Doberman Pinschers İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Doberman Pinschers İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Doberman Pinscher'ı bilenler için, onun tatlı bir ruh olduğunu bilin. cidden yumuşak kalp Bununla birlikte, onu tanımayanlar için genellikle şiddetli bir şekilde korkunç olan ve çoğu zaman büyük, kaslı bir köpek görürler. diğer spor türlerine kıyasla . Doberman Pinscher'ınız için en iyi köpek mamasını bulmak, ona büyük kas kütlesi için yüksek protein içeriği, enerjisini korumak için karbonhidratlar ve sindirim sisteminin düzenli kalmasını sağlamak için sağlıklı lif sağlayan bir kuru mama bulmayı gerektirir.

Birçok işletme sahibi çiğ yiyeceklerin en iyisi olduğunu söylese de, o ihtiyacı olan her şeyi alamıyorum Sadece etten bu yüzden biz, Veteriner hekimlerin ve köpek beslenme uzmanlarının çoğunluğunun yanı sıra, doğal kuru mama yeminin köpeklerimiz için en iyisi olduğuna inanıyoruz. Aynı zamanda dişlerini de sağlıklı tutar!Bu kılavuzun sonunda Doberman Pinscher'ın ne olduğunu anlayacaksınız. diyetinden ihtiyacı var ve yaşamın her aşamasında hangi besinlere ihtiyaç duyduğu. Yüzlerce ürün arasında gezinmek için saatler harcamanıza gerek kalmaması için, yaşamın her aşamasında Doberman için en iyi 5 mama tanesini seçtik.

Öyleyse arkanıza yaslanın, rahatlayın ve Doberman Pinscher beslenme yolculuğumuzda bize katılın.

Bir Bakışta: Doberman Pinscher İçin En Sevdiğimiz YiyeceklerYavru köpekler: Science Diet Büyük Irk Yavru Köpek
Yetişkinler: Purina Pro Spor Planı
Büyükler: Purina Pro Kıdemli
Ağırlık yönetimi: Purina Pro Kilo KontrolüNot: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Doberman Yavrularının Besin İhtiyaçları

Hem erkek hem de dişi Dobermanlar, tamamen olgunlaştıklarında, ağırlık olarak 60 ila 100 pound arasında herhangi bir ağırlığa sahip olacaklardır, bu nedenle, onlar olarak kabul edildiğini söylemek güvenlidir. büyük bir köpek . Bu nedenle aramak önemlidir büyük cins köpek formülü Bu, büyük köpek ırklarına hitap ediyor, çünkü boyuta özgü besinlerin optimum bir karışımına sahipler. Büyük köpekler hızlı bir şekilde büyür ve bu nedenle kalsiyum ve fosfor seviyelerinin hassas olması gerekir kalça displazisi gibi gelişimsel ortopedik hastalıkların olasılığını en aza indirmek için. D vitamini ayrıca sağlıklı kemik oluşumu için çok önemlidir. Yüksek kaliteli büyük cins köpek formülleri bu gereksinimleri karşılamıştır, bu nedenle onu başka hiçbir şey beslemeyin.

Seçtiğiniz mama, ideal olarak sahip olmalıdır yaklaşık% 30 protein içeriği ve minimum% 9 yağ içeriği ancak AAFCO minimum protein seviyesini% 22 olarak belirler. Daha yüksek bir protein içeriği, kaslarının iskelet çerçevesinin yanında buna göre gelişmesini ve vücudunun büyümek için yeterli enerjiye ve köpek yavrusu gücüne sahiptir ve bağışıklık sisteminin gelişmesi için besinleri emmesine izin verir. Tipik olarak, bir Doberman yavrusu günde yaklaşık 1.800 kalori tüketecektir.

Docosahexaenoic asit (DHA), eikosapentaenoik asit (EPA) ve araşidonik asit (ARA) anne sütünde doğal olarak bulunan amino asitlerdir ve ayrıca balık yağlarında, et yemeklerinde ve yumurta ürünlerinde de bulunabilirler. Bu bileşenlere olduğu gibi dikkat ettiğinizden emin olun. sağlıklı bilişsel gelişim ve göz işlevi için hayati önem taşır.Burada ayrıca bir Doberman sahibi olarak yapmanız gerekenler de belirtilmelidir. Kendinizi şişkinliğin farkına varın Daha büyük ırkların daha eğilimli olduğu yaşamı tehdit eden bir durum olduğu için. Bu nedenle, köpeğinizi beslenmeden hemen önce veya sonra egzersiz yapmayın ve bu aynı zamanda yetişkin ve yaşlı yaşam evrelerinde de geçerlidir. Ücretsiz beslenme tavsiye edilmez çünkü bu aynı zamanda gelişimsel ortopedik hastalık riskinin artmasıyla da bağlantılı.

