Boston Terrier Karışımları: Sevdiğimiz 20 Farklı Çapraz Irk

Boston Terrier Karışımları: Sevdiğimiz 20 Farklı Çapraz Irk

Boston Terrier, aynı zamanda ' Amerikan Beyefendisi ', 1860'larda oluşturuldu. Evet, Boston Terrier hiçbir şekilde safkan bir köpek değildir, ancak o zamandan beri kendi benzersiz cinsi haline gelmiştir.

Amaç, çukur dövüşü ve sıçan yarışmalarında rekabet edebilecek bir cins yaratmaktı, ancak İngiliz Terrier ve İngiliz Bulldog'u geçtikten sonra, aslında beklemedikleri bir şey yarattılar.Boston Teriyerleri, bu yetiştiricilerin beklediği şiddetli dövüşçü yerine sevgi dolu, sadık ve canlıdır. Küçük yerlerde var olabilirler, yumuşak tüyleri olabilir ve harika k-9 hizmet köpekleri olabilirler. Ne yazık ki, bu cinsi kısa ömürlü hale getirebilecek bir dizi sağlık sorunları var. Boston Terrier'i bu listedeki aşağıdaki ırkların çoğuyla karıştırmak onları daha sağlıklı hale getirebilir.

Boston Terrier Karışık Irklar

Zaten karışık olan bu tür ile birden fazla karışım var ve bazıları diğerlerinden daha popüler ve bulunması daha kolay olsa da, her birinin sevginize ihtiyacı var. İşte Boston Terrier ile 20 benzersiz karışım.
Bostchon

Bostchon

Irklar: Bichon Frise ve Boston Terrier karışımı

pomeranian kaç lira

Bostchon'u gördüğünüzde kesinlikle 'aww' diyeceksiniz. Bu küçük adam, Bichon Frise ve Boston Terrier arasındaki çekici karışım.

Bostchonlar küçük, kompakt ve isterseniz çantanıza sığabilir. En fazla 12-18 pound ağırlığında olacaklar ve 13-15 yaşlarında uzun ömürlü olacaklar. Genellikle kar beyazı, iri siyah gözleri ve küçük bir burnu olacaktır.Kabarık paltolarına rağmen çok az tüy dökerler, bu yüzden tımar etme konusunda endişelenmeyin. Paspasları paltolarının dışında tuttuğunuzdan emin olun. Enerjiktirler ve zeki olma eğilimindedirler, eğitilmesi kolay, ancak biraz gürültülüdürler. Bostchons, kucak köpeği olmayı tercih eder.


Brusston

Boston Terrier Brüksel Grifon

Irklar: Brüksel Griffon ve Boston Terrier karışımı

Brussel Griffons ve Boston Terriers hem canlı hem de eğlencelidir, bu yüzden onları bir araya getirmek bu nitelikleri on kat ortaya çıkaracaktır. Brusston, bir oyuncak kadar küçük ve ağırlığı 7 ila 25 pound arasında olan küçük bir köpek kadar ağır olabilir. 11 ila 15 yıl yaşamalarını bekleyebilirsiniz.Yıl boyunca dökülme, çok fazla bakım anlamına gelir, ancak pürüzsüz tüyleri ne olursa olsun bakımlarını kolaylaştırır. Ayrıca, kendilerini yaşlı bir adama benzeten imzalı sakal ve bıyık ağızlığını miras almaları muhtemeldir.

Ne yazık ki, her iki ebeveyninden de brakisefalik (düz yüzlü) miras alacaklar, bu da onları büyüdüklerinde sağlık sorunları için ayarlayabilir. Göz yaşarması, ağız sağlığı ve solunum problemleri, dikkat edilmesi gereken başka bir şeydir.


Cairoston

Cairoston

Irklar: Cairn Terrier ve Boston Terrier karışımı

Cairoston, Cairn Terrier ve Boston Terrier arasında ilginç bir karışımdır. Toprakları karıştırmak, ebeveynlerinden rastgele bir ürün yelpazesi yerine benzer olma olasılığı daha yüksek bir mizaç anlamına gelir. Cairn Terrier ebeveynleri nedeniyle inatçı olabilecek akıllı, canlı ve sosyal bir yavru bekleyin.Küçükler ama devasa bir kişilikleri var. Bu kadar büyük bir Cairoston nadir olsa da, onları 25 pound'dan daha büyük bulamayacaksınız. 20 poundun altında ve kısa olmalarını bekleyin. Çok küçük oldukları için çocuklarla arası pek iyi olmayabilir. Cairoston'unuzun olası yaralanmasını önlemek için onları erken sosyalleştirmek en iyisidir.

