Amerikan Pitbull Teriyerleri İçin En İyi Köpek Şampuanları: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Amerikan Pitbull Teriyerleri İçin En İyi Köpek Şampuanları: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Amerika'da 3,6 milyon Pitbull Teriyer olduğu tahmin ediliyor. Pitbull tipi köpekler makyaj Amerika'nın köpek nüfusunun% 20'si . Bu sayı içermez Pitbull Terrier karışımları ya. Bu nedenle tek başına, Pitbull'lar için en iyi şampuanı bulma konusunda rehberliğe ihtiyaç duyan birçok Pitbull sahibi olduğunu varsayabiliriz, özellikle de yavrularının hassas cildi varsa.

Pek çok köpek sahibinin şampuanları köpeklerinin cildine ve vücuduna ne yaptığını pek önemsemeden kullandığını söylemek doğru olur. Ancak köpeklerin biz insanlara kıyasla çok hassas bir cildi vardır ve Pitbull Teriyerlerinin genellikle sağlıklı köpeklerin, özellikle süper hassas bir cilde sahip oldukları bilinmektedir. Red-Nosed çeşidi . Sadece bu da değil, köpekler ceketlerini yalayarak kendilerini tımar ediyorlar, bu yüzden onun derisine sürdüğünüzün tehlikeli olmadığından veya sert kimyasallardan yapılmadığından emin olmalısınız.Bu kılavuzda, Pitbull'unuz için hangi şampuanı seçmeniz gerektiğini, kaçınılması gereken malzemeler ve tüm bunlardan sonra etraftaki en iyi şampuanlar hakkında düşünürken göz önünde bulundurmanız gereken konulardan bahsedeceğiz. Pitbull'ların hassas bir cilde sahip olması yaygın olduğu için cildini tahriş etmemesi için nazik ve doğal ürünler seçtik. Ayrıca farklı bütçelere göre ürünler seçtik, bu yüzden her mal sahibi ve onların cüzdanları için bir şeyler var!

Bir Bakışta: Amerikan Pitbull Teriyerleri için En İyi Şampuanlar

En İyi Seçim: Pro Pet Works Tüm Doğal Organik Şampuan
Bütçe Seçimi: Pet Pleasant Natural Köpek Şampuanı

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Düşünülmesi gereken şeyler

Pitbull Puppies İçin En İyi Köpek Şampuanı

Raftan veya çevrimiçi pazardan rastgele herhangi bir evcil hayvan şampuanı almadan önce, Pitbull'unuzun bireysel ihtiyaçlarını ve koşullarını göz önünde bulundurun bu nedenle dikkate alınması gereken birkaç faktör vardır. Ayrıca Pitbull Terrier'ınızın aşağıdaki sorunlardan birkaçını ele alan bir şampuana ihtiyacı olduğunu da görebilirsiniz. Neyse ki, yüksek kaliteli önerilerimiz genellikle birden fazla sorunu ele alır, bu yüzden sizi ele aldık!

İlk olarak, dikkate alınması gereken en yaygın faktörler şunlardır:Cilt Durumu: Birçok Amerikan Pitbull Teriyerinin çeşitli cilt problemlerinden muzdarip olduğu bilinmektedir. Demodex Many , İhtiyoz ve Atopik dermatit bunlardan sadece birkaçı. Çok sayıda cilt rahatsızlığı olsa da, hepsi kaşıntılı veya pul pul cilt, kızarıklıklar, kırmızı yumrular veya kurdeşen, sızıntılı kızarıklıklar gibi ortak semptomları paylaşır ve ağrılı gözler ve pedler de cilt hassasiyetlerinin bir işareti olabilir. Veterineriniz belirli bir sorun için ilaçlı bir şampuan önerebilir veya yatıştırıcı doğal bir şampuan önerebilir. yulaf ezmesi gibi yumuşak malzemelerle , aloe vera veya hindistancevizi yağları. Formüller de var özellikle hassas ciltler için .

Yaş: Yavru köpek ise, hassas cilde sahip köpekler için tasarlanmış bir şampuana veya belirli bir gözyaşı içermeyen köpek formülüne yatırım yapmanız gerekecektir. Sadece cildine nazik davranmakla kalmazlar, aynı zamanda kimyasalların gözlerini incitmemesini sağlarlar, aksi takdirde banyodan hiç zevk almazlar. Bu nedenle, Pitbull yavru köpeğinizin en iyi banyo deneyimi için yırtılmadan olduğunu belirten bir köpek maması maması öneriyoruz. Kıdemli bir Pitbull Terrier ise, o zaman başka bir doğal ve nazik formül öneriyoruz, ancak nem ve şartlandırmaya odaklanan bir formül.

