Schnauzer Karışımları: 21 Farklı Schnauzer Melezi

Schnauzer Karışımları: 21 Farklı Schnauzer Melezi

Schnauzer, Minyatür, Standart ve Dev olmak üzere üç boyutta sunulan popüler bir türdür. Schnauzer'lar, onlara benzersiz bir görünüm kazandıran kendine özgü sakalları ve kaşlarıyla tanınır. En yaygın schnauzer renkleri siyah, tuz ve karabiber ve beyazdır. Beyaz bir schnauzerin düz beyaz bir ceketi varken, siyah bir schnauzer tamamen siyahtır.

Schnauzer'lar mükemmel bekçi köpeği olan akıllı, enerjik köpeklerdir. Sadık ve sevecen doğaları aynı zamanda onları harika bir aile arkadaşı yapar. Schnauzerler, schnoodle, schnorgi ve bowzer gibi tasarımcı karışımları oluşturmak için kullanılan yaygın bir türdür. Bir schnauzer karışımı, bir schnauzerin özelliklerini başka bir cinsle birleştirir. Örneğin, bir schnoodle, bir schnauzer ve bir fino köpeği arasındaki bir melezdir.Bu makale 21 farklı schnauzer melezini öne çıkaracak, görünümlerini, mizaçlarını ve iyi evcil hayvanlar olup olmadıklarını tartışacak. Schnoodle gibi popüler schnauzer melezlerinin yanı sıra chizer (schnauzer chihuahua) gibi daha benzersiz karışımları da kapsayacak. Makale ayrıca hangi schnauzer melezlerinin daha az tüy döktüğünü ve alerjisi olanlar için onları daha iyi seçimler haline getirdiğini de belirtecek. Çeşitli schnauzer karışımlarının fotoğrafları, okuyucuların bu melezlerin schnauzer özelliklerini diğer ebeveyn ırkın özellikleriyle nasıl harmanladığını görmelerine olanak tanıyacaktır.

Sevimli Schnauzer, birçok farklı boyutta bulunabilen çok yönlü bir köpektir. Bugün var Minyatür, Standart ve Dev Schnauzerler ve her beden Amerika Birleşik Devletleri'ndeki aileler arasında popülerdir. Boyutları ne olursa olsun Schnauzer, ince kürkleri, farklı yüz özellikleri ve büyüleyici kişilikleriyle tanınır. Bu özelliklerinden dolayı birçok farklı Schnauzer karışımı için popüler bir ebeveyn cinsidirler.

Onların ilginç özellikler Schnauzer'i uzun yıllardır aileler arasında popüler bir köpek haline getirdik. Karışım olarak Schnauzer'iniz genellikle safkan ebeveyn ırklarının her birinden bazı özellikler alacaktır. Schnauzer ebeveyninizin büyüklüğüne bağlı olarak karışımınız küçükten büyüğe değişebilir ve kişilik özellikleri her iki ebeveyn yavru arasında herhangi bir yere denk gelebilir.Bu yazıda en sevdiğimiz tasarımcının üzerinden geçeceğiz Schnauzer karışık ırklar . Pek çok yeni ve sevimli türe hazır olun. Bir yetiştiriciye gitmeden önce, alışveriş yapmadan önce benimsenen Schnauzer karışımlarının olasılığını dışlamak için yerel Schnauzer kurtarma merkezinizi kontrol ettiğinizden emin olun.

Schnauzer Karışımları

Schnauzer bir Alman köpek ırkıdır O Almanya'da başladı 14. veya 15. yüzyılda. Köpeğin bıyıkları bu cinsin en ayırt edici özelliklerinden biri haline gelmiştir. Neredeyse bu yavrunun sakalı veya sakalı varmış gibi görünüyor! Bu cins popüler bir gösteri cinsidir ve birkaç farklı renkte gelir.Schnauzer farklı boyutlarda gelir ve ailesini ve alanını bir şekilde koruduğu bilinmektedir. Bu yavrular havlıyor ve eğer kapıya tanımadıkları biri gelirse, bu konuda seslerini yükseltecekler ! Schnauzer, aileye olan yakınlığı ve daha düşük bakım gereksinimleri nedeniyle (daha uzun bir kürke sahip olmasına rağmen), iki safkan ebeveynden yaratılmış türler olan birkaç 'tasarımcı köpek' için çok popüler bir ebeveyn cinsi haline geldi. Hadi bir bakalım


