Schnauzer Karışımları: 21 Farklı Schnauzer Melezi

Schnauzer Karışımları: 21 Farklı Schnauzer Melezi

Sevimli Schnauzer, birçok farklı boyutta gelebilen çok yönlü bir köpektir. Bugün var Minyatür, Standart ve Dev Schnauzerler ve her boyut, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki aileler arasında popülerdir. Schnauzer, boyutları ne olursa olsun, ince tüyleri, kendine özgü yüz hatları ve büyüleyici kişilikleriyle tanınır. Bu özellikler nedeniyle, birçok farklı Schnauzer karışımı için popüler bir ebeveyn türüdür.

Onların ilginç özellikler Schnauzer'i yıllarca aileler arasında popüler bir köpek yaptı. Bir karışım olarak, Schnauzer'ınız genellikle safkan ebeveyn ırklarının her birinden bazı özellikler alacaktır. Schnauzer ebeveyninizin boyutuna bağlı olarak, karışımınız her iki ebeveyn yavru arasında herhangi bir yere düşen kişilik özellikleriyle küçükten büyüğe değişebilir.Bu yazıda favori tasarımcımızdan geçeceğiz Schnauzer karışık ırkları . Pek çok yeni sevimli tür için hazır olun. Bir yetiştiriciye gitmeden önce, alışveriş yapmadan önce benimsenen herhangi bir Schnauzer karışımının olasılığını dışlamak için yerel Schnauzer kurtarıcınızı kontrol ettiğinizden emin olun.

Schnauzer Karışımları

Schnauzer bir Alman köpek ırkıdır o Almanya'da başladı 14. veya 15. yüzyılda. Köpeğin bıyıkları, bu cinsin en ayırt edici özelliklerinden biri haline gelmiştir. Neredeyse bu yavrunun sakalı veya yüz kılı varmış gibi görünüyor! Bu tür popüler bir gösteri türüdür ve birkaç farklı renkte gelir.Schnauzer farklı boyutlarda gelir ve ailesini ve etki alanını bir şekilde koruduğu bilinmektedir. Bu yavrular havlayanlar ve eğer biri bilmedikleri kapıya gelirse, bu konuda vokal olacaklar ! Aileye olan ilgisi ve daha düşük tımar gereksinimleri nedeniyle (daha uzun bir kürke sahip olmasına rağmen), Schnauzer, iki safkan ebeveynden yaratılmış olan birkaç 'tasarımcı köpek' için çok popüler bir ebeveyn ırkı haline gelmiştir. Hadi bir bakalım
Schnorgi

Schnorgi

Irklar: Schnauzer ve Corgi

Son derece sevimli olmayan melez bir cins bulmakta zorlanacaksın tatlı Corgi ekleyerek . Bu Schnorgi için de geçerli. Corgi ve bir Schnauzer . Genel olarak, bu yavru, bir Schnauzer'ın yüz özelliklerine sahip bir Corgi'nin vücudunu miras alacak.Schnorgi apartman yaşamına iyi uyum sağlayabilirken, oldukça geniş enerji rezervlerine sahiptir ve ortamları ne olursa olsun uygun şekilde kullanılması gerekir. Ayrıca oldukça inatçı olabilirler ve tutarlı bir eğitim sağlamak için sağlam bir sahibine ihtiyaç duyabilirler veya muhtemelen gelişeceklerdir. Küçük Köpek Sendromu . Bu sevimli cins hem eğlenceli hem de sevimli ve harika bir aile arkadaşıdır.


Bowzer

Bowzer

Irklar: Schnauzer ve Basset Hound

Bowzer, bir Schnauzer ve bir Basset Hound . Bu uyarı köpeği çok zeki, eğlenceli ve meraklı. Bu özellikler, sosyal kişilikleriyle birlikte, çocukları olan aileler veya sadık bir arkadaş arayanlar için onları harika bir seçenek haline getirir. Bu köpek keşfetmeyi sever ve dış ortamlarını koklamak için bolca fırsat verilmelidir.Bowzer, genellikle bir Basset Hound'un uzun, kısa gövdesini kullanır ve 20 ila 50 pound ağırlığında . Yabancılara karşı dikkatli olabilirler ve inatçı bir çizgiye sahip olabilirler, bu nedenle herhangi bir Bowzer sahibi, bu cinsi genç yaşlardan itibaren eğitmeye ve sosyalleştirmeye öncelik vermelidir. Bu melez, saygı duyan güçlü bir lider tarafından benimsendiğinde, iyi huylu ve dışa dönük bir yavruya dönüşürler!


