Corgis İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Corgis İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Corgis için en iyi köpek mamasını mı arıyorsunuz, çünkü yakın zamanda bir tane kabul ettiniz? Evinize yakın zamanda bir Corgi eklediyseniz, eski Corgi'nin yemeğini değiştiriyorsanız yalnız değilsiniz! Corgis ülkenin en sevdiği yavrulardan biri , kalın popolarıyla ve baştan ayağa, içi ve dışı sevimli tüylü yarasa kulakları, her yönden sevimli. Ama içinde harika olmak için sipariş vermek , çok fazla sevgiye ve kaliteli beslenmeye ihtiyaçları var. Sahip olup olmadığın önemli değil Pembroke Corgi veya Cardigan Corgi , çünkü her iki varyasyon da aynı beslenme gereksinimlerine sahiptir.

Corgis'in, köpek yavrusu döneminden eski altın yıllarına kadar hayatının her aşamasında neye ihtiyaç duyduğu ve ne kadar protein, yağ ve lif ihtiyacı olduğu konusunda size rehberlik edeceğiz. Daha sonra, piyasadaki en iyi mama taneleri için araştırma yaptık ve bunların hepsinin Avrupa Birliği tarafından belirlenen yüksek standartlara uygun olduğundan emin olduk Amerikan Gıda Kontrol Yetkilileri Derneği (AAFCO), ancak yalnızca en iyi malzemeler .Corgi, ister sağlıklı ister sağlıksız olsun, atıştırmalıkları da sever ve bu nedenle, yiyecek alımını takip ettiğinizden emin olmanız gerekir, aksi takdirde çabuk domuz yavrusu olmak bunun için de bir bölümümüz var. Yani Corgi'niz burada iyi pençelerde dediğimizde bize güvenebilirsiniz! Başlayalım!

Bir Bakışta: Corgis İçin Favori Yemeklerimiz

Yavru köpekler: Diamond Naturals Küçük Irk Köpek Yavrusu
Yetişkinler: Blue Buffalo Küçük Irk Formülü
Büyükler: Science Diet Small Breed Senior
Ağırlık yönetimi: Nutro Ultra Kilo KontrolüNot: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Corgi Puppy'nin Besin İhtiyaçları

MSD Veteriner Kılavuzu küçük cins yavruların sağlayan bir mama ile beslenmesi gerektiğini belirtir. minimum% 22 protein içeriği küçük yavrulara yeterli enerji ve yavru yetiştirme gücü sağlayacağından minimum% 8 yağ içeriği. Yavru köpek mamalarınızı beslemek önemlidir. küçük cins yavrular için özel olarak tasarlanmıştır Küçük cins yavruların ihtiyaç duyduğu tüm besinleri içerdiklerinden, aksi takdirde gelişimini etkileyebilecek önemli besinleri kaçırma riskiyle karşı karşıya kalırsınız.Protein ve yağlar çok önemliyken, dikkat edilmesi gereken tek şey bunlar değildir. Güçlü bir bağışıklık sistemi geliştirmesi için, ona vitamin, mineral ve antioksidan karışımı ver meyve ve sebzelerde bulunabilen. Ve Corgi yavrunuzu paket talimatlarına göre beslemeniz önemlidir, çünkü 10 haftalık bir yavru, 10 aylık bir yavruya kıyasla farklı bir beslenme programına ve miktarına ihtiyaç duyacaktır.

Dokosaheksaenoik asit (DHA), eikosapentaenoik asit (EPA) ve araşidonik asit (ARA) sağlıklı bilişsel ve göz işlevlerinin yanı sıra genel sağlığa katkıda bulundukları için önemli amino asitlerdir. Doğal olarak anne sütünde bulunurlar ve yumurta ve balık yağı gibi bileşenlerde bulunabilirler. Balık yağlarına ek olarak balık eti, diğer yağlar ve keten tohumu omega 3 ve 6 yağ asitleri Bu, kabarık tüylerini beslemek ve sağlıklı tutmak için harikadır.

Yetişkin Corgi Besin İhtiyaçları

Yaklaşık 12 aylıkken Corgi yavrularınız artık yavaş yavaş yetişkin formülüne geçti . Corgi'niz çiftlikte çalışıyorsa, köpek pilinin gün boyunca çalışmasını sağlamak için ona daha yüksek protein içeriği ve kalori sayısı olan bir mama yemlemesi önemlidir.alman çoban yemi karışımı

MSD Kılavuzu, küçük cins bir yetişkinin ihtiyaç duyduğu minimum% 18 protein içeriği ve minimum% 5 yağ içeriği. Omega yağ asitleri ve yumurta ürünleri gibi kaliteli et ve et yemekleri de buna katkıda bulunacaktır.

