Alman Çobanları İçin En İyi Köpek Kasaları: Köpek Kulübesi Türleri ve Boyutları

Alman Çobanları İçin En İyi Köpek Kasaları: Köpek Kulübesi Türleri ve Boyutları

Sandık eğitimi, köpeğinizi evde eğitirken önemli bir adımdır, ancak bunu yapmak zor olabilir. Doğru olanı seç Alman çoban köpeğiniz için. Dikkate almanız gereken birçok faktör vardır ve bu bir T-Shirt satın almak kadar kolay değildir.

GSD'ler doğal olarak aktif çalışan köpekler olduğundan, onları güvende tutmak için doğru köpek kulübesini bulmak zor olabilir. Vermeden, köpeğinizi rahatça barındıracak kadar büyük bir şey bulmak istiyorsunuz çok fazla alan alanlarını işaretlemelerini teşvik etmek için.İleride, Alman Çoban Köpekleri için köpek sandıkları için en iyi beş seçimimizi ele alıyoruz, ayrıca sandık eğitiminin başlama zamanı geldiğinde kullanabileceğiniz bazı yararlı ipuçları sunuyoruz. En iyi seçimlerimizde eviniz için birkaç harika kasa ve seyahat ederken yanınızda taşımak için özel olarak yapılmış bir kasa göreceksiniz. Başlayalım!

Bir Bakışta: Favori Alman Çoban Kasalarımız

Frisco Katla ve Yavru Köpek Taşıma Sandığı
Bizim Puanımız

En İyi Genel

Frisco Katlama ve Taşıma KasasıChewy.com'da görüntüle
Frisco Ultimate
Bizim Puanımız

Zor görevFrisco Ultimate Köpek Sandığı

Chewy.com'da görüntüle
Frisco Yumuşak Taraflı Köpek Kasası
Bizim Puanımız

Yumuşak TaraflıFrisco Yumuşak Kenarlı Köpek Kasası

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Satın Alma Rehberi

Köpek sandıkta Alman kurdu

Alman Çoban köpeğiniz için bir sandık satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken birkaç şey var. Her sandık eşit şekilde yaratılmaz. Aslında, bazı kasalar özellikle seyahat için yapılırken, diğerleri özellikle ev kullanımı içindir ve pratik olarak tahrip edilemez.

Alman Çobanları benzersiz bir cinstir ve yapımda daha sağlam bir kasaya ihtiyaç duyacaklar. Diğer yüksek enerji türlerine benzerler ve bir enerji çıkışları yoksa oldukça yıkıcı olabilirler. GSD'niz için satın aldığınız sandığın çok sayıda suistimale dayanmasını sağlamak son derece önemlidir.

Ayrıca köpeğinizin uzanması için yumuşak bir yere sahip olduğunuzdan emin olmak isteyeceksiniz, bu yüzden uygun bir sandık pedi alın alanı daha rahat hale getirin .

Aktivite Seviyeleri

Alman Çobanları son derece aktif köpeklerdir. Hangi sandığı satın alacağınızı düşünürken bu neden önemli? Bu, GSD yüksek enerjili çalışan bir köpek olduğu için, sandık eğitiminden önce köpeğinizi uygun şekilde egzersiz yapmanız gerektiğine dair daha çok uyarıcı bir masaldır. GSD'nizin yeterli günlük aktivite almasına izin vermemek, treni sandık yapmaya çalışıyorsanız felaketle biteceği neredeyse kesindir.Endişeli bir köpekle uygunsuz kasa eğitimi, yıkıcı davranışlara ve daha da kötüsü, metal bir kasayı sadece dişlerle uyumlu olmadığını zor yoldan bulmak için çiğneyen bir köpeğe yol açabilir. Eğer dikkatli olmazsanız, bu size binlerce dolara mal olabilir.

Sandık Boyutu

Peki, Alman Çobanınızın hangi büyüklükte bir kasaya ihtiyacı var? Bu yaygın bir sorudur ve cevaplaması her zaman kolay değildir. GSD'lerin boyutları ortadan büyüğe değiştiğinden, her şeye uyan tek bir sandık önerisi yoktur. Size söyleyebileceğimiz şey, eğer yavrunuz 60 pound'un kuzeyinde ise, o zaman en az 30 inç yüksekliğinde 42 inçlik bir sandık, yavrularınız için uygun olmalıdır.

