Ayrılık Kaygısı İçin En İyi Köpek Kasaları: Endişeli Yavruları Yatıştırıcı

Ayrılık Kaygısı İçin En İyi Köpek Kasaları: Endişeli Yavruları Yatıştırıcı

Bir köpek sahibi olarak hiçbir şey kalbinizi, o gün evinizden ayrıldığınızda köpeğinizin yüzündeki hüzünlü ifadeyi görmekten daha fazla kıramaz. Peki ya bu üzüntü ifadesi daha fazlasıysa? Köpekler için en yaygın mücadelelerden biri ayrılık kaygısıdır.

PetMD'ye göre , 'Sahibine aşırı bağlanan bir köpek yalnız bırakıldığında aşırı strese girdiğinde ayrılık anksiyetesi ortaya çıkar ... bu ciddi bir durumdur ve sahiplerinin köpeklerinden bıkıp onlardan vazgeçmelerinin ana nedenlerinden biridir'.Neyse ki, köpeğiniz ayrılık kaygısından muzdaripse yapabileceğiniz bazı şeyler var. Yapabileceğiniz böyle bir şey, köpeğinizin başa çıkmasına yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış bir sandık satın almaktır. Aşağıda, bir alıcı kılavuzu ve ayrılık kaygısı için en iyi sandıkların tam bir listesini bulacaksınız. Bunlardan bazıları olduğu gibi çapraz çekiciliğe sahiptir favorilerimizden bazıları herhangi bir köpek veya herhangi bir durum için.

Endişeli Yavru Köpekler İçin Üç Favorimiz:

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Satın Alma Rehberi

Köpek kasaları satın almaya gelince, her şey aynı şekilde yaratılmaz. En iyi kasalar için alışveriş yapıyorsanız ayrılık kaygısı , göz önünde bulundurmak isteyeceğiniz birkaç özellik var. Bu özellikleri aşağıdaki bölümde ayrıntılı olarak açıkladık.

Malzeme

Ayrılık kaygısı için en iyi kasaları satın alırken fark edeceğiniz ilk şeylerden biri, hepsinin çoğunlukla dayanıklı metal olmalarıdır. Bunun nedeni, köpeklerin Endişeli olduklarında çiğneyin veya kazın . Metal bir kasa, bir köpeğin çiğnemesine ve kaşınmasına dayanabilir. Üreticiler genellikle bu tel metal kasaları yaparak köpeğinize havalandırma ve görünürlük sağlar.

Karşılaşabileceğiniz bir diğer popüler malzeme de plastiktir. Köpekler için plastiği çiğnemek metalden biraz daha kolay olabilir. Bununla birlikte plastik, evcil hayvanınıza çok daha rahatlatıcı bir his de sağlayabilir, böylece bir kafese kapatılmış gibi hissetmezler. Plastik kasalar neredeyse metal kasalar kadar ağır değildir ve taşınması da daha kolay olabilir.Karşılaşacağınız diğer seçenekler ise yumuşak kenarlı köpek kasaları ve hasır kasalar. Malzemeyi kolayca çiğneyip kemirebildikleri için ayrılık kaygısı olan köpekler için bunlar iyi seçenekler değildir. Bu kasaları yalnızca, köpeğinizin sizi uzakta olmanın üstesinden gelebileceğinden emin olduğunuzda kullanmalısınız. Ağır hizmet seçenekleri Bunlar gibi harika bir seçim de yapabilir.

Taşınabilirlik

Köpek kasalarını karşılaştırırken göz önünde bulundurulması gereken bir diğer önemli faktör, ne kadar taşınabilir olduğudur. Bazı kasalar katlanabilir ve onları katlamanıza ve yanınızda götürmenize izin verir. Bununla birlikte, köpeğiniz katlandığında sandık içinde seyahat edemez.

