Alman Çobanlar için En İyi Köpek Yatakları: Derecelendirmeler ve Yorumlar

Alman Çobanlar için En İyi Köpek Yatakları: Derecelendirmeler ve Yorumlar

En iyi Alman çoban köpeği yatağını mı arıyorsunuz? nereden başlayacağımı bilmiyorum ? Burada size her Alman Çoban Köpeği için seçeneklerle birlikte mükemmel yatağı nasıl seçeceğinizi göstereceğiz. Alman Çoban, en sadık ve sevimli köpek ırkları etrafında. Karşılığında, dört ayaklı arkadaşımıza en iyinin en iyisini vermeyi borçluyuz. Ve onu sevdiğimizi söylemenin, iyi bir çocuk olarak geçen uzun bir günün ardından ona patilerini dinlendirmek için süper rahat bir yatak satın almaktan daha iyi bir yolu var mı?

İşte bu kılavuzda, Alman Çobanınızın bir daha asla sizinkine tırmanmak istemeyeceği kadar iyi bir köpek yatağı bulmanıza yardımcı olacağız. Ayrıca ele alacağız göz önünde bulundurmanız gereken tüm faktörler satın alma rehberimizde. Bu, zor kazandığınız parayı harcamadan önce, yavrularınız için en iyi yatağı almanızı sağlamanıza yardımcı olacaktır.Alman Çobanınız büyüdüğü için ya da önceki yatağını yok ettiği için burada olun. Ya da üzeresin yeni bir Alman çobanına hoş geldiniz ailenin yanı sıra, sizi koruduk. Öyleyse oturun, rahatlayın ve Fido'yu hayallerinin yatağını bulmanıza yardım edelim.

Bir Bakışta: Alman Çobanlar için En İyi Köpek Yatakları

Frisco çekyat
Bizim Puanımız

Bolstered Yatak

Frisco Destekli YatakChewy.com'da görüntüle
Büyük Barker
Bizim Puanımız

Yatak Yatak

Büyük Barker Yatak

Chewy.com'da görüntüle
Frisco Yükseltildi
Bizim Puanımız

Yükseltilmiş YatakFrisco Yükseltilmiş Yatak

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Satın Alma Rehberi

Yatakta Alman Çoban Köpeği

Köpek yatağı satın almaya gelince, şaşırtıcı bir şekilde, hakkında düşünecek çok şey var . Ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda köpek yatağı vardır. Birçoğu harika olsa da, olmayan daha da fazlası var. Aşağıda, Alman Çoban köpeğiniz için en iyi yatağı bulurken göz önünde bulundurmanız gereken her şeyi ele alıyoruz. Hadi daha yakından bakalım.

Yatak Nedeni

İlk önce düşünmeniz gereken en önemli şey, neden bir köpek yatağı satın aldığınızı kendinize sormaktır. Uyuması onun için mi? Dışarısı için ikinci bir yatak mı? Bu belirleyecek seçtiğiniz yatak stili ve hangi bileşenlere ihtiyacı var. Birincil yatağı çok rahat olmalı ve dışarıda bir yatak onu yerden uzak tutmalıdır. Eğitim için kullanılıyorsa, yükseltilmiş köpek yatakları tercih edilir.

Uyku Pozisyonu

Bu, düşünülmesi garip bir şey gibi gelebilir ama tıpkı biz insanlar gibi köpeklerin tercih ettiği bir uyku pozisyonu vardır . Bazı köpekler dört bacağı havada sırtüstü uyur. Diğerleri bir denizyıldızı gibi salınır ve diğerleri kıvrılır. Örneğin, köpeğim yükseltilmiş tarafları tercih eder başını öne eğmek için düz yataklar onun için bir seçenek değildi. Köpeğiniz mide uyuyanıysa, yükseltilmiş taraflar uygun olmayabilir. Bunun yerine, herhangi bir pozisyonda nefes alabilmesi için açık bir yatağa ihtiyacı olacak.

