Rottweilers İçin En İyi Köpek Mamaları: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Rottweilers İçin En İyi Köpek Mamaları: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Rottweiler bir cinsin alıngan ve büyük bir yumrudur, ancak gizlice yürekten büyük softie . Olgunlaştığında kendini aralarında herhangi bir yerde bulacak 80 ve 135 pound ağırlıkta Bu yüzden büyük ve bazen de dev bir köpek ırkı olduğunu söylemek güvenlidir. Bu nedenle gıda seçimlerini belirleyecek kendine özgü beslenme ihtiyaçları vardır. onun için yapıyorsun .

Sevgi dolu bir aile hayvanı yaparken, o, geleneksel olarak sığırları gütmek ve korumak için kullanılan sağlam ve çalışan bir cinstir ve şimdi sık sık kişisel koruma arena ve bu nedenle onu ayakta tutmak için çok fazla enerji ve proteine ​​ihtiyacı var. Daha yüksek protein seviyelerine sahip büyük cins yiyecekler, bu büyük çocuğu mutlu ve sağlıklı tutmanın anahtarıdır ve bilinen ilk 10 bileşenle birlikte kibble'ın% 80'ini oluşturmak bu bileşenlere bakmak çok önemli.



Bunu okuduktan sonra Rottweiler beslenme kılavuzu , Rottweiler ve benzersiz cins ihtiyaçları hakkında bilmeniz gereken her şeyi, yaşamının her aşamasında hangi besinlere ihtiyacı olduğunu ve nihayetinde hangi markaların mahsulün kreması olduğunu anlayacaksınız. Böylece yüzlerce ürünü karıştırmak için saatler harcamak zorunda değilsiniz, bu yüzden bunu güzel ve basit hale getirdik!

Bir Bakışta: Rottweiler İçin Favori Yiyeceklerimiz

Yavru köpekler: Science Diet Büyük Irk Yavru Köpek
Yetişkinler: Purina Pro Büyük Irk Kibble
Büyükler: Nutro Yetişkin Büyük Irk Senior
Ağırlık yönetimi: Purina Pro Kilo Yönetimi



Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.



Rottweiler Yavrularının Besin İhtiyaçları

Rottweiler yavrularının, özellikle büyük cins yavrular için tasarlanmış yüksek kaliteli bir mamaya ihtiyacı vardır, çünkü sadece Rottweiler'in tam büyümesine ulaşmasına yardımcı olacak daha fazla kaloriye sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda kalsiyum, fosfor D vitamini ve yağ seviyeleri de olacaktır. büyüyen kemiklerine sağlıklı olmaları için ihtiyaç duydukları gücü sağlar. Ayrıca, ne kadar hızlı büyüdüğünü de kontrol edecekler ve bu, Rottweiler gibi büyük ırklar için önemlidir, çünkü çok hızlı büyürse, Kalça Displazisi gibi osteopatik hastalıklar geliştirme olasılığı daha yüksektir. Her ne pahasına olursa olsun standart 'tüm cins' köpek maması yemlerinden kaçınılmalıdır.



Rottweiler yavru köpeğinin çok fazla proteine ​​ihtiyacı vardır, çünkü protein ona büyümesi için ihtiyaç duyduğu enerjiyi ve köpek yavrusu gücünü sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kaslarının zayıf ve güçlü kalmasını da sağlar. MSD Veteriner Kılavuzu köpek maması mamalarının minimum% 22 protein içeriği sağlamasını, ancak Rottweiler gibi daha büyük köpeklerin aramasını önerir. minimum protein seviyesi en az% 26 . Aynı zamanda minimum% 8 yağ içeriğine de ihtiyaç duyulmasını önerir.

Sağlıklı karbonhidratlar önemlidir çünkü ona enerji sağlarken tok hissetmesini sağlarlar, bu da umarım atıştırmalık dilenmesini ve obez olma şansını azaltır. Çünkü Rottweiler'ın muzdarip olduğu biliniyor çeşitli kalp sorunları aşırı kilolu olmasına veya yağlı insan yiyecekleri yemesine asla izin verilmemelidir. Bu yüzden, bol miktarda omega yağ asidi Somon yağı ve keten tohumu gibi içeriğin yanı sıra aranmalıdır sığırlar tüm bunlar kalp sağlığının yanı sıra genel kürk ve kemik sağlığına da yardımcı oluyor.

Diğer vitamin ve mineraller de gelişen bağışıklık sistemini desteklemeye ve hastalıklara karşı formda kalmasını sağlamaya yardımcı olacaktır ve dokosaheksaenoik asit (DHA), eikosapentaenoik asit (EPA) ve araşidonik asit (ARA) anne sütünde doğal olarak bulunan ve hepsi sağlıklı beyin gelişimini ve göz fonksiyonunu destekleyen amino asitlerdir.