Ayrıca tekerleklerle birlikte gelen bir köpek sandığına da bakabilirsiniz. Bu, köpeğiniz içerideyken sandığı itmenize izin verir. Kasanızı sık sık hareket ettirmek zorunda kalmayı bekliyorsanız ve kasayı kurup indirmenin zahmetiyle uğraşmak istemiyorsanız, tekerlekli bir sandık aramak isteyeceksiniz.Taşınabilirliğe ek olarak, montajı da düşünmek isteyeceksiniz. Yaklaşık on ila 15 dakika içinde ayrılık kaygısı için en iyi sandıkları bir araya getirebilirsiniz. Köpeğinizin sandığını sık sık kurmayı ve yıkmayı planlıyorsanız, bunu kolaylıkla yapmanıza olanak tanıyan bir şey isteyeceksiniz.

Kılavuzumuzdaki seçeneklerin hiçbirinin seyahat taşıyıcıları , çünkü bunlar geçicidir ve seyahat daha kısa süreli olduğundan ve farklı bir çözüm gerektirdiğinden evcil hayvanınızla daha az sorun yaşama olasılığı yüksektir. Araba ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, işte bazı daha iyi seçenekler .

Uygun Boyut

Birçok ilk kez köpek sahibi, mevcut en büyük köpek sandığını satın alabileceklerine ve bunu yapmanın sevgili köpeklerine daha fazla yer açacağına inanıyor. Ancak bu her zaman böyle değildir. Tıpkı köpeğinizi çok küçük bir kasaya tıkmak istemediğiniz gibi, onu çok büyük bir kasaya koymak da istemezsiniz.

Çok büyük kasalar köpeğinize güvenlik hissi vermez. Evcil hayvanınız ayrılık kaygısından muzdaripse, çok büyük bir sandıkta aşırı derecede gergin hissedeceklerdir.Bir sandık için alışveriş yaparken köpeğinizin boyunu ve boyunu ölçmelisiniz. Uygun kasa boyutunu belirlemek için bu ölçümlere birkaç inç ekleyin. Köpeğinizin yatmak, ayağa kalkmak ve daire çizmek için bir odası olmalı, ancak sandıkta başka bir şey yapacak yeri olmamalıdır.

Güvenlik

Ayrılık kaygısı olan köpekler, sandıklarından ya da bir koşum takımı bile . Ayrılık kaygısı için en iyi kasalar, dayanıklı mandallara sahip olacaktır. Köpeğinizin kilidi açamaması gerekir. Köpeğinizi güvende tutacak dayanıklı seçenekler arayın.

Dikkate alınması gereken bir diğer güvenlik faktörü, sandıkta keskin yüzeyler olup olmadığıdır. Maalesef çok fazla üretici keskin veya vidaları ve cıvataları kapatmayan kenarlar bırakır. Bunlar köpekler için potansiyel olarak tehlikeli olabilir. Seçtiğiniz sandıkta, köpeğinizin kendisini çizebileceği veya yaralayabileceği herhangi bir alan bulunmadığından emin olun.

Temizlemek

Bazı köpekler endişeli olduklarında çiğnemeyi severken, diğerleri tuvalete gitme eğilimindedir. Köpeğinizde durum böyleyse, dağınıklığı çabucak temizlemenin bir yolunu bulmanız gerekir. Bazı köpek kasaları emilebilir paspaslar ile birlikte gelir. Uygun olsalar da, bu paspasları kasadan çıkarmanız gerekmez. Onları yıkamak ve kasayı temiz tutmak zorlaşıyor.Paspaslı sandıklar aramaktansa tepsili olanları aramalısınız. Bu tepsiler tipik olarak plastik veya metaldir. Bunları dışarı kaydırabilir ve kolayca hortumlayabilirsiniz. Köpeğinizin kazası, malzemeye dalmak yerine tepsiye su biriktirecektir. Köpeğiniz ayrıldığınızda mesanesinin kontrolünü kaybetme eğilimindeyse, çıkarılabilir bir tepsi ile bir köpek sandığını sabitlediğinizden emin olun.

