Pomeranya Karışımları: 20 Sevimli Melez Yavru

Pomeranya Karışımları: 20 Sevimli Melez Yavru

Pomeranian, sevimli ve cesur bir oyuncak cinsidir. köpek severler için favori seçim kucağında uzanmaktan, şefkat beslemekten ve sahibinin küçük gölgesi olmaktan hoşlanan küçük bir arkadaşla ilgileniyor. İnkar edilemez popülariteleri, onları birçok sevimli Pomeranian karışımı üreten bir çaba olan diğer ırklarla karıştırmak için en iyi seçim haline getirdi.

Bu uygulama olarak bilinir tasarımcı köpek yetiştiriciliği , son birkaç on yılda popülaritesini artırdı ve ailelerin dikkate alması için yüzlerce yeni ve geliştirilmiş karışım ortaya çıkardı. Yerel kurtarma operasyonunuzda birçok farklı köpek bulabileceğiniz için, tüm potansiyel köpek sahiplerini alışveriş yapmadan önce evlat edinmelerini öneririz. Pomeranya Karışımları ).Pomeranian tonlarca cesaret getirir ve herhangi bir melez için zekâ. Bu makalenin amaçları doğrultusunda, siz ve aileniz için mükemmel bir arkadaş olabilecek 20 Pomeranya karışımına odaklanacağız. Hadi bir bakalım!

Pomeranya Karışımları

Pomeranyalılar, en popüler küçük cins köpekler Birleşik Devletlerde. Kabarık paltoları tavşan kürkü yumuşaktır ve yaklaştığınızda onları sevmeye direnmelerini neredeyse imkansız hale getirir. Güzel tüyleri ve daha küçük boyları nedeniyle, diğer safkan köpeklerle karıştırmak için çok popüler bir melez ebeveyn haline geldiler.Daha önce de belirtildiği gibi, sığınaklar genellikle aramak ve bir Pomeranya Karışımı bul . Bazen iki safkan ırkın üremesi istemeden gerçekleşir ve istenmeyen olmalarına ve barınaklara düşmelerine neden olur. Ayrıca, satın almak için özellikle bir yetiştiriciye gitmeniz gereken çok nadir Pomeranya karışımları da vardır. Alabilirler neredeyse safkanlar kadar pahalı , ancak birçoğu çok aranıyor. Gelin ve karşılaşacağınız en popüler 20 Pomeranya melezine bakalım.
Pomsky

Pomsky Mix

Irklar: Husky ve Pomeranian

Pomsky, en popüler Tasarımcı Köpek Irkları piyasada! Bununla birlikte, gerçek hayattaki Pomskys, internette dolaşan görüntülerin önerdiği kadar küçük değildir. Ortalama olarak, tamamen olgunlaşmış bir Pomsky 20 ila 30 pound ağırlığında olacak , onları orta büyüklükte bir köpek yapıyor.Pomsky, ilgiyi seven dost canlısı bir cinstir. Pomeranyalılar inatçı bir cins olarak kabul edilebilir, bu nedenle Pomski'ler tutarlı ve sıkı bir eğitim gerektirir. Bir apartman ortamında sorun yaratabilecek havlamaya eğilimli olabilirler. Genel olarak, bu canlı ve sevimli bir cins olup, Husky'nin görünüşünü sevenler için mükemmel bir alternatif olabilir, ancak daha küçük boyutlu Husky karışımı .


Jackaranian

Jackaranian

Irklar: Jack Russell Terrier ve Pomeranian

Jack Pom, Pom-A-Jack veya Jackaranian! Bu cesur yavru, bir Jack Russel Terrier ve bir Pomeranian'ın karışımıdır. Küçük bir cins olarak kabul edilirler ve büyük olasılıkla 6 ila 14 pound arasında olgunlaşır ve kalın, çift katlıdır. Kendini adamış ve uyanık olduğu bilinen bu melez aynı zamanda havlama eğiliminde olabilir.Sonra almak Jack Russell ebeveyn ırkı Jackaranian çok aktif ve eğlenceli. Teşvik edilmeyi, eğlenmeyi ve ailelerine yakın olmayı severler. Bu nedenle, bu cinsi sık seyahat edenlere veya çok zorlu programları olanlara önermiyoruz. Bu cins, yaşı veya türü ne olursa olsun, ailenin tüm üyeleriyle iyi geçinmekle birlikte, yabancılara karşı dikkatli olabilir ve sık sık sosyalleştirilmelidir.


