOĞAL BESLENME İÇİN GERÇEK BÜTÜN GIDALAR: Merrick Tahıl…
 • Merrick olarak, evcil hayvanınızın sadece ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Yüksek protein içeriğiyle, kemiği alınmış Tavuk, Tavuk unu ve Somon unu, kas bakımı ve onarımı için protein ve ayrıca eklemleri için bol miktarda glukozamin sağlar. Aynı zamanda et yemekleri ve Somon Yağı sayesinde en yüksek yağ içeriğine sahiptir, bu sadece ona enerji vermez ve DHA sağlar, aynı zamanda ona DHA sağlar. kabarık ceketini besle , eleştirmenlerin sevdiği. Tahılsız bir tariftir ve çok sayıda sağlıklı sebze ve meyve listelemesine rağmen, bazı köpekler için ideal olan en düşük lif içeriğine sahiptir.

Severiz Bu tarifin en yüksek glukozamin ve kondroitin seviyelerine sahip olduğunu ve bu da büyük köpekler ve eklemleri için harika olduğunu söylüyor.


Mavi Buffalo Büyük Irk Yetişkin

Blue Buffalo Wilderness Yüksek Protein, Doğal ...
 • GERÇEK SOMON İLE PAKETLENMİŞ: Köpeğinizin tatmin etmesi için hazırlanmış bir tarif ...
 • SAĞLIKLI BİLEŞENLER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması, en iyi doğal ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif tahıl içermez ve yüksek lif içeriğine sahiptir, bu da hassas mide veya tahıl intoleransı olan köpekler için harikadır. Gözden geçirenler bunun nasıl yatıştırıldığını yorumladılar hassas mideler ve köpeğinin dışkısını sıktı. Aynı zamanda metabolizmasının çalışmasına yardımcı olan ve sağlıklı bir kiloya katkıda bulunan L-karnitini de listeler. Blue Buffalo, potansiyellerini korumak için soğuk şekillendirilmiş ve yetişkinlik döneminde gerekli olan spesifik büyük cins besinlerle dolu olan LifeSource Bitlerini de bu tarife dahil etti. Somon ana protein kaynağı olduğundan, tüyü iyi beslenir ve eklemleri de esnek kalır.

Severiz Bu tarif, bazı köpeklerin hoşlanmadığı en yaygın ilk Tavuk bileşenine alternatif bir protein kaynağı olan ilk bileşen ve genel lezzet olarak Somon ile yapıldı.


Purina Pro Dev Irk Formülü

Purina Pro Plan Yüksek Proteinli Dev Cins Kuru ...
 • Bir (1) 34 lb. Çanta - Purina Pro Plan FOCUS Dev Cins Formülü…
 • 1 numaralı gerçek tavuk dahil olmak üzere yüksek kaliteli protein ile yapılmıştır ...
 • 100 pound'un üzerindeki dev cins yetişkin köpekler için formüle edilmiştir
 • Bir omega-3 yağ asidi olan glukozamin ve EPA, aşağıdakileri desteklemeye yardımcı olur ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tavuk, büyük kaslarının güçlü ve sağlıklı kalmasını sağlayan ve kas onarımını sağlayan ilk maddedir. Önerilerimizdeki en düşük protein içeriğinden birine sahip, ancak Purina bu tarifi bir optimal protein yağ oranı , sağlıklı bir vücut ağırlığını ve durumunu korumasında onu destekler. Yorumcunun köpekleri bu mısırı seviyor gibiydi ve pirinç, buğday kepeği ve bezelye gibi sağlıklı bir bağırsak florası için düzenli sindirilebilirliği teşvik eden yumuşak liflere sahip. Glukozamin, omega yağ asitleri ve EPA gibi bileşenler kalın kaplamasını ve hareketliliğini desteklemeye yardımcı olur.

Severiz Bu tarifin 100 pound'un üzerindeki dev köpekler için yapıldığını, bu yüzden bu mama ile büyük ellerde olduğunu.


Wellness Core Large Breed

Wellness CORE Doğal Tahılsız Kuru Köpek…
 • BÜYÜK Irk Köpeğinizin En İyisini YAKITLAMAK İÇİN GELİŞMİŞ DOĞAL BESLENME ...
 • SAVORY GIDA KÖPEKLERİN SEVGİSİ: Wellness CORE tahılda mevcuttur ve ...
 • LEANER VÜCUT KİTLE VE KAS TONU: Wellness CORE köpek maması yapılır…
 • SAĞLIKLI CİLT VE KAPLAMAYI, garantili omega seviyeleriyle DESTEKLER ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

köpeğin boğazına kemik takılırsa nasıl çıkarılır

Bu, kemiksiz Tavuk, Tavuk unu ve hindi yemeği gibi bileşenler sayesinde en yüksek protein içeriğine sahiptir ve bu bileşenler harika bir doğal glukozamin ve kondroitin kaynağıdır. Sağlıklı sebzeler ve lifler Patates, tatlı patates ve bezelye gibi sindirim sistemini ve genel refahını destekliyor ve bu yorum eleştirmenlerin en olumlu yorumuydu. Kilosunu yönetmesine yardımcı olan L-karnitin de listelenmiştir ve yukarıda listelenen et yemekleri, keten tohumu ile birlikte cildini ve kabuğunu içten dışa besler.