Konfor

Köpeğinizle birlikte oyuncakları sandıkta bırakmak her zaman bir seçenek değildir, çünkü köpeğiniz muhtemelen siz ayrıldıktan kısa bir süre sonra bunları parçalara ayıracaktır. Benzer şekilde, bir sandıkta yatak aynı sebepten dolayı. Kulübenin, yavru köpeğinize tenha hissetmeyecekleri kadar yeterli havalandırma ve görünürlük sağladığından emin olmanız gerekir.

Bununla birlikte, sandığı gölgeli ve serin bir yerde saklamanın köpeğinizi sakinleştirmeye yardımcı olabileceğini de görebilirsiniz. Denemeniz gerekebilir birkaç farklı yöntem Köpeğinizin ayrılık kaygısını tedavi etmeye yardımcı olacak bir çözüm bulmak.
Ayrılık Kaygısı İçin Favori Kasalarımız

Köpeğiniz için hangi sandığı almanız gerektiğini mi merak ediyorsunuz? Bir dizi farklı kasayı bir araya getirmiş olsak da belirli ırkları eşleştirin diğer makalelerde (gibi GSD'ler için bunlar burada veya Golden Retriever'lar için bunlar burada ) - çok endişeli bir yavrunun üstesinden gelebilecek kasalara bakmak önemlidir.

Aşağıda ayrılık kaygısı için favori seçimlerimizi ve onları neden sevdiğimizin nedenlerini bulacaksınız. En sevdiğiniz markayı özlediysek, aşağıdaki yorumlarda bize bir satır yazmaktan çekinmeyin!


Guardian Gear ProSelect

Pro Select Empire Cage - BÜYÜK
 • Boyutlar: 41,25 'Y x 42,25' G x 30,75 'U
 • 20 Kalibre Çelik Kafes - Bu ProSelect Empire köpek kafesi ...
 • Tepsili Yer Izgarası - Bu ProSelect köpeğiyle temizlik çok kolay ...
 • Çıkarılabilir Tekerlekler - Tekerlekleri ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu kafes, listemizdeki diğerlerinden biraz daha pahalıdır, ancak sürekli olarak ayrılık kaygısı için en iyi kasalardan biri olarak derecelendirilmiştir. Köpeğiniz siz yokken çiğneme eğilimindeyse, bu sizin için bir sandıktır. Pro Select, bu kafesi ½ ”çapında 20 gauge çelik ve güçlendirilmiş çelik borulardan yaptı.Köpek ebeveynleri ayrıca tepsili bir zemin ızgarası olduğunu görecekler. Bu özellik, temizlemeyi inanılmaz derecede kolaylaştırır. Siz yokken köpeğiniz bir kaza geçirirse tepsiyi çıkarabilir ve kolayca silebilirsiniz. Son olarak, bu köpek kasası, taşımayı kolaylaştıran tekerleklerle birlikte gelir.

Müşteriler bu sandığı Orta ve Büyük olmak üzere iki boyutta satın alabilirler. Orta boy sandık 35.75 'x 23.5' x 24.5 'boyutlarında ve kabaca 390 $' a mal oluyor. Büyük sandık 40-3 / 4 'x 28-1 / 8' x 31-3 / 4 'boyutlarındadır ve maliyeti yaklaşık 580 $' dır.

Severiz Bu sandığın inanılmaz derecede dayanıklı olduğunu ve ciddi suistimale dayanacak şekilde tasarlandığını. Çıkarılabilir zemin ızgarası, temizliği kolaylaştırır ve tekerlekler hareket etmeyi kolaylaştırır. İki kapı mandalı, köpekler gibi en houdini'lerin bile kaçmasını zorlaştırıyor. Ayrıca yatak takımı için yeterince büyüktür.