Cairostonlar yıl boyunca hafifçe dökülür ve yalnızca minimum fırçalama gerektirir. Smokin ceketini Bostoner Terrier'den, bej, brindle ceket veya Cairn Terrier'den hafif bir ceket. Carin'den daha uzun burnu umut etmek daha iyidir, böylece solunum problemleri riski altında olmazlar.


Boston Bulldog

Boston Bulldog

Irklar: Bulldog ve Boston Terrier karışımı

Boston Bulldogları inanılmaz derecede sevimli; Onları görünce gülümsememek zor. Hem Bulldog hem de Boston Terrier karışımı nedeniyle tatlı yüzleri var. Düz yüzleri sevimli olsa da, brakisefalik solunum sorunlarını miras alacakları anlamına gelir.Çünkü İngiliz Bulldog oldukça büyüyebilir Boston Bulldog'un ağırlığı önemli ölçüde değişebilir ve 12 ila 50 pound arasında herhangi bir yerde olabilir. Mümkün olan en büyük ağırlık için hazırlanmanız önerilir. Bu yavruların uzun vadede mutlu olması için daha büyük bir ev veya apartman daha iyidir.

Haftalık fırçalama gereklidir çünkü yıl boyunca tüy dökerler, ancak kısa tüyleri temiz tutmayı kolaylaştırır. Tüyleri çok yağlı hale gelirse aylık yıkama düşünülmelidir.


Sharbo

Boston Terrier Sharpei

Irklar: Çin Shar-Pei ve Boston Terrier MixŞık ve kaslı Boston Terrier ve kırışık Çin Shar-Pei, Sharbo adı verilen benzersiz bir cins yaratır. Bu cins, hangi ebeveyne sahip olduklarına bağlı olarak tamamen farklı görünebilir. Aynı çöplükteki yavruların bile birden fazla gevşek deri bölümü olabilir veya baştan sona kadar tek bir sıkı tüyleri olabilir.

Sharbos'un ortalama 8 ila 13 yıllık bir ömrü vardır ve 12 ila 60 pound arasında herhangi bir yerde olabilir. Bu kadar geniş bir ağırlık aralığı ile, geceleri uzanacakları daha büyük bir yeriniz olduğundan emin olun. Shar-Peis'in, yüzlerinin etrafındaki derin deri kıvrımları nedeniyle cinslerine özgü ortak sağlık sorunları vardır. Çok fazla sağlık riski olan bir köpeğe hazırlıklı olun.

Daha yüksek potansiyel sağlık risklerine rağmen, Sharbo inanılmaz derecede şefkatli bir köpektir ve sizinle kanepede tembel olmaktan başka hiçbir şeyi sevmez. Çok az egzersiz ihtiyacı gerektirirler.


Chibo

Chibo Mix

Irklar: Chihuahua ve Boston Terrier karışımıChibos veya Bohuahua, Chihuahua ve Boston Terrier'in oyuncak cinsi bir kombinasyonudur. Çok büyük olmayacaklar, bu yüzden küçük bir daire 6 ila 25 kiloluk Chibo'yu barındırmak için fazlasıyla yeterli olacaktır.

Chibo'nun ceket yelpazesi kahverengiden beyaza ve siyaha kadar her yerde olabilir. Her iki renk kombinasyonuna sahip olmaları veya iki veya üç renkli olmaları bile mümkündür. Uzun tüylü ceketi miras alırlarsa, bakım yoğun olacaktır, bu yüzden onları her gün fırçaladığınızdan emin olun. Chihuahua'nın sivri, sıska bir ağzı olmasına rağmen, Chibo muhtemelen düz yüzünü miras alacak.

Her iki cinsin de uzun ve sivri kulakları olduğu için kulakları da olacaktır. Çok enerjik olacaklar ve büyük egzersiz ihtiyaçları olacak. Onları meşgul etmek için onlarla çok fazla oyun oynamanız gerekecek.