Diyetinin şunlardan oluşması da önemlidir: hastalıklara karşı savaşmasını sağlamak için vitaminler ve mineraller yanı sıra, yetişkin Corgi'nizin çok fazla domuz etini önlemek için bol miktarda lifle daha uzun süre daha tok hissetmesini sağlayın.

Kıdemli Corgi Besin İhtiyaçları

Corgi ne zaman 8 yaşına ulaşırsa Yavaş yavaş onu yaşlı bir mama yemine çevirmeyi düşünmen gerekiyor. Kıdemli kibbles sağlayacak daha yüksek glukozamin ve kondroitin seviyeleri et ve balık yemekleri gibi malzemelerden veya ekstra ilave takviyelerden ve yaşlanan kemiklerini ve eklemlerini desteklemeye yardımcı olurlar.

Meyveler ve sebzeler veya eklenmiş takviyeler içeren çok çeşitli vitamin ve mineraller de bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olacaktır.Kıdemli bir Corgi, daha az enerji ve kaloriye ihtiyaç duyar genç haliyle karşılaştırıldığında, aksi takdirde zaten küçük ve uzun olan çerçevesi için fazla kilolu olma riskini alırsınız. Sindirim sistemi ve metabolizması yavaşlamaya başladığında ve onu verimli bir şekilde parçalayamadığından, yiyecekleri daha az yağ içermelidir ve bunun yerine, eklenen kaloriler olmadan kendisini daha tok hissetmesi için liflere daha fazla odaklanmalıdır.


Corgi Yavruları için En İyi Yiyecek

Corgi Puppies için En İyi Köpek Maması

Corgi yavruları çok küçük yavrulardır! Bu nedenle, onlara rahatça alabileceğiniz en iyi yemeği sağladığınızdan emin olmak isteyeceksiniz. Köpek maması, köpeğinizin tüm yaşamının geri kalanına zemin hazırlayan yapı taşlarıdır. Bu zaman diliminde daha ucuz bir mama seçmek, yavrularınızın daha sonra sorun yaşamasına neden olabilir, ancak aynı zamanda, karşılayamadığınız sürece fazla harcamak akıllıca değildir.

İdeal olarak, Corgi'nizin ilk yılında antioksidanlar açısından zengin ve kalori yoğunluğu daha yüksek bir yiyecek arayacaksınız. Corgi yavrularının çok fazla enerjisi vardır, bu nedenle onlara daha fazla kalori içeren bir yiyecek vermek, büyürken ihtiyaç duydukları besinleri almalarını sağlamaya yardımcı olacaktır. Tipik olarak protein içeriği daha yüksek olan bir yiyecek istersiniz. Aşağıda Corgis için belirli bir sıraya göre en sevdiğimiz yiyecekler yer almaktadır ve her biri bu gereksinimlere uygundur.

Bilim DiyetiMavi BuffaloWellness ÇekirdeğiElmas NaturalsCanidae Pure
Protein % 29,8 % 29 % 38 % 32 % 24
Yağlar % 19.1 % 17 % 18 % 22 % 13.5
Lif % 1.7 % 5 % 4,5 % 3,5 % 4
Nem % 10 % 10 % 10 % 10 % 10
Kcal / Kupa 374 415 510 419 525

Science Diet Puppy Small Bites

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yavru Köpek ...
 • Bu kuru köpek maması, yavru köpeklerin gelişimsel ihtiyaçlarını destekler ...
 • Küçük cins yavru köpekler için bu kuru yem balık yağından DHA sağlar ...
 • Büyüyen küçük köpeğinize yüksek kaliteli protein sağlar ...
 • Güçlü kemikleri desteklemek için dengeli bir mineral seti kullanır ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Bu formül, ilk bileşen olarak Tavuk unu ile yapılır, bu sadece güçlü bükülmüş kasları için çok fazla protein sağlamakla kalmaz, aynı zamanda gelişimi için çeşitli amino asitler sağlar. Bilim Diyeti sık sık Royal Canin ile rekabet ediyor köpek kategorisindeki inceleme makalelerimizin çoğunda.

