Golden Retrieverler İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Golden Retrieverler İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Köpek dünyasının Goldilocks'u olan bu güzel köpek, nazik ve sevecen kişilik ve onun muhteşem altın yele . Güzel ceketi ve kabarcıklı kişiliği nedeniyle, yavru köpeğinizi olabildiğince uzun süre etrafta tutmak isteyeceksiniz ve bunu yapmak için Golden Retriever'ınız için rahatça karşılayabileceğiniz en iyi köpek mamasına ihtiyacınız olacak.

Birçok Golden Retriever sahibi, bir Altın sahibi olduğunuzda her zaman satılacaksın ve birçok aile bir seferde birkaç Altına sahip olur veya Altın'dan sonra Altın alır. Ancak soru şu ki, Altın sahiplerinden kaç tanesi sevgili köpeklerinin beslenme ihtiyaçlarını gerçekten biliyor? İstatistiklere göre, köpek sahiplerinin sadece% 10'u köpeklerin beslenme ihtiyaçlarını anlıyor , işte burada LoveYourDog'da sahiplere gerçekleri sağlamayı misyon edindik.Bu kılavuzda, Golden Retriever ve hangi besinlere ihtiyacı olduğunu öğreneceksiniz. hayatın her aşamasında ; köpek yavrusu, yetişkin ve yaşlı. Yaşamın her aşaması için, neye ihtiyacı olduğunu bilerek, aralarından seçim yapabileceğiniz en iyi doğal kuru mama tanelerini tavsiye edeceğiz. Lezzet tercihlerine ve kişisel beslenme gereksinimlerine bağlı olarak farklı seçenekler sunacağız ve sonunda aşırı kilolu Altınlar için öneriler içeren bir bölüm ekledik.

Bir Bakışta: Golden Retriever'lar için Favori Yiyeceklerimiz

Köpek yavrusu: Science Diet Büyük Irk Yavru Köpek
Yetişkin: Purina Pro Büyük Irk Formülünün Tadını Çıkarın
Kıdemli: Nutro Essentials Kıdemli Formülü
Ağırlık yönetimi: Science Diet Weight ManagementNot: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Golden Retriever Puppy Besin İhtiyaçları

Golden Retriever, hem kalça hem de dirsek displazisinden muzdarip büyük bir köpek cinsidir, bu nedenle ona büyük ırklar için özel olarak tasarlanmış bir köpek maması beslemeniz önemlidir. Sadece bu formüller tüm besinleri içerir Yavruların sağlıklı bir yetişkin haline gelmesi gerektiğini, ancak bu tür sağlık sorunlarından kaçınmak için kemiklerinin doğru oranda büyümesini sağlamak için optimum seviyelerde kalsiyum ve fosfor içerecekleri.Altın paltosunun da bakıma ihtiyacı var, çok fazla omega 3 ve 6 yağ asitleri İçindekiler listesinde önemlidir, bu nedenle balık, keten tohumu, balık yağı ve chia tohumlarına dikkat edin. Bu sadece kilitlerini parlatmakla kalmaz, aynı zamanda bu bileşenlerin beyin fonksiyonu, kemik sağlığı ve Docosahexaenoic Acid (DHA) gibi göz gelişimi için çok çeşitli faydaları vardır.

Büyük bir köpek yavrusu, kendisine en az% 26, ideal olarak% 30'a yakın bir protein içeriği ve en az% 9 oranında yağ içeriği sağlayacak yüksek kaliteli bir mama ile beslenmelidir. Kalsiyum yaklaşık% 1,5 olmalıdır ve sizi beslemek için cazip olmayın. Altın kalsiyum takviyeleri çünkü mama içindekinden daha fazlası çok fazla olacak ve iskelet gelişimi için zararlı olacaktır. Onu besleyeceğiniz miktar ağırlığına bağlı olacaktır, bu nedenle tüm mama taneleri farklı olduğundan paket talimatlarını izlediğinizden emin olun.

Yetişkin Golden Retriever Besin İhtiyaçları

Yaşları arasında 12 ila 15 ay Bir Golden Retriever'in yetişkin mama yemine geçirilmesi gerekecek. Yetişkin bir Golden Retriever, enerjisini korumak için yüksek seviyede proteine ​​ve tatlı patates veya esmer pirinç gibi sağlıklı karbonhidratlara ihtiyaç duyacaktır.Glukozamin ve kondroitin, içindekiler listesinde bulunmalıdır çünkü kemikler ve eklemler ve onun Altın gibi daha büyük ırklar için özellikle önemlidir. Hayvan organları ve kıkırdak gibi tüm et ve balık yemekleri de bu içeriklerin harika bir kaynağıdır.