Schnorgi

Schnorgi

Irklar: Schnauzer ve Corgi

Sonsuz derecede sevimli olmayan karma bir tür bulmakta zorlanacaksınız. tatlı Corgi'yi ekleyerek . Bu durum Schnorgi için de geçerli; bu Schnorgi için çok hoş bir karışım. Corgi ve Schnauzer . Genel olarak bu yavru, bir Schnauzer'in yüz özelliklerine sahip bir Corgi'nin vücudunu miras alacaktır.Schnorgi'ler apartman yaşamına iyi uyum sağlayabilse de oldukça geniş enerji rezervlerine sahiptirler ve bulundukları ortam ne olursa olsun uygun şekilde çalıştırılmaları gerekir. Ayrıca oldukça inatçı olabilirler ve tutarlı bir eğitim verecek bir firma sahibine ihtiyaç duyabilirler, aksi takdirde muhtemelen gelişeceklerdir. Küçük Köpek Sendromu . Bu sevimli cins hem oyuncu hem de sevimlidir ve harika bir aile arkadaşıdır.


Bowzer

Bowzer

Irklar: Schnauzer ve Basset Hound

Bowzer, aşağıdakilerin bir karışımıdır: Schnauzer ve Basset Hound . Bu uyanık köpek çok zeki, eğlenceli ve meraklıdır. Bu özellikleri, sosyal kişilikleriyle birlikte onları çocuklu aileler veya sadık bir arkadaş arayanlar için harika bir seçenek haline getiriyor. Bu köpek keşfetmeyi sever ve açık havadaki ortamı koklaması için ona bol bol fırsat verilmelidir.

Bowzer genellikle Basset Hound'un uzun ve kısa gövdesine sahiptir ve 20 ila 50 pound ağırlığında . Yabancılara karşı dikkatli olabilirler ve inatçı bir yapıya sahip olabilirler, bu nedenle herhangi bir Bowzer sahibi, bu cinsi genç yaşlardan itibaren eğitmeye ve sosyalleştirmeye öncelik vermelidir. Bu melez, saygıyı hak eden güçlü bir lider tarafından sahiplenildiğinde, iyi huylu ve dışa dönük bir yavruya dönüşür!
Minyatür Schnoxie

Minyatür Schnoxie

Irklar: Schnauzer ve Dachshund

Minyatür Schnoxie, arasında cesur bir karışımdır. Schnauzer ve Dachshund . Bu orta boy köpek genellikle 15 ila 30 kilo arasında ağırlığa sahiptir. kendine özgü Dachshund gövdesi Minyatür Schnoxie'nin bacakları biraz daha uzun olsa da. Çoğunlukla ince, az dökülen tüyleri göz önüne alındığında, bu karışım alerjisi olan köpek severler için hipoalerjenik bir seçenek olabilir!

Bu cins son derece sadıktır ve sadece Amazon teslimatçısı tarafından bile olsa, savunmaya ihtiyaç duyduğunuzu hissederlerse bazen koruyucu ve hatta agresif tepkiler gösterebilirler. İsteyeceksin Minyatür Schnoxie'yi sosyalleştirin Bu alışkanlığa yardımcı olmak için onları birçok farklı insanla, hayvanla ve ortamla tanıştırıyoruz. Sosyalleşme genç yaştan itibaren uygulanırsa, bu melez büyüyüp sevgi dolu ve sosyal bir aile arkadaşına dönüşecektir.

hollanda kurdu fiyatları

Schnoodle

Schnoodle

Irklar: Schnauzer ve KanişSchnoodle'ı beş kat hızlı söyleyin! Bu Schnauzer Kaniş karışımı adından da anlaşılacağı gibi sevimli. Bu yavru genellikle Minyatür Kaniş ve Minyatür Schnauzer ile karıştırılır, ortaya çıkan melez 10 ila 20 pound ağırlığında . Her ne kadar Standart Kanişler veya Dev Schnauzer'larla çiftleştirildiğinde daha büyük versiyonları mevcut olsa da, 60 pound'a kadar ağırlığa ulaşabilirler. Bu yavru hipoalerjeniktir ve genellikle alerji yapmayan müthiş bir terapi köpeği olarak kullanılır. Onlar da onlardan biri daha yaygın kaniş melezleri .