doberman vs pitbull

Konfor

Sonraki şey rahatlıktır. Satın aldığınız yatak uyumak içinse, neden rahat olmayan bir yatak satın alasınız? İle yapılmış kalın şilte tabanlarını arayın. yoğun yastıklama malzemesi veya hafızalı köpük . Biraz polyester iyidir, ancak açıklama köpükten çok polyester olduğunu belirtirse rahat olmayacaktır. Alman Çoban Köpeği için rahatlık özellikle önemlidir, çünkü çoğunun kalça displazisinden muzdarip ve hayatlarının bir noktasında diğer ortak sorunlar.Alman Çoban Yaşı

Yavruların, yaşlı Alman Çobanlara kıyasla farklı ihtiyaçları vardır. Yavruların daha küçük bir yatağa ihtiyacı olacak ve muhtemelen onu hızla çiğneyip yok edecekler. Ayrıca 6 ay içinde de büyüyebilirler. Onlar da işeyecek ve alt üst edecekler. iyi bir fikir değil bir köpek yatağına yüzlerce dolar harcamak. Ek olarak, kıdemli Alman Çobanları ortak problemler geliştirebilir. Yaşlı yavruların iyi yastıklı ortopedik yataklara ihtiyacı olması muhtemeldir.

Dayanıklı Malzemeler

Kaliteli yataklar dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. Alman Kurdu, sağlam ve kaslı bir köpektir. Ödeyebiliyorsanız yüksek kaliteli bir yatağa yatırım yapmanız gerekir. Bu biraz daha fazla ödeme yapmak anlamına gelse de, daha uzun süreceğinden emin olabilirsiniz. Uzun vadede para için değer demektir . Uyku yatakları için kanvas, naylon veya pamuk gibi malzemeleri arayın. İsteyebilirsin çiğnenmeyen bir yatağa bak veya anti-gözyaşı. Bu malzemeler genellikle tipik köpek yatağı kazma ritüelindeki pençe delinmelerine karşı da direnç gösterecektir.

Temizlemesi kolay

Bu senin için daha fazla çünkü Fido'nun pisliğini temizlemek zorunda değilsin, sen yapıyorsun. Kazalar olur, köpekler rahatsız olur ve Alman Çobanınız çok genç veya çok yaşlıysa, yatak ıslatma kaçınılmazdır. Suya dayanıklı kılıflı bir yatak idealdir çünkü şunları yapabilirsiniz: kırbaçla ve yıkayıcıya atarak köpüğün ıslanmasını ve kokmasını önler.

Alerjiler

Köpeğinizin belirli kumaşlara veya malzemelere alerjisi varsa, yatağın açıklamasına bakmak önemlidir. Fido’nun rahatlığı ve sağlığı için her zaman en iyisini yapın. Çok hassassa, hipoalerjenik bir yatak aramalısınız. Hipoalerjenik malzeme sıkıca kapatılır ölü derinin toplanmasını önlemek , vücut yağları ve toz akarlarının yatağa girmesi. Bunların bazı köpeklerde alerjik reaksiyonlara neden olduğu bilinmektedir.Bütçe

Bütçe, köpeklerle ilgili herhangi bir satın alımda düşünülmesi gereken en önemli şeylerden biridir. Köpek sahibi olmak pahalı . Alman Çobanlar istisna değildir. İçin paraya ihtiyacınız olacak onların köpek maması , onların kasaları , eğitim araçları , ve köpek oyuncakları . Köpek sahipleri genellikle yatak söz konusu olduğunda iki kampa ayrılır. Ödeyebildiğiniz şeyi satın alır ve daha sonra potansiyel olarak değiştirmeyi beklersiniz ya da savurganlık yapıp bir ömür boyu süreceğini düşündüğünüz yatağı alırsınız. Burada yanlış cevap yoktur ve tamamen sizin mali durumunuza bağlıdır.

En İyi Alman Çoban Köpeği Yatakları

Yatan Alman çoban

Şimdi sergilediğimiz kısma bizim favori köpek yataklarımız Alman Çoban için. Neye ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak bunları üç kategoriye ayırdık. Genellikle köpek eğitimi için en iyi olan koltuk tipi yataklara, şilte tipi yataklara ve yükseltilmiş yataklara bakıyoruz. Bu nedenle, belirli bir tercih sırası olmadan, işte her kategorideki en iyi seçimlerimiz.