Konsantre: Pitbull Terrier'iniz çamurda bir su aygırı gibi davranmayı seviyor mu? Öyleyse, muhtemelen eve döndüğünüzde paltosundaki çamur ve kiri bulursunuz, bu nedenle işe yarayan daha güçlü bir şampuan isteyeceksiniz. Konsantre formüllerin çok daha iyi köpürürken ve daha derin bir temizlik sağladıkça devreye girdiği yer burasıdır.Güçlü Köpek Kokusu: Ayrıca, yavru köpeğinizin tüylerinin kokusunu gideren ve kokuyu maskelemek yerine kokunun nedenini çözen şampuanlar da var. Pitbull Terrier'ınızın onun hakkında korkak bir kokusu olduğunu fark ederseniz, bu şampuanlar harika bir seçenektir. Ayrıca hindistancevizi yağı, lavanta yağı veya badem yağı gibi doğal kokulara sahip bir şampuan seçmeyi unutmayın çünkü yapay kokular cildini tahriş edecek sert kimyasallardan yapılır.

Beslenme: Pitbull'unuzun beslenmesine bağlı olarak, genetik yapılarıyla iyi gitmeyen bir şey yiyor olabilirler. Diyetlerine çok dikkat etmeniz ve buna göre ayarlamanız önerilir. Almak Pitbull'lar için formüle edilmiş yiyecek besin ihtiyaçlarını karşılamaya ve onlara daha sağlıklı bir tüy sağlamaya yardımcı olabilir.

Kaçınılması Gereken Malzemeler

Kaçınılması Gereken Pitbull Banyo Kimyasalları

Elbette, iyi bir şampuanı neyin iyi yaptığını anlamak önemlidir, ancak bazen gerçekten kötü kaliteli bir şampuanı neyin yaptığını bilmek de (daha fazla değilse!) Önemlidir. Köpeğinizin hassas bir cildi varsa, bu özellikle doğrudur. aşağıdaki maddeler durumunu kötüleştirebilir. Bu nedenle, aşağıdaki malzemelere geniş bir yatak verdiğinizden emin olun:

Yapay Renkler ve Kokular: Yapay renkler ve kokular cilt tahrişiyle ilişkilendirilmiştir, bu nedenle bu bileşenlerle şampuan kullanmak için hiçbir zaman iyi bir neden yoktur. Bazı ürünler, köpeğinizin günlerce papatya gibi taze kokmasını sağladığını iddia eder, ancak gerçek şu ki, sahte kokular birkaç saat içinde kaybolur ve kokunun nedenini ortadan kaldırmaz. Yapay kokular genellikle cildi tahriş edebilen ve hatta yakabilen sert kimyasallardan yapılır, bu yüzden bunlardan uzak durun.Cocamide DEA : Bu emülsifiye edici ajan, köpürme kabiliyetleri nedeniyle şampuanlarda uzun süredir kullanılmaktadır, ancak aslında kansere bağlı olan sert bir kimyasal ile yapılmıştır. Yani, sadece yavrularınızın cildini tahriş etmekle kalmaz, aynı zamanda onun büyük C'yi geliştirme şansını da artırabilir. Artık söylememize gerek var mı ?!

Alkol : Hayır, bu bileşen köpeğinize iyi bir zaman kazandırmaz, sadece derisini kurutur! Ayrıca büyük miktarlarda köpekler için zehirli olabilir, bu yüzden sadece güvende olmak için bundan kaçınmalısınız.

L-sülfatlar : Bu bileşen tüydeki yağı ve kiri etkili bir şekilde temizlerken, bunu yalnızca çok sert olduğu için yapar. Katının doğal yağlarını sıyıracak ve cildini kesinlikle tahriş edecektir, bu nedenle doğal bileşenlere yapışmak bu gereksiz acıyı önleyebilir.

Bir ürünün belirli bir içeriği listelemediğini belirtmesi, bunun tamamen doğru olduğu anlamına gelmez. Örneğin, etiket L-sülfatsız olduğunu belirtebilir, ancak aynı derecede kötü olabilecek sert kimyasalın bir türevini listeleyebilir. Bunu aşmanın tek yolu malzemeler listesini kendiniz okuyun ve kaçınmanız gereken bir bileşen gibi bir şey okursa, bir sonraki ürüne geçmelisiniz.Sonuçta, doğal formüller en iyisidir ve kaliteli bir şampuan için en yüksek fiyatları harcamanız gerekmese de, kesinlikle ödediğinizin karşılığını alırsınız, bu yüzden süper ucuz hiçbir şeye yatırım yapmayın.