Bu tahıl içeren tarif, ana enerji kaynağı olarak arpa ve tam tahıllı buğdayı kullanır ve doğal olarak tavuğu için harika olan Tavuk yağı ile korunur. Dengeli bir vitamin ve mineral setiyle, kemiklerinin ve dişlerinin, bağışıklık sistemi gibi iyi bakıldığından emin olabilirsiniz.

Severiz bu tarifin bilime dayandığını ve tam olarak çalışmış köpek beslenme uzmanları tarafından yapıldığını küçük cins yavruların ihtiyaçları .
Mavi Bufalo Küçük Irk Yavrusu

Blue Buffalo Can Koruma Formülü Küçük ...
 • ÖNCE GERÇEK ET: Blue Buffalo yiyeceklerinde her zaman gerçek et bulunur ...
 • KÜÇÜK YAVRU YAVRULAR İÇİN: MAVİ Can Koruma Formülü Küçük Irk…
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL BİR KÖPEK MAMASI: Sağlığı ve iyiliği için formüle edilmiştir ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Yaşam Koruma Formülü serisinden bu tarif, Blue Buffalo’nun küçük yavruların ihtiyaç duyduğu optimum besinlerle dolu LifeSource Uçları ile hazırlanmıştır ve kasesine biraz doku ekleyerek eğer telaşlı bir yavru ise harika bir haberdir.

Bu, yumuşak yulaf ezmesi ve tam tahıllı arpa kullanan başka bir tahıl içeren diyettir ve daha uzun süre tok hissetmesine yardımcı olmak için havuç, tatlı patates ve bezelye sayesinde yüksek lif içeriğine sahiptir. Nar, böğürtlen ve kızılcık ona antioksidan sağlarken balık yağı ve yumurta ürünleri DHA sağlar.

Severiz Bu tarifin, sindirim sistemlerini düzenli tutmak için fazladan yardıma ihtiyaç duyan Corgi'ler veya korkunç şişkinlik çeken kişiler için en yüksek lif içeriğine sahip olduğunu.
Wellness Core Küçük Irk Yavru

Wellness Core Natural Grain Free Dry Puppy…
 • KÖPEĞİNİZİN EN İYİ YAŞAMINI YAKITLAMAK İÇİN GELİŞMİŞ DOĞAL BESLENME: Premium ...
 • KÜÇÜK BREED YAVRU FORMÜLÜ: Daha küçük mama boyutu ve protein ...
 • BÜTÜN VÜCUT SAĞLIĞI: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • DOĞRU YEMEKLERİ BULUN: Wellness,…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Protein açısından zengin ürün yelpazesinden, bu formül süper premium ve Corgi yavru köpeğinize ihtiyaç duyduğu tüm enerjiyi, kas bakımını ve yavru büyütme gücünü ve daha fazlasını sağlayacaktır! Kemiksiz Tavuk, Tavuk unu ve hindi yemeği ilk üç malzemedir, kısa bir süre sonra Somon yemeği ile Corgi'niz etli tadı için çıldıracaktır.

Muz, brokoli, kara lahana ve tatlı patates, bağışıklık sistemi için vitamin ve mineral sağlar. Bu süper yiyeceklere ek olarak, genel sağlığının korunmasını sağlamak için çeşitli ek vitamin takviyeleri vardır ve bu, yüksek enerji içeren tahıl içermeyen bir tariftir.

Severiz bu tarifin protein açısından zengin olduğu ve bu süper enerjik Corgi'ler veya çiftlikte çalışmak için eğitim alanlar için önemli.


Diamond Naturals Küçük Irk Yavru Formülü

Diamond Naturals Small Breed Puppy Gerçek ...
 • Gerçek CAGE FREE tavukla yapılan YÜKSEK KALİTE PROTEIN, özel ...
 • Eklenmiş vitamin ve mineraller içeren yüksek proteinli içerikler; meyveler ...
 • Daha küçük bir mama taneleri, besin açısından zengin ve SON DERECE SÖNDÜRÜLEBİLİR ...
 • AİLENİN SAHİBİ & ÇALIŞMASI, ABD'de ÜRETİLMİŞTİR ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tavuk ve Tavuk yemeği, listedeki ilk iki içeriktir ve bu listedeki ikinci en yüksek protein içeriğinin büyük bir kısmına katkıda bulunur, bu da bunu ciddi şekilde enerjik Corgi yavruları için harika bir seçenek haline getirir. Somon yağı ve yumurta ürünleri de büyük DHA kaynaklarıdır.

