Golden Retrieverler İçin En İyi Köpek Yatakları: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Golden Retrieverler İçin En İyi Köpek Yatakları: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Hayatında sevimli bir Golden Retriever var mı? Değerli kürk bebeğiniz için en iyi köpek yatağını mı arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Golden Retrieverlar muhteşem bir ırktır ve birçok iri ırk gibi eklem sorunlarına karşı hassas olabilirler. Bu güzeller, onları yavruluktan itibaren yaşamları boyunca destekleyen yüksek kaliteli bir yatağa sahip olmalıdır.

Golden Retrieverlar görkemli bir ırktır ve oldukça popülerdir. 2021'de American Kennel Club (AKC) tarafından en popüler üçüncü cins ve Google Trends'e göre dünya çapında en popüler üçüncü cins seçildiler. Altınlar inanılmaz derecede iyi huylu, kibar, nazik ve memnun etmeye hazır. Bu tüylü köpekler insanları sever ve sürekli şefkat ararlar. Altın köpekler oldukça aktif köpeklerdir ve kıvrılıp uyumak için sessiz, destekleyici bir yere ihtiyaç duyarlar.Köpek yataklarıyla ilgili pek çok seçenek var ve nazik Golden retriever yalnızca en iyisini hak ediyor. Bu sarı saçlı yavruya bayılıyoruz ve Golden kızınızın (veya erkek arkadaşınızın) iyi bir gece uykusu çekmesini ve değişen ihtiyaçları için doğru desteği sağlayan bir yatağa sahip olmasını sağlamak için mükemmel yatağı bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Eklem sağlığı bu cins için büyük bir önceliktir ve doğru yatak önemli bir fark yaratabilir. Bu kılavuzda, bir satın alma rehberi sağlıyoruz ve en sevdiğimiz Golden retriever köpek yataklarından bazılarını incelemelerle birlikte değerlendiriyoruz. Tatlı Golden'ınız için o mükemmel yeri bulmaya başlayalım.

Bir Bakışta: Golden Retrieverler İçin Favori Köpek Yataklarımız

 Best Friends by Sheri Calming Donut & Atma Battaniyesi

Best Friends by Sheri Calming Donut & Atma Battaniyesi

Chewy.com'da görüntüle
 FurHaven Ultra Peluş Lüks Şezlong Ortopedik

FurHaven Ultra Peluş Lüks Şezlong OrtopedikChewy.com'da görüntüle
 K&H Evcil Hayvan Ürünleri Orijinal Karyola Yükseltilmiş

K&H Evcil Hayvan Ürünleri Orijinal Karyola Yükseltilmiş

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a götürür. Bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

avustralya çobanı için sandık boyutu

içindekilerSatın Alma Rehberi

 Yatakta yatan küçük altın köpek yavrusu

Golden Retrieverler insanları memnun eder, bu yüzden hemen hemen her yerde uyuyacaklar. Bu, rahat oldukları veya vücutlarını ve eklemlerini uygun şekilde destekleyen bir yatakta veya yüzeyde uyudukları anlamına gelmez. Bazı Altınlar insanlarıyla birlikte yatakta uyumak isterken, diğerleri yerde yumuşak bir battaniyeyle mutlu olabilir. Her köpek bu kadar esnek olmayacak ve birçok sahip köpekleri, özellikle Golden gibi tüylü erkekleri yataklarında istemiyor.

Goldenlar çok uyumlu bir cins olduğu için, uyku düzeninin rahatsız olduğunu veya ihtiyaçlarını karşılamadığını asla kabul etmezler. Yavru ebeveynlerin yeni bir köpek yatağı ararken göz önünde bulundurmaları gereken en önemli faktörlerden bazılarını bir araya getirdik.

