Rottweilerlar İçin En İyi Köpek Mamaları: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Rottweilerlar İçin En İyi Köpek Mamaları: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Bu makale, yavru, yetişkin ve yaşlı yaşam evrelerinde Rottweiler'lar için en iyi köpek mamaları hakkında öneriler sunmaktadır. Eklem sorunlarına yatkın, büyük ve kaslı bir tür olan Rottweiler'ın benzersiz beslenme ihtiyaçlarını özetlemektedir. Aranacak temel besinler arasında yüksek protein, glukozamin, kondroitin, omega yağ asitleri, antioksidanlar, vitaminler ve mineraller bulunur. Makalede, yaşamın her aşamasında veteriner tarafından tavsiye edilen, kaliteli malzemelerle hazırlanan ve Rottweiler'ların beslenme ihtiyaçlarını karşılayan ticari köpek mamaları için en iyi seçimler verilmektedir.

Rottweiler yavru köpeğiniz, yetişkin veya yaşlı köpeğiniz için köpek maması seçerken, büyük veya dev ırklar için özel olarak tasarlanmış bir formül seçmek önemlidir. Kas büyümesini ve gelişimini desteklemek için yüksek protein seviyelerini, eklem sağlığı için glukozamin ve kondroitini, deri ve tüyler için omega yağ asitlerini ve bağışıklık sistemini desteklemek için antioksidanları arayın. Rottweiler yavrularını yavru formülüyle besleyin, 12-15 ay civarında yetişkin formülüne geçin ve 6-8 yaş civarında yaşlı formülüne geçin. Kişiselleştirilmiş diyet tavsiyesi için veterinerinize danışın. Doğru beslenme ile Rottweiler'ınızı hayatının her aşamasında sağlıklı ve mutlu tutabilirsiniz.Rottweiler alıngan ve büyük bir cinstir, ancak gizlice kalbinde büyük yumuşaklık . Olgunlaştığında kendini arada bir yerde bulacaktır. 80 ve 135 pound ağırlık Bu yüzden onun büyük ve bazen dev bir köpek ırkı olduğunu söylemek güvenlidir. Bu nedenle yiyecek seçimlerini belirleyecek kendine özgü beslenme ihtiyaçları vardır. onun için yaparsın .

Sevgi dolu bir aile hayvanı olmasına rağmen, geleneksel olarak sığırları gütmek ve korumak için kullanılan güçlü, çalışan bir türdür ve artık sıklıkla çiftlikte çalıştırılmaktadır. kişisel koruma arenadadır ve bu nedenle kendisini ayakta tutabilmek için çok fazla enerjiye ve proteine ​​ihtiyacı vardır. Daha yüksek protein seviyesine sahip büyük cins mamalar, bu büyük çocuğu mutlu ve sağlıklı tutmanın anahtarıdır ve bilinen ilk 10 bileşeni içerir. kuru mamanın %80'ini oluşturur Bu içeriklere bakmak çok önemlidir.

Bunu okuduktan sonra Rottweiler beslenme rehberi ile, Rottweiler ve onun benzersiz türünün ihtiyaçları, yaşam evrelerinin her birinde hangi besinlere ihtiyaç duyduğu ve son olarak hangi markaların mahsulün kreması olduğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlayacaksınız. Yüzlerce ürün arasında dolaşarak saatler harcamanıza gerek yok, bu yüzden bunu güzel ve basit hale getirdik!Bir Bakışta: Rottweiler İçin Favori Yiyeceklerimiz

Yavru köpekler: Bilim Diyeti Büyük Irk Köpek Yavrusu
Yetişkinler: Purina Pro Büyük Irk Kuruyemiş
Büyükler: Nutro Yetişkin Büyük Irk Kıdemli
Ağırlık yönetimi: Purina Pro Kilo Yönetimi

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alma işlemi gerçekleştirirseniz, size hiçbir ek maliyet getirmeden komisyon kazanırız.İçindekiler

Rottweiler Yavrusunun Besin İhtiyaçları

Rottweiler yavru köpeğin, büyük cins yavru köpekler için özel olarak tasarlanmış yüksek kaliteli kuru mamalara ihtiyacı vardır, çünkü bunlar yalnızca Rottweiler'in tam büyümesine ulaşmasına yardımcı olacak daha yüksek sayıda kaloriye sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda kalsiyum, fosfor, D vitamini ve yağ seviyelerini de arttırır. Büyüyen kemiklerine sağlıklı olmaları için ihtiyaç duydukları gücü sağlayın. Ayrıca ne kadar hızlı büyüdüğünü de kontrol edecekler ve bu, Rottweiler gibi büyük ırklar için önemlidir çünkü çok hızlı büyürse Kalça Displazisi gibi osteopatik hastalıklara yakalanma olasılığı daha yüksektir. standart 'tüm cins' köpek mamalarından her ne pahasına olursa olsun kaçınılmalıdır.