Schnoodle bazen özellikle bir kişiyi tercih edebilir ve eğer ortak bir aile hayvanı olmalarını istiyorsanız, ailenizin tüm üyeleriyle eşit zaman geçirmeye teşvik edilmelidir. Favoritizm bir ortak özellik Schnauzer'larda. Schnoodle çok akıllıdır ve kolayca eğitilebilir, bu da onları çeşitli köpek hizmeti işlerini gerçekleştirmek için popüler bir seçim haline getirir. Bu karışım çocuklarda son derece iyi, diğer hayvanlarda ise orta derecede iyi sonuç verir.


Schneagle

Schneagle

Irklar: Schnauzer ve BeagleTatlı Schneagle bir dost canlısı Beagle karışımı arasında ve Schnauzer ve Beagle . Bu neşeli yavru, diğer köpekler, çocuklar ve hatta yabancılar da dahil olmak üzere herkesin arkadaşıdır. Uyumlu kişilikleri sayesinde Schneagle, sevdikleriyle yoğun bağlar kurabilecek ideal bir aile arkadaşıdır.

Schneagle çok sevecen ve arkadaş canlısı olduğundan, yoğun programları olan veya sık seyahat eden aileler için uygun bir cins değildir. Kolayca ayrılık kaygısı yaşayabilirler ve somurtmak ihmal edilirse. Ancak bu meleze hak ettiği sevgi ve ilgi gösterilirse, tüm ailenizi güldürecek neşeli ve oyuncu bir köpekle ödüllendirileceksiniz!


Çizer

Çizer

Irklar: Schnauzer ve Chihuahua

Chizer, aşağıdakilerin bir karışımıdır: Minyatür Schnauzer ve Chihuahua . Chihuahua çok küçük bir köpek olduğundan, daha büyük Schnauzer ırklarından herhangi biriyle bilinçli olarak yetiştirilmeleri son derece nadirdir. Kompakt küçük gövdeleri sayesinde Chizer birçok farklı ortama iyi uyum sağlar; apartman sakinleri için harika bir haber! Ancak soğuk havalarda pek iyi performans göstermezler ve ılıman iklimlere daha uygundurlar.Bu minik türün ne kadar küçük olduklarına dair hiçbir fikri yok, bu pek çok kişinin ortak tuhaflığı Chihuahua'lar ve ilgili karışımları , herkesin bildiği gibi cesur ve karizmatik. Bu yavru cesaret ve kişilik dolu olmasına rağmen aynı zamanda çok naziktir ve genellikle tatlı bir doğaya sahiptir. Bu onları yaşlı ve yetişkin aileler için harika bir seçim haline getirir. Ne yazık ki Chizer sonsuz sabrı yok çocuklarla, özellikle de küçük ırkları nasıl uygun şekilde idare edecekleri öğretilmeyenler ve bu nedenle küçük çocuklu evlere sahiplenmemelidirler.


Schnocker

Schnocker

Irklar: Schnauzer ve Cocker Spaniel

Schnocker olarak da bilinir Cockershnauz ve Mini Schnocker , bu listede genellikle Minyatür Schnauzer ile karıştırılan başka bir küçük cinstir. Bu küçük köpek canlı, oyuncu ve çeviktir ve yetişkin bir ailenin sadık bir köpek arkadaşı olarak en iyi şekilde işlev görür. Keşfetmeyi ve oynamayı bitirdiğinde Schnocker, yanınıza sarılmayı ve size sonsuz miktarda sevgi göstermeyi seviyor.

Schnocker, bol miktarda zaman, ilgi ve sevgi verilen yakın arkadaşınız olarak en mutlu olanıdır. Çok uzun süre yalnız bırakılırsa, bu cins ayrılık kaygısından muzdarip olabilir ve aşırı havlamaya eğilimli . Bu, apartman dairelerinde veya başkalarına yakın yerlerde yaşayan insanların dikkate alması gereken bir şeydir. Ayrıca kolayca aşırı derecede heyecanlanabilirler ve bu nedenle daha sakin ortamlarda öngörülebilir bir programla daha iyi uyum sağlayabilirler.