AmazonBasics Köpek Sandığı

AmazonBasics Çift Kapılı Katlanır Metal Köpek veya ...
 • Ön ve yanlarda rahatlık için çift kapılı tasarıma sahip köpek sandığı ...
 • Daha fazla güvenlik için her kapıda iki sürgülü kilit mandalı ve ...
 • Sağlam metal yapı; kolay için düz katlanır ...
 • İsteğe bağlı bölücü panel ve çıkarılabilir kompozit plastik tava…
2020-08-19 / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar için son güncelleme

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Uygun fiyatlı, güvenilir bir köpek sandığı arıyorsanız, AmazonBasics'in bu seçeneğinden başka bir yere bakmayın. Müşteriler, köpeklerinin konforunu sağlamak için çeşitli boyutlar arasından seçim yapabilirler. 22 'ile 48' arasında değişen altı boyut seçeneği mevcuttur.

Tek kapılı veya çift kapılı bir tasarım seçebilirsiniz. Çift kapılı tasarım, hem önden hem de yandan rahat giriş sağlar. Sandıktaki tüm kapılar, güvenliği sağlayan çift sürgülü sürgülü mandallara sahiptir.

köpek çöp kutusu yorumları

Bu sandığı taşınabilir olması nedeniyle de beğendik. Sandığı kullanmıyorsanız, katlayabilirsiniz. Bu sadece taşımayı kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda saklamayı da kolaylaştırır. Sandık ayrıca temizliği kolaylaştıran çıkarılabilir bir kompozit plastik tava ile birlikte gelir.

Severiz bu sandığın bütçe dostu olduğunu ve katlanıp açılmasının kolay olduğunu. Metal tel konstrüksiyon dayanıklıdır ve optimum havalandırma ve görüş sağlar. Bu sandık, birlikte geldiği bölücü sayesinde büyümekte olan bir yavru için mükemmeldir, boyutu ayarlamak ve anxioius yavrularınızı yatıştırmak için mükemmeldir.


MidWest Homes Köpek Sandığı

MidWest ICrate 1524 -24 İnç Katlanır Metal…
 • ICrate the 'All Inclusive Dog Crate' Ücretsiz bölme paneli içerir,…
 • Siz evden uzaktayken köpeğinizin evi: Dayanıklı tasarım ...
 • Güvenli ve Güvenli Ev: Ağır hizmet sürgülü cıvata mandalı köpeği sıkıca kilitler ...
 • Kolay montaj ve taşınabilir tasarım: Alet gerektirmeden saniyeler içinde kurulur ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

MidWest Homes for Pets'in bu köpek sandığı, daha önce bahsedilen AmazonBasics sürümüyle çok benzer. Köpek ebeveynleri, depolama ve seyahat için katlayabileceklerini göreceklerdir. AmazonBasics modeli gibi, bu kasa da tek veya çift kapılı olarak gelir. MidWest Homes modeli de 18 'olarak mevcut olmasına rağmen, boyutlar da aynıdır.

AmazonBasics modeli yalnızca siyah renkte sunulurken, tek kapılı MidWest Homes kasaları da mavi ve pembe renklerde mevcuttur. Ayrıca MidWest Homes modelinin sandığın altında tekerlekli ayaklarla gelmesini de seviyoruz. Bu tekerlekli ayakların ulaşımı kolaylaştırdığını ve ayrıca parke zeminler gibi yüzeyleri koruduğunu gördük.

Severiz Taşıma kolunun nakliyeyi biraz kolaylaştırdığını ve bir yıllık garantiyle birlikte sunulduğunu. Farklı boyutları mevcuttur ve tava durdurma özelliği, siz uzaktayken kazalar için plastik tavayı yerinde tutmaya yardımcı olur.


