Seçici Yiyenler İçin En İyi Köpek Mamaları: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Seçici Yiyenler İçin En İyi Köpek Mamaları: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Sevgili evcil hayvanınızın yemek yemeyi reddetmesi endişe verici ve stresli olabilir. Onları veterinere götürdünüz ve tıbben yanlış bir şey olmadığına karar verdiniz, ama yine de yemek zamanında burunlarını çeviriyorlar. Tüylü en iyi arkadaşın için en iyisini istiyorsun ve sağlıklı, dengeli beslenme çok önemli.

Evcil hayvanlarımıza neyi sevip neyi sevmediklerini sorabilsek daha kolay olmaz mıydı? Bir sonraki en iyi şey bizde. Aşağıda, diğer evcil hayvan ebeveynlerinin hayvanlarını artırmada başarılı buldukları denenmiş ve gerçek seçenekler verilmiştir. seçici yiyenin iştahı . Yavru köpeğinizin karşı konulamaz bulduğu bir gıda markası, devam ettirmek için bir yemek kabı veya hem sağlıklı hem de lezzetli alternatif diyetler arıyorsanız, sizi teminat altına aldık!Aşağıda, seçici yiyiciler için en sevdiğimiz köpek mamalarını ele alacağız ve size yavrularınızın neden yemek yemediğinin bir listesini vereceğiz. Herhangi bir konuda hızlı olduğunuzdan emin olmak isteyeceksiniz. potansiyel sağlık sorunları Bu, yavrularınızın düzenli yemek yemesini engelliyor olabilir. Yiyecekleri değiş tokuş etmenizi istemediğiniz durumda yiyecek süsleyicilerine de bakacağız. İçeri girelim.

Bir Bakışta: Seçici Yiyenler İçin Favori Yemeklerimiz

En İyi Seçim: Dürüst Mutfak Köpek Maması
Bütçe Seçimi: Purina Pro SAVOR
Yemek Topper Alternatifi: Stella & Chewy's Yemek Mikseri

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Köpeğinizin Diyetini Seçmek

Köpeğinizi Seçmek

Kendinizi eğitmek Uygun diyet ve köpeklerde seçici yemenin nedenleri, köpeğinizin iştahsızlığını ele alırken başlamak için yararlı bir yer olabilir. Aramanıza yardımcı olmak için, köpek arkadaşınızı neyle besleyeceğinize karar verirken yararlı bulabileceğiniz bazı bilgileri derledik.

Diyet seçimi olabilir evcil hayvan ebeveynleri için zor özellikle elinizde seçici bir yiyen varken. Buradaki anahtar, hem lezzetli hem de bütçeniz dahilinde yüksek kaliteli, dengeli bir diyet bulmaktır. Yukarıda özetlediğimiz seçenekler sizi köpeğiniz için en iyi seçeneği bulmaya yaklaştırabilir. Ancak her yavru farklıdır. Öyleyse, bir diyet seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsedelim. seçici yiyen köpek . • Köpekler, omnivor bir diyetle hayatta kalabilir, ancak atadan ve biyolojik olarak etoburdur.
 • Köpeğinizi et bazlı bir diyetle beslemek, genellikle en iştah açıcı ve besleyicidir.
 • Yağlar, yiyeceklerin tadını hem insanlar hem de köpekler için daha iyi hale getirir.
 • Köpeğinize gelince, hayvansal yağlar en iyi seçeneğinizdir ve yavrularınızın salya akmasını sağlayacağınızdan emin olabilirsiniz.
 • İdeal olarak, evcil hayvanınızın mamasında gıda boyaları ve aroma katkı maddeleri bulunmamalıdır.
 • Evcil hayvanınızın sağlığı için kötü olabilecek koruyucular içeren yiyecekleri atlayın.
 • Köpeklerin et temelli bir diyetle beslenmesi gerektiğini kabul ederken, bazıları meyveler gibi yavrular ve sebzeler.
 • Elbette daha taze ve organik tercih edilir. Ekstra lezzet ve doku eklemenin yanı sıra.
 • Meyve ve sebzeler, köpeğinizin sağlığı için yararlı olan birçok vitamin ve mineral sağlar.
 • Bazı köpeklerin bir tavuksuz köpek maması Kanatlı hayvan alerjileri varsa.

Alt satırda gerçek, kaliteli malzemeler ve köpek dostlarımızı anlamak genellikle farkı anlayabilir. Bazı köpekler önlerine konan her şeyi yerken, diğerleri etin 'aroması' ile gerçek et arasındaki farkı anlayabilir ve bundan daha az etkilenirler. Köpeğiniz yiyecekleri reddediyorsa, nedeni bu olabilir. Köpeğinizi doğal malzemelerle beslemek, mama yemlerinin o kadar da kötü olmadığına onları ikna etmek için yeterli olabilir.

Seçici Yiyen Nedir?

Seçici Köpek Yiyicinin Yaratılışı

Köpeğinizin seçici bir yiyici olmasının birçok nedeni olabilir. Evcil hayvanınızın yemeyi reddediyor ve sorunun bazı kaynakları diğerlerinden daha ciddidir. Tavsiyemizden herhangi birinde olduğu gibi, size yalnızca rehberlik sağlayabiliriz. Yavru köpeğinizin davranış biçimiyle ilgili endişeleriniz varsa, veterinerinize danışmalısınız. Köpeklerde seçici yemenin yaygın nedenlerine bir göz atalım.