Bağışıklık sistemi için harika antioksidan kaynakları olan yaban mersini, portakal ve papaya da bu listede yer almaktadır. Chia tohumu ve kinoa gibi enerji ve kaplama ihtiyaçları için harika olan diğer egzotik maddeler bulunabilir.

Severiz Bu tarifin, benzer fiyat aralığındaki diğer ürünlere kıyasla kaliteden ödün vermeden, daha sıkı bir bütçeye sahip olanlar için en iyisi olduğunu.


Canidae Saf Küçük Irk Yavru

Canidae Saf Petite Ham Kaplamalı Yavru Somon ...
 • Kolayca tanınabilir 8 anahtar kullanarak sınırlı içerik diyeti…
 • Küçük mama boyutu titiz küçük cins köpekler için ideal
 • Tahılsız; asla buğday, mısır veya soya
 • Güzel cildi ve tüyleri güçlendirmek için Omega 6 ve 3 yağ asitleri
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu, gerçekten hassas bir sindirim sistemine sahip olan veya diğer kuru yemişlerde yaygın olarak bulunan birçok maddeye tahammülsüz olan yavrular için harika olan sınırlı içerikli bir tariftir. Yalnızca 8 anahtar malzeme ve Somon ve Somon yemeği ilk ikisi olduğundan, ihtiyacı olan her şeyi aldığından ve istemediği hiçbir şeyi aldığından emin olabilirsiniz.

Her bir kuru mama parçası ayrıca dondurularak kurutulmuş çiğ Somon ile kaplanır, bu nedenle Corgi yavrunuz bu tarifin tadına bayılacak. Mercimek, bezelye ve fasulye enerjiyi sağlar ve ayrıca tahıl içermez.

Severiz Bu tarifin tek protein kaynağı olarak Somon ile yapıldığını, bu da onu daha heyecanlı Corgi'ler veya kümes hayvanı malzemelerini midesi alamayanlar için daha iyi bir seçenek haline getiriyor.


Yetişkin Corgis için En İyi Yiyecek

Yetişkin Corgi Yeme Köpek Maması

Corgi'niz yetişkinliğe geçerken (genellikle yaklaşık 12 aylıkken), onu yetişkin formüllü köpek mamasına dönüştürmek isteyeceksiniz. Tipik olarak bu, yavrularınızın porsiyon başına 400 kalorinin altında veya civarında olacağı anlamına gelir ve yavrularınızı düzenli tutmak için lif içeriğinin biraz arttığını görebilirsiniz.

Corgi'nizin yetişkin yaşamının çoğunu yetişkin formül mamasına harcayacağını akılda tutarak, yiyeceği doğru bir şekilde almak için bazı testler, deneme ve yanılmalar gerekebilir. Corgis herkesin bildiği gibi seçici yiyicilerdir, bu nedenle yemeğinizle birlikte bir yemek kabı almanız veya bir seçici yavrulara özel formül . Aşağıda belirli bir sıra olmadan Corgi'niz için en sevdiğimiz yetişkin köpek mamalarını bulacaksınız.

Bilim DiyetiMavi BuffaloWellness ÇekirdeğiVictor PerformansıBoş Serbest
Protein % 23.9 % 26 % 36 % 26 % 30
Yağlar % 14.7 % on beş % on beş % 18 % 17
Lif % 2,1 % 4 % 5 % 3.8 % 4,5
Nem % 10 % 10 % 10 % 9 % 10
Kcal / Kupa 363 397 412 399 422

Hill's Science Diet Yetişkin Küçük Lokmalar

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yetişkin,…
 • Enerjiyi beslemek için sindirimi kolay bileşenlere sahip kuru köpek maması ...
 • Küçük cins köpekler için bu kuru yem, omega-6'lar ve E vitamini sağlar ...
 • Yetişkin küçük köpeğinize aşağıdakiler için yüksek kaliteli protein sağlar:
 • Doğal liflerle yetişkin köpeğiniz için sağlıklı sindirimi destekler
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, ilk malzeme olarak gerçek Tavuk ile yapılır ve Tavuk yemeği de listenin ilerleyen kısımlarında bulunabilir. Bu tarif, bağışıklık sistemini de desteklemek için birçok vitamin ve mineral takviyesini listeler.

