Uzun ve Kısa Paltolar İçin En İyi Köpek Bakım Makası

Uzun ve Kısa Paltolar İçin En İyi Köpek Bakım Makası

Uzun tüylü bir köpeğiniz varsa, muhtemelen alıştınız köpeği bakıcılara götürmek . Çift katları varsa hızla toplanmaya başlayabilir. Bir Border Collie, Kaniş veya Koyun Köpeğiniz olsun, bu saç uzatma sürecine alışkınsınız. Ceketleri patladığında çok fazla soyma yapmanız gerekecek ve yavru köpeğinizin kürkünü tıraş etmeyi düşünün. Bu, yavrularınız için en iyi köpek bakım makasını bulmanızı sağlar.

Muhtemelen yorgunsun o cümleyi okumak , sağ? Köpeğinizi tımarhaneye götürmeyi düşünmek bile, hatırlatılmadan yeterince streslidir! Yine de, aile üyenizin en iyi şekilde görünmesini istiyorsunuz. Başka ne yapabilirim?Ya da evcil hayvanlarınız salona gitmeyi sevmiyorsa? Bundan sonra ne olacağını bildikleri için arabanın arka koltuğunda sevimli yavrularının ağladığını gördün mü? Bakım görevlisi tarafından kırpılmak gerçekten rahatsız mı yoksa onları ısırmaya mı başlıyorlar?

Saç kesme makinesine yatırım yapmak, paradan tasarruf etmenin ve evcil hayvanınızın saçı kesilmesi gerektiğinde rahat hissetmesini sağlamanın en iyi yollarından biridir. Yavru köpeğinizin evinin rahatlığında kesilmesi bir daha tolere edilebilir deneyim siz ve onlar için. Ancak, makas satın almadan önce dikkate almanız gereken çok şey var - bu yüzden henüz bir çift almak için kaçmayın! Birden fazla kategoride en iyi saç kesme makinelerini öğrenmek ve evcil hayvanınızı budamaya nasıl başlayacağınızla ilgili bazı tavsiyeler için okumaya devam edin.

Bir Bakışta: Favori Bakım Makaslarımız

En İyi Genel Seçim: Wahl Köpek Bakım Seti
İleri Teknoloji: Andis Ultra Kenar Düzelticiler
Bütçe Seçimi: En İyi Pet Pro ClippersNot: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Clippers'a Gerçekten İhtiyacınız Var mı?

Kısa cevap: EVET.Bu listenin sonunda bakıcılara gitmeye karar verseniz bile, elinizin altında bir saç kesme makinesinin olması her zaman iyi bir fikirdir. İpeksi, kıvırcık veya uzun tüyleri olan köpekler, tüylerinin dökülmesini azaltmaya ve tüm yıl boyunca en iyi görünmesini sağlamaya yardımcı olduğu için düzenli kırpmadan fayda sağlar.

Köpeğinizin bir kombinasyonu, pürüzsüz veya çift katları olsa bile, kırpmadan yine de yararlanabilirler. Bu durumda köpeğin saçını kesmeniz gerekmese de, saçlarını yüzlerinin etrafına, arkasına ve pençelerine sık sık kırpmak tüylerinin kirlenmesini önleyecektir.

Alıcı Rehberi

En İyi Bakım Makası İle Köpek Tıraşlanıyor

İlk saç kesme makinenizi satın almadan önce düşünmeniz gereken çok şey var. Pek çok insan, köpeğinizde yanlış saç tipinde yanlış saç kesme makinesini veya daha kötüsü insan saç kesme makinesini kullanma hatasını yapar. Her ceketin farklı bir saç kesme makinesine ihtiyacı vardır. İşte köpek makası alırken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta.Tarak Kılavuzları: Saç kesme makinenizin tarak kılavuzlarıyla gelip gelmediğini kontrol edin. Tarak kılavuzları, köpeğinizin tüylerini dikizlemek yerine aynı uzunlukta kesmeyi kolaylaştırır. Deneyimsiz bir saç / kürk düzelticiyseniz, çok fazla kıl kesmekten korkuyorsanız, bir tarak kılavuzu almayı düşünmelisiniz. Bazı kesme makineleri kılavuzlarla birlikte gelir ve diğerleri ayrı satılır. Ne satın aldığınıza bağlı olarak, birçok uzunluk veya sadece bir rehber alabilirsiniz. Farklı uzunluklara ihtiyacınız varsa, bazen ayrı satın almak daha iyidir.

Bıçak malzemesi: Bıçağın malzemesinin neyden yapıldığına bakın, çünkü bu, dayanıklılığı ve hangi tür kürkü / saçı kesebileceğini belirleyebilir. Örneğin karbon çeliği korozyona dayanıklıdır ve dayanıklıdır ve bu onu kesme makineleri için iyi bir seçim haline getirir. Dar bir bütçeyle mi? Paslanmaz çeliği deneyin. Karbon çeliği kadar uzun süre dayanmazlar, ancak siz onları değiştirene kadar işi yapacaklar.