Kanepe Tarzı Köpek Yatakları

Destekli veya duvarlı yataklar olarak da bilinen bu yatak türleri en popüler olanlardır. Sadece evinizde biraz daha lüks görünmekle kalmazlar, aynı zamanda yavrularınızın başı için bir dinlenme çıkıntısı sunarlar. Köpeklerin doğal olarak istediği ekstra bir güvenlik duygusu sağlamanın yanı sıra.Düz ve sağlam şilte tarzı tabanı, en az bir duvarlı tarafı ile birleştirirler. Kanepe tipi köpek yatakları, uyku pozisyonlarının çoğuna uygundur. Ancak yatak tamamen duvarla kaplıysa, birkaç beden daha büyük olmadığınız sürece düz karın splooters için uygun olmayabilir.


Frisco Peluş Ortopedik Köpek Yatağı

Frisco Destekli Köpek Yatağı
 • Bütçe dostu.
 • Basit, modern tasarım.
 • Rahatlık için çekyat.
 • Hafızalı köpük dolgusu.
 • Kapak çıkarılabilir.
 • Kılıf makinede yıkanabilir.
 • Daha fazla konfor için yan destekler.
Chewy.com'da görüntüle

İlk seçimimiz Frisco Peluş Ortopedik Köpek Yatağı. Bu kanepe şeklindeki yatak, 120 pound'a kadar olan köpekler için uygun olan XXL boyutuna kadar mevcuttur.

Süper yumuşak olan ultra pelüş malzemeden yapılmıştır, bu da onu rahatlık arayanlar için mükemmel bir seçenek haline getirir Alman Kurdu. Kenarlar, rahatlık için köpük ile kaplanmıştır, ancak ağırlık ile eğilmeyecek kadar güçlüdür. Bu, uyurken burnunu sert bir yüzeye sıkıştırmayı seven köpekler için harikadır.

Çıkarılabilir kılıf makinede yıkanabilir, bu da temizlemeyi kolaylaştırır. Bu yatak gri veya bej olmak üzere iki renktedir. Ayrıca, bu listedeki birçok farklı ortopedik köpek yatağından daha bütçe dostu bir seçenektir.Severiz bu köpek yatağının kanepe şeklinde olduğunu. Bu, onu yuva tarzı yatakları tercih eden veya kıvrılmış uyumayı sevenler için ideal kılar.


PetFusion Memory Bolster Yatak

Petfusion Destekli Köpek Yatağı
 • Bütçe dostu.
 • Su geçirmez astar.
 • Dayanıklı pamuklu kılıf.
 • Çıkarılabilir kılıf makinede yıkanabilir.
 • Hafızalı köpük dolgusu.
 • Gözyaşı önleyici kapak.
 • Ek destek için destekler.
Chewy.com'da görüntüle

Bu desteklenmiş yatak, tercih ettiğiniz boyuta bağlı olarak 4 veya 6 inç hafızalı köpük tabana sahiptir, bu da büyük Alman Çoban köpeğiniz için süper rahatlık anlamına gelir. Orta sertliğe sahiptir, yani rahattır, ancak yere batmayacaktır. Dikdörtgendir ve bir tarafı giriş noktasına sahiptir, bu da duvarların üzerinden tırmanmak için çok az güce sahip yaşlılar için kolay bir giriş anlamına gelir.

Suya dayanıklı bir astar, hafızalı köpüğü hangi yaşta olursa olsun meydana gelebilecek kazalar için korur. Sadece köpüğün kokmasını engellemekle kalmaz, aynı zamanda döşemenizi de korur.

Sadece kapağı açın ve çamaşır makinesine koyun. Yatmadan önce altın kazı yapan Alman Çobanları için gerekli olan yırtılmayı önleyen dayanıklı bir pamuk ve polyester fitilli kılıf ile yapılmıştır.

Çoğu ev dekoruna uyan basit ama şık görünümlü bir yataktır ve gri ve kahverengi renklerde sunulur. Bu yatak aynı zamanda 1 yıllık garantiye sahiptir ve yorumcular bu yatağın gördükleri en iyi kalite olduğunu söylediler.