Özellikle eğer o bir gösteri köpeği Altın için balık yağı, keten tohumu ve folik asit gibi bol miktarda omega 3 ve 6 yağ asidi içermesi ve cildinin nemli kalmasını sağlayarak sağlıklı bir tüy görünümü sağlar.

Kıdemli Golden Retriever Besin İhtiyaçları

Tıpkı bir Golden yetişkinin kemiklerini ve eklemlerini esnek ve güçlü tutmak için bol miktarda glukozamin ve kondroitine ihtiyacı olduğu gibi, kıdemli Goldens'in çok daha fazlasına ihtiyacı vardır, bu nedenle et ve balık yemekleri çok önemlidir. Yaşlı mama taneleri doğru seviyeler bu nedenle, onu yaşlılar için özel olarak tasarlanmış bir formül veya uygun seviyelerde olan diğer kuru mama ile beslemek çok önemlidir.

Çünkü kıdemli bir köpek genç günlerine kıyasla daha az aktif , sahip olduğu bir maması olmalı daha az enerji ve kalori aksi takdirde çok fazla kilo alma riski vardır ve bu da zayıflayan kemiklerini zorlar. Yavaşlayan metabolizması, yağı sindirmeyi çok daha zor bulacaktır, bu yüzden bu da daha düşük olmalıdır.İçindekileri koruyacakları için antioksidanlar ve süper yiyecekler aramak da önemlidir. zayıflayan bağışıklık sistemi güçlü ve daha büyük bir köpek olmak, kas bakımı için yüksek protein içeriği hala gereklidir.


Golden Retriever Puppies için En İyi Yiyecek

Golden Retriever Puppies İçin En İyi Yiyecek

Golden Retriever'lerin 8 hafta ile 12 ila 15 ay arasındaki tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurduktan sonra, büyüyen yavrularınızın ihtiyaçlarını karşılayacak birkaç kuru mama seçeneği vardır. Çünkü bu en önemli büyüme aşaması Çoğu yavru için, yavrularınız için doğru seçimi erkenden almak isteyeceksiniz. Bir köpek yavrusu doğru beslenmeyi kaçırmak, yavru köpeğinizi büyüme aşamalarında beslenme konusunda geri döndürebilir.

Çok var karşılaştırılacak farklı markalar , ancak yavru köpeğinizin beslenme ihtiyaçlarını karşılama söz konusu olduğunda beş favorimize indirdik. Aşağıdaki beş seçim, yavrularınız için harikadır ve genellikle yetişkin bir formül köpek mamasına geçmeye başlamanız gereken 12 aya kadar harika seçeneklerdir. Favorilerimize bakalım.

Royal CaninBilim DiyetiOrijen YavrusuWellness KöpekMavi Buffalo
Protein % 27 % 29,5 % 38 % 35 % 35
Yağlar % 14 % 16.1 % 16 % 14 % 14
Lif % 5,9 % 3,3 % 6 % 5.5 % 6
Nem % 10 % 10 % 12 % 10 % 10
Kcal / Kupa 338 363 449 387 411

Royal Canin Golden Retriever Yavrusu

Royal Canin Golden Retriever Köpek Cinsi ...
 • Royal Canin Golden Retriever Puppy kuru köpek maması ...
 • Altın için özel olarak tasarlanmış özel mama şekli ...
 • Yavru köpeğin gelişmekte olan bağışıklık sisteminin korunmasına yardımcı olur ve ...
 • Cilt bariyerini temel besinlerle güçlendirerek ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Bu tarif köpek beslenme uzmanları tarafından yapılmıştır Golden Retriever'i incelemiş ve bu büyüme formülünü özel cins ihtiyaçlarına göre yaratmış olan. Bu listedeki en düşük protein içeriğine sahip olsa da, bu formül Golden yavru köpeğinize bol miktarda enerji ve canlı ve yumuşak tüylerini sağlayacaktır.

Lif içeriği yüksektir, bu da Golden ve hassas midesi için önemlidir. Sonuç olarak, muhtemelen köpeğinizin dışkılarının çok daha sıkı ve daha sağlıklı olduğunu göreceksiniz. Kibble parçaları, düz ağzı ve makasla ısırması için benzersiz bir şekilde şekillendirilmiştir.

