En İyi Köpek Kumu Kutuları: Derecelendirmeler, İncelemeler ve En Çok Talepler

En İyi Köpek Kumu Kutuları: Derecelendirmeler, İncelemeler ve En Çok Talepler

Çöp kutuları sadece kediler için değil, artan köpek çöp kutularının popülaritesi, Yeni trendin neyle ilgili olduğunu keşfetmeye karar verdik, böylece size düşüşü yaşatabiliriz. Bu kutuların her gün düzenli bir köpek yürüyüşüne duyulan ihtiyacın yerine geçmediğini kabul etmek önemli olsa da, köpeğinizin eşlik eden bir çiş molasına ihtiyaç duyacağı zamanları en aza indirmeye yardımcı olurlar, bu nedenle doğru koşullarda yeni sizin olabilirler. en iyi arkadaş!

Birçok köpek sahibi, sadece küçük köpekler bir çöp kutusu kullanmak için eğitilebilir. Ama aslında orta ila büyük boyutlu bir köpeği çöp kutusu veya kapalı köpek tepsisi kullanmak için eğitebilirsiniz! Daha büyük miktarlarda evcil hayvan atığını temizlemek daha az hoş olabilir, ancak kesinlikle yapılabilir. Köpek çöp kutusu kullanmak, birleştirildiğinde genellikle popüler bir eğitim yöntemidir. doğru sandıkla sandık eğitimi sırasında yavrularınız için.Bu kılavuzda size neden hayatınızı ve köpeğinizi çok daha kolay hale getirebileceklerini, mevcut çöp kutusu türlerini ve son olarak da en çok tercih ettiğimiz seçimleri anlatacağız. Öyleyse, köpeğinizin zaten deneyimli bir profesyonel olup olmadığı ve yükseltmeye ihtiyacı var ya da birini hayatınıza kabul etme zamanı geldiğinde, bu kılavuz bilmeniz gereken her şeye sahiptir.

Bir Bakışta: En Sevilen Köpek Kumu Kutularımız

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Alıcı Rehberi

Biz geçmeden önce farklı türde köpek çöp kutuları orada, yüksek kaliteli bir köpek kumu kutusunda hangi önemli faktörlere dikkat etmeniz gerektiği konusunda eğitim almak isteyeceksiniz. Bazen daha ucuz alternatifleri tercih etmek cazip gelse de, halınızı mahvetmek ya da günlük bir karmaşa ile uğraşmak istemiyorsanız, daha kaliteli ürünlere bağlı kalmanız önerilir.

Boyut: Köpeğiniz için doğru büyüklükte çöp kutusunu seçmek önemlidir, çünkü eğer kakaları kutunun kendisinden daha büyük olan büyük bir çocuksa, o zaman hiç iyi olmayacak ve aynı derecede küçük bir köpeğiniz varsa ve çöp kutusu çok büyükse, nereye işeyip işeyemeyeceğini tam olarak anlayamayacak. Eğer çok büyük bir köpeğiniz varsa, onu kaldırıp kaldıramayacağınızı da düşünmeniz gerekir, böylece onu düzenli olarak temizleyebilirsiniz.Sızıntı önleyici: Satın aldığınız ürünün sızdırmaz olması önemlidir, aksi takdirde bir ürün satın alamayabilirsiniz. Bu sadece evinizi temiz tutmakla kalmaz, aynı zamanda halılarınızı ve zeminlerinizi de korur.

Kaymaz; Kullandığınız ürünün kaymaz bir tabana sahip olması önemlidir, çünkü eğer köpeğiniz işini yapması gerektiğinde sağlam hissetmiyorsa, kaka ile devam etmek istemez ve aynı zamanda daha az olasıdır. İlk turda kayarsa tekrar deneyecektir.

Fiyat: Bir çöp kutusu yapmadan önce, onu sürdürmenin devam eden maliyetini anlamanız önemlidir. Bazı çöp kutuları sadece emici malzemeyi değiştirmenize ihtiyaç duyarken, bazılarının her ay tamamen değiştirilmesi gerekir.İç Mekan ve Dış Mekan: Bazı çöp kutuları hem iç hem de dış mekanda kullanıma uygundur, oysa bazıları yalnızca iç mekanlarda kullanıma yöneliktir. Bir bahçeniz veya açık bir alana erişiminiz yoksa, açık bir şekilde bir iç mekan çöp kutusu satın almanız gerekecektir.