Bodach

Dachshund Boston Teriyeri

Irklar: Dachshund ve Boston Terrier karışımı

Dachshund ve Boston Terriers, zeki ırklar olarak kabul edilir, ancak Dachshund, gerçekten etkileyici olabilir. eğitimi ne kadar çabuk alıyorlar . Bodach'lar da süper zeki olacak ve her zaman memnun etmeye istekli olacaklar.

Dakhund cinsi köpekler birden çok boyutta olduğundan, Bodash'ın ağırlığı değişebilir, ancak muhtemelen yaklaşık 15 pound olacaktır. Bununla birlikte, Dachshund ebeveyni büyükse, Bodash'ın 30 pound'un üzerinde olmasını bekleyebilirsiniz. Dachshunds imzalı minik bacakları sayesinde her zaman yere kısa olacaklar.

Bodashes akıllı, bağımsız ve canlıdır ve etrafınızda koşmaya bayılırlar. Boston Terrier ebeveyninin daha geniş kas yapısını miras alırlarsa, daha iyi koşucular olurlar. Bodashes ayrıca tel tüylü ceketi miras alır, böylece tımar çok az dökülme ile kolaylaşır.


Boston Spaniel

Boston Spaniel

Irklar: Cocker Spaniel ve Boston Terrier karışımı

Melez Boston Spaniel, bir Cocker Spaniel ve bir Boston Terrier arasındaki kombinasyondur. Bu cinsi almayı düşünüyorsanız, onları kolayca elde edilebilir bulacaksınız. Boston Spaniel, en popüler Boston Terrier karışımlarından biridir.

Hem Cocker Spaniel hem de Boston Terrier canlı ve iyimser kişiliklere sahiptir. Eğlenmeyi seven ve sevecen olma eğilimindedirler. Boston Spaniel, çocuklarla ne kadar harika oldukları ile neredeyse bir dadı köpeği olarak kabul edilebilir.

Boston Spaniel, 12 ila 30 pound arasında herhangi bir yerde olabilir ve tipik bir ömrü 10 ila 14 yıldır. Kırıcı oldukları bilinmemektedir, ancak yıla bağlı olarak daha fazla tüy dökebilirler. Bol miktarda egzersiz yaptıklarından emin olun çünkü her gün zıplamayı ve oynamayı severler.


Bojack

Bojack

Irklar: Jack Russell ve Boston Terrier karışımı

Jack Russell'ın sağlam, hızlı ve yoğun avcı ve izci , Bojack'in bu nitelikleri miras alacağına bahse girebilirsiniz. Bojack'ler daha çok Jack Russell'a benzeme eğilimindedir ve genleri Boston Terrier'den daha belirgin olma eğilimindedir. Jack Russell'ın Boston Terrier ebeveynlerinden daha az sağlık sorunu olduğu için bu harika bir haber.

Eğlencelidirler, bakımı kolaydır ve etrafınızda daireler çizmeyi severler. Onları bol miktarda egzersiz için dışarı çıkardığınızdan emin olun, aksi takdirde davranış sorunları geliştirebilirler. Jack Russell'ın eğitilemeyen bir avlanma içgüdüsüne sahip olduğuna dikkat etmek de önemlidir, bu yüzden onları başka bir hayvanla (köpek, kedi vb.) Evlat edinmek kötü bir fikir olabilir.

Bojacklerin bakımı kolaydır. Kürkleri çok kısa olduğu için büyük olasılıkla onları fırçalamak zorunda kalmayacaksınız. Tımar etmek için yapmanız gereken en fazla şey tırnaklarını kesmektir.


Frenchton

Boston Terrier Fransız Bulldog

Irklar: Fransız Bulldog ve Boston Terrier karışımı

Frenchtonlar, uçucu yapıları nedeniyle ilk başta eğitilmesi zor olabilen gerçekten heyecanlı, enerjik köpeklerdir. Fransız Bulldog ve Boston Terrier, güçlü ve tıknaz olan kaslı vücutlara sahiptir. Her iki köpek de hafif görünebilir, ancak onları bir kez aldığınızda, 30 kilodan fazla ağırlığa sahip olduklarına şaşırabilirsiniz.