Sağlık

Her şeyden önce, emin olmak istersiniz temel sağlık durumu köpeğinizin yeme ilgisinin azalmasına neden olmuyor. Seçici yemenin sağlıkla ilgili olabileceğinin ilk işareti, bir köpeğin aniden yemeyi bırakmadan önce hiçbir zaman yiyecek konusunda seçici olmamış olmasıdır. Herhangi bir sağlık sorununu ekarte etmek için ilk durağınız veteriner hekim olmalıdır.Cavapoo

Köpeğiniz acı çekiyor olabilir mide-bağırsak sorunları mide bulantısı veya hazımsızlık gibi, onları yemek yemeye isteksiz kılar. Genel olarak ciddi bir sağlık sorunu olmasa da, hazımsızlık nedeni diyetlerinden çıkarılmazsa kronik olabilir. Bu soruna yardımcı olabilecek hassas mideli yavrular için yiyecek seçenekleri vardır. Genel alerjenleri içermeyen yüksek lifli ve probiyotik diyetlere odaklanın.

Atıştırmalıklar

Evcil hayvanınıza bir sağlam raporu , sizi ve köpeğinizin yiyeceklerle ilgili alışkanlıklarını inceleme zamanı. Yavru köpeğiniz gün boyunca çok fazla atıştırmalık veya ikram alıyor mu? Onlara masa artıkları veya hatta artıkları veriyor musunuz? Tüm bu ikramlar, köpeğinizi, muhtemelen daha besleyici olan gerçek yemeği için aç olmadıkları noktaya kadar dolduruyor olabilir. Ayrıca anne ve babasının akşam yemeğinden tercih ettikleri o tavuk parçasını almaları umuduyla ana yemeklerini görmezden gelebilirler.

Ayrıca, serbest beslemeyi azaltmanızı ve belirlenmiş yemek zamanı evcil hayvanınız için. Atıştırmalıkları kesmek, sofradan beslemek ve yiyeceklerine ücretsiz erişim, köpeğinizin yemek zamanı sırasındaki açlığını ve dolayısıyla genel iştahını artırmaya yardımcı olabilir.

Yemek Kalitesi ve Tazelik

Yukarıda belirtildiği gibi, sorun, sağladığınız yiyecek türüyle başlayabilir. Düşük kaliteli ve lezzet eksikliği , köpeğiniz vazgeçiyor olabilir. Seçtiğiniz belirli et bazlı etleri sevmiyor olabilirler. İle deney yapma köpeğin tercihleri sevdikleri yiyecek türünü belirlemek için yeterli olabilir.Beslenmenizin taze olduğundan emin olun. Son kullanma tarihlerini kontrol etmek ve evcil hayvanınızın mamasını uygun şekilde saklamak hem tadı hem de sağlığı açısından önemlidir. Yiyecekleri asla bir günden fazla dışarıda bırakmayın. Kalanları buzdolabına koyabilirsiniz, ancak sadece fırlatıp her öğüne taze başlamak .

Son olarak, sorun, doku ve sıcaklık tercihi kadar küçük bir şeye dayanabilir. Bunun küçük köpeklerde büyük köpeklerden daha yaygın olduğunu görüyoruz. Chihuahua gibi küçük bir köpeğiniz varsa, şuna bakmak isteyeceksiniz. Chihuahua cinsi için özel olarak yapılmış yiyecekler . Köpeğinizin sert yiyecekleri yemeyi zorlaştırabilecek diş problemleri varsa, bu özellikle önemlidir. Sıcaklık da bir faktör oynayabilir. Köpeğiniz olabilir mamalarına kayıtsız ama biraz su ekleyip ısıttığınızda aniden bir su birikintisine dönüşür.

Irk Eğilimleri

Konu yiyecek olunca, bazı ırklar diğerlerine göre daha zor. Çoğu zaman köpeğe geliyor , ancak doğası gereği diğerlerinden daha çekici olabilen bazı ırklar vardır. Yemek söz konusu olduğunda seçici olabilen bazı ırklar Büyük Pireneler , Sibirya kurdu , ve Alman Kurdu . Yavru köpeğiniz için doğru kuru mama yemini bulmanız birkaç farklı gıda deneyi gerektirebilir, bu yüzden test ederken cesaretiniz kırılmasın.Seçici Yiyenler İçin İpuçları

Seçici yiyicinizin daha fazla olması için yardımcı olabileceğiniz birçok yol varken yemek dostu , kullanabileceğiniz diğerlerinden daha iyi olan bazı ipuçları ve püf noktaları vardır. Aşağıda, yukarıda tartışılan çözümlerin yoğunlaştırılmış bir kontrol listesini ve deneyebileceğiniz birkaç ek öneriyi bir araya getirdik.

