Avustralya Çobanları İçin En İyi Köpek Kasaları: Köpek Kulübesi Türleri, Boyutları ve Daha Fazlası

Avustralya Çobanları İçin En İyi Köpek Kasaları: Köpek Kulübesi Türleri, Boyutları ve Daha Fazlası

Bir Avustralyalı Çoban için köpek sandığına ihtiyacınız olduğuna karar verdiniz mi? Doğru köpek kulübesi için alışveriş yapmak yanıltıcı olabilir, bu nedenle Avustralya Çoban Köpekleri için en iyi köpek sandıklarını gözden geçirdik. Aussie orta büyüklükte bir cinstir, bu nedenle doğru boyut ve tipte sandık seçmek çok önemlidir. Rahat olmaları için bolca alana ihtiyaçları vardır, böylece içeri koyulduğunda endişelenmezler. Aussie'niz özellikle endişeliyse, büyük olasılıkla bakmak isteyeceksiniz. bu zihinsel duruma daha uygun kasalar .

Avustralyalı Çobanlar, çalışma cinsi bu yüzden yüksek bir enerji seviyesine sahipler. Her zaman hareket halinde olacaklar ve onlara rahatlayıp sakinleşebilecekleri bir yer sağlamak için bir sandığın işe yaradığı zamanlar olabilir. Kulübeler, yavru köpeğinizin lazımlık eğitimi için de kullanılabilir. Kolay temizlik sağlarlar. Ayrıca kasalar, Aussie'nize ister seçimle isterse denetimsiz zamanlarda dinlenmek için güvenli bir yer sağlayabilir.Aussie gibi yüksek enerjili bir köpeğin ihtiyaçlarını karşılamak için seçtiğiniz köpek kulübesinin karşılaması gereken bazı kriterler vardır. Bu yazıda, Avustralya Çobanları için en sevdiğimiz köpek sandıklarını gözden geçireceğiz. Paranızın karşılığını alacağınızdan emin olabilmeniz için her bir kulübeyi parçalayacağız. Her modeli maliyeti, dayanıklılığı ve özellikleri için seçtik. Ve gidiyoruz!

Bir Bakışta: Avustralya Çobanları İçin En İyi Sandıklar

Frisco Katla ve Yavru Köpek Taşıma Sandığı
Bizim Puanımız
Precision Pet Products Köpek Sandığı
Bizim Puanımız

Premium Seçim

Precision Pets Köpek Sandığı

Chewy.com'da görüntüle
Petmate Navigator
Bizim Puanımız

Seyahat SeçimiPetmate Navigator

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Avustralya Çoban Satın Alma Rehberi

Avustralya Çoban Kasaları Türleri

Avustralya Çobanınız için bir köpek kulübesi satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken bazı şeyler vardır. Bu cins köpek, orta ila büyük bir cinstir, bu nedenle bolca odaya ihtiyacım var . Daha büyük bir köpek kulübesi satın almak ve evcil hayvanınız büyüdükçe onu yeniden boyutlandırmak için bir ayırıcı kullanmak, paradan tasarruf etmenin harika bir yoludur.

Avustralyalılar da enerjiktir, bu yüzden kapalıyken heyecanlanmaları ihtimaline karşı sağlam bir kafese ihtiyaçları vardır. Ve eğer kulübeyi lazımlık eğitimi için kullanıyorsanız, tel kafeslerde bulunan çıkarılabilir taban gibi temizlemesi kolay bir tane istersiniz. Seyahat için bir sandığa ihtiyacınız olduğunda, plastik bir köpek kulübesi bir telden daha iyidir.

Kasa Tipleri

Avustralya Çoban köpeğiniz için köpek sandığı satın alırken, çok geçmeden çok sayıda köpek sandığı olduğunu öğreneceksiniz. farklı kasa türleri mevcut. Bazı köpek kulübeleri, Avustralyalı gibi aktif, orta boy bir köpek için diğerlerinden daha iyi bir seçenek olacaktır. Örneğin, tel kulübeler her boyutta köpek için harika çalışıyor çünkü daha dayanıklıdırlar. Ancak nakliye için kullanabileceğiniz bir kasaya ihtiyacınız varsa, plastik bir kasaya ihtiyacınız olacak. Her kasa tipine bakalım.