Yeni Bir Yatak Nedeni

Neden yeni bir yatağa ihtiyaç duyulduğunu düşünün. Bu yeni bir köpek yavrusu için ilk yatak mı, aktif bir orta yaşlı köpek için yedek yatak mı, yoksa yaşlanan yaşlı bir köpek için destekleyici yatak mı? Bu gündüz kullanımı için mi, gece uykusu için mi, evin içinde mi yoksa dışarıda ilave yatak için mi? Yatağın birincil amacını düşünmek ve belirlemek, Gülden'inizin ihtiyaçlarına en uygun yatağı seçmek için mantıklı bir ilk adımdır.Boyut ve Uyku Pozisyonu

Bir köpeğin ne kadar büyük olduğu ve uyumaktan hoşlandığı pozisyon, doğru yatağı seçmede büyük bir faktördür. Neyse ki, Guldenler gibi bazı cinsler kadar büyük değiller. Büyük dane veya Bullmastiff , yani aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda iyi boy yatak var. Altınların kıvrılmak, yayılmak ve köpek kürkü su birikintilerine sızmak için yatağında veya uyku alanında yeterli alana ihtiyacı vardır. Bir yatağın, 55 ila 75 kiloluk bir köpeğin vücudunun ağırlığını taşıyacak kadar sağlam olması gerekir. Yeterince dayanıklı olmayan bazı ürünler tortilla gibi düzleşebilir veya saçla kaplı gevşek bir kütle haline gelebilir. Yükseltilmiş yataklar bükülebilir, çatlayabilir ve kırılabilir.

Konfor

Yatak satın alırken konfor ön plandadır. Aynı şey köpek arkadaşlarımız için de geçerli. Yataklar rahat olmak içindir . Yavru köpeğinize yepyeni bir yatak almaktan ve sonra onun üzerinde uyumak istemesinden daha kötü bir şey yoktur. Bir köpeğin rahat etmesi için tasarlanmış sağlam ürünler arayın.

Yaş ve Özel İhtiyaçlar

Bir köpeğin yaşı ve özel ihtiyaçları dikkate alınmalıdır. Daha yaşlı köpeklerin eklemleri için daha fazla desteğe ihtiyacı vardır, bu nedenle ekstra dolgu aranacak bir şey olabilir. İdrar kaçırma, mide sorunları ve diğer sorunları olan köpekler sağlık kaygıları yıkanabilir veya ekstra kılıflı bir seçeneğe ihtiyaç duyacaktır. Nöbet koşullarından muzdarip bir yavru, yere daha yakın bir şeye ihtiyaç duyabilir. Hareketlilik sorunları olan daha yaşlı bir köpek, yükseltilmiş yerine ortopedik bir köpük yatak gerektirir.

Yavruların çiğneme ve kaza geçirme olasılığı daha yüksektir Bu nedenle, mal sahipleri, daha yüksek bir fiyat etiketi ile son derece dayanıklı bir yatak seçmek veya birkaç kez değiştireceklerini bilerek daha ucuz bir yatak satın alarak bütçe rotasına gitmek isteyebilirler. Her yaştaki köpekler idrar kaçırma ve mesane kontrol sorunları su geçirmez malzemelerden yapılmış bir yatağa veya en azından su geçirmez bir örtüye sahip olmalıdır.Bütçe

Bir köpek yatağı söz konusu olduğunda bütçe her zaman dikkate alınır . Evcil hayvan sahipleri, özellikle yavruluk döneminde ve yine bir köpeğin son yıllarında çok para ödüyor. Bu nedenle, fiyat aralığı önemli bir husus olacaktır. Yatakların fiyatı 10 $ ile 500 $ arasında değişebilir. Bütçe her zaman bir endişe konusu olacaktır ve mal sahipleri makul bir şekilde karşılayabilecekleri bütçeye bağlı kalmalıdır. Bütçe aralığınızdaki en iyi seçeneği satın alın. Daha iyi yapılmış ürünlerin fiyatı daha yüksek olabilir. Ancak, daha uzun süre dayanırlar ve uzun vadede paradan tasarruf etmeleri muhtemeldir. Sahipler yine de bir köpek yatağı satın alarak iflas etmemelidir, bu yüzden pratik bir seçim yapın.