Bıçak Bileme: Bıçaklara benzer şekilde, sivri uçların keskinleştirilmesi gerekir, böylece daha iyi keserler ve körleşmeye başladıklarında köpeğinizin saçını istemeden çekmezler. Bazıları kendiliğinden bilenen bıçaklarla gelirken, bazılarının bir profesyonel tarafından bilenmesi gerekebilir. Bıçağınızın körelmesinden korkuyorsanız, kendi kendini bileyen bir model alın; Altın ağırlığına değer. Özellikle köpeğinizin kalın, uzun veya çift ceketi varsa, çok keskin kenarlı bir bıçağa ihtiyacınız olacaktır.

Kablolu veya Kablosuz: Kablolu saç kesme makineleri bir prize takılırken, kablosuz bir batarya biter. Burada doğru ya da yanlış bir seçenek yoktur, sadece sizin için doğru olanı seçin. Genellikle kablolu modeller daha güçlüdür - ancak her zaman değil. Kablolu modeller kırpma sırasında size engel olur, ayrıca her zaman bir prizin yakınında kalmanız gerekir. Akülü modeller her yerde kullanılabilir, ancak köpeğinizin ne kadar büyük olduğuna bağlı olarak, işiniz bitmeden gücü tükenebilir.Güvenlik özellikleri: Saç kesme makinelerinin herhangi bir güvenlik özelliği var mı? Bazı makaslarda, yavru köpeğinizi otlatırlarsa bir kapatma düğmesi vardır veya köpeğinizin tüylerini derinizi kesmeden kesecek korumaları vardır. Deneyimsiz kullanıcılar öğrenirken bir güvenlik özelliğini düşünmelidir.

Hız ve Gürültü: Yüksek sesle ya da yavaş, yavrularını kırptıracaksın. Yine de, daha hızlı ve daha sessiz olan birçok kesme makinesi var. Daha sessiz bir motor almak, ürkek köpekler için daha iyi olabilir. Köpeğiniz elektrikli süpürgeyi kaldıramazsa, yüksek kesme makinelerinin sesiyle baş edemez. Profesyonel tıraş makineleri normalde 2 hız seçeneğine sahiptir ve bu, kalın tüylü büyük köpekler için idealdir. Köpeğinizin tüylerinin kalınlığına göre kesilmesinin zor olup olmayacağını muhtemelen anlayacaksınız. Çift kaplamalı köpekler, çoklu hız seçenekleriyle daha iyi çalışır.

İnsan Saç Kesme Makinelerini Kullanmayın

Clippers ile Bakımlı Köpek

İnsan saçı, köpek tüyünden daha yumuşak ve daha az yoğundur. Aslında köpek 'tüyü' kürke benziyor saçtan daha fazlası. Bunu akılda tutarak, insan saç kesme makineleri o kadar güçlü olmayacak ve ya yanacak ya da köpeğinizin saçını yırtacak. Daha da önemlisi, insan saçı düzelticiler, köpek kılı düzelticilerinden daha hızlı ısınır. Dikkatli olmazsanız, bu makasların sıcak olduğunu fark etmeden köpeğinizin derisini yakabilirsiniz!

Bıçak başına diş, dikkate alınması gereken başka bir şeydir. İnsan saç kesme makinelerinin bıçakları, köpek düzelticilerden daha az dişe sahiptir. Köpek düzelticiler, tüyleri daha verimli bir şekilde kesmek için daha fazlasına sahip olacaktır. Bu da saçlarımın başka bir büyük nedeni. düzelticiler aşırı ısınır .İnsan saç kesme makineleri bunalmış olacak ve bu, köpeğinizin cildini yakmaktan daha fazla soruna neden olacaktır. Köpeğinizin tüyü kalınsa, onu yakmak için derisine ulaşamayabilir, ancak bıçaklar çok hızlı donarak onları işe yaramaz hale getirir.

Köpeğinizin Tüylerinin Kalınlığı

Kullandığınız kesme makinelerinin bileşenleri önemli , ancak nihayetinde köpeğinizin tüyü için doğru olan makasları seçmeniz gerekir. Kaba, kalın tüylü köpeklerin daha güçlü saç düzelticilere ihtiyacı olacaktır. Ayrıca uygun tımarlamayı birleştirerek de öne geçeceksiniz doğru dökülme önleyici şampuanlarla en iyi sonuçlar için.

Daha kalın paltolar için, daha güçlü olduklarından ve yarı yolda biten pil hakkında endişelenmenize gerek kalmayacağından, kablolu bir tüy düzeltici düşünün. Golden Retrieverlar , İngiliz Cocker Spaniel ve Newfoundlands'ın ince katları vardır ve normalde bir güçlü makas seti daha kalın kürklü bir köpekle karıştırılmadıkça.Şık, salon sonrası bir görünüm yapmayı düşünüyorsanız, profesyonel saç kesme makinelerine, birden fazla hıza ve tarak kılavuzlarına ihtiyacınız olabilir. İlk seansınıza başlamadan önce tımar için cins standardına bakmaya çalışın, aksi takdirde çok kesmek .

Amerikan Kulübesi Kulüplerini Kontrol Edin standart cins tımar web sitesi . Belirli stillere sahip ırkların örnekleri Airedale Teriyerleri, İskoç Teriyerleri ve Schnauzer'lerdir.