Schnug

Schnug

Irklar: Schnauzer ve Pug

Schnug olarak bilinen Minyatür Schnauzer ve Pug karışımı, hem canlı hem de mutlu bir mizacı olan mutlak bir güneş ışığıdır. Her ne kadar çoğunlukla kabul edilebilir olsa da, Schnug aynı zamanda bazı güçlü irade ve davranışlar sergileyebilir. meydan okuyan davranış . Küçük boylarının sizi sınırları görmezden gelmeye ikna etmesine izin vermeyin. Bu yavruya iyi huylu bir köpek yetiştirmek için nazik ama sıkı bir eğitim verilmelidir.

Schnug sizin küçük gölgeniz olmayı seviyor ve onlara kesinlikle tapacak sadık bir kucak köpeği arayanlar için harika bir seçenek. Ailenin bir üyesi olarak dahil edilmeliler, yoksa muhtemelen somurtacaklar eğer kendilerini izole hissediyorlarsa . Bu aktif cins, orta düzeyde bir av sürüşüyle ​​​​parlak ve hızlıdır. Bu avlanma içgüdüsü, diğer küçük hayvanların çevresinde veya açık havada tasmasız yapılan aktivitelerde izlenmelidir.


Minibüs

Minibüs

Irklar: Schnauzer ve Boston Terrier

Miniboz, Schnauzer yetiştirilmesiyle üretilen küçük bir köpektir. Boston Teriyeri ile karıştırıldı . Bu animasyonlu yavrular genellikle 10 ila 25 pound ağırlığındadır ve birçok farklı yaşam ortamına uyum sağlayabilirler. daireler dahil . İnce bir kürkü ve iyi yapılı bir vücudu olan, 'tüylü' görünümlü bir köpek olarak tanımlanabilirler.

Miniboz, çocuklu aileler de dahil olmak üzere her türden aileye muhteşem bir uyum sağlıyor. Hem eğlenceli hem de nazik olmaları onları hem büyük hem de küçük çocuklar için uygun bir arkadaş haline getiriyor. Bunlar kolayca eğitilebilir neşeli mizaçları ve memnun etme hevesleri sayesinde. Sonuç olarak Miniboz, ailelerine harika bir katkı arayan, ilk kez köpek sahibi olacak kişiler için mükemmel bir seçenektir.


Minyatür Schnaupin

Minyatür Schnaupin

Irklar: Schnauzer ve Minyatür Pinscher

Minyatür Schnaupin, Minyatür Schnauzer ve Minyatür Pinscher'ın bir karışımıdır. Bu karışımda çok fazla 'mini' var, bu nedenle bu türün genellikle oldukça küçük olması şaşırtıcı değil. 10 ila 20 pound ağırlığında . Minyatür Schnaupin'in kişiliği yetersiz değildir ve genellikle hayat dolu, enerjik bir tür olarak tanımlanır.

Bu melez oldukça arkadaş canlısı ve dışa dönük olsa da bazen yabancılara karşı temkinli olabilirler. Uygun tanıtımlar ve sık sosyalleşme, Mini Schnaupin'in hissedebileceği şüpheleri hızla ortadan kaldıracaktır. Onlar aynı zamanda bir biraz inatçı ve eğer sınırlar ve rutin eğitim sağlanmazsa bir avuç haline gelebilir. İyi ayarlanmış bir Mini Schnaupin, tüm aileyi ruhu ve bulaşıcı neşesiyle memnun edecektir.


Sınır Schnollie

Schnollie Karışımı

Irklar: Schnauzer ve Border Collie

Border Schnollie, Standart Schnauzer ve Border Collie'nin orta büyüklükte bir karışımıdır. Bu enerjik cins muhtemelen spor yaparken bir Schnauzer'e benzeyecektir. imza Border Collie renklendirmeleri genellikle siyah beyazdır. Her iki ebeveyn ırkı da yüksek enerji rezervlerine sahiptir ve çalışan köpekler olarak uzun bir geçmişe sahiptir. İkisini birleştirdiğinizde, hem fiziksel hem de zihinsel uyarılmayı arzulayan, her ikisi de göz ardı edilirse yıkıcı sonuçlara yol açabilecek akıllı bir karışıma sahip olursunuz.