Severiz Bu, daha yüksek protein diyetine tabi tutulan Pireneler için en yüksek protein içeriğine sahip.


Bütünsel Seçilmiş Dev Irk Köpekler

Holistic Select Natural Tahılsız Kuru Köpek…
 • SİNDİRİM SAĞLIĞI: Optimal protein seviyeleri artı prebiyotikler ve ...
 • SAĞLIKLI KALÇALAR VE EKLEMLER: Kalsiyum, fosfor, glukozamin ve ...
 • BÜTÜN VÜCUT SAĞLIĞI: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • KALİTELİ BESLENME: Lezzetli doğal tarifler hazırlıyoruz ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tahılsız bu tarif, büyük ve dev ırklar düşünülerek hazırlanmıştır ve prebiyotikler, probiyotikler, doğal lifler, canlı yoğurt kültürleri ve sindirim enzimleri sayesinde sindirim sistemi üzerinde çok hassastır. Bu nedenle sindirilebilirliğe odaklan , şişkinliği de azaltmaya yardımcı olur ve Büyük Pireneleri bilenler için bunun çok ihtiyaç duyulan bir bonus olduğunu bilir! Optimum kalsiyum ve fosfor seviyeleri ile kemikleri ve eklemleri desteklenir ve ilk bileşen olan Tavuk unu da bu işleve katkıda bulunur.

Severiz Bu mama mama taneleri en yüksek kalori içeriğine sahip olduğundan, aktif Pireneler için harika.


Büyük Pireneler için En İyi Yiyecek

Great Pyrenees Senior Food

Büyük Pireneleriniz yaklaşık 8 yaşına geldiğinde, şunu yapmak isteyeceksiniz: yaşlı köpek mamasına geçmeye başlayın . Büyük Pireneler çok büyük köpekler olduğu için, muhtemelen ek destek sağlayan bir şey isteyeceksiniz. Bu bakmak demek kondroitin veya glukozamin içeren yiyecekler eklemlerin sağlıklı kalmasına ve ömrünün uzatılmasına yardımcı olmak için.

Büyük Pireneleriniz yaşlandıkça, muhtemelen yavaşlayacaklardır ve bu, kalori alımının geleneksel yetişkin yiyeceklerine kıyasla azaltılması gerektiği anlamına gelir. Günde daha küçük çoklu beslemelerle devam etmek, yavrularınızın enerji seviyeleri yavaşlamaya başladığında fazladan istenmeyen kilo almamasını sağlayacaktır. Aşağıda en sevdiğimiz beş yiyeceğimiz var Yaşlanan Büyük Pireneleriniz .


Merrick Senior Kibble

Merrick Tahılsız Kıdemli Köpek Maması
 • # 1 İÇERİK: KÖKLÜ ET, BALIK VEYA KANATLI: Bu Merrick Tahıl ...
 • SAĞLIKLI CİLT VE KAPLAMA, KALÇA VE EKLEMLER: Bu tahılsız yaşlı ...
 • EN İYİ DOĞAL BESLENME İÇİN GERÇEK BÜTÜN GIDALAR: Merrick Tahıl ...
 • Merrick olarak, evcil hayvanınızın sadece ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu mama maması tüm türler için tasarlanmıştır ve normalde böyle jenerik bir ürünü önermesek de, Merrick bu maması lider düzeylerde yaratmıştır. glukozamin ve kondroitin , bu yüzden bu kıdemli Pyrenees için bizim favorimiz. Bu bileşenler, balık yağları ile birlikte, birçok incelemecinin farkına vardığı yaşlıların kurutma kaplamasını da besler. Kemiksiz Tavuk ve Tavuk yemeği ilk iki malzemedir, ardından lifli ihtiyaçları için sağlıklı sebzeler gelir. Aynı zamanda tahıl içermez, bu nedenle tahılları sindirmek için mücadele eden köpekler için harika bir seçenektir.

Severiz Bunun en yüksek protein içeriğinin yanı sıra büyük ve yaşlanan eklemleri için yüksek glukozamin ve kondroitin seviyelerine sahip olduğunu söyledi.


Blue Buffalo Large Breed Senior

Blue Buffalo Yaşam Koruma Formülü Büyük ...
 • ÖNCE GERÇEK ET: Blue Buffalo yiyeceklerinde her zaman gerçek et bulunur ...
 • BÜYÜK Irk BÜYÜK KÖPEKLER İÇİN: MAVİ Can Koruma Formülü Büyük ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL BİR KÖPEK MAMASI: Sağlığı ve iyiliği için formüle edilmiştir ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, en düşük yağ içeriğine sahiptir ve bu, bir zamanlar kullandığı gibi yağları sindirmek için mücadele edeceği için, sindirim sorunları olan yaşlı köpek için dikkate alınması gereken önemli bir faktördür. Birçok yorumcu, yüksek lif içeriği ile bağlantılı olarak, bu mama yeminin yaşlanan yavruların hassas sindirim sistemini gerçekten nasıl yatıştırdığını ve köpeğinin dışkısını geliştirdi . LifeSource Uçları ayrıca ona daha sonraki yıllarda ihtiyaç duyduğu optimum besin karışımını sağlar ve kemiksiz Tavuk ve Tavuk unu kas kütlesini destekler. kalçalar ve eklemler.

Severiz o bu tarif yüksek lif içeriğine sahiptir Bu, sindirim düzensizlikleri veya hassas bir midesi olan yaşlılar için harika.


Science Diet Large Breed Senior

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Büyük Irk…
 • Kolay sindirilebilir bileşenlerin sinerjik bir karışımı ...
 • Doğal kaynaklarla yetişkin köpeğinizin ortak sağlığını destekler ...
 • Kalbi ve böbreği geliştirmek için dengeli bir mineral seti kullanır ...
 • Büyük köpeğinizin cildini besler ve parlak bir tüyü destekler ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu diyet tam olarak buna dayanmaktadır, bilime ve daha büyük ırklar düşünülerek yapılır. Tavuk unu, kaslarını, kemiklerini ve eklemlerini destekleyen ve süper lezzetli olan ilk malzemedir. İdeal bir karışımına sahiptir. malzemeleri sindirimi kolay , gözden geçirenin köpeklerinin sevdiği ve kalp ve böbrek sağlığını koruyacak dengeli bir mineral seti. Aynı zamanda yüksek yağ içeriğine sahiptir, ancak optimize edilmiş kalori ve L-karnitin içeriği sayesinde, metabolizmasının kontrol altında tutulduğu ve çok fazla kilo almadığı anlamına gelir ki bu, yaşlılık yıllarında önemlidir.

Severiz Bu tarifin hem köpek beslenme uzmanları hem de Veterinerler tarafından yapıldığını ve önerildiğini, böylece büyük cins yaşlıların ihtiyaç duyduğu tüm besinlerin bu tarifte bulunabileceğinden emin olabilirsiniz.


Null Senior Kibble

Nulo Kıdemli Tahılsız Köpek Maması ...
 • İçerdiği Bileşenler: Kıdemli Tahılsız Kuru Köpek Maması Alabalık ve Tatlı ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tahıl içermeyen tarifte kemiksiz Alabalık, Hindi yemeği ve Somon yemeği ilk üç bileşen olarak listelenir, böylece yaşlı köpeğinizin tat tomurcuklarının etkileneceğinden emin olabilirsiniz! Genel sağlığı ve kas kütlesi için harika olan yüksek protein içeriğine sahiptir ve daha düşük glisemik bileşenler ve L-karnitin ile sağlıklı kiloda kalmak en yüksek kalori içeriğine rağmen. Patentli probiyotikler ve nohut ve tatlı patates gibi sindirimi kolay lifler, düzenli bir sindirim sistemini de destekler.

Severiz Bu tarifte Tavuk veya yumurta proteini içeriği kullanılmadığı, bu da Tavuğun lezzetini sevmeyen veya Tavuk proteini üzerinde iyi sonuç vermeyen Büyük Pireneler için önemlidir.


Nutro Large Breed Senior

NUTRO BÜTÜN ESSENTIALS Senior Large Breed ...
 • Bir (1) 30 lb. NUTRO BÜTÜN ESSENTIALS Natural ...
 • Çiftlikte Yetiştirilmiş Tavuk, Harika Lezzetler Sağlayan 1 Numaralı Malzemedir…
 • Büyük Irk Yaşlı Köpekler İçin Nutro Maması Doğal ...
 • Bilişsel Sağlığın Korunmasına Yardımcı Olmak Üzere Üretilmiştir ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Gerçek Tavuk ve Tavuk yemeği ilk üç bileşende bulunur, bu nedenle kasları ve enerjisi için ihtiyaç duyduğu tüm proteinin yanı sıra yaşlanan eklemleri için glukozamin ve kondroitin alacağından emin olabilirsiniz. Seçkin yağlar, balık yağları ve diğer vitaminler içeren bu tarif, tüylerin beslenmesini ve bilişsel sağlığı korumaya yardımcı olmak için hazırlanmıştır. Sağlıklı meyve ve sebzeler elma, yaban mersini ve havuç gibi bağışıklık sistemi için çok çeşitli vitamin ve mineraller sağlar ve tatlı patates ve kuru pancar posası gibi sindirimi yüksek lifler, düzenli bir sindirim sistemi ve sağlıklı bağırsak florası sağlar.

Severiz Bu tarifin fincan başına en düşük kalori içeriğine sahip olması, yaşlı Büyük Pirenelerinizin özellikle aktif olmadığını göz önünde bulundurmanız gereken önemli bir faktördür.


Kilolu Büyük Pireneler için Yiyecek

Kilolu Great Pyrenees Yemeği

Bir Büyük Pireneli'nin kendisini olması gerekenden biraz daha dolgun bulması çok nadir değildir. Sebep ne olursa olsun, onu kendi evine geri döndürmek önemlidir. sağlıklı kilo Aksi takdirde, kiloyla ilgili diğer sağlık sorunlarını riske atarsınız, bu da eklemlerinin ve kemiklerinin baskısını artıracaktır. Bu yüzden, günlük egzersizle birlikte, onu basitçe bir kilo kontrol kibble'ına geçirin ve aşağıda dağlık köpüğünüz için en iyi seçimlerimizi bulabilirsiniz.


Purina Pro Kilo Kontrolü

Purina Pro Plan Az Yağlı Büyük Irk Ağırlığı…
 • Bir (1) 34 lb. Çanta - Purina Pro Plan Düşük Yağlı Büyük Irk Ağırlığı…
 • 1 numaralı bileşen olarak tavuk dahil yüksek kaliteli protein
 • Pro Plan Kıyılmış Karışımlı Tavuk ve Pirinç Formülüne göre% 15 daha az yağ ...
 • EPA, bir omega-3 yağ asidi ve glukozamin eklemi desteklemeye yardımcı olur ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Buradaki protein içeriği% 26, yağ içeriği% 9 ve kalori sayısı fincan başına 374'tür ve Purina bu kilo yönetimini daha büyük ırkları göz önünde bulundurarak yaptı. Bu tahıl içeren bir tariftir, ancak protein hala ilk bileşen ve bu nedenle büyük kaslarına hala iyi bakılıyor.

sıvı sabun yutulursa ne olur

Severiz Kilo kaybı için Purina Pro. Bu yiyecek fazla kilolu birçok farklı ırk için harikadır. laboratuvarlar dahil veya boksörler.


Mavi Buffalo Sağlıklı Kilo

Blue Buffalo Life Protection Formula Sağlıklı…
 • ÖNCE GERÇEK ET: Blue Buffalo yiyeceklerinde her zaman gerçek et bulunur ...
 • AĞIRLIK YÖNETİMİ KÖPEK MAMASI: Düşük kalorili formüle edilmiştir ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL BİR KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek mamaları en iyi ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Life Protection serisinden, bu mama maması,% 22'lik bir protein içeriği ve% 9'luk bir yağ içeriği sunar. Lif içeriği% 10'dur, bu da onun çok daha uzun süre daha dolgun hissedeceği anlamına gelir, böylece Büyük Pirenelerinizin yapmayacağından emin olabilirsiniz. yaramaz atıştırmalıklar için yağmalamak Bu tarifte eskisinin yarısı kadar. L-karnitin de listelenmiştir, bu yüzden bu onun metabolizmasını canlandırmaya yardımcı olacaktır.

Severiz Blue Buffalo, diğer premium tekliflerinden bazılarına uyan bir kilo yönetimi ürünü piyasaya sürdü.


Son düşünceler

Büyük Pireneler büyük bir köpektir. eşit derecede büyük kalp ama bununla birlikte en iyi beslenmeye ihtiyaç duyan büyük bir mide de gelir. Geniş yapısı ve basınçlı kemikleri ve eklemleri ekstra desteğe ihtiyaç duyar. Burada verdiğimiz bilgilerden yararlanmak, günümüz pazarındaki Büyük Pireneleriniz için en iyi köpek mamasını bulmanıza yardımcı olacaktır. Yavru köpeğinizin tüm beslenme ihtiyaçları, bu makalede önerdiğimiz yüksek kaliteli mama tanelerinden herhangi birinde karşılanabilir.

Yorumlar