Yetişkin Rottweiler Besin İhtiyaçları

Nereden 18 aylıkken Rottweiler olgunluğa yaklaşıyor ve bu nedenle yetişkin bir mama yemine geçirilmelidir. Yine, Rottweiler'ın büyük bir cinsin benzersiz beslenme ihtiyaçlarını karşılayan yüksek kaliteli bir kuru mama ile beslenmesi önemlidir. Bazen, daha büyük Rottweiler'larla, birçok sahip, onları dev bir köpek ırkı beslemenin daha uygun olduğunu bulur ve bu, normalde ağırlığı 100 pound'u ve daha fazla olan köpekler için kurtarılır. Bu ağırlıkla birlikte kemik ve eklem basıncı gelir. optimum kalsiyum ve fosfor seviyeleri anahtardır.

Protein hala burada dikkate alınması gereken önemli bir faktördür, ancak tipik olarak bir köpek yavrusu Rottie'den daha azına ihtiyacı vardır. MSD Veteriner El Kitabı, yetişkin köpeklerin en az% 18'lik bir protein içeriğine ihtiyaç duymasını tavsiye ederken, Rottie gibi daha büyük, dev veya daha enerjik bir cins en az% 23 oranında daha yüksek protein içeriği.

Balık yağı ve keten tohumu gibi maddeler, onun kalın ve yoğun tüylerini besler ve beyninin sağlıklı çalışmasını sağlar. Yine, kardiyak sorunların tehdidi ile taurin içeriği uygundur ve emin olun onu çok fazla ikramla beslememek , ne kadar iyi bir çocuk olursa olsun!

Kıdemli Rottweiler Besin İhtiyaçları

Bir Rottweiler, etrafta kıdemli bir köpek olur 6 veya 7 yaş, ve şu anda onu sadece büyük cins yaşlılar için tasarlanmış bir kuru mama haline getirmeye çalışmalısınız ya da sizinle konuşacağımız belirli 'büyük cins' kutuları işaretleyenlere.



Köpekler yaşlandıkça daha az aktif hale gelirler, bu nedenle daha az kalori fazla kilolu olmamasını sağlamak için kasesine koydu. Yaşlanan sindirim sistemi onu verimli bir şekilde parçalamak için mücadele edeceğinden, mama tanesinin daha az yağ içermesini sağlamak da önemlidir.

Daha yüksek glukozamin ve kondroitin seviyeleri zayıflayan eklemleri nedeniyle anahtar. Bunların iyi kaynakları et ve balık yemeklerinin yanı sıra ekstra takviyelerde bulunabilir. Yine, içerik taurin olduğu gibi faydalıdır. Metabolizmasını uyarmaya yardımcı olduğu için L-karnitin Ayrıca, yaşlanan bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olacak bol miktarda vitamin ve mineral aramak da önemlidir, böylece hastalıklarla savaşmaya devam edebilir.


Rottweiler Yavruları için En İyi Yiyecek

En İyi Rottweiler Köpek Maması

8 hafta ile 12 ila 15 aylık arasında değişen Rottweiler, agresif yavru köpeklerin büyüme ihtiyaçları bu zaman aralığında. Bu, köpeğinizin beslenme ihtiyaçlarının, büyümesini ve kemiklerini genç yaşlardan itibaren doğru yola yerleştirmesi için karşılanmasının son derece önemli olduğu zamandır.

Rottie'nizi yerine getirebilecek bir dizi farklı marka vardır. köpek maması ihtiyaçları . İşin zor kısmını sizin için hallettik, öyleyse dalalım ve en sevdiğimiz beş Rottweiler yavru mamasına ve her markanın karşılaştırmasına bir göz atalım. Köpek sahiplerinin favorilerini bulacaksınız, Nutro veya Blue Buffalo gibi ve Daha .