Rottweiler yavru köpeğinin çok fazla proteine ​​ihtiyacı vardır, çünkü protein ona yalnızca büyümesi için ihtiyaç duyduğu enerjiyi ve yavru köpek gücünü sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kaslarının zayıf ve güçlü kalmasını da sağlar. MSD Veteriner Kılavuzu yavru köpek mamalarının minimum %22 protein içeriği sağlaması gerektiğini, ancak Rottweiler gibi daha büyük köpeklerin protein içeriğinin en az %22 olmasını önermektedir. minimum protein seviyesi en az %26 . Aynı zamanda minimum %8 oranında yağ içeriğinin de gerekli olduğunu önermektedir.Sağlıklı karbonhidratlar önemlidir çünkü ona enerji sağlarken tok hissetmesini sağlar, bu da onun atıştırmalık isteğini ve obez olma olasılığını azaltır. Çünkü Rottweiler'ın acı çektiği biliniyor çeşitli kalp sorunları Aşırı kilolu olmasına veya yağlı insan gıdalarını yemesine asla izin verilmemelidir. Bu yüzden, bol miktarda omega yağ asitleri Somon yağı ve keten tohumu gibi içeriğin yanı sıra aranmalıdır taurin Bunların hepsi kalp sağlığının yanı sıra genel tüy ve kemik sağlığının korunmasına da yardımcı oluyor.

Diğer vitamin ve mineraller de gelişen bağışıklık sisteminin desteklenmesine ve hastalıklarla mücadele etmesinin sağlanmasına yardımcı olacak, dokosaheksaenoik asit (DHA), eikosapentaenoik asit (EPA) ve araşidonik asit (ARA) anne sütünde doğal olarak bulunan amino asitlerdir ve hepsi sağlıklı beyin gelişimini ve göz fonksiyonunu destekler.

Yetişkin Rottweiler Besin İhtiyaçları

İtibaren 18 aylıkken Rottweiler olgunluğa yaklaşıyor ve bu nedenle yetişkin mamasına geçilmelidir. Yine, Rottweiler'ın büyük bir türün benzersiz beslenme ihtiyaçlarını karşılayan yüksek kaliteli kuru mamayla beslenmesi önemlidir. Bazen, daha büyük Rottweiler'ları olan birçok sahip, onları dev bir köpek ırkıyla beslemenin daha uygun olduğunu fark eder ve bu normalde ağırlığı 100 pound veya daha fazla olan köpekler için saklanır. Bu ağırlıkla birlikte kemik ve eklem basıncı da gelir, yani optimum kalsiyum ve fosfor seviyeleri önemlidir.

Protein burada dikkate alınması gereken önemli bir faktördür, ancak genellikle bir köpek yavrusu Rottie'den daha azına ihtiyaç duyar. MSD Veteriner El Kitabı yetişkin köpeklerin en az %18 protein içeriğine ihtiyaç duymasını tavsiye etse de, Rottie gibi daha büyük, dev veya daha enerjik bir cinsin, en az %23 daha yüksek protein içeriği.Balık yağı ve keten tohumu gibi malzemeler kalın ve yoğun tüylerini besleyeceği gibi beyninin sağlıklı çalışmasını da sağlayacaktır. Yine, kalp sorunları tehlikesi açısından taurin maddesinin faydalı olduğunu ve emin olun ona çok fazla ikram vermemek , ne kadar iyi bir çocuk olursa olsun!

Kıdemli Rottweiler Besin İhtiyaçları

Bir Rottweiler etrafta kıdemli bir köpek haline gelir 6 veya 7 yaşında, ve şu anda onu gerçekten büyük cins yaşlılar için tasarlanmış bir kuru mamayla veya belirli 'büyük cins' kutucuklarını işaretleyen mamalarla değiştirmeye çalışmalısınız, bunu sizinle konuşacağız.

Köpekler yaşlandıkça daha az aktif hale gelirler, bu nedenle daha az kalori Fazla kilolu olmadığından emin olmak için kasesine koyun. Yaşlanan sindirim sistemi onu verimli bir şekilde parçalamakta zorlanacağından kuru mamanın daha az yağ içermesini sağlamak da önemlidir.

Daha yüksek glukozamin ve kondroitin seviyeleri zayıflayan eklemleri nedeniyle anahtardır. Bunların iyi kaynakları et ve balık yemeklerinin yanı sıra ekstra takviyelerde bulunabilir. Yine taurin maddesi faydalıdır. L-karnitin metabolizmasını uyarmaya yardımcı olur Ayrıca hastalıklarla savaşmaya devam edebilmesi için yaşlanan bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olacak bol miktarda vitamin ve mineral aramak da önemlidir.
Rottweiler Yavruları için En İyi Yiyecek

En İyi Rottweiler Yavru Köpek Maması

8 hafta ile 12 ila 15 ay arasındaki Rottweiler'lar, ihtiyaçları karşılayabilecek kuru mamalara ihtiyaç duyacaklardır. agresif yavru köpeğin büyüme ihtiyaçları bu zaman dilimi içinde. Bu dönem, köpeğinizin büyümesini ve kemiklerini küçük yaşlardan itibaren doğru yola sokmak için beslenme ihtiyaçlarının karşılanmasının son derece önemli olduğu zamandır.

Rottie's ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek çok sayıda farklı marka var yavru köpek maması ihtiyaçları . İşin zor kısmını sizin için hallettik, o yüzden gelin hemen dalalım ve en sevdiğimiz beş Rottweiler yavru köpek mamasına ve her markanın karşılaştırmasına bir göz atalım. Köpek sahiplerinin favorilerini bulacaksınız, Nutro veya Blue Buffalo gibi Ve Daha .