Tel: Tel kulübeler, evcil hayvanınızın içinde güvenli bir şekilde tutulmasını sağlarken, etrafındaki her şeyi görme yeteneği sağlar. Evcil hayvanınız tel kasayı çiğneyemez, bu yüzden Avustralya Çobanları için harika seçenekler sunar. Ve temizlenmesi kolaydır.Yumuşak: Bu tip sandık hafiftir ve Aussie'nizi bir yolculukta size eşlik ederken taşımak için mükemmeldir. Ayrıca temizlenmesi ve takılması veya katlanması kolaydır. Bu kasalar genellikle yumuşak kumaşla kaplı metal bir çerçevedir. Avustralyalılar, yumuşak bir sandığı uzun süre kullanmak için çok fazla köpek olabilir.

Plastik: Plastik kasalar, Avustralyalılarla seyahat eden evcil hayvan ebeveynleri için geleneksel bir favoridir. Bu tür kasalar hafiftir ve genellikle havayolu kısıtlamalarını aşmak için yapılır. Bununla birlikte, tüm plastik kulübeler ağır çiğnemelere ve hareketli köpeklere dayanamaz.

Ahşap: Ahşap kasalar yalnızca iç mekan kullanımı içindir ve genellikle ev dekorunuzla uyumludur. Ahşap kullanmanın birkaç dezavantajı vardır; örneğin, temizlenmesi daha zordur ve çok yer kaplayabilir. Ayrıca ahşap, sert oyunlara veya çiğnemeye karşı iyi dayanmaz.

Çelik: Aussie'niz, onu koyduğunuz herhangi bir kafesten nasıl çıkacağını keşfeden usta bir kaçış sanatçısı haline geldiyse, daha dayanıklı ve en sert poşalara bile dayanabilecek çelik kasalara başvurabilirsiniz.Diğer özellikler

Kasa Güvenlik Özellikleri

Aşağıda, Avustralya Çoban Köpekleri için en iyi köpek sandıklarını satın alırken akılda tutulması gereken diğer önemli hususlardan bazılarını listeledik.

Emniyet: Güvenlik, seçtiğiniz sandık için çok önemli bir bileşendir. Tel kulübeler, etrafta olmadığınız zamanlarda onu güvende ve içeride tutarak evcil hayvanınızı korumanın harika bir yolunu sağlar. Plastik bir kasa kullanmak ise geziler veya aile gezileri sırasında köpeğinizi taşımanın güvenli bir yolunu sunar. Yıkıcı olduğu bilinen bir Aussie'niz varsa, çelik veya alüminyumdan yapılmış ağır hizmet tipi kulübeler ekstra koruma sağlar.

Dayanıklılık: Tel kasalar, Avustralya Çobanları gibi enerjik köpekler için en iyi çözümdür çünkü onları yırtmaları daha zordur ve uzun süre dayanırlar. Birçok evcil hayvan ebeveyni, yavruları için daha büyük bir tel kafes satın almayı seçer, bu nedenle köpeğinizin büyümesi için bolca yer vardır. Tahribatsız Avustralyalılar için, genellikle uygun bakımla uzun süre dayanan plastik bir köpek kulübesi kullanmayı tercih edebilirsiniz. Ağır hizmet kasaları en uzun süre dayanır , ancak bunlar genellikle daha pahalıdır.Boyut: Avustralya Çoban köpeğinizin sandığının boyutu söz konusu olduğunda, yalnızca mevcut boyutunu değil, aynı zamanda büyümeye devam ederse ne olacağını da göz önünde bulundurmanız gerekir. Yetişkin Avustralyalılar 18-23 inç boyunda büyümek erkek veya kadına bağlı olarak. Ve 35 ila 70 pound ağırlığında. Avustralyalı'nızın kafesinde ayağa kalkabileceği, oturabileceği, dönebileceği ve uzanabileceği yeterli alana ihtiyacı var. Ayrıca, ağırlık gereksinimlerini kontrol ettiğinizden emin olun. Yükseklik, uzunluk ve genişlik için en az iki ila dört ekstra inç hedefleyin.