Severiz Bu tarifin Golden Retriever yavrusu için özel olarak tasarlandığını, böylece köpeğinizin ihtiyaç duyduğu tüm besinleri bu mama ile alacağından emin olabilirsiniz.
Science Diet Büyük Irk Yavru Köpek

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yavru Köpek ...
 • En uygun seviyede özel olarak yapılmış büyük cins köpek maması ...
 • Güçlü kemik ve dişleri desteklemek için dengeli bir mineral seti kullanır ...
 • Sağlıklı beyin ve gözü desteklemek için balık yağından DHA kullanır ...
 • Yüksek kaliteli protein, büyük yavrularınızın zayıf yapmasına ve korumasına yardımcı olur ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tavuk unu ilk malzemedir ve ana protein kaynağı Tüm büyük köpek cinsi köpek tarifleri için çok önemli olan harika bir et, enerji ve glukozamin kaynağı olan bu tarifte. Kontrollü kemik büyümesi için optimum düzeyde kalsiyum ve fosfor içerir.

Yavru yetiştirme gücü için çok önemli olan bu listede en yüksek yağ içeriğine sahiptir ve sağlıklı bir beyin ve göz işlevi geliştirmeye yardımcı olan balık yağından bol miktarda DHA içerir.

Severiz Bu tarifin, oldukça lifli bir diyetle iyi sonuç vermeyen Golden yavruları için en düşük lif içeriğine sahip olduğunu ve aynı zamanda onu tahıl içermeyen bir diyetle beslemek istemeyenler için tahıl içeren bir seçenek olduğunu.
Orijen Büyük Irk Yavru

ORIJEN Kuru Köpek Maması, Puppy Large,…
 • ORIJEN Puppy Large köpek maması, zengin ve çeşitli ...
 • ORIJEN% 85 kaliteli hayvansal içeriklerle köpekleri besler ...
 • Et, organlar vb. Dahil taze ve çiğ hayvansal malzemeler kullanmak
 • Taze Yöresel Malzemelerimiz tanıdığımız ve ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tarif, tavuk, hindi, balık ve yumurta gibi sadece kas gelişimini sürdürmekle kalmayan, aynı zamanda da dolu protein kaynakları ile doludur. glukozamin ve DHA beyin ve göz gelişimi için. Aynı zamanda tam bir av diyetine dayalıdır, bu da hayvan organları, kemikleri ve kıkırdakla dolu olduğu anlamına gelir, bu da tam olarak vahşi doğada nasıl yemek istediğidir.

Pisi Balığı, Uskumru ve Ringa gibi balık proteinleriyle dolu olması balık yağları , parıldayan altın rengi paltosu ve cildi için de harika. Bu mama maması çevrimiçi olarak yüksek oranda derecelendirilmiştir ve aynı zamanda en yüksek nem içeriğine sahiptir, bu da onun piknik yapan Golden yavruları için harika bir seçenek olduğu anlamına gelir.

Severiz Bu premium tarifin en yüksek protein içeriğine ve fincan başına en yüksek kaloriye sahip olduğunu, bu nedenle Golden'ınıza ihtiyaç duyduğu tüm artan gücü sağlayacaktır.

pitbul renkleri

Wellness Core Büyük Irklı Köpek Yavrusu

Wellness Doğal Evcil Hayvan Yemi CORE Doğal Tahıl…
 • BÜYÜK Irk Yavru Köpeklerinizin EN İYİSİNİ YAKITLAMAK İÇİN GELİŞMİŞ DOĞAL BESLENME ...
 • SAĞLIKLI BÜYÜME VE KALKINMAYI DESTEKLER: Garantili DHA seviyeleri…
 • LEANER VÜCUT KİTLE VE KAS TONU: Wellness CORE köpek maması yapılır…
 • SAĞLIKLI CİLT VE KAPLAMAYI, garantili omega seviyeleriyle DESTEKLER ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Kemiksiz Tavuk, Tavuk unu ve Hindi unu ana protein kaynakları kaslarına yaşlandıkça büyüme ve onarım yeteneği sağlar ve aynı zamanda hızla büyüyen kemikleri için çok ihtiyaç duyulan glukozamin desteğini sağlar. Somon yağı ve öğütülmüş keten tohumu tüylerinin de sağlıklı ve parlak kalmasını sağlar.

Yüksek lif içeriği ve tahıl içermeyen bileşenlerle, bunun hassas bir mideye sahip tüm Altın yavrulara fayda sağlayacağından ve her bir mama maması da probiyotiklerle kaplandığından emin olabilirsiniz. Ayrıca içerir süper yiyecekler ve antioksidanlar gelişen bağışıklık sistemini desteklemek için muz ve ıspanak gibi.