Malzemeler ve Dayanıklılık

Bazı köpekler yataklarda çok sert olabilir. Zıplamayı, zıplamayı ve çiğnemeyi severler. Bu dikkate alınmalıdır. Biraz yıkıcı olma eğiliminde olan bir köpeğiniz varsa, daha narin veya pelüş yerine daha sağlam bir tasarım seçin. Alerjenler köpekler için büyük bir sorun olabilir. hipoalerjenik seçenekler iyi bir seçim olabilir. Golden Retriever'lar, son derece rahatsız edici olabilecek alerjilere karşı oldukça hassastır. Hipoalerjenik yataklar bütçe dostu değildir, ancak genellikle çok kalitelidirler ve Goldie'nin rahat etmesi için her kuruşa değer.

Temizlemesi kolay

Yanlışlıkla oldu. Bir yavruya sahip olmak söz konusu olduğunda bu sadece hayatın bir gerçeğidir. Yavru köpekler, yaşlanan köpekler ve hatta sağlıklı, aktif köpekler çeşitli nedenlerle kaza geçirebilir. Bazı köpekler son derece heyecanlıdır ve bir şeye sinirlendiklerinde biraz fışkırırlar. Bu nedenle, temizlenmesi kolay ve yıkamaya dayanıklı bir yatak tercih edilen bir seçimdir. Çıkarılabilir kılıflar ve makinede yıkanabilir malzemeler listenin başında yer almalıdır. Suya dayanıklı seçenekler, salya akması veya idrar tutamama sorunları olan yavrular için harika bir seçim olabilir. Bu malzemeler, yumuşak köpük ve dolguların yıkanamayan iç katmanlarını temiz ve taze tutar.

Garanti

Saygın şirketlerin yüksek kaliteli köpek yatakları genellikle memnuniyet garantileri ve garantileri ile birlikte gelir. Bu, şirketin ürününün arkasında durduğunu gösterdiği için bir sorun olması durumunda son derece yardımcı olabilir. Garantinin geçerli olması için ürününüzü kaydettirdiğinizden, satın alma belgenizi sakladığınızdan ve tüm talimatları uyguladığınızdan emin olun.
Golden Retrieverler İçin En İyi Köpek Yatakları

Hepimiz köpeklerimiz için en iyisini isteriz ve yataklar, her yaşta kendini güvende hisseden bir yavru köpeğin büyük bir parçasıdır. . Bir köpeğin uykusu, genel sağlıklarının önemli bir parçasıdır. Goldenlar günde 12 ila 14 saat uyurlar, bu nedenle yataklar bu cins için oldukça önemlidir. Yaklaşık 55 - 75 pound olacak şekilde büyürler ve 21 ila 24 inç boyunda dururlar. Bu tüy yumakları, tamamen büyüdüklerinde orta ile büyük arasında olacaktır, bu nedenle bu köpekler için doğru yatak çok önemlidir. Köpeklerin farklı ihtiyaçları vardır, bu nedenle Golden'ınız için bir seçim mükemmel olabilir, ancak bir başkası için uygun olmayabilir. Goldens için en iyi 10 köpek yatağına giriyoruz. İncelemelerimizi üç kategoriye ayırdık: kanepe, yatak ve yükseltilmiş.


Kanepe

Kanepe tarzı yataklar aynı zamanda destek tarzı olarak da bilinir. Yere otururlar ve etraftaki en yaygın evcil hayvan yatağı türüdür. Bunlar birkaç farklı çeşitte gelir. Bazıları köşelere sığacak şekilde şekillendirilmiştir. Diğerleri mağara gibi olacak şekilde inşa edilmiştir. Bu seçenekler inanılmaz derecede yumuşak veya daha sıkı olabilir ve destekleyici bir temel etrafında inşa edilir. Çoğu, dördüncüde bir girişi olan üç destekleyici tarafa sahip olacak. Bunlar her zaman için harika değil kasalar ancak evde kullanım için mükemmeldir ve dışarıda ve hatta ofiste tutulabilirler.