Bilim Diyetisağlıklı yaşam, köpek yavrusuMavi BufaloNutro MaxOrijen Yavru Köpek
Protein %24,5 %35 %35 %26 %38
Yağlar %12 %14 %14 %14 %16
Lif %3 %5,5 %6 %3 %6
Nem %10 %10 %10 %10 %12
Kcal/Kupa 373 387 411 344 449

Bilim Diyeti Büyük Irk Köpek Yavrusu

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Köpek Yavrusu,…
 • Optimum düzeyde özel olarak hazırlanmış büyük cins yavru köpek maması…
 • Güçlü kemikleri ve dişleri desteklemek için dengeli bir mineral seti kullanır…
 • Sağlıklı beyin ve gözü desteklemek için balık yağından elde edilen DHA'yı kullanır…
 • Yüksek kaliteli protein, büyük yavru köpeğinizin yağsız kalmasına ve yağsızlığını korumasına yardımcı olur…
Son güncelleme: 2020-09-08/ Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklayıp satın alma işlemi yaptığınızda size hiçbir ek maliyet getirmeden komisyon kazanıyoruz.Bu diyet tahıl içerir ve sağlıklı yulaf ona enerji sağlayacak ve onu canlı ve fasulye dolu tutacaktır. İlk malzeme tavuk yemeğidir. ana protein kaynağı ve kemiklerine, onları esnek ve güçlü tutmaya yardımcı olan glukozamin sağlar. Keten tohumu ve balık yağı, kürkünün içten dışa beslenmesini sağlayacak ve taurin maddesiyle birlikte kalp sağlığına da iyi bakılacaktır.

Severiz Bu kuru mamanın köpek beslenme uzmanları ve Veteriner Hekimler tarafından yapıldığını ve tavsiye edildiğini biliyoruz, dolayısıyla bu tarifle Rottweiler yavru köpeğinizin emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.


Wellness Core Büyük Irk Köpek Yavrusu

Wellness Doğal Evcil Hayvan Maması CORE Doğal Tahıl…
 • BÜYÜK IRK YAVRULARINIZIN EN İYİSİNİ SAĞLAMAK İÇİN GELİŞMİŞ DOĞAL BESLENME…
 • SAĞLIKLI BÜYÜME VE GELİŞMEYİ DESTEKLER: Garantili DHA seviyeleri…
 • DAHA YAĞSIZ VÜCUT KİTLESİ VE KAS TONU: Wellness CORE köpek maması yapılır…
 • Garantili omega seviyeleriyle SAĞLIKLI CİLT VE KÖYÜNÜ DESTEKLER…
Son güncelleme: 2020-09-08/ Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklayıp satın alma işlemi yaptığınızda size hiçbir ek maliyet getirmeden komisyon kazanıyoruz.

goldendoodles döken mi

Kemiksiz Tavuk, Tavuk ve Hindi unu ilk 5 malzeme arasında yer alır ve bu malzemeler yüksek miktarda protein sağlamanın yanı sıra eklemleri için bol miktarda glukozamin sağlar. Somon yağı da sağlar Beyin gelişimi için DHA ve göz fonksiyonunun yanı sıra ceket sağlığı da incelemelerde en yaygın olumlu yorumdu. Bu kuru mama, büyüyen bağışıklık sistemini güçlendirmek için vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiştir ve muz, ıspanak ve lahana gibi süper yiyeceklerle beslenme ihtiyaçları karşılanır ve taurin de listenin üst sıralarında yer alır.Severiz Bunun, bu listedeki tahılsız tariflerden biri olduğunu ve tahıl intoleransı olan Rottweiler yavruları için harika olduğunu düşünüyorum.


Mavi Buffalo Büyük Cins Köpek Yavrusu

Blue Buffalo Wilderness Yüksek Proteinli, Doğal…
 • GERÇEK TAVUK İLE PAKETLENMİŞ: Yavru köpeğinizin ihtiyacını karşılayacak bir tarif…
 • SAĞLIKLI MALZEMELER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, yapılmış…
 • YAŞAM KAYNAĞI PARÇALARI İLE: Bu formül, BLUE'nun özel özelliklerini içerir…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: BLUE kuru köpek maması en iyi doğalları içerir…
Son güncelleme: 2020-09-08/ Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklayıp satın alma işlemi yaptığınızda size hiçbir ek maliyet getirmeden komisyon kazanıyoruz.

Kemiksiz Tavuk, Tavuk unu ve balık unu bu kuru mamadaki ana protein kaynaklarıdır ve bazı incelemelerde Rottie'nin bu mama tanesinde ne kadar iyi geliştiğine değinilmiştir. Balık yağı ve yumurta ürünleri ayrıca ona çok önemli DHA, ARA ve EPA'yı da sağlayın. Kurutulmuş yosun ona güçlü dişler ve kemikler için kalsiyum sağlıyor; yaban mersini, havuç ve tatlı patates ise bağışıklığı için ona vitamin ve minerallerle dolu bir kase sağlıyor. Metabolizmasını uyaran L-karnitin listede yer alıyor ve bu da doğal olarak fazla domuz eti olmasını önlemeye yardımcı oluyor.

Severiz Bu tarifin, büyük cins köpek yavruları için yaşam evresi besinleriyle dolu olan kuru mama parçaları ve LifeSource Bit'lerden oluşan bir karışım içerdiğini ve bunların, güçlerini korumak için soğuk şekillendirildiğini söyledi.


