Diamond Naturals ve Yabani Tadı: Köpek Maması Karşılaştırması

Diamond Naturals ve Yabani Tadı: Köpek Maması Karşılaştırması

Karşılaştırma Diamond Naturals ve Vahşi Tadı tüylü arkadaşının bir sonraki yemeği için? Yavru köpeğiniz için mükemmel yiyeceği bulmak önemlidir. Bu nedenle, bu iki popüler marka gibi sınırlı bir içerik listesi içeren yiyecekler sunan daha büyük markaları karşılaştırmak oldukça yaygındır.

Köpeğinizin diyeti, genel sağlıklarında büyük rol oynar. Köpeğinizin beslenme ihtiyaçlarını her şekilde karşılayan bir marka seçmek çok önemlidir. Bugün köpek sahiplerine sunulan bu kadar çok kaliteli seçenekle, tüylü dostunuz için hangi yiyeceğin en iyi olduğunu belirlemek zor olabilir. Sana yardım etmek için aramanızı daraltın , köpek arkadaşınız için mükemmel yemeği bulmak için Diamond Naturals ve Taste Of The Wild'ı karşılaştırıyoruz.Bugün tartışacağız her markanın detayları formül çeşitleri, lezzet seçenekleri, marka geçmişi, hatırlama geçmişi ve daha fazlası söz konusu olduğunda! Bu makalenin sonunda Diamond Naturals ve Taste of the Wild köpek maması arasındaki kararınızı biraz daha kolaylaştırmayı umuyoruz. Başlayalım!

Diamond Naturals Köpek Maması
Bizim Puanımız

Yavru Köpekler İçin En İyi Seçim

Diamond Naturals YavrusuChewy.com'da görüntüle
Vahşi Yavru Köpek Formülünün Tadı
Bizim Puanımız

Yetişkinler İçin En İyi Seçim

Vahşi Yetişkin Tadı

Chewy.com'da görüntüle
Diamond Naturals Kıdemli Köpek Maması
Bizim Puanımız

Yaşlılar İçin En İyi Seçimdış yapraklar için en iyi oyuncaklar

Diamond Naturals Senior

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Marka Tarihi

Kaselerdeki Yabani Yiyeceklerin Tadı

Her köpek maması markasında uzun bir yolculuk yaptı her markanın sunduğu benzersizliği artırarak şimdi bulundukları yere. Görevlerini daha iyi anlamak için hem Diamond Naturals hem de Taste of the Wild köpek mamasının tarihini tartışalım.

Her ikisini de öğrenmek sizi şaşırtabilir Elmas Naturals ve Vahşi Tadı aslında aynı şirkete aittir. Diamond Evcil Hayvan Mamaları sahibi Schell & Kampeter , aslında her iki markanın da sahibi. Bunların tamamen farklı iki marka olduğunu ayırt etmek önemlidir. Sadece olurlar aynı şirkete ait . Gelin ve her köpek mamasının geçmişine ve amacının ne olduğuna bakalım.

Elmas Naturals

Diamond Naturals evcil hayvan maması şirketi, 1970 yılından bu yana köpek maması alanında önde gelen bir isim olmuştur. en büyük köpek maması üreticileri Son on yılda evcil hayvan yemi endüstrisinde tanınan bir isim haline geldiler. Bu şirket yıllar içinde katlanarak büyümüş olsa da.

