Labrador Retriever Köpek İsimleri: Erkek ve Kadın Laboratuarları İçin 250+ İsim

Labrador Retriever Köpek İsimleri: Erkek ve Kadın Laboratuarları İçin 250+ İsim

Mükemmel olanı bulmak Labrador Retriever köpek adı zor olabilir! İlhamınız yoksa mükemmel köpek adı Yeni aile arkadaşınız için korkmayın, çünkü bu 200+ liste size yeni Labrador yavru köpeğinize isim vermek için birçok fikir verecektir. Laboratuvarınızı adlandırmak zor olabilir. Zaten bulmak için zaman harcayacaksınız Labrador'unuz için mükemmel Köpek Maması yanı sıra mükemmel Lab koşum takımları ve mükemmel oyuncaklar . Mükemmel ismi bulmak zaman alıcı olabilir.

Mükemmel bir aile köpeği olarak bilinir, Labrador alıcıları neredeyse her haneye inanılmaz bir ektir. Harika görünümleri ve arkadaş canlısı özellikleri nedeniyle, Labrador'unuzu adlandırırken almayı düşünebileceğiniz birçok farklı yol var. Renge göre adlandırma ayrıca bir başka popüler rota. Siyah, Sarı, Kırmızı ve Çikolata Labradorlarının hepsinde farklı görünümler ve özellikler . Kişiliğinden sonra veya kendi etnik mirasınızdan sonra isim vermek de size çekici gelebilir.labrador retriever karışımı

Yavru köpeğinize isim verme zorluğuna yardımcı olmak için, en iyi labrador köpek isimlerinin bir listesini hazırladık. Bu, bazılarını içerir en popüler seçenekler bunun için ünlü aile dostu cins . Cinsiyete özel bir ad veya derin bir anlamı olan bir ad istiyorsanız, bu listede seçebileceğiniz bir ad var. Başlayalım!

Popüler Labrador Köpek İsimleri

Sarı Lab Yavrusu

Bir erkek labrador av köpeği, kişiliği çoğunlukla aynı olmasına rağmen, kadın meslektaşlarından daha büyük olma eğilimindedir. Erkek laboratuvarlar, tüm laboratuvarlar gibi sevecen, sadık ve sevgi doludur, ancak genellikle cinsin kadınlarından biraz daha sakin ve daha az talepkardır. Erkek laboratuvarlar yemekle motive kadınlardan daha kolay. Kısırlaştırıldıkları sürece, çok saldırgan veya baskın da olmamalıdırlar.Bayan labrador alıcıları, erkeklerden biraz daha küçük olmaları nedeniyle genellikle istenir. Kişilik, bir köpek yavrusu olarak üreme ve tedaviye bağlı olarak büyük ölçüde farklılık gösterse de, dişiler muhtemelen daha fazla ilgi istemek erkeklerden daha. Dişiler, kısırlaştırıldıklarında bile, erkeklerden biraz daha fazla bölgesel olacaktır.

Ancak birden fazla köpeğiniz varsa, dişilerin de daha hızlı olgunlaştığını fark edebilirsiniz. Bu nedenle, yeni Labrador'unuzla tanışırken, hangi özelliklerin öne çıktığını not edin. Belki dişi av köpeğin birkaç cesur özelliği var ! Bakalım aşağıdaki adlardan herhangi birinin size yeni erkek veya kız Labrador Retriever yavru köpeğiniz için yeterli ilham sağlayıp sağlamadığını görelim!

Erkek

Kadın

Olmadan Dostum Ava Yasemin
Gölge Jax Ay Lola
Ted Ali Düşes Hazel
Ayı Brütüs Remy Bailey
Felix Ziggy Gertrude Clementine
Hamilton Haydut Sadie Lucy
Kayalık Scooby Şeker Annabelle
Max Maverick Iggy Dolly
tarafından Kodiak Millie Jolene
Jackson Yukon Güzel Phoebe
Harvey Winston Dixie Fantezi
Monty Benji İris Madam
titan Clifford Fiona Sonbahar
Melek Baxter Molly Kiki
Oscar Milo Rosie Lexi
Cooper Barkley Düşes Bul
Kovboy Bond Defne Elsa
Gus Thor Mabel Maisie
Milo Fonzie Abby Marlee
Otis Nakit Dottie Avery
Baba Oniks Zoe Shelley
Rex Dexter Patsy Trixie
tarafından Zane Kız Mya
As Midas Evie Maggie
Frodo Zencefil Nana
Murphy Biftek Gypsey Umut