Pom-A-Pug

Pom A Pug Karışımı

Irklar: Pug ve Pomeranian

Pomapug, Puguranian veya Pom-A-Pug! Bu küçük, sevimli melez, sonuçta ortaya çıkan iki türdür. en popüler küçük cins köpekler . Bir Pug ve bir Pomeranian arasında bir karışım olan Pom-A-Pug, genellikle 5 ila 16 pound ağırlığındadır. Muhtemelen bir Pug'a özgü kısa burnu spor yapmaları muhtemeldir, ancak muhtemelen tanımlandığı gibi olmayacaktır ve bu nedenle, bu düz yüzlü özellikle ilişkili solunum ve sağlık sorunlarının bir kısmını hafifletmelidir.

Bu karışım zekası, bağlılığı ve büyük kişilikleriyle tanınır! Bu listedeki diğer birçok karışım gibi, Pom-A-Pug da yabancılara karşı temkinli olabilir, ancak ailenin tüm üyeleriyle iyi geçinir. Pomeranyalılar oldukça bağımsız olabilirler ve bu karışımın da biraz inat göstermesi mümkündür. Genel olarak, Pom-A-Pug harika bir şekilde sevecen bir arkadaş köpeğidir!
Yoranyalı

Yoranyalı

Irklar: Yorkshire Terrier ve Pomeranian

Yorkie Pom olarak da bilinen Yoranyalı, bir Yorkie ve Pomeranian karışımıdır. Bu, her yaştan çocukla mükemmel bir şekilde anlaşan küçük ama sağlam bir yavru. Bununla birlikte, küçük çocuklar, kaba davranılırsa yaralanabilecekleri için bir Yoranyalı ile nazikçe etkileşime girmelidir. Harika bir aile köpeği olurlar!

Bu uyarı yavrusu cesurdur ve aile birimi dışındaki kişilere sık sık tanıtılmazlarsa aşırı korumacı olabilir. Ayrıca, bir Yoranyalıyı doğru şekilde eğittiğinizden ve şımarık ve baskın hale gelmemeleri için onlara sınırlar sağladığınızdan emin olmalısınız. Genel olarak, son derece sevgi dolu ve özverili bir arkadaştırlar. Sonra alırlarsa Yorkie ebeveynleri , havlamayı seven bir yavru bekleyin. Daha küçük paketler halinde de gelebilirler. Minyatür Yorkie .


Pomchi

Pomchi

Irklar: Chihuahua ve PomeranianBu Chihuahua ve Pomeranian karışımı birkaç farklı isimle tanınabilir: Chi-Pom, Chiapom veya Pomchi. Canlı ve mutlu bir yavru ve oldukça neşeli olabilirler! Çocuklarla iyi geçinirken, kolayca yaralanabilen küçük ve kırılgan vücutları nedeniyle gözetimsiz bırakılmamalıdır. Pomchi'nin büyük, etkileyici gözleri ve çok ince bir kemik yapısı olması muhtemeldir.

Chihuahua alçakgönüllü olabilir ve bir şey onları üzüyorsa veya üzüyorsa ses çıkarmaktan ve hatta kıstırmaktan korkmaz. Pomchi de bu eğilimi miras alabilir, bu nedenle bir Pomchi'yi bozmamak, onlara uygun pozitif eğitim ve sınırlar vermek önemlidir. Tabii ki, Pomchi'nizin kucağınıza girmesine izin vermelisiniz - en sevdikleri yerlerden biri!


Bichonaraniyen

Bichonaraniyen

Irklar: Bichon Frise ve PomeranianBu Bichon Frise ve Pomeranya karışımı zeki ve özverili bir arkadaştır. Bu küçük köpek, her iki ebeveyn ırkının da oldukça yüksek bakım katlarına sahip olması nedeniyle sık sık tımar gerektirecektir. Genel olarak, siz Bichonaranian her iki ebeveyn ırkın özelliklerini de benimseyeceksiniz, ancak hangisinin hakim olacağı tamamen şansa bağlı.