Bilim DiyetiWellness KöpekMavi BuffaloMax'i besliyorumOrijen Yavrusu
Protein % 24,5 % 35 % 35 % 26 % 38
Yağlar % 12 % 14 % 14 % 14 % 16
Lif % 3 % 5.5 % 6 % 3 % 6
Nem % 10 % 10 % 10 % 10 % 12
Kcal / Kupa 373 387 411 344 449

Science Diet Büyük Irk Yavru Köpek

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yavru Köpek ...
 • En uygun seviyede özel olarak yapılmış büyük cins köpek maması ...
 • Güçlü kemik ve dişleri desteklemek için dengeli bir mineral seti kullanır ...
 • Sağlıklı beyin ve gözü desteklemek için balık yağından DHA kullanır ...
 • Yüksek kaliteli protein, büyük yavrularınızın zayıf yapmasına ve korumasına yardımcı olur ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu diyet tahıl içerir ve sağlıklı yulaf ona canlı ve fasulye dolu kalması için enerji sağlayacaktır. İlk malzeme tavuk unudur. ana protein kaynağı ve kemiklerine onları esnek ve güçlü tutmaya yardımcı olan glukozamin sağlar. Keten tohumu ve balık yağı, kürkünün içten dışa beslenmesini sağlayacak ve taurin içeriği ile birlikte kalp sağlığına da iyi bakılacaktır.

Severiz Bu mama mamasının hem köpek beslenme uzmanları hem de Veterinerler tarafından yapıldığı ve önerildiği, bu nedenle Rottweiler yavru köpeğinizin bu tarifle emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.




Wellness Core Büyük Irklı Köpek Yavrusu

Wellness Doğal Evcil Hayvan Yemi CORE Doğal Tahıl…
 • BÜYÜK Irk Yavru Köpeklerinizin EN İYİSİNİ YAKITLAMAK İÇİN GELİŞMİŞ DOĞAL BESLENME ...
 • SAĞLIKLI BÜYÜME VE KALKINMAYI DESTEKLER: Garantili DHA seviyeleri…
 • LEANER VÜCUT KİTLE VE KAS TONU: Wellness CORE köpek maması yapılır…
 • Garantili omega seviyeleri ile SAĞLIKLI CİLT VE KAPLAMAYI DESTEKLER ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Kemiksiz Tavuk, Tavuk ve Hindi yemeği, sadece yüksek miktarda protein değil, eklemleri için bol miktarda glukozamin sağlayan ilk 5 bileşende bulunur. Somon yağı ayrıca şunları sağlar: Beyin gelişimi için DHA ve göz fonksiyonunun yanı sıra, incelemelerdeki en yaygın olumlu yorum olan ceket sağlığı. Bu mama, büyüyen bağışıklık sistemini güçlendirmek için vitamin ve minerallerle takviye edilmiştir ve muz, ıspanak ve lahana gibi süper yiyeceklerle beslenme ihtiyaçları karşılanır ve taurin de listede üst sıralarda yer alır.

Severiz Bu, tahıl intoleransı olan Rottweiler yavruları için harika olan bu listedeki tahılsız tariflerden biri.


Mavi Bufalo Büyük Irk Yavrusu

Blue Buffalo Wilderness Yüksek Protein, Doğal ...
 • GERÇEK TAVUK İLE DOLU: Yavru köpeğinizi tatmin etmek için hazırlanmış bir tarif ...
 • SAĞLIKLI BİLEŞENLER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması, en iyi doğal ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.



Kemiksiz Tavuk, Tavuk unu ve balık unu, bu mama mamasındaki ana protein kaynaklarıdır ve incelemelerin bazıları, Rottie'lerinin bu mama üzerinde ne kadar iyi geliştiğine değinmiştir. Balık yağı ve yumurta ürünleri ayrıca ona çok önemli olan DHA, ARA ve EPA'yı sağlar. Kurutulmuş yosun ona güçlü dişler ve kemikler için kalsiyum sağlar ve yaban mersini, havuç ve tatlı patates, bağışıklığı için vitamin ve minerallerle dolu bir kase sağlar. Metabolizmasını uyaran L-karnitin listelenmiştir, bu da doğal olarak aşırı domuz etini önlemeye yardımcı olur.

Severiz Bu tarifte, büyük cins köpek yavruları için yaşam aşaması besinlerle dolu olan ve güçlerini korumak için soğuk şekillendirilmiş mama parçaları ve LifeSource Bitlerinin bir karışımına sahip olduğu.


Nutro Max Büyük Irklı Köpek Yavrusu

NUTRO MAX Çiftli Büyük Irklı Yavru Köpek Tarifi ...
 • ÜRETİCİ TARAFINDAN DURDURULMUŞTUR, Önerilen Değiştirme Öğesi: NUTRO…
 • Nutro Max Large Breed Puppy Food Sağlıklı Gelişimi Destekler ...
 • Büyük Irk Yavru Köpekler İçin Harika Lezzetli, Kaliteli Mamamız Yapıldı ...
 • Tamamen Doğal, Uygun Fiyatlı Köpek Mamamız Yapay İçermez ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tavuk unu, listelenen ilk içeriktir ve Nutro, tüm Tavuk bileşenlerinin çiftlikte yetiştirildiğini garanti eder, bu nedenle bu sizin için önemli bir faktörse, bu mama eti etik olarak elde edilir. Bu mama aynı zamanda bağışıklığı ve genel sağlığı için optimum bir ek takviye karışımını listeler. Sağlıklı yulaf, kahverengi pirinç ve nohut ona bol miktarda enerji sağla ve en düşük lif içeriğine sahip olmasına rağmen, birçok yorumcu bu ürünün büyük yavruların hassas mide sorunlarını çözdüğünü yorumladı.