En düşük lif içeriğiyle, yüksek lifli bir diyette başarılı olamayan Corgi'ler için en iyi seçenektir ve aynı zamanda kurutulmuş pancar posası ve tahılların sindirim sistemini desteklemek için biraz sunmasını sağlar.

Severiz Bu tarifin bilime dayandığını ve küçük yetişkin ırkların ihtiyaçlarını inceleyen köpek beslenme uzmanları tarafından yapıldığını.


Mavi Bufalo Küçük Irk Yetişkin Tarifi

Blue Buffalo Can Koruma Formülü Küçük ...
 • ÖNCE GERÇEK ET: Blue Buffalo yiyeceklerinde her zaman gerçek et bulunur ...
 • KÜÇÜK DOĞAL KÖPEK MAMASI: Sağlıklı yaşam için özel olarak formüle edilmiştir ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL BİR KÖPEK MAMASI: MAVİ köpek mamaları en iyi ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Köpek tarifinden yola çıkarak, bu tarif şimdi kemik sağlığı ve güçlü bağışıklık için konsantre bir vitamin, mineral ve antioksidan karışımı ile yetişkinliğe odaklanıyor. Kemiksiz Tavuk ve Tavuk unu, kas kütlesi için sağlıklı protein kaynakları sağlayan ilk iki bileşendir.

Balık unu kısa bir süre sonra yumurta ürünü ile birlikte takip eder, böylece beyin ve göz fonksiyonları DHA amino asitleri ile desteklenir. Kahverengi pirinç ve yulaf ezmesi gibi sağlıklı tahıllar ona enerji sağlar ve yaban mersini ve kızılcık ona antioksidan sağlar.

Severiz Bu tarifin, yalnızca yetişkinlik için optimize edilmiş besinlerle dolu olan mama karışımına eklenmiş LifeSource Bits'e sahip olduğunu, aynı zamanda kasesine doku kattığını ve bu da Corgi'ler için kaselerindekilerden kolayca sıkılanlar için harika olduğunu söyledi.


Wellness Core Orijinal Küçük Irk

Wellness CORE Doğal Tahılsız Kuru Köpek…
 • Küçük cins kuru köpek maması: Optimum protein seviyeleri ve kalori ...
 • Ömür boyu esenliğin tadını çıkarın: Yüksek kaliteli proteinler ve ...
 • Tüm vücut sağlığı: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • Doğru yemeği bulun: Wellness, aşağıdakiler için çok çeşitli yiyecekler sunar:
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tahılsız tarif, ana enerji kaynağı olarak mercimek, bezelye ve patates kullanır ve bu listedeki en yüksek lif içeriğini sağlar ve bu, sindirim sistemini düzenli tutmak için biraz daha fazla yardıma ihtiyaç duyan Corgis için önemlidir.

Somon yağı, keten tohumu ve folik asit, sağlıklı ve parlak bir tüye katkıda bulunur ve yaban mersini, lahana ve elma ona çok ihtiyaç duyulan vitaminleri sağlar. Kemiksiz hindi küspesi, hindi küspesi ve tavuk küspesi protein açısından zengin ve eklem sağlığı için glukozamin gibi besinlerle dolu ilk üç maddedir.

Severiz Bu tarifin şimdiye kadarki en yüksek protein içeriğine sahip olduğunu ve bu durum, yavru olarak yüksek proteinli bir diyetle başarılı olmuş enerjik veya çalışan köpekler için harika.


Victor Performance Yetişkin Formülü

VICTOR Amaç - Performans, Kuru Köpek Maması 40…
 • Birinci sınıf kaliteli sığır eti, tavuk ve ... ile yapılan besleyici yoğun tarif
 • Yüksek fiziksel özelliklere sahip spor köpekler ve köpekler için mükemmel seçim ...
 • Glukozamin ve Kondroitin uzun vadeli eklem sağlığını destekler
 • Bilimsel olarak gelişmiş, kanıtlanmış VICTOR Core ile formüle edilmiştir ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif tüm ırklar içindir, bu nedenle kuru mama parçaları 'küçük cins' mama tanelerinden biraz daha büyük olsa da, yetişkin Corgi'niz için uygun olacaktır. Bu mama, sığır eti unu ilk bileşen ve ana protein kaynağı olarak listeler; Tavuk unu ve Domuz eti unu listenin ilerleyen kısımlarında listelenir.

dogo vs pitbul

Bu köpek maması formülü glukozamin ve kondroitin sağlar Bu, daha sonraki yaşamda eklem sorunlarını ortadan kaldırmaya yardımcı olabilecek, çalışan köpeklerin çalışkan eklemlerini desteklemek için önemlidir. Bu formül besin açısından yoğundur ve iş gününü beslemek için proteinler, tahıllar ve sağlıklı karbonhidratlardan gelen enerji ile doludur.