 • Bul lif açısından zengin yiyecek hassas mideler için sağlıklı sindirimi destekleyen seçenekler
 • İkramları, atıştırmayı ve sofradan beslemeyi sınırlayın
 • Köpeğinize tüm gün yiyeceklerine erişim izni vererek serbest beslemeyin.
 • Köpeğinizin zevk alabileceği çok sayıda tada sahip yüksek kaliteli bir yemek seçeneği bulun
 • Köpeğinizin lezzet ve doku tercihlerini belirleyin
 • Yemekleri tatsız hale getirebilecek herhangi bir alerji veya hazımsızlık tetikleyicisini tanımlayın
 • Bazı seçici yiyici sahipleri, evcil hayvanlarını elle beslemede başarılı oldu
 • Su ekleyerek ve ısıtarak mama seviyenizi yükseltin, bazı köpekler sıcak yemek sever
 • Yemeyi ikna etmek için süsleri deneyin, bu evcil hayvanlara özel mağazadan satın alınan süslemeler olabilir
 • Ayrıca kıyılmış tavuk veya dana eti gibi ev yapımı yiyecekleri de deneyebilirsiniz.
 • Veterinerinize danışarak köpeğinizi çiğ bir diyet gibi alternatif bir diyete sokmayı deneyin.
 • Altta yatan tıbbi bir sorun olasılığını ortadan kaldırın

Veterineriniz, diğer alternatifleri tavsiye et yavrularınızın daha sık yemeye başlamasına yardımcı olmak için. İşlenmemiş diyetler daha popüler hale geliyor ancak yönetilmesi kolay değil ve kesinlikle en ekonomik seçenek değiller. Bununla birlikte, yavrularınızın sahip olabileceği başka temel sorun olmadığından emin olmak için her zaman veterinerinize danışmalısınız.


Seçici Yiyenler İçin En İyi Yiyecekler

Seçici Yiyenler İçin En Çok Tercih Edilenler

Seçici yiyiciniz belki de sıkıcı eski mama . Her gün aynı kuru, tatsız yiyecek parçalarını yediğini hayal edin. Sen de iştahını kaybedebilirsin, değil mi? Aşağıdaki köpek maması markaları, yavruların yüksek besin değerini korurken çıldırdığı lezzetli tatlarla doludur.Herhangi bir tür köpek maması üzerinde araştırma yaparken, FDA'nın köpekler ve evcil hayvan mamalarında DCM arasındaki korelasyonları araştırdığını belirtmek gerekir. Tahılsız gıdaların DCM'ye neden olabileceği söyleniyor, ancak bu henüz tam olarak kanıtlanmadı. Belirli gıdalar ile DCM arasında bir korelasyon vardır, ancak bu yalnızca belirlenmiş bir trend olmuştur ve nedenselliğe eşit tam bir korelasyon değildir. Çalışma hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız, şunları yapabilirsiniz: makaleye buradan göz atın .


Dürüst Mutfak Köpek Maması

Dürüst Mutfak İnsan Sınıfı Susuz ...
 • BEDAVA TAVUK VE ORGANİK TAM TAHILLAR: Dürüst Mutfak…
 • SÜPER LEZZETLİ & YÜKSEK PROTEİN: Bu tarif insanla dolu ...
 • TAMAMI DOĞAL VE ABD'DE ÜRETİLMİŞTİR: Bu doğal köpek maması ...
 • İNSAN DERECESİ: Dürüst Mutfak% 100 insan sınıfıyla yapılmıştır ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

The Honest Kitchen'ın bu nefis seçeneği, aşağıdakiler dahil çeşitli tatlarda gelir: kafessiz hindi , serbest dolaşan tavuk ve çiftlikte yetiştirilmiş sığır eti. Bu proteinler, çeşitli meyveler, sebzeler ve organik tam tahıllı arpa ile karıştırılır ve ardından dehidre edilir. Bu susuz işlem, bu tarifin insan sınıfı bileşenlerinde bulunan tüm orijinal besinleri korurken, yiyecekleri korumanın kanıtlanmış etkili bir yöntemidir.

Su eklemek, yemeği yemeye hazır bir şölene dönüştürür! Seçici yiyiciler için, su miktarını yavrularınızın tercihine göre ayarlamanızı öneririz, bazıları yiyeceklerini daha dokulu ve gevrek tercih ederken, diğerleri çorbalı bir et suyu ister. Daha doyurucu bir tat için suyu da ısıtmalısınız.Seçici köpekler için en popüler seçenek tavuk tarifidir. Bu kaliteli organik seçim, protein dolu , kaloriler, vitaminler, mineraller ve antioksidanlar - hepsi yavrularınızın sağlıklı ve dengeli bir beslenme için ihtiyaç duydukları doğru besinleri alırken aynı zamanda harika bir tada sahip olmasını sağlamak için dahil edilmiştir! İlk dört bileşen tavuk, arpa, patates ve keten tohumudur. Bu birinci sınıf malzemeler ve lezzet dolu ısırıklar sayesinde, The Honest Kitchen’ın Organik Tam Tahıllı Tarif, seçici yiyicileri olan köpek sahipleri arasında temel bir seçim haline geldi ve birçoğu, yavrularının yemek zamanı etrafında artan heyecan yaşadığını bildirdi.

Severiz tüm malzemelerin 'insan sınıfı' olduğunu ve sahipleri yalnızca 'insan yemeğine' ilgi duyduklarından şikayet eden köpekler için mükemmel bir seçim olduğunu. Koruyucu içermeyen organik bir tariftir, GDO içerikler, yapay tatlandırıcılar veya diğer istenmeyen şeyler hakkında endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir.