Köpeğiniz orta boy aralığındaysa, 36 inçlik bir sandık yeterlidir. Bazı markalar, harika bir bölücü ile birlikte gelir, çünkü sandığı bölmenize ve yavru köpeğinizi büyüdükçe ayırıcıyı çıkarmadan önce erkenden eğitmenize olanak tanır. Her zaman bir yerine iki kapılı bir kasaya bakmanızı tavsiye ederiz. Bu size iki erişim noktası sağlar, böylece kasayı eviniz için en uygun şekilde konumlandırabilirsiniz.

Kasa Yapımı

Sağlam bir kasa mı, yoksa yenme veya bükülme ihtimali olan bir kasa mı istiyorsunuz? Evin içine girecek bir sandık için alışveriş yapıyorsanız, metal şiddetle tavsiye edilir. Aldığınız markanın bükülmüş çubuklarla ünlü olmadığından ve köpeğinizi kötü davranışlar almaya teşvik etmediğinden emin olmak istersiniz.Aşağıda önerdiğimiz daha kalın metal kasalardan bazıları, birinci sınıf bir fiyata gelmelerine rağmen idealdir ve taşınması daha ağır olacaktır. Bu kasalar aktif köpekler için harikadır ve metal veya tel kafeslerin hiçbirinin bükülmesine veya inatçı bir köpeğe şekil vermesine izin vermez.

Sandık Amacı

Bunun çağrılması gerekiyor çünkü her kasa aynı amaç için üretilmiyor. Bazı kasalar, yavrularınızı evde güvende ve güvende hissettirmeye yöneliktir, diğerleri ise daha hafiftir ve köpeğinizin güvenli bir alana sahip olması için sizinle seyahat etmek için özel olarak üretilmiştir. Bazı insanlar sandık eğitim felsefesine katılmasa da, iyi huylu bir yavruya sahip olmanızı sağlamak için bunu yapmıyoruz ve kesinlikle teşvik ediyoruz.

Bununla birlikte, uzun süre sandıkları teşvik etmiyoruz - köpeğinizin tüm maruz kaldığı en fazla birkaç saat olmalıdır. Bazı insanlar bütün gün köpeklerini sandıkta bırakacaklar ve bizim önerdiğimiz bu değil.Uzun süre orada olmayacaksanız, cinsin ne kadar aktif olduğu için bir Alman Çoban köpeği almayı yeniden düşünmek isteyebilirsiniz. En azından, onları evin içinde dolaşmaları ve eviniz için iyi bir Doggy kapısına yatırım yapmaları için eğitin. Sandık eğitiminin faydaları vardır ama doğru şekilde yaptığınızdan emin olmak istersiniz.

Favori GSD Kasalarımız

Yatakta Alman çoban

Artık neye bakmanız gerektiğine ve sandık eğitim temellerinin nasıl uygulanacağına dair güzel bir genel bakışa sahip olduğunuza göre, Alman Çoban Köpeği için hangi modellerin favorimiz olduğuna bakalım. Bu kasalar, Hollandalı Çoban veya Belçika Malinois gibi diğer meşgul çobanlar için de ikiye katlanabilir. Köpekler denslerini seviyorum ancak köpeğinizin aktivite seviyelerine uygun olanı seçtiğinizden emin olmak istersiniz.

Aşağıdaki bu liste, köpek sandıklama yolculuğunuza başlamanızı sağlamalıdır. Bu liste hiçbir şekilde her şeyi kapsamasa da, bunun harika bir başlangıç ​​olduğunu düşünüyoruz ve yavrularınızı eğitirken size beş uygun seçenek sunmalıyız. Başka sorularınız varsa GSD'nizi kasaya alma hakkında kullanışlı bir SSS de ekledik. Başlayalım!