Best Friends by Sheri Calming Donut & Atma Battaniyesi

 Best Friends by Sheri Calming Donut & Atma Battaniyesi
 • Destek için kavisli kenar.
 • Yuvalama için yapılmıştır.
 • Vegan tüylü kürk.
 • Tüylü bir atışla birlikte gelir.
 • Köpeklerin kendilerini güvende ve güvende hissetmelerini sağlar.
 • Eklem ve kas desteği.
Chewy.com'da görüntüle

Kıvrılmayı ve rahat hissetmeyi seven köpekler için tek kelimeyle mükemmel. Her yavru köpeğin rahat hissetmesini sağlamak için tasarlanan bu rahat çörek, boyun ve baş için destek ve güvenlik hissi sağlayan kavisli bir çerçeveye sahiptir. Buradaki harika bir ürün özelliği, kendi kendine ısınması ve yuva yapmak için derin yuvalara sahip olmasıdır. Suya ve kire dayanıklı malzemelerden üretilmiştir, kolay temizlik için makinede yıkanabilir. Bu şirket, ürünleri aracılığıyla evcil hayvanlar için daha iyi uyku sağlamak için çalışıyor, bu nedenle konfor çok önemli.Severiz tüylü evcil hayvan battaniyesi, burayı bir Golden'ın iyi dinlenmesi için rahat ve güvenli bir yer haline getirir. İnanılmaz derecede yumuşak ve rahattır ve kasları ve eklemleri destekler. Evin hemen hemen her yeri için mükemmeldir ve kolayca taşınabilir.


PetFusion Ultimate Lounge Hafızalı Köpük Destek

 PetFusion Ultimate Lounge Hafızalı Köpük Destek
 • Birden fazla boyut ve renkte gelir.
 • 2-6 inç hafızalı köpük dolgu.
 • Suya dayanıklı ve yırtılma önleyici dış kaplama ile üretilmiştir.
 • Kazalardan korumak için su geçirmez astar.
 • Kolay erişilebilirlik için pencere girişi.
 • Ekstra destek ve rahatlık için geri dönüştürülmüş polyfill yastıklar.
 • Dayanıklı pamuk ve polyester dimi örtü.
Chewy.com'da görüntüle

PetFusion'ın üstün hafızalı köpük destek tasarımı çeşitli boyutlarda gelir, büyük ve ekstra büyük dahil, bir Altın için mükemmel. Büyük ve ekstra büyük boyutların tabanında 4 inç hafızalı köpük dolgu bulunur ve jumbo boyutta 6 inç köpük dolgu bulunur. Bu ürünün öne çıkan bir özelliği, zeminleri ve evleri herhangi bir kazadan korumak için su geçirmez bir astara sahip olmasıdır. Ürünlerde geri dönüştürülmüş polyfill yastıklar kullanılır. Bu yataklar, bir evcil hayvanın cildinde yumuşak olacak şekilde tasarlanmış pamuklu ve polyester dimi örtü ile birlikte gelir. Kaplamalar yırtılmaz ve suya dayanıklıdır. Temizlemesi kolay ve rahat olan bu, yetişkin ve yaşlı Golden'lar için mükemmel bir seçimdir.

Severiz bunun dört sağlam kenarı ve erişilebilir bir pencere girişi var. Dayanıklılık ve konfor, çok kullanışlı olan, temizlemesi kolay, çıkarılabilir bir kapakla birlikte gelir. Kapak, nazik döngüde daha güvenlidir. Yedek kapakların alınması kolay ve uygun maliyetlidir. Bu tasarım basit ama dayanıklı , evcil hayvanların saatlerce tatlı bir uyku çekebileceği son derece rahat bir yer sağlar.