Homey Pet Ağır Hizmet Kasası

Homey Pet 37 'Daha Büyük Ağır Hizmet Köpek Kafesi ...
 • İSTİFLENEBİLİR KAFES: Boyut: L37'xW25'xH31 '(Normalden daha büyük); Bar…
 • Kilitlenebilir tekerlekler, kafesi hareket ettirmeyi kolaylaştırır; Üstü açık…
 • Normal 37 'ağır hizmet kafesinden daha büyük alan daha fazla alan sağlar ...
 • Evcil hayvanların ayaklarının daha iyi korunması için plastik zemin ızgarası ve ...
2020-08-19 / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar için son güncelleme

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Evinizde ayrılık kaygısıyla mücadele eden birden fazla evcil hayvanınız varsa, Homey Pet'in bu ürününü düşünmek isteyeceksiniz. Bu kasalar istiflenebilir ve evcil hayvanları, birbirlerini duvardan yukarı itmeleri konusunda endişelenmenize gerek kalmadan sandıklarına koymanıza olanak tanır.

Bu köpek ızgarasında öne çıkan şeylerden biri de yukarıdan açılmasıdır. Listemizdeki diğer kasalar, kasanın önünde ve yanlarında bir veya iki kapıya sahiptir. Bununla birlikte, bu kulübenin üstü, köpeğinizi içeri ve dışarı koymanızı kolaylaştırır.

Severiz Bu sandığın ağır hizmet tipi bir metal tasarıma sahip olduğunu ve güvenli bir otomatik kilit tasarımına sahip olduğunu. Toksik Olmayan yüzey, köpekler için iyi çalışır ve temizlenmesi kolay bir açılır tepsiye sahiptir. Bu sandıklardan en fazla 3 tanesini bir defada istifleyebilirsiniz.


Taç Ahşap Pet Sandık

Crown Pet Ürünleri Pet Crate Wood Dog Crate…
 • Dayanıklı ahşap yapıya sahip köpek sandık mobilyaları ...
 • Tıpkı kaliteli mobilyalar gibi güzel lekeli ve lake kaplama ...
 • Çok yönlü açılır-kapanır kapı içeride döner, böylece dışarısı ...
 • Birden fazla havalandırma deliği, evcil hayvanlara 360 derecelik bir görünüm ve iyi havalandırılmış ...
2020-08-19 / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar için son güncelleme

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu köpek sandığı, ayrılık kaygısı için en iyilerinden biridir çünkü 'cagey' hissi yoktur. Bunun yerine, bu sandık göze çarpmayan bir bitiş masası olarak ikiye katlanır. Müşteriler bu sandığı Espresso ve Maun olmak üzere iki renkte satın alarak oturma odanızın mevcut renk düzenine uyma şansını artırabilir.

Crown Pet Products, bu dayanıklı ahşap yapı sandığını yaptı ve tik ağacına çok benziyor. Güzelce boyandığını ve cilalı bir yüzeye sahip olduğunu göreceksiniz. Ayrıca, köpeğinizin siz yokken kaza yapması durumunda emilimi ortadan kaldıran, su geçirmez, melamin kaplı bir MDF zemin vardır.

Müşteriler bu ürünü Orta ve Büyük olmak üzere iki boyutta satın alabilirler. Orta boy kasa 45 pound'a kadar olan evcil hayvanlar için en iyisidir, büyük kasa ise 80 pound'a kadar olanlar için en iyisidir.

Severiz Bu sandığın çok yönlülüğü ve yavrularınız için açıklığı olan bir kapıdan geçmesi. Kafesteki çoklu havalandırma delikleri sayesinde 360 ​​derecelik bir görüşe sahiptir ve tamamen sürdürülebilir olan kauçuk ağacından yapılmıştır. Aynı zamanda bir bitiş masası olarak ikiye katlanır.