Kullanım Alanları: Sandığı nasıl kullanmayı planladığınız, hangi türe ihtiyacınız olduğunu belirlemenize yardımcı olacaktır. Plastik kasalar arabada seyahat etmek için en kolay Ekstra koruma sağladıkları için tel kulübeler lazımlık eğitimi için mükemmeldir çünkü kasayı ne zaman temizlemeniz gerektiğini görmek daha kolaydır. Ayrıca temizlenmesi daha kolaydır. Ağır hizmet kasaları, bir şeylerden kaçma veya yok etme eğilimi olan köpekler içindir.

pyr karışımı

Bütçe: Makul bir bütçe dahilinde kalmaya çalışıyorsanız, yavru köpeğiniz her büyüdüğünde yeni bir sandık satın almamalısınız. Tel köpek kulübeleri akıllı bir çözümdür çünkü bunların çoğu, yavru köpeğinizin büyüyen ihtiyaçlarını karşılamak için muhafazanın iç boyutunu özelleştirmenize izin veren ayırıcı panellerle birlikte gelir. Ayrıca diğer kasa türlerinden daha ucuzdurlar. Plastik kasalar fiyat açısından farklılık gösterir, bazıları oldukça bütçe dostu ve diğerleri oldukça pahalıdır. Ağır hizmet tipi metal kasalar her zaman daha pahalıdır. Bir köpeğe sahip olmak pahalı olabilir. Muhtemelen isteyeceksiniz sandığınızı köpek yatağıyla donatın ve olacak diğer masraflar için paraya ihtiyacım var .

Avustralya Çobanları İçin En İyi Sandıklar

Avustralya Çoban Köprüsü

Avustralya Çobanınızı barındırmaya gelince, bir sandık bul köpeğinizin hoşlandığı. İçeride rahatsa, köpeğinizin emir üzerine sandığına girmesini sağlamak daha kolaydır. Aussie'nizin kutusunda taşımak için bolca yer olduğundan emin olmanız gerektiğini açıkladık. Ayrıca güvenli ve dayanıklı olduğundan da emin olmak isteyeceksiniz. En sevdiğimiz köpek sandıklarının sunduğu tüm harika özellikleri size göstermeye hazırız, hadi gidelim.
Frisco Fold & Carry Köpek Sandığı

Frisco Katlama ve Taşıma Sandığı

Frisco Katlama ve Köpek Taşıma Sandığı
 • Kolay saklama için kıvrımlar.
 • Kurulumu kolaydır, alet gerektirmez.
 • Kolay temizlik için çıkarılabilir tepsi.
 • Dayanıklı.
 • Çift kapı erişimi.
 • Havalandırma için kablolu çerçeve.
 • Güvenlik için sürgülü kilitler.
Chewy.com'da görüntüle

Frisco Fold and Carry köpek kasası, evcil hayvanınızı güvende ve rahat tutmayı garantileyen sağlam ve dayanıklı bir tel kulübedir. Çift kapılı erişim, evcil hayvanınızın muhafazaya girip çıkmasının daha kolay olduğu anlamına gelir. Ve sürgülü mandallar kapıları güvenli bir şekilde kilitler, böylece en zeki Avustralyalılar bile kaçamaz.

Kolay temizlik için plastik kayar taban çıkar. Kullanılmadığında, bu kasanın katlanması kolaydır ve düz bir şekilde saklanır, böylece bir ton yer kaplamaz. Kurulum, herhangi bir alet veya montaj gerektirmez. Sadece katlanır ve bir kişi ile yapılabilir. Ve ayarlanabilir tutamaklar sayesinde yanınızda taşımak sorun değil. Yaşam alanını, yavru köpeğinizin büyüyen boyutuna göre ayarlamak için bir ayırıcıyla birlikte gelir.

Frisco mükemmel bir markadır ve diğer bazı harika köpek ürünlerini yapar. Ayrıca en sevdiğimiz markalardan biridir. diğer orta boy ırkları eğitmek .