Minyatür Schnoxie

Minyatür Schnoxie

Irklar: Schnauzer ve Dachshund

Minyatür Schnoxie, bir Schnauzer ve Dachshund . Bu orta boy köpek, genellikle 15 ila 30 pound ağırlığındadır. ayırt edici Dachshund gövdesi Minyatür Schnoxie’nin bacakları biraz daha uzun olabilir. Sık sık telli, az tüy döken paltoları göz önüne alındığında, bu karışım alerjisi olan köpek severler için hipoalerjenik bir seçenek olabilir!

Bu cins, son derece sadıktır ve bazen, sadece amazon teslimatçı kadından gelse bile, savunmaya ihtiyaç duyduğunuzu hissederlerse, koruyucu ve hatta agresif tepkiler verebilir. İsteyeceksin Minyatür Schnoxie'yi sosyalleştirmek , bu alışkanlığa yardımcı olmak için onları birçok farklı insan, hayvan ve çevreyle tanıştırmak. Sosyalleşme genç yaşlardan itibaren uygulanırsa, bu melez düşkün ve sosyal bir aile arkadaşı haline gelecektir.
Schnoodle

Schnoodle

Irklar: Schnauzer ve Kaniş

Schnoodle'ı beş kat hızlı söyleyin! Bu Schnauzer Kaniş karışımı, adından da anlaşılacağı kadar sevimli. Bu yavru genellikle bir Minyatür Kaniş ve Minyatür Schnauzer ile karıştırılır, ortaya çıkan melez 10 ila 20 pound ağırlığında . Standart Kanişler veya Dev Schnauzer'lar ile yetiştirildiğinde daha büyük versiyonlar mevcut olmasına rağmen ve 60 pound'a kadar ağırlıklara ulaşabilir. Bu yavru hipoalerjeniktir ve genellikle alerjisiz bir terapi köpeği olarak kullanılır. Ayrıca daha yaygın kaniş melezleri .

Schnoodle bazen özellikle bir kişiyi tercih edebilir ve eğer onların ortak bir aile hayvanı olmasını istiyorsanız, ailenizin tüm üyeleriyle eşit zaman geçirmeye teşvik edilmelidir. Kayırmacılık bir ortak özellik Schnauzers'de. Schnoodle çok akıllıdır ve kolayca eğitilebilir, bu da onları çeşitli köpek hizmet işlerini gerçekleştirmek için popüler bir seçim haline getirir. Bu karışım çocuklarda son derece iyi ve diğer hayvanlarda orta derecede iyi sonuç veriyor.


Schneagle

Schneagle

Irklar: Schnauzer ve BeagleTatlı Schneagle bir dost Beagle karışımı arasında ve Schnauzer ve bir Beagle . Bu neşeli yavru, diğer köpekler, çocuklar ve hatta yabancılar da dahil olmak üzere herkesin arkadaşıdır. Hoş kişilikleri sayesinde Schneagle, sevdiklerine yoğun bağlar kuracak ideal bir aile arkadaşıdır.

Schneagle çok sevecen ve arkadaş canlısı olduğu için, yoğun programları olan veya sık seyahat eden aileler için uygun bir cins değildir. Ayrılık kaygısından kolayca muzdarip olabilirler ve surat asmak ihmal edilirse. Bununla birlikte, eğer bu melez hak ettikleri sevgi ve ilgiyi gösterirse, tüm ailenizi güldürecek neşeli ve oyuncu bir köpekle ödüllendirileceksiniz!


Chizer

Chizer

Irklar: Schnauzer ve ChihuahuaChizer, bir Minyatür Schnauzer ve bir Chihuahua . Chihuahua çok küçük bir köpek olduğundan, daha büyük Schnauzer ırklarından herhangi biriyle kasıtlı olarak yetiştirilmeleri son derece nadirdir. Kompakt küçük gövdeleri sayesinde Chizer, birçok farklı ortama iyi uyum sağlar - apartman sakinleri için harika bir haber! Bununla birlikte, soğuk havalarda pek iyi performans göstermezler ve ılıman iklimler için daha uygundurlar.

