Büyük ve Küçük Yavrular İçin En İyi Köpek Tırnak Öğütücüler: 2020 İncelemeleri

Büyük ve Küçük Yavrular İçin En İyi Köpek Tırnak Öğütücüler: 2020 İncelemeleri

Dünyanın en iyi hislerinden biri mi? Köpeğin sana doğru koşuyor ve sana sarılıyorum . En kötü duygulardan biri mi? Uzun, keskin tırnakları midenize, kollarınıza, bacaklarınıza ve vücudunuzun diğer hassas kısımlarına saplanır.

Bu sadece eğlenceli değil, aynı zamanda bir yavru sahibi olmanın sevincini de ortadan kaldırıyor. Ancak, son yıllarda yeni yenilikler piyasaya çıktı. Artık köpek sahiplerinin kullanabileceği bir dizi yeni alet var - hangi ürünleri alacağınızı biliyorsanız, köpek tırnaklarını kesmeyi çocuk oyuncağı haline getiriyor.Bazıları diğerlerinden daha iyi çalışıyor, bu yüzden bu listeyi derledi Her bütçe için en iyi köpek tırnak öğütücülerinden (düzelticiler veya kesiciler değil). Aşağıda favorilerimize 'bir bakışta' ve ardından her birinin daha ayrıntılı bir dökümüne bakıyoruz. Hadi kazalım.

Bir Bakışta: Favori Köpek Tırnak Öğütücülerimiz

7300 Köpekler İçin Çivi Öğütücü
Bizim Puanımız

En iyi değeri

7300 Dremel AletiChewy.com'da görüntüle
Casfuy Köpekler İçin Tırnak Öğütücü
Bizim Puanımız

En popüler

Casfuy Tırnak Öğütücü

Amazon.com'da görüntüleyin
Hertzko
Bizim Puanımız

Bütçe SeçimiHertzko Elektrikli Öğütücü

Amazon.com'da görüntüleyin

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri yorumları alabileceğiniz Chewy.com veya Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Köpek Tırnak Anatomisi

Köpek Tırnak Anatomisi

Köpek tırnakları, insan tırnaklarına kıyasla. Şu anda tırnağınıza bakarsanız, beyaz tırnağı ve altındaki etli pembe kısmı göreceksiniz. Tırnak kendisine tırnak plağı, pembe kısım ise tırnak yatağı olarak adlandırılır.

siyah alman çoban yavruları

Tırnaklarınızı aceleyle kestiyseniz, anlarsınız tırnak plağını kesmek acıyor tırnak yatağına çok yakın, çünkü ikincisi hassas sinir uçlarını tutuyor. Beyaz kısım herhangi bir sinir ucu içermez, ancak etli alt kısım tırnakları beslemek için kan kaynağını tutar.

Aynısı köpekler ve tırnakları için de geçerlidir. Köpek pençesinin beyaz kısmı sinirsiz tırnağıdır ve hassas bölge kan damarlarıdır. hızlı aradı.

Çabuk vurursanız köpeğiniz ciyaklayacak veya kıvrılacak. Çabuk kesmek kan bile çekebilir, bu da köpeğinizin gelecekte tırnak kesiminden korkmasına neden olabilir.Bu nedenle, köpeğinizin tırnakları beyazsa, çabuk görmek için iyi aydınlatılmış bir alanda olduğunuzdan emin olun veya köpeğin pençesini ışığa doğru tutun. Köpeğinizin tırnakları koyu renkse, hızlı olanı deneme yanılma yoluyla bulmanız gerekir.

Köpeğinizin Tırnaklarını Düzeltme

Tırnaklar Kesilen Köpek

Sen yapmazsın Sahip olmak -e köpeğinizin tırnaklarını düzeltin tıpkı tırnaklarınızı kesmeniz gerekmediği gibi. Ancak genel rahatlık, sağlık ve güvenlik için en iyisi köpeğinizin tırnaklarını kesmek olacaktır.

Ayak tırnaklarınızı, parmaklarınızın altında kıvrılacak kadar uzun süre kesmediğini hayal edin. Yürümek acı verirdi çünkü çivi her adımda hassas tırnak yatağına bastırırdı.