Severiz Bu köpek yatağının hem Alman Çoban Köpeği hem de sizin için nihai konfor ve kolaylık sunan birinci sınıf seçim olduğunu.


FurHaven Ortopedik Bolster Köpek Yatağı

Furhaven Köpek Yatağı
 • Bütçe dostu.
 • Birden fazla boyut ve renkte gelir.
 • Medikal sınıf ortopedik köpükten yapılmıştır.
 • Konfor için destekleyici destekler.
 • Suya dayanıklı taban.
 • Çıkarılabilir kılıf makinede yıkanabilir.
 • Çoklu renk seçenekleri.
Chewy.com'da görüntüle

FurHaven, bu yatağı 3 duvarlı ve kalın tıbbi sınıf ortopedik köpük tabanıyla tasarladı. Nihai yumuşak rahatlık için suni kürk ve süet örtü ile kaplanmıştır. Daha iyi hava akışına izin veren ve eklemlerindeki baskıyı azaltmak için vücudunu beşikleyen yumurta sandığı şeklindeki köpükten yapılmıştır.

Ortopedik taban, kolay temizlik için çamaşır makinesine koyabilmeniz için açılabilir bir kapakla kaplanmıştır. Taban suya dayanıklıdır ve kolayca temizlenebilen poli-kanvas malzemeden üretilmiştir.

Bu yatak aynı zamanda basit ve şıktır ve estetik stil için elmas desenli kahverengi, gri ve mavi olmak üzere üç renkte gelir. Ayrıca 90 günlük sınırlı garantiyle birlikte gelir.

doberman karışık yavruları

Severiz Bu köpek yatağının medikal dereceli ortopedik köpük ile yapıldığını. Ekstra ortak desteğe ihtiyaç duyan Alman Çobanlar için harika bir seçim.


Yatak Tipi Köpek Yatakları

Bu yataklar, uyurken uzanmayı seven veya etrafı duvarlarla çevrili olmak istemeyen köpekler tarafından tercih edilmektedir. Basit bir dikdörtgen şilte gibi görünecek şekilde tasarlanmışlardır ve yere konulabilir veya bir sandığa .


Big Barker Ortopedik Köpek Yatağı

Büyük Barker Köpek Yatağı
 • Ortopedik destek için tasarlanmıştır.
 • Her yaş için mükemmel.
 • Köpük, orijinal şeklin% 90'ını tutar.
 • Kolay çıkarılabilen mikrofiber kılıf.
 • Kılıf makinede yıkanabilir.
 • Ortak desteğe ihtiyaç duyan yaşlı köpekler için harika.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
Chewy.com'da görüntüle

Big Barker, büyük köpek sahipleri arasında oldukça popülerdir. Büyük Boy Büyük Barker, herhangi bir yetişkin Alman Çoban Köpeği için mükemmel boyuttadır. Bu yatak, maksimum eklem desteğine ihtiyaç duyan köpekler için tasarlanmıştır. Diğer yataklardan biraz daha pahalı mı? Evet. Ama maliyete değer mi? Kesinlikle.

Big Barker, Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır. Alman Çoban köpeğinizi yaşlandıkça desteklemede kritik öneme sahip olan yüksek kaliteli Ortopedik köpükten yapılmıştır. Yatak örtüsü makinede yıkanabilir ve temizliği çocuk oyuncağı haline getirir.

Dev bir ırkınız olmasa bile, Big Barker harika bir seçimdir. Yatak, zaman içinde şeklinin en az% 90'ını koruyacak şekilde üretilmiştir. Bu, şimdi biraz daha yüksek fiyatlı bir yatağa yatırım yaparak, size ve yavrularınıza uzun süre yetecek bir yatağa sahip olacağınız anlamına gelir.

Severiz Big Barker’ın dayanıklılığı. Maliyet diğer yataklara göre daha yüksek olsa da Big Barker çok kaliteli bir ürün üreterek bu fiyat noktasını destekliyor.

