Patatesli ve Patatessiz En İyi Ördek Köpek Maması

Patatesli ve Patatessiz En İyi Ördek Köpek Maması

Köpeğiniz en iyinin en iyisini seviyor mu? Ya da midesi hassas olduğu için veya diğer yaygın olarak kullanılan proteinlere alerjisi olduğu için bir mama yemine ihtiyacı olabilir mi? Ördek köpek maması hassas mideli yavrular için harika s. Lezzetlidir, besleyicidir ve bir köpeğin sindirim sistemi üzerinde nazik olduğu bilinmektedir.

Bir sonraki en iyi şey olduğunu iddia eden pek çok ürün varken, tam olarak nereden başlıyorsunuz? Peki, buradan başlayabilirsiniz ve biz sizin için tüm zor işi yaptık. Sahibiz araştırma için saatler ve saatler harcadı ördek yemeklerini diğerlerinden ayıran şey nedir? Köpeğiniz ve ihtiyaçları için nasıl bir tane seçeceğiniz konusunda size rehberlik edeceğiz.Bu kılavuzda, piyasadaki en iyi ördek köpek mamaları hakkında bilmeniz gereken her şeyde size rehberlik edeceğiz. Biz seçtik favori ördek maması ve derinlemesine incelemeler sağladı. Listemize tam olarak neden girdiklerini ve hangi köpeklerin uygun olduğunu öğreneceksiniz. Bu yüzden köpeğinizin ihtiyacı ne olursa olsun veya bütçeniz ne olursa olsun, burada herkes için bir ördek yemeği var. Öyleyse şarlatan olalım!

Bir Bakışta: Favori Ördek Köpek Mamalarımız

American Journey Ördek Yemeği
Bizim Puanımız

En iyi değeri

Amerikan Yolculuğu Ördek FormülüChewy.com'da görüntüle
Canidae Pure Duck Formülü
Bizim Puanımız

Popüler SeçimCanidae Saf Tahıl içermez

Chewy.com'da görüntüle
Merrick Ördek Formülü
Bizim Puanımız

Üst Düzey SeçimMerrick Duck Köpek Maması

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Ördeğin Besin Faydaları

Ördekten Beslenme

Birçok insan ördeği çok yağlı bir et olmakla ilişkilendirir, ancak sadece yağlı cilt . Yağ ete nüfuz etmez. Bu, yağ ve deri tabakasının altındaki etin çok yağsız ve besleyici olduğu anlamına gelir.

Aşağıdaki tablodan ne kadar besleyici olduğunu görebilirsiniz. 100 gr pişmiş derisiz ördek dır-dir. Diğer yaygın proteinlerle karşılaştırıldığında hem yağ hem de kalori bakımından en düşük içeriğe sahiptir. Bu nedenle ördek genellikle sınırlı içerikli formüllerde kullanılır. Sindirim sisteminin parçalanması daha kolay. Birkaç kilo atması gereken bir domuz yavrusu için harika bir protein olabilir. çünkü zayıf .

Ördek de şaşırtıcı bir şekilde demirde daha yüksek sığır etinden daha fazla. Demir, oksijenin vücutta taşınmasına yardımcı olan önemli bir mineraldir. Onsuz, köpeğiniz uyuşuk ve zayıf olacak. Bu yüzden ördek, demir depolarını doldurmaya ve onu enerji dolu tutmaya yardımcı olur.

B12 vitamini, sinir ve kan hücrelerinin sağlığı için çok önemli bir vitamindir. Sizi sağlıklı ve aktif hissetmesi açısından demire benzer. Sığır eti veya somonla karşılaştırıldığında ördek bu konuda çok yüksek olmasa da, tavukla karşılaştırıldığında miktarı neredeyse üç katına çıktı.ŞişmanProteinKaloriDemirB12 vitamini
Ördek (derisiz) 4,3 g 19,8 g 123kcal 4,5 mg 0.8mcg
Sığır eti 18,5 g 27,2 g 283kcal 2,7 mg 2.5mcg
Tavuk (derisiz) 7,4 g 28,9 g 190 kcal 1,2 mg .03mcg
Somon 6,7 g 25,4 g 169kcal 0.5 mg 5.7mcg

Bu yetmediyse, ördek, yoğun lezzetle dolu zengin bir siyah ettir. çoğu köpek çıldırır . Bu telaşlı Fidos veya şımartılmış pooches için mükemmel bir seçim . Yani, onu sıkıcı sığır eti veya monoton tavukla ikna edemezseniz, ördek onun Aşil topuğu olabilir.