En İyi Clipper Markaları

Aşağıdaki markalar, tüm kırpıcıları olmasa da çoğu panoda yüksek eleştiriler alma eğilimindedir. Bunlar, makas makineleri için en üst standarttır ve bunların hepsi size bir kol ve bir bacağa mal olmayacaktır. Bir göz atalım en iyi markalardan bazıları her bir makas çiftine girmeden önce.

Oster: Kırpma endüstrisinde iyi bilinen ve veteriner ve kuaför gibi profesyoneller tarafından kullanılan makasları, evcil hayvanlarınızın tüylerini parlatır. Yıllardır güvenilen, kriyojenik işlem görmüş bıçakları ABD'de üretilmiştir ve uzun süreli performans ve dayanıklılık için sertleştirilmiştir. Çok çeşitli kılavuz taraklar, kablolu ve kablosuz seçenekler ve ağır hizmet tipi makaslar sunar.Verdi: Sektörde daha sık kullanılan bir kesme makinesi bulamazsınız ve bunun iyi bir nedeni vardır. Saç kesme makineleri güvenilir, uzun ömürlüdür ve çeşitli şekil ve boyutlarda olabilir. Korozyonu önleyen krom kaplama ile bıçaklarını daha uzun süre keskin tutan özel bir sertleştirme sürecine sahiptirler. Spanielleri, kanişleri ve teriyerleri kesen özel makaslar dahil her şeyi burada bulacaksınız. Motorları sessizdir ve serin kalırlar, böylece yavrularınıza zarar vermezler.

Seçim: Genellikle diğer en iyi markalarla karşılaştırılabilir olsalar da, parladıkları yer kablosuz saç kesme makinelerinde bulunur. Wahl, size endüstrideki en uzun ömürlü pilleri sağlamak için bir lityum iyon pilin dayanıklılığını ve gücünü birleştirir. Saç kesme makinelerinin çoğu birden fazla tarak, ayar ve hız ile birlikte gelir. Makasları da varsa, kedileri bile kesebilir. Wahl’ın saç kesme makineleri de genellikle çok küçüktür, bu da onları taşınabilir ve kullanımı kolay hale getirir.


Favori Köpek Makaslarımız

Köpek Bakımı İçin En İyi Saç Kesme Makineleri

Tek bir mükemmel kesme makinesi yoktur. Köpeğiniz bir Rough Collie ise, kablosuz bir saç kesme makinesi doğru seçim olmayacaktır. Köpeğiniz küçük seslerle atlayan bir Sığınak ise, daha sessiz bir model düşünmelisiniz. Çok varken farklı makas türleri Aşağıda listelediğimiz seçimler, sahip olduğunuz herhangi bir bütçe veya tür için bulabileceğiniz en iyilerden bazılarıdır. Başlayalım!


Andis Ultra Kenar

Andis UltraEdge Süper 2-Hızlı Ayrılabilir…
 • Serin ve sessiz çalışma, Volt - 120 V
 • Tüm katlar ve ırklar için mükemmeldir.
 • Değiştirme ve temizleme kolaylığı için çıkarılabilir bıçak tasarımı.
 • Profesyonellerin talep ettiği performans için süper iki hızlı döner motor.
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu kesme makinesi şaka değil . Yüksek hızı, çok yönlü kesme makinesi ve dayanıklı bıçaklarıyla en kalın katları bile alacak bir şeye sahip olursunuz. Andis Ultra Edge hem yüksek hem de düşük hızlara sahiptir, bu da onu tüm evcil hayvanların bakımı için ideal kılar.

Bu kesme makinesi de sessiz olduğundan, sese duyarlı hayvanları sakin tutmak . Yerinde soğutma sistemi, hayvanınızı aşırı ısıtmayı veya yakmayı imkansız olsa da zorlaştırır. Saç kesme makinesi çok ısınırsa, fanlar ve havalandırma delikleri tıkanmış tüyleri alır.

Çıkarılabilir bıçaklar burada en önemli unsurdur. Çıkarılabilir bıçaklar, özellikle profesyonel bir kuaför iseniz çoğu blade'de öncelik olmalıdır. Saç kesme makinesini temizlemeyi (ve ıslatmayı) kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda farklı bıçak stilleri de kullanabilirsiniz. Bu Andis kesme makinesi UltraEdge, ShowEdge ve CeramicEdge bıçağını destekler.

Bu model olmasına rağmen ağır kabul edildi diğer jiletlerle karşılaştırıldığında; oldukça kuvvetli. 14 fit ağır hizmet kordonu, kolayca hareket etmenizi sağlar. evcil hayvanını tımar etmek . Andis Ultra Edge kırılmaya dayanıklı muhafazaya sahiptir. Andis Ultra Edge gerçekten diğerlerinin üzerinde bir kesimdir! Diğer profesyonel modeller, bu kesme makinesinin çok yönlülüğü, gücü ve güvenliğiyle karşılaştırılmaz.