Bichonaranian hem apartman dairesinde hem de ev ortamlarında iyi iş çıkarır ve onları bir uyarlanabilir arkadaş her türlü yaşam durumu için. Kendilerini çok özveriler ve tercihen kucağında dinlenirken veya oyun oynarken sahiplerinin yanında olmanın tadını çıkarırlar! Bir Bichonaranian'ın yiyecek alımını ve egzersizini izlemek önemlidir, çünkü bu cins kolayca aşırı kilolu hale gelebilir.


Pompoo

Pompoo

Irklar: Minyatür Kaniş ve Pomeranian

Pomerdoodle olarak da bilinen Pompoo, popüler Kaniş karışımı Minyatür Kaniş ve Pomeranyalı arasında. Kasıtlı olarak Standart Kaniş ile karıştırılmış bir Pomeranian bulmak nadirdir, bu nedenle bu yavru muhtemelen küçük bir cins olacaktır. Bu tatlı köpek, onları çocuklarla iyi geçinen mükemmel bir aile köpeği yapan güler yüzlü, dışa dönük doğası ile bilinir.Pompoo, zıplayırken yüzünüze kesinlikle bir gülümseme koyacak kendine güvenen bir cinstir. Güzel, kalın, kabarık bir paltoyla oldukça muhteşem görünecekler. Bu karışım memnun etmek için çok heveslidir ve kolayca eğitilebilir olacaktır. Utangaç olabilirler ve bu nedenle yabancılardan biraz korkabilirler, ancak bol miktarda sosyalleşme ve yeni insanlara ve ortamlara giriş bu konuda yardımcı olacaktır.


Nar

Nar

Irklar: Beagle ve Pomeranian

Pomeagle ile tanışın! Bir Beagle ve bir Pomeranian arasındaki enerjik bir çapraz. Bu meraklı türün çok yüksek bir av sürüşü var Beagle ebeveyn ırkından miras ve kovalamayı sever. Bu nedenle, kedilerin veya diğer küçük hayvanların bulunduğu evlerde iyi sonuç vermeyebilirler. Bu cins için boyutlar değişebilir, ancak genellikle oldukça kompakttırlar ve uygun egzersiz yapılırsa bir apartman ortamında mutlu bir şekilde yaşayabilirler.

Hangi ebeveynin bir Pomeagle cinsine daha çok benzeyeceği tamamen şans eseri. Kesin olan şey, bu köpeğin çok sadık bir cins olacağıdır. Bu aynı zamanda, ayrılık kaygısından muzdarip olabilecekleri ve ihmal edilirlerse oldukça sıkıntılı olabilecekleri için uzun süre yalnız bırakılmamaları gerektiği anlamına gelir. Doğru bir şekilde sosyalleştiğinde, Pomeagle harika ve eğlenceli bir aile köpeği olacaktır.


Peek-A-Pom

Peekapom

Irklar: Pekingese ve Pomeranian

Pominese olarak da bilinen Peek-A-Pom, bir Pekingese ve bir Pomeranian'ın karışımıdır. Bu cins, bu listedeki diğerlerinden daha bağımsız olabilir. Eğitilmesi zor görülmese de, bu cesur özellik onları biraz inatçı yapabilir ve sabırlı ve tutarlı bir eğitim gerektirecektir.

Peek-A-Pom, hem tımar hem de egzersiz gereksinimleri ile çok az bakım gerektirir. İyi ayarlanmaları için çok az aktivite gerektirirler ve tüyleri hipoalerjenik olarak kabul edilir - alerjisi olanlar için harika bir haber! Peek-A-Pom çok küçük bir köpektir. Küçük çerçeveleri nedeniyle, küçük çocuklar için uygun bir arkadaş olmayabilir, ancak daha büyük çocuklar ve yalnızca yetişkin aileler için harika bir şefkatli ve sadık arkadaş olabilirler.


Pomston

Pomston

Irklar: Boston Terrier ve Pomeranian

Pomston olarak bilinen bu Boston Terrier ve Pomeranian karışımı, canlı ve sevimli küçük melez köpek . Çok aktifler ve çocuklarla oynamayı çok seviyorlar, bu da onları mükemmel bir aile köpeği yapıyor. Genellikle 7 ila 15 pound ağırlığındadırlar ve minimum kırıcılar, apartman sakinleri veya sınırlı alana sahip olanlar için harika bir haber. Oldukça aktifler ve bol miktarda zihinsel ve fiziksel uyarımla gelişirler.