Darbeye Dayanıklı Alüminyum Kasa

Darbe Katlanabilir, Dayanıklı Alüminyum Köpek…
 • Dakikalar içinde çöker: Bu ağır hizmet tipi tamamen alüminyum kasa ...
 • Dayanıklı !: Paslanmaya son derece dayanıklı toz boya ile kaplanmıştır. 063 alüminyum ...
 • Kullanışlı: Bu sandık birkaç saniye içinde kurulabilir veya indirilebilir ...
 • 4 Taraflı havalandırma: Her şeyde üstün akışlı havalandırma ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

En zorlu yol gezilerine dayanacak dayanıklı, taşınabilir bir seçenek arıyorsanız, Impact'in bu kasasına göz atmak isteyeceksiniz. Biraz pahalı ama yapmaya değer bir yatırım olabilir. 30 'x 19' x 22 'ölçülerindeki orta boy sandık yaklaşık 685 dolara mal oluyor. 41 'x 25' x 29 'ölçülerindeki ekstra büyük sandık yaklaşık 800 dolara mal oluyor.

Bu kulübenin ne kadar taşınabilir olmasından oldukça etkilendik. Köpek ebeveynleri onu birkaç dakika içinde çökertebileceklerini fark edecekler. Katlandığında, sandığın yüksekliği sekiz inçten fazla değildir ve her yere yanınızda götürebilmenizi sağlar.

Etki, bu kulübeyi paslanmaya karşı dayanıklı, toz kaplı yaptı. 063 alüminyum. Paslanmaz çelik mandallar ve paslanmaz perçinlerle birleştirildiğinde, piyasadaki en dayanıklı köpek kasalarından biriyle uğraştığınızı göreceksiniz. Bu sandık en endişeli köpeklere dayanabilir.

Severiz Bu sandık alüminimden yapılmıştır ve tahliye delikleri temizliği kolaylaştırır. Havalandırmadan geçen olağanüstü akış, kasanın içinden bol miktarda hava akmasına sahiptir. Çarpma mandalı, köpeğinizin arkasında kapıyı kilitlemeniz gerekliliğini ortadan kaldırır. Amerika Birleşik Devletleri'nde de yapıldı.


Sliverylake Köpek Sandığı

ceviz Köpek Kafesi Sandık Kulübesi Ağır Hizmet ...
 • ① DAYANIKLI VE DAYANIKLI: Pastan yapılmış bu ağır hizmet tipi köpek kulübesi ...
 • ② KİLİTLENEBİLİR TEKERLEKLER: Rahat taşınabilirlik ve kolaylık için 4 tekerlek ...
 • ③ TEMİZLİĞİ KOLAY: Çıkarılabilir (dışarı kaydırılabilir) plastik tepsi size şu konularda yardımcı olur ...
 • ④ MONTAJI KOLAY: Tüm donanım dahildir, sadece takılması gerekir…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu sandıktaki boyut seçenekleri, listemizdeki bazılarına kıyasla biraz sınırlıdır, ancak test sırasında bunun mevcut en dayanıklı ürünlerden biri olduğunu gördük. Maalesef yalnızca üç farklı boyutta mevcuttur: 37 ', 42' ve 48 '. Ancak müşteriler kahverengiden gümüş rengine kadar pek çok renk arasından seçim yapabilirler. Sandığın maliyeti yaklaşık 135 ila 200 $ arasında değişiyor.

Altında dökülmeler için plastik bir tepsi bulunan diğer bazı kasaların aksine, bu kasanın çelik bir tepsisi vardır. Silverylake, bu tepsiyi hızlı bir şekilde çekip çıkarabilmeniz için tasarladı ve temizlemesi en erişilebilir tepsilerden biri haline getirdi. Bu sandık ayrıca biri kafesin önünde ve biri üstte olmak üzere çift kapılı bir tasarıma sahiptir.

Bu köpek kulübesi ayrıca, gerekirse hızlı bir şekilde yeniden yerleştirebilmeniz için dört tekerlekle birlikte gelir. Kazara hareketi önleyen tekerleklerden ikisi kilitlenir. Kasa, 330 pound ağırlık kapasitesi ile çok sağlamdır.