Severiz Bu tarifin özellikle çalışan köpek için tasarlandığını ve çalışma performansı için optimize edilmiş protein, enerji ve yağ seviyelerine odaklandığını.


Nulo Freestyle Küçük Irk Formülü

Nulo Small Breed Freestyle Limited Plus Grain…
 • BİR MİKTAR SEÇİN: Çantalar küçük 4 pound, orta 10 ...
 • BİR FORMÜL SEÇİN: Hindi ve somon tariflerimizin kaynağı ...
 • ALERJİ DOSTU: Tavuk, mısır, buğday, soya, yumurta vb. İçermez.
 • PROBİYOTİK DESTEK: GanedenBC30 probiyotikler yemeğinize yardımcı olur ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, ilk iki bileşen olarak listelenen kemiksiz Türkiye ve Türkiye yemeği ile yapılır ve yaygın olarak kullanılan diğer yaygın protein bileşenlerine alerjisi olanlar için harika olan tek protein kaynağıdır. Nohut, tatlı patates ve lima fasulyesi tahıl kullanmadan enerji ve lif sağlar ve en yüksek kalori sayısına sahiptir.

Kanola yağı ile doğal olarak korunan bu omega 6 yağ asidi, enerji sağlamanın yanı sıra cildi ve tüyleri için de faydalıdır. Somon yağı da buna katkıda bulunur, sağlıklı beyin ve göz fonksiyonuna katkıda bulunur. Ayrıca çeşitli vitamin ve minerallerin yanı sıra sağlıklı bir bağırsak florasını destekleyen patentli bir probiyotik türü de listelenmiştir.

Severiz Bu tarifin, hassas midesi olan Corgi'ler için harika olan sınırlı içerikli bir diyet olduğunu.


Senior Corgis için En İyi Yiyecek

Kıdemli Corgi Yeme

Kıdemli Corgis kilo alma riski altında. Üst düzey yiyecekler, biraz daha düşük kalori sayısına sahip olarak bununla mücadeleye yardımcı olur. Ayrıca eklem ağrısını hafifletmeye yardımcı olmak için tipik olarak vitaminler ve besinler ile aşılanırlar. Yaşlanan yavru köpeğinizin hastalıklarla savaşmasına yardımcı olana kadar antioksidanlar.

Corgi'nizi bir kıdemli formüle köpek maması yaklaşık 7 yaşında. Bazı Corgiler yetişkin bir köpek mamasında daha uzun süre dayanabilirken, genellikle Corgis'in yaşlandıkça kilo aldığı bilindiğinden bunu önermiyoruz. Yaşlı odaklı bir tarife bağlı kalmak bunu önlemeye yardımcı olacaktır. Aşağıda, Corgis için en sevdiğimiz köpek mamalarını belirli bir sıra olmadan bulacaksınız.

Bilim DiyetiMavi BuffaloSağlık TamamlandıNutro UltraMerrick Senior
Protein % 21.7 2.% 3 % 25 % 27 % 32
Yağlar % on beş % 13 % 12 % 13 % 12
Lif % 2.3 % 6 % 5 % 4 % 3,5
Nem % 10 % 10 % 10 % 10 % on bir
Kcal / Kupa 371 371 435 311 372

Hill's Science Diet Small Paws 11+ yıl

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yetişkin 11+…
 • Omega 3 kullanarak yaşlı küçük bir köpeğin eklemlerini ve hareketliliğini destekler ...
 • Küçük cins köpeğinize dengeli mineraller sağlar ...
 • Yaşlı köpeğinizin sağlıklı cildini ve parlak tüylerini ...
 • Özel antioksidan karışımımız olgun köpeğinizin bağışıklığını destekler ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif Küçük Pençeler tariflerini tamamlar, bu yüzden Corgi'niz bunları iyi yaptıysa, bu tarifte de başarılı olacaktır.