Diamond Naturals, şirketlerini ilk kurarken gurur duydukları orta batı aile değerleriyle hala gurur duymaktadır. Kendi evcil hayvanlarını beslemekten gurur duyacakları doğal diyetler sunmayı hedefliyorlar. Bu, birçok köpek sahibinin yiyeceklerini sevmesinin birçok nedeninden biridir. Biz Diamond Naturals'ı Bilim Diyetiyle Karşılaştırdı ve geçmişte birkaç diğer köpek maması markası. Ayrıca, yavru köpek aşamalarında aşağıdaki ırklar için en sevdiğimiz köpek mamalarından biridir:Vahşi Tadı

Taste Of The Wild köpek mamasının 2007'den beri her zaman köpekleri doğal köklerine geri getirme tutkusu olmuştur. Köpeğimizin iç kurtuna hitap eden yüksek proteinli diyetleriyle ünlenmiştir. Taste of the Wild, bu 'vahşi köpek' öncülüne mümkün olduğunca özgün bir diyet sunmayı amaçlamaktadır. Diamond Pet Foods tarafından sahiplenilip üretilmesiyle, Taste of the Wild ve diğer birkaç gıda markası .

Bu markanın 2007 yılında faaliyete geçmesinden bu yana, tüketicilerin ve veteriner hekimlerin gözünde Taste of the Wild köpek maması popülerlik kazanmıştır. güven! Taste of the Wild'ı diğer birçok yüksek kaliteli markayla karşılaştırdık. Bu karşılaştırmalardan bazıları şunları içerir:

Genel olarak, Taste of the Wild, mükemmel bir geri çağırma geçmişi olan son derece yüksek kaliteli bir markadır. Kısmen onları diğer köpek maması ağır sikletlerinin karşısına pek çok kez koymamızın nedeni budur. Ardından, her iki markanın geri çağırma geçmişine bakıyoruz.

Geri çağırmalar

Markalar Arasında FDA Geri Çağırma Geçmişi

Artık sizi Diamond Naturals ve Taste Of The Wild markaları ile tanıştırdığımıza göre, evcil hayvan maması işinde geçirdikleri yıllar boyunca köpek maması geri çağırmalarıyla bireysel geçmişlerini tartışalım. Bir markanın yolu her hatırlamaya yaklaşır misyonları hakkında çok şey söyleyebilir ve köpeğimizin ilgisini en çok çeken markaları anlamamıza yardımcı olabilir.Elmas Naturals

Diamond Naturals, evcil hayvan maması işindeki geçmişleri boyunca dört gıda geri çağırması yaşadı. Daha köklü ve bir süredir var olan gıda markalarının genellikle daha fazla geri çağrılacağını unutmayın. Diamond Naturals'dan gelen geri çağırmalar şunları içerir:

Aralık 2005: Bu geri çağırma, Güney Carolina tesislerinde oluşturulan diyetlerinin çoğunda aflatoksin olası kontaminasyonunu içeriyordu.

Nisan 2012: Bu geri çağırma, birden fazla kuru formülde olası bir salmonella kontaminasyonunu içeriyordu.Mayıs 2012: Yine de birkaç diyetinde olası bir salmonella kontaminasyonu nedeniyle başka bir hatırlama meydana geldi.

Mart 2013: Son hatırlama, yavru kedi formüllerinden birinde düşük seviyelerde tiamin içeriyordu.

Vahşi Tadı

Taste of the Wild, 2012'deki başlangıcından bu yana yalnızca bir geri çağırma yaşadı. Bu, Diamond Pet maması tesisinde üretilen ve dolayısıyla Taste Of The Wild köpek maması içeren tüm köpek mamalarında kapsamlı bir geri çağırma oldu. Salmonella kontaminasyonu, bu hatırlamanın nedeni ve maalesef ülke çapında birçok evcil hayvanın hastalanmasına neden oldu.

Gıda Maddeleri

Doğal Köpek Maması İçerikleri Vahşi Tadı

Her markanın içerik açısından sunabileceği kendine özgü özellikleri vardır. Her markadaki çeşitlilik, onları diğerlerinden ayırmaya yardımcı olan şeydir ve nihayetinde yavrularımız için bir diyet seçerken son kararımızı vermemize yardımcı olan şeydir. Hem Diamond Naturals hem de Taste Of The Wild köpek maması markalarına dalalım ve neler sunabileceklerini görelim.Elmas Naturals

Diamond Naturals misyonu isimlerinde açıkça belirtilmiştir; yemeğe doğal bir yaklaşım. Tamamen doğal ve besleyici içerikler sunmayı amaçlamaktadırlar. Diamond Naturals ayrıca antioksidan bakımından zengin bileşenler genel sağlığı geliştiren. Yiyeceklerini tüketen her tüylü arkadaşa doğal bir diyet sunarak, dünya çapında beyazlatılmış beslenmeyi teşvik etmeye yardımcı olabilirler.