Nutro Max Büyük Irk Köpek Yavrusu

NUTRO MAX Çiftlikli Büyük Irk Köpek Yavrusu Tarifi…
 • ÜRETİCİ TARAFINDAN DURDURULDU, Önerilen Değiştirme Öğesi: NUTRO…
 • Nutro Max Large Breed Köpek Maması Sağlıklı Gelişimi Destekler…
 • Büyük Irk Yavru Köpekler İçin Harika Lezzetlere Sahip, Kaliteli Mamamız Üretildi…
 • Tamamen Doğal, Uygun Fiyatlı Köpek Mamalarımız Hiçbir Yapay İçermez…
Son güncelleme: 2020-09-08/ Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklayıp satın alma işlemi yaptığınızda size hiçbir ek maliyet getirmeden komisyon kazanıyoruz.

Listelenen ilk içerik tavuk unudur ve Nutro, tüm Tavuk malzemelerinin çiftlikte yetiştirildiğini garanti eder; dolayısıyla bu sizin için önemli bir faktörse, bu kuru mama etik kaynaklardan elde edilmiştir. Bu mama tanesi aynı zamanda bağışıklığı ve genel sağlığı için eklenen takviyelerin optimum karışımını da listeliyor. Sağlıklı yulaf, esmer pirinç ve nohut ona bol miktarda enerji sağlayın ve en düşük lif içeriğine sahip olmasına rağmen birçok yorumcu bu ürünün büyük yavruların hassas mide sorunlarını çözdüğü yorumunu yaptı.

Severiz Bu listedeki en uygun fiyatlı kuru mama olmasına rağmen yine de çok fazla protein sağlıyor ve hatta bazı daha pahalı alternatiflerden daha fazlasını sağlıyor.


Orijen Büyük Irk Köpek Yavrusu

ORIJEN Kuru Köpek Maması, Yavru Köpek Maması,…
 • ORIJEN Puppy Large köpek maması açısından zengin ve çeşitli bir beslenme sunar…
 • ORIJEN %85 kaliteli hayvansal içeriklerle köpekleri besler…
 • Et, organlar da dahil olmak üzere taze ve çiğ hayvansal içeriklerin kullanılması…
 • Taze Yöresel Malzemelerimiz tanıdığımız ve tanıdığımız kişilerden temin edilmektedir…
Son güncelleme: 2020-09-08/ Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklayıp satın alma işlemi yaptığınızda size hiçbir ek maliyet getirmeden komisyon kazanıyoruz.

İlk 5 veya 10 malzemeyi bir kenara bırakın, bu mama tanesi ilk 15 malzemeyi tam av diyetini izleyen yüksek kaliteli proteinler olarak listeliyor. Yani sadece bir ödül almakla kalmayacak yüksek miktarda proteinli et ama aynı zamanda besinlerle dolu organları ve kıkırdakları da alacak. Üstün kaliteye ve üstün malzemelere ek olarak, bu tarif daha titiz yavrular için süper lezzetliydi ve Rottie'nin yemeğe olan sevgisi sayesinde bunun bir ziyafet olacağından emin olabilirsiniz. Balkabağı, kara lahana ve elma içeren bu mama, yavru köpeğinize sağlıklı bir oksidatif denge için ihtiyaç duyduğu antioksidanları sağlar.

Severiz Bunun, bu listedeki en kaliteli kuru mama olduğunu ve önde gelen yüksek kaliteli protein seviyeleriyle Rottweiler yavrunuzun bu tarife aşık olması kaçınılmazdır.


Yetişkin Rottweilerlar için En İyi Yiyecek

Yetişkin Rottweilerlar İçin En İyi Köpek Maması

Rottie'niz 12 ila 15 ay arasına girdiğinde yetişkin mamasına geçişe başlamak isteyeceksiniz. Bunu yavaşça yapmak isteyeceksiniz çünkü bunu çok hızlı yapmak Rottweiler'ınızın mide rahatsızlığı . Tipik olarak önce yavru köpek mamasını yetişkin mamasıyla karıştırmak ve ardından yavaş yavaş tamamen yetişkin mamasına geçmek isteyeceksiniz.

Rotties büyük bir tür olduğundan, aşırı yememeleri için yiyecek alımlarını izlediğinizden emin olmak isteyeceksiniz. Rottweiler'lar tipik olarak seçici yiyiciler ama her köpek farklıdır. Onların Yetişkinler yaşlandıkça aktivite seviyeleri yavaşlayacak Bu nedenle mümkünse beslenmeyi gün içinde 3-4 farklı seansa bölmek her zaman en iyisidir. Yetişkin yavrular için en sevdiğimiz beş Rottie mamasına bakalım.

Eukanuba RottweilerSağlıklı Yaşam ÇekirdeğiMerrickPurina ProMavi Bufalo
Protein %25 3. %4 %31 %26 %28
Yağlar %13 %12 %15 %12 %13
Lif %5 %6 %3,5 %4,5 %6
Nem %10 %10 %11 %12 %10
Kcal/Kupa 309 342 372 383 374

Eukanuba Yetişkin Rottweiler

Eukanuba Cinsine Özel Rottweiler Kuru Köpek…
 • EUKANUBA Rottweiler Köpek Maması, 3D DENTADEFENSE Sistemine sahiptir,…
 • EUKANUBA Köpek Maması garantili E vitamini seviyeleri ve…
 • Premium Rottweiler köpek mamamız kalsiyum içerir…
 • Cinsine özel köpek mamamız özel seviyelerde L-karnitin içerir…
Son güncelleme: 2020-09-08/ Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklayıp satın alma işlemi yaptığınızda size hiçbir ek maliyet getirmeden komisyon kazanıyoruz.