Çikolata Labrador İsimleri

Çikolata Labrador Retriever

Çikolata Labrador'unuz için mükemmel bir isim mi arıyorsunuz? Çikolata Laboratuarınızı onların güzel kahverengi ceket köpeğinizi adlandırmanın popüler bir yoludur! Bu erkek ve dişi Chocolate Labrador isimleri, yavrularınız için paltolarını kişiliğiyle eşleşen açıklayıcı bir isme sahip olmanıza yardımcı olacaktır.Erkek

Kadın

Kanada geyiği Heath Cinnimon Karamel
Hershey Rulo Starbuck Kakao
Brownie Fıstık Mocha Mart
Ayı Kodiak Karamel geçiştirmek
Choco Odunsu Öpücükler Snickers
Java Viski Kaluha Zencefil

Siyah Labrador İsimleri

Siyah Labrador Yavrusu

Siyah İşçiler olarak biliniyor biraz daha bağımsız sarı veya çikolatalı kuzenlerinden daha. Neden bu bağımsız kişiliği simsiyah ceketleriyle eşleştirmiyorsunuz? Yeni koyu renkli arkadaşınızı adlandırmak için biraz ilham almak için aşağıdaki erkek ve dişi Black Labrador Retriever isimlerine göz atın.

Erkek

Kadın

Angus Slater Indigo Kona
Blackjack Bosco Amaya Meyan kökü
Blackie T'Chala Biber sağlam
Karbon Panter Kuzgun Tux
Kül Gölge Fırtınalı Kadife
Oniks Smokey Guiness Havalandırma

Sarı Labrador İsimleri

Sarı Labrador

Sarı Labradorlar, renkleri söz konusu olduğunda en yaygın olanlardan bazılarıdır. Grubun en mutlu-en şanslı rengi olduklarını söyleyebiliriz. Birçok köpek yetiştiricisi şunu söyleyecektir: renk önemli değil kişilik söz konusu olduğunda. Bu, Sarı Labrador erkek veya dişi köpeğiniz için kabarcıklı kişiliğini tüylerinin rengiyle birleştiren mükemmel bir isim olmadığı anlamına gelmez. Aşağıdaki isimlerle Sarı kaplamalı yavru köpeğiniz için biraz ilham alın.

Satılık shepweiler yavruları

Erkek

Kadın

Apollo Tozlu Goldie Melina
Yeller Bisküvi Papatya Bal
Midas İskoç Gunes isigi Zambak
kızarmış tavuk Kurabiye Güneşli Tereyağı
Eurion Karo Fildişi İlk
Homeros Gözleme Sarışın Kış

Kırmızı Labrador İsimleri

Kırmızı Labrador Yavrusu

Kırmızı İşçiler benzersiz bir kırmızı ceket rengine sahip olmak bu biraz tartışmalı. Red Labs, Sarı Laboratuarın renk varyasyonu , bu yüzden kırmızı kaplamalı yavrular için mutlu ve heyecan verici isimlere bağlı kalacağız! Hem erkek hem de kız Labradorlar için, sevimli Kırmızı kişiliklerini Kırmızı paltolarıyla senkronize edecek birçok farklı isim var.Erkek

Kadın

Clifford İspinoz Gül Cayenne
Tilki sokak Kiraz
paslı Kumral Derry Yakut
Flann Haydut Korkunç Anka kuşu
Orion Rowan Kehribar Şeftaliler
Elmo Redford Taksi Mercan

Diğer Erkek ve Kadın Laboratuvar İsimleri

Artık Popüler Erkek ve Dişi Labrador adlarını renklerle birlikte ele aldığımıza göre, yeni Labrador Retriever yavru köpeğiniz için diğer tüm ad türlerine bakmanın zamanı geldi. Bu isimler, insan isimlerine, filmden ilham alan köpek isimlerine ve beden gibi diğer fiziksel özelliklere yayılır. Daha Büyük Bir Laboratuvarınız varsa, daha büyük köpekler için köpek adı . Ayrıca köpek parkına her geldiğinizde duyamayacağınız daha az yaygın isimler de ekledik.