Frisco Çift Kapılı Katlanır Kennel

Frisco Katlama ve Köpek Taşıma Sandığı
 • Dayanıklı telden yapılmıştır.
 • Güvenlik için yuvarlatılmış kenarlar.
 • Çift kapı.
 • Katlanabilir ve taşıması kolaydır.
 • Kolay temizlenen plastik tava.
 • Aletsiz montaj.
 • Seyahat sırasında taşınması kolaydır.
Chewy.com'da görüntüle

Frisco Katlanır Metal Köpek Kasası, bir Alman Çoban Köpeği için başka bir iyi seçimdir. Mandal, aşağıdaki MidWest Homes ürününden daha güvenlidir ve sandık, köpeğinize en iyi şekilde uyması için birden fazla boyutta gelir. Bu aynı zamanda bir seçenektir. bir husky kasaya bakmak .Kasadaki bölücü de isteğe bağlıdır, bu nedenle bunu hem yetişkin Alman Çobanları hem de yavru köpekler için kullanabilirsiniz. Çoğu tel kasada olduğu gibi, depolamayı ve taşımayı biraz kolaylaştırmak için bunu katlayabilirsiniz.

Sandık son derece güvenlidir. Daha da ağır köpek kasalarından kaçmaya çalışan en huzursuz Alman Çobanları için bile harika bir seçim. Özelleştirilebilir bir bölücü ile donatılmıştır, yani onu köpeklikten çobanınızın son yıllarına kadar kullanabilirsiniz.

Alttaki çıkarılabilir tepsi sayesinde bu kasanın kolay temizlenmesini seviyoruz. Katlanabilir ve taşınması / depolanması kolaydır. Hem 36 hem de 42 inç olarak mevcuttur ve GSD'ler için mükemmeldir. Güvenli mandallar ayrıca köpeklerin kaçmasını zorlaştırır.

Severiz Alttaki tepsiyi çıkararak bu kasanın temizlenmesi kolay. Katlanabilir ve taşınması / depolanması kolaydır. Hem 36, 42 hem de 48 inç dahil olmak üzere çeşitli boyutlarda gelir. Güvenli mandallar, onu kaçış sanatçısı GSD'leri için harika bir seçenek haline getirir.


MidWest Homes Köpek Sandığı

Midwest iCrate Büyük
 • Çift kapılı kasa.
 • Taşımak için ABS plastik kulplar.
 • Büyüyen köpekleri barındıracak bölücü.
 • Kolay temizlenebilir tava.
 • Cıvata kilitleme sistemini sabitleyin.
 • Güvenlik için yuvarlatılmış köşeler.
 • Kolay kurulum ve yırtılma.
Chewy.com'da görüntüle

MidWest Evcil Hayvanlar İçin Evler iCrate Köpek Sandığı, köpeğiniz için basit ve uygun fiyatlı bir tel sandıktır. Yerleşik bölücü sayesinde Alman Çobanları gibi büyük ırklar için harikadır. Alman Çobanınızı bir köpek yavrusu olarak eğitebilir ve büyüdükçe sandığı açabilirsiniz.

Sandığın temizlenmesi ve katlanması kolaydır, böylece yanınızda taşıyabilirsiniz. Bununla birlikte, kasanın dayanıklılığı burada bir endişe kaynağıdır. Köpeğiniz bir kaçış sanatçısıysa, muhtemelen içine koymak için daha dayanıklı bir köpek sandığı isteyeceksiniz.

Severiz Bu sandığın boyut için uygun fiyatlı bir seçenek olduğu. Bir bölücü ile donatılmış olarak gelir, böylece yavru köpeklerden yetişkinlere eğitim verebilirsiniz. Büyüdükçe bol miktarda alan sağlar. Çıkarılabilir tepsi, temizlemeyi de kolaylaştırır. Kasa ayrıca katlanır ve kolayca taşınabilir hale getirir.