Bu minik cinsin ne kadar küçük olduklarına dair hiçbir fikri yok, birçoklarının ortak tuhaflığı Chihuahuas ve bunların karışımları , herkesin bildiği gibi cesur ve karizmatik. Bu yavru cesaret ve kişilik dolu olsa da, aynı zamanda çok nazik ve genellikle tatlı bir doğaya sahipler. Bu, onları yaşlı ve yetişkin aileler için harika bir seçim yapar. Maalesef Chizer sonsuz sabrı yok çocuklarla, özellikle küçük ırkları nasıl düzgün bir şekilde idare edeceği öğretilmeyen ve bu nedenle küçük çocuklu evlere evlat edinilmemelidir.


Schnocker

Schnocker

Irklar: Schnauzer ve Cocker Spaniel

Schnocker, aynı zamanda bir Cockershnauz ve Mini Schnocker , bu listede genellikle Minyatür Schnauzer ile karıştırılan başka bir küçük cins. Bu küçük köpek canlı, eğlenceli ve çeviktir ve en iyi yetişkin bir aileye sadık bir köpek arkadaşı olarak işlev görür. Keşfetmeyi ve oynamayı bitirdiklerinde, Schnocker yanınıza sarılmayı ve size sonsuz miktarda şefkat göstermeyi sever.Schnocker, bolca zaman, ilgi ve sevgi verilen yakın arkadaşınız olarak en mutlu olanıdır. Çok uzun süre yalnız bırakılırsa, bu cins ayrılık kaygısından muzdarip olabilir ve aşırı havlamaya eğilimli . Bu, apartman dairelerinde veya başkalarına yakın yerlerde yaşayan insanların dikkate alması gereken bir şeydir. Ayrıca kolayca aşırı heyecanlanabilir ve bu nedenle daha sakin ortamlarda öngörülebilir bir programla daha iyi uyum sağlayabilirler.


Schnug

Schnug

Irklar: Schnauzer ve Pug

Schnug olarak bilinen Minyatür Schnauzer ve Pug karışımı, hem canlı hem de mutlu bir eğilimi olan mutlak bir güneş ışığı ışınıdır. Çoğunlukla kabul edilebilir olmasına rağmen, Schnug ayrıca bazı güçlü iradeli ve meydan okuyan davranış . Küçük yapılarının sizi sınırları görmezden gelmeye ikna etmesine izin vermeyin. Bu yavruya, iyi huylu bir köpek geliştirmek için nazik ama sıkı bir eğitim verilmelidir.

Schnug, küçük gölgeniz olmayı sever ve onlara kesinlikle tapmak için sadık bir kucak köpeği arayanlar için harika bir seçenektir. Ailenin bir üyesi olarak dahil edilmelidirler, yoksa muhtemelen asık suratlı olurlar izole hissederlerse . Bu aktif cins, ılımlı bir av sürüşü ile parlak ve hızlıdır. Av için bu içgüdü, diğer küçük hayvanlar etrafında veya açık havada tasmasız aktiviteler etrafında izlenmelidir.


Miniboz

Miniboz

Irklar: Schnauzer ve Boston Terrier

Miniboz, bir Schnauzer yetiştirilerek üretilen küçük bir köpektir. Boston Terrier ile karışık . Bu hareketli yavrular genellikle 10 ila 25 pound ağırlığındadır ve birçok farklı yaşam ortamına uyabilir, daireler dahil . İnce tüylü ve sağlam gövdeli 'tüylü' görünümlü bir köpek olarak tanımlanabilirler.

Miniboz, çocuklu olanlar da dahil olmak üzere her tür aile ile muhteşem bir ilişki kurar. Hem eğlenceli hem de naziktirler, bu da onları hem daha büyük hem de daha küçük çocuklar için uygun bir arkadaş yapar. Onlar kolayca eğitilebilir şevkli eğilimleri ve memnun etme istekleri sayesinde. Sonuç olarak, Miniboz, ailelerine harika bir katkı arayan ilk kez köpek sahipleri için harika bir seçenektir.


Minyatür Schnaupin

Minyatür Schnaupin

Irklar: Schnauzer ve Minyatür Pinscher

Minyatür Schnaupin, Minyatür Schnauzer ve Minyatür Pinscher'ın bir karışımıdır. Bu karışımda pek çok 'mini' oluyor, bu nedenle bu türün genellikle oldukça küçük olması şaşırtıcı değil. 10 ila 20 pound ağırlığında . Minyatür Schnaupin, kişiliğe kısa değildir ve genellikle hayat dolu enerjik bir cins olarak tanımlanır.