Severiz Bu listedeki en uygun fiyatlı mama olmasına rağmen, yine de çok fazla protein ve hatta daha pahalı alternatiflerin bazılarından daha fazlasını sağlıyor.


Orijen Büyük Irk Yavru

ORIJEN Kuru Köpek Maması, Puppy Large,…
 • ORIJEN Puppy Large köpek maması, zengin ve çeşitli ...
 • ORIJEN% 85 kaliteli hayvansal içeriklerle köpekleri besler ...
 • Et, organlar vb. Dahil taze ve çiğ hayvansal malzemeler kullanmak
 • Taze Yöresel Malzemelerimiz tanıdığımız ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

İlk 5 veya 10 malzemeyi boşverin, bu kuru mama, ilk 15 bileşeni, tam av diyetini izleyen yüksek kaliteli proteinler olarak listeler. Yani, yalnızca bir yüksek miktarda proteinli et ama aynı zamanda besinlerle dolu organları ve kıkırdağı da alacak. Üstün kaliteye ve üstün malzemelere ek olarak, bu tarif daha huysuz yavrular için çok lezzetliydi ve Rottie’nin yemek sevgisiyle bunun bir muamele edeceğinden emin olabilirsiniz. Balkabağı, kara lahana yeşillikleri ve elma ile bu mama, yavrularınıza sağlıklı bir oksidatif denge için ihtiyaç duyduğu antioksidanları sağlar.

Severiz Bunun bu listedeki en kaliteli mama olduğunu ve önde gelen yüksek kaliteli protein seviyeleri ile Rottweiler yavrunuzun bu tarife aşık olacağı kesin.


Yetişkin Rottweiler için En İyi Yiyecek

Yetişkin Rottweilers İçin En İyi Köpek Maması

Rottie'niz 12 ila 15 ay arasında olduğunda, yetişkin bir yemeğe geçişe başlamak isteyeceksiniz. Bunu çok hızlı yapmak Rottweiler'ınızın mide bulantısı . Genellikle, yavru köpek mamasını önce yetişkin mamasıyla karıştırmak ve ardından yavaş yavaş tamamen yetişkin mamasına geçmek istersiniz.

Çürükler büyük bir cins olduğundan, aşırı yememek için yiyecek alımını izlediğinizden emin olmak isteyeceksiniz. Rottweiler tipik değildir seçici yiyiciler ama her köpek farklıdır. Onların yetişkinler yaşlandıkça aktivite seviyeleri yavaşlayacak Bu nedenle, mümkünse beslenmeyi gün içinde 3-4 farklı seansa bölmek her zaman en iyisidir. Yetişkin yavrular için en sevdiğimiz beş Rottie mamasına bakalım.

Eukanuba RottweilerWellness ÇekirdeğiMerrickPurina ProMavi Buffalo
Protein % 25 3.% 4 % 31 % 26 % 28
Yağlar % 13 % 12 % on beş % 12 % 13
Lif % 5 % 6 % 3,5 % 4,5 % 6
Nem % 10 % 10 % on bir % 12 % 10
Kcal / Kupa 309 342 372 383 374

Eukanuba Yetişkin Rottweiler

Eukanuba Cinsine Özgü Rottweiler Kuru Köpeği…
 • EUKANUBA Rottweiler Köpek Maması, 3D DENTADEFENSE Sistemine sahiptir, ...
 • EUKANUBA Köpek Maması garantili E vitamini seviyeleri ve ...
 • Birinci sınıf Rottweiler köpek mamamız kalsiyum içerir ...
 • Cinslere özel köpek mamamız tescilli L-karnitin seviyelerine sahiptir ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

goldendoodles döken mi

Bu listedeki ilk bileşen Tavuk unu ve balık unu biraz daha aşağıda listelendiğinden, onun için bol miktarda protein ve glukozamin olduğundan emin olabilirsiniz. daha büyük kaslar ve kemikler . Beta-karoten ve sağlıklı bir bağışıklık sistemini destekleyen diğer seçkin vitaminleri listeler ve Eukanuba ayrıca tartar oluşumunu sadece 28 gün içinde azalttığı kanıtlanmış benzersiz bir '3D dentadefense' sistemine sahip olduğunu belirtir.