Sadece bu değil, senin ayak parmakları takılırdı rastgele hareketler veya ayağınızda, ayak parmaklarınızda veya ayak bileklerinizde olası hasar anlamına gelebilecek rastgele halı iplikleri, küçük kökler, kaldırım çatlakları ve dünyadaki sayısız diğer rahatsızlıklar üzerinde.Diğer bir neden estetiktir. Bazı sahipler, kesilmiş köpek tırnaklarının görünümünü tercih eder. Köpeğiniz kapılara, halıya veya diğer ev eşyalarına sürtünürse tırnaklarını kesmek de eve verilen zararı azaltabilir. Ayrıca çizilme ve cildin kırılma olasılığını da azaltırsınız.

Vahşi doğada, bir köpek çok fazla yürümekten doğal olarak tırnaklarını eğiyor, ancak çoğu zaman evcil bir köpekle aynı lükse sahip değiller. Evcil köpekler çok daha hareketsizdir, bu nedenle tırnakları pençe yastığının yakınında kıvrılıncaya kadar uzar.

Dremel Öğütücüye Genel Bakış

Çivileri Bilenen Köpek

Köpek tırnakları için en modern Dremel öğütücüler, sahiplerin yavrularının tırnaklarını kesmesine olanak tanır hızlıca kesme korkusu olmadan . Esasen, köpek tırnakları için bir Dremel, köpeğin tırnağını tamamen kesmek yerine törpülemek için konsantre bir zımpara kağıdı gibidir. Sahibi, öğütücüyü köpeğinin tırnağına bastırdı ve keskin kenarlı tırnağın aksine pürüzsüz bir tırnak kenarı oluşturdu.Bir dizi düzelticiden hızlı kesmenin aksine, köpek tırnağını aşındırmak daha fazla zaman alır. Sahipler, çabuk gitmeden önce köpek tırnağını yuvarladıklarından ve düzleştirdiklerinden emin olmak için daha uzun süreyi beğenebilirler. Diğerleri, harcanan uzun zamandan hoşlanmayabilir. Sizin veya köpeğinizin Dremel'den hoşlanması tercihinize bağlıdır.

Artıları: Bir dremel taşlama makinesinin kullanılması, pürüzsüz ve yuvarlak tırnaklar oluşturur. Çiviye ulaşmadan önce nerede durduğunuzu kontrol etmek kolaydır. İnce veya kalın tüm tırnaklarda işe yararken, kesme makineleri kalın tırnaklarda da işe yaramaz. Sürekli olarak da kullanılabilir.

Eksileri: Bir dremel satın almak, bir dizi standart düzeltici almak kadar ucuz değildir. Hala uygun fiyatlı, ancak 'ucuz' değil. Kullanmak için elektrik gerektirir ve uzun süreli kullanım sırasında ısınabilir; bu, yavrularınız rahatsızlık belirtileri gösteriyorsa izlenmeye değer. Ayrıca saçlarınızı pençelerinden uzak tutmanız gerekecek ve bir deshedder kullanarak bu iş için tercih edilir.


Satın Alma Rehberi ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yavru köpeğiniz üzerinde çalışmak için bir çivi değirmeni satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken birkaç şey var. Aşağıdaki faktörlerden herhangi birine bakarken bir hata yapmak, kullanmadığınız bir şeyi satın aldığınız yere veya yavrularınızın, tırnaklarını kesmeye çalıştığınızda çok korktukları için kullanmanıza izin vermeyeceği sonucuna varabilir. Bu nedenle, köpeğiniz için doğru dremel'i seçmenin tüm yönlerini dikkate aldığınızdan emin olmanız önemlidir.Gürültü Düzeyleri

Maliyetten önce bakılması gereken en önemli faktör gürültü seviyesidir. Bu, bir tırnak öğütücünün yavrularınız için işe yaramamasının en büyük nedenidir. Köpeğiniz kolayca ürkerse, bütün bir öğütme seansı boyunca hareketsiz oturmasını sağlamak gerçekten zor olabilir. Bu nedenle gürültü, en öncelikli olmanız gereken bir şeydir.