Tamamen çelik kare çubuğun deformasyona karşı dayanıklı olmasını ve tepsinin kaydırılmasının kolay olmasını seviyoruz. Silverylake ayrıca harika bir müşteri hizmetine sahiptir ve bu kasanın temizlenmesi ve kurulumu son derece kolaydır, bu da onu harika bir seçim haline getirir.


Sıkça Sorulan Sorular

Ayrılık kaygısı hakkında daha fazla şey öğrenmek ister misiniz? Doğru yere geldiniz. Sorunla ilgili en sık sorulan sorulardan bazıları aşağıdadır.

S: Köpeğimin ayrılık kaygısı olup olmadığını nasıl anlarım?

C: Köpeğinizin ayrılık kaygısı olup olmadığını gösterebilecek birkaç anlatı işareti vardır. Tipik olarak, köpeğiniz siz yokken yaramazlık yapma eğilimindeyse, bu ayrılık kaygısının güçlü bir göstergesidir. Bu, bir ayakkabıyı çiğnemekten çöpten her şeyi sökmeye kadar her şeyi içerebilir. Ayrılık kaygısı olan köpekler de bağırsaklarını kontrol edemeyebilir.

Sadece on dakikalığına gitseniz bile durum bu olabilir. Diğer belirtiler, gerginliğin bir işareti olan aşırı hızlanmayı içerebilir. Köpeğiniz siz ayrılmadan önce paniğe kapılırsa ve yüksek sesle havlarsa veya başka bir şekilde gitmenizi engellerse, ayrılık kaygısından muzdarip olabilir.

Köpeğinizin ayrılık kaygısından muzdarip olabileceğinden şüpheleniyorsanız, yapabileceğiniz en iyi şey güvendiğiniz veterinere gitmektir. Veterineriniz semptomları dinleyecek ve uygun bir teşhis koyacaktır. Veteriner ayrıca, köpeğinizin endişesiyle başa çıkmasına yardımcı olacak ilaç ve diğer araçları da verebilir.

S: Ayrılık kaygısı bir anda ortaya çıkıyor mu?

Evet, bazı köpeklerin doğaları gereği kaygı özelliklerine sahip olmaları ve sahipleri ayrıldığında daha gergin olmaları tamamen mümkündür. Örneğin, av köpeği gibi insanları memnun eden köpek ırkları, genellikle ayrılık kaygısına eğilimlidir.

Ancak ayrılık kaygısı da zamanla ortaya çıkabilen bir şeydir. Örneğin, köpek travmatik bir olay yaşarsa, ayrılık kaygısının gelişmesine neden olabilir. Taşınma veya yeni bir aileye geçiş gibi diğer önemli yaşam değişiklikleri de köpeğinizin acı çekme olasılığını artırabilir.

S: Ayrılık kaygısıyla mücadele etmenin bazı yolları nelerdir?

C: Köpeğiniz ayrılık kaygısından muzdarip olursa, ağrısını hafifletmek için yapabileceğiniz birkaç şey var. Örneğin, köpeğinize daha fazla egzersiz yapmayı deneyebilirsiniz. Bu sadece köpeğinizi yıpratmakla kalmaz, böylece çok fazla sinir enerjisi olmaz, aynı zamanda köpeğinizin endorfin seviyelerini de yükseltir.

Ayrılığı hafifletmek için yapabileceğiniz başka bir şey de gelip gitmenizi çok fazla büyütmemektir. Gelip gitme rutin olarak görülüyorsa, evcil hayvanınız için hiçbir önemi olmayacaktır. Ancak, bunu büyük bir olaya dönüştürürseniz, köpeğin yalnız olacağı gerçeğine dikkat çekiyorsunuz. Ve gitmeden önce köpeğinizi rahatlatırsanız, onun gergin enerjisini besler ve bu davranışı ödüllendirirsiniz.