Diamond Naturals, her ihtiyacı olan köpekler için standart tahıl seçenekleri ve tahıl içermeyen seçenekler sunar. Diamond Naturals, diyetlerinin çoğunda et unu içermelerine rağmen, bu proteinin hala iyi kaynaklandığını ve gerçek etten% 300 daha fazla protein içerdiğini iddia ediyor. Antioksidan açısından zengin içerikleri ve kaliteli proteinlerinin yanı sıra, DHA, probiyotikler, omega yağ asitleri ve daha fazlasını da içerirler.

Vahşi Tadı

Taste Of The Wild, köpeğimizin eski akrabalarının beslenme ihtiyaçlarını karşılayan malzemeler sunmaya odaklanır. Köpeklerimiz hala Kurt atalarıyla aynı DNA , köpeklerimizin istediği aynı beslenmeyi sağlamayı amaçlarlar. Bunu yapmak için, genel sağlık için antioksidan bakımından zengin içeriklerle yüksek proteinli diyetler sunarlar.

Ana protein kaynakları kuzu eti, sığır eti, somon balığı ve hatta geyik etinden gelir. Etkileyici protein oranlarının yanı sıra, sindirim sağlığı ve sağlıklı bağırsak florası için eklenen probiyotikler, antioksidanlar için meyveler ve sebzeler ve bağışıklık desteği için bol miktarda ilave mineral vardır. Diamond Pet Food'un bir parçası olduğu ve böylesine etkileyici bir misyona sahip olduğu için, bu diyet köpek sahipleri arasında oldukça popülerdir.

Formül Aralığı

Köpek Maması Formülleri Diamond Naturals

Köpeklerimiz genellikle uzun yıllardır hayatımızın içindedir, yani bu süre boyunca birden fazla yaşam evresi yaşayacakları anlamına gelir. Köpeklerimiz her dönemden geçerken farklı beslenme ihtiyaçları yaşarlar, yani onlara hitap edebilecek bir diyete ihtiyacım var her aşamada.

Diamond Naturals, yaş ve beden aralıklarına ayrılmış 16 farklı diyet sunarken, Taste Of The Wild formül seçeneklerinde değişen 21 farklı diyet sunuyor. Hangi diyetin köpek arkadaşınıza en iyi hizmet ettiğini görmek için formül çeşitliliği açısından hem Diamond Naturals hem de Taste Of The Wild'a dalalım.

Cavapoo

Köpek Formülleri

Diamond Naturals Yavrusu

Diamond Naturals Köpek Maması Büyük Irklar
 • Yavru köpekler için en iyi seçim.
 • Mısır, buğday, dolgu maddesi veya suni tatlar yok.
 • Beyin ve görme sağlığı için DHA.
 • Deri ve kürk için Omega yağ asitleri.
 • Bağışıklık sağlığı için güçlü antioksidanlar.
 • Kupa başına 342 kalori.
 • % 27 Protein,% 15 Yağ,% 3 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

bizim büyüyen köpek arkadaşlar sağlıklı yetişkinler olmalarına yardımcı olmak için fazladan kalori ve besine ihtiyaç duyarlar. Onlara en iyi hizmet eden bir diyet bulmak son derece önemlidir! Köpeğiniz için doğru köpek mamasını bulmak, yetişkin yaşamının yapı taşlarını oluşturacaktır. Yavru köpeğinizin, 12 aylık olana kadar yavru köpek mamasını yemesi muhtemeldir. Bakalım her markanın yavru köpek formülleri açısından neler sunabileceğini görelim.