Bu listedeki ilk malzeme Tavuk unu, biraz daha aşağıda balık unu da yer aldığından onun için bol miktarda protein ve glukozamin olduğundan emin olabilirsiniz. daha büyük kaslar ve kemikler . Sağlıklı bir bağışıklık sistemini destekleyen beta-karoten ve diğer seçilmiş vitaminleri listeliyor ve Eukanuba ayrıca tartar oluşumunu sadece 28 gün içinde azalttığı kanıtlanmış benzersiz bir '3D dentadefense' sistemine sahip olduğunu belirtiyor.

Severiz Bu tarifin Rottweiler'a özel olduğunu ve köpek beslenmesi üzerine 45 yılı aşkın bilimsel araştırmaların sonucunda bu kuru mamanın ona uygun olduğundan emin olabilirsiniz.


Wellness Core Büyük Irk

Wellness CORE Doğal Tahılsız Kuru Köpek…
 • BÜYÜK IRK KÖPEĞİNİZİN EN İYİ ŞEYİNİ SAĞLAMAK İÇİN GELİŞMİŞ DOĞAL BESLENME…
 • TASARRUF GIDA KÖPEKLERİN SEVGİSİ: Wellness CORE tahıl ve…
 • DAHA YAĞSIZ VÜCUT KİTLESİ VE KAS TONU: Wellness CORE köpek maması yapılır…
 • Garantili omega seviyeleriyle SAĞLIKLI CİLT VE KÖYÜNÜ DESTEKLER…
Son güncelleme: 2020-09-08/ Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklayıp satın alma işlemi yaptığınızda size hiçbir ek maliyet getirmeden komisyon kazanıyoruz.

Kemiksiz Tavuk, Tavuk unu ve Hindi yemeği ilk üç malzemedir ve patates, tatlı patates ve bezelye gibi sağlıklı kompleks karbonhidratlar sayesinde Rottie'niz enerji dolu hissedecektir. Et yemekleri ve öğütülmüş keten tohumu derisini ve tüylerini besleyecektir. Vitamin ve mineral sağlayan çok sayıda meyve ve sebze bulunmaktadır. lahana, yaban mersini ve elma Taurin ve L-karnitin listelendiğinde kalp ve metabolizma sağlığı sağlıklı kalacaktır. Bu kuru mama en yüksek lif içeriğine sahiptir ve bu, eleştirmenlerin en yaygın yorumuydu; bu, onların dışkılarının sindirim sistemini düzenli tutması ve dolayısıyla daha sert dışkılamaları anlamına geliyordu.

Severiz Bu tarifin en yüksek protein içeriğine sahip olduğunu ve bu da kaslı Rottie için önemli olduğunu, özellikle de çalışan veya ciddi şekilde enerjik biriyse.


Merrick Büyük Irk Formülü

Merrick Tahılsız Büyük Irk Kuru Köpek Maması…
 • Merrick Tahılsız köpek maması hikayesi üstün hikayelerden biridir…
 • SAĞLIKLI CİLT VE CEKET, KALÇA VE EKLEMLER: Bu tahılsız köpek maması…
 • OPTİMUM DOĞAL BESLENME İÇİN GERÇEK TAM BESİNLER: Merrick Tahıl…
 • Merrick'te evcil hayvanınızın yalnızca tadını sevmeyeceğine söz veriyoruz…
Son güncelleme: 2020-09-08/ Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklayıp satın alma işlemi yaptığınızda size hiçbir ek maliyet getirmeden komisyon kazanıyoruz.

Bu mama tanesi en yüksek yağ içeriğine sahiptir; eğer aktifse ve güzel siyah ve ten rengi kürkünü yumuşak ve parlak tutacaksa bu harikadır ve eleştirmenlerin fark ettiği şey de budur. Kemiksiz Tavuk, Tavuk unu ve Somon unu yüksek protein içeriği sayesinde eklemleri için bol miktarda glukozamin sağlar. son yıllarına yaklaşıyor . Bu tahılsız tarif, sağlıklı sebzelerle hazırlanır ve tatlı patates, bezelye, elma ve yaban mersini gibi sağlıklı karbonhidratlar ve antioksidanlar sağlayanlar da bunlardır. Yumurta ürünlerinde DHA ve ARA bulunur ve Somon yağı kalçaları ve eklemleri destekler.

Severiz Bu tarifin önde gelen seviyelerde glukozamin ve kondroitin ile yapılmış olması ve bu listedeki en yüksek seviyelere sahip olması, bu kuru mamayı, eklemleri ekstra desteğe ihtiyaç duyan daha büyük Rottweiler'lar için harika bir seçenek haline getiriyor.


Purina Pro Plan Dev Cins

Purina Pro Plan Yüksek Proteinli Dev Cins Kuru…
 • Bir (1) 34 lb. Çanta - Purina Pro Plan FOCUS Giant Breed Formula…
 • 1 numara olarak gerçek tavuk da dahil olmak üzere yüksek kaliteli proteinle üretilmiştir…
 • Ağırlığı 100 poundun üzerinde dev cins yetişkin köpekler için formüle edilmiştir
 • Glukozamin ve bir omega-3 yağ asidi olan EPA, vücudunuzu desteklemeye yardımcı olur.
Son güncelleme: 2020-09-08/ Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklayıp satın alma işlemi yaptığınızda size hiçbir ek maliyet getirmeden komisyon kazanıyoruz.