Ayarlanabilir Hızlar

Yavru köpeğinizin tırnağını ışık hızında öğütmeye gerek yok! Ayrıca, ayarlanabilir bir hız ayarına sahip çoğu taşlama makinesinin hız düştükçe gürültüsü de düşecektir. Ayarlanabilir bir hız seviyesine sahip olmak, hem gürültüde hem de köpeğinizin öğütme sırasında yaşadığı rahatlık düzeyinde bir fark yaratabilir.

Dremel Bit Malzemesi

Çoğu döner aletin biraz zımpara tamburu malzemesi ile kaplı olacaktır. Bu, siz taşlarken çiviyi nazikçe yırtıp, yavru tırnağınızın tırnağını tam olarak kırpmak yerine, eğer tırnak kesme konusunda tecrübesizseniz, köpeğinizin çabuk yaralanmasına neden olma olasılığı çok daha yüksektir.

Pil ömrü

Öğütücünüzün sürekli fişe takılması gerekiyor mu? Özellikle köpeklerinizle seyahat etmeyi seviyorsanız, düşünmeniz gereken bir şey bu. Evden uzakta çok zaman geçiriyorsanız, pil ömrünü hesaba katmanız önemlidir, böylece evden uzaktayken köpeğinizin tırnaklarını kesemezsiniz.

köpek şampuanı önerisi

Köpekler İçin En İyi Tırnak Öğütücüler

Doğru tırnak öğütücüyü bulmak, birçok nedenden dolayı zor olabilir. En önemlisi, köpeğinizi kullanırsanız korkutabileceği gerçeğidir, bu nedenle köpeğiniz için doğru tırnak öğütücüyü bulmak son derece önemlidir. Dremel kullanmak her yavru için bir seçim değildir ve endişeli bir köpeğiniz varsa, geleneksel tırnak makası ile daha iyi olabilir.

Bununla birlikte, diğerlerinin üzerinde kafalar ve pençeler olan birkaç öğütücü var. En sevdiğimiz öğütücülerimize bir göz atalım ve her birini neden sevdiğimizin nedenlerini inceleyelim.


Dremel Evcil Hayvan Bakım Aleti

7300 Köpek Tırnak Değirmeni
 • Son derece hafif.
 • Esneklik için Dremel kafasını açın.
 • Bütçe dostu.
 • Çift hızlar.
 • Düşük gürültü frekansı.
 • 60 kumlu kum tamburu.
 • Zımpara tamburu değiştirilebilir.
Chewy.com'da görüntüle

Bakın, her şeyi başlatan öğütücü. Dremel, makasları toz içinde bırakarak elektrikli çivi taşlama yapan ilk şirketlerden biriydi. Ürünlerini geliştirmek ve onu köpek ve köpek sahipleri için mümkün olan en iyi hale getirmek için daha fazla zamanları oldu.

Bu bakım aleti, pille çalışan motor ve köpeğinizin tırnaklarını törpülemek için 60 kumlu zımpara tamburundan oluşur. İki dönüş hızına sahiptir (temelde hızlı ve yavaş), böylece daha yavaş hızda yumuşatmadan önce köpeğinizin tırnaklarının uzunluğunu hızlı bir şekilde törpüleyebilirsiniz.

Kablosuz kullanım, köpeğinizin tırnaklarını garajda, arka bahçede veya küvette kesmenizi sağlar. Hızlıya ne kadar yaklaştığınızı izlemek için bol miktarda alan sayesinde, köpeğinizin ayak tırnaklarını hızlı bir şekilde kesme şansı azaltarak güvenli ve insanca bir şekilde kesebilirsiniz.