Çöp Kutusu Çeşitleri

Köpek Çöp Kutusu Çeşitleri

Bazı köpekler yeni çöp kutularına çabucak götürmeyin , hatta hiç, çünkü kedilerin aksine, yapılacak en doğal şey değildir. Bu özellikle köpek yavrusu değilse doğrudur, çünkü evde işemek veya kaka yapmak öğrendiği her şeye karşı çıkmak Bu nedenle bu sürece sabırlı olmak önemlidir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç çeşit çöp kutusu vardır ve hangisini seçeceğiniz, sizinkine ve poşetinize, durumunuza bağlı olacaktır.

Pee Pad Tutucular: Böyle bir kutu olmasa da, bu geleneksel köpek tuvalet eğitimi ürünüdür. Bunlar çoğunlukla, geçici bir yöntem oldukları için yeni evlerine alışmakta olan yavruları veya yeni kurtarılan köpekleri eğitmek için kullanılır. Bu pedler küçük yavrular için harikadır, daha büyük ırklar için iyi değildir.

Geleneksel Çöp Kutuları: Bunlar, geleneksel kedi kumu kutularına çok benzer; köpeğinize özgü kutuların çoğu, köpeğinizi daha rahat hale getirmek ve pisliği içermek için daha yüksek duvarlara sahiptir. Bu tür kutular, dağınıklığını emmesi için kağıt peletler gibi malzemelerle doldurulmalıdır.Plastik Izgaralar: Geleneksel bir çöp kutusuna benzer şekilde, bu versiyon da bir kutudur, ancak üstüne oturan plastik bir ızgara seviyesine sahiptir. Katıların kolaylıkla atılabilecek şekilde ızgaraya oturmasına ve sıvının emici malzeme tarafından ıslatılması için kutunun dibine akmasına izin verir. Daha hijyenik ve temizlenmesi daha kolay olan bu ürünler, birçok köpek sahibi için uygundur.

Sentetik Çim: Bu çöp kutusu, köpeklerin işlerini yapmayı sevdikleri yeri gerçek çim olmadan yeniden yaratmaya çalışıyor. Doğrudan zemine veya çiş pedleri gibi bir tutucuya yerleştirilen sentetik veya sahte bir çim tabakasıdır. Temizlenebilirler ve etkilidirler.

Gerçek Çim: Pek çok köpek içgüdüsel olarak köpek işlerini gerçek çimlerde yapmayı tercih eder ve bu çöp kutusu burada devreye girer. Bir kutuya bir kare gerçek çim yerleştirilir ve siz bunu onun işini dışarıdaymış gibi yapması için düzenlersiniz. Bu genellikle daha pahalı bir seçenek olsa da, yavrularını dışarıdaki çimenlere işemek için eğitmek isteyenler veya kendilerini bir çöp kutusuna işemeye zorlayamayanlar için harika bir seçenektir.

pomeranya karışımı

Favori Çöp Kutularımız

Köpekler İçin Çöp Kutuları

Yani şimdi hepsini biliyorsun farklı tipte çöp kutuları ve dikkat etmeniz gereken önemli faktörler, sizin ve köpeğinizin ihtiyaçlarına göre daha iyi bir karar verebilir. Sadece tavsiye ettiğimiz belirli ürünlere bağlantı sağlamakla kalmayacağız, aynı zamanda onları neden seçtiğimizi ve sizin için neden mükemmel bir seçim yapacaklarını da listeleyeceğiz.Aşağıdaki tüm köpek kumu kutularının pozitif yönleri vardır ve bir çöp kutusu ihtiyacınıza bağlı olarak bazılarının dezavantajları vardır, ancak durumunuz ne olursa olsun, bu listede her sahip ve köpekleri için bir şeyler vardır. Tüm seçimlerimiz diğer köpek sahipleri tarafından denenmiş ve test edilmiştir ve sadece piyasada bulunan en iyi ve yüksek puan alan ürünleri seçtiğimizden emin olabilirsiniz. Bu yüzden, daha fazla uzatmadan, işte bizim favori köpek çöp kutularımız.