Severiz Bu tarifin Rottweiler'a özgü olduğunu ve köpek beslenmesi konusunda 45 yılı aşkın bilimsel araştırma ile bu mama mamasının ona uygun olduğundan emin olabilirsiniz.


Wellness Core Large Breed

Wellness CORE Doğal Tahılsız Kuru Köpek…
 • BÜYÜK Irk Köpeğinizin En İyisini YAKITLAMAK İÇİN GELİŞMİŞ DOĞAL BESLEME
 • SAVORY GIDA KÖPEKLERİN SEVGİSİ: Wellness CORE tahılda mevcuttur ve ...
 • LEANER VÜCUT KİTLE VE KAS TONU: Wellness CORE köpek maması yapılır…
 • Garantili omega seviyeleri ile SAĞLIKLI CİLT VE KAPLAMAYI DESTEKLER ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Kemiksiz Tavuk, Tavuk unu ve hindi yemeği ilk üç malzemedir ve patates, tatlı patates ve bezelye gibi sağlıklı kompleks karbonhidratlar ile Rottie'niz enerji dolu hissedecektir. Et yemekleri ve öğütülmüş keten tohumu derisini ve kabuğunu besler. Vitamin ve mineraller sağlayan listelenmiş birçok meyve ve sebze vardır. lahana, yaban mersini ve elma ve listelenen taurin ve L-karnitin ile kalp ve metabolik sağlığı sağlıklı kalacak. Bu mama, en yüksek lif içeriğine sahipti ve bu, incelemecilerin en yaygın yorumuydu, çünkü onların köpekleri sindirim sistemini düzenli tuttu ve daha sıkı dışkıları kakaları yaptılar.

Severiz Bu tarifin en yüksek protein içeriğine sahip olduğunu, özellikle de kaslı Rottie için önemli olduğunu, özellikle de çalışan veya ciddi şekilde enerjik biriyse.


Merrick Büyük Irk Formülü

Merrick Tahılsız Büyük Irk Kuru Köpek Maması…
 • Merrick Tahılsız köpek maması hikayesi, üstün ...
 • SAĞLIKLI CİLT VE KABAN, KALÇA VE EKLEMLER: Bu tahılsız köpek maması ...
 • EN İYİ DOĞAL BESLENME İÇİN GERÇEK BÜTÜN GIDALAR: Merrick Tahıl…
 • Merrick olarak, evcil hayvanınızın sadece ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu mama, en yüksek yağ içeriğine sahiptir, eğer aktifse ve güzel siyah ve ten rengi ceketini yumuşak ve parlak tutacaksa harikadır ve gözden geçirenlerin fark ettiği şey buydu. Kemiksiz Tavuk, Tavuk yemeği ve Somon küspesinden elde edilen yüksek protein içeriğiyle eklemleri için bol miktarda glukozamin sağlar, özellikle de son yıllarına yaklaşıyor . Bu tahıl içermeyen tarif, sağlıklı sebzelerden yapılır ve tatlı patates, bezelye, elma ve yaban mersini gibi sağlıklı karbonhidratlar ve antioksidanlar sağlayanlar budur. DHA ve ARA yumurta ürünlerinde bulunur ve Somon yağı kalça ve eklemleri destekler.

Severiz Bu tarifin önde gelen glukozamin ve kondroitin seviyeleri ile yapıldığını ve bu listedeki en yüksek seviyelerde bu mama maması, eklemleri fazladan desteğe ihtiyaç duyan daha büyük Rottweiler'lar için harika bir seçenek haline getiriyor.


Purina Pro Plan Dev Cinsi

Purina Pro Plan Yüksek Proteinli Dev Cins Kuru ...
 • Bir (1) 34 lb. Çanta - Purina Pro Plan FOCUS Dev Cins Formülü…
 • 1 numaralı gerçek tavuk dahil olmak üzere yüksek kaliteli protein ile yapılmıştır ...
 • 100 pound'un üzerindeki dev cins yetişkin köpekler için formüle edilmiştir
 • Bir omega-3 yağ asidi olan glukozamin ve EPA, aşağıdakileri desteklemeye yardımcı olur ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu formül, dev ırkların benzersiz beslenme ihtiyaçları ile yapılır ve genellikle Rottweiler bu kategoriye girer. Optimal bir protein / yağ oranına sahiptir, ancak fincan başına en yüksek kalori miktarı ile ihtiyacı olan tüm enerjiyi alacağından emin olabilirsiniz. Tavuk listedeki ilk malzeme ve bununla birlikte büyük kas kütlesini ve kas onarımını sürdürme gücü geliyor. Glukozamin, omega yağ asitleri ve EPA, ağır yüklü eklemlerini de desteklemeye yardımcı olur.