Malta maltipu

FurHaven Ortopedik Köpek Yatağı

Furhaven Ortopedik Köpek Yatağı
 • Ergonomik olarak tasarlanmıştır.
 • Eşsiz konturlu şekil.
 • Tedavi edici boyun ve sırt desteği sağlar.
 • Adım adım tasarım, yaşlı köpekler için harikadır.
 • Medikal sınıf ortopedik köpükten yapılmıştır.
 • Çıkarılabilir kapak.
 • Makinede yıkanabilir kılıf.
Chewy.com'da görüntüle

Burada başka bir FurHaven köpek yatağımız var ve yine büyük köpekler arasında büyük bir hit. Dikdörtgendir ve köpeklerin duvarların üzerinden tırmanmaya gerek kalmadan kolayca inip çıkabilmeleri için tasarlanmıştır. Yaşlı veya engelli Alman Çobanlar için harika. Alman Çobanınızın ne kadar büyük olduğuna veya ne kadar düz uyumayı sevdiğine bağlı olarak jumbo, ekstra jumbo ve dev boyutlarda gelir.

Ortopedik bir yataktır, yani eklemler için ekstra destek sağlayan tıbbi sınıf köpükten yapılmıştır. Bu, burnu ve yastıkları üzerinde yumuşak olan ultra peluş bir kumaşla kaplıdır. Kılıf, daha sonra kolay bir yıkama için makinede yıkayabileceğiniz bir fermuarla kolayca çıkarılabilir.

Bu yatak, krem, gri ve çikolata olmak üzere üç farklı renkte gelir ve her dekora uyacak şekilde sadedir. Bu yataktan hoşlanmadığımız tek şey alt kısmında kaymaz olmamasıdır, ancak bu tüm Alman Çobanları için bir sorun değildir.

Severiz Bu köpek yatağının, yükseltilmiş kenarları yükseltilmiş olmadan başını ve boynunu desteklemek için ergonomik olarak tasarlandığını.


Brindle Ortopedik Yastık Köpek Yatağı

Brindle Köpek Yatağı
 • Bütçe dostu köpek yatağı.
 • Su geçirmez fermuarlı açma / kapama kapağı.
 • Kılıf makinede yıkanabilir.
 • Hipoalerjenik malzemeden üretilmiştir.
 • Toz akarlarına dayanıklı.
 • Üç farklı renk ve boyut.
 • Yüksek yoğunluklu köpükten yapılmıştır.
Chewy.com'da görüntüle

Bu köpek yatağı ortopedik hafızalı köpük ile yapılmıştır. Ağır ağırlığını ve ağrıyan eklemlerini desteklemek için köpeğinizin vücuduna uyum sağlar. Tabanın alt iki inçlik kısmı oldukça yoğun bir destek köpüğüdür ve üstteki iki inç ortopedik köpükten yapılmıştır.

Kılıf, fermuar sayesinde kolayca çıkarılabilir ve% 100 su geçirmezdir, yani köpük sıvı kalır ve leke bırakmaz. Yumuşak kadife ile üretilmiştir ve makinede yıkanabilir. Yatakta hava akışı oluşturan açık hücre teknolojisi ile yaratılmıştır ve nerede olursa olsun o kadar sıcak veya soğuk olursa olsun sabit bir sıcaklığa izin verir.

Haki, moka mavisi ve kömür siyahı olmak üzere üç renk mevcuttur. Ekstra desteğe ihtiyaç duyan yaşlı veya engelli Alman Çobanlar için hayati önem taşıyan kaymayan alt çizgiye sahiptir. Çoğu kasaya da uyacak şekilde yapılmıştır. Bu yatak birinci sınıf bir üründür ve 3 yıl garantilidir.

Severiz Bu köpek yatağının hipoalerjenik olması ve toz akarlarına karşı dayanıklı olması, alerjisi olan köpekler için harika bir seçenek olmasını sağlıyor.


Yükseltilmiş Stil Köpek Yatakları

Yükseltilmiş köpek yatakları, birkaç durum için mükemmeldir. Bunun nedeni, onu yerden uzak tutan ve donma noktasının veya sıcak kaldırımın üzerinde yükselen bir açık hava yatağıdır. Ayrıca, Alman Çoban Köpeği temel itaat derslerini eğitmek için de idealdir. Yükseltilmiş tip yataklar sandık kullanımı için tasarlanmamıştır, bu nedenle aradığınız buysa, bunun yerine şilte tarzı bir yatak satın almanızı öneririz.