Frisco Ultimate Köpek Sandığı

Frisco Ağır Hizmet Tipi Köpek Sandığı Büyük
 • 22 ayar çelikten yapılmıştır.
 • Sağlam mandallı çift kilitler.
 • Dövme dayanıklı yapı.
 • Endişeli Alman Çobanları için mükemmel.
 • Tekerlekler hareket etmeyi kolaylaştırır.
 • Çekiç tonlu şık görünüm.
 • Ön kapı, kolay giriş / çıkış sağlar.
Chewy.com'da görüntüle

Frisco Ağır Hizmet Tipi Köpek Kafesi, dayanıklı, ağır hizmet tipi köpek kasaları için bizim seçimimizdir. Bazı köpekler sandıklarına girmekten hoşlanmazlar ve sahiplerinin evden birkaç dakikalığına çıktıklarında kaçamayacaklarından emin olmaları gerekir.

Bu kasa büyük, dayanıklı ve montajı kolaydır. Alman Çobanınız içeride rahat edecek ve kurtulmanın bir yolunu bulamayacak. Kasa ayrıca tekerlekler üzerine oturur, bu nedenle evin içinde hareket etmesi nispeten kolaydır.

Tabii ki, ağır hizmet tipi bir köpek sandığı seçmenin bazı dezavantajları var. Hantal ve ağırdırlar ve çökmezler, bu yüzden onları yanınızda getirmek bir angarya olacak. Ayrıca bu sandık için biraz daha fazla para harcamanız gerekecek, ancak dayanıklılık açısından ödediğinizin karşılığını alacaksınız.

Severiz bu sandığın son derece dayanıklı olduğunu ve kırılmasının neredeyse imkansız olduğunu. Kolay temizlik için çıkarılabilir plastik tepsiye sahiptir. Herhangi bir köpeğin girmesi veya çıkması için kalın, ağır ve zor olmasına rağmen montajı ve parçalanması kolaydır.


Carlson Pet Ürünleri Metal Kasa

Carlson Pet Ürünleri Köpek Sandığı
 • Dayanıklı çelikten yapılmıştır.
 • Kolay taşıma için katlayın.
 • Hızlı montaj ve yırtma.
 • Çift kapı özelliği.
 • Montaj için alet gerekmez.
 • Kapılarda çift kilit sistemi.
 • Kolay temizlenebilir tava.
Chewy.com'da görüntüle

Carlson Evcil Hayvan Ürünleri Güvenli ve Katlanabilir Tek Kapılı Metal Köpek Kasası, Alman Çobanları için en iyi köpek kasalarından biri için bir başka güçlü rakiptir. Sandık güçlü, sağlam ve ekonomiktir. Yıkanabilir tava temizliği kolaylaştırır ve saklamanız veya taşımanız gerektiğinde kasayı katlayabilirsiniz.

Maalesef bu sandıkta bölücü bulunmuyor, yani bunu sadece yetişkin bir Alman Çoban Köpeği için satın almak isteyeceksiniz. İsterseniz ayrı olarak bir bölücü de satın alabilirsiniz. Bu sandıktaki kilit de arzulanan bir şey bırakıyor. Telaşlı olmayan köpekler gayet iyi olabilir, ancak huzursuz köpekler kurtulabilir.

Severiz Bu sandığın kolay temizlik için çıkarılabilir ve yıkanabilir bir tavaya sahip olması. 48 inç boyut, bol miktarda yer olmasını sağlar, ancak bundan daha büyük boyutlara gitmenizi önermiyoruz. Çok büyük herhangi bir şey GSD'nizin köşeyi rahatlatmak için kullanmasına izin verebilir. Ayrıca kolay saklama ve seyahat için katlanabilir.


Frisco Yumuşak Taraflı Kasa

Huskies için Frisco Yumuşak Taraflı Köpek Sandığı
 • Dış mekanlar için yumuşak kenarlı kasa.
 • Parkta bir gün için harika.
 • Dış mekan esintileri için nefes alabilen file.
 • Her boyuttaki GSD'ler için boyutlar.
 • Yavru köpeğinizi yüklemek için üç fermuarlı kapı.
 • Oteller ve geçici seyahatler için harika.
 • Normal bir kapalı kasa olarak tavsiye edilmez.
Chewy.com'da görüntüle

Frisco Soft Sided köpek sandığı, listemizi oluşturan bir başka Frisco ürünüdür. Sandık, çift kapılı ve kafesli bir pencereye sahiptir, böylece köpeğiniz içeride hapsolmuş hissetmez.