Border Schnollie coşkulu ve sadık bir köpek olmasına rağmen, bu türün yüksek bakım gereksinimleri, özellikle yoğun egzersiz talepleri ve inatçı doğası nedeniyle onları acemi sahiplerine önermiyoruz. Gezinme alanı ve kendini adamış bir sahibi olan uygun bir ortamda, Border Schnollie sadık, sevgi dolu olacak ve tüm aileye neşe getirecek.

kırma sibirya kurdu

mazer

Mauzer Karışımı

Irklar: Schnauzer ve Malta

Mini Schnauzer ile Maltalı arasındaki bu küçük karışım, Mauzer olarak bilinen 10 ila 15 poundluk saf hayranlık yaratıyor. Bu akıllı küçük köpeğin çok oyuncu ve keyif dolu olması muhtemeldir. Mauzer'lar genellikle çok sıkı bağlan tek kişiyle birlikte olmak ve tüm aileye eşlik edecek bir arkadaş arayanlar için en iyi seçenek olmayabilir. Ancak bekarsanız, yaşlıysanız veya yalnızca yetişkinlere yönelik bir aileyseniz, sadık bir kucak köpeği arıyorsanız, Mauzer harika bir seçenektir.

Bu yavru sessiz bir cins olarak kabul edilmez ve çeşitli uyaranlara havladığı bilinmektedir. Sosyalleşme ve eğitim, bu eğilimin sürekli hale gelmesini engellemeye yardımcı olabilir. Bununla birlikte, eğer Mauzer'ı gürültü kısıtlamalarının sıkı olduğu bir apartman dairesinde tutmayı umuyorsanız, bu yine de göz önünde bulundurulmalıdır.


Şnorkelle

Şnorkelle

Irklar: Schnauzer ve Yorkshire Teriyeri

Bu Yorkshire Teriyeri ve Minyatür Schnauzer karışımı oldukça güzel! Sarkık kulaklar ve uzun ipeksi saçlarla çerçevelenmiş sevimli bir yüzle Snorkie pek çok kalbi çalıyor ve biz buna şaşırmıyoruz. Mini Schnauzer'in gövdesine ve Yorkie'nin yüz özelliklerine sahip olma eğilimindedirler. Snorkie memnun etmeye çok istekli ve kolayca eğitilebilir eğer doğru motivasyonlar sağlanırsa (genellikle lezzetli ikramlar!)

Bu uslu yavru çocuklarla harika anlaşır ve harika bir aile hayvanı olur. Bununla birlikte, kendi başlarına iyi bir performans göstermezler ve çok uzun süre göz ardı edilirlerse aşırı derecede havlayabilir veya çiğnemeye başlayabilirler. Bu karışım çok eğlenceli ve fazla enerjilerini yakmak için bol miktarda egzersiz gerektirir. Ancak oyun süresi bittiğinde Snorkie kucağınıza sarılmaktan ve size isteyebileceğiniz tüm sevgiyi vermekten çok mutlu olacaktır.


Schnee

Schnee

Irklar: Schnauzer ve Havanese

Schnese. 'Çok yaşa'! Hayır, hapşırık değil,Schnee. Bir Schnese sahibi olacak kadar şanslıysanız, hangi cins köpeğe sahip olduğunuzu soran herkesle bu oyunu oynarken çok eğleneceksiniz. Bu karışım bir sonucu Mini Schnauzer ve Havanese melezleme. Bu yavru küçük veya oyuncak boyutunda olabilir ve eşit oranda kucak köpeği ve oyun arkadaşıdır.

Duygusal zekaları, sezgileri ve sahiplerine olan bağlılıkları nedeniyle Schnese, ihtiyacı olanlara harika bir duygusal destek veya terapi köpeği olabilir. Ancak bu ilişki tek taraflı olamaz. Schnese'ler ilginizin çoğunu talep edecek ve ailenin bir parçası olarak görülmedikleri veya uzun süre ihmal edilmedikleri bir evde iyi bir performans göstermeyecektir. Bu sevecen cins için zamanınız varsa, sizi sonsuza kadar ödüllendireceklerdir!


Koklama

Sniffon Karışımı

Irklar: Schnauzer ve Brüksel Grifonu

Sniffon mükemmel bir apartman köpeği midir? Hadi bu Minyatür Schnauzer ve Brüksel Griffon karışımına girelim. Sniffon, aşırı havlamaya yatkın olmayan ve orta derecede havlamaya yatkın, küçük, sessiz bir yavrudur. düşük egzersiz gereksinimleri . Gerçekten harika bir apartman köpeği!