Bu melez oldukça arkadaş canlısı ve dışa dönük olsa da, bazen yabancılara karşı dikkatli olabilirler. Doğru tanıtımlar ve sık sık sosyalleşme, bir Mini Schnaupin'in hissedebileceği herhangi bir şüpheyi hızla ortadan kaldırmalıdır. Ayrıca bir biraz inatçı ve sınırlar ve rutin eğitim sağlanmadıysa bir avuç haline gelebilir. İyi ayarlanmış bir Mini Schnaupin, tüm aileyi ruhu ve bulaşıcı neşesiyle memnun edecektir.


Border Schnollie

Schnollie Mix

Irklar: Schnauzer ve Border Collie

Border Schnollie, Standart Schnauzer ve Border Collie arasında orta büyüklükte bir karışımdır. Bu enerjik cins, spor yaparken bir Schnauzer'e benzeyebilir. imzalı Border Collie renkleri , genellikle siyah beyaz. Her iki ebeveyn ırkın da yüksek enerji rezervleri vardır ve çalışan köpekler olarak uzun bir geçmişi vardır. İkisini birleştirirseniz, hem fiziksel hem de zihinsel uyarılmayı arzulayan zeki bir karışımınız olacak ve eğer görmezden gelinirse yıkıcı sonuçlar doğuracaktır.

Border Schnollie coşkulu ve sadık bir köpek olsa da, bu cinsin yüksek bakım gereksinimleri, özellikle de yoğun egzersiz talepleri ve inatçı doğası nedeniyle onları acemi sahiplere önermiyoruz. Dolaşmak için oda ve kendini adamış bir sahibi olan uygun ortamda, Border Schnollie kendini adamış, sevgi dolu olacak ve tüm aileye neşe getirecek.


Mauzer

Mauzer Mix

Irklar: Schnauzer ve Malta

Bir Mini Schnauzer ve bir Malta arasındaki bu küçük karışım, Mauzer olarak bilinen 10 ila 15 kilo saf sevecenlik üretir. Bu akıllı küçük köpek muhtemelen çok eğlenceli ve zevk dolu olacak. Mauzerler genellikle çok yakın bağ bir kişiyle ve tüm aile için bir refakatçi arayanlar için en iyi seçenek olmayabilir. Bununla birlikte, bekar, yaşlı veya sadık bir köpek arayan yetişkin bir aileyseniz, Mauzer harika bir seçenektir.

Bu yavru sessiz bir cins olarak kabul edilmez ve çeşitli uyaranlarla havladığı bilinmektedir. Sosyalleşme ve eğitim, bu eğilimin kesintisiz hale gelmesini engellemeye yardımcı olabilir. Ancak, bir Mauzer'i katı gürültü kısıtlamaları olan bir apartman dairesinde tutmayı umuyorsanız, bu yine de dikkate alınmalıdır.


Şnorkie

Şnorkie

Irklar: Schnauzer ve Yorkshire Terrier

Bu Yorkshire Terrier ve Minyatür Schnauzer karışımı oldukça güzel! Sarkık kulaklar ve uzun ipeksi saçlarla çerçevelenmiş sevimli yüzü ile Snorkie pek çok kalbi çalıyor ve biz de şaşırmadık. Bir Mini Schnauzer gövdesine ve bir Yorkie'nin yüz özelliklerine sahip olma eğilimindedirler. Snorkie memnun etmek için çok heveslidir ve kolayca eğitilebilir Doğru motivasyonlar verilirse (tipik olarak bazı nefis ikramlar!)

Bu iyi huylu yavru, çocuklarla harikadır ve harika bir aile hayvanıdır. Bununla birlikte, kendi başlarına iyi performans göstermezler ve çok uzun süre ihmal edilirlerse aşırı derecede havlayabilir veya çiğnemeye başlayabilirler. Bu karışım çok eğlenceli ve fazla enerjilerini yakmak için bol miktarda egzersiz gerektirir. Yine de, oyun süresi bittiğinde, bir Snorkie kucağınızda kucaklaşmaktan ve size birinin isteyebileceği tüm sevgiyi vermekten çok mutlu olacaktır.


Schnese

Schnese

Irklar: Schnauzer ve Havanese

Schnese. 'Seni korusun'! Hayır, hapşırma değil, a Schnese. Bir Schnese'nin sahibi olacak kadar şanslıysanız, hangi cins köpeğiniz olduğunu soran herkesle bu oyunu oynarken eğleneceksiniz. Bu karışım, bir Mini Schnauzer ve bir Havanese melezleme. Bu yavru, küçük veya oyuncak boyutunda olabilir ve aynı derecede kucak köpeği ve oyun arkadaşıdır.