Favori Pitbull Şampuanlarımız

Favori Pitbull Şampuanları

Şimdi heyecan verici kısma, ürünler! Çok fazla araştırma yaptıktan ve piyasadaki en iyi şampuanları araştırmak için çok zaman harcadıktan sonra, Pitbull'ların ve sahiplerinin çoğunu kapsadığını düşündüğümüz bir şampuan listesi hazırladık.

aidi köpek fiyat

Önerilerimizden bazıları belirli bir durumu veya yaş aralığını hedef alırken, bazıları 'dikkate alınacak şeyler' bölümünde listelenen faktörlerin birçoğunu hedeflemektedir. Yani Pitbull'unuzu ve bir şampuandan neye ihtiyacı olduğunu düşünmeyi unutmayın ve ancak bu şekilde onun için mükemmel olanı bulacaksınız.Önermek üzere olduğumuz tüm ürünler çevrimiçi olarak yüksek puan aldı diğer köpek sahipleri tarafından işlerini iyi yaptıklarından emin olabilirsiniz. saygın ve tanınmış markalar tarafından yapılmıştır . Öyleyse, aşağıda listelenen önerilerimizden birine sadık kalın ve Pitbull Terrier'ınız için en iyi kararı verdiğiniz için mutlu olabilirsiniz.


Burt's Bees Tearless Şampuanı

Burt's Bees Köpek Şampuanı, 2'si 1 Arada ...
 • YUMUŞATICILAR VE YUMUŞATICILAR - Burts Bees Puppy Şampuan ve Saç Kremi…
 • EN KALİTELİ İÇERİKLERLE YAPILMIŞTIR - Tamamen doğal ...
 • YOL TARİFİ - Köpeğin ıslak ceketine uygulayın. Baştan sona çalışın…
 • TÜM KÖPEKLER VE YAVRULAR İÇİN UYGUN - Bu hafif şampuan ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu şampuan, genç yavru düşünülerek yapılmıştır, çünkü sadece hassas cildi için ciddi derecede nazik olmakla kalmaz, aynı zamanda yırtılmaz, bu nedenle hassas köpek yavrusu gözlerinde çok daha yumuşak olacaktır. Bu, iki ana nedenden dolayı harikadır, birincisi banyo zamanının ağrılı olmayacağı anlamına gelir, ancak ikinci olarak, köpek yavrusu eğitiminin önemli bir parçası olan banyo zamanını hoş bir deneyim haline getirir. Banyo zamanını sevmeyen bir Pitbull kavga çıkarır, bu yüzden ona banyo zamanının korkulacak bir şey olmadığını öğretmek en iyisidir.

Bu şampuan, tümü yatıştırıcı ve yumuşak olan bal, balmumu, ayran ve keten tohumu yağı gibi doğal ve yumuşak bileşenlerden yapılmıştır. PH dengelidir, bu nedenle gelişen kürk ve yağlarına müdahale etmez ve Veteriner Hekim tavsiye edilir. Aynı zamanda kokusuzdur ve sert kimyasalları listelemez ve eklenen saç kremi ile yavru tüyleriniz lüks bir şekilde yumuşak ve pürüzsüz hissedecektir.Severiz Bu doğal olarak nazik şampuanın yırtılmaması ve özellikle yavru köpekler için tasarlanması, bu nedenle yavru Pitbull'unuz için en iyi seçeneklerden biridir.


Pro Pet Works Organik Şampuan

Tüm Doğal ve Organik Yulaf Ezmesi Yavrusu / Evcil Hayvan ...
 • (ABD'DE ÜRETİLMİŞTİR) VET TAVSİYE EDİLEN: Şampuan + Saç Kremi formülümüz…
 • KURU, HASSAS, ... İÇİN YAPILAN DOĞAL, ORGANİK İÇERİKLER ...
 • ALOE ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ, SABUNSUZ VE DETERJAN İÇERMEYEN ŞAMPUAN + ŞAMPUAN ...
 • DÜNYA VE ANNE DOĞA TAAHHÜDÜMÜZ: Bir ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu organik yulaf ezmesi şampuanı ve saç kremi, çimenlere, pire ısırıklarına ve yiyeceklere alerjisi olan yavrular için tavsiye edilen Veterinerdir. Hassas ciltler için pH dengelidir ve sert kimyasallar veya koku içermez. O kadar nazik ki banyo sırasında köpeğinizin gözlerine, cildine veya burnuna zarar vermez, bu nedenle yavru köpekler için bile kullanılabilir. Üretici ayrıca, ürünlerinden memnun kalmazsanız% 100 para iade garantisi sunar.