FurHaven Kadife Dalgalar Mükemmel Konfor Hafızalı Köpük Destek

 FurHaven Kadife Dalgalar Mükemmel Konfor Hafızalı Köpük Destek
 • Ortopedik köpük taban.
 • Büyük boy saran destek.
 • Makinede yıkanabilir örtüler.
 • Ekstra doldurma.
 • Ekonomik.
Chewy.com'da görüntüle

Bu ürünle ilgili sevdiğimiz ilk şeylerden biri, küçük, orta, büyük, jumbo ve jumbo plus olarak sunulmasıdır, bu nedenle hemen hemen her boyutta bir Altın için çalışacaktır. Bu, ortopedik bir köpük taban ile başlar sağlam bir köpük levhadan yapılmıştır ve esneklik ve ekstra konfor için etrafı saran büyük boy bir destek tasarımına sahiptir.Kanepe benzeri şekli, insan mobilyalarından modellenmiştir, böylece Golden'ınız sizinle birlikte uzanabilir. Açık pencere girişi ve yere yakın tasarımı, bunu yaşlı köpekler veya hareket sorunları olanlar için iyi bir seçim haline getirir. Çiğnemeyi seven yavrular bunu çabucak yok edebilir, bu nedenle çiğnemeyi sevenler için akıllıca bir seçim olmayabilir.

Severiz kılıflar çıkarılıp makinede yıkanabilir. Ekstra dolgu ve taklit kürk, bunu son derece rahat bir seçim haline getiriyor. Artrit, hareketlilik ve eklem sorunları olan köpekler için harika bir seçim. Ayrıca evin hemen hemen her alanı için mükemmel bir yatak yapar. Sahipler, çeşitli destek seçenekleri arasından seçim yapabilir, bu da bunu ekonomik ve rahat bir seçim haline getirir.


Yatak

Yatak tarzı ürünler sade ve rahattır. En uygun standart kasalar olarak tek başlarına veya kasalarda kullanılabilirler. Bazıları tamamen düz. Diğerleri, en iyi desteği ve en rahat konumu sağlamaya çalışan konturlara sahiptir. Yatak tipi seçenekler, esnemeyi seven ve uyurken çok fazla alana ihtiyaç duyan köpekler için harika bir seçimdir. Yerde uyumayı seven köpekler bu yatak modellerini diğer yatak modellerine tercih edebilir. Bunlardan birini satın almadan önce yatağı tutmak istediğiniz sandığı veya alanı ve evcil hayvanınızı ölçtüğünüzden emin olun. Bunlar çok esnektir ve yavru köpekler ve yetişkinler için çalışabilir. Bunlara bazen yastık yataklar da denir.


FurHaven Ultra Peluş Lüks Şezlong Ortopedik

 FurHaven Ultra Peluş Lüks Şezlong Ortopedik
 • Konturlu şekil.
 • Sırt ve boyun desteği.
 • Tıbbi sınıf ortopedik köpük.
 • Çıkarılabilir yıkanabilir kılıf.
 • 3 destek seçeneği.
Chewy.com'da görüntüle

Bu ergonomik tasarımlı şezlong, konfor ve destek için üretilmiştir. Konturlu şekil sırt ve boyun desteği sağlar. Bu ürün tıbbi sınıf ortopedik köpükten yapılmıştır, burada yaylı, pokey şilte yoktur! Bu seçenek daha büyük ırklar için yapılmıştır, bu nedenle diğer seçeneklerin çoğunu düzleştiren köpekler için akıllıca bir seçimdir çünkü buna iyi dayanır. Sahipler, ortopedik köpük, hafızalı üst ve soğutma jeli üstten destek seçeneklerini seçebilirler.

Severiz bu bir ile temizlenmesi kolaydır çıkarılabilir, makinede yıkanabilir kapak. Uygun fiyatlı ve sağlam olması, onu yetişkinler ve daha genç Altınlar için harika bir seçim haline getiriyor.