Diğer köpek tırnak makası taşlama makinelerinden biraz daha pahalıdır, ancak bu Dremel tarzı köpek tırnağı kesme aleti piyasadaki en iyilerden biridir. Kullanımı hızlı, kolay ve güvenlidir ve dayanıklı yapısı sayesinde bu aleti birden çok köpek için ve uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Severiz bu dremel'in hızlı, güvenli ve verimli bir şekilde bir köpeğin tırnaklarını törpüleyebileceği. Şarj edilebilir ve maksimum taşınabilirlik için çıkarılabilir bir pili vardır. Kalın ve ince köpek tırnaklarında kullanılabilir. Kedilerde kullanmak da güvenlidir. Saç kesme makinelerinden korkan köpekler için harikadır ve nadiren tırnağı hızlı bir şekilde kesecek kadar alçalırsınız.


INVENHO Pet Tırnak Öğütücü

Ivenho Köpek Tırnak Öğütücü
 • Elmas bileme makinesi.
 • Her büyüklükteki köpeklerde kullanılabilir.
 • Düşük gürültü.
 • Düşük titreşim.
 • İki farklı hız.
 • Bütçe dostu.
 • Kolay şarj edilen USB kablosu.
Amazon.com'da görüntüleyin

Senin köpeğin mi yüksek sesler etrafında paniklemek ? INVENHO evcil hayvan çivi değirmeni sizin için doğru öğütücü olacaktır. Öğütücü, neredeyse ihmal edilebilir 40 desibel titreşimleriyle piyasadaki en sessizlerden biridir. Bu onu harika bir seçim yapar yaşlı köpekler .

Bunu perspektif haline getirmek için, standart bir elektrikli diş fırçası etrafta 50 - 60 desibel Eğer köpeğinizin etrafında dişlerinizi fırçalayabiliyorsanız, bu tırnak öğütücüyü kullanabilirsiniz.

Pakette bulunan taşlama çarkı, elmas kesmeye yetecek kadar güçlüdür, bu nedenle nadiren değiştirilmesine ihtiyaç duyarsınız. Ancak, yalnızca ekstra önlem için, INVENHO orijinalini kaybetmeniz veya kırmanız durumunda satın aldığınızda fazladan bir taşlama diski içerir.

Şarj edilebilir bir USB pille, bu elektrikli tırnak öğütücü, taşınabilir bir şarj bankası kullanıyorsanız evde veya hareket halindeyken kullanılabilir. Rahatlığınız için USB kablosu dahildir, böylece her zaman özel bir köpek çivi değirmeni kablosuna sahip olursunuz.

Öğütücü, çeşitli tırnak kalınlıkları, boyutları ve uzunlukları olan çeşitli köpekler için kullanılabilir. Bu INVENHO köpek çivi değirmeni, taşlama çarkının üstüne gitmek için bir ataşman içerir, bu da küçük bir köpeğin tırnaklarını küçük açıklıkla (taşlama çarkının yan tarafındaki bir pencere gibi), taşlama çarkının düz tepesiyle kesmeyi kolaylaştırır. orta boy köpekler için ve köpek 50 pound'un üzerindeyse tamamen kapalı.

Farklı boyutlarda birden fazla köpeğiniz varsa, hepsi için aynı tırnak öğütücüyü kullanabilirsiniz. Yüksek kaliteli yapısı ve uzun ömürlü pili ile INVENHO evcil hayvan tırnak değirmeni, evcil hayvanlarınıza yıllarca dayanabilir.

Severiz Bu öğütücü, gürültüden hoşlanmayan köpeklerin kendilerini rahat hissetmelerini sağlamak için sessiz bir motora sahip. Bir USB şarj kablosu içerir ve birden fazla dosyalama hızına sahiptir, bu da yavru köpeğiniz korkmaya başlarsa geri çevirmeyi kolaylaştırır.


Hertzko Elektrikli Pet Tırnak Öğütücü

 • Bütçe dostu.
 • Her büyüklükteki köpekler için özelleştirilebilir tırnak bağlantı noktaları.
 • Sessiz motor.
 • Kolay temizlenir.
 • Düşük titreşim.
 • USB uyumlu şarj.
 • Çıkarılabilir kapak.
Amazon.com'da görüntüleyin

Hertzko, uygun fiyatlı, etkili ve kullanımı güvenli en iyi tırnak taşlama makinesini üretti. Elmas Uç Öğütücü ile, yanlışlıkla köpeğin içini hızlı bir şekilde kesmek konusunda endişelenmenize gerek kalmaz, bu da tırnak kesme seansları sırasında ağrı veya yaralanma riskini azaltır.