Oneisall Düşük Gürültü

oneisall Köpek Tıraş Makinesi Clippers Düşük Gürültü…
 • Dahili Li-ion Batttery. Dahili şarj edilebilir köpek düzeltici ...
 • Güvenli ve Keskin Bıçak. Paslanmaz çelik sabit bıçağı yükseltin ve…
 • Düşük titreşim ve ultra sessiz tasarım. Çalışırken gürültü ...
 • 6 koruyucu tarak (3 mm / 6 mm / 9 mm / 12 mm / 15 mm / 18 mm). Ayarlanabilir ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bunu duyuyor musun? Yapmıyorum ve senin yavrun da olmayacak ! Bu, etraftaki en sessiz saç kesme makinesi olarak seçildi ve köpeğinizin bunu kullanmanın, saç kesme makinesi etrafında daha rahat hissetmelerini sağlayacağından eminiz.

Oneisall, paslanmaz çelikten yapılmış güvenli ve keskin bir bıçağa sahiptir. Seramik bir hareketli bıçak çoğu kılı keser, ancak çift kat için başka bir tıraş makinesi bulun. Bu kesme makinesi, uzun süreli dayanıklılık ve performans vaat ediyor.

Kablosuz bağlantıya geçmeniz gerekiyorsa sorun değil! Düşük Gürültü fişten çekilebilir duvar prizinden ve şarj edildi, böylece yavrularınızı kablosuz olarak kesebilirsiniz. Çıkarılabilir bıçak, nihai çok yönlülük için temizlemeyi ve değiştirmeyi kolaylaştırır.

Şu anda, bu saflık yalnızca bir sette bulunabilir. 4 koruma, bir tarak, bir yağ şişesi ve paslanmaz çelik makas alacaksınız. Oneisall Low Noise paketinin çok düşük bir fiyatı var. Ses düzeyinin ne kadar düşük olduğunu spor yapan birçok kırpma makinesi vardır, ancak daha profilli markalar Andis ve Wahl gibi hassas kulaklara sahip köpekler için hala çok gürültülü.


Wahl's Deluxe

Wahl Profesyonel Hayvan Deluxe U-Clip Pet, ...
 • Deluxe U-Clip evcil hayvan kesme ve bakım seti, klipslemek için idealdir ...
 • Teriyer, Cavaliers, Shih Tzus, Spaniels, Maltese ve… için ideal
 • Dakikada 7, 200 vuruşa varan güçlü hızlar kırpma yapar…
 • Bu 16 parçalı kit, standart olarak ayarlanabilir # 30-15-10 bıçak sunar ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Hepsi bir arada bir paket ararken, birkaç kriteri tutturmak . Büyük kesme makineleri bir zorunluluktur, bir tarak, birkaç kılavuz tarak, biraz yağ ve makastır. Bu kit, beklentilerin ötesine geçti ve fiyat için sahip olabileceğinden daha fazlasını ekledi.

Wahl’ın Deluxe kiti, 7 ekli renk kodlu kılavuz tarak, bir saklama kutusu, paslanmaz çelik makas, şekillendirici önlük, bir tarak, kırmızı kesme koruması ve bir bonus DVD içerir. Kitle birlikte verilen Deluxe U-Clip evcil hayvan kesme makinesi, ince ve orta uzunlukta saçlar için mükemmeldir. Kedilerde bile işe yarayacak!

Bu kesme makinesi de güçlüdür ve dakikada 7.200 vuruşa kadar çıktığı için hızlı ve kolaydır. Çok fazla gürültü olmadan çok fazla güç. Deluxe U-Clip; Golden Retriever, Cavaliers, Yorkies, Spaniels, Shih Tzus ve Maltease için mükemmeldir.

Blade konuşalım. Deluxe U-Clip, Wahl’in Standart Ayarlanabilir 10-15-30 bıçaklarıyla birlikte gelir ve üçü arasında kolayca ayarlanabilir. Ürünle birlikte verilen bıçaklar, yüksek kaliteli çelikten yapılmıştır ve dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Bu kırpma seti düşük bütçeli insanlar için harika ve bankayı bozmaz.


Wahl Pet-Pro Clipper

Wahl Clipper Pet-Pro Köpek Bakım Seti - Sessiz ...
 • Patentli Elektrikli Tahrik Sistemi -% 30 Daha fazla tork kolayca çalıştırır ...
 • Kolayca Tanımlanabilen Renkli Kılavuz Taraklar - Basit bir kaplamaya izin verin ...
 • Kendiliğinden Bilenen Hassas Bıçaklar - Takılmasız kesim sağlar, ...
 • Sepete Ekle - Evde kolay, uygun maliyetli köpek bakımı…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Süper kolay ve uygun maliyetli köpek bakım seti, harika bir saç kesme makinesiyle birlikte 4 koruma sunan harika bir settir. Wahl Pet-Pro'yu benzersiz kılan, kendiliğinden bilenen hassas bıçaklarıdır. Normalde bunun için bir premium oynarsınız, ancak bu klip, bu premium eklentiyi bir bütçe dostu fiyat .

Sadece fiyat için etkileyici değil, aynı zamanda kalın ve ağır bir kesme makinesidir. Bu şey, çift kaplamalı büyük ırklardan, ince tüylü küçük köpeklere kadar her şeyi halledecektir.

Artık tüylerin soyulması, kırpılması, inceltilmesi ve şekillendirilmesi gibi büyük tür harcamalar için çok paranız olacak. Patentli elektrikli tahrik sistemi% 30 daha fazla torka sahiptir, bu nedenle bu kalın katların arasından kayabilir ve bu süreçte bebeklerinizi yaralamaz.