Listedeki en düşük lif içeriğine sahiptir, bu bazı Corgi'ler için harikadır, ancak eklemleri ve kürk sağlığı için harika olan en yüksek yağ içeriğine sahiptir.

Severiz Bu tarifin 11 yaşından itibaren yaşlılar için harika olduğunu.


Blue Buffalo Senior Küçük Irk

Blue Buffalo Can Koruma Formülü Küçük ...
 • ÖNCE GERÇEK ET: Blue Buffalo yiyeceklerinde her zaman gerçek et bulunur ...
 • KÜÇÜK BÜYÜK KÖPEKLER İÇİN: MAVİ Yaşam Koruma Formülü Küçük ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL BİR KÖPEK MAMASI: Sağlığı ve iyiliği için formüle edilmiştir ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif aynı zamanda Blue Buffalo Life Protection setini de tamamlar, bu yüzden yine, eğer bu tariflerde başarılı olursa, muhtemelen bu kıdemli tarifte başarılı olacaktır. Kemiksiz Tavuk ve Tavuk yemeği ilk iki malzemedir.

Kahverengi pirinç ve tatlı patatesler enerji sağlar ve LifeSource Bitleri, glukozamin ve kondroitinin yanı sıra optimize edilmiş kıdemli besinler ile doludur.

Severiz bu tarifin bir yüksek lifli mama Bu, sindirim sistemi çok fazla desteğe ihtiyaç duyan yaşlanan yaşlılar veya kendini tok hissetmek için yardıma ihtiyaç duyan açgözlü yaşlılar için harika.


Wellness Complete Senior Small Breed

Wellness Tam Sağlık Doğal Kuru Küçük ...
 • BİR SAĞLIK SÜRESİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN: Yüksek kaliteli proteinler ve ...
 • OPTİMAL ENERJİ VE SAĞLIKLI BAĞIŞIKLIK SİSTEMLERİ: Antioksidan açısından zengin ...
 • BÜTÜN VÜCUT SAĞLIĞI: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • DOĞRU YEMEKLERİ BULUN: Wellness,…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, onun tam sağlığına bakar, bağışıklığı, ceketi, cildi, gözleri, dişleri, kemikleri, eklemleri ve sindirim sağlığı için destek sağlar. Keten tohumu, cilt ve tüy sağlığı için yağlar açısından zengindir ve havuç, kalp ve göz işlevini destekleyen beta-karoten sağlar.

Kemiksiz Hindi ve Tavuk unu yağsız protein sağlar ve sağlıklı lifler ve tahıllar ile yüksek enerji seviyelerine rağmen kilosunu iyi yönetebilir.

Severiz bu tarifin çok enerji yoğun olduğunu ve yaşlı Corgi'niz hala enerji doluysa bu harika.


Nutro Ultra Küçük Irk Kıdemli

ÜRETİCİ TARAFINDAN DURDURULDU: NUTRO ULTRA…
 • ÜRETİCİ TARAFINDAN DURDURULMUŞTUR, Önerilen Değiştirme Öğesi: NUTRO…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tavuk, Somon ve Kuzu etleri, kaslarını, kemiklerini ve eklemlerini desteklemek için yağsız protein ve besinler sağlar. Yumurta ve balık yağları da bu işlevi destekler, beyninin ve gözlerinin sağlıklı çalışmasına katkıda bulunur.

15 egzotik süper gıda ile bu mama, sağlıklı bir bağırsak florası için bol miktarda vitamin ve lif ile güçlendirilmiştir.

Severiz Bu tarifin vitamin ve antioksidanlarla dolu olduğunu, bu da onun yaşlanan bağışıklık sistemi için harika olduğunu, dolayısıyla süper gıda tabağı olarak etiketlendiğini.


Merrick Senior Tarif

Merrick Tahılsız Kıdemli Kuru Köpek Maması Gerçek ...
 • Bir (1) 22,0 lb Torba - Merrick Tahılsız Kıdemli Kuru Köpek Maması Gerçek…
 • Gerçek kemiği alınmış tavuk her zaman bu tahılın ilk bileşenidir ...
 • Daha az kalori ve yağ ile formüle edilmiş köpekler için kuru mama ...
 • Glukozamin ve kondroitin, sağlıklı kalçaların korunmasına yardımcı olur ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, bu üst listedeki tek tahılsız tariftir, bu da onu tahıllara karşı mide hassasiyeti veya tahammülsüzlüğü olanlar için tek seçenek haline getirir ve bunun yerine enerji kaynağı olarak tatlı patates, bezelye ve protein kullanır.