Evcil Hayvanlar Tek Kullanımlık Pedler İçin Memnun

Evcil Hayvanlar için Memnuniyetle Siyah Kömür Köpek Pedleri |…
 • PET İDRAR VE KOKU ABSORBS - Glad Pets karbonla aktive edilmiş köpek yavrusu ...
 • 5 GÜÇLÜ KATMAN İLE YAPILMIŞTIR - Köpekler için çiş pedleri ...
 • YAVRU KASALAR İÇİN MÜKEMMEL - Bu köpek çiş pedlerini kendi başlarına kullanın,…
 • PEE PEDLERİ TÜM KÖPEKLER İÇİN UYGUNDUR - Eğitim pedleri kullanılabilir ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tek kullanımlık eğitim pedleri, Sızıntıyı önleyen 5 güçlü katman Böylece köpeğinizin peluş halınızı veya laminat döşemenizi mahvetmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Ekstra emilimi sağlamak için 2 ayrı polimer tabakası ve sıvının yanlardan yayılmaması için bir tampon tabakası vardır. Alt katman, sızdırmaz olan ve karbon katmanı kokuyu nötralize eden PE astardan yapılmıştır.Katmanlar sıvıyı emer ve anında jele dönüştürür, bu da kolay bir temizlemeye yardımcı olur ve gün boyunca birkaç kez köpeğiniz olmadan kullanılabileceği anlamına gelir. ıslaklığa adım atmak . Emilim aynı zamanda sarı lekeyi de ortadan kaldırır, böylece ziyaretçiniz varsa hoş görünmeyecektir. 3 fincana kadar sıvı tutar ve bir feromon çekiciye sahiptir, böylece yavrularınız tam olarak nereye gideceğini bilir. Normal ve jumbo boyutlarda gelirler ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak 14 ile 150 arası paketler halinde satın alınabilir.

boksör büyük dane karışımı

Severiz Bu tek kullanımlık pedlerin, hareket halindeki ebeveynler veya pedleri yalnızca geçici olarak kullanacak olan yavrular için harika olduğunu. Piyasadaki diğerlerinden daha üstün olan yüksek kaliteli eğitim pedleridir ve eğitim sürecini daha kolay, daha hızlı ve çok daha keyifli hale getirir.


Iris Eğitim Pedi Tutucu

IRIS USA Square Pet Eğitim Pedliği, Koyu ...
 • Zemini korumanın kolay ve basit yolu ...
 • Güvenli mandallar, evcil hayvan eğitim pedlerini evcil hayvan ped tepsisinde yerinde tutar ...
 • 4 kaymaz lastik ayak zemini çizilmelere karşı korur ve tutun ...
 • Köpek macun yastığı tutucusu, kolay temizlik için yüksek bir cilaya sahiptir
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu plastik dökülmez tepsi basitçe çiş pedini kilitler ve köpeğinizin onu yırtmasını önler ve zeminlerinizi çiş veya kaka lekelerinden korumak için ekstra bir koruma katmanı ekler. Birçok işletme sahibi, bu ürünle tek başına idrar pedlerine kıyasla çok daha rahat hissettiklerini gözden geçirdi. Tepsinin iki kolay geçme kilidi vardır ve poochunuzun kaymasını önlemek için lastik tutacakları vardır.3 ped tutucu boyutu vardır ve ayrıca daha fazla seçenek için üç farklı renkte gelir. Üretici, İris Neat’n Dry Premium Pet Pedleri ve tabii ki, her boyut ped tutucunun boyutunu yansıtır, böylece şekil vermek için diğer pedleri kesme veya katlama konusunda endişelenmenize gerek kalmaz, ancak başka idrar pedleri de kullanılabilir. Kolay temizlemeye de izin veren pürüzsüz plastikten yapılmıştır.

Severiz Bu eğitim pedi tutucusunun, yaramaz köpeklerin pedlere oyuncak gibi davranmasını engellemesi ve ayrıca yarısını yere, diğerini duvara yerleştirebilmeniz için ikiye katlanabilecek şekilde tasarlandığından, bu da onlar için harika doğrudan yere değil duvara işeyen köpekler.