Dahil olan 4 renk kılavuzu tarağı, bir kolay taşıma için saklama çantası . Wahl Pet-Pro kablolu veya kablosuz olabilir. Yalnızca güvenilir bir markanız olmakla kalmaz, aynı zamanda ağır paltoları kaldırabilecek bir saç kesme makinesine de sahip olursunuz. Tımar etmeyi daha da kolaylaştıracak 3 kılavuz tarağı unutmayın.


Profesyonel Evcil Hayvan Makaslarının Keyfini Çıkar

PET Köpek Makası Kedi Tıraş Makinesi KEYFİNİ ÇIKARIN,…
 • Yüksek Kapasiteli Pil: Dahili 2000mAh Li-pil. 7'ye kadar sürer…
 • Tıkanma önleyici teknolojiye sahip güçlü Motor: 3,7 V, 15 W motor ...
 • Keskin Bıçak: Diğer diş bıçaklarına kıyasla keskin bıçağımız…
 • Ultra-sessiz Teknoloji: 50-60 db. Gürültü emilimi ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Harika bir kablosuz kesme makinesinin uzun bir pil ömrü ve çok fazla gücü olacaktır. Genellikle uzun bir pil ömrü bulursunuz, ancak güç eksik . Veya tersi doğrudur. Enjoy Pet Clipper hem hem de birkaç ekstra özelliğe sahiptir.

Bu bebek, tam şarjla 7 saat süren dahili 2000mAh Li-pili olan yüksek kapasiteli bir pili paketler. Özellikle profesyonel bir kuaför iseniz 7 saat inanılmaz. Amazon sayfaları, rakiplerine göre 5 kat daha uzun pil ömrüne sahiptir.

Enjoy Pet Professional'da güçlü motor tıkanmayan teknoloji ile. 3,7V, 15W motor, saç kesme makinenizin dakikada 9.000 devir yapmasını sağlamak için çok çalışır. 33 keskin bıçak, yavrularınızın cildine zarar vermeden kürkü keser ve bıçaklar kalın, tüylü veya yumuşak kürkler üzerinde kullanım için mükemmeldir.

Pyrador

Bu makaslar da oldukça sessiz. 50-60 db'de gürültüye duyarlı evcil hayvanlar için harika olacak. Gürültü emilimi ve bıçaklardaki sürtünmeyi azaltmak için donatılmış bir susturucu ile hem siz hem de evcil hayvanınız stressiz ve gürültüsüz bir deneyim yaşayacaksınız. Enjoy Pet Clipper prize takılabilse de, çoğu kablosuz kesme makinesini sudan dışarı üfler. Hatta olanlar bile özellikle kablosuz olacak şekilde yapılmıştır.


Haşhaş Pet Makası

Köpek Bakım Makası Elektrikli Köpek Giyotin ...
 • ULTRA SESSİZ TASARIM: Köpek makasları, düşük hassasiyetli hassas motoru benimser ...
 • KESKİN VE GÜVENLİ BIÇAK: Paslanmaz çelik sabit bıçağı yükseltin ve ...
 • 2 HIZLI HASSASİYET: Köpeğinizin düz olması veya ...
 • 4 KILAVUZ TIR: Köpek bakım makası 3mm, 6mm, 9mm sağlar ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bir markanın iyi bilinmemesi, kesme makinesinin iyi olmadığı anlamına gelmez. Poppy Pet Clipper kiti, köpeğinizin kalın tüylerini kesmek için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Bu kit, uygun fiyata makas, paslanmaz çelik makas, yağ, fırça, tarak, şarj cihazı ve 4 kılavuz tarak içerir.

Poppy Pet Clippers, keskin ve güvenli bir bıçakla birlikte gelir paslanmaz çelikten yapılmıştır makaslara sabitlenir. Temizlemesi daha zor olduğu için bu ideal olmasa da, sonuçlar ortada. Bu saç kesme makinesi, evcil hayvanınıza kusursuz bir kesim sağlayan ultra keskin paslanmaz çelik ve seramik bıçaklara sahiptir ve 2 hız seviyesi, hızlı bir şekilde tımar etmenize yardımcı olur.

Düşük titreşimle hareket eden ultra sessiz tasarımıyla evcil hayvanlarınız tımar ederken daha rahat ol . Yalnızca 50 db'de kulak kanalınızı rahatsız etmez. Saç kesme makineleri ayrıca aşırı ısınmadan önce 70 dakika sürekli kullanımla 5 saate kadar şarjla kablosuz olarak da çalışabilir.

Dahil edilen 4 tarak 3, 6, 9 ve 12 mm'dir ve bu da size her seferinde doğru uzunlukta kestireceğiniz güveni verebilir. Poppy Pet, tarak koruyucuları için birçok seçeneğe sahiptir, bu nedenle özel bir uzunluğa ihtiyacınız varsa, stoklarında bulunur.