Ördek Köpek Maması - Ördek Dahil Yiyecek

Kasede Ördek Köpek Maması

Bazı ördek köpek maması tariflerinde tek protein kaynağı olarak ördek kullanılırken, bazı tariflerde diğer et proteinleri arasında ördek kullanılır. Bazı tarifler, bıldırcın ve tavşan gibi çeşitli diğer ormanlık proteinleri kullanır. Ve diğer tariflerde kuzu eti gibi benzer şekilde yumuşak etler kullanılır.

Ördeği seçiyorsan çünkü senin köpeğin sadece telaşlı , ona ördek bazlı yemek beslemek kesinlikle sorun değil. Aslında, karışıma başka proteinler eklemek faydalı olabilir çünkü bunlar, ördeğin yüksek olmayabileceği çeşitli başka besinler sunabilirler. İyi dengelenmiş bir diyet her zaman gitmek için en iyi yoldur.

Köpeğinizin diğer et proteinlerine alerjisi olduğu için bir ördek tarifi seçiyorsanız, sadece ördek maması seçmek çok önemlidir. Ya da en azından alerjisi olduğu et proteinini listelemeyen bir tarif. Bu apaçık görünse de güvende olmak üzülmektense daha iyidir!Bazı tariflerin tavuksuz olduklarını belirttiğini belirtmekte fayda var. Ancak yine de içindekiler listesinde tavuk yağını listeliyorlar. Tavuk yağı aynı alerjenleri içermez tavuk etinin içerdiği. Bu nedenle, tavuğa alerjisi varsa, Mayıs tavuk yağı yemeye hazır olun. Bütün köpekler aynı değildir, bu yüzden sadece güvende olmak için onunla bir tarif beslemeden önce her zaman veterinerinize danışmalısınız.

Malzemeler, azalan ağırlık sırası . Bu yüzden her zaman en azından ilk beş malzemeye bakmalısınız. Ne yazık ki, birçok marka yiyecekleri yanlış etiketlemektedir ve listedeki en küçük bileşen ördek olsa bile bunu bir ördek tarifi olarak etiketleyebilirler. Neyse ki, çoğu premium marka dürüst. Ancak bir ördek tarifi arıyorsanız, ideal olarak ilk bileşen veya en azından ilk beş malzemenin içinde olmalıdır.

Ördek Köpek Maması Yorumları

Köpek Köpek Maması Kasesine Bakıyor

Artık ördek ve onun besin değeri hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz ve sadece ördek maması mı yoksa ördek bazlı mama mı seçmeniz gerektiğini biliyorsunuz. Mantığınızı aldıktan sonra ördek bazlı bir köpek maması seçmek , sadece bütçenizi, köpek bedeninizi ve beslenme programınızı göz önünde bulundurmanız yeterlidir. Her şeyi düşündükten sonra, en iyi 6 seçimimize giren kibbles aşağıdadır.
American Journey Limited Malzemesi

American Journey Ördek Yemek Formülü
 • Sınırlı içerik tarifi.
 • Tek protein kaynağı.
 • Tahıl içermeyen tarif.
 • Kolay sindirilebilir karbonhidratlar.
 • Cilt ve tüy sağlığı için Omega yağ asitleri.
 • Kupa başına 350 kalori.
 • % 25 Protein,% 12 Yağ,% 6 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif sadece ördek tarifi ve ilk iki bileşen olarak kemiği alınmış ördek ve ördek ununu listeler. Hassas bir sindirim sistemine sahip köpekler için harika olan sınırlı içerikli bir tariftir. Sindirimi kolay sağlıklı karbonhidratlar ve lif sağlamak için tatlı patates ve bezelye kullanan, tahıl içermeyen bir tariftir.

Omega 3 ve 6 yağ asitleri, keten tohumu, ayçiçek yağı ve balık yağı sayesinde sağlanır ve hepsi cildini ve tüylerini beslemeye yardımcı olur. Aynı zamanda bilişsel işlevi ve genel refahını iyileştirecektir. Bağışıklık sisteminin zinde kalmasını sağlamak için ilave vitamin ve mineraller içerir. Bu, daha sıkı bir bütçeye sahip olan ve en kaliteli malzemelerden mahrum kalmak istemeyen ebeveynler için en sevdiğimiz seçenektir.

Severiz bu tarifin en yüksek lif içeriğine ve en düşük kalori sayısına sahip olduğu. Ördek sevenler için mükemmel bir seçenek haline getirir. birkaç kilo vermem gerekiyor . Amerikan yolculuğu, iyi bir iş çıkaran en sevdiğimiz markalardan biridir. maliyet ve yüksek kaliteli malzemeleri dengelemek .