Yavru Buraya Git Köpek Kumu Tavası

PuppyGoHere Köpek Çöp Kutusu Geri Dönüşümlü Misty ...
 • Geleneksel çöplerle baş edemeyen Yaşlı Kediler için harika ...
 • Çalışan aileler veya apartman yaşamı için harika bir alternatif.
 • Kazaları önlemeye yardımcı olur: Yavru köpeğin her zaman gidecek bir yeri vardır, ...
 • Köpeğinizin boyuna göre tava seçimi.
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu, geleneksel kedi kumu kutusuna benzer, ancak geri sıçramayı önlemek için daha yüksek duvarlara sahiptir. Ayrıca, köpeğinizin kolayca girip çıkabilmesi için bir 'kapısı' vardır, bu özellikle yaşlı köpekler veya bir yaralanmadan kurtulanlar için yararlıdır. İçine yukarıda önerilenler gibi bir eğitim çiş pedi yerleştirebilir veya aşağıdaki gibi kağıt peletler de kullanabilirsiniz. So Phresh Koku Kontrolü Kağıt Peletleri Bu peletler kokuyu kontrol ettiğinden ve% 95 geri dönüştürülmüş kağıttan yapıldığından.

Kutu ayrıca birkaç farklı renkte mevcuttur ve ayrıca seçim yapabileceğiniz 5 farklı boyut ve tasarım vardır, bu nedenle köpeğinize uygun bir şey bulmak zorundasınız. Üreticiler ayrıca, köpeğinizi çöp tepsisini kullanma konusunda eğitmenize yardımcı olacak ücretsiz bir eğitim kılavuzu içerir. Evcil hayvan için güvenli bir deterjanla temizlemeyi çok kolaylaştıran kenar çevresinde bir tutma sapına sahip olmasıyla da sizin için tasarlanmıştır.

Severiz Bu, sıçramayı önlemek için yüksek duvarlara sahip geleneksel bir köpek çöp kutusu seçeneği ve pürüzsüz bir plastik kutu olduğu için temizlenmesi çok kolay ve çok uzun süre dayanacak. Birçok işletme sahibi, bu kutunun ne kadar basit ama etkili olduğunu beğendiklerini söyledi.


Giantex Çim Yüzey Pedi

Giantex Dog Puppy Pet Lazımlık Pedi, Ev ...
 • 〖Evcil Hayvan Eğitimi için En İyi Araç〗 - Kullanışlı ve kolaydır ...
 • 〖Çiş Kazalarına Etkili Çözüm〗 - Yavru evcil hayvan otu ...
 • 〖Bakımı Kolay Temizlik〗 - Suni çim paspas üstü ...
 • 〖Dayanıklı Malzemeler ve Kullanımı Kolay〗 - Tasarım ve dayanıklı ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu çim yüzey pedi üç katmana sahiptir birincisi, gerçek görünen ve hissettiren sentetik çimdir, bu da onu çoğu köpeğe çekici kılar. Ardından, toplama tepsisi ile çim arasında çimenlerin kuru kalmasına yardımcı olan yükseltilmiş bir ızgara tabakası bulunur. Yıkanması gerektiğinde basitçe çim matını çıkarın, plastik taban katmanını evcil hayvan güvenli deterjan ve ılık suyla durulayın. Birçok işletme sahibi ayrıca çim tabakasını spreyle temizlediklerini söyledi. evcil hayvanlara uygun suni çim deterjanı üst katmanın kullanımını uzatmak ve kokuyu gidermek.

Hem iç hem de dış mekan kullanımına uygundur ve ayrıca iki farklı boyutta gelir. Matın yılda birkaç kez değiştirilmesi gerekecektir, ancak çevrimiçi olarak çok sayıda yedek paspas mevcuttur. Pek çok yorumcu, bu çim yüzey yastığının kutulu çim seçeneklerinden çok daha sağlam olduğunu ve bu nedenle pooch'unun diğerlerinden daha fazla kullanılmasının daha muhtemel olduğunu ve bu nedenle diğer benzer ürünlerden daha yüksek incelemelere sahip olduğunu yorumladı.

Severiz Bu çöp kutusunun, gözden geçirenlerin gerçek göründüğünü ve hissettirdiğini yorumlayan sentetik çim ile tasarlandığını, bu da hem köpeklerini dışarıdaki çimlere işemek için eğitmeye büyük ölçüde yardımcı oldu hem de eski köpeklerine yeni numaralar öğretmenin en kolay seçenek olduğunu. -çim seçenekleri.