Severiz Bu tarifin anne sütünde bulunduğu için yavru köpekler için harika olan DHA ile dolu olduğunu ve ceketi için harika olacak bol miktarda omega 3 ve 6 yağ asidi bulunduğunu.


Blue Buffalo Wilderness Büyük Irklı Köpek Yavrusu

Blue Buffalo Wilderness Yüksek Protein, Doğal ...
 • GERÇEK TAVUK İLE DOLU: Yavru köpeğinizi tatmin etmek için hazırlanmış bir tarif ...
 • SAĞLIKLI BİLEŞENLER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması, en iyi doğal ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, bezelye, patates ve havuç gibi sağlıklı karbonhidratlar içerir, bu nedenle yavru köpek enerjisi ile dolu olacak, ayrıca Tavuk, Tavuk unu ve balık unu kaslar ve büyüyen kemikler . Sonunda, görmeyi çok isteriz Bizon tarifi lezzet seçimini tamamlamak için.

Lezzetli mama parçalarına ek olarak, köpek yavrusu yaşam evresindeki besinlerin hassas bir karışımı olan ve potansiyellerini ve lezzetlerini korumak için soğuk şekillendirilmiş Blue Buffalo'nun Yaşam Kaynağı Bitlerini de içerir. Birçok köpek sahibi, Golden Retriever yavrularının tadı sevdiğini ve yemek zamanlarında doyamadığını onaylayabilir.

Severiz Bu tarifin eklemde en yüksek lif içeriğine sahip olduğunu, bu nedenle Golden'ınızın hassas bir midesi veya özellikle kötü şişkinliği varsa, bu tarif onun için harika olurdu.


Yetişkin Golden Retriever'lar için En İyi Yiyecek

Yetişkin Golden Retriever Yemek Yeme

Yaşları arasında 12 ila 15 ay Golden Retriever, yavaş yavaş yaşam evrelerine uyacak şekilde formüle edilmiş bir yetişkin mamasına geçirilmelidir. Golden Retriever'inizi bir köpek maması üzerinde çok uzun süre tutmak, Golden Retriever'ların yaşlandıkça aşırı yemek yedikleri için kilo etkilerine neden olabilir.

Doğru yaşa geldiklerinde Golden Retriever'ınızı Büyük Irklı bir köpek mamasıyla eşleştirmek isteyeceksiniz ve mide rahatsızlığı yaşamamak için yeni mamayı yavaş yavaş tanıtmak isteyeceksiniz. Golden Retriever'lar yaşlandıkça kalça ve eklem sorunları yaşadıkları için glukozamin içeren bir yiyeceğin de düşünülmesi kötü bir fikir değildir. Golden Retrieverlar genellikle telaşlı yiyenler Bu nedenle, aşağıdaki markalardan herhangi biri yavrularınız için çok uygun olmalıdır.

Royal CaninPurina ProOrijen YetişkinMerrickMavi Buffalo
Protein % 32 % 26 % 38 % 31 % 32
Yağlar % on bir % 16 % 18 % on beş % 14
Lif % 5,7 % 3 % 4 % 3,5 % 6
Nem % 10 % 12 % 12 % on bir % 10
Kcal / Kupa 276 382 465 372 386

Royal Canin Yetişkin Golden Retriever

Royal Canin Golden Retriever Yetişkin Cinsi…
 • Royal Canin Golden Retriever Yetişkin kuru köpek maması ...
 • Altın için özel olarak tasarlanmış özel mama şekli ...
 • Cilt bariyerini temel besinlerle güçlendirerek ...
 • Sağlıklı için taurin, EPA ve DHA ile kalp sağlığını destekler ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif düşük protein içeriği sunarken, Veteriner hekimler tarafından yapılır ve köpek beslenme uzmanları Golden Retriever'i inceleyen ve bu tarifi sadece onun için yaratan. Köpek maması formülü gibi, mama mama, düz ağzı ve makas ısırığı için tasarlanmıştır, böylece mama parçalarını kolaylıkla toplayabilir ve balık yağı ve folik asit sağlıklı bir tüy sağlar. DHA ve taurin ayrıca daha sağlıklı bir kalp sistemini teşvik eder ve tahıllardan yapılır, bu da onu tahılsız bir diyetle beslemek istemeyenler için mükemmel bir seçenek haline getirir.