Bojafa Köpek Bakım Saç Kesme Seti

Bojafa Köpek Bakım Makası Seti Kablosuz…
 • ★ 【Eksiksiz Evde Köpek Bakım Araçları Kiti】: 1 x Pet makası,…
 • ★ 【Düşük Titreşim, Düşük Gürültü ve Hafiflik】: Çalışma gürültüsü…
 • ★ 【Kablosuz ve Sessiz Sessiz Köpek Kedi Bakım Makası】: İki ...
 • ★ 【Keskin ve Güvenli Titanyum Bıçak Çalışırken Sıcak Değil】:…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bir köpek kesme kiti almak, belirli palto süslemelerine ihtiyaç duyan köpekler için harika bir fikirdir. Örneğin, bir Kanişiniz varsa, onları tipik şov köpeği tarzında kırpmak isteyebilirsiniz. Tarak ve makasın yanı sıra birden fazla tarak uzunluğuna ihtiyacınız olacak. Bunlar olmadan, düz olmayan bir ceketiniz olabilir

Bojafa, evcil hayvanınızın şık görünmesini sağlamak için mükemmel bir kit var. Kitle birlikte makaslar, tırnak makası, paslanmaz çelik tarak, inceltme makası, paslanmaz çelik makas ve 3, 6, 9 ve 12 mm'lik 4 tarak eki dahildir.

Bojafa kablolu veya kablosuz olabilir, bu nedenle 2 pil paketiyle birlikte bir AC güç adaptörü dahildir. Bir kullanım kılavuzu tüm kitlerle birlikte gelir, böylece onu evcil hayvanınızda doğru şekilde kullanmak için ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahip olursunuz.

Kırpma makinesi, AC güç adaptöründen çıkarıldığında (70 dakika) uzun süre dayanmasa da, bunu telafi etmek özellikle güçlüdür. Bakım sırasında ölürse güç adaptörlerini değiştirebilirsiniz, bu da çok fazla kolaylık sağlayabilir. Düşük titreşimli düzeltici, gürültüyü ortam gürültüsüne eşit olan yaklaşık 60db'ye düşürür.

Yüksek kaliteli titanyum keskin 33 bıçak, kalın katları, çift katları ve uzun katları kesmek için hızlı hareket eder. Günlük kullanım sırasında ısınmazlar ve dahili pilin ömrü boyunca keskin kalmaya söz verirler. İsteğinize göre çok körelirlerse, onları temizlemek veya değiştirmek için bıçağı ayırabilirsiniz. Sadece yaka ayarını 2.0 mm'ye ayarlayın ve çıkarmak için aşağı doğru itin.


Ceenwes Pet Makası Seti

Ceenwes Dog Clippers Düşük Gürültülü Pet Clippers…
 • 【HEPSİ BİR ARADA】 Bu köpek bakım makasları ayrıca 10 adet ...
 • 【SÜPER SESSİZ】 Precision motorlu köpekler için evcil hayvan makasları, ...
 • 【KABLOSUZ】 Kolay kullanım için hafif ve kablosuz tasarım. ...
 • 【KESKİN BIÇAK】 Titanyum dar açılı bıçaklı Cat makasları…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Kitlerimizi seviyoruz! Ceenwes bir köpek makasları için daha az bilinen marka ama fark edilmeyi hak ediyorlar. 30 $ 'dan daha düşük bir fiyata evcil hayvan fırçasıyla taranan bu hepsi bir arada kiti alacaksınız, bu kitler söz konusu olduğunda şaşırtıcı derecede benzersiz bir sürümdür. Normalde kitler bunun yerine tarakla gelir.

Evcil hayvan bakım seti 13 aletle birlikte gelir: pille birlikte evcil hayvan kesme makinesi, AC güç adaptörü, Slicker fırça, temizleme fırçası, 4 tarak aparatı (3-6-9-12 mm), paslanmaz çelik makas, tırnak makası seti, tarak ve tırnak törpüsü . Ayrıca tüm saç tiplerini nasıl düzelteceğinizi öğretecek bir kılavuz da alacaksınız.

Bu makaslar da çok sessiz kabul edilir. 40 db'yi kırmasa da (yüksek seslerden korkan yavrular için öneriyoruz), köpeğinizi rahat ettirecek kadar sessizdir. Artık evcil hayvanınız tımar etmekten korkmayacak ve sürekli rutin uyguladıklarında gerçekten hoşuna gidebilir.

Titanyumdan yapılmış keskin ve ayarlanabilir bıçaklar, köpeğinizin saçını dar bir açıyla keser. Seramik hareketli bıçaklar pürüzsüzdür ve özellikle kesim için etkilidir. Kenarlardaki ince ayarlı uçlar, hassas kesim için bıçağın uzunluğunu 0,8 ila 2 mm arasında ayarlar. Ceenwes, kablosuz çalışabilmeniz için çıkarılabilir. Hafiftir, kullanımı kolaydır ve 3-4 saate kadar şarj tutun .