Köpeğinizin tırnaklarını nasıl keseceğiniz konusunda size esneklik sağlayan öğütme yuvalarının üç boyutu vardır. Dewclaw veya daha küçük cins köpekler için küçük tırnaklar için küçük ve orta açıklıklar vardır. Orta açıklıklar, kunduzlardan daha büyük köpekler için daha uygundur ve büyük köpek tırnaklarını kolayca kesmek için tüm örtü çıkarılabilir.

Hertzko motor, düşük hacim ve titreşim sağlayacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Yüksek seslere veya tuhaf hislere duyarlı köpekler bu öğütücüyü kullanırken kendilerini daha rahat hissedebilirler. Köpeğinizin öğütücüyü yine de rahatsız edici bulma ihtimali var. Ancak, düşük titreşim ve gürültü, eğlenme şansınızı en üst düzeye çıkarır.

Taşınabilir ve kullanımı kolay, bu köpek değirmeni seyahat ederken, kamp yaparken veya evde kullanabilirsiniz. Şarj edilebilir ve hatta hayatınızı biraz daha kolaylaştırmak için bir USB kablosu içerir.

Son olarak, bu Hertzko köpek çivi değirmeni, taşlama çarkı gövdeden ayrıldığı için temizlenmesi çok kolaydır. Basitçe biraz soğuk su altında çalıştırın ve bir sonraki köpek tırnağı kesme seansı için kullanmaya hazırsınız.

Severiz Bu öğütücünün hacmi ve titreşimi düşüktür. Bu, ürkek köpekler için işi kolaylaştırır. Uygun maliyetli, temizlenmesi ve depolanması kolaydır. Ayrıca, hareket halindeyken şarj etmek için uygun olan bir USB kablosuyla da şarj edilebilir.


I-pure Köpek Tırnak Öğütücü

iPure Köpek Tırnak Öğütücü
 • Her boyutta köpek için farklı portlar.
 • Ağrısız taşlama.
 • Son derece sessiz.
 • USB şarj uyumlu.
 • Hafif tasarım.
 • Pirinç iç parçalar uzun ömür sağlar.
 • Ayrıca makaslarla birlikte gelir.
Amazon.com'da görüntüleyin

2019'da yükseltmelerden geçen güçlü tasarımla, I-Pure'un size piyasadaki en iyi tırnak taşlama teknolojisini vereceğini biliyorsunuz. Yeni yenilenen motor, yüksek kaliteli bir pirinç şafta sahiptir, bu da dakikadaki dönüşleri arttırır ve dosyalama işleminin daha hızlı yapılmasını sağlar.

I-Pure aynı zamanda her büyüklükteki evcil hayvan için de uygundur. İki hızda, çiviyi hızlı bir şekilde taşlayabilir ve daha yavaş bir hızda yeniden şekillendirebilirsiniz. Ayrıca, köpeği hızlıca vurmadığınızdan emin olmak için daha yavaş gidebilir veya zaman kazanmak isteyen tecrübeli bir köpek budama uzmanıysanız hızlı ilerleyebilirsiniz.

Motor sessiz ve güvenlidir; bu, köpeğinizin ayaklarının elle tutulmasını sevmiyorsa veya yüksek seslerden hoşlanmıyorsa daha rahat hissetmesini sağlayan gürültü azaltma anlamına gelir. Girin, çıkın ve bunu yaparken olabildiğince az gürültü yapın.

Son olarak, I-Pure köpek tırnak değirmeni, şarj edilebilir pili için bir USB kablosu ve ürün için bir yıllık garanti ile birlikte gelir. Herhangi bir nedenle ürünü beğenmezseniz,% 100 para iade garantisi veya değiştirme için iade edebilirsiniz.