Bu tarif aynı zamanda kemiksiz Tavuk, Tavuk unu ve Somon unu ile açık ara en yüksek protein içeriğine sahiptir; bu, hala çok enerji ve kas bakımına ihtiyaç duyan enerjik veya çalışan Corgi'ler için mükemmeldir.

Severiz Bu tarifin, bu listedeki en yüksek glukozamin ve kondroitin seviyelerine sahip olduğunu ve yaşlanan eklemlerinin çok takdir edeceği.


Kilolu Corgis için Yiyecek

Kilolu Corgi

Corgi’nin LOVE yemeği olarak, Corgi’nizin olması gerekenden biraz daha tıknaz olduğu bir zaman şüphesiz gelecek. Bu ciddiye alınmalıdır, çünkü yalnızca acı çekme şansını artırmakla kalmaz. İntervertebral Disk Hastalığı Corgi cinsinde zaten yaygın olan, ancak diğer birçok sağlık sorununa yol açabilir. Yani, zamanı geldiğinde onu bir kilo kontrolü maması .


Nutro Ultra Küçük Irk Ağırlık Yönetimi

NUTRO ULTRA Yetişkin Kilo Kontrolü Yüksek ...
 • Bir (1) 8 lb. NUTRO ULTRA Small Breed Adult ...
 • Birinci sınıf köpek maması mama mamamız yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiştir ...
 • NUTRO ULTRA Kuru Köpek Maması, yüksek kaliteli protein ve ...
 • Tavuk yan ürün unu, mısır, soya veya buğday içermez ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu formül,% 25 protein içeriği,% 10 yağ içeriği,% 8 lif içeriği ve fincan başına 345 kalori sağlar. Tahıllar ona ihtiyaç duyduğu enerjiyi verir ve mama taneleri daha küçük ağızlar için tasarlanmıştır. Nutro birçok hakta popüler bir markadır ve genellikle diğer büyük marka rakipleriyle karşılaştırılır. Onlar iken diğer markalardan biraz daha pahalı , kilo kontrol kategorisinde mükemmeldirler.

Severiz Nutro'nun yiyeceklerinin çoğu. Bulduğumuz formüllerinin hiçbirinde yan ürünleri kullanmıyorlar ve birçok köpek sahibi tarafından iyi bir şekilde test edilmişler.


Earthborn Bütünsel Kilo Kontrolü

Earthborn Bütünsel Kilo Kontrolü Tahılsız…
 • Tahıl, glütensiz, patatessiz, bu eşsiz az yağlı, düşük kalorili ...
 • Premium tavuk unu, yüksek kaliteli bir protein kaynağı sağlar ...
 • Bezelye, elma gibi sebze ve meyvelerden elde edilen lifler ...
 • L-Carnitine, yağ yakmaya ve yağsız kas kütlesini korumaya yardımcı olur ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu,% 25 protein içeriği,% 7 yağ içeriği,% 9 lif içeriği ve fincan başına 325 kalori sunan tahıl içermeyen bir seçenektir. Metabolizmasını hızlandırmaya ve kilosunu korumaya yardımcı olabilecek L-karnitin de listelenmiştir. Earthborn yiyeceklerini soyar ve tahıl / glüten / süt içermez, bu da Corgis için iltihapla başa çıkabilecek mükemmel bir seçimdir.

Severiz Earthborn’un kilo kontrol formülünün tamamen doğal olduğunu ve yavrularınızda ek kilo alımına neden olacak herhangi bir bileşen içermediğinden emin olun.


Son düşünceler

Artık Corgi'nizin hayatının her aşamasında yemeğinden neye ihtiyacı olduğu hakkında bilmeniz gereken tüm bilgilerle donanmışsınız. Yiyecek bağımlılığını tatmin edecek kadar kaliteli, enerji dolu ve yeterince lezzetli olması gerekiyor.

Yukarıda belirtilen seçimlerden herhangi biri, yavru köpeğiniz hangi yaş aralığında olursa olsun, Corgi'niz için en iyi köpek mamasını bulmanıza yardımcı olacaktır. Şimdi yapmanız gereken tek şey, Corgi beslenmenizin uygun olduğundan emin olmak için önerilerimiz arasından seçim yapmaktır. bir kral.

Yorumlar