Severiz Bu, ağırlık ölçeğinin daha büyük ucuna yaslanan ve dev bir cins olarak kabul edilen Rottweiler'lar için harika bir seçenek.


Mavi Bufalo Büyük Irk Yetişkin

Blue Buffalo Wilderness Kayalık Dağ Tarifi…
 • GERÇEK BİZON İLE DOLU: Rocky Dağları'ndan ilham alan bir tarif, ...
 • SAĞLIKLI BİLEŞENLER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması, en iyi doğal ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Yavruların tavsiyesinden yola çıkarak, bu formül gerçek Bizon eti ile yapılır ve Tavuk ve kümes hayvanları içermez, bu da büyük ırkların sevdiği büyük bir et tadı sağlar. Kemiksiz Bizon, balık unu ve Sığır eti unu protein kaynaklarıdır ve bununla birlikte sağlıklı kalçaları, eklemleri ve tüyleri korumak için bol miktarda glukozamin ve yağ gelir. Taurin ve L-karnitin listelenir ve bol miktarda vitamin takviyesi ile bağışıklık sistemi güçlendirilir. Bu tarif hala LifeSource bitlerine sahip, ancak bu sefer kasesine doku ve ekstra lezzet katan optimum yetişkin besinleri ile.

Severiz Bu Bison aromalı tarifin sıfır Tavuk veya kümes hayvanı malzemeleriyle yapıldığını, bu da özellikle telaşlı olan veya bu yaygın bileşenlere tolerans göstermeyen Rottie'ler için harika bir seçenek oluşturuyor.


Yaşlı Rottweiler'lar için En İyi Yiyecek

Yaşlı Rottweiler İçin Yiyecek

Yavru köpeğimiz yaklaşık 8 yaşına geldiğinde, yavru köpeğinizin bir yiyeceği yediğini düşünmeye başlamak isteyeceksiniz. yaşlılar için özel gıda formülü . Rottweiler'ların eklem ve kalça sorunları da olabilir, bu nedenle göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz. glukozamin içeren yiyecekler bir seçenek olarak. Ayrıca, Rottie'nizin 'normal' sorunlarıyla karşılaşması da mümkündür, bu nedenle daha yüksek lifli yiyecek ayrıca olabilir veterinerinizin tavsiye ettiği bir şey .

Rottweiler'ınızın metabolizması yavaşladığından, yavrunuzun kalori sayısının daha düşük olduğundan veya besleme sıklıkları sırasında daha az yiyecekle beslendiğinden emin olmak isteyeceksiniz. Aşırı yemek, genellikle Çürükler için bir sorun değildir, ancak bu sorunla daha sonra hayatınızda da ilgilenmeniz gerekip gerekmediğini yetişkinlik döneminde anlayacaksınız. Aşağıda bizim Yaşlı Çürükler için favori yiyecekler . Başlayalım!

Science Diet SeniorMerrick SeniorBoş KıdemliNutro UltraMavi Buffalo
Protein % 19.4 % 32 % 30 % 22 yirmi%
Yağlar % 15.6 % 12 % 12 % 12 % 10
Lif % 3,3 % 3,5 % 5 % 4 % 7
Nem % 10 % on bir % 10 % 10 % 10
Kcal / Kupa 364 372 396 315 344

Hill's Science Diet Senior Formülü

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Büyük Irk…
 • Kolay sindirilebilir bileşenlerin sinerjik bir karışımı ...
 • Doğal kaynaklarla yetişkin köpeğinizin ortak sağlığını destekler ...
 • Kalbi ve böbreği desteklemek için dengeli bir mineral seti kullanır ...
 • Büyük köpeğinizin cildini besler ve parlak bir tüyü destekler ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu diyet, daha büyük ırklar düşünülerek yapılır ve en düşük protein içeriğine sahip olmasına rağmen, yaşlanan büyük ırklar için hala iyi. Aynı zamanda yüksek yağ içeriğine sahiptir, ancak optimize edilmiş kalori ve L-karnitin içerik, metabolizmasının kontrol altında tutulduğu ve son yıllarında önemli olan çok fazla kilo almaması gerektiği anlamına gelir. Ayrıca, yorumcunun köpeklerinin sevdiği, sindirimi kolay bileşenlerin optimum bir karışımına ve kalp ve böbrek sağlığını koruyacak dengeli bir mineraller setine sahiptir.