Rachael Ray Nutrish

Rachael Ray Nutrish Sıfır Taneli Doğal Kuru…
 • (1) 23 Pound Çanta Kuru Köpek Maması içerir
 • Gerçek somon 1 bileşendir
 • Yapay koruyucular, renkler veya yapay tatlar yok
 • İlave vitamin ve mineral içeren doğal köpek maması
2020-09-01 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Popüler şef ve talk-show sunucusu Rachael Ray, Nutrish adlı kendi evcil hayvan maması serisini yarattı. Bu kuru gıda formülünün, Amerika'da yetiştirilen malzemeleri kullanması ve gerçek protein hiçbir dolgu maddesi veya yan ürün içermez. Her tarifin formülünde, en popüler seçenekleri somon, sığır eti ve kümes hayvanları olmak üzere ilk bileşen olarak listelenen protein bulunur. Bu, mama mamasına köpeklerin (evet, seçici yiyiciler bile) sevdiği karşı konulamaz et bazlı bir lezzet verir!

Bu çok makul fiyatlı bir seçenektir ve yavrularına tahıl içermeyen bir diyet uygulamak isteyenler için harikadır. ABD'de üretilen formül herhangi bir yapay tatlandırıcı veya koruyucu içermez. Tarifte ayrıca sağlıklı bağırsak ve sindirimi desteklemeye yardımcı olan ve hassas mideli köpekler için çok faydalı olabilecek prebiyotikler de vardır.

Süre küçük cins seçici yiyiciler burnunu sert mama haline getirebilir, ılık suyla mama tanesini yumuşatmaya yardımcı olabilir. Kuru mama kuru meyve ve sebzelerle karıştırılarak dengeli bir beslenme diyetinin tüm gereksinimlerini karşılar. Hakemler, Nutrish'i piyasadaki en lezzetli kuru gıda seçeneklerinden biri olarak övüyorlar. Uygun fiyata sıfır hazırlıklı kuru mamanın rahatlığı ile Nutrish, seçici yiyiciniz için bir çözüm olabilir!

Severiz Bu formülün proteinlerini en önemli bileşen olarak listelediğini, sonuçların köpeklerin karşı koyamayacağı yoğun bir etli tadı olduğunu. ABD'de üretilmiştir ve köpeğinizin mamasının nereden geldiğini bildiğiniz ve Amerikan işletmelerini desteklediği anlamına gelen Amerikan çiftliği malzemelerine sahiptir. Nutrish kârının bir yüzdesi ABD hayvan kurtarma organizasyonlarına bağışlanıyor.


Vahşi Pasifik Akıntısının Tadı

Antik Taneli Yabani Tadı ...
 • Vahşi antik derenin tadı; füme somon ile; gerçek balık ...
 • Tahıl sorgum gibi eski, tam tahılların bir kombinasyonu ...
 • AAFCO ve FDA gerekliliklerine göre formüle edilmiş ve ...
 • Dünyanın her yerinden GÜVENİLİR, SÜRDÜRÜLEBİLİR kaynaklardan içerikler; ...
2020-09-01 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tahıl içermeyen başka bir favori, Taste of the Wild’ın Pacific Stream formülüdür. Bu tarif, birçok sahibinin seçici yiyenlerin zevk aldığını bildirdiği protein tabanı olarak somon içerir. Kuru mama, hem büyük hem de küçük ırklar için kolayca çiğnenebilir ve eşit derecede eğlencelidir.

Bu makale için, Pasifik Akıntısı'nın somon tarifine odaklanıyoruz çünkü somon her ikisi de yüksek protein sindirilebilirliği nedeniyle alerjisi ve hassas midesi olan köpekler için idealdir. Somon aynı zamanda listelenen ilk malzemedir! Formül, tatlı patates gibi sağlıklı karbonhidrat kaynakları içerir ve yaban mersini, domates ve ahududu gibi lezzetli meyve ve sebzelerle doludur. Sonuç, vitaminler, mineraller ve omega yağ asitleri .

Rachael Ray’ın Nutrish formülünün aksine, Pacific Stream mısır veya soya ürününe sahip değildir, bu da bu yaygın alerjenlerden muzdarip yavrular için mükemmel bir seçimdir. Taste of the Wild tarifi kuru bir formülle gelir, ancak aynı zamanda ekstra seçici yiyiciler için ıslak yiyecek seçeneği de vardır. çatırdamaktan hoşlanmıyorum .

Severiz Somon, listelenen ilk içeriktir, yani bu formül çoğu köpeğin sevdiği güçlü bir somon aromasına sahip olacaktır. Bu tarifte tahıl, mısır, buğday gibi yaygın alerjenler yoktur ve herhangi bir dolgu maddesi veya suni tat içermez. Taste of the Wild'ın sindirim sağlığı için türe özgü üç farklı probiyotik içermesini seviyoruz.


Fromm Oyunu Kuş Tarifi

Fromm Dört Yıldızlı Tahılsız Kuru Köpek Maması, Av ...
 • Köpek Maması, Kuru Köpek Maması, Dört Yıldızlı, Fromm, Game Bird, Tahılsız
2020-09-01 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Seçici yiyen köpek sahipleri buna yemin ediyor yüksek kaliteli mama aile şirketi Fromm'dan seçenek. Seçici yiyiciler arasında en başarılı formül ördek, sülün, bıldırcın ve hindi içeren Game Bird Tarifidir. Et ağırlıklı malzemeler, bunu direnmesi zor bir seçenek haline getirirken, aynı zamanda birçok başka besin, vitamin ve mineral ile dengelenir. Bununla birlikte, farklı etlerin karışımı, şüpheli et bazlı bir alerjiyi belirlemeye çalışan sahipler için harika bir seçenek olmadığını kanıtlıyor.