Badem yağları ile yapılır ve aloe vera ile zenginleştirilmiştir, bu nedenle cildi için çok yatıştırıcı ve nazik olmakla kalmaz, aynı zamanda tüylerinin doğal olarak taze kokmasını sağlar. Aynı zamanda sabun içermez, ancak derinlemesine temizler ve aynı zamanda ceketinin kokusunu da giderir, bu nedenle Pittie'niz biraz kokuyorsa, anında taze kokmasını sağlarsınız!

Severiz Bu şampuanın bu listede en çok incelenen ürün olduğunu ve% 100 para iade garantisi ile, çoğu Pitbull'a uyacak en iyi şampuanlardan biri olduğundan emin olabilirsiniz.


Arava Doğal İlaçlı Şampuan

Arava Doğal İlaçlı Köpek Şampuanı -…
 • DEAD SEA MINERALS - Premium Ölü Deniz mineralleri ile formüle edilmiştir, ...
 • DERİN, GÜÇLÜ TEMİZLİK - Arava Bio-Care formülü ...
 • CİLT ENFEKSİYONLARINI AZALTIR - Özel olarak tedavi etmek için tasarlanmıştır ...
 • DOĞAL, AKTİF BİLEŞENLER - Arava Pet şampuanı 28…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu ilaçlı şampuan, dermatolojik rahatsızlıklardan muzdarip köpekler için özel olarak tasarlanmıştır. Derin ama nazik bir temizlik sunarak kürkünün astarına ulaşmasını sağlar, bu daha sonra saç köklerini uyarır ve zenginleştirir ve pullu kepek olasılığını azaltır. Bu şampuan, sıcak noktaları, sıyrıkları, saçkıran, uyuz ve seboreyi iyileştirmeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bu şampuan, anti-bakteriyel, mantar önleyici ve maya önleyici botanik yağları içeren ve aynı zamanda hoş bir doğal koku veren 28 aktif bileşen içerir. Ölü deniz mineralleri, papatya, aloe vera, çay ağacı, yulaf ezmesi, keten tohumu, çuha çiçeği ve argan yağının yanı sıra diğer birçok faydalı bileşeni listeler. Kaşıntı önleyici ve iltihap önleyici özelliktedir ve üretici bu üründen memnun kalmazsanız 30 günlük para iade garantisi sunar.

Severiz Bu ilaçlı şampuanın, gerçekten hassas cilde sahip Pitbull'lar veya çeşitli cilt rahatsızlıkları ve alerjileri olan kişiler için en iyi seçenek olduğu.


Evcil Hayvan Hoş Koku Giderici Şampuan

Kolloidal Yulaf Ezmeli Doğal Köpek Şampuanı -…
 • Hassas cilde sahip köpekler ve köpek yavruları için KOLLOİDAL YULAF KEÇESİ ŞAMPUAN ...
 • LAVANTA esansiyel yağı İLE GELİŞTİRİLMİŞ formülümüz ekstra ...
 • VET TAVSİYE EDİLEN klinik formül saf yüksek kalite kullanılarak…
 • Tüm Doğal Lavanta Yulaf Ezmesi Petleri ile GÜVENLİ VE ETKİLİ evcil hayvan bakımı ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu şampuan, sadece köpeklerin hassas cildini yatıştırmakla kalmayan, aynı zamanda eklenen lavanta ve jojoba yağları sayesinde hoş bir doğal koku sunan uçucu yağlardan yapılmıştır. Bu yağların aynı zamanda tedavi edici ve sakinleştirici olduğu söyleniyor, bu da banyo zamanını stresli bulan köpeklere yardımcı olabilir.

Kolloidal yulaf ezmesi derinlemesine bir temizlik sağlar ve altta yatan köpek kokusunun kaynağının kokusunu giderir. Bu formül, klinik olarak güçlü bir şampuandır ve aynı zamanda Pittie'nizin cildine karşı naziktir. Bu şampuan hem yavru hem de yetişkin köpekler için uygundur ve gözyaşı içermeyen bir formül olduğunu belirtir ve üründen memnun değilseniz üretici% 100 para iade garantisi sunar.