KOPEKS Ortopedik Yastık

 KOPEKS Ortopedik Yastık
 • hipoalerjenik.
 • %100 ortopedik tıbbi sınıf hafızalı köpük.
 • Dahili yastık.
 • 7 inçlik köpük ped.
 • Su geçirmez iç astar.
 • Kaymaz kauçuk taban.
Chewy.com'da görüntüle

Bir Golden'ın sahip olduğu tüm benzersiz ihtiyaçlar için üretildi, bu da şu malzemeden yapıldı: %100 ortopedik dereceli hipoalerjenik hafızalı köpük . Kabarık Golden gibi büyük bir cins için mükemmel. Yerleşik baş desteği yastığı, mikro süet kılıfı ve iki adet su geçirmez fermuarlı kılıfı vardır. Ek olarak, bu ürün yerleşik bir kaymaz kauçuk tabana sahiptir.

köpek alma oyunları

Bu seçim kalite ve konfor söz konusu olduğunda tüm temelleri kapsar. Pahalı tarafta ama her kuruşa değer. Bu şilte tarzı seçenek, eklem sorunları, kalça displazisi ve artriti olan köpekler için uyumak ve desteklemek için rahat bir yer sağlayarak konfor için tasarlanmıştır.

Severiz şilte 7 inç kalınlığında ortopedik hafızalı köpükten yapılmıştır. Su geçirmez iç kaplamaya ve pelüş, yumuşak süet dış kaplamaya sahiptir. Rahat, sağlam ve temizlemesi kolay olmasına bayılıyoruz.


Frisco Peluş Ortopedik Yastık

 Frisco Peluş Ortopedik Yastık
 • Yere alçak.
 • Makinede yıkanabilir örtü.
 • Yetişkin köpekler için daha iyi.
 • Bütçe dostu.
 • Basit tasarım.
Chewy.com'da görüntüle

Bu rahat ve yumuşak seçenek, bir Golden'ın gece gündüz uyuması için yumuşak ve davetkar bir yerdir. Bu, bir yavrunun uyuduğu ana yer olabilir veya samanları vurmak için ikinci bir yer olarak harika bir seçim olabilir. Basit tasarım, evdeki hemen hemen her alan için iyi çalışır. Ayrıca yere yakındır ve binmesi ve inmesi kolaydır. Bu, yere yakın uyumayı seven Golden için mükemmeldir.

ayrılık kaygısı olan köpekler için sandıklar

Ek olarak, bakımı kolaydır ve makinede yıkanabilir çıkarılabilir bir kılıfı vardır. . Bu belirtilen ürün suya dayanıklı değildir ve kolayca çiğnenebilir. Her yaş için uygundur ancak yetişkin ve yaşlı köpekler için oldukça rahattır. Eğitimsiz yavru köpekler veya idrar kaçırma sorunları olan köpekler için iyi bir seçim olmayabilir.

Severiz oldukça bütçe dostudur ve rahat bir şeyler isteyen ancak bütçesini zorlamak istemeyen ev sahipleri için iyi bir seçenektir. Ek olarak, sevimli tasarım çoğu dekorasyon temasıyla iyi uyum sağlar.


yükseltilmiş

Yükseltilmiş yataklar yerden bacaklara oturur. Bunlar küçük kanepeler veya divanlar gibi görünebilir, hamak tarzı veya büyük bir dikdörtgen karyola gibi olabilir. Bazı sahipler, dış mekan kullanımı için bunları sever. Diğerleri bunları içeride ekstra bir yastık veya şilte eklenmiş olarak kullanır. Bu stiller hemen hemen her yere gidebilir. Yükseltilmiş yataklar, altlarından ve üstlerinden hava akışı sağlayarak köpekleri serin tutmak için tasarlanmıştır. Bu, Shaggy Golden gibi bir yavru için onları rahat ve serin tutmaya yardımcı olmak için özellikle iyi bir seçenek olabilir.