Blyss Evcil Hayvanlar Kapalı Köpek Izgara Tepsisi

Blyss Pets Klean Paws Kapalı Köpek Lazımlığı, Hayır ...
 • ♥ KEEPS PAWS DRY ♥ - yüksek kaliteli delikli ızgaralar ...
 • ♥ DAHA FAZLA YAVRU KÖPEK PEDİ YOK ♥ - kolay geçmeli / kapalı ızgara sistemi
 • ♥ PEDLERDE PARA TASARRUF EDİN ♥ - çünkü yavrularınızın pençeleri kuruyacak ...
 • ♥ ZEMİNLERİ KAZALARA KARŞI KORUYUN ♥ - korumasız köpek pedleri ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tasarım, köpeğinizin kutunun üstüne tırmanmasına ve işini yap , çişinin toplama tepsisine gireceği ve kakası ızgaranın üstünde kalacağı yer. Çiş, toplama tepsisine girdiği için pençelerini kuru tutacak ve zeminlerinize herhangi bir sızıntı ve hasarı önleyecektir. Yavru köpeğinizi dışarıda bahçeye veya yakındaki tarlaya işemek için eğitmek istediğiniz zaman gelirse, birçok sahip sahibi ızgarayı basitçe çıkardıklarını ve dışarı çıkardıklarını söyledi, eğitimi şaşırtıcı derecede hızlı hale getirdi !

Bu sistemin temizlenmesi kolaydır ve ızgara, birkaç basit tıklama ile toplama tepsisinden kolayca çıkarılabilir. Plastik pürüzsüz ve serttir, ancak pençe pedleri üzerinde naziktir ve ayrıca kaymayı önlemek için lastik pedlere sahiptir ve kağıt peletler veya idrar pedleriyle kolayca doldurulabilir. Bu tepsi parlak yeşil renkte gelir, ancak yalnızca küçük ırklar için uygundur.

Severiz Bu çöp kutusunun, çişin kutunun dibine düşmesine izin veren rendelenmiş bir seçenek olduğu ve böylece ayaklarını ıslatmasına gerek kalmayacağı ve 2 numarayı atmak kolay olduğu.


DoggieLawn Gerçek Çim Lazımlık

Gerçek Çim Köpek Lazımlığı (Tek Kullanımlık) - Orta ...
 • 24 x 20 inç boyutunda gerçek çim (diğerlerinden% 25 daha büyük!)
 • Gerçek çim kokuları etkisiz hale getirmeye yardımcı olur
 • Apartman daireleri, yavru köpekler ve meşgul evcil hayvan ebeveynleri için ideal
 • Kullanımı kolay - Birkaç hafta içinde atın ve yerine ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu gerçek çim seçeneğidir, yani ister başka her şeyi deneseniz ve işe yaramadılar, ister sadece köpeğinize köpek işini dışarıda yapmak için bir sonraki en iyi şeyi vermek istiyorsanız, o zaman bu ürün tam size göre. Sızıntıları ve çimleri önleyen bir karton tepsiye uygun şekilde yerleştirilmiş bu dikdörtgen çim levha kokuyu etkisiz hale getirmeye yardımcı olur . Köpeklerin doğal olarak çimlere işemeye ve kaka yapmaya eğilimli olması nedeniyle, birçok işletme sahibi, köpeğini bunu kullanmak için eğitmenin neredeyse hiç zaman almadığını belirtti.

İki boyut mevcuttur ve diğer benzer ürünlerden% 25 daha büyük olarak ilan edilir, bu da köpeğiniz için harika. Bu listedeki diğer seçenekler gibi günlük olarak değiştirilmesi veya temizlenmesi gerekmediğinden, köşede bırakın ve birkaç haftada bir değiştirin . Ürünün tamamı geri dönüştürülebilir ve biyolojik olarak parçalanabilir, bu da çevre bilincine sahip ebeveynler için başka bir avantajdır.

Severiz Bu seçeneğin köpeğinize gerçek hayattaki çimenleri sağladığını, çünkü bazı köpekler için başka hiçbir şey yapmayacak. Bu listedeki en pahalı seçeneklerden biri olsa da, sadece köpekler gerçek olanı tercih etmekle kalmıyor, aynı zamanda sahipler de lazımlık eğitimini bir esinti haline getirdiğini yorumladılar.