Severiz Bu tel sandıkta kolay giriş için çift kapı ve basit temizlik için çıkarılabilir bir tepsi vardır. Bu köpek kulübesi, mükemmel bir kulübede bulmayı umduğumuz her şeye sahiptir.


MidWest LifeStages Katlanabilir Tel Kasa

Midwest LifeStages Tek Kapılı Kasa

Midwest LifeStages Aussies İçin Köpek Sandığı
 • Zemini korumak için lastik ayaklar.
 • Düz katlanır ve taşınabilirlik için iki tutamağa sahiptir.
 • Çıkarılabilir, değiştirilebilir bir taban sacı.
 • Güvenlik için cıvata mandalı.
 • Montaj veya alet gerekmez.
 • Bölücü panel, boyutu ayarlamanıza izin verir.
 • Suya dayanıklılık.
Chewy.com'da görüntüle

Bütçe dostu bir köpek sandığı için, birden fazla boyutta mevcut olan MidWest Life Stages tel sandığını öneriyoruz. Bu köpek kulübesi, güvenli saklama için düz katlanır ve herhangi bir alet veya montaj olmadan kurabilirsiniz. Dışarı kayan plastik tava, Avustralyalı'nız bir kaza geçirirse temizliği çok kolaylaştırır. Ve tüm köpek kulübesi suya dayanıklıdır, böylece kapsamlı bir temizlik için hepsini hortumlayabilirsiniz. Dışarıda bırakmanızı ve havaya maruz bırakmanızı önermiyoruz.

Plastik kulplar, kulübenizi ihtiyaç duyduğunuz her yere güçlük çekmeden taşımanıza veya taşımanıza izin verir. Kapıdaki sürgülü cıvata mandalı, Avustralyalı'nızın serbest kalmamasını sağlar. Alt kısımdaki lastik ayaklar, yavru köpeğiniz ebeveynlerini gördüğünde heyecanlanmaya karar verirse, bu kafesin yerinizi kaymasını veya çizmesini engeller. Kasanın boyutunu köpeğinizin büyüyen ihtiyaçlarına göre özelleştirebilmeniz için bir bölme dahildir. Yavru bir yavrudan yetişkin bir yetişkine kadar harika bir çözüm.

Severiz kaliteden ödün vermenizi gerektirmeyen kullanım kolaylığı ve düşük maliyet. MidWest'i Avustralya Çobanları için tavsiye ediyoruz, ancak aynı zamanda her tür için mükemmel bir sandıktır.


Precision Pet Products Great Crate

Precision Pets Köpek Sandığı

Precision Pet Köpek Sandığı
 • Daha fazla dayanıklılık için daha kalın tel.
 • Yuvarlak kenarlar.
 • Çıkarılabilir, sızdırmaz plastik tepsi.
 • Kurulum için montaj gerekmez.
 • Düz kıvrımlar.
 • Kolay taşıma için plastik sap.
 • Daha kolay giriş ve çıkış için iki kapı.
Chewy.com'da görüntüle

Precision Pet Products Çift kapılı Great Crate, diğer iki önerimize göre daha kalın, daha ağır bir tel ile yapılmıştır. Kendiniz ve Avustralyalı'nız için ekstra güvenlik sağlamak üzere yuvarlatılmış kenarlara sahiptir. Daha güvenli veya daha sıhhi olan bir tel köpek sandığı bulamayacaksınız. Çıkarılması kolay plastik tepsi, temizliği kolaylaştırır ve sızdırmazdır, böylece ortalığı kirletmez. Temizlenmesi gerektiğinde tüm kulübeyi hortumla çıkarın veya nemli bir bezle silin.

Tüm sandık, saklama için düz bir şekilde katlanır ve plastik sap kullanılarak taşınması kolaydır. Kurulum, herhangi bir montaj veya alet gerektirmez. Açın ve yerine kilitleyin. 1000 ve 2000 ebatlarındaki daha küçük kafeslerde ikinci kapı kafesin üstündedir. 3000-6000 gibi daha büyük boyutları ile yan taraftadır. Çift kapılar, evcil hayvanınızın kasaya girip çıkmasını kolaylaştırır ve temizlemesi daha kolaydır.