K&H Evcil Hayvan Ürünleri Orijinal Karyola Yükseltilmiş

 K&H Evcil Hayvan Ürünleri Orijinal Karyola Yükseltilmiş
 • Suya dayanıklı nefes alabilen ağ.
 • Taşıması kolay.
 • Yeşil tasarım.
 • Yeşil biyobazlı köpük ve polifilden yapılmıştır.
 • 200 liraya kadar destekler.
Chewy.com'da görüntüle

Bu yükseltilmiş yatak, nefes alabilen ağdan yapılmıştır ve ayrıca suya dayanıklıdır. Son derece dayanıklı olacak şekilde yapılmış olan bu ağır iş tasarımı, orta boydan olağanüstü büyük köpeklere kadar destekleyebilir. Çıkarılabilir kılıf makinede yıkanabilir, bu da onu temizlemeyi ve taze tutmayı nispeten kolaylaştırır. Bu ürünle ilgili sevdiğimiz bir şey, parçalarına ayrılıp tekrar bir araya getirilmesinin oldukça kolay olması ve fazla yer kaplamamasıdır. Bu, seyahat ederken yavrularını yanlarında götüren sahipler için ideal bir seçimdir. Bir kamp macerası gibi uzun süreli bir gezi için harikadır ya da sadece parkta bir gün geçirmek için toplanabilir. Bu yatak, iki yüz pound'a kadar olan köpekleri kolayca destekler, bu nedenle sahiplerin Golden retriever'ları için endişelenmelerine gerek kalmaz, biri ağır tarafta olsa bile kolayca kırılır veya bükülür.

Bu ürünle ilgili gerçekten sevdiğimiz bir şey, yeşil ve enerji açısından verimli olacak şekilde tasarlanmış olmasıdır. Yeşil biyo-bazlı köpükten ve geri dönüştürülmüş plastik şişelerden çoklu dolgudan yapılmıştır. Ek olarak, tüm K&H yatakları ve matları, hayvana terapötik sıcaklık sağlamak için tasarlanmıştır. Bu destek, bunu her yaştan Altınlar için inanılmaz derecede iyi bir seçim haline getiriyor.

Severiz son derece aktif bir köpeği veya ortopedik sorunları olan yaşlanan yaşlı bir köpeği destekleyecektir. Bu yükseltilmiş seçenek ayrıca, Golden'ınızın çarpması için onu daha da rahat bir yer haline getiren ek bir destek ile çeşitli olarak gelir.


Frisco Çelik Çerçeveli Yükseltilmiş

 Frisco Çelik Çerçeveli Yükseltilmiş
 • Toz kaplı çelik çerçeve.
 • PVC kaplı kumaş.
 • Sarkmadan destekleyin.
 • Değiştirilebilir kapak.
 • Kaymaz ayaklar.
Chewy.com'da görüntüle

Bu sağlam çelik çerçeveli yükseltilmiş yatak, yüksek düzeyde konfor sağlar ve kurulumu kolaydır. Küçük, orta ve büyük olmak üzere üç boyutta gelir ve her yaşta Altınlar için kullanılabilir, ancak burası bir köpek yavrusu için rahat etmesi için çok büyük bir yer olabilir.

Frisco bunu bir şeyleri sabit ve güvenli bir şekilde yükseltmek için toz kaplı çelik çerçeve. Kumaş PVC kaplıdır ve köpekleri sarkmadan desteklemek için tasarlanmıştır. Kapak değiştirilebilir ve aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç farklı toprak tonu vardır. Ek olarak, bu köpek karyolası, Golden gibi büyük bir köpek binip indiğinde yerinde kalmasına ve hareket etmemesine yardımcı olan kaymaz ayaklara sahiptir. Bir Golden'ın uyuması için güzel, serin ve rahat bir yer sağlamak için mükemmel bir seçim.

Severiz köpekleri yerden ve ıslak çimden, böceklerden, kirden ve daha alçak bir yatakta karşılaşabilecekleri diğer şeylerden uzak tutan bu sağlam yükseltilmiş çerçeve. Ortalama büyüklükteki Golden'ın orta veya büyük olması gerekir.