Severiz Bu şampuan, Pitbull'unuzu eklenen doğal lavanta yağları ile süper taze kokulu bırakacak, ki bu harika, o kokmuş bir yavru.


Paws and Pals Yulaf Ezmeli Köpek Şampuanı

Paws & Pals 5'i 1 Arada Yulaf Ezmeli Köpek Şampuanı,…
 • SADECE ORTAKINIZ İÇİN EN ETKİLİ DOĞAL PET ŞAMPUAN: ...
 • ÖDÜN VERMEDEN KÖPEĞİNİZ İÇİN KALİTELİ ŞAMPUAN: Köpeğiniz bir…
 • BESLEYİCİ FORMÜLÜ: Şampuanımız yulaf ezmesi içerir, bu da yardımcı olur ...
 • YIRTILMAYAN SABUNSUZ FORMÜL, KÜVET SÜRESİNİ OYNATMA SÜRESİNE DÖNDÜRÜYOR: Bizim ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu şampuan sadece doğal ve organik malzemelerle değil, aynı zamanda vegan dostudur, bu da sizin için önemli bir ilke ise harika bir seçenek haline getirir. Bu, hem yatıştırıcı hem de nemlendirici olan hassas ciltler için derinlemesine bir temizlik sunan ve aynı zamanda nazik bir yıkama için gözyaşı içermeyen bir formül olan, Veteriner hekim tarafından önerilen başka bir üründür.

Tümü hassas bir doğal aroma sunan, aynı zamanda kürkünün kokusunu gideren ve kokunun kaynağını ortadan kaldıran uçucu yağlar, yulaf ezmesi, aloe vera ve biberiye yağının kusursuz bir karışımını listeler. Aynı zamanda paltoları da çözer ve bu muhtemelen Pitbull için bir sorun olmayacak olsa da, evde dört ayaklı başka bir arkadaşınız varsa, uzun saçlı kardeşi için de kullanılabilir, böylece herkes kazanır!

Severiz Bu şampuanın, kaliteden ödün vermeden, büyük şişe boyutu düşünüldüğünde, bütçesi olanlar için en iyisi olduğu.


Moosh Konsantre Şampuan

Moosh Doğal Köpek Şampuanı - Teşvik ...
 • NEDEN 4 YASAL AŞKINIZI BİR KOVA KİMYASALLARDA YIKAYIN? Biz ne zaman…
 • KAŞIKLI CİLT veya SICAK NOKTALAR Tek köpek şampuanıyız ...
 • CİLT SORUNLARI? Argon Yağı kullanıyoruz. Yumuşatıcılar bakımından zengindir ...
 • ESANS YAĞLARI En iyi arkadaşınızın doğal güzel kokmasını bırakın ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Konsantre bir şampuan olmasına rağmen, Moosh şampuanı doğal ve organiktir, bu nedenle Pitbull'unuz sert kimyasallardan ve yapay kokulardan korunurken, ciddi derinlemesine bir temizlik sağlar. Ayrıca şişenin boynunda bir redüktör bulunur, bu da ne kadarının bir kerede çıkacağını kolayca kontrol edebileceğiniz anlamına gelir. Aynı zamanda şu anda piyasada bulunan ve iyileştirici yetenekleriyle bilinen ve biz insanlar tarafından yüzyıllardır kullanılan bir bileşen olan Bentonite Kil kullanan tek şampuandır. Bu nedenle, sıcak noktaları, bakteriyel veya mantar enfeksiyonları veya genellikle hassas cildi olan Pities için harikadır.

Cildi yatıştırdığı ve nemlendirdiği bilinen argan yağı, shea yağı ve aloe vera'nın yanı sıra tüylerini ipeksi bir pürüzsüzlük hissi bırakarak listeler. Bu şampuan Pitbull'unuz için güvenli olmasının yanı sıra nehirler, göller ve akarsular için de güvenlidir, bu nedenle bu şampuanı seçerek çevre için üzerinize düşeni yaptığınızdan emin olabilirsiniz.

Severiz Bu şampuanın konsantre olduğunu, bu nedenle çoğu şampuanla karşılaştırıldığında çok fazla bir yerde kullanmak zorunda kalmayacaksınız, bu da çok daha uzun süre dayanacağı ve aynı zamanda tüm cilt koşulları için mükemmel olacağı anlamına gelir.


Sıkça Sorulan Sorular

S: Amerikan Pitbull Terrierimi ne sıklıkla yıkamalıyım?

C: Kısa bir kürke sahip olan Pitbull Terrier, her 8 ila 12 haftada bir kapsamlı bir yıkamaya ihtiyaç duyacaktır. Bu, Veterinerin tavsiyesine bağlıdır, çünkü enfeksiyon veya cilt problemleri varsa, bundan çok daha fazlasını ilaçlı şampuanla yıkamaya ihtiyaç duyabilir. Ancak, tavsiye edilmedikçe, onu bundan daha fazla yıkamayın, aksi takdirde ceketinin doğal pH dengesini ve cilt yağlarını bozma riskiyle karşı karşıya kalırsınız, bu da daha fazla cilt sorununa neden olabilir.

S: Pitbull Terrier'im yıkamalar arasında kirleniyor, ne yapmalıyım?

C: Pitbull'unuz yıkamalar arasında yalnızca bir kez ciddi şekilde kirlenirse, şampuanla yıkamak ona zarar vermez. Ancak, her dışarı çıktığında ciddi şekilde kirlenirse, alabildiğinizi suyla yıkayın ve normal şekilde onu kurulayın. Ayrıca inatçı pisliği silmek için köpekler için güvenli ıslak mendiller satın alabilir ve yıkamalar arasında taze kokmasını sağlamak için köpek kuru şampuanı da satın alabilirsiniz.

S: Pitbull Terrier'imin cilt durumu düzelmiyor, ne yapmalıyım?

C: Her köpek farklıdır ve bazı Pitbull'ların, ne kadar ilaçlı şampuan denerseniz deneyin, bir Veteriner hekime görünmesi ve cilt hassasiyetlerine neyin neden olduğunu görmek için çeşitli testlerden geçmesi gerekecektir. Bazen, yalnızca profesyonel yardım işe yarar ve ne kadar erken alırsanız, yaşayacağı daha az rahatsızlığı çözer ve ikincil enfeksiyonlara yakalanma şansını azaltırsınız.

Ek Pitbull Banyo İpuçları

Göz, Burun ve Kulaklardan Kaçının : Formül yırtılmasa ve çok nazik olsa bile, bu hassas bölgelerden kaçınmak için elinizden gelen her şeyi yapın. İçlerine şampuan alırsanız, yine de ürünü yıkamanız gerekecek ve bu onun için veya mutsuz ve kıvrımlı bir köpekse sizin için hoş olmayacaktır.

Davranışlar ve Övgü : Banyo yapmak ve tımar etmek, köpek yavrusu eğitiminin gerçekten önemli bir parçasıdır, bu nedenle her banyoyu keyifli bir deneyim haline getirdiğinizden emin olun. Ona bol miktarda sözlü övgü ve birkaç şey sunduğunuzdan emin olun. Pitbull'lar doğal su bebekleri değildir, bu yüzden cesaretlendirilmeye ihtiyaçları olabilir, ancak banyo zamanının hoş bir deneyim olduğunu anladığında, onu yıkamakta bir daha asla sorun yaşamayacaksınız.

Çoklu Havlular : Onu banyoya götürmeden önce en az 3 havlunun hazır olduğundan emin olun. Banyodan çıktığında fazla suyu yakalamak ve kaymasını önlemek için yere bir tane, kaçınılmaz olarak çoğunu silkelediğinde suyu tutmaya hazır hale getirmek için bir tane ve Böylece vücudunu kurutabilirsin.

Son düşünceler

Amerikan Pitbull Terrier güzel ve tatlı bir çocuktur ve (bazılarının der ki) korkunç ve sert görünümüne rağmen, şımarık olmayı ve şımartılmayı sever. Hassas bir cilde sahip olduğu bilindiğinden, Pitbull'unuz için en iyi köpek şampuanını bulmak için zaman ayırmanız ve yumuşak olan doğal malzemelerle yapıldığından emin olmanız önemlidir.

Önerilerimiz, o kadar genç, yaşlı, hassas, çok kirli, kötü kokulu veya cilt şikayetleri olan tüm Pitbull türlerine hitap etmektedir. Hepsi doğal, yatıştırıcı, yumuşak, besleyici ve en yüksek kalitededir ve bu nedenle burada en sevdiğiniz Pitbull'a hitap edecek bir tane olduğundan emin olabilirsiniz.

Yorumlar