Arkansas (Lake Wilson, Paws Little Rock & More) İçindeki En İyi Köpek Parkları

Arkansas (Lake Wilson, Paws Little Rock & More) İçindeki En İyi Köpek Parkları

Arkansas ABD'nin güneydoğusundaki bir eyalet olan Natural State, Mississippi Nehri ile çevrilidir ve birçok parkı ve el değmemiş vahşi alanlarıyla ünlüdür. Arkansas'ta tatil yaparsanız, kaplıcaları ziyaret edin, muhteşem dağ manzarasını seyredin, gizemli kireçtaşı mağaralarını keşfedin ve çarpıcı şelaleler olmazsa olmaz.

Alabama benzer , yürüyüş ve açık havada tatilciler kayak, tırmanma, geyik avı (sezon boyunca), dağ bisikleti ve geocaching keyfini çıkarabilir. Peki ya köpeğiniz? Peki neden onu da getirmiyorsun? Arkansas'taki en popüler köpek ırkı kaniş mi , fakat her çeşit mutt ve soyağacı yavrular buraya hoş geldiniz!Bu yazıda, Natural State'deki en popüler on köpek parkına bir göz atacağız. Ama önce, köpek arkadaşınızı yanınızda getirirseniz bilmeniz gereken bazı temel bilgileri ele alalım.

Lisanslar

Arkansas eyalet çapında lisans yasasına sahip değildir. Bununla birlikte, her şehir ve ilçenin ortak bir temayı izleyen köpek ruhsatlarıyla ilgili kendi düzenlemeleri vardır:american bully xxl yavru
 • Dört aylıktan büyük tüm köpeklerin bir ehliyeti olmalıdır.
 • Tüm köpekler kuduza karşı aşılanmalıdır.
 • Köpeğin kuduz aşı sertifikasının geçerlilik süresi 90 gün içinde sona ermemelidir.
 • Köpek ruhsat etiketiniz, bir tasma üzerinde gösterilmelidir. her zaman köpek tarafından giyilir .

Ziyaret etmeyi veya taşınmayı planladığınız bölge veya bölgelerdeki köpek ruhsatlandırma yasalarının doğru tarafında olduğunuzdan emin olmak için, daha fazla bilgi için yerel ilçe hükümet dairesiyle iletişime geçmenizi öneririz.

Tasma Kanunları

Arkansas'ın eyalet çapında bir tasma yasası yoktur, ancak köpeğinizin her zaman kontrol altında tutulması gerektiğini söylemek yeterlidir.

Arkansas'ta yerel yönetimler, belediyeleri için taslak yasaları çıkarmakla sorumludur, bu nedenle ziyaret edeceğiniz veya taşınacağınız bölgeler için bir veteriner veya yerel devlet dairesi ile yerel tasma yasasını kontrol etmeniz önerilir.Genel kurallar

Arkansas'taki köpek parkı kuralları genellikle aşağıdakilere dayanmaktadır:

 1. Köpek parkına girip çıkarken köpeğiniz tasmalı olmalıdır.
 2. Köpek parkını kullanırken köpekler, sahipleri tarafından denetlenmelidir.
 3. Tüm köpeklerin güncel şehir ruhsatları ve aşıları olmalıdır.
 4. Köpeğinizin dışkısını almalı ve verilen belirtilen kaplara atmalısınız.
 5. Bir seferde sadece iki köpek getirebilirsiniz.
 6. Sekiz yaşından küçük çocukların tasmasız köpek parklarına girmesine izin verilmez. Dokuz ila 13 yaş arası çocuklara bir yetişkin eşlik etmelidir.
 7. Köpek parkında eğitim ödüllerine izin verilir, ancak diğer yiyeceklere izin verilmez.
 8. Agresif hayvanlara izin verilmez.
 9. Dört aylıktan küçük köpeklerin köpek parkına girmesine izin verilmez.
 10. Sıcak olan köpeklerin parka girmesine izin verilmemektedir.
 11. Çivili tasmalara izin verilmez.

Köpeklere izin verilen tüm tasmasız köpek parkları ve eyalet parklarının, parkın girişinde sergilenen kendi kuralları vardır. Diğer eyaletler farklı kuralları vardır, bu yüzden buna dikkat ettiğinizden emin olun.

Arkansas'taki 10 Favorimiz

Şimdi, bu açık hava severlerin cennetiyle övünen on favori köpek parkının listemiz burada.Tasmalı olmaları koşuluyla, köpeklerin kabul edildiği bazı alanları ekledik. Bu alanlarda köpek atık istasyonları olmayabilir, bu nedenle bir miktar kaka çantası alın ve yanınızda köpek birikintilerini getirmeye hazır olun.


Wilson Gölü Parkı, Fayetteville

Lake Wilson Park ( buraya Fayetteville şehrinde.

Bu inanılmaz tasmasız alan, Lake Wilson Park'ın tamamını kapsar; Bu, 320 dönümlük muhteşem bir kırsal alan! Çok sayıda yürüyüş parkuru ve uygun büyüklükte bir göl de var. Köpeğinizin parkın herhangi bir yerinde tasmasız dolaşmasına izin verilir ve ayrıca göle dalmasına da izin verilir. Yolların yanı sıra, köpeğinizin iyi bir koşunun tadını çıkarabileceği veya bir frizbi veya topu kovalayabileceği açık çayır alanları vardır.

Tasmasız alan çitsizdir ve küçük ve büyük köpekler için ayrılmış alanlar yoktur, bu nedenle parkı kullanmadan önce evcil hayvanınız üzerinde iyi bir ses kontrolüne sahip olmanız gerekir. Bu, köpeklerin kaybolmasına neden olabilecek yerel vahşi yaşam da dahil olmak üzere çok sayıda ağaç ve dikkat dağıtıcı unsurların bulunduğu geniş bir alandır.Parkın büyük bir kısmı, uzun çimen ve çalılıkların arasında koşan köpekleri gerektirdiğinden, köpeğinize keneler ve pireler için tedavi yaptırmanız önemlidir ve ayrılmadan önce istenmeyen yolcular için onu kontrol etmeniz önerilir. Parkı kullanmak için, Fayetteville şehir köpeği ruhsatına sahip olmanız gerekir.

Köpek atıkları için sağlanan çöp kutuları olmasına rağmen, evcil hayvanınız için temiz su ve bol miktarda kaka torbası getirmeniz gerekecektir.


Paws Köpek Parkı, Little Rock

Paws Dog Park, Murray Park'ın bir parçasıdır ( buraya ) Little Rock'ta.

Burada, ailelere uygun Murray Park'ta tasmasız özel bir köpek alanı bulacaksınız. Köpeklerin tasmasız dolaşması için çitle çevrili iki alan vardır. İki dönümlük bir alanı kaplayan bir alan, 30 kilodan daha büyük köpekler içindir. İkinci muhafaza, yarım dönüm boyutunda daha küçüktür ve 30 pound'un altındaki daha küçük köpekler tarafından kullanılmak üzere ayrılmıştır.Köpek parkının her bölümünde içmeye veya oyun oynamaya uygun su sağlanmaktadır. Burada sizi ve evcil hayvanınızı yaz günlerinde serinletecek çok sayıda gölge ağacı var ve oturup evcil hayvanınızın oyununu izleyebileceğiniz banklar da var. Çocuk oyun alanının yakınında tuvaletler bulacaksınız. Ayrıca kaka torbaları da sağlanmıştır, bu yüzden lütfen evcil hayvanınızın arkasını temizleyin.

Park, tasmasız olarak belirlenmiş bir alan olmasına rağmen, otopark ile köpek parkı girişi arasında hareket ederken köpeğinizi bir ipte tutmalısınız. Ayrıca acil bir durumda yanınızda her zaman bir tasma taşımalısınız. Köpeğiniz tasmasız bölgeye girmeden önce sivri uç, kıstırma ve boğma tasmaları çıkarılmalıdır. Kullanıcıların ve evcil hayvanlarının güvenliği için, köpek parkında cam kaplarda yiyecek ve içecekler kesinlikle yasaktır.


Kaplıcalar Bark Parkı, Kaplıcalar

Kaplıcalar, Ouachita Dağları . Şehir, doğal kaplıcaları ve güzel Ulusal Orman Parkı ile ünlüdür ve görülmeye değerdir.Hollywood Park'ın tam karşısında, Hot Springs Bark Park'ı bulacaksınız ( buraya ). Bu tasmasız park nadiren kalabalıktır ve köpeklerin ve sahiplerinin güzel manzaralarla çevrili dinlenmeleri için mükemmel bir yerdir. Büyük ve küçük köpekler için ayrı tasmasız alanlar vardır ve köpek sahipleri için de bol miktarda oturma yeri vardır.

Sıcak yaz günlerinde, köpek sahipleri ve evcil hayvanlarının kullanımı için sağlanan iki fıskiye ve hortuma bayılacaksınız. Ayrıca, bir yangın musluğu, geniş bir alan ve köpeğinizin keşfedip oynaması için birkaç tünel vardır. Köpek çöpü istasyonu vardır ve poşetler sağlanmaktadır. Tüm köpek bakıcılarının 16 yaşında veya daha büyük olması ve bir yetişkinin altı yaşın altındaki çocuklara eşlik etmesi gerektiğini unutmayın.

Hot Springs Bark Park, bölgedeki en iyi ve en popüler köpek parklarından biridir, ancak asla kalabalık olmaz. Ve evcil hayvanınız serbest bırakılmayı bitirdiğinde, neden yakındaki Hollywood Park'ta tasmalı bir gezintiye çıkmıyorsunuz?


Murphy Memorial Köpek Parkı, Rogers

Murphy Memorial Köpek Parkı ( buraya ) küçük Rogers kasabasında yer almaktadır. Park, trajik bir şekilde kanserden genç yaşta ölen genç bir çocuk olan Ryan Murphy'nin anısına yaratıldı. Rogers'ın Humane Society ve topluluk grubu Paws for a Good Cause parkın bakımını üstleniyor. Giriş ücretsizdir.Küçük ve büyük köpekler için alanları olan çitle çevrili üç muhafaza ve çok amaçlı bir çalışma vardır. Tüm alanlar tasmasız bölgeler olarak belirlenmiştir, ancak acil durumlar için yanınızda bir tasma getirmeniz gerekir. Gölgeli piknik masaları ve dinlenebileceğiniz banklar bulacaksınız ve ayrıca bir köpek küveti ve bir çeşme de vardır. Bir atık istasyonu ve kaka torbaları sağlanmıştır, bu nedenle lütfen köpeğinizin arkasını temizleyin.

Burada ayrıca köpek çevikliği ekipmanı ve evcil hayvanınızın tasmasız keyfini çıkarması için bol miktarda alan bulacaksınız.


Fort Smith Köpek Parkı, Fort Smith

Fort Smith Köpek Parkı ( buraya ) Fort Smith kasabasında.

Fort Smith Köpek Parkı, sadece köpeklere mahsus geniş, çitlerle çevrili bir alandır! Kendiniz de egzersiz yapmak istiyorsanız, 40 dönümlük çevredeki patikayı takip edebilirsiniz. Sahiplerin eforlarından sonra dinlenebilecekleri banklar da var!

Köpeklerin içinde yüzebileceği veya kürek çekebileceği bir gölet vardır, ancak yavrularınızın ıslanmasını istemiyorsanız, daha küçük çitlerle çevrili alanı sudan uzakta kullanabilirsiniz. Olgun ağaçların sağladığı pek çok gölge vardır. Park, hafta sonları yerlilerin favorisi ve park yeri çok küçük, bu yüzden erken gelin! Burada bir köpek çeşmesi bulacaksınız, ancak park korunmuyor, bu yüzden kaka torbaları getirmeniz ve Fido'nun atıklarını bertaraf için yanınızda götürmeniz gerekecek!

Parkın etrafında bol miktarda uzun çim ve çalı var, bu yüzden gitmeden önce yavru kene olup olmadığını kontrol edin.

avustralya çoban laboratuvarı karışımı

IAMS Köpek Parkı, Fayetteville

Bryce Davis Park'tan IAMS Dog Park'a giden yolu takip edin. buraya Fayetteville'de.

Bu sevimli açık alan, biri küçük köpekler ve yavru köpekler, diğeri daha büyük köpekler için olmak üzere iki geniş tasmasız köpek parkı sunmaktadır. Park bakımlıdır ve piknik masaları ve bir çardağı vardır. Köpeğiniz için bir çeşme ve içinde yüzmek için bir gölet vardır! Her iki köpek bölmesinde, köpeğinizin atlayarak eğlenebileceği küçük bir sıçrama vardır ve büyük köpek bölgesinde de bir çember vardır.

IAMS yoğun bir köpek parkıdır ve evcil hayvanınızın peşinden gitmelisiniz. Poop torbaları ve atık istasyonları sağlanır.


Bentonville Bark Parkı, Bentonville

Bentonville Bark Park yer almaktadır ( buraya ) Bentonville şehrinde.

Bu 1,3 dönümlük köpek parkı, Kuzey Bentonville Yolu üzerinde yer alır ve hem sakinler hem de ziyaretçiler tarafından sevilen, en beğenilen bir tesistir. Park üç bölüme ayrılmıştır. Küçük köpekler ve daha büyük köpekler için bir bölge var. Orta bölümde, zorlu bir mücadeleden hoşlanan köpekleri olanlar için bir 'A' çerçevesi, zıplamalar ve bir tünel gibi çeviklik ekipmanı bulacaksınız.