Mama maması kolayca çiğnenebilir, 'bezelye büyüklüğünde' olarak tanımlanır ve hem küçük hem de büyük köpekler için harika bir seçenek olabilir. Hatta sahipler, dişleri eksik olan yavruların bu mamayı başarıyla çiğnediğini bile bildirdi. Fromm, sağlıklı sindirimi ve düzenli bağırsak hareketlerini teşvik etmek için yiyeceklerine köpek onaylı probiyotikler ekler.

Burada pek çok iyilik olsa da, Fromm'un dezavantajları yok değil. Onlar bir daha pahalı Bu listedeki diğer birçok seçeneğe göre daha fazla seçenek, ancak şirket bu fiyat artışının bir nedeni olduğunu iddia ediyor. Fromm, bir aile şirketi olmaktan ve yalnızca bir bedeli olan en kaliteli malzemeleri kullanmaktan gurur duymaktadır.

Severiz Ördek listelenen ilk içeriktir, yani bu formül çoğu köpeğin sevdiği güçlü bir et aromasına sahip olacaktır. Bu tarif tahıl içermez, yani tahıl, mısır ve buğday gibi yaygın alerjenlerin olmadığı anlamına gelir. İçerik listesi proteinler, taze meyveler ve sebzelerle doludur ve hatta seçici yiyenlerin sevdiği ilave lezzet için peynir içerir.


Purina Pro Planı TASARRUF

Probiyotikli Purina Pro Planı Kuru Köpek Maması, ...
 • Bir (1) 35 lb. Çanta - Probiyotikli Purina Pro Planı, Yüksek ...
 • İhale, kıyılmış parçalarla birleştirilmiş sert kuru mama ve ...
 • İlk bileşen olarak gerçek sığır eti içeren yüksek proteinli formül
 • Sindirimi desteklemek için garantili canlı probiyotiklerle güçlendirilmiştir ...
2020-09-01 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bazen tüylü arkadaşlarımız sadece seçici olmak için seçici davranmazlar. Birçoğu acı çekiyor mide-bağırsak sorunları midelerini üzen ve iştahlarını azaltan. Purina Pro Plan, aynı zamanda direnmesi de zor olan probiyotik dolu bir tarif oluşturarak sindirim sorunları olan seçici yiyiciler için özel olarak tasarlanmıştır.

Hem kuru hem de ıslak yiyecek seçeneklerinde bulunan Purina'nın Sığır ve Pirinç tarifi, aralarında en popülerlerinden biridir. seçici köpek sahipleri . Sığır eti bir numaralı bileşen olarak listelendiğinden, yavruların bu lezzetli etli lezzeti geri çevirmeleri zordur. Lif açısından zengin formül, sindirim sağlığının desteklenmesine yardımcı olurken aynı zamanda dengeli bir beslenme için gereken tüm mineral ve vitaminleri sağlar.

Purina Pro kesinlikle bu listedeki en uygun fiyatlı seçeneklerden biri ancak fiyat indiriminin bazı dezavantajları var. Bu tarifte renk katkı maddeleri, et yan ürünleri ve buğday glüteni bulunmaktadır. Köpek maması sadıklarının bu seçeneği geçmesi için yeterli olabilecek tüm istenmeyen şeyler. Bununla birlikte, Purina, seçici yiyicileri olan sahipler için uygun fiyatlı, dengeli ve lezzetli bir alternatif sunar.

Severiz canlı probiyotikler ve lif, sindirim sağlığını desteklemek ve gastrointestinal sorunlardan muzdarip köpeklere rahatlama sağlamak için formüle takviye edildi. Gerçek sığır eti, listelenen ilk içeriktir, yani bu formül, çoğu seçici yiyicinin sevdiği güçlü bir et aromasına sahip olacaktır. Purina Pro aynı zamanda bir bütçeyle dengeli bir diyet sağlamak isteyenler için çok uygun bir seçenektir. Danalar gibi devleri beslemek .


NUTRO Doyurucu Yahniler

NUTRO HEARTY STEW Yetişkin Yüksek Proteinli Doğal ...
 • On iki (12) 12,5 oz içerir. Teneke kutularda NUTRO HEARTY BUHAR Etli ...
 • Çiftlikte yetiştirilen kuzu et suyundaki bu kesmelerin ilk malzemesi ...
 • Besin açısından zengin ve lezzet dolu, tahıl içermeyen köpek maması ...
 • GDO içermeyen malzemelerle yapılmıştır *
2020-09-01 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tamam, burada hile yaptık. Bu kuru yemek değil Ancak Nutro Hearty Stews, ıslak yiyecekleri tercih eden seçici yemek sahipleri için popüler bir seçimdir. Adından da anlaşılacağı gibi Nutro, lezzetli bir sos içinde gerçek et parçaları ve sebzelerle karşı konulamaz güveç benzeri bir tarif sunmaktan gurur duyuyor. Tüm içerikler doğaldır, et yan ürünleri, koruyucu maddeler veya suni tatlar içermez.

Sahipleri, Kuzu tariflerinde özel bir şans yakaladılar ve seçici yiyenlerin bu lezzetli yahniyi geri çeviremeyecek kadar cazip bulduklarını bildirdi. Nutro Hearty Stews, tahıl içermeyen bir formüldür ve mısır veya soya gibi yaygın alerjenleri yoktur. Ayrıca yapay renklendirme veya tat da içermez, yani yavru köpeğinizin tattığı her şey gerçek bir anlaşma!

amerikan yolculuğu köpek maması hatırlama

Nutro, köpekler için mükemmel bir seçenek olduğunu iddia ediyor. hassas mideler ve cilt sorunları Bu, mide rahatsızlığı nedeniyle köpeği yemek yemeyi reddeden sahipler için harika bir seçenek haline getiriyor. Et parçaları biraz büyük olduğundan, bu formül daha büyük yavrular için en iyisi olabilir. Bu yemek için hazırlık gerekmez, ancak onu ısıtmak bu doyurucu yahniyi daha da iştah açıcı hale getirebilir!

Severiz Bu ürünün et ve sos tarifi, köpeklerin karşı konulamaz bulduğu yoğun et aroması ve kokusu nedeniyle seçici yiyicilerde çok olumlu sonuçlar verdi - insan ebeveynler kokunun iştah açıcı bulduğunu bile bildirdi! Bu tarif tahıl içermez ve herhangi bir yapay tat veya koruyucu içermez, bu da yavru köpeğinizi tamamen doğal beslediğiniz anlamına gelir.


Köpek Maması Toppers

Köpek Maması Toppers Alternatif

Yukarıdaki liste, seçici yiyenlerin sahiplerinin başarıya ulaştığı geleneksel köpek maması seçeneklerinden oluşmaktadır. Bununla birlikte, burunlarını mağazadan satın aldıkları köpek mamasına çeviren yavrular için başka çözümler de var. Çözümlerden biri yemek kabı kullanmak genellikle taze malzemelerle hazırlanan yeme ve alternatif diyetleri ikna etmek için. Bazen, seçici bir yiyicinin sadece yardıma ihtiyacı vardır.

Yemek kabukları, bir köpeği yemeye başlamaya ikna etmede çok etkili olabilir ve sonra bildiğiniz bir sonraki şey, akşam yemeğini yutmuşlardır! Çoğu zaman bu, seçici yiyiciler için uygun maliyetli ve az bakım gerektiren bir çözüm olabilir, çünkü sadece her öğünde köpeğinizin mamasının üzerine kabın serpilmesini gerektirir. Önerilerimizden birkaçı aşağıdadır.


Stella ve Chewy's Raw Topper

Stella ve Chewy'nin Dondurularak Kurutulmuş Çiğ Çiğneme ...
 • Seçici yiyiciler için mükemmel! Bir kaşık Yemek Karıştırıcı köpek maması ekleyin…
 • ABD'de üretilmiştir - her küçük yemek karıştırıcısı grubu dondurularak kurutulmuş ...
 • Hepsi doğal ve minimum düzeyde işlenmiş. Çünkü daha yakın yiyecekler ...
 • Ham beslenme ve rahatlık - Vermek her zamankinden daha kolay ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu yüksek puanlı yemek kabı, sahiplerine lezzetli, çiğnenebilir dondurularak kurutulmuş tavuk parçaları, tavuk organları ve kemikler sağlar. Bu kabın sadece lezzetli değil aynı zamanda besleyici olması için meyve ve sebzeler de dahildir. Eleştirmenler, Stella ve Chewy's'in köpeklerinin yemesini sağlayan ve aynı zamanda ek besinsel faydalarla dolu bir lezzet yumruğu eklemesini seviyor.


Stella ve Chewy's Akşam Yemeği Tozu

Stella ve Chewy'nin Dondurularak-Kurutulmuş Çiğ Marie's ...
 • Seçici yiyiciler için mükemmel! Kuru mama veya mama serpin…
 • ABD'de üretilmiştir - Marie'nin kafessiz büyülü her küçük partisi ...
 • Sadece iyi şeyler! % 95 et, organ ve kemikler + organik meyveler…
 • Evcil hayvanınızın diyetine herhangi bir miktarda çiğ eklemek iştahı artırabilir ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Özellikle doku konusunda titiz olan seçici yiyiciler veya sadece süsleri seçip gerisini geride bıraktığı bilinen kişiler için Stella & Chewy's, dondurularak kurutulmuş bir 'toz' seçeneğine sahiptir. Bu toz,% 95 et, organ, kemik ve organik meyve ve sebzeleri koruyan formülü ile orijinal kabuğunun tüm faydalarına hala sahiptir. Ancak, ısırık büyüklüğünde parçalar yerine, bu, mamasına ayırt edilemez bir tat katmak için köpeğinizin mamasının üzerine serpebileceğiniz bir toz olarak gelir.


Instinct Raw Boost Mikser

İçgüdü Dondurularak Kurutulmuş Ham Takviye Mikserleri Tahıl…
 • TÜM DOĞAL ETLİ DONDURULMUŞ ÇAM KÖPEK MAMASI ÜSTÜ: Çiğ ekleyin…
 • TAHILSIZ KÖPEK MAMASI KARIŞTIRICISI: Ham, bütün gıda malzemeleri donar…
 • KURU KÖPEK MAMASI YA DA KÖPEK BAKIMI: Çeşitlilik ve heyecan katın…
 • HAM İÇERİKLERİN GÜCÜ: Köpek mamamız saf, ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Instinct'in Freeze Dried Raw Boost'u, Stella & Chewy’nin ham kabına çok benzer. Bu yarışmacının da çok olumlu değerlendirmeleri var. En popüler topperleri, sorumlu bir şekilde tedarik edilen ve GDO'suz sebze ve meyveler dahil tamamen doğal olarak tanıtılan sığır eti seçeneğidir. Bu toppers, sağlıklı sindirimi destekler ve köpeğinizin yemeğine mükemmel bir ek besin olabilir ve aynı zamanda onları yemeye teşvik eder!


Dr. Harvey’nin İnce Öğütülmüş Köpek Maması

Dr. Harvey's Veg-to-Bowl İnce Öğütülmüş Köpeği…
 • Deneme Boyutu 6.5 oz, orijinal Dr ile aynı tahıl içermeyen formül ...
 • Yalnızca granül malzemeler kullanır, bu da onu özellikle iyi yapar ...
 • Daha düşük kalori sağlayarak Kilo Vermeye yardımcı olur, çok ...
 • Tamamen Doğal formülün tedavi ettiği ve ortadan kaldırdığı gösterilmiştir ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Dr. Harvey's Veg-to-Bowl İnce Öğütülmüş Köpek Maması, ev yapımı yemeklere susuz bir baz karışım olarak kendilerini tanıtır. Tamamen dengeli bir diyet oluşturmak için bu ürüne eklenmesi gereken tek şey et ve yağdır. Bu ince öğütülmüş formül aynı zamanda köpeğinizi yutmak için standart mama veya seçtiğiniz yiyecek için bir toz topper olarak mükemmel bir şekilde işlev görür. Bu toprak taneciksizdir, kalsiyum oranı yüksektir, boya veya koruyucu madde içermez ve tadı harikadır!


Alternatif Diyetler

Yerel evcil hayvan dükkanınızdaki raflarda ne varsa onu kesmiyorsa, ellerinizi biraz kirletmenin zamanı gelmiş olabilir. köpek yemeği hazırlığı . Açıkçası bu en uygun seçenek olmasa da, binlerce evcil hayvan ebeveyni, mağazadan satın alınan seçenekler yerine köpeklerini alternatif bir diyetle besleyerek yemin ediyor. Birçoğu, bunun sadece herhangi bir 'keskinliği' çözmediğini, aynı zamanda önemli besin faydaları olduğunu iddia ediyor.

Çiğ Diyet

Çiğ Köpek Maması Diyeti

Ev hayvanlarını beslemenin popülaritesi çiğ et diyeti son yıllarda yükseldi. Tatlı ve sıkı bir şekilde çiğ çiğ et ve kemiklerinizi besleme fikri iğrenç ve hatta barbarca görünse de, bu diyetin savunucuları köpek atalarının binlerce yıldır nasıl hayatta kaldığını savunuyorlar.

Vitaminler ve mineraller hala aynı derecede önemli et bazlı bir diyette. Yavru köpeğiniz, kalsiyum ve fosfor gibi hayatta kalmak için ihtiyaç duyduğu temel mineralleri hayvan kemikleri yoluyla alabilir. Diyetlerinde tavuk kanadı, hindi boynu, sığır kuyruğu kemikleri ve kuzu kaburga gibi yaklaşık 1/3 kemik bulunmalıdır. Vitaminleri çeşitli hayvanların karaciğer, böbrek ve dalağı gibi besin açısından zengin organlardan gelecektir.

Tabii ki, çiğ diyetin ana bileşeni kas eti . Bu etler yağsız olmalı ve birincil protein kaynağı olacağı için alımlarının yarısını oluşturmalıdır. Bu çiğ et diyetinin bazıları tarafından tartışmalı kabul edildiğini belirtmek önemlidir. Unutmayın, köpeğinizi herhangi bir alternatif diyete koymadan önce daima veterinerinize danışmalısınız. Diyetin güvenli ve bütünsel olduğunu belirlemek için yemek planınızı ve köpeğinizin tıbbi geçmişini gözden geçirebilirler.

Ev yapımı

Evde Pişmiş Köpek Yemeği

Köpeğinizin yemeklerini evde pişirmenin birçok avantajı vardır. Bilmenin huzuruna sahipsin tam olarak köpeğin ne yiyor . Adını veremeyeceğiniz hiçbir koruyucu, katkı maddesi, yan ürün veya bileşen yok. Ayrıca, seçici yiyiciler için standart mama yeminden çok daha çekici olacağı kesin olan insan dereceli tat faktörü de vardır. Üçüncü fayda tazeliktir. Daha fazla rahatlık için yemek hazırlasanız ve dondursanız bile, köpeğinizin diyeti büyük olasılıkla piyasadaki en taze yiyeceklerden biri olacaktır.

Bununla birlikte, köpeğinizi bir köpeğe geçirirken dikkat edilmesi gereken ciddi hususlar vardır. ev yapımı yemek planı . İlk olarak, maliyet ve rahatsızlık muhtemelen çoğu seçenekten daha yüksek olacaktır. Ancak bazı evcil hayvan ebeveynleri için işe koyulmaya isteklidirler. Bu harika! Ancak iyi niyet, en besleyici diyete yol açmaz. Evde hazırlanan yemeklere geçmeden önce eksiksiz bilgiye sahip olmanız önemlidir.

Çiğ diyette olduğu gibi, evcil hayvanınızın mamasında asla büyük bir değişiklik yapmamalısınız. veterinerinize danışmak . Yemek planınızı gözden geçirebilir ve köpeğinizin gelişmesi için ihtiyaç duyduğu tüm temel besinleri sağlayıp sağlamadığınızı belirleyebilirler. Yukarıda bahsettiğimiz, Dr. Harvey’nin Sebzeden Kaseye İnce Öğütülmüş Köpek Maması, ev yapımı yemekler uygun besinleri sağlamak için.

Yavru köpeğinizi dengesiz, evde pişirilen yiyeceklerle beslemek ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir ve yüzeye çıkması yıllar alabilecek eksikliklere yol açabilir. Yine de, araştırmanızda ve hazırlığınızda gayret ediyorsanız, günlük ev yapımı bir yemek, seçici yiyiciler için en lezzetli ve en taze çözüm olabilir!

Sıkça Sorulan Sorular

Her ay okuyucularımızdan özellikle seçici yiyenlerin beslenmesi hakkında bir dizi soru alıyoruz. Neyse ki, seçici yiyicilerle kendi deneyimlerimiz oldu, bu yüzden sitedeki bazı düzenli ziyaretçilerden aldığımız en popüler soruların bazılarını önceden yanıtlayacağımızı düşündük. Hemen başlayalım.

S. Seçici yiyicimi etkinleştiriyor muyum?
C: Köpeğinizi öğünler arasında bol miktarda atıştırmalık besliyorsanız, masa artıklarıyla uğraşıyorsanız veya bedavaya beslenmeye izin veriyorsanız, köpeğinizin seçici yeme alışkanlıklarını etkinleştirmeniz mümkündür. Bu davranışları sınırlamak, köpeğinizin yemek zamanı sırasında iştahını artırmaya yardımcı olabilir.

S. Köpeğim neden yiyecekle hiç sorun yaşamadıktan sonra birdenbire seçici bir yiyici oldu?
C: Köpeğinizin davranışındaki ani değişiklikler her zaman not edilmelidir. İştahsızlıklarına katkıda bulunabilecek herhangi bir sağlık sorununu ortadan kaldırmak için köpeğinizi veterinere götürmeniz en iyisidir. Köpeğinizin sadece bir aşamadan geçiyor olması muhtemeldir ve bu durum kendi kendine düzelir, ancak bu kararı eğitimli bir tıp uzmanına yaptırmak en iyisidir.

S. Seçici yiyicime yeni yiyecekleri nasıl tanıtmalıyım?
Cevap: Cevap çok yavaş! Yeni bir yiyecek veya diyet buldunuz, belki yukarıda listelenen önerilerden bile, seçici yiyen yavrunuzun denemesini isteyebilirsiniz. Bu harika! Bununla birlikte, bundan sonra gerçekleşecek geçiş süreci çok önemli olacaktır. Yeni mamayı köpeğinizin diyetine, sonraki birkaç hafta içinde kademeli olarak artan artışlarla eski mamasıyla karıştırarak yavaşça ekleyin.

S. Kuru Gıda, Toppers veya Alternatif Diyetler?
C: Gerçekten size ve köpeğinize bağlı. Bazı köpeklerin başlamaları için biraz kabuğa ihtiyacı vardır. Diğerleri için ise, doyamayacakları doğru gıda markasını bulmakla ilgilidir. Hazırlık zamanını karşılayabilen en zorlu yiyiciler veya evcil hayvan ebeveynleri için alternatif bir beslenme yolu olabilir. Önemli olan sabır, deneme ve yanılma ve sizin, köpeğinizin ve bütçeniz için işe yarayan o 'tatlı noktayı' bulmaktır.

Son düşünceler

Yemek yemeyi reddeden bir evcil hayvan cesaret kırıcı olabilir, ancak köpeklerini yiyecek konusunda heyecanlandırmak için evcil hayvan ebeveynlerine sunulan birçok çözümün sizi teşvik ettiğini umuyoruz. Yukarıda ana hatlarıyla en sevdiğimiz köpek mamalarından bazıları ve yemek kabı markaları , kontrol etmenizi öneririz. Alternatif bir diyetin sizin için yol olabileceğini düşünüyorsanız, lütfen en iyi eylem şekli için veterinerinize danışın.

İnternette binlerce makale bulabilirsiniz. en iyi köpek diyeti. Tıpkı insanlar gibi, izlenecek en iyi diyetin tek bir cevabı yoktur. Her köpek farklı olacak ve onlar için neyin işe yaradığını bulmalısın. Yavru köpeğinizle empati kurmak, başlamak için harika bir yerdir. Her gün aynı şeyi yemek zorunda olsaydın ne yemek isterdin? Nefis, taze, kaliteli, besleyici ve lezzetli bir şey, değil mi? Oradan başlayın ve gerisi mutlaka takip edin. İyi şanslar!

Yorumlar