Severiz Bu tarifin, daha büyük ırkların benzersiz ihtiyaçlarını inceleyen Veteriner hekimler ve köpek beslenme uzmanları tarafından yapıldığını, böylece Rottie'nizin bu mama ile emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.


Merrick Senior Formula Kibble

Merrick Tahılsız Kıdemli Köpek Maması
 • # 1 İÇERİK: KÖKLÜ ET, BALIK VEYA KANATLI: Bu Merrick Tahıl ...
 • SAĞLIKLI CİLT VE KAPLAMA, KALÇA VE EKLEMLER: Bu tahılsız yaşlı ...
 • EN İYİ DOĞAL BESLENME İÇİN GERÇEK BÜTÜN GIDALAR: Merrick Tahıl ...
 • Merrick olarak, evcil hayvanınızın sadece ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu kuru mama tüm cinsler içindir ve normalde 'tüm cins' kuru mama yemeyi önermiyoruz, çünkü son derece yüksek glukozamin seviyelerine sahip. daha büyük ırklar için ideal . Kemiksiz Tavuk ve Tavuk yemeği ilk iki malzemedir ve tahıl içermeyen bir tarif olduğundan, tatlı patates, bezelye ve patates ile Rottie'nize ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlar. Birçok yorumcu, yüksek seviyelerde glukozamin ve balık yağlarının, yavrularının tüylerinin eski yıllarında hala parıldadığı anlamına geldiğini ve bunun da süper lezzetli olduğunu yorumladı!

Severiz Bu tarifin en yüksek protein seviyesine sahip olduğunu ve protein yemekleri ve balık yağları ile bu mama, zayıflayan eklemleri için de en yüksek glukozamin ve kondroitin içeriğine sahiptir.


Null Senior Formula Kibble

Nulo Kıdemli Tahılsız Köpek Maması ...
 • İçerdiği Bileşenler: Kıdemli Tahılsız Kuru Köpek Maması Alabalık ve Tatlı ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, ilk üç bileşeni ve ana protein kaynağı olarak kemiksiz Alabalık, Turney yemeği ve Somon yemeği kullanır, bu nedenle Rottie'niz bu tarifi sevmek zorundadır. En yüksek protein içeriğine sahiptir ve düşük glisemik bileşenler Özellikle sağlıklı bağırsak florasını desteklemeye yardımcı olan patentli probiyotiklerle birleştirildiğinde sindirimi çok daha kolaydır. Kupa başına en yüksek kalori sayısına sahiptir, yani oynamayı seven enerjik bir Rottweiler'a sahipseniz, önümüzdeki gün için enerji dolu olacak ve tatlı patates ve nohut onu tok hissetmeye devam edecektir.

Severiz Bu tarifte yumurta veya Tavuk proteini kullanılmadığından, bunu daha titiz Rottweiler'lar veya belirli gıda intoleransları olanlar için harika bir seçenek haline getiriyor.


Nutro Sağlıklı Büyük Irk Kıdemli

NUTRO BÜTÜN ESSENTIALS Senior Large Breed ...
 • Bir (1) 30 lb. NUTRO BÜTÜN ESSENTIALS Natural ...
 • Çiftlikte Yetiştirilmiş Tavuk, Harika Lezzetler Sağlayan 1 Numaralı Malzemedir…
 • Büyük Irk Yaşlı Köpekler İçin Nutro Maması Doğal ...
 • Bilişsel Sağlığın Korunmasına Yardımcı Olmak Üzere Üretilmiştir ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu listedeki ilk protein içeriği Tavuk'dur ve üçüncü sırada listelenen Tavuk yemeği ile Rottie'nize eklemleri için glukozamin ve cildi için yağ sağlar. Nutro ayrıca bu tarifin yardımcı olmak için hazırlandığını belirtir. bilişsel sağlığı korumak h. Kurutulmuş elma, yaban mersini ve havuç da ona çok çeşitli vitamin ve mineraller sağlar ve tatlı patates ve kuru pancar posası yaşlanan sindirim sisteminin düzenli olmasına yardımcı olur.

Severiz Bu tarifin fincan başına en düşük kalori sayısına sahip olduğunu, bu nedenle artık aktif olmayan yaşlı bir Rottweiler'ınız varsa, bu harika bir seçenek olacaktır.