Severiz Bu tarifin özellikle Golden Retriever için yapıldığından, yüksek lif içeriğinin ve belirli bileşenlerin cinsin ihtiyaçlarına uygun olduğundan emin olabilirsiniz.


Purina Pro Plan Tadını Çıkarın

Probiyotikli Purina Pro Planı Kuru Köpek Maması, ...
 • Bir (1) 35 poundluk Purina Pro Planı Probiyotikli Kuru Köpek…
 • Gerçek tavuk dahil olmak üzere yüksek kaliteli protein ile üretilmiştir.
 • Sindirimi desteklemek için garantili canlı probiyotiklerle güçlendirilmiştir ve ...
 • Çıtır çıtır ve yumuşak, etli parçalar nefis bir ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, diyetlerinde çok fazla liften hoşlanmayan, ancak yine de hassas bir midesi olan ve birçok Golden kendilerini bu kategoride bulan köpekler için tasarlanmıştır. Sığır eti donyağı da listelenmiştir. doymuş yağ Bu, diğer yağların çoğundan çok daha lezzetlidir ve yine sağlıklı bir sindirim sistemine yardımcı olur.

Tavuk, balık unu ve kümes hayvanı yan ürün öğünleri, daha büyük kemikleri, eklemleri ve enerjisi için protein ve yüksek seviyelerde glukozamin ve kondroitin sağlar ve köpekler ekstra kıyılmış etli parçaları da lezzetli bulur. A vitamini, linoleik asit ve balık yağları güzel tüyleri için bol miktarda besin sağlar.

Severiz Bu tarifin lifli bir diyetle iyi sonuç vermeyenler için en düşük lif içeriğine sahip olduğunu, ancak her lokmada eklenen ve garantili probiyotiklerle bağırsak sağlığına odaklandığını söylüyor.


Orijen Altı Balık Formülü

ORIJEN Kuru Köpek Maması, Altı Balık, Biyolojik ...
 • ORIJEN Six Fish köpek maması, zengin ve çeşitli ...
 • ORIJEN% 85 kaliteli hayvansal içeriklerle köpekleri besler ...
 • Et, organlar vb. Dahil taze ve çiğ hayvansal malzemeler kullanmak
 • Taze Yöresel Malzemelerimiz tanıdığımız ve ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu birinci sınıf tarif, yüksek kaliteli protein kaynakları ve malzemeleriyle doludur, öyle ki karışıma sadece 2 ilave çinko ve bakır eklenir, çünkü ihtiyacı olan her şey zaten oradadır. İlk 9 malzeme balık ve balık öğünleridir, bu nedenle bu tarif, Golden’ın kürkü için harika olan omega yağ asitleriyle dolu yüksek kaliteli protein söz konusu olduğunda benzersizdir.

Bu tarif tahıl içermez ve düşük sıcaklıkta işlenir, yani besin açısından zengin . Bu biyolojik olarak uygun diyet süper lezzetlidir ve çoğu Golden Retriever bu tarifte başarılı olabilir.

Severiz Bu birinci sınıf tarifin 6 balıkla yapıldığını, bu yüzden bu ona sadece en yüksek protein içeriği ve tüyleri için bol miktarda omega yağ asidi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda vücuduna gün boyunca ayakta kalması için yeterli enerji sağlar.


Merrick Büyük Irk

Merrick Tahılsız Büyük Irklı Kuru Köpek Maması…
 • Merrick Tahılsız köpek maması hikayesi, üstün ...
 • SAĞLIKLI CİLT VE KABAN, KALÇA VE EKLEMLER: Bu tahılsız köpek maması ...
 • EN İYİ DOĞAL BESLENME İÇİN GERÇEK BÜTÜN GIDALAR: Merrick Tahıl…
 • Merrick olarak, evcil hayvanınızın sadece ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tahıl içermeyen tarif, düşük glisemik karbonhidratlar Sindirim sistemi için harika olan ve gün boyunca ona enerji veren. Kemiksiz Tavuk ve Tavuk yemeği bu tarifin ilk iki bileşenidir, bu nedenle kaslarının ihtiyaç duydukları tüm proteini almasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ceketi ve derisine de iyi bakılır.

Elma ve yaban mersini bağışıklık sistemini sağlar antioksidanlarla ve hassas Altınları tahriş edebilecek kötü dolgu maddeleri veya koruyucu maddeler içermez. Bu formülün köpeklere parlak ve güzel saçlar verdiği de bilinmektedir, bu da tam olarak tüm Goldens'in ihtiyaç duyduğu şeydir.