Brakisefalik yüzün laneti tekrar vurur. Frenchton bunu her zaman miras alacak çünkü ikisinin de yüzleri ezilmiş. Ortalama bir küçük köpekten daha kısa ömürlüdürler ve en fazla 11-13 yıl yaşayabilirler. Bu çoğunlukla sağlık sorunlarından kaynaklanmaktadır.

Büyük tüy dökücü değildirler ve çok az bakım gerektirirler. Frenchton muhtemelen Boston Terrier'ın smokin ceketine sahip olacak, ancak bej de olabilirler. Bu köpekler genellikle birbirleriyle karıştırılır, ancak onlar oldukça farklı .

köpekler çekirdek yer mi

Bosapso

Bosapso

Irklar: Lhasa Apso ve Boston Terrier karışımı

Bir başka minik tatlı, Lhasa Apso ve Boston Terrier, Bosapso'yu yapıyor. Bu oyuncak ayının çok fazla kalbi ve kişiliği var ve yabancılar da dahil olmak üzere hiç kimseyle kucaklanıp konuşulmayı gerçekten seviyorlar. Sadece sevilmeyi severler.

Bosapso yaklaşık 12 ila 15 pound arasında çok küçük olacak ve uzun da olmayacak. Ezilmiş yüzü miras alacak olsalar da, diğer birçok karışımdan daha az sağlık sorunları yaşarlar çünkü Boston Terrier kadar ezilmeme eğilimindedirler.

Bosapsos, kabarık tüyleri nedeniyle günlük fırçalamaya ihtiyaç duyacaktır. Tırnakları da anormal derecede hızlı uzar, bu yüzden onları sık sık kestiğinizden emin olun. Bosapsos büyük olasılıkla üç renkli siyah, kahverengi ve beyaz bir kaplamaya sahip olacak.


Boston Laboratuvarı

Lab Boston Terrier Karışımı

Irklar: Labrador Retriever ve Boston Terrier karışımı

Boyut farkından dolayı en garip melez ırklardan biri olan Boston Lab, kombinasyondur. Laboratuarın ve minik Boston Terrier. Her iki ebeveynden de uyarlanan olumlu nitelikler nedeniyle akıllı, güler yüzlü, arkadaş canlısı ve insan odaklı bir köpek bekleyebilirsiniz.

Boston Laboratuvarı, karışık ırkların en büyük boyut varyantlarından birine sahiptir ve 12 ila 80 pound arasında herhangi bir yerde olabilir. 70'e yakın herhangi bir yerde olmaları anormal olsa da, olması ihtimaline karşı hazırlıklı olun. Boston Lab'ınız muhtemelen 50-60 pound olacaktır. Ayrıca 11-13 yaşlarında kısa ömürlüdürler.

Elinizde en tatlı köpeklerden biri olacak ve büyük boyutlarına rağmen çok fazla egzersiz gerektirmeyecekler. Tüm yıl boyunca tüy dökecekler ve yaz aylarında daha yoğun mevsimsel dökülme bekleyecekler.


Bostillon

Bostillon

Irklar: Papillon ve Boston Terrier karışımı

Papillons'un geniş tüyleri olan büyük kulakları, onları uçacakmış gibi gösterir - dolayısıyla Papillon (kelebek). Bostillon'un bu güzel kulak kıllarını miras alma olasılığı düşüktür, ancak büyük, sivri ve sivri kulak loblarını alacaklardır.

Sadece bu değil, aynı zamanda Bostillon muhtemelen daha çok Paillon'a benzeyecek, bu da düz yüzlere sahip olmayacakları anlamına geliyor. Bu sayede 13-16 yaş civarında uzun ömürlüdürler. 25 pound kadar ağır da olabilirler.

Bostillon'unuzu eğitmek kolay olacak çünkü sahiplerini çok memnun etmek istiyorlar. Ayrıca parlak ve güneşlidirler ve konuşmayı severler - belki biraz fazla.


Minyatür Boston Pinscher

Minyatür Boston Pinscher

Irklar: Minyatür Pinscher ve Boston Terrier karışımı

Minyatür Pinscher, çok daha büyük Alman Pinscher'in oyuncak versiyonudur. Çok benzer nitelikleri paylaşıyorlar ancak daha uzun versiyonlarından daha fazla sağlık sorunları var. Ancak, Boston Terrier ile karıştırıldığında, bu sorunların çoğu ortadan kalkar.