Pomston, uzun süre yalnız bırakıldığında iyi sonuç vermiyor ve onlara arzuladıkları ilgiyi sağlayabilecek bir aile için daha uygun. Sadakatleri ve zekaları ile tanınırlar. Bu niteliklerin her ikisi de onları çok eğitilebilir ve sadık bir arkadaş yapar.


Poshie

Poshie

Irklar: Shetland Sheepdog ve Pomeranian

Poshie, bir Shetland Çoban Köpeği ve Pomeranyalı . Sheltie Pom olarak da bilinen bu büyüleyici karışım, genellikle küçük ila orta boy bir köpektir. Kalın, çift kat spor yapmaları muhtemeldir, ancak Sheltie veya Pomeranian ebeveynlerinin özelliklerini tercih ederlerse bu 50/50 bir şans. Bu karışım harika bir arkadaşlık köpeği olsa da, biraz da bağımsız bir galibiyet serisi var. Bu, bu listedeki diğer birçok karışımın eğilimli olduğu ayrılık kaygısından muzdarip olma olasılıklarının daha düşük olduğu anlamına gelir.

Poshie, yüksek enerjili bir yavrudur, onlardan aldıkları bir özelliktir. Shetland çoban köpeği ebeveyn . Bu, bol miktarda egzersize ve zihinsel uyarılmaya ihtiyaç duyacakları anlamına gelir ve mükemmel bekçiler olarak bilinirler. Bunun nedeni, yabancılara karşı dikkatli olmaları ve alarmı çalmaktan korkmamalarıdır. Poshie çok zeki bir köpektir. İnatçı doğalarının üstesinden gelmek zaman ve sabır gerektirebilir, ancak anladıklarında çok hızlı öğrenirler ve itaat eğitimi ile başarılı olurlar.


Cockeranian

Cockeranian

Irklar: İngiliz Cocker Spaniel ve Pomeranian

Çok popüler iki köpek arasındaki bu karışım, İngiliz Cocker Spaniel ve Pomeranian, harika bir şekilde hoş bir yavru doğuracağından emin! Cocker-Pom olarak da bilinen Cockeranian, iyi görünümden yoksun değil. Bu küçük ila orta boy cins, muhtemelen bir Pomeranian'ın çift katını bir cocker spaniel kulaklarıyla spor yapacak. Ceketlerini korumak için oldukça fazla çaba gerekir ve bu, herhangi bir potansiyel benimseyen tarafından dikkate alınmalıdır.

Cockeranian eşit derecede enerjik oyun arkadaşıdır ve sadık köpek . Bu, bu cinsle her iki dünyanın da en iyisini elde etmek zorunda olduğunuz anlamına gelir. Bununla birlikte, oldukça seslidirler ve uygun şekilde sosyalleştirilmedikleri ve eğitilmedikleri takdirde uygunsuz havlama alışkanlıkları geliştirebilirler. Bununla birlikte, iyi haber şu ki, bu cins çok eğitilebilir, memnun etmeye istekli ve son derece sevgi dolu.


PapiPom:

PapiPom

Irklar: Papillon ve Pomeranian

Pappom, Pomillon veya PapiPom - Bu hayranlık uyandıran ve tatlı küçük karışım için hangi ismi seçmek istediğiniz size kalmış. PapiPom, Papillon ve Pomeranian ile karıştırılmış kıvrımlı bir kucak köpeğidir. Küçük ve ince kemikli olacaklar, ancak bir Papillon'a mı yoksa bir Pomeranian'a mı daha çok benzeyeceklerini söylemek zor.

Çok olduğu biliniyor nazik ve meraklı PapiPom ayrıca ilgi odağı olmayı sever ve sürekli olarak aile faaliyetlerine dahil edildiğinde büyür. Bu karışımın eğitilmesi orta derecede kolaydır. Biraz inatçı olabilirler ve kolayca 'küçük köpek sendromu' geliştirebilirler. Bununla birlikte, eğer onlara sıkı ama nazik ve tutarlı bir eğitim verilirse, iyi huylu ve sadık bir arkadaş olarak gelişeceklerdir.


Pom-A-Nauze

Pomanauze

Irklar: Schnauzer ve Pomeranian

Bu canlı karışım bir Scheranian, Pomanauzer ve Schnauzeranian olarak bilinir. Amaçlarımız için, bu Mini Schnauzer ve Pomeranian karışımı olarak adlandıracağız. Pom-A-Nauze . Bu, 3 ila 15 kilo arasında olan küçük bir yavru, ancak bu onların küçük bir kişiliğe sahip oldukları anlamına gelmez.