Severiz Büyük ırklar için özel olarak tasarlanmış bu tarifin önde gelen seviyelerde glukozamin ve kondroitin içerdiğini, bu da Golden'ınızın daha büyük kemiklerinin ve eklemlerinin destekleneceği ve esnek kalacağı anlamına gelir.


Blue Buffalo Wilderness Büyük Irk

Blue Buffalo Wilderness Yüksek Protein, Doğal ...
 • GERÇEK SOMON İLE PAKETLENMİŞ: Köpeğinizin tatmin etmesi için hazırlanmış bir tarif ...
 • SAĞLIKLI BİLEŞENLER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması, en iyi doğal ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif bizimkiyle aynı markadır. köpek yavrusu tavsiyesi Bu tarifin, Golden’ın kendine özgü tüyü için daha yüksek seviyelerde omega yağ asitleri sunan Somon malzemeleriyle yapılması dışında. Kemiksiz Somon, Tavuk unu ve yumurta ürünleri, yağsız kaslar, eklem desteği ve beyin fonksiyonu için yüksek seviyelerde protein, glukozamin ve DHA sağlar. Genellikle fiyat açısından da daha iyidir rakiplerle karşılaştırıldığında böylece bütçenizi bozmaz.

Yine, LifeSource Bits, büyük yetişkin köpeklere, yaban mersini ve kızılcık gibi uygun yaşam aşaması besinleri ve antioksidanlar sağlar ve her ısırıkta ekstra doku ekler. Bezelye ve tatlı patates onu daha uzun süre tok tutar ve tahılsızdır.

Severiz Bu tarifin somon içeriği sayesinde yüksek seviyede protein ve omega yağ asitleri sunduğu ve aynı zamanda Golden’ın hassas midesi için mükemmel olan en yüksek lif içeriğine sahip olduğu.


Yaşlı Golden Retriever'lar için En İyi Yiyecek

Kıdemli Golden Retriever Maması

Yaş civarında 8 yaşında , Golden Retriever'ınızı kıdemli köpek maması . Çoğu cins gibi, Golden Retriever'in beslenme ihtiyaçları yaşlandıkça değişecektir. Onlar son yıllarına yaklaşırken, bir şey aramanız gerekebilir. ek lif içeren yiyecekler veya sindirime yardımcı olmak için probiyotikler.

Kıdemli formüle edilmiş köpek mamalarının çoğu, daha küçük kalori sayısı köpeğinizin yaşlandıkça daha düşük aktivite seviyelerine uyması için. Altınınızın fazla yememesini sağlamak için beslemeleri de bölmeye devam etmek isteyeceksiniz. Aşağıda Kıdemli Golden Retriever'lar için en sevdiğimiz yiyecekler var.

AvoDerm SeniorPurina ProNutro UltraBoş KıdemliMavi Buffalo
Protein yirmi% % 28 % 22 % 30 yirmi%
Yağlar % 10 % 13 % 12 % 12 % 10
Lif % 6 % 3 % 4 % 5 % 7
Nem % 10 % 12 % 10 % 10 % 10
Kcal / Kupa 3. 4. 5 360 315 396 344

AvoDerm Kıdemli Köpek Maması

AvoDerm Doğal Tavuk Yemeği ve Kahverengi Pirinç -…
 • Bir (1) 26 Pound Torba: Avoderm Doğal Büyük Tavuk Yemeği ve Kahverengi…
 • Sağlıklı Eklemleri Destekler: Doğal Kondroitin Sülfat Ve…
 • Sağlıklı Cilt ve Tüyleri Teşvik Eder: Birinci Sınıf Doğal Kuru Köpek Maması Üretilmiştir ...
 • Tüm Doğal Malzemeler: Buğday İçermez, Mısır İçermez ve Soya İçermez. Hayır…
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu üst düzey mama, Tavuk unu, Tavuk kıkırdağı ve Ringa yemeği ile yapılır, böylece tüm üst düzey protein ihtiyaçları karşılanır ve doğal olarak yüksek glukozamin ve kondroitin Yaşlanan kemiklerini ve eklemlerini desteklemeye yardımcı olur. Kahverengi pirinç ve diğer yulaf bazlı malzemeler, onu korumak için sağlıklı karbonhidratlar sunar. daha dolu hissetmek daha uzun süre.