Çöp Kutusu Eğitimi Kullanımları

Köpeğinizin evde işini yapması fikrinden başlangıçta rahat hissetmeyebilirsiniz, ancak ihtiyacınız olan bir zaman gelebilir ve işte bunun en yaygın nedenleri.

Eğitim: Hayatınıza yeni bir köpek yavrusunu veya yeni ev görgü kurallarını henüz öğrenmemiş bir kurtarma kedisini hoş karşıladıysanız, ona tuvalet iplerini öğretmenin en etkili yollarından biri köpek kum kabıdır. Ayrıca, yeni bir evde kendi yollarını öğrenen kurtarma yavruları için de etkili olabilirler.

Yaralanma İyileştirme: Köpeğiniz kırılmış bir ayak parmağı veya sırt kırılmışsa veya aralarında herhangi bir şey varsa, o zaman Veteriner hekimi ona bol bol dinlenmesini ve muhtemelen bir asansör koşumuyla sınırlı . Günde birkaç kez dışarıda yürümek zorunda kalması tıbbi tavsiyesi için uygun değildir.

bichon yorkie fino köpeği

Mobilite Sorunları Olan Sahipler: Eğer kendinsen bir yaralanmadan kurtulmak veya kalıcı bir sakatlığınız varsa, bir kedi kumu kutusu kesinlikle köpeğinizi günde birkaç kez tuvalet molasına götürmeniz gerektiğinde size yardımcı olacaktır.

Mesane Sorunları: Bazı köpek ırkları şöhretlidir mesanesini çok uzun süre tutamamak Bu nedenle, her 30 dakikada bir çöp kutusu çıkaramayanlar için çöp kutusu harika bir seçenektir. Özellikle yaşlı köpekler çoğu zaman mesane sorunlarına eğilimli yaşlandıkça.

Aşırı Hava: İster dondurucu soğuk, ister aşırı derecede sıcak veya yolda bir kasırga olduğunda, çöp kutusu onu tehlikeye atmadan sessizce işeyip kaka yapabileceği bir yere sahip olmanızı sağlar. Bu, yalnızca ara sıra kullanım için bile olsa, yavrularınızı eğitmenin etkili bir yoludur.


Sıkça Sorulan Sorular

S: Köpeğimin çöp kutusunu kullanmakta zorlanmasını nasıl sağlayabilirim?
ALICI: Evet var. Tıpkı herhangi bir eğitim türünde yapacağınız gibi, kendisini pede veya kutuda bıraktığında sözlü övgü ve davranışlarla olumlu bir şekilde ödüllendirdiğinizden emin olun.

S: Köpeğim, ne kadar uğraşırsam uğraşayım çöp kutusunu kullanmak istemiyor, herhangi bir alternatif var mı?
ALICI: Ne yazık ki, çöp kutusu kullanmak köpekler için doğal bir şey değildir, bu yüzden her zaman başarılı değildir. Korkmayın, başka alternatifler de var! Dişilerde veya daha büyük yavrularda etkili olduğu kanıtlanmış bir köpek bezi ile gidebilirsiniz. Bazı yavrular da tuvaleti kullanmak için eğitilebilir!

Son düşünceler

Bu çöp kutuları yürüyüş ihtiyacının yerini tutmaz çünkü biz insanlar gibi köpeklerin de dışarı çıkması, biraz temiz hava alması, bacaklarını uzatması ve egzersiz yapması gerekiyor. Bununla birlikte, nedeni ne olursa olsun, hem sizin hem de köpeğiniz için çok kullanışlı oldukları durumlar vardır.

Yukarıda listelenen en iyi çöp kutuları en iyileridir ve dünyanın dört bir yanındaki sahipler onları denedi, test etti ve çok iyi inceledi, bu nedenle şüphesiz burada herkes için bir şeyler var. Sabırlı ol ve pozitif ödül temelli eğitimi hatırlarsanız, umarım oraya hemen varırsınız. Öyleyse neden kediler tüm eğlenceye sahip olsun? Yukarıdaki listemizden yeni çöp kutunuza yatırım yapın ve hem siz hem de köpeğiniz, kedilerin ve sahiplerinin onları neden bu kadar çok sevdiğini tam olarak öğreneceksiniz!

Yorumlar