Zignature Ördek Köpek Maması

Zignature Ördek Yemi
 • Tahıl içermeyen formül.
 • İlk malzeme olarak ördekden yapılmıştır.
 • Cilt ve tüy sağlığı için Omega yağ asitleri.
 • Çoğu köpek alerjeninden arınmış.
 • Düşük glisemik karbonhidrat.
 • Kupa başına 425 kalori.
 • % 30 Protein,% 15 Yağ,% 4,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu sadece ördek tarifi Bu, çoğu köpek için bol miktarda protein olan% 30 protein içeriği sunar. Batı Fransa'dan gelen ördek ile yapılır ve ördek unu ve keten tohumu, cildi ve kürkü için omega yağ asitleri sağlar. Genel sağlığı için çeşitli ek vitamin ve minerallerin yanı sıra optimum beyin işlevi için DHA'yı listeler.Bu sınırlı bir içerik formülüdür ve bazen zahmetli bileşenlerden uzak durur. Kullanmadıkları maddeler tavuk, mısır, buğday, soya ve patatestir, bu da onu hipoalerjenik ve düşük glisemik bir seçenek haline getirir. Bunun yerine, ona ekstra enerji ve lifli besinler sağlayan nohut ve bezelye kullanırlar.

Severiz Bu tarifin sadece ördekle yapıldığını ve tamamen tavuksuz olduğunu. En sık kullanılan et kaynağına alerjisi olan köpekler için mükemmel bir seçimdir.


Sağlıklı Yaşam Basit Ördek ve Yulaf Ezmesi

Wellness Basit Bileşen
 • Sınırlı içerikli yiyecek.
 • Birinci içerik yüksek kaliteli ördekdir.
 • Glütensiz.
 • Bağırsak sağlığı için probiyotikler.
 • Hassas mideleri olan köpekler için mükemmeldir.
 • Kupa başına 450 kalori.
 • % 21 Protein,% 11 Yağ,% 4,75 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu sadece ördek tarifi ve ördek, listelenen ilk ve tek et proteini bileşenidir. Bu formül, hassas mideleri olan veya proteini biraz fazla zengin bulan köpekler için bazen faydalı olan düşük protein seçeneği sunar. Bu her zaman en iyi seçenek değildir, özellikle daha yüksek proteinli diyetlere alışkın köpekler veya ekstra kas bakım gücüne ihtiyaç duyan enerjik köpekler için. Keten tohumu, kanola yağı, biotin ve folik asit, sağlıklı ve parlak bir tüy elde edilmesine katkıda bulunur.

Listeler nazik yulaf ezmesi enerji ve lif için ikinci bileşen, bezelye ve öğütülmüş pirinç. Bu formül, sindirimi kolay bir tarif olmaya odaklanmıştır. Bağırsaklarında dost bakterileri geliştirmeye yardımcı olan lactobacillus acidophilus gibi probiyotik bileşenleri listeler. Wellness birçok harika köpek maması üretir ve formülleri de farklı değildir.

Severiz bu tarifin tahıl içeren tek seçenek olduğu. Bazı köpekler tahıl temelli bir diyette çok daha başarılıdır ve bazı sahipler tahıl içeren yiyecekleri tercih eder, bu nedenle bu seçim tahıl içeren köpekler içindir.


Canidae Saf Gerçek Ördek Formülü

Canidae Saf Ördek Gıda Formülü
 • 8 basit gıda maddesi ile yapılmıştır.
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Bağırsak sağlığı için probiyotikler.
 • Yapay renkler veya koruyucular yok.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kupa başına 520 kalori.
 • % 32 Protein,% 16 Yağ,% 4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu -e hindi yemeği ve tavuk yağı ile ördek bazlı tarif . Canidae bunu sadece 8 temel bileşenle yapar. Bunu, yalnızca temel malzemelerle beslenmeye ihtiyaç duyan köpekler için mükemmel bir seçenek haline getirir. Yavrularını çeşitli protein kaynakları ile beslemek isteyenler için de iyi bir seçenektir. Hindi, son derece yağsız bir ettir.

Tahılsız bir tariftir ve diğer ana malzemeler tatlı patates, bezelye, patates ve güneşte kurutulmuş yoncadır. Pişirme işleminden sonra, bu mama taneleri, genel sağlığı için seçilmiş prebiyotikler, probiyotikler ve omega yağ asitleri karışımı ile yapılan HealthPLUS harmanı ile güçlendirilir. Çeşitli vitamin ve mineral takviyelerini de listeler.

Severiz Bu tarifin bu listedeki en yüksek kalori sayısına sahip olduğu. Canidae mükemmel yemek yapar ve bu formül, enerjiye zarar vermeden sınırlı bir içerik seçeneğine ihtiyaç duyan köpekler için harika bir seçenektir.