Sniffon çok zekidir ve bazen denetimsiz bırakılırsa onlara zarar verebilir. Sorun çözücüdürler ve oldukça çeviktirler, bu da fırsat ortaya çıktığında onları kaçma yeteneğine sahip sanatçılar haline getirir. Bir Sniffon sahibi, köpeğini ayrılırken emniyete almaya dikkat etmeli ve onun dışarı çıkmasına izin vermemelidir. tek başına dışarıda kalmak . Sniffon çocuklarla ve diğer köpeklerle iyi anlaşır ve harika bir aile hayvanı olur!

avustralya sığır köpeği vs avustralya çoban

Schnauzador

Schnauzador

Irklar: Schnauzer ve Labrador Retriever

Schnauzador, Standart veya Dev Schnauzer ile Labrador Retriever'in karışımıdır. Çok popüler olan iki cins seçiminin arasındaki bu güzel karışım kesinlikle büyük bir başarı elde edecektir. son derece eğitilebilir ve kabul edilebilir hibrit . Bu yavru hızlı öğreniyor ve memnun etmeye çok hevesli, son derece iyi huylu bir köpek için mükemmel tarif.

Schnauzador, büyük olasılıkla Schnauzer ebeveynlerinden miras kalan bir özellik olan yabancılara karşı temkinli ve hatta korkabilir. Çok sayıda sosyalleşme, Schnauzador'unuzun yeni insanlarla ve ortamlarla daha rahat olmasına yardımcı olabilir. Bunu bir öncelik haline getirin; köpeğinizin endişelenmesini veya endişelenmesini istemezsiniz. ziyaretçilere karşı düşmanca . Ayrıca bol miktarda egzersiz sağlandığında en iyi sonucu veren aktif bir karışımdırlar.


Eskimo Schnauzer

Eskimo Schnauzer

Irklar: Schnauzer ve Amerikan Eskimo

Eskimo Schnauzer genellikle Minyatür Schnauzer ve Minyatür Amerikan Eskimo ile karıştırılarak küçük bir köpek elde edilir. Bununla birlikte, çiftleştirildiğinde daha büyük versiyonlar da mevcuttur. Standart Schnauzer'lar ve Amerikan Eskimoları . Bu daha büyük karışımlar genellikle 30 poundun üzerinde olacaktır. Bu melezin değişen boyutlarına bakılmaksızın sonuç, ailesiyle çok yakın bağ kuracak dost canlısı ve sevecen bir arkadaştır.

Bu yavru çok oyuncudur ve getir, kovala gibi oyunları sever. Ancak bu kovalama içgüdüsü bazen av olarak algıladığı küçük hayvanlara da yönelebilir ve bu nedenle Eskimo Schnauzer'in bu canlılarla teması sırasında takip edilmesi gerekir. Bu cins akıllı ve aktiftir; mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmek için bol miktarda zihinsel ve fiziksel uyarım gerektirir.


Schnauzer

Schnauzer

Irklar: Schnauzer ve Shih Tzu

Schnau-Tzu'yla tanışın! Mini Schnauzer ve Shih Tzu'nun küçük bir karışımı. Bu yavru genellikle 7 ila 14 pound arasında, kulakların üzerine sarkmış ve ince kürklü olacaktır. Schnau-Tzu insanlarla ve köpeklerle dost canlısı . Özellikle çocukların yanında iyi davranırlar ve harika aile hayvanlarıdırlar.

Schnau-Tzu ağır bir kesicidir ve düzenli fırçalama ve bakım gerektirir. Bu yavru aynı zamanda zeki ve aktiftir; bu da yeterli zihinsel egzersizlerin yanı sıra yeterli zihinsel egzersizlere de ihtiyaç duyacakları anlamına gelir. çok fazla fiziksel aktivite mutlu ve dengeli hissetmek. Bazen insanlar, çok fazla çalışma veya egzersiz gerektirmediklerini düşünerek yanlış bir şekilde küçük ırkları küçümserler. Schnau-Tzu'da bu hatayı yapmayın!