Bu formül, dev ırkların benzersiz beslenme ihtiyaçları dikkate alınarak hazırlanmıştır ve Rottweiler genellikle bu kategoriye girer. İdeal bir protein/yağ oranına sahiptir, ancak fincan başına en yüksek kalori miktarıyla ihtiyaç duyduğu tüm enerjiyi alacağından emin olabilirsiniz. Tavuk listedeki ilk malzeme ve bununla birlikte büyük kas kütlesini ve kas onarımını sürdürme gücü de geliyor. Glukozamin, omega yağ asitleri ve EPA da ağır yüklü eklemlerini desteklemeye yardımcı olur.

Severiz Bunun, ağırlık ölçeğinin daha büyük ucuna eğilen ve dev bir cins olarak kabul edilen Rottweiler'lar için harika bir seçenek olduğunu düşünüyorum.


Blue Buffalo Büyük Irk Yetişkin

Blue Buffalo Wilderness Rocky Mountain Tarifi…
 • GERÇEK BİZON İLE PAKETLENMİŞ: Rocky Dağları'ndan ilham alan bir tarif,…
 • SAĞLIKLI MALZEMELER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, yapılmış…
 • YAŞAM KAYNAĞI PARÇALARI İLE: Bu formül, BLUE'nun özel özelliklerini içerir…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: BLUE kuru köpek maması en iyi doğalları içerir…
Son güncelleme: 2020-09-08/ Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklayıp satın alma işlemi yaptığınızda size hiçbir ek maliyet getirmeden komisyon kazanıyoruz.

Köpek yavrusu tavsiyesinden yola çıkarak, bu formül gerçek Bizon etiyle yapılmıştır ve büyük ırkların sevdiği büyük etli bir tat sağlayan Tavuk ve kümes hayvanları içermez. Kemiksiz Bizon, balık unu ve Sığır unu protein kaynaklarıdır ve bununla birlikte sağlıklı kalçaları, eklemleri ve tüyleri korumak için bol miktarda glukozamin ve yağ gelir. Taurin ve L-karnitin sıralanır ve bol miktarda vitamin takviyesiyle bağışıklık sistemi güçlendirilir. Bu tarifte hâlâ LifeSource parçaları var ama bu kez kasesine doku ve ekstra tat katan optimum yetişkin besinleri de var.

Severiz Bu Bison aromalı tarifin sıfır Tavuk veya kümes hayvanı malzemesi kullanılarak yapıldığını, bu da özellikle titiz olan veya bu yaygın malzemelere karşı intoleransı olan Rottie'ler için harika bir seçenek haline getiriyor.


Kıdemli Rottweilerlar için En İyi Yiyecek

Kıdemli Rottweiler

Yavru köpeğimiz yaklaşık 8 yaşına geldiğinde, yavru köpeğinizin aşağıdaki özelliklere sahip bir yiyecek yemesini düşünmeye başlamak isteyeceksiniz: Yaşlılara özel gıda formülü . Rottweiler'ların eklem ve kalça sorunları da olabilir, bu yüzden şunu düşünmek isteyebilirsiniz: glikozamin içeren yiyecekler bir seçenek olarak. Ayrıca Rottie'nizin 'düzenli' olma sorunları yaşaması da mümkündür, bu nedenle daha yüksek lifli yiyecek da olabilir veterinerinizin önerdiği bir şey .

Rottweiler'ınızın metabolizması yavaşladığından, yavrularınızın daha düşük kalori sayısına sahip olduğundan veya beslenme sıklıkları sırasında daha az yiyecekle beslendiğinden emin olmak isteyeceksiniz. Aşırı yemek genellikle Rotties için bir sorun değildir, ancak yetişkinlikte bu sorunla daha sonra da uğraşmanız gerekip gerekmediğini anlayacaksınız. Aşağıda bizim Senior Rotties'in favori yiyecekleri . Hadi dalalım!

Bilim Diyeti KıdemliMerrick KıdemliYaşlı YokNutro UltraMavi Bufalo
Protein %19,4 %32 %30 %22 yirmi%
Yağlar %15,6 %12 %12 %12 %10
Lif %3,3 %3,5 %5 %4 %7
Nem %10 %11 %10 %10 %10
Kcal/Kupa 364 372 396 315 344

Hill's Science Diet Kıdemli Formülü

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Büyük Irk…
 • Kolayca sindirilebilen bileşenlerin sinerjik bir karışımı…
 • Yetişkin köpeğinizin eklem sağlığını doğal kaynaklarla destekler…
 • Kalbi ve böbreği destekleyen dengeli bir mineral seti kullanır…
 • Büyük köpeğinizin cildini besler ve parlak tüylerini destekler.
Son güncelleme: 2020-09-08/ Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklayıp satın alma işlemi yaptığınızda size hiçbir ek maliyet getirmeden komisyon kazanıyoruz.

Bu diyet, daha büyük ırklar göz önünde bulundurularak yapılmıştır ve en düşük protein içeriğine sahip olmasına rağmen, yaşlanan büyük ırklar için hala iyi sonuç vermektedir. Aynı zamanda yüksek yağ içeriğine sahiptir, ancak sayesinde optimize edilmiş kaloriler ve L-karnitin Bu, metabolizmasının kontrol altında tutulduğu ve ileri yaşlarında önemli olan çok fazla kilo almaması gerektiği anlamına gelir. Aynı zamanda, incelemeyi yapan kişinin köpeklerinin sevdiği sindirimi kolay bileşenlerin ve kalp ve böbrek sağlığına dikkat edecek dengeli bir dizi mineralin optimum bir karışımına sahiptir.