Evcil hayvan sahiplerinin rahatlayabilecekleri ve benzer düşünen başkalarıyla köpek dedikoduları değiş tokuş edebileceği banklar var. Temizlik için sağlanan köpek atık istasyonları vardır.

Bu köpek parkıyla ilgili tek küçük sorun, köpek su çeşmesinin park kapısının dışında yer almasıdır. Bu, bir kase getirmeniz ve gerektiğinde evcil hayvanınız için doldurmanız gerektiği anlamına gelir. Antrenman ödüllerine ve tenis toplarına izin verildiğini, ancak parkta başka yiyecek ve oyuncaklara izin verilmediğini unutmayın.


Gulley Parkı, Fayetteville

Gulley Parkı bulacağınız güzel bir alan ( buraya ) Fayetteville şehir merkezinde. Yaz aylarında park, konser gibi etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Çok sayıda açık yeşil alan, kum voleybolu ve iki çocuk oyun alanı vardır. Tuvalet, piknik alanları ve bir de köşk var.

Köpekler tesisi ziyaret edebilir tasmalı ve 27 dönümlük gölgeli parkta veya onu çevreleyen 1,5 kilometrelik parkurda rahatlatıcı bir yürüyüşün tadını çıkarabilirsiniz. Asfalt yürüyüş, Fido ile gece yürüyüşü için aydınlatılmış ve güvenlidir.

Burada köpeğe özgü tesisler bulunmadığından, köpeğiniz için bol miktarda kaka torbası ve bir miktar su getirmeniz gerekecektir.


Eureka Springs Bark Parkı, Eureka Springs

Eureka Springs Bark Parkı 2014 yılında açıldı ve (burada) Eureka Springs ilçesinde yer almaktadır.

Park yaklaşık bir dönümlük bir alan boyunca uzanır ve küçük bir köpek bölgesi ile büyük bir köpek alanı arasında bölünmüştür. Ziyaretçiler parkı, gölgesi ve ormanlık alanlarının yanı sıra köpeklerinin keşfetmeyi sevdiği büyüleyici doğal özellikler için seviyor. Susamış yavrular için bir su çeşmesi ve bir de köpek atık istasyonu var.


Bark Bar, Little Rock

Bark Bar ( buraya ) Little Rock şehir merkezinin tam merkezinde yer almaktadır.

Bark Bar, Arkansas'taki ilk kapalı ve açık köpek oyun alanı ve barıdır ve evcil hayvanınızı arkadaşlarıyla bir eğlenceye götürmek için mükemmel bir yerdir. Yavru köpeğiniz oynarken, köpek seven arkadaşlarınızla birlikte bara bakın.

Bir kahvenin, bir kokteylin ya da yerel bir biranın tadını çıkarabilirsiniz, ancak köpeğinizin dışlanmış hissetmesine gerek yoktur! Oynamayı bitirdiğinde, yemeği bitirmesi için köpek arkadaşınıza bir tabak Mini Havuç, bir Spaniel Sundae veya bir Köpeğin Köpeği ve bir Kuçu Ale ile ikram edin! Yemek yerken ve içerken (yüksek) masaların etrafında dolaşan köpeklerin olması kesinlikle yeni bir deneyimdir ve herkes için değil, özellikle masanızın altındaki dilencileri sevmiyorsanız!

Dışarıdaki köpek parkı alanı süper temizdir ve oyunun güvenli ve makul derecede düzenli olmasını sağlamak için görevde olan 'Bark Rangers' vardır. Su sıçratma havuzları, oyuncaklar ve oynamak için çok yer var. Çimlendirilmiş alanlar sentetik olduğundan yavrularınız çamurla kaplı kalmaz.

Bark Bar'ın oyun alanlarına girmek için, bir günlük geçiş satın almanız veya aylık veya yıllık üyelik için abone olmanız gerekir. Bark Bar, salıdan cumaya 16.00-22.00, cumartesi günleri 11.00-22.00 ve pazar günleri 12.00-20.00 saatleri arasında açıktır.


Son düşünceler

Tatil yapmayı veya Arkansas eyaletine taşınmayı ve köpeğinizi yanınızda getirmeyi planlıyorsanız, nereye giderseniz gidin Natural State'in sunabileceği çok şey olduğunu duymaktan memnun olacaksınız.

Güzel bakımlı parklarda köpeğinizle tasmalı bir gezintiye çıkın, geleneksel tasmasız köpek parkının aceleciliğine katılın ya da evcil hayvanınızı Bark Bar'da öğle yemeğine çıkarın. Zevkiniz ne olursa olsun, Arkansas'ta hepsi var!

Yorumlar