Vahşi Tadı

Taste Of The Wild, büyüyen tüylü dostlarımız için 2 köpek diyeti sunuyor. Bir diyet Pacific Stream tarifinde, diğeri ise High Prairie Tarifinde. Sağlıklı beyin gelişimi için her diyet kaliteli protein ve DHA ile doludur.

Elmas Naturals

Diamond Naturals, emziren anneler ve yavru köpekler dahil tüm yaşam evreleri için onaylanmış 1 küçük cins köpek yavrusu tarifi, 1 büyük cins köpek yavrusu tarifi ve 1 diyete sahiptir. Tavuk, her diyetin ana maddesidir ve tahılsız değildir. Diamond naturals sürekli olarak bizim büyük cins köpekler için en sevilen yavru köpek mamaları .

kazanan

Köpek formülü turunun galibi Diamond Naturals Köpek maması küçük veya büyük cins köpek maması seçeneklerinden dolayı. Taste Of The Wild, kaliteli yavru köpek diyetleri sunarken, köpek yavrusu boyutu açısından değişiklik göstermez.


Yetişkin Formülleri

Vahşi Yetişkin Tadı

Vahşi High Prairie Puppy Food
 • Yetişkinler için en iyi seçim.
 • Gerçek bizondan yapılmıştır.
 • Tahıl içermeyen tarif.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kupa başına 370 kalori.
 • % 32 Protein,% 18 Yağ,% 4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Köpeklerimiz yetişkinlik dönemlerinde birkaç yıl geçirirler, yani bu süre zarfında gelişmelerine yardımcı olabilecek kaliteli beslenmeye ihtiyaçları vardır. Her markanın yetişkin formülleri açısından neler sunabileceğini görelim!

Vahşi Tadı

Taste Of The Wild, yetişkin köpek arkadaşlarımız için 13 kuru mama diyeti sunuyor. 1 diyet küçük cins köpekler içindir, 3 diyet sınırlı içerikli tariflerdir ve tüm diyetler tahıl içermez. Diyetlerinin çoğu cins büyüklüğüne göre değişiklik göstermese de, lezzet açısından büyük farklılıklar gösterir. En popüler lezzetleri High Prairie tarifidir ve şunları içerir: gerçek bizon .

Elmas Naturals

Diamond Naturals, tüm yaşam evreleri için onaylanmış 9 kuru mama diyeti ve 1 diyet sunar. Bu diyetler; tatlar, cins boyutu, kilo yönetimi, atletik yetenek ve tahıl içermeyen bir seçenek açısından farklılık gösterir.

kazanan

Diamond Naturals'ın diyet seçeneklerinden etkilenmiş olsak da, Taste Of The Wild'ın sunduğu ilave antioksidan ve probiyotikleri seviyoruz. Bu nitelikleri ve kaliteli proteinleri ile, Taste Of the Wild, yetişkin formülü turunu kazandı . Onlar sürekli olarak bizim Pomski'ler gibi daha küçük ırklar için favori köpek mamaları .


Kıdemli Formüller

Diamond Naturals Kıdemli Formülü

Diamond Naturals Senior
 • Yaşlılar için en iyi seçim.
 • Besleyici yoğun formül.
 • Mısır, buğday veya dolgu maddesi yok.
 • Koruyucu yok.
 • Glukozamin ve Kondroitin artışı.
 • Kupa başına 318 kalori.
 • % 25 Protein,% 11 Yağ,% 3 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Yaşlı köpeklerimizin diyetleri söz konusu olduğunda ekstra bakıma ihtiyaçları vardır. Yaşlanan yapıları, günlük diyetlerine eklenen içeriklerden büyük ölçüde faydalanabilir, bu da özellikle yaşlı yavrulara hitap eden bir diyet bulmayı çok önemli hale getirir. Bakalım her diyetin kıdemli formüller açısından neler sunabileceğini görelim.