Severiz Bu tarifin, daha büyük ırkların benzersiz ihtiyaçlarını araştıran Veteriner Hekimler ve köpek beslenme uzmanları tarafından hazırlandığını, dolayısıyla bu kuru mamayla Rottie'nizin emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.


Merrick Kıdemli Formül Kibble

Merrick Tahılsız Kıdemli Köpek Maması
 • #1 İÇİNDEKİLER: KEMİKSİZ ET, BALIK VEYA KÜMES HAYVANLARI: Bu Merrick Tahıl…
 • SAĞLIKLI CİLT VE CEKET, KALÇA VE EKLEMLER: Bu tahılsız yaşlı…
 • OPTİMAL DOĞAL BESLENME İÇİN GERÇEK TAM BESİNLER: Merrick Tahılları…
 • Merrick'te evcil hayvanınızın yalnızca tadını sevmeyeceğine söz veriyoruz…
Son güncelleme: 2020-09-08/ Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklayıp satın alma işlemi yaptığınızda size hiçbir ek maliyet getirmeden komisyon kazanıyoruz.

Bu kuru mama tüm cinsler içindir ve normalde 'tüm cinsler' mamalarını tavsiye etmesek de, son derece yüksek glukozamin seviyelerine sahiptir. daha büyük ırklar için ideal . Kemiksiz Tavuk ve Tavuk unu ilk iki malzemedir ve tahıl içermeyen bir tarif olduğundan Rottie'nize ihtiyacı olan enerjiyi tatlı patates, bezelye ve patates ile sağlar. Pek çok yorumcu, yüksek seviyedeki glukozamin ve balık yağının, yavrularının tüylerinin ileriki yaşlarında hala parıldadığı anlamına geldiğini ve bunun da çok lezzetli olduğunu belirtti!

Severiz Bu tarifin en yüksek protein seviyesine sahip olduğunu ve protein yemekleri ve balık yağlarıyla birlikte bu kuru mamanın, zayıflayan eklemleri için de en yüksek glukozamin ve kondroitin içeriğine sahip olduğunu söyledi.


Sıfır Kıdemli Formül Kibble

Nulo Senior Tahılsız Köpek Maması…
 • Birlikte Verilen Bileşenler: Senior Tahılsız Kuru Köpek Maması Alabalık ve Tatlı…
Son güncelleme: 2020-09-08/ Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklayıp satın alma işlemi yaptığınızda size hiçbir ek maliyet getirmeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarifte ilk üç malzeme ve ana protein kaynağı olarak kemiksiz Alabalık, Turney unu ve Somon unu kullanılıyor, dolayısıyla Rottie'niz bu tarife bayılacak. En yüksek protein içeriğine sahiptir ve düşük glisemik bileşenler özellikle sağlıklı bir bağırsak florasını desteklemeye yardımcı olan patentli probiyotiklerle birleştirildiğinde sindirimi çok daha kolaydır. Fincan başına en yüksek kalori miktarına sahiptir; bu, oynamayı seven enerjik bir Rottweiler'ınız varsa, önümüzdeki gün için enerji dolu olacağı ve tatlı patates ve nohutun kendisini tok hissetmesini sağlayacağı anlamına gelir.

Severiz Bu tarifte yumurta veya tavuk proteini kullanılmaması, bunu daha titiz Rottweiler'lar veya belirli gıda intoleransı olanlar için harika bir seçenek haline getiriyor.


Nutro Sağlıklı Büyük Irk Kıdemli

NUTRO WHOLESOME ESSENTIALS Kıdemli Büyük Irk…
 • Bir (1) adet 30 lb.'lik torba NUTRO WHOLESOME ESSENTIALS Naturals içerir…
 • Çiftlikte Yetiştirilen Tavuk, Harika Lezzet Sunan 1 Numaralı Malzemedir…
 • Büyük Irk Kıdemli Köpekler İçin Nutro Maması Doğal Malzemelerden Yapılmıştır…
 • Bilişsel Sağlığın Korunmasına Yardımcı Olmak İçin Hazırlandı ve…
Son güncelleme: 2020-09-08/ Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklayıp satın alma işlemi yaptığınızda size hiçbir ek maliyet getirmeden komisyon kazanıyoruz.

Bu listedeki ilk protein içeriği Tavuk'tur ve üçüncü olarak listelenen Tavuk unu ile Rottie'nize eklemleri için glukozamin ve cildi için yağlar sağlar. Nutro ayrıca bu tarifin yardımcı olmak için hazırlandığını belirtiyor bilişsel sağlığı korumak H. Kurutulmuş elma, yaban mersini ve havuç da ona çok çeşitli vitamin ve mineraller sağlar ve tatlı patates ve kurutulmuş pancar posası, yaşlanan sindirim sisteminin düzenliliğine yardımcı olur.

Severiz Bu tarifin fincan başına en düşük kalori sayısına sahip olduğunu, dolayısıyla artık o kadar aktif olmayan yaşlı bir Rottweiler'ınız varsa bu harika bir seçenek olacaktır.