Severiz Aussie'nizi yerleştirmek için güvenli bir çift kapılı kasa arıyorsanız, Precision Pet Great Crate. Fiyat ölçeğinin üst ucunda olsa da, kalite, güvenlik ve dayanıklılık onu değerli bir satın alma haline getiriyor.

Bernese dağ köpeği golden retriever karışımı

Frisco Ağır Hizmet Tipi Çelik Köpek Sandığı

Frisco Ağır Hizmet Tipi Çelik Kasa

Frisco Ağır Hizmet Tipi Köpek Sandığı Büyük
 • 22 kalibre çelik ½ çaplı raylar.
 • Evcil hayvanın ulaşamayacağı yerde bulunan çift kilitler.
 • Daha kolay hareket etmek için tekerleklere oturur.
 • Kolay temizlik için çıkarılabilir çelik tava.
 • Dayanıklı ve hasara karşı dayanıklıdır.
 • Toz kaplama şık bir görünüme sahiptir.
 • Kaçış sanatçıları için tasarlandı.
Chewy.com'da görüntüle

Frisco tarafından sevdiğimiz bir diğer ürün, tub çelik boru çıtalı 22 gauge çelikten yapılmış Ultimate Heavy Duty Steel Metal köpek kasasıdır. Plastik veya tel kasasından her zaman çıkış yolunu bulan bir kaçış sanatçınız varsa, kolay hareket ettirmek için tekerlekler ve yerinde tutmak için ayak frenleri olan bu toz kaplı çelik kulübeye yükseltme zamanı gelmiş olabilir. Bu ürün dış mekan kullanımı için tasarlanmamıştır veya seyahat için tavsiye edilmemiştir. Daha çok bir kurgu ve bir sandık gibi bırak.

Köpeğinizin ulaşamayacağı bir yere yerleştirilmiş çift kapı kilitleri, evcil hayvanınızın içeride güvenli bir şekilde kilitlenmesini sağlar. Ve rendelenmiş zemin, herhangi bir pisliğin alttaki tepsiye düşmesine izin vererek evcil hayvanınızın zeminini temiz tutar. Temizleme, metal tepsiyi çıkarmak ve hortumla çıkarmak kadar kolaydır. Toz boya kaplı çelik, pasa, eziklere, çizilmelere ve çiğnemeye karşı dayanıklıdır. Ayrıca çekiç tonlu kaplamasıyla şıktır.

Severiz Frisco Ultimate Heavy Duty Steel Dog Crate'in dayanıklılığı ve güvenliği. Bu nedenle, artık plastik veya tel sandık kullanamayan köpekler için vazgeçilmezimizdir.


Petmate Navigator Plastik Köpek Kulübesi

Petmate Navigator Taşınabilir Köpek Sandığı

Petmate Navigator Seyahat Kutusu
 • Tamamen havalandırılmış.
 • Koku koruması için antimikrobiyal bir baz.
 • Hızlı montaj.
 • Seyahat için tasarlandı.
 • Çoğu havayolu spesifikasyonunu geçer.
 • Çelik bir kapı her iki yöne de açılır.
 • Her yönden koruma sağlar.
Chewy.com'da görüntüle

Seyahat için bir köpek sandığına ihtiyacınız varsa, favori seçimimiz Petmate Navigator Plastik Köpek Kulübesi'dir. Sert plastik duvarlar evcil hayvanınızı korur ve çelik ızgaralı kapı, hava akışı ve görüş hattı sunarken evcil hayvanınızı içeride güvenli bir şekilde tutar. Küçük daireler şeklinde kafesin tüm üst ve alt çevresinde 360 ​​° havalandırma da vardır. Evcil hayvanınız deliklerden geçen her şeye karşı dikkatli olabilir, ancak vücut kısımlarının sıkışmasına neden olacak kadar büyük değildir.