S: Bir sandık nasıl yardımcı olur?

beagle karışımları

ALICI: Sandık eğitimi Ev temizliği ve disiplin gibi konularda yardımcı olabileceğinden, her yeni köpek için hayati önem taşır. Köpeğinizin sandığına iyice alışması gerekir. Köpeğinizi sadece listemizdeki sandıklardan birine koyup günlüğüne ayrılmamalısınız, özellikle köpeğiniz evde özgürce dolaşmaya alışmışsa.

Köpeğinize sandığı kabul etmeyi öğretmek için zaman ayırın ve sandık süresinin olumlu olabileceğini anlayın. Köpeğinizi eğiten sandık, yalnız kalmanın sorun olmadığını gösterir. Köpeğinizi bir kasaya alıştırmak istiyorsanız, yemeklerini orada besleyerek veya bu süre zarfında köpeğe en sevdiği oyuncak veya ikramları vererek başlayabilirsiniz.

Soru: Ayrılık kaygısı söz konusu olduğunda tüm köpekler aynı mıdır?

C: Kısacası, hayır, hiç de değil. Köpeklerin acı çekebileceği çeşitli derecelerde endişe vardır. Örneğin, bazı köpekler şiddetli ayrılık kaygısından muzdariptir. Bu durumlarda köpekler metal veya plastik çubukları bükebilir veya çiğneyebilir. Diğer köpekler, sürekli bir stres durumu olan genel anksiyeteden muzdarip olabilir. Bu durumlarda, köpeğiniz evde olduğunuzda bile bir sandığı ayırmak gibi ayrılık kaygısının bazı belirtilerini gösterebilir.

Veterineriniz ayrıca köpeğinizi 'yıkıcı bir çiğneme' olarak sınıflandırabilir. Pek çok köpek bundan muzdariptir ve birçok farklı kök nedenden kaynaklanabilir. Benzer şekilde, köpeğinizin boyutunun ve gücünün de bununla çok ilgisi olduğunu unutmamalısınız. Şöyle düşünün - bir chihuahua için metal bir sandığı çiğnemek, bir Alman Shephard için çok daha etkileyicidir.

Son düşünceler

Köpeğiniz ayrılık kaygısıyla mücadele ederse, evdeki kazalara veya çiğnenmiş mobilyalara eve gelme konusunda çok aşina olmuş olabilirsiniz. Köpeğinizi rahat bir ortamda kafeslemek, ayrılık kaygısının bir kısmını hafifletmeye yardımcı olabilir. Bununla birlikte, sandık alışverişi yaparken hangi seçeneğin en iyi olduğunu bulmaya çalışırken bunalmış olabilirsiniz.

Listelediğimiz sandıkların ayrılık kaygısı için en iyi sandıklar olduğuna inanıyoruz. Ancak, sadece birini seçmek zorunda olsaydık, AmazonBasics'ten Metal Dog Crate ile giderdik. Bu, uzun ömürlü, ekonomik, dayanıklı bir seçenektir. Çok sayıda boyut mevcut olduğundan, evcil hayvanınız için doğru olanı bulmakta sorun yaşamazsınız.

Seyahat ederken kullanabileceğiniz biraz daha taşınabilir bir şey arıyorsanız, PetMate Sky Kennel'i öneririz. PetMate bu sandığı açıkça seyahat için tasarladı. 360-havalandırma ile evcil hayvanınız havadayken bile kendini güvende ve güvende hissedecektir.

En önemli şey, evcil hayvanınızın en çok neye ihtiyacı olduğunu düşünmenizdir. Evcil hayvanınız endişeli olduğunda çiğneme eğiliminde mi? Belki ultra dayanıklı bir sandık düşünün. Sen gittiğinizde evcil hayvanınız tuvalete gidiyor mu? Kolay temizlik sağlayan bir sandık arayın.

Alıcı kılavuzumuzun ve Sık Sorulan Sorular bölümünü bilgilendirici bulduğunuzu ve köpeğiniz için ayrılık anksiyetesi sandığı seçerken kendinizi rahat hissettiğinizi umuyoruz.

Yorumlar