Frisco Yükseltilmiş Köpek Yatağı

Frisco Yükseltilmiş Köpek Yatağı
 • Köpek eğitimi için harika.
 • İç ve dış mekanlarda kullanılabilir.
 • Toz boya kaplı çelik çerçeve.
 • Hava koşullarına dayanıklı kumaş.
 • Dış mekan kullanımı için nefes alabilen kumaş.
 • Hızlı montaj.
 • Kolay taşınabilir.
Chewy.com'da görüntüle

Bu çelik çerçeveli yükseltilmiş köpek yatağı sağlam ve dayanıklıdır. Çerçeve, dış hava şartlarına dayanıklı olması için toz boya ile kaplanmıştır ve kumaş, PVC kaplı malzemeden yapılmıştır. Kumaş rahat etmen için nefes alabilir, ancak zamanla sarkmaması için yeterince sıkıdır. Büyük boy 85 pound ağırlığa kadar taşıyabilir, kaymaz ayaklara sahiptir ve 4 renkte gelir.

Montajı ve yıkaması çok kolaydır, gözeneksiz malzemeyi silerek temizleyin. Yerden yükseltilmek Alman Çobanınızın soğuk kalmasını sağlar ve aynı zamanda kiri ve kiri çekmemesi anlamına gelir. Rüzgar kumaşın içinden akacak ve kalın çift katına rağmen vücudunu taze tutacak.

Severiz Bu köpek yatağının, tam olarak yapması gerekeni harika bir fiyata yapan, gösterişten uzak bir ürün olduğunu.


K&H Yükseltilmiş Köpek Yatağı

KH Yükseltilmiş Köpek Yatağı
 • Bütçe dostu.
 • Destekli yükseltilmiş yatak.
 • Kolay taşınabilir.
 • İç ve dış mekanlarda kullanılabilir.
 • Nefes alabilen örgü kumaş merkezi.
 • Kapak çıkarılabilir.
 • Makinede yıkanabilir kılıf.
Chewy.com'da görüntüle

Bu yatak, başka bir basit yükseltilmiş köpek yatağıdır, ancak özel bir ilavesi vardır. Biraz ekstra rahatlığa ihtiyaç duyan Alman Çobanları için desteklenmiş yanları var. Hayran değilse, destek pedlerini çıkarabilirsiniz. Onu yerden uzak tutar ve havanın vücudunun etrafında dolanmasına yardımcı olarak onu serin tutar.

Kılıf,% 100 su geçirmez ve silinmesi kolay 600 denye naylondan yapılmıştır. Yine bu yatağın montajı kolaydır ve inip çıkarken onu sabit tutmak için kaymayan ayakları vardır. Merkez, bir Alman Çoban Köpeği için bol miktarda destek sunan, 200 pound ağırlığa sahip olabilen örgülü bir malzemeden yapılmıştır. Ayrıca 1 yıllık sınırlı garantiyle birlikte gelir.

Severiz Bu köpek yatağı, destekli yanların ilave konforu ile yükseltildi.


Son düşünceler

İşte orada, Alman Kurdu için en iyi köpek yatakları var. Kaliteli bir köpek yatağına yatırım yapmak onu sadece daha mutlu etmekle kalmaz, aynı zamanda onu rahat ettir . Alman Çoban Köpeği için rahatlık ve eklem problemleri riskinin artması çok önemlidir.

Onu rahat ettirmek için ekstra yastık veya battaniye gibi önerilen yatak listemize eklemek üzere çeşitli yatak aksesuarları satın alabilirsiniz. Eklem ağrısını hafifletmek için ısı pedleri veya daha sıcak aylarda jel pedleri soğutur. Ancak yukarıdaki önerilerimizden birini seçerek, Fido'nun iyi bir gece uykusu alma yolunda ilk adımı attığınızdan emin olabilirsiniz.

Yorumlar