Duygusal zekaları, sezgileri ve sahiplerine olan bağlılıkları nedeniyle, Schnese ihtiyacı olanlar için harika bir duygusal destek veya terapi köpeği olabilir. Ancak bu ilişki tek taraflı olamaz. Schnese ailesi, ailenin bir parçası olarak görülmedikleri veya uzun süre ihmal edilmedikleri bir evde ilginizin çoğunu isteyecek ve iyi durumda olmayacaklardır. Bu sevgi dolu cins için zamanınız varsa, sizi sonsuza dek ödüllendirecekler!


Sniffon

Sniffon Mix

Irklar: Schnauzer ve Brüksel Griffon

Sniffon, mükemmel apartman köpeği mi? Minyatür Schnauzer ve Brussels Griffon karışımına geçelim. Sniffon, aşırı havlamaya eğilimli olmayan ve hafif düşük egzersiz gereksinimleri . Gerçekten harika bir apartman köpeği!

Sniffon, çok parlaktır ve denetimsiz bırakıldıklarında bazen onları yaramazlığa sürükleyebilir. Problem çözücüler ve oldukça çeviktirler, eğer fırsat kendini gösterirse onları yetenekli kaçış sanatçıları yaparlar. Bir Sniffon sahibi, köpeğini ayrılırken korumaya özen göstermeli ve onlara izin vermemelidir. kendi başlarına dışarıda kalmak . Sniffon, çocuklarla ve diğer köpeklerle iyi geçinir ve harika bir aile hayvanı olur!


Schnauzator

Schnauzator

Irklar: Schnauzer ve Labrador Retriever

Schnauzador, Standart veya Dev Schnauzer ile Labrador Retriever arasında bir karışımdır. Çok popüler iki cins seçimi arasındaki bu güzel karışım kesinlikle son derece eğitilebilir ve hoş melez . Bu yavru, hızlı bir öğrenicidir ve son derece iyi huylu bir köpek için mükemmel bir tarif olan memnun etmeye çok heveslidir.

Schnauzador, büyük olasılıkla Schnauzer ebeveynlerinin miras aldığı bir özellik olan yabancılara karşı ihtiyatlı ve hatta korkabilir. Çok sayıda sosyalleşme, Schnauzador'unuzun yeni insanlar ve ortamlarla daha rahat olmasına yardımcı olabilir. Bunu bir öncelik haline getirin - köpeğinizin endişelenmesini veya ziyaretçilere karşı düşmanca . Ayrıca, bol egzersizle sağlandığında en iyi sonucu veren aktif bir karışımdır.


Eskimo Schnauzer

Eskimo Schnauzer

Irklar: Schnauzer ve American Eskimo

Eskimo Schnauzer, küçük bir köpek üretmek için genellikle Minyatür Schnauzer ve Minyatür Amerikan Eskimo ile karıştırılır. Bununla birlikte, çiftleştirildiğinde daha büyük versiyonlar mevcuttur Standart Schnauzer'lar ve Amerikan Eskimoları . Bu daha büyük karışımlar genellikle 30 pound'un üzerinde olacaktır. Bu melezin değişen boyutları ne olursa olsun, sonuç, ailesiyle çok yakın bağ kuracak, arkadaş canlısı ve şefkatli bir arkadaştır.

Bu yavru çok eğlenceli ve getirme ve takip etme gibi oyunları seviyor. Ancak bu kovalamaca içgüdüleri bazen av olarak algıladıkları küçük hayvanlara yöneltilebilir ve bu nedenle Eskimo Schnauzer bu canlılarla temas halindeyken izlenmelidir. Bu cins akıllı ve aktiftir, mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmek için bol miktarda zihinsel ve fiziksel uyarılma gerektirir.


Schnau-Tzu

Schnau-Tzu

Irklar: Schnauzer ve Shih Tzu

Schnau-Tzu ile tanışın! Mini Schnauzer ve Shih Tzu arasında küçük bir karışım. Bu yavru, genellikle kulaklarının ve tel gibi tüylerinin üzerinden düşerek 7 ila 14 pound ağırlığında olacaktır. Schnau-Tzu, hem insanlarla hem de köpeklerle dost . Özellikle çocuklar etrafında iyi davranırlar ve harika aile hayvanları yaparlar.

Schnau-Tzu ağır bir dökücüdür ve düzenli fırçalama ve bakım gerektirecektir. Bu yavru aynı zamanda zeki ve aktiftir, yani yeterli zihinsel egzersizlerin yanı sıra çok fazla fiziksel aktivite mutlu ve dengeli hissetmek. Bazen insanlar çok fazla çalışma veya egzersiz gerektirmediklerini varsayarak küçük ırkları hafife alırlar. Schnau-Tzu ile bu hatayı yapmayın!