Kaliforniya avokado yağıyla dolu, bu mama yağı sadece omega yağ asitleri bakımından zengin değil, aynı zamanda bağışıklık sistemini ve genel sağlığını desteklemek için antioksidan bakımından da yüksek. Yine de, yüksek miktarda omega yağ asitleri konusunda endişelenmeyin, çünkü bu tarifte en düşük yağ içeriği . İçindekiler listesinde keten tohumu ve biotin de bulunabilir, bu nedenle şehirdeki en iyi altın cekete sahip olacağından emin olabilirsiniz.

Severiz Bu üst düzey mama, sağlıklı bir altın kaplama sağlayacak olan omega yağ asitleri ve avokado yağı ile dolu.


Purina Pro Plan Savor Senior 7+

Probiyotikler Senior Dry ile Purina Pro Planı ...
 • Bir (1) 34 lb. Çanta - Probiotics Senior Dry ile Purina Pro Planı ...
 • 1 numaralı gerçek tavuk dahil olmak üzere yüksek kaliteli protein ile yapılmıştır ...
 • Sindirimi desteklemek için garantili canlı probiyotiklerle güçlendirilmiştir ...
 • İhale etli parçalarla karıştırılmış sert mama enfes bir ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Yetişkin Purina tarifinden sonra, bu mama, daha yüksek glukozamin seviyeleri ve daha az kalori ile kıdemli pooch'un tüm ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamak için biraz değiştirilir. Tavuk, kümes hayvanı yan ürünü ve balık unu ona proteinini sağlar ve yumurta ürünleri ona DHA sağlar. Aynı zamanda garantili probiyotik seviyeleri her ısırıkta ve bağışıklık sistemi için kusursuz bir vitamin ve mineral karışımı.

Severiz bunun, birçok yaşlı köpeğin daha iştah açıcı ve yemesi daha kolay bulduğu en yüksek nem içeriğine ve yumuşak et parçalarına sahip olduğu.


Nutro Large Breed Senior

NUTRO BÜTÜN ESSENTIALS Senior Large Breed ...
 • Bir (1) 30 lb. NUTRO BÜTÜN ESSENTIALS Natural ...
 • Çiftlikte Yetiştirilmiş Tavuk, Harika Lezzetler Sağlayan 1 Numaralı Malzemedir…
 • Büyük Irk Yaşlı Köpekler İçin Nutro Maması Doğal ...
 • Bilişsel Sağlığın Korunmasına Yardımcı Olmak Üzere Üretilmiştir ve ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Gerçek Tavuk ve Tavuk unu ile yapılan bu tarif, ikinci en yüksek protein içeriğine sahip, büyük ırk yaşlılar düşünülerek yapılır, böylece kemiklerinin ve eklemlerinin emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. Tatlı patates ve esmer pirinç, ona daha uzun süre dayanmasını sağlayacak sağlıklı karbonhidratlar sunar ve yaban mersini ve havuç, yaşlanan bağışıklık sistemi güçlü .

Severiz Bunun fincan başına en düşük kalori sayısına sahip olduğunu, bu da oynamaktan ziyade kucaklaşmayı tercih eden aktif olmayan Altınlar için ideal.


Null Senior Formula

Nulo Tahılsız Kıdemli Köpek Maması ...
 • TAHILSIZ tarif mısır içermez; buğday; soya; Beyaz patates;…
 • YÜKSEK ET / DÜŞÜK CARB tescilli formül% 80 hayvan bazlı protein ...
 • Nulo Sr Kuru Köpek Maması, köpeğinizin ...
 • Glucosamine ve Chondroitin içeren köpekler için ORTAK DESTEK. Bunlar…
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu premium tarif, yaşlanan kemikleri için omega yağ asitleri ve glukozaminle dolu yağsız bir protein olan Alabalık ile yapılır, ancak aynı zamanda tatlı patates ve diğer sağlıklı karbonhidratlarla yapılır, bu da onu hassas olanlar için tahılsız bir tarif haline getirir. mideler. Aynı zamanda daha aktif Altınlar için en yüksek kalori içeriğine sahiptir. çok daha fazla enerjiye ihtiyacım var ancak L-karnitin ile metabolizmasının hala aktif olmasını sağlar.

Severiz Bunun en yüksek protein içeriğine sahip olduğunu ve tavuk yerine balık protein kaynakları ile yapıldığını, bu da piknik yapan Goldens için harika.