Severiz Bu öğütücü, köpeklerin ürkmesini önlemek için sessiz bir tasarıma sahip. Her ebat ve kalınlık için kullanılabilir. Daha hızlı veya daha yavaş çivi taşlama için iki dönüş hızı ile donatılmıştır. Ücretsiz bir kesme ve dosyalama makinesi ile birlikte gelir maksimum bakım için . Ayrıca ücretsiz bir yıllık garanti ve% 100 para iade garantisi vardır.


Casfuy Köpek Tırnak Öğütücü

 • Popüler seçim.
 • Çift hız anahtarı.
 • Farklı boyutlarda taşlama portları.
 • Şarj edilebilir ve taşınabilir.
 • Pil 3 saat dayanır.
 • Düşük gürültü.
 • Düşük titreşim.
Amazon.com'da görüntüleyin

Bir başka harika, yüksek kaliteli köpek tırnak değirmeni Casfuy'dan. Etkili ve hassas düzeltme, köpeğinizin tırnaklarını istediğiniz gibi şekillendirmenizi sağlar. Bunları yuvarlak kenarlar, keskin olmayan uçlar veya başka bir estetikle şekillendirebilirsiniz.

Elmas Uç Öğütücü, köpek tırnakları için en iyi, en güvenli taşlama deneyimini sunar. Bu şekilde, çabucak kesmek ve köpeğinizi incitmek konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. İki vitesli, köpeğinizin tırnak kesme deneyimi için size en fazla kontrolü verir. Yavru köpekler için yavaş hızı ve yetişkin köpekler için daha yüksek hızları kullanabileceğiniz yaşlandıkça bu önemlidir.

Düşük gürültü ve titreşim, havai fişeklerden ve süpürgelerden nefret eden köpeklerin Casfuy tırnak öğütücüsünü kullanabileceği anlamına gelir. Şarj edilebilir ve taşınabilir olan şirket, müşterilerine bu ürünün kendilerine ve evcil hayvanlarına uzun yıllar dayanacağına dair ömür boyu değiştirme garantisi vermektedir.

Severiz Bu öğütücünün, işi en kalın köpek tırnağı için yapan bir elmas bit öğütücüsüne sahip olduğunu. Özelleştirilebilir bir dosyalama deneyimi için hızlı veya yavaştır. Ayrıca, çalışmaması durumunda ömür boyu garantilidir.


Sıkça Sorulan Sorular

Köpeğinizin tırnaklarını gıcırdatma konusunda en sık sorulan sorulardan bazıları burada. Yine, bu süreç her köpek sahibinin katılmak isteyeceği bir şey değil, ancak çoğu köpek için uygun olmasının bazı iyi nedenleri var. Şimdi bazı SSS’lere bakalım.

S: Tırnak Taşlama Köpeğim İçin Ağrılı mı?

C: Hayır. Köpeğin tırnaklarındaki kan damarı olan hızlıca öğütmedikçe. İnsan tırnaklarında olduğu gibi, tırnağın kesilebilir kısmı ölü hücrelerden oluşur. Sinir uçlarının olduğu tırnak yatağına çok yaklaşmadığınız sürece tırnaklarınızı kesmenin zararı olmaz.

Aynısı köpeğiniz için de geçerlidir. Köpeğinizin tırnaklarının olabildiğince kesilmiş olmasını sağlarken hızlı olmaktan kaçınmalısınız. En iyi Dremel köpek çivi taşlama makineleri gibi bazı aletler, çabuktan kaçınmayı çok daha kolay hale getirir.

boksör karışımı

Öğütmeden önce köpeğinizde herhangi bir büyüme veya herhangi bir yaralanma olmadığından daima emin olun. gömülü tilki kuyruğu pençe içine. Bu, çivi gıcırdatma ağrılı hale getirecek ve uzağa gidemeyeceksiniz. Temel bilgileri anlamak önemlidir köpek davranışı böylece deneyimin herhangi bir kısmının onlara acı verip getirmediğini anlayabilirsiniz.

S: Köpeğimin Tırnaklarını Bilmeden Önce Ne Kadar Beklemeliyim?