KOPEKS Ortopedik Yükseltilmiş Yastık

 KOPEKS Ortopedik Yükseltilmiş Yastık
 • Bir yastıkla yükseltilmiş.
 • Ekstra destek.
 • Yere alçak.
 • Büyük ırklar için tasarlanmıştır.
 • Uyumak için geniş alan.
Chewy.com'da görüntüle

Bu yükseltilmiş destek stili, Golden'ınız için her iki dünyanın da en iyisini sunar. Destekleyici ortopedik hafızalı köpük yastıkla yükseltilir. Suya dayanıklı malzemelerden yapılmış, çıkarılabilir kılıf makinede yıkanabilir. Bacak yüksekliği 4 inçtir, bu nedenle bu yükseltilmiş destek, serinletici hava akışını sunarken yere yakın durur. Köpeğiniz için bir araya getirilmesi kolay ve ferah olacak şekilde tasarlanmıştır. Dış mekan ve iç mekan için harika ve kolayca taşınabilir. Ferah ve büyük bir köpeği ve bir arkadaşı destekleyebilir.

Severiz Bu karyola, her ikisine de biraz ihtiyaç duyan köpekler için destek ve yastık sunuyor. Bu ranzada her yaştan köpek yatabilir. Büyük, iri yavrular için tasarlanmıştır ve serin kalırken esnemek için bolca alan sağlar. Ayrıca bir araya getirilmesi kolaydır ve rahatça taşınabilir veya seyahat ranzası olarak yanınızda taşınabilir.


Bonus Yatak

Büyülü Ev Pet Rockwell Kanepe

 Büyülü Ev Pet Rockwell Kanepe
 • Lüks suni deri.
 • Temizlemesi kolay.
 • Mikro kadife makinede yıkanabilir kılıf.
 • Mobilya sınıfı malzemeler ve inşaat.
 • Depolama cebi.
 • Büyük ırklar için üretilmiştir.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, yükseltilmiş bir bebek karyolası ve mini bir kanepenin karışımıdır. Bu tarz lüksten başka bir şey değil. Suni deri döşemenin temizlenmesi kolaydır ve hızla silinir. Yumuşak mikro kadife kılıf çıkarılıp makinede yıkanabilir. 2 inçlik titreşim emici ayaklar üzerinde durmaktadır. Ürünler, mobilya sınıfı malzemeler ve yapı ile yapılmıştır, bu nedenle, Golden gibi 75 librelik büyük bir için tasarlanmış sağlam ve sağlamdır.

Severiz Bu mini kanepenin ayrıca büyük bir saklama cebi vardır, böylece sahipleri ikramları, oyuncakları ve diğer malzemeleri el altında tutabilir. Daha pahalı bir seçenek olmasına rağmen, tatlı yavru köpeğinizin rahat bir şekilde kundaklanmasını sağlayacaktır.


Son düşünceler

Golden'ınızın dinlenmesi için mükemmel yeri bulmak için mevcut en iyi köpek yataklarını inceledik. 10 farklı üründen oluşan sunumumuz sahiplerine bol seçenek sunuyor. Basit tasarımlar ve sağlam malzemeler, her Golden için harika destekleyici ve rahat seçenekler sunar. Yumuşak bir şilteden lüks bir kanepeye kadar burada her yavruya ve her bütçeye uygun bir şey var. Umarız, köpeğinizin özel ve benzersiz ihtiyaçları için işe yarayan bazı seçenekler sunmuşuzdur.

Her zaman araştırmanızı yapın ve bütçenize bağlı kalın. Kaliteli yataklar her fiyat aralığında mevcuttur, bu nedenle en pahalı seçeneğin her zaman en iyi seçenek olduğunu düşünmeyin. Golden'ınız için en iyi yataklar, onun özel ihtiyaçlarına hizmet eden yataklardır ve onun ihtiyacına göre bir seçim yaparsanız, kötü bir seçim yapamazsınız. Üstün kaliteli, çok sağlam bir ürün, evcil hayvanınızı mutlu, sağlıklı ve iyi dinlenmiş tutmanın uzun bir yoludur. Sahipler, yavrularına ellerinden gelenin en iyisini verdiklerini bildiklerinde kendilerini daha iyi hissedecekler.

Yorumlar