Erkek

Kadın

Charlie Alan Charlie Juno
Dışarı attı Sparky Yeni Rollie
Boaz Jude Moxie Gizmo
Yeni Kenya Dusy Casey
Asker Apollo Fırtına Huzur
Şans Rollie Star Karma
Fang Hugo Star Zelda
Yer Rapidash Kuyruklu yıldız Söğüt
Kahuna Kala Dallas Shiloh
Kojak Nike Kennedy Sam
İsim Bernie Bryn Dakota
Asuka Ahlaksız Esen Jessie
Coty Ari Yona Lela
Nişancı Aiden Cennet Leyla
Barrett Conall Bir Kral
Lowell Abbott Carina Özgürlük
Ryder Aslan İzci İrma
Düşüyor Conan kovalamak Athena
Ranger Oakley Havva Kaplumbağa

Labrador Retriever Köpek Adı Trendleri

Klasik bir av köpeği adı seçmeyi umuyorsanız, en popüler labrador av köpeği isimlerine bir göz atın. Kadınlar için Sadie, Molly, Bella, Luna, Coco ve Cassie gibi isimler inanılmaz derecede popüler, söylemesi kolay ve cesur yeni bir köpek için oldukça uygun. Erkekler için Cooper, Charlie, Max, Buddy ve Bear gibi isimler bu yıl en çok tercih edilen isimler.

Buna ek olarak, çoğu insan köpek isimlerini bir veya iki hecede tutmaktan hoşlanır, çünkü kendinizi biraz bu ismi söylerken bulabilirsiniz. Bir hece kısa ve hızlı olsa da, iki hece, ikinci heceyi bahçeden çağırırken ikinci heceyi çıkarmanıza izin verir. Elbette, her zaman daha uzun bir ad seçebilir ve hazırda birkaç daha kısa takma ada sahip olabilirsiniz!

Labrador Retriever Adlandırma İpuçları

Öngörülebilir gelecek için bu adı arayacaksınız, bu nedenle hem sizin hem de köpeğinizin seçtiğiniz adı beğenmesi çok önemlidir. Bununla birlikte, işte seçim yapmanıza yardımcı olacak bazı ipuçları:1. İpucu: Renk Adı: Çikolata, Sarı, Siyah ve Kırmızı Labs

Çikolata laboratuarları, siyah laboratuarlar ve altın laboratuarlar, parlak ceketleri ve ezici bir çoğunlukla cesur renkleri ile göz alıcıdır. Köpeğinizin paltosuna uygun bir isim seçmek, küçük olanlar için bile hatırlamayı kolaylaştırır.

2. İpucu: Köpeğinizin Hikayesini Kullanın

Köpeği bir hayvan barınağından mı evlat edindiniz? Yoksa bu sizin için bir terapi köpeği mi? Belki de ailedeki birçok kişi için ilk köpektir. Durum ne olursa olsun, köpeğin sizin için ne ifade ettiğini ve yeni köpeğiniz için ne ifade ettiğinizi gösteren bir isim seçin.

köpek tavuk yermi

3. İpucu: Köpek Adlarınızı Test Edin

Yeni yavru köpeğinizi bahçeye götürdüğünüzde, ona birkaç farklı isim takmaya başlayın. Sonunda, biri dilinizden ekstra yumuşak bir yuvarlanma sesi çıkarabilir veya yavrularınız canlanıp diğerine yanıt verebilir. Resmi hale getirmeden önce uygun olduğundan emin olmak için birkaç gün ayırın.

4. İpucu: Bir Arkadaşın Adını Kullanmaktan Kaçının

Bu garip gelebilir, ancak köpeğinize isim vermeden önce arkadaş listenizi iki kez kontrol edin. Arkadaşınız Abby gelirse ve Abby adlı köpeğinize oturmasını veya uzanmasını söylemeniz kafa karıştırıcı olabilir! Spot veya Buddy gibi genellikle köpekler için ayrılmış bir isim seçerek bu garip durumdan kaçının.İpucu 5: Ödüllü bir Labrador Adı Kullanın

Labrador Retrieverlar, birçoğu sahip olan çarpıcı köpeklerdir. şampiyonluklar kazandı çeşitli köpek gösterilerinden. Yavru köpeğinize ödüllü bir köpeğin adını vermek sihirli bir şekilde lazımlık eğitimi vermeyebilir, ancak şanslıysanız sadece birkaç güzel özelliği yok edebilir.

Son düşünceler

Birkaç favoriye karar verdiyseniz, onları denemenin zamanı geldi. İlk haftanın sonunda birkaç saat veya günlerinizi isimlerle, takma adlarla deneyerek veya aile oylaması için bekleyerek geçirmekten çekinmeyin. Labrador Retriever'ınız için bir isim seçerken en önemli şey, onu beğenmeniz ve köpeğin cevap verir . Bundan sonra sıra eğitim ve sarılmalara geçer!

Bu İnfografiği Sitenizde Paylaşın

Lütfen bu grafikle LoveYourDog.com'a atıf ekleyin.Labrador Retriever Köpek İsimleri Infographic

Yorumlar