Bu, listemizdeki daha rahat köpek kasalarından biri olmasına rağmen, tüm Alman Çoban sahipleri için ideal olmayacaktır. Uygun şekilde eğitilmemiş köpekler muhtemelen dışarı çıkmak isteyeceklerdir ve bunu ağları çiğneyerek yapabilirler.

Köpeğinizin sandık eğitimi konusundaki ipuçlarımızı takip ederseniz, Frisco Katlanır Yumuşak Köpek Sandığı ile ilgili bir sorununuz olmamalıdır. 'Kaçış sanatçısı' kategorisine giren köpekleri olanlar, muhtemelen biraz daha dayanıklı bir ürün isteyeceklerdir.

Severiz Bu GSD sandığının bütçe dostu ve hem yumuşak hem de rahat olduğu. Bu, öncelikle nakliye için veya evdeyken kullanacağınız bir sandıktır. Evinizden uzaktayken bu kasayı kullanmanız tavsiye edilmez. Hafif olması, taşımayı kolaylaştırır ve ayrıca bir yıllık garantiyle birlikte gelir.


Sıkça Sorulan Sorular

S: Bir Alman Kurdu için en iyi sandıklar hangileridir?
C: Piyasada birkaç farklı köpek kasası vardır, ancak Alman Çobanları için en iyi köpek kasaları genellikle tel kasalar . Köpeğinizin çok fazla hava almasına izin verirler; Temizlemesi kolaydır ve Alman Çoban Köpeğinize bolca yer sağlar.

S: Alman Çoban Köpeğim için hangi boydan satın almalıyım?
C: Alman Çobanları daha büyük bir köpek türüdür, bu da büyük bir kasaya ihtiyaç duyacağınız anlamına gelir - genellikle yaklaşık 42 inç. Bu kasaların boyutları geleneksel olarak 42L x 28W x 31H şeklindedir.

S: Bir köpek sandığı ayrılık kaygısına yardımcı olur mu?
C: Köpeğinizi uzun süre uzakta olduğunuzda sandıkta tutmak ayrılık kaygısına yardımcı olmaz. Bir köpeği sandıklarında rahat ve güvende hissettirmek, kısa süreli devamsızlıklarda ayrılık kaygısının bir kısmını hafifletebilir.

S: Köpek kasaları güvenli midir?
A: Evet. Sandığı temiz ve rahat tuttuğunuz sürece, köpeğiniz sandıkta mutlu ve güvende olacaktır.

S: Bir köpek sandığı çok küçük olabilir mi?
A: Evet. Köpek kasaları çok küçük olabilir ve köpeğinizi sınırlayabilir. Bir Alman Çoban Köpeği için ekstra büyük bir köpek sandığına ihtiyacınız olacak.

S: Köpeğinizi neden eğitmelisiniz?
C: Kasa eğitimi, ev eğitiminin bir parçasıdır. Yıkıcı davranışları önlemeye yardımcı olabilir ve köpeğinize evi arayabileceği bir yer sağlayabilir.

S: Köpek kasaları acımasız mı?
C: Hayır. Köpekler doğaları gereği den hayvanlardır. Doğru sandık eğitimi, köpeğinizin sandığında rahat etmesini sağlayacaktır.

Son düşünceler

Alman Çobanları için köpek kasaları için en iyi seçimimiz Frisco Katlanır Metal Köpek Sandığı. Bu sandık, düşük bir fiyat için ihtiyacınız olan neredeyse her şeye sahiptir. Bölücünüz, çıkarılabilir bir tepsi ve nispeten taşınması kolay olan katlanabilir bir sandığınız var.

Bu sandığın ağır hizmet alternatifi Frisco Ağır Hizmet Köpek Kafesi olacaktır. Biraz daha fazla harcamanız gerekecek, ancak kapıyı kilitlediğinizde köpeğinizin bir çıkış yolu bulamayacağını bilmenin güvenliğine sahipsiniz. Bu modelin tam incelemesine göz atabilirsiniz tam burada .

Yorumlar