Cyrico Profesyonel Bakım Makası

cyrico 5-Speed ​​Dog Clippers Professional…
 • ☀5 HIZLI AĞIR HİZMET Profesyonel Evcil Hayvan Bakım Makası - 5 hız ...
 • Kısa şarj süresi olan ☀Long güç kaynağı. Profesyonel…
 • ☀Bıçağın yağlanması ve temizliğinin akıllıca gösterilmesi. ...
 • ☀ Düşük gürültü. Bu profesyonel evcil hayvan bakım kesme makinesinin özellikleri ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Daha az bilinen bazı markaları sergilemeyi seviyoruz çünkü genellikle daha düşük fiyatlı daha popüler rakiplerinden daha fazla. Ancak bunlar profesyonel makaslardır ve yüksek bir fiyata gelirler. Yine de her kuruşuna değer çünkü aldığınız özelliklerin miktarı ödediğinizi kesinlikle telafi ediyor.

Bu kit, çekici bir kara kutu içinde gelir, ancak daha çekici olanın içinde olanın olduğunu söyleyebilirim. Kit, 4 tarak, inceltme makası, normal makas, tarak, yağ, temizleme fırçası ve AC güç adaptörü ile birlikte gelir. Bir kılavuz da dahildir.

Cyrico saç kesme makineleri, 5000rmp ile 7000rmp arasında değişen 5 hız seviyelerine sahiptir. Daha yüksek dönüş, paspasları ve ağır hizmet kaplamalarını kesmek için mükemmeldir. Cyrico markası, uzun pil ömrü ve şarj süreleriyle tanınır. Saygın bir pil ve içindeki 2200mA Li-aslan gücüyle, 4 saatlik bir ömre bakıyorsunuz ve 3 saatlik şarj süresi .

Bu saç kesme makinesiyle ilgili gerçekten harika olan şey, yağlanması ve temizlenmesi gerektiğinde görüntülenen LED ekrandır. Saç kesme makinenizi çok uzun süre kullanırsanız, size pilin bitip bitmeyeceğini veya yağın tamamlanması gerektiğini söyleyecektir. Sadece bu değil, aynı zamanda bıçaklar kıl nedeniyle tıkanırsa, aşırı ısınmadan önce kapatılması için bir uyarı olarak bip sesi çıkarır.

Bu süper sessiz, çok yönlü kesme makinesi, 60 desibelden daha düşük bir hızda çalışır ve bu hala sessiz olarak kabul edilir, ancak sese duyarlı evcil hayvanlar için önerilen 40dcp'den çok daha yüksektir. Kabloyu takmak istiyorsanız, daha uzun pil ömrü AC adaptörünü kullanarak bunu yapabilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Burada, Köpeğinizi Sevin'de, okuyucularımızdan oldukça tutarlı bakım soruları alıyoruz. Özellikle tımar edilmesi zor olan cinsler için makas bulma veya endişeli bir yavru köpeğin nasıl tımar edileceği hakkında. Aşağıda, aldığımız yaygın soruların bir listesini derledik.

S: Köpek Makası Ne Kadar Dayanır?
C: Saç kesme makinenizin ömrü, onlara ne kadar iyi baktığınıza bağlıdır. Tüm mekanizma bir yıl veya daha uzun sürebilir, ancak bazı parçaların değiştirilmesi gerekiyor. Her şeyden önce, bıçağınızı her zaman temiz ve yağlı tutun ve kabloları, bıçak tahriğini ve mandalları düzenli olarak kontrol edin.

S: Keçeleşmiş Bir Köpeği Tımar mısınız?
C: Ne kadar keçeleşmiş olduklarına bağlı olarak, keçeleşmiş bir köpeği tımar edebilirsiniz. Düğümleri yavaşça çıkarmak için bir tarak veya tırmık kullanın. Düğümleri çekmeyin veya çekmeyin yoksa köpeğinize zarar verebilirsiniz. Tüm düğümleri temizledikten sonra, bölgenin etrafında biraz kızarıklık fark edebilirsiniz. Bu, tımar ederken çekmenizden veya cildinizin nefes alamaması olabilir.

S: Köpekleri Islak veya Kuru Tımar Etmelisiniz?
C: Veteriner hekimler, köpek tüylerini ıslakken taramamanızı veya tımar etmemenizi tavsiye eder. Su, fırçalamaya çalıştığınız düğümleri daha da sıkı hale getirebilir ve bu da köpeğiniz için gereksiz sıkıntıya neden olur. Bu özellikle uzun tüylü ırklar ve çift katlı olanlar için geçerlidir. Köpeğiniz kısa tüylü ise, ölü tüyleri almak ve fazla dökülmeyi önlemek için lastik bir fırça kullanabilirsiniz.

S: Bakım Yapmadan Önce Bir Köpeği Yıkamalısınız?
C: Tımar etmeden önce köpeğinizi yıkayabilirsiniz, ancak tıraş makinesini kürklerine götürmeden önce saçlarının kurumasını bekleyin. Kısa tüylü köpekleri bir Chihuahua gibi olmadıkça, banyo yaparken de onları fırçalamaya çalışmayın. Köpeğinizin tüylerini yıkarken gerçekten fırçalamanız gerekiyorsa, örneğin bir paspasın içindeki kir durumunda olduğu gibi, geniş, yuvarlak kıllara sahip bir fırça veya bir tarak kullanın.

S: Bakım Yaparken Köpeğimin Isırmasını Nasıl Durdururum?
C: Davranış problemlerini düzeltmek uzun bir süreçtir ve köpeklerinizin davranış problemlerinin bu adımlardan nereden kaynaklandığına bağlı olarak işe yaramayabilir. Köpeğiniz tımar ederken çok agresifse, rahat bir ağızlık almak için onu bir veterinere götürmek daha iyi olabilir.