C: Bir köpeğin tırnaklarını uzatması için geçen süre, cins ve beslenmeye bağlıdır. Bununla birlikte, iyi bir temel kural, köpeğinizin tırnakları yere değerse, bir düzeltme zamanıdır. Köpeğinizin tırnakları özellikle sivri ve keskinse, deri veya giysilerini kesiyorsa, tırnaklarını daha sık kesin.

S: Dremel Köpek Tırnak Düzeltici İçin Ek Parçalara İhtiyacınız Var mı?

A: Evet. Köpek tırnakları için en iyi Dremel'i satın aldığınızda, ambalajda birkaç aparat elde edeceksiniz. Bununla birlikte, zamanla, köpek tırnağını törpülemek için kullanılan kaba zımpara kağıdı dokusu zamanla verimini kaybedecektir.

S: Yanlışlıkla Hızlı Öğütürsem Ne Yapmalıyım?

C: En iyi köpek çivi öğütücüler bir köpeğin hızlı bir şekilde kesilme olasılığını azaltırken, olasılık hala mevcuttur. Bu önlemleri hazır bulundurun ve yarayı olabildiğince çabuk tedavi edin.

Styptic Powder veya Styptic Pencil:

Profesyonel bakıcılar bile hata yapar ve bir köpeği çabucak keser. Bu tozu kanamayı bastırmak ve alanı dezenfekte etmek için kullanırlar. Bazı styptic pudralar, ağrıyı azaltmak için bir anestezik bile içerir. Kanamayı durdurmak için yaraya biraz pudra ve baskı uygulayarak köpeğinizin tırnaklarını düzeltmeye geri dönebilirsiniz.

Bir küvet veya kurşun kalem tozdan beş yıla kadar dayanabilir. Bu tabii ki kaç köpeğiniz olduğuna bağlıdır. Dremel tırnak kesimi sırasında köpeğinizin rahatı için yatırıma değer.

Mısır nişastası:

Elinizde yapışkan toz veya kalemi yoksa mısır nişastası da işe yarar. Köpeğin yarasına biraz mısır nişastası serpin ve kanın pıhtılaşmasını bekleyin. Kanama durduğunda yarayı yıkayarak köpeğinin yalamasını önle ayağındaki kanlı mısır nişastasında.

Mısır nişastası ağrıyı dezenfekte etmez veya uyuşturmaz, ancak kanamayı hızlı ve ucuza durdurur. Ve muhtemelen mutfağınızda şu anda biraz var.

Son düşünceler

Piyasada çok sayıda harika köpek tırnak öğütücüsü var. Bu, köpek sahiplerinin evcil hayvanlarının tırnaklarını güvenli ve etkili bir şekilde kesmesine yardımcı olur. Bu listedeki tüm araçlar yüksek kaliteli, uygun fiyatlı ve işi halledecek. 7300 Dremel model köpek tırnak taşlama makinesini, en iyi köpek tırnak taşlama makinesi ve Dremel tarzı tırnak törpüleyici olarak öneriyoruz.

Nedeni basit: diğer köpek tırnak taşlama makinelerinin yaptığı şeyi daha iyi yapıyor. Bu listedeki en sessiz tırnak değirmeni. En ucuzlarından biridir, USB şarj edilebilir pili vardır ve iki hızda gelir. Kapaksız taşlama sistemi, küçük, orta ve büyük tırnakların kırpılmasını kolaylaştırır. Casfuy aynı zamanda mükemmel bir seçimdir ve arkasında marka bilinirliği vardır. Her iki seçim, yavrularınıza güzel ve kolay bir tımar deneyimi yaşatacağından emin olabilirsiniz.

Yorumlar

Dorothy Little
Casfuy Çivi Öğütücüyü 11 yıllığına satın aldım. eski GSP. Tırnaklarını veterinere kestirirken çok korkmuştu. Bu yeni çivi değirmeni ile inanılmazdı. Sessizce oturdu ve tırnaklarının kesilmesini izledi! Böyle harika bir ürün için teşekkürler!
Kelly Wilson (Yazar)
Durup yorum yapmak için uğradığınız için teşekkürler Dorothy, köpeğinizin tırnaklarını şimdi rahatça kesebilmesine sevindim!