Blue Buffalo Large Breed Senior

Blue Buffalo Yaşam Koruma Formülü Büyük ...
 • ÖNCE GERÇEK ET: Blue Buffalo yiyeceklerinde her zaman gerçek et bulunur ...
 • BÜYÜK Irk BÜYÜK KÖPEKLER İÇİN: MAVİ Can Koruma Formülü Büyük ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL BİR KÖPEK MAMASI: Sağlığı ve iyiliği için formüle edilmiştir ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Kemiksiz Tavuk, listelenen ilk malzemedir ve yine kısa bir süre sonra Tavuk yemeği ile kalçalarının, eklemlerinin, kaslarının ve cildinin desteklendiğinden ve beslendiğinden emin olabilirsiniz. Birçok yorumcu, yaşlanan poşlarını vermesini sevdi çok fazla enerji ! Blue Buffalo, özel LifeSource Bitlerini bu mama karışımına karıştırdı ve yaşlanan bağışıklık sistemi için gerekli olan besinlerin hassas bir karışımı ile bağışıklığının güçlendiğinden emin olabilirsiniz.

Severiz Bu listedeki en yüksek lif içeriğine sahip olması, bu nedenle sadece sindirim sistemine iyi bakılması değil, aynı zamanda pek çok yaramaz tedaviye ihtiyaç duymadan daha uzun süre daha tok hissetmesini sağlar.


Kilolu Rottweiler'lar için Yiyecek

Yaşamları boyunca bir noktada, birçok Rottweiler kendilerini ağırlık ölçeklerinin domuz eti tarafında bulacaklar ve bu gerçekleşirse, onu sağlıklı bir kiloya geri getirmek için harekete geçmeniz gerekir. Günlük egzersizle birlikte yapabileceğiniz en iyi şey, kasesinden biraz kalori almak ve onu bir kilo kontrol maması haline getirmektir. Ekstra gereksiz ağırlık çok çeşitli sağlık sorunları ile ilişkili , özellikle daha büyük ırklar için, bu yüzden ciddiye aldığınızdan emin olun. İşte aşırı kilolu Rottweiler için en iyi seçimlerimiz.


Earthborn Bütünsel Kilo Kontrolü

Earthborn Bütünsel Kilo Kontrolü Tahılsız…
 • Tahıl, glütensiz, patatessiz, bu eşsiz az yağlı, düşük kalorili ...
 • Premium tavuk unu, yüksek kaliteli bir protein kaynağı sağlar ...
 • Bezelye, elma gibi sebze ve meyvelerden elde edilen lifler ...
 • L-Carnitine yağ yakmaya ve yağsız kas kütlesini korumaya yardımcı olur ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

% 25 protein içeriği,% 7 yağ içeriği ve fincan başına 325 kalori ile bu kilo yönetimi maması, büyük oğlunuzun ihtiyaç duyduğu her şeyi çok daha az kalori ile almasını sağlar. Bu, metabolizmasını hızlandırmak için L-karnitini de listeleyen, tahıl içermeyen bir formüldür.

Severiz Earthborn holistic, daha hassas bir mideye sahip Rottweiler'lar için tahıl içermeyen bir seçenek sunarken, kilo kontrolünü ve daha düşük kalorileri desteklemeye devam ediyor. Onlar ayrıca sahip bizon aromalı formüller , birçok köpek sahibi arasında popülerdir.


Purina Pro Plan Kilo Kontrolü

Purina Pro Plan Az Yağlı Büyük Irk Ağırlığı…
 • Bir (1) 34 lb. Çanta - Purina Pro Plan Düşük Yağlı Büyük Irk Ağırlığı…
 • 1 numaralı bileşen olarak tavuk dahil yüksek kaliteli protein
 • Pro Plan Kıyılmış Karışımlı Tavuk ve Pirinç Formülüne göre% 15 daha az yağ ...
 • EPA, bir omega-3 yağ asidi ve glukozamin eklemi desteklemeye yardımcı olur ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Buradaki protein içeriği% 26, yağ içeriği% 9 ve kalori sayısı fincan başına 374'tür. Bu tarif yağ ve kalori bakımından biraz daha yüksek olsa da, Purina bunu daha büyük ırkları göz önünde bulundurarak yapmıştır. Bu, tahıl içeren bir tariftir, ancak protein hala ilk bileşendir.

Purina Pro'nun tekliflerinin çoğuyla çıtayı belirlediğini seviyoruz. Onlar bizim Mastiffs gibi diğer dev ırklar için favori markalar ve ayrıca bir Yorkies gibi küçük ırklar için en iyi gıda markası .


Son düşünceler

Rottweiler, aynı derecede büyük bir kalbe sahip kocaman bir köpektir ve o kadar sadık bir köpek olduğu için, onu en iyi beslenmeyi beslemeyi ona borçluyuz. Bu kılavuzdaki tavsiye ve önerileri izleyin ve hem siz hem de Rottie'niz Hoş sürpriz iyi beslenmenin sağlığı ve mutluluğu için gerçekten ne kadar fark yaratabileceğini!

Yorumlar