Mavi Buffalo Büyük Irk Kıdemli

Blue Buffalo Yaşam Koruma Formülü Büyük…
 • ÖNCE GERÇEK ET: Blue Buffalo yemeklerinde her zaman gerçek et bulunur…
 • BÜYÜK IRK YAŞLI KÖPEKLER İÇİN: BLUE Hayat Koruma Formülü Büyük…
 • YAŞAM KAYNAĞI PARÇALARI İLE: Bu formül, BLUE'nun özel özelliklerini içerir…
 • DOĞAL BİR KÖPEK MAMASI: Köpeklerin sağlığı ve refahı için formüle edilmiştir…
Son güncelleme: 2020-09-08/ Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklayıp satın alma işlemi yaptığınızda size hiçbir ek maliyet getirmeden komisyon kazanıyoruz.

Listelenen ilk malzeme Kemiksiz Tavuk'tur ve kısa bir süre sonra takip eden Tavuk yemeği ile kalçalarının, eklemlerinin, kaslarının ve cildinin desteklendiğinden ve beslendiğinden emin olabilirsiniz. Pek çok yorumcu, yaşlanan köpeklere verdiği bu özelliği sevdi çok fazla enerji de var ! Blue Buffalo, özel LifeSource Bit'lerini bu kuru mama karışımına karıştırmıştır ve yaşlanan bağışıklık sistemi için gerekli olan besin maddelerinin hassas bir karışımı ile bağışıklığının güçlendirildiğinden emin olabilirsiniz.

Severiz Bu, bu listedeki en yüksek lif içeriğine sahip, dolayısıyla sindirim sistemine iyi bakılmasının yanı sıra, birçok yaramaz ikramlara ihtiyaç duymadan kendisini daha uzun süre tok hissetmesini de sağlıyor.


Aşırı Kilolu Rottweilerlar için Yiyecek

Birçok Rottweiler, yaşamları boyunca bir noktada kendilerini ağırlık terazisinin domuz tarafında bulacaktır ve eğer bu gerçekleşirse, onu sağlıklı bir kiloya geri döndürmek için harekete geçmelisiniz. Günlük egzersizin yanı sıra yapabileceğiniz en iyi şey, kasesinden bir miktar kalori alıp onu kilo yönetimi mamasına dönüştürmektir. Ekstra gereksiz ağırlık çok çeşitli sağlık sorunlarıyla ilişkili özellikle daha büyük ırklar için, bu yüzden ciddiye aldığınızdan emin olun. İşte aşırı kilolu Rottweiler için en iyi seçimlerimiz.


Topraktan Doğan Bütünsel Kilo Kontrolü

Earthborn Bütünsel Kilo Kontrolü Tahılsız…
 • Tahıl, gluten, patates içermeyen bu eşsiz az yağlı, düşük kalorili…
 • Birinci sınıf tavuk unu, yüksek kaliteli bir protein kaynağı sağlar…
 • Bezelye, elma gibi sebze ve meyvelerden elde edilen lifler…
 • L-Karnitin yağ yakımına ve yağsız kas kütlesinin korunmasına yardımcı olur.
Son güncelleme: 2020-09-08/ Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklayıp satın alma işlemi yaptığınızda size hiçbir ek maliyet getirmeden komisyon kazanıyoruz.

%25'lik protein içeriği, %7'lik yağ içeriği ve fincan başına 325 kalori ile bu kilo yönetimi kuru maması, büyük oğlunuzun ihtiyaç duyduğu her şeyi, ancak çok daha az kaloriyle almasını sağlar. Bu, aynı zamanda metabolizmasını hızlandırmak için L-karnitini de listeleyen tahılsız bir formüldür.

Severiz Earthborn bütünsel, daha hassas bir mideye sahip olan Rottweiler'lar için tahılsız bir seçenek sunarken, yine de kilo kontrolünü ve daha düşük kaloriyi destekler. Onlar ayrıca sahip bizon aromalı formüller birçok köpek sahibi arasında popülerdir.


Purina Pro Planı Kilo Kontrolü

Purina Pro Plan Az Yağlı Büyük Irk Ağırlığı…
 • Bir (1) 34 lb. Çanta - Purina Pro Planı Az Yağlı Büyük Irk Ağırlığı…
 • 1 numaralı bileşen olarak tavuk da dahil olmak üzere yüksek kaliteli protein
 • Pro Plan Parçalanmış Tavuk ve Pilav Formülünden %15 daha az yağ…
 • Bir omega-3 yağ asidi olan EPA ve glukozamin, eklem eklemini desteklemeye yardımcı olur.
Son güncelleme: 2020-09-08/ Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklayıp satın alma işlemi yaptığınızda size hiçbir ek maliyet getirmeden komisyon kazanıyoruz.

Buradaki protein içeriği %26, yağ içeriği %9 ve kalori miktarı fincan başına 374'tür. Bu tarif yağ ve kalori açısından biraz daha yüksek olsa da Purina bunu daha büyük ırkları göz önünde bulundurarak yaptı. Bu tahıl içeren bir tariftir, ancak protein hala ilk içeriktir.

Purina Pro'nun birçok teklifiyle çıtayı belirlemesini seviyoruz. Onlar bizden biri Mastiffler gibi diğer dev ırkların favori markaları ve aynı zamanda bir Yorkies gibi küçük ırklar için en iyi gıda markası .


Son düşünceler

Rottweiler da aynı derecede büyük bir kalbe sahip devasa bir köpektir ve o kadar sadık bir köpek ki, onu en iyi beslenmeyle beslemeyi ona borçluyuz. Bu kılavuzdaki tavsiye ve tavsiyeleri takip ettiğinizde hem siz hem de Rottie'niz Hoş sürpriz İyi beslenmenin sağlığı ve mutluluğu üzerinde gerçekten ne kadar fark yaratabileceğini!

Yorumlar