Blue Buffalo Life Protection Senior

Blue Buffalo Yaşam Koruma Formülü Büyük ...
 • ÖNCE GERÇEK ET: Blue Buffalo yiyeceklerinde her zaman gerçek et bulunur ...
 • BÜYÜK Irk BÜYÜK KÖPEKLER İÇİN: MAVİ Can Koruma Formülü Büyük ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL BİR KÖPEK MAMASI: Sağlığı ve iyiliği için formüle edilmiştir ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, antioksidanlar ve süper yiyeceklerle dolu LifeSource Bitler sayesinde, yaşamının sonraki dönemlerinde çok ihtiyaç duyulan besinleri sunar. Yalnızca minimum düzeyde değil, aynı zamanda doku ekle yemeğini ilgisiz bulan yaşlılar için önemli olan kasesine.

Tavuk, yemesini sağlayan ilk malzemedir. protein ve glukozamin kaslarını ve kemiklerini ve ayrıca ekstra kalsiyum için kurutulmuş yosunu korumak için. Amino asitler ve balık yağı da muhteşem kürkünü koruyacaktır.

Severiz hassas midesi olan ve oldukça lifli bir diyete güvenen Altınlar için ideal olan en yüksek lif içeriğine sahiptir.


Kilolu Golden Retriever'lar için Yiyecek

Kilolu Golden Retriever

Golden'ınız biraz fazla huysuz hale geliyorsa, onu bir kilo kontrol maması haline getirmek ve aktif bir yaşam tarzı sürdürmek önemlidir. Ekstra ağırlığı, gereksiz ağırlık birçok sağlık sorununa yol açabilir. Bu cinsin besin gereksinimleri Laboratuvara benzer ve gıda alımını yakından takip etmiyorsanız benzer şekilde kilo alacaktır. Golden’ın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, işte onun için en sevdiğimiz 2 kilo kontrol maması.


Bilim Diyeti Mükemmel Kilo

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yetişkin,…
 • Kilo için klinik olarak kanıtlanmış, çığır açan yetişkin kuru köpek maması ...
 • Yetişkin köpeklerin% 70'inden fazlası bu beslendiğinde 10 hafta içinde kilo verdi ...
 • Bu köpek maması ile yetişkin köpeğinizin sağlıklı bir kiloda kalmasına yardımcı olun
 • Bu yetişkin köpek maması kas bakımını destekler
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Kupa başına 316 olan düşük kalori sayısı sayesinde, köpeklerin% 70'inden fazlası bu mama ile tek başına 10 hafta içinde kilo verdi. Bu tarif bilime dayanmaktadır ve Veterinerler tarafından tasarlanmıştır ve köpek beslenme uzmanları , böylece kilosuyla uğraşırken ona optimum düzeyde protein ve besin sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Severiz Kilo kaybı söz konusu olduğunda çoğu ırk için Hill's Science diyeti. En popüler formüllerden birine sahipler diğer markalara kıyasla ve bu yemek, birkaç kilo daha taşıyan tombul Golden Retriever'lar için mükemmeldir.


Nulo Trim Ağırlık Yönetimi

Nulo Yetişkin Trim Tahılsız Sağlıklı Kilo Kurutma…
 • TAHILSIZ tarif mısır içermez; buğday; soya; Beyaz patates;…
 • YÜKSEK ET / DÜŞÜK KARBON tescilli formül% 74 hayvan bazlı protein, ...
 • PATENTLİ BC30 PROBIOTIC, yardımcı olmak için sağlıklı bağırsak florasını destekler ...
 • L-CARNITINE, yağ asitlerini hücresel mitokondriye taşır ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif tahılsızdır ve tahıl intoleransı olan porkier yavrular için harikadır. Protein ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayan ve aynı zamanda ona sağlayan Cod ile yapılır. omega yağ asitleri büyük kemikleri ve görkemli ceketi için. Bu tarif, kalori sayısı fincan başına 368'de biraz daha yüksek olduğu için kilolarını kontrol etmesi veya biraz kaybetmesi gereken Altınlar için daha uygundur, ancak yüksek protein seviyesi% 30'dan etkilenmez.

Severiz Nulo’nun süs hattı, birçok köpek mamasının ihmal ettiği ek yağ asitleri sağlayan balıktan yapılmıştır.


Son düşünceler

Büyük vücudu ve kemikleri, hassas midesi ve muhteşem Golden Retriever kürkü ile Golden Retriever benzersiz ihtiyaçları var ve bu nedenle, sadece bir tanesine ve genel refahına odaklanmak yerine hepsiyle ilgilenen bir mama bulması önemlidir. Her yaşam aşaması için en sevdiğimiz seçimlerimizle, bireysel ihtiyaçları veya tercihleri ​​ne olursa olsun, bu listedeki her Altın için bir şeyler olduğundan emin olabilirsiniz.

Yorumlar