Bu kasanın tabanı, kokuya neden olan bakterilere karşı dirençli olmasını sağlayan antimikrobiyal Microban teknolojisidir. Slide 'N' Snap tertibatı nedeniyle bu sandığı monte etmek sadece birkaç adım alır. Ayrıca kullanmadan önce arka güvenlik klipslerini ve kapıyı takmanız gerekir. Kapıdaki çift çevirmeli mandallar kapıyı kapalı tutar, böylece köpeğinizin kaçması konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Severiz Bu sert plastik kılıf, seyahat sırasında veya evde yalnız bırakılırken bol miktarda temiz hava ve ışık sağlarken evcil hayvanınızı güvende tutar. Ayrıca bütçe dostudur!


Sıkça Sorulan Sorular

S: Hangi boyuta ihtiyacım var?
A: Avustralyalı'nızın ölçüleri kafes boyutunu belirleyecektir. Köpeğiniz büyüdükçe yaşam alanını ayarlayabilmeniz için bölücü içeren daha büyük bir kafes satın almayı düşünün. Bunun için tel kafesler genellikle en iyi seçimdir. Avustralyalılar için en yaygın boyut sandığı 42 ″'dur, bu da Çobanınıza tam olarak büyüdüğünde bol bol yer sağlar.

S: Köpeğimi bir sandık için nasıl ölçebilirim?
Y: Köpeğinizi ölçmek, hangi büyüklükte bir sandık satın almanız gerektiğini veya yaşam alanını metal ayırıcıyla ayarlamak için ne kadar büyük olması gerektiğini bilmenin en iyi yoludur. Doğru ölçümler elde etmek için, Aussie'nizin ayakta durduğundan emin olun. Yükseklik için, evcil hayvanınızın pençelerinden başlarının tepesine kadar ölçün. Uzunluk için kuyruğun tabanından burnun ucuna gidin.

S: En iyi sandık türü hangisidir?
C: Seçtiğiniz sandık türü ihtiyaçlarınıza bağlı olacaktır. Seyahat ederken, daha iyi güvenlik özelliklerine sahip olduklarından ve uçak ve trenlerde seyahat kısıtlamalarının çoğunu aşabileceğinden, en iyisi plastik bir kasa kullanmaktır. Ancak lazımlık eğitimi için birçok ebeveyn, en uygun maliyetli olan tel kasaları tercih ediyor. Genellikle yumuşak kasalar, Avustralya Çobanları gibi büyük enerjik köpekler için uygun değildir ve ağır hizmet metal kasalara genellikle ihtiyaç duyulmaz.

S: Avustralya Çobanımı neden sandığa koymam gerekiyor?
C: Pek çok evcil hayvan ebeveyni, Avustralya Çobanlarını tuvalet eğitimi ve diğer itaat eğitimi türlerine yardımcı olmak için sandıklara koymaya karar verir. Sandıklama ayrıca köpeğinizin yıkıcı olmasını engeller ve gözetim altında olmadıkları zaman onları beladan uzak tutar. Sadece kendilerine ait olan uyumak için güvenli bir yer sağlarlar. Kasalar, evcil hayvanınızı seyahat sırasında güvende tutar ve uçaklar ve trenler için gereklidir.

Son düşünceler

Avustralya Çobanları, en yoğun aileye ayak uydurabilen harika aile köpekleridir. Husky'nizi bir mola vermeye zorlamak için eğitim için sandığa koymanızı öneririz. Bu aynı zamanda onlara yoğun bir günün ardından gevşemek için sessiz bir yer sağlar. Avustralyalı'nız için uygun bakımı sağlamanın bir parçası, ona kendisinin diyebileceği rahat bir oda vermek olacaktır.

Tüm seçimlerimiz, Avustralya Çoban Köpeği gibi büyük bir cins, yüksek enerjili bir ırkın ihtiyaçları için çalışacaktır. Bir köpek kulübesi seçmeden önce, doğru boyutu bildiğinizden emin olun. Seçeneklerimizden herhangi biri, Aussie'nizin tüm kasa ihtiyaçlarını karşılamak için harika bir seçim olacaktır.

Yorumlar