Vahşi Tadı

Ne yazık ki, Taste Of The Wild, yaşlı köpekler için özel olarak bir diyet sunmuyor. Üst düzey bir formüle sahip olmamalarına rağmen, yetişkin diyetlerinin beslenme açısından ihtiyaç duydukları her şeye sahip olduğunu iddia ediyorlar.

Elmas Naturals

Diamond Naturals, tüm yaşam evrelerinde köpekler için oluşturulmuş 1 diyetin yanı sıra yaşlı köpekler için özel olarak hazırlanmış 1 diyete sahiptir. Üst düzey diyetleri, tavuk, yulaf ezmesi ve yumurta yerine standart tavuk ve pirinç tarifi yerine geçer.

kazanan

Taste Of The Wild üst düzey bir formül sunmadığından, Diamond Naturals bu turu kazanır. Taste Of The Wild, yetişkin diyetlerinin yaşlı arkadaşlara hitap ettiğini iddia etse de, köpeklerimizin kolaylıkla yaşlanmasına yardımcı olabilecek herhangi bir ilave içerik görmüyoruz.


Konserve

Yabani Konserve Gıdaların Tadı

Yabani Islak Konserve Gıdaların Tadı
 • En iyi konserve yiyecek seçimi.
 • Tahıl içermeyen tarif.
 • Doğal tarif.
 • Deri ve kürk için Omega yağ asitleri.
 • Topper veya yemek olarak kullanılabilir.
 • Kutu başına 351 kalori.
 • % 8 Protein,% 4,5 Yağ,% 1 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Konserve yiyecekler, yavrularınızın mamasına ekstra lezzet katmanın ve hatta onlara ekstra günlük hidrasyon desteği sunmanın harika bir yoludur. Bakalım her markanın lezzetli konserve tarifleri açısından neler sunabileceğini görelim!

Vahşi Tadı

Köpek dostlarımız için Taste of the Wild tarafından üretilen 5 farklı 5 konserve mama formülü bulunmaktadır. Bu diyetler tat bakımından çeşitlilik gösterir ve tamamen tahıl içermez. Her tarif yetişkin köpekler için yapılmıştır.

Elmas Naturals

Diamond Naturals, sevgili arkadaşlarımıza 3 adet konserve diyet seçeneği sunuyor. Bu konserve diyetler tavuk, kuzu ve dana eti tatlarına göre değişir. Her tarif yetişkin köpekler için yapılmıştır.

kazanan

Taste of The Wild, konserve diyet turunu kazandı lezzetli tatları için. Diamond Naturals'ın aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç kaliteli konserve diyete sahip olmasına rağmen, Taste Of the Wild, köpekler arasındaki popülerlik nedeniyle genel kazanan gibi görünüyor.


Son düşünceler

Genel olarak, her iki köpek maması sunacak çok şey var kaliteli malzemeler ve tat açısından. Her markanın çok etkileyici nitelikleri olduğu için, bu kafa kafaya karşılaştırmanın berabere biteceğini düşünüyoruz! Sadece ikisi arasında seçim yapamayız.

Taste Of The Wild kalplerimizi çaldı yüksek proteinli diyetleri için. Onların mamaları, köpeklerimizi vahşi taraflarına geri götürüyor. Diamond Naturals, doğal ve besleyici içerikler sunma sözünü yerine getirdi. Günün sonunda her markanın sunacağı çok şey var.

Sevgili arkadaşınız için yeni bir diyet arıyorsanız, hem Taste Of The Wild hem de Diamond Naturals harika seçeneklerdir. Umarız bu kafa kafaya karşılaştırma, tüylü arkadaşınız için mümkün olan en iyi diyeti seçmenize yardımcı olabilir!

Yorumlar