Pom-A-Nauze

Pom A Nauze

Irklar: Schnauzer ve Pomeranian

Bu melez birçok farklı isimle anılır: Scheranian, Pomanauzer ve Schnauzeranian. Amaçlarımız için bu Mini Schnauzer adını vereceğiz ve Pomeranya karışımı Pom-A-Nauze. Bu minik köpek 3 ila 15 pound ağırlığında ama o küçük bedene yerleştirilmiş bir sürü kişilik var!

Hem sevecen hem de sosyal olan Pom-A-Nauze, yalnızca yetişkin ailelere harika bir ektir. Küçük boyutları ve kırılgan vücutları nedeniyle, bu küçük cinsi küçük çocuklu aileler için önermiyoruz. Bu karışım sık sık havlayan olabilir , yakın çevrede yaşıyorsanız bu dikkate alınmalıdır. Genel olarak bu, harika zeki ve özverili bir karışımdır!


Hızlı

Hızlı

Irklar: Schnauzer ve Shiba Inu

Tilki benzeri Schnu, bir Schnauzer ve bir Shiba Inu arasında güzel bir karışımdır. Bu harika arkadaş köpek canlı, hayat dolu ve bazen hayli yaramaz. Schnu, sahip olduklarından dolayı harika bir aile köpeği olur. oyuncu kişilikler ve mutlu bir eğilim. Çocuklarla ve diğer köpeklerle iyi geçinirler, ancak diğer küçük hayvanlara karşı bir av sürüşü sergileyebilirler.

Bir Schnu sizi eğlendirecek ve ayak parmaklarınızın üzerinde tutacaktır! Canlı tarafları oldukça sevimli olsa da, sınırlar koymak ve nazik ama sağlam bir liderlik sağlamak da önemlidir, böylece bu karışım işe yaramaz. çok uzak şeyler . Bu yavru çok zekidir, bu nedenle eğitim, eğlenceli ve olumlu pekiştirme kullanıldığı sürece basit olmalıdır!


Sibirya Schnauzer

Sibirya Schnauzer

Irklar: Sibirya Husky ve Schnauzer

Sibirya Schnauzer bir Sibirya Husky karışımı Husky ve Schnauzer arasında. Bu harika arkadaş yavru, bu ebeveynlerden her iki dünyanın da en iyisini alıyor. Sibirya kurdu güçlü iradeli ama arkadaşça tavır ve meraklı ama ihtiyatlı Schnauzer ile birleştiğinde, sizi yıllarca parmak uçlarınızda tutacak bir köpeğiniz olacak!

Bu karışım, Husky'nin orta boyunu ve sivri kulakların özelliklerini, Schnauzer'ın tüyleri ve sakalıyla birleştirecek. Pek çok kişiliğe sahip bir yavru alacaksınız ve önyüklemek için bazı harika görünümler . Bu karışım son derece zeki olacak, neredeyse akıllı değilmiş gibi görünecek kadar, ama bu sadece ortaya çıkan ırkın inatçılığı. Karışımınızın husky ebeveynin mavi gözleriyle sonuçlanması da mümkündür.


Son düşünceler

Schnauzer, birçok farklı boyutta gelebilen farklı bir yavru. Bu onların karma cins olanaklarını yaratır oldukça geniş . Bunlar, yukarıda ayrıntıları verilen mükemmel Schnauzer karışımlarından sadece birkaçıdır. Elbette Schnauzer karışımları için pek çok farklı seçenek vardır ve parayı bir yetiştiriciye harcamadan önce yerel hayvan barınağınızı kontrol etmenizi öneririz.

Burada yer alan karışımların çoğu harika aile hayvanları yapacak ve size yıllarca arkadaşlık . Bir Schnauzer karışımını benimsemek, bir safkanın sağlık sorunlarından kaçınarak, beraberinde gelen fiyat etiketinden kaçınarak, evcil hayvanınızın ömrünü muhtemelen artıracaktır.

Yorumlar

Maggan Jochnick
Harika bir Schnauzer karışımım var, Schnauzer ve İtalyan Tazı. Sevimli bakışlar ve zihinsel !:)
Kelly Wilson (Yazar)
Maggan'a yorum yaptığınız için teşekkürler, kulağa harika bir köpek yavrusu gibi geliyor!