Hem sevecen hem de sosyal oldukları biliniyor ve yalnızca yetişkin ailelere mükemmel bir katkı sağlıyorlar. Küçük yapıları ve kırılgan vücutları nedeniyle, bu küçük cinsi küçük çocuklu aileler için önermiyoruz. Bununla birlikte, küçük hayvanları nazikçe nasıl idare edecekleri öğretilen daha büyük çocuklar, mükemmel arkadaş Pom-A-Nauze için. Bu, sadece sizinle zaman geçirmek isteyen harika, zeki ve özenli bir karışım!


Şiranyalı

Şiranyalı

Irklar: Shih Tzu ve Pomeranian

Karıştırmakla ne elde edersin düşük enerji hala Sevgi dolu Shih Tzu ve bir Pomeranian? Peki, kime sorduğunuza bağlı. Bir Pomshi, Shih-A-Pom, Pom-Tzu veya bir Shiranian, bu muhteşem yoldaş melezi için kullanılan isimlerdir. Shiranian genellikle 4 ila 15 pound ağırlığındadır, ancak genellikle bu ölçeğin daha küçük ucuna düşer.

Birçok Şiranyalı, sahiplerinin bu melezden beklediği, dost canlısı ve zeki kişilikler sergiliyor. Çok şefkatlidirler ve en sevdikleri insanların arkadaşlığından zevk alırlar. Çok uzun süre yalnız kalırlarsa endişeli ve sıkıntılı olabilirler. Bu nedenle aile içinde öncelikli hale getirilmelidir. Genellikle sessiz bir köpektirler ve bu listedeki diğerleri kadar sık ​​havlamaya meyilli değildirler. Shiranian, onlara arzuladıkları ve hak ettikleri sevgiyi vermeye istekli bir aile için mükemmel bir arkadaş olabilir!


Cavapom

Cavapom

Irklar: Cavalier King Charles Spaniel ve Pomeranian

Cavapom bir sevecen melez ve bir üremenin sonucu Cavalier King Charles Spaniel ve bir Pomeranian . Orta derecede enerji seviyeleri ile oyuncu ve sevgi doludurlar. Bu küçük köpek zeka ve kişilik bakımından büyük. Olumlu pekiştirme ile kolayca eğitilirler ve neşeli ve arkadaşça tavırlarıyla sizi gülümsetmeye devam ederler.

Küçük boyutları ve kırılgan kemik yapıları nedeniyle, Cavapom Kazara çok sert oynayabilecek küçük çocuklarla gözetimsiz bırakılmamalıdır. Diğer küçük canlılar ve kuşlar için bir av sürüşü vardır ve bu nedenle tasmalarla dolaşmalarına izin verilmemelidir. Cavapom çok uyumlu bir yavrudur ve bolca ilgi ve şefkat gösterildikleri sürece apartman kurulumlarına iyi uyum sağlar.


Dameraniyen

Dameraniyen

Irklar: Dachshund ve Pomeranian

Dachshund popüler olarak kullanılır tasarımcı köpek yetiştiriciliğinde, tabii ki, bu listede Dameranian olarak bilinen bir Dachshund ve Pomeranian melezimiz var. Bu melez aynı zamanda Pom-Dach ve Pomaweenie olarak da bilinir. İkincisi, Dachshund'un sevgiyle kullandığı takma ad nedeniyle ortaya çıktı: Wiener köpeği. Bu küçük ila orta boy yavru çok sevimli ve büyük olasılıkla tek bir kişiyle yoğun bir şekilde bağ kuracak. Bir Dameranian'ı tüm aile için evcil hayvan olarak evlat edinmek istiyorsanız, bu dikkate alınmalıdır.

Dameranyan'ın genel olarak giden ve dostane bir mizacı olacaktır. Diğer insanlarla ve hayvanlarla iyi anlaşırlar, ancak bazen biraz bölgesel olabilirler. Havlamaya eğilimlidirler ve uzun süre yalnız bırakılırlarsa sıkıntıya girebilirler. Bir hayvanla yakın bir bağ kurmak, büyük olasılıkla Dameranian'la yaşanacak harika bir deneyim. Bununla birlikte, iyi uyum sağlamalarına yardımcı olmak için diğer insanlara ve uyarıcılara yine de bir Domeranyalı tanıtmalısınız.