S: Keçeleşmiş Kürkü Kesmeli / Tıraşlamalı mıyım?
Y: Köpeğinizin tüyü keçeleşmişse, önce denemek ve fırçalamak daha iyidir. O kadar matsa, fırçalamak acı verici hale gelirse ya da hiç fırçalayamazsanız, o zaman paspasları tıraş edin ya da kesin. Paspasları düzgün bir şekilde tıraş etmenin bir yöntemi vardır.

S: Köpeğimi Ne Sıklıkta Tımar Etmeliyim?
C: Köpeğinizi ne sıklıkla tımar edeceğiniz, cins, tüy uzunluğu ve türüne bağlıdır. Daha uzun tüylü köpekler her gün fırçalanmalıdır, kısa tüylü köpekler ise yalnızca ayda bir kez taranmalıdır. Saçta banyo ve saçın ne kadar kirleneceği de belirlenir. Daha önce bakılmamış yavru köpek ve köpeklerin, bir profesyonelle randevu almadan önce evde bakılması gerekir.

S: Köpeğimi Nasıl Hızlı Şekilde Tımar edebilirim?
C: Tımarlamada hızlı olmanın tam olarak bir 'nasıl yapılır' özelliği yok. Gerçekten hızlı olan tek kişi profesyonel köpek bakıcılarıdır. Daha hızlı olmak istiyorsanız, pratik yapmanız gerekir. Tüylü arkadaşınızın işbirliği de yardımcı olacaktır. Ne kadar hızlı olursanız, evcil hayvanınız da o kadar iyi davranacaktır.

S: Başkaları Başarısız Olduğunda, Tımarların Maliyeti Ne Kadar?
Y: Tıpkı bir insan salonu gibi, köpeğinizi veya köpeğinizin saçını görmeden bir fiyat tahmini vermek zordur. Daha büyük köpekler daha fazla, daha küçük köpekler daha ucuza mal olur. Ortalama olarak, standart tımar için 25 ila 90 ABD Doları arasında bir ödeme yapabilirsiniz ve bu genellikle tırnak kesme ve kulak temizlemeyi kapsar.

S: Bakım Yaparken Köpeğimi Nasıl Hala Tutabilirim?
C: Köpeğinizi tımar işlemine alıştırmak, uzun vadede hareketsiz oturmasına yardımcı olacaktır. Köpeğinizin ilk başta fırçalanması rahatsız edici olacaktır, ancak sonunda birkaç numara ile şımartılmayı sevecekler. Şu ipuçlarını deneyin:

Çizgi Fırçalama: Çoğunlukla uzun tüylü ırklarda kullanılır. Bu teknik, tüylerin uzadığı yönde tüyü taramak için yumuşak kıllı bir fırça kullanır. Deriye yaklaşmayın, yoksa köpeğiniz korkar.

Davranır: Kulaklarını temizledikten sonra köpeğinize küçük bir ödül verin. Daha fazlası için geri gelmeye devam edecekler. Evcil hayvanınızın bakımını yapmaya devam ederken, hareketsiz kalmaları için ona ikramlar vermeye devam edin. Onları yalnızca bir görevi başarıyla gerçekleştirdiklerinde ödüllendirin.

Müzik : Hayvanlar müziği bizim kadar severler. Klasik müziğin köpeklerde stresi sakinleştirdiği ve azalttığı kanıtlanmıştır. Öyleyse, yavrunuz için bir senfoni takın ve makaslara tekrar yaklaşmadan önce biraz rahatlamasına izin verin.

Tonikler: Güvenli olduğunu bildiğiniz ve veterineriniz tarafından onaylandığı sürece, bir köpeği sakinleştirmek için doğal bir tonik kullanmak sorun değildir. Köpeğinizi asla rastgele bir şeyle beslemeyin yoksa ona zarar verebilirsiniz.

Kaygan Olmayan Bir Yüzeye Yerleştirin: Bunları lavaboya koymak en iyi fikir olmayabilir. Her yerde kayabilecekler ve kayabilecekler. Bu, makasları gördüklerinde eğilmelerini ve örtmelerini kolaylaştıracaktır. Bunun yerine bir kilim, banyo paspası veya havlu üzerine koyun.

Son düşünceler

Şimdiye kadar muhtemelen tıraş makineleri hakkındaki bilginize güveniyorsunuz. Burada bahsettiğimiz makaslardan herhangi biri ihtiyaçlarınızı karşılamalı ve bütçenize bağlı olarak bunlardan herhangi biri, yavru köpeğinizi tımar ederken harika bir deneyim sağlamalıdır.

Peki hangi model en iyi köpek tımar makasları?

Tüm bu özellikleri bir araya getirerek, Andis Ultra Kenar en iyinin en iyisidir. Bu profesyonel bir kırpma makinesidir, ancak daha uygun fiyatlı bir seçenek arıyorsanız veya Wahl's Deluxe . Orada paranın karşılığını fazlasıyla alıyorsun. Başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz. Mutlu tımarlar!

Yorumlar