Bütünsel Sağlıklı Ördek Yemeği Tarifi

Holistic Select Ördek Köpek Maması
 • Bağışıklık sağlığı için antioksidanlar içerir.
 • Tüy ve cilt sağlığı için Omega yağları bakımından zengindir.
 • Ördek unu ana malzemedir.
 • Sindirim için kabak ve lif içerir.
 • Bağırsak sağlığı için sindirim enzimlerini içerir.
 • 441 Kupa başına kalori.
 • % 29 Protein,% 14 Yağ,% 5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu sadece tavuk yağlı bir ördek tarifi . Bu tarif, ilk bileşen olarak ördek yemeklerini listeler. Et yemekleri, bazen% 300'e kadar yüksek oranda protein açısından yoğunlaşmıştır. Bu yüzden ördek unu harika bir protein kaynağıdır. Bu formülde tavuk yağı kullanılır ve bu genellikle tavuk alerjisi olan köpekler için sorun yaratmasa da her zaman önce veterinerinize sorduğunuzdan emin olun.

Bu aynı zamanda nohut, bezelye ve mercimek kullanan, tahıl içermeyen bir tariftir. Tarif, bu bileşenleri enerji sağlamak ve karbonhidrat bileşenlerini sindirimi kolaylaştırmak için kullanır. Bu tarif ayrıca çeşitli prebiyotik ve probiyotik bileşenleri de listeler. Bağırsak desteğini artırmak için canlı yoğurt kültürlerini ve sindirim enzimlerini içerir. Bu tarifte çok çeşitli süper yiyecekler ve egzotik meyveler de var. Bu bileşenler Fido'ya kabak, kızılcık, elma, papaya, yaban mersini ve nar gibi bağışıklık artırıcı özellikler sağlar.

Severiz Bu tarifin, genel sağlığı için konsantre ördek proteini ve omega yağ asitleri ile dolu ilk bileşen olarak ördek unu ile yapıldığını söyledi.


Merrick Ördeği ve Tatlı Patates Tarifi

Merrick Köpek Maması Ördek Formülü
 • Kemiksiz ördek ilk bileşendir.
 • Tahıl içermeyen tarif.
 • Glütensiz.
 • Eklem sağlığı için glukozamin desteği.
 • Untied States'te üretilmiştir.
 • Kupa başına 392 kalori.
 • % 38 Protein,% 17 Yağ,% 3,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tavuk unu, hindi yemeği, tavuk yağı, somon yemeği ve kemiksiz tavuk içeren ördek bazlı bir tarif ayrıca bileşenlerde listelenmiştir. Bu tarif, en çok tercih edilenler listemizi oluşturdu çünkü bazı sahipler, köpeklerini çeşitli et proteinleriyle beslemeyi severler. Bu tarif tam da bunu yapıyor. Bu aynı zamanda protein içeriğinin çok yüksek olduğu anlamına gelir. Birçok köpek ekstra etli tadı ve ekstra amino asit alımına ihtiyacı olanı sever.

Bu formül aynı zamanda eklem desteği için temel bileşenler olan olağanüstü yüksek seviyelerde glukozamin ve kondroitin içerir. Bu, yaşlı köpekler veya çok fazla ağırlık taşıyanlar için idealdir. Tahılsızdır ve tatlı patates ve bezelye gibi sağlıklı sebzeler onu tok ve enerji dolu hissettirir.

Severiz Bu tarifin en yüksek protein içeriğine sahip olduğunu, bu da çok fazla kas kütlesi olan enerjik veya daha büyük köpekler için mükemmel olduğunu. Ya da daha etli bir mama yemeyi tercih eden köpekler.


Son düşünceler

Genel olarak, bir ördek yemeği satın alırken göz önünde bulundurulması gereken en önemli şey, kendinize sormaktır, neden köpeğime ördek tarifi veriyorum. Bu zengin lezzetli et için çıldıracağını düşündüğünüz içinse, o zaman ördek bazlı bir tarif satın alırken sorun olmaz. Eğer onu seçiyorsanız, süper hassas sindirim sistemi veya diğer proteinlere alerjiniz varsa, her zaman içerik listesine kendiniz bakmalısınız. Markanın iddialarına asla kendiniz bakmadan güvenmeyin.

Genel olarak ördek yağsız ve besleyici bir ettir. köpeğin sevecek . İyi dengelenmiş bir diyet sağlayan yüksek kaliteli bir mama olduğu sürece, Fido şüphesiz onu sevecektir. Yukarıdaki en iyi önerilerimizden birini seçin ve hem siz hem de köpeğiniz yeni ördek seçiminizle heyecanlanacaksınız.

Yorumlar