Fransız Pomerdog

Fransız Pomerdog

Irklar: Fransız Bulldog ve Pomeranian

Fransız Pomerdog, bir Fransız Bulldog ve Pomeranian . Bu melez küçüktür, az bakım gerektirir ve apartman dairelerinde yaşayan köpek severler için ideal bir seçimdir. Fransız Pomerdog'un çok fazla alana ihtiyacı yoktur ve sınırlı alanla gelişebilir! Genel olarak, paltoları, özellikle de Pomeranian ebeveynlerinin yoğun ve kabarık tüylerini miras alırlarsa, ağır bir şekilde dökülür.

Her iki ebeveyn ırkın da olduğu bilinmektedir inanılmaz sadık arkadaşlar . Genelde mutlu bir eğilime katılırlar, ancak bazen alıngan bir yön gösterebilirler. Pek çok Pomeranyalı gibi, bu karışım da hükmetme arzusuna sahip olabilir ve kolayca 'küçük köpek sendromundan' muzdarip olabilir. Bu karışımın küçük ve sevimli olması, onlara sınırlar ve düzenli eğitim verilmemesi gerektiği anlamına gelmez. Uygun yapı verildiğinde, bu küçük yavru büyüyecek!


Maltipom

Maltipom

Irklar: Malta ve Pomeranian

Malitpom, iki sevilen oyuncak türü ile karıştırılır: Malta ve Pomeranya . Her iki ebeveyn ırkının da havlama eğilimi olduğu için, muhtemelen ellerinizde sessiz bir yavru köpek olmayacak. Bununla birlikte, aynı zamanda çok nazik, tatlı ve özverili bir arkadaşınız olacak. Bu uyarı köpeği küçük olacak, ancak onlara bunu söylemeyin! Onların akıllarında, büyüklük onların cesaretlerini etkilemiyor. Bu cesaret, daha büyük köpekler etrafında izlenmelidir. Çok uyanıktırlar ve mükemmel bir bekçi olarak hizmet edebilirler.

Biz tavsiye etmeyin Çok kırılgan oldukları ve kaba bir şekilde kullanıldıklarında kolayca sıkıntıya girebilecekleri için küçük çocukların olduğu bir eve bir Maltipom yerleştirmek. Maltipom da muhtemelen yabancılardan şüpheleniyor ve ailelerini savunuyor, ancak genç yaşlardan itibaren sosyalleşmek yardımcı olabilir.


Pom

LaPom

Irklar: Lhasa Apso ve Pomeranian

La Pom bir akıllı ve istekli karışım bir Lhasa Apso ve Pomeranian arasında. Bu küçük köpekler genellikle 7 ila 15 pound ağırlığındadır. Yüksek zekaları ve memnun etme istekleri nedeniyle, La Pom hem çeviklik hem de itaat konusunda başarılı olan çok eğitilebilir bir türdür. Sağlıklı ve bakımlı tutmak için sık sık tımar gerektiren bir çift kat sporu yapmaları muhtemeldir.

La Pom'da gevşek tavır ve oynamaktan zevk alırken, en çok insanlarıyla sıkı sıkıya dolaşırken mutlu olurlar. Uzun süreli ayrılıklar, bu karışım için özellikle rahatsız edici olabilir. Herhangi bir potansiyel evlat edinen, La Pom'larını ailenin bir parçası yapmaya ve onlara büyük ilgi göstermeye kendini adamalıdır!


Son düşünceler

Pomeranian karışımları, küçük Pomeranian için baskın özellikler olan kompakt boyutları ve cesur kişilikleri nedeniyle harika arkadaşlar olabilir. Taşınabilir, küçük yaşam alanlarına uyarlanabilen ve boyutu küçücük ancak kişiliği eksik olmayan bir yavru arıyorsanız, Pomeranian karışımları sizi bekliyor!

Kâr amaçlı yetiştiricilere başvurmadan önce yerel barınaklarınıza ve kurtarma organizasyonlarınıza danışmanızı öneririz. Birçok Pomeranya karışımı, sonsuza dek aileleri için evleri sevmeye ve barınaklarda beklemeye çaresizce ihtiyaç duyuyor. Kurtarma, hem evlat edinen hem de köpek için inanılmaz derecede ödüllendirici bir deneyim olabilir!

Yorumlar