Minpinler muhtemelen Pinscher gibi görünecekler ve sarkık kulaklara, kahverengi lekeli siyah ceketlere sahip olacaklar. Muhteşem kahverengi gözlerini ve uzun burunlarını unutma. Kısa tüyleri nedeniyle fazla tüy dökmezler, bu yüzden haftalık fırçalama yeterli olacaktır.

Çoğu Alman ırkına benzer şekilde, Minpin gerçekten akıllı ve eğitilmesi kolay olacak, ancak 'kendi iyiliği için çok akıllı' faktörü nedeniyle inatçı bir çizgiye sahip olabilirler.


Pomston

Pom Boston Karışımı

Irklar: Pomeranian ve Boston Terrier karışımı

Pomeranyalılar, köpek dünyasının büyük balon toplarıdır ve onları Boston Terrier ile karıştırmak onları daha küçük bir kürk olarak yapmaz. Kısa saçlı bir Pomston elde etmek mümkün olsa da, bunlar daha nadirdir. Daha nadir olan ise smokin renkli, kabarık bir kürk türüdür.

Uzun saçları varsa çok dökülürler. Kürklerinde paspas kalmasını önlemek için sık sık fırçaladığınızdan emin olun. Saçlarını kısa kestirmeyi tercih edebilirsiniz, bu yüzden size engel olmaz. Aynı zamanda kucak köpekleri olarak da bilinirler, bu nedenle giysilerinizde çok fazla kürk olmasını bekleyin.

Pomston'ların çok az sağlık sorunu vardır ve eğitilebilir, zeki ve insanları sever. Her fırsatta sizi memnun etmek isteyecekler. Pomeranyalılar pahalıdır kendi başlarına, bu nedenle bu karışım için daha yüksek bir prim ödemeyi bekleyin.


Bostinese

Boston Terrier Pekingese MIx

Irklar: Pekingese ve Boston Terrier karışımı

Pekingese, ayaklarının etrafında toplanan uzun saçlarıyla tanınır. Çoğu zaman, sahipleri saçlarını kısa kestirir, bu yüzden saçları engel olmaz. Boston Terrier karışımı ile, muhtemelen daha kısa, daha yönetilebilir katlara sahip olacaklar.

Bostinese, her iki ebeveyni gibi yaklaşık 7 ila 25 kilo olacak ve küçük olacak. Ortalama 11 ila 14 yıl ömürleri vardır. Bosineses muhtemelen belirgin bir alt kapanışa, uzun kulaklara ve sıkıştırılmış bir buruna sahip olacaktır. Düz ağızlık, yaşamları boyunca sağlık sorunlarına neden olacaktır.

Bu küçük adamların çok fazla enerjisi var ve günde 45 ila 1 saat egzersiz yapmaya ihtiyaç duyuyorlar. Ayrıca oldukça akıllıdırlar ve eğitilmeleri kolaydır. Bostineses çocuklar ve diğer evcil hayvanlar için harikadır.


Bugg

Bugg

Irklar: Pug ve Boston Terrier karışımı

Pug ve Boston Terrier hem sevimli hem de sevimli Bugg'i yapsalar da, birçok önemli sağlık sorunu ile birlikte gelirler. Her iki ebeveynin de kısa namlu şekli, küçük hava yolları nedeniyle hayatlarını zorlaştıracaktır. Körlük, solunum ve eklem sorunları gibi başka sağlık sorunları da ortaya çıkabilir.

Hem Pug hem de Boston Terrier, 12 ila 25 pound arasında küçük olacak ve 11 ila 15 yıl yaşayacak. Bugg'in orta derecede dökecek kısa bir tüyü olacaktır, bu nedenle haftalık fırçalama yeterli olacaktır. Sağlık sorunları olsa bile, çok sevimli ve aktifler ve harika kucak köpekleri yapıyorlar.

Böcekler de eğlenceli olacak ve canlı kişilikleri olacak. Kollarınıza atlamaktan ve kucaklaşmaktan başka hiçbir şeyi sevmeyecekler.

tek bir üzüm köpeği öldürebilir mi

Bossipoo

Bossipoo

Irklar: Kaniş ve Boston Terrier karışımı

Kanişler genellikle en zeki köpek ırkı ve iyi bir nedenden dolayı. Hızlı eğitilirler, sahiplerini memnun etmeyi severler ve çoğu zeki köpekler gibi inatçı bir çizgileri yoktur. Boston Terrier karışımı, Bossipoo olarak bilinen şovu durduracak. İsimlerine rağmen, gerçekten o kadar otoriter değiller!

Bossipoos genellikle 14-18 yaşında uzun ömürlüdür. Bu çoğunlukla Poodles'ın esnekliğinden ve birkaç sağlık sorunundan kaynaklanmaktadır. Tüyleri de hipoalerjenik olarak kabul edilir, ancak yine de sık sık fırçalanmaları gerekir. Bossipoo muhtemelen daha fazla Kaniş özelliğini ve daha az Boston Terrier özelliğini miras alacak.

Birkaç sağlık sorunu ve uzun ömür nedeniyle süper popüler bir karışımdır. Süper akıllılar, süper sevimli, gerçekten eğitilebilirler ve insanları seviyorlar.


Boshih

Shih Tzu Boston Terrier Karışımı

Irklar: Shih Tzu ve Boston Terrier Mix

Boshihler, benzer smokin renklerine sahip iki küçük köpeğin mükemmel karışımıdır. süper sevimli Shih Tzu ve gürültülü ve gürültülü Boston Terrier, dikkatinizi gerektiren bir köpek yavrusu yapacak. Brakisefalik yüz tam güçle geri döndü, bu da sindirim, solunum ve ağız sağlığı sorunları anlamına geliyor.

Bu sorunlarla bile, uzun ve tatmin edici hayatlar yaşamaları muhtemeldir. Yaşam beklentileri 14-18 arasında değişebilir ve en fazla 16 pound olacaktır. Boston Terrier'den daha az kaslı olmaları muhtemeldir ve muhtemelen daha telli olacaktır.

Dökülme olasılıkları daha yüksektir, ancak bu onların tımarlama sorunlarının en küçüğüdür. Diş eti iltihabına yatkın oldukları için günlük fırçalamaya ihtiyaç duyan az sayıdaki ırktan biridir.


Bolgen Teriyeri

Boston Terrier Beagle Karışımı

Irklar: Beagle ve Boston Terrier

Bolgen terrier bir Beagle ve Boston Terrier arasında karıştırın . Bu, son derece iyi huylu ve enerji dolu özel bir türdür. Ayrıca büyüleyici ve eşsiz bir görünüme sahipler.

Hiçbiri Beagle ya da Boston Terrier son derece aktif, bu yüzden muhtemelen her gün takılabileceğiniz oldukça yumuşak bir arkadaş edineceksiniz. Her iki cins de boy olarak daha küçüktür, bu nedenle bu karışımı benimsediğinizde daha büyük bir köpek türü elde etme olasılığınız yoktur.

Bu karışım, listemizdeki en popüler Boston Terrier karışımlarından biridir ve çarpıcı görünümleri, nedenini anlamayı kolaylaştırır. Bu cins, tüm deneyim seviyelerinin sahipleri için harikadır, bu nedenle, yaşamınız boyunca kaç köpeği eğitmiş olursanız olun, eve doğru cinsi getireceğinize güvenebilirsiniz.


Son düşünceler

Boston Terrier, kısa burunları nedeniyle sağlıkları ile ilgili sorunlar yaşayan bir türdür, ancak iyi üreme ile bu sorunlar ortadan kalkabilir. Hepsinin kendine özgü ihtiyaçları olduğu için mükemmel cinsi bulmak zor olabilir. Bir köpek yavrusu olarak tasarımcı bir ırkı benimsemeyi düşündüğünüzde, olası sürprizlere hazırlıklı olun. Karışık bir türün nasıl görüneceğini veya nasıl davranacağını belirlemek zordur.

Hayatınıza hangi arkadaşınızı katmaya karar verirseniz verin, yaşadıkları sürece onların arkadaşınız olacağını unutmayın. Tüm Boston Terrier karışımları sevilmek ve saygı duyulmak isteyecek ve yeni bir aile üyesi almak büyük bir sorumluluk. Hazır olduğunuzdan emin olun!

Yorumlar