Pom-A-Bulantı

Pom A Nauze

Irklar: Schnauzer ve Pomeranian

Bu melez birçok farklı isimle anılır: Scheranian, Pomanauzer ve Schnauzeranian. Amacımız doğrultusunda buna Mini Schnauzer adını vereceğiz ve Pomeranya karışımı Pom-A-Nauze. Bu minik köpek şunları yapabilir: 3 ila 15 pound arasında ağırlık , ama o küçük bedene sığdırılmış pek çok kişilik var!

Hem sevecen hem de sosyal olan Pom-A-Nauze, yalnızca yetişkinlerin bulunduğu ailelere harika bir katkıdır. Küçük boyutları ve kırılgan vücutları nedeniyle bu küçük cinsi küçük çocuklu ailelere önermiyoruz. Bu karışım sık sık havlıyor olabilir Yakın çevrede yaşıyorsanız bu dikkate alınmalıdır. Genel olarak bu harika derecede zeki ve özverili bir karışım!


Schnu

Schnu

Irklar: Schnauzer ve Shiba Inu

Tilki benzeri Schnu, Schnauzer ile Shiba Inu'nun güzel bir karışımıdır. Bu harika arkadaş köpek canlı, hayat dolu ve bazen de oldukça yaramazdır. Schnu, harika bir aile köpeğidir. şakacı kişilikler ve mutlu bir eğilim. Çocuklarla ve diğer köpeklerle iyi geçinirler ancak diğer küçük hayvanlara karşı av güdüsü sergileyebilirler.

Bir Schnu'nun sizi eğlendireceği ve tetikte tutacağı kesindir! Canlı yönleri oldukça sevimli olsa da, sınırları belirlemek ve nazik ama kararlı bir liderlik sağlamak da önemlidir, böylece bu karışım uzun sürmez. işler çok uzak . Bu yavru çok akıllıdır, bu nedenle eğlenceli ve olumlu pekiştirme kullanıldığı sürece eğitim basit olmalıdır!


Sibirya Schnauzeri

Sibirya Schnauzeri

Irklar: Sibirya Husky ve Schnauzer

Sibirya Schnauzer'i bir Sibirya Husky karışımı Husky ve Schnauzer arasında. Bu harika arkadaş yavru, bu ebeveynlerden her iki dünyanın da en iyisini alıyor. Sibirya Husky'nin bir iradeli ama arkadaş canlısı tavır Meraklı ama temkinli Schnauzer ile birleştiğinde, sizi uzun yıllar boyunca tetikte tutacak bir köpeğe sahip olacaksınız!

Bu karışım, Husky'nin orta boyunu ve dik kulak özelliklerini Schnauzer'in kılı ve sakalıyla birleştirecek. Çok fazla kişiliğe sahip bir yavru alacaksınız ve önyükleme için bazı harika görünümler . Bu karışım son derece zeki olacak, neredeyse akıllı değilmiş gibi görünecek kadar, ancak bu sadece türün ortaya çıkan inatçılığıdır. Karışımınızın husky ebeveynden gelen mavi gözlerle sonuçlanması da mümkündür.


Son düşünceler

Schnauzer, birçok farklı boyutta bulunabilen çeşitli bir yavrudur. Bu onların karışık cins olanaklarını sağlar oldukça geniş . Bunlar yukarıda ayrıntıları verilen mükemmel Schnauzer karışımlarından sadece birkaçıdır. Açıkçası Schnauzer karışımları için pek çok farklı seçenek var ve parayı bir yetiştiriciye harcamadan önce yerel öldürmeyen evcil hayvan barınağına göz atmanızı öneririz.

Burada sunulan karışımların çoğu harika aile hayvanları yaratacak ve size uzun yıllar birliktelik . Bir Schnauzer karışımını benimsemek, bir safkanın sağlık sorunlarından kaçınırken, beraberinde gelen fiyat etiketinden de kaçınarak muhtemelen evcil hayvanınızın ömrünü artıracaktır.

Yorumlar

Maggan Jochnick
Harika bir Schnauzer karışımım var, Schnauzer ve İtalyan Greyhound. Çok sevimli görünüyor ve zihinsel olarak! :)
Kelly Wilson (Yazar)
Yorumunuz için teşekkürler Maggan, harika bir yavruya benziyor!