Yetişkin Doberman Besin İhtiyaçları

Yaş civarında 18 ay Doberman Pinscher'ın, vücutlarının daha büyük kemiklerini ve eklemlerini destekleyen odaklanmış besinlere ihtiyacı olduğu için, yetişkinler için tasarlanmış bir mama ve yine büyük ırklar düşünülerek tasarlanmış bir formüle geçilmesi gerekecek.

en aptal köpek ırkları

İster aile arkadaşı isterse çalışan Doberman olsun, protein, yetişkin maması için ana odak noktası olmalıdır. Elbette, eğer çalışan bir köpekse, bir evcil hayvandan çok daha fazla enerjiye ihtiyacı vardır, ancak emin olun mama ambalajını buna göre takip edin. Tipik bir Doberman, günde yaklaşık 2.100 kalori tüketir.

Yetişkinlik döneminde dengeli bir diyet aranmalıdır. çok çeşitli vitamin ve mineraller meyve ve sebzeler veya ilave takviyeler şeklinde listelenmesi, ayrıca sindirim sistemi için lif ve kemikleri ve dişleri için kalsiyum olarak listelenmesi gerekir.Kıdemli Doberman Besin İhtiyaçları

Doberman olarak kabul edilir 7 veya 8 yaşlarında kıdemli bir köpek , bu köpekler arasında değişiklik gösterse de, herhangi bir şüpheniz varsa, o zaman size özel tavsiye için Veterinerinizle konuşun. Hayatının bu noktasında beslenme ihtiyaçları değişir ve yaşlı bir mama yemine geçmesi gerekir.

Ortalama bir yaşlı Doberman, ne kadar aktif olduğuna bağlı olarak her gün yaklaşık 1.300 kaloriye ihtiyaç duyacaktır ve elbette daha az aktif hale geldikçe bu azalacaktır. Protein hala yaşlı diyette önemli bir faktördür, ancak aynı derecede önemlidir. fincan başına daha az kalori sağlayan bir mama aksi takdirde, çok fazla enerji tüketmedikleri için çok fazla ağırlık alma riskiyle karşı karşıya kalırlar.

Özellikle büyük bir cins için, yaşlı bir diyette aranacak önemli bir bileşen, yüksek glukozamin ve kondroitin seviyeleri zayıflayan eklemlerinden dolayı. İyi glukozamin ve kondroitin kaynakları et ve balık yemeklerinde ve ayrıca ekstra takviyelerde bulunur. Gibi malzemeler taurin yaşlanan kalp sağlığıyla ilgilenecek ve hastalıklarla savaşabilmesi için yaşlanan bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olacak bol miktarda vitamin ve mineral aramak da önemlidir.


Doberman Yavruları için En İyi Yiyecek

Doberman Yavru Yeme

Herhangi bir köpeğin hayatının yavru köpek aşaması çok önemli olduğundan, Doberman yavru köpeğinizi erken yaşamlarında doğru mama ile beslediğinizden emin olmanız son derece önemlidir. Yavruların besleyici yoğun yiyeceklere ihtiyacı vardır ve onları yetişkin bir kuru mama formülüne çok erken koymak, yavrularınızın doğru şekilde gelişmemesine neden olabilir. Doberman Pinschers tipik olarak büyük cins köpek mamalarında başarılıdır ve aşağıda belirli bir sıraya göre favorilerimizdir.Bilim DiyetiOrijen YavrusuWellness ÇekirdeğiMavi Buffaloİçgüdü Ham
Protein % 29,5 % 38 % 35 % 35 % 33.5
Yağlar % 16.1 % 16 % 14 % 14 % 18.5
Lif % 2,1 % 6 % 5.5 % 6 % 5
Nem % 10 % 12 % 10 % 10 % 9
Kcal / Kupa 394 449 387 411 485

Science Diet Büyük Irk Yavru Köpek

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yavru Köpek ...
 • En uygun seviyede özel olarak yapılmış büyük cins köpek maması ...
 • Güçlü kemik ve dişleri desteklemek için dengeli bir mineral seti kullanır ...
 • Sağlıklı beyin ve gözü desteklemek için balık yağından DHA kullanır ...
 • Yüksek kaliteli protein, büyük yavrularınızın zayıf yapmasına ve korumasına yardımcı olur ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Protein içeriği tam olarak% 30 olmasa da, yüksek kaliteli olmasının yanı sıra diğer tüm büyük cins gereksinimlerine uyan bulabildiğimiz en yakın protein içeriğidir, bu yüzden bu listemize girdi. Ana protein kaynağı Tavuk unudur ve bu aynı zamanda eklem desteği için DHA ve glukozamin gibi diğer bileşenleri de içerir.

Kalsiyum içeriği% 1,2'dir ve D vitamini takviyeleri ile kemik büyümesi kontrol edilir. Bu tarif, diyetlerinde tahıllara ihtiyaç duyan veya isteyenler için harika olan bu listedeki tek tahıldır ve balık yağları ve keten tohumu kürküne bakar ve dengeli bir mineral seti ile dişleri güçlenecektir.Severiz Bu mama mamasının büyük cins yavrular düşünülerek yapıldığını ve dünyanın dört bir yanındaki Veterinerler tarafından yapıldığını ve önerildiğini, böylece ilk 5 mama mızmızında bir yere layık olduğundan emin olabilirsiniz.


Orijen Büyük Yavru

ORIJEN Kuru Köpek Maması, Puppy Large,…
 • ORIJEN Puppy Large köpek maması, zengin ve çeşitli ...
 • ORIJEN% 85 kaliteli hayvansal içeriklerle köpekleri besler ...
 • Et, organlar vb. Dahil taze ve çiğ hayvansal malzemeler kullanmak
 • Taze Yöresel Malzemelerimiz tanıdığımız ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu birinci sınıf tarif etli iyiliklerle doludur, bu nedenle büyüyen kaslarının güçlü ve zayıf büyümesi için ihtiyaç duydukları her şeyi alacağından emin olabilirsiniz. İlk 15 bileşen Tavuk, Hindi, Pisi Balığı, Uskumru, Yumurta, Ciğer ve Yürek gibi protein kaynaklarıdır, bu nedenle gerçek et ve büyük lezzet söz konusu olduğunda bu tarif benzersizdir.

Kalsiyum içeriği% 1,2'dir ve bu nedenle kemikleri ve dişleri sağlıklı bir oranda güçlenecek ve gelişecektir. Ayrıca bu tarifte kabak, elma ve kurutulmuş yosun gibi bol miktarda meyve ve sebze vardır, böylece gelişen bağışıklık sistemi ihtiyaç duyduğu tüm besinleri alacaktır ve tahılsızdır.Severiz Bu tarifin en yüksek protein içeriğini sağladığını ve en kaliteli protein kaynakları ile dolu olduğunu, bu nedenle kabındaki etli beslenmeye ek olarak, tüm Dobermanların seveceği süper lezzetli.


Wellness Core Büyük Irklı Köpek Yavrusu

Wellness Doğal Evcil Hayvan Yemi CORE Doğal Tahıl…
 • BÜYÜK Irk Yavru Köpeklerinizin EN İYİSİNİ YAKITLAMAK İÇİN GELİŞMİŞ DOĞAL BESLENME ...
 • SAĞLIKLI BÜYÜME VE KALKINMAYI DESTEKLER: Garantili DHA seviyeleri…
 • LEANER VÜCUT KİTLE VE KAS TONU: Wellness CORE köpek maması yapılır…
 • SAĞLIKLI CİLT VE KAPLAMAYI, garantili omega seviyeleriyle DESTEKLER ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

% 35 protein içeriğine sahip bu tahılsız tarif aynı zamanda güçlü ve yağsız kas gelişimi için yüksek kaliteli ve bol miktarda protein sağlar. Kemiksiz Tavuk, Tavuk unu ve hindi yemeği ilk birkaç bileşen içinde bulunabilir ve aynı zamanda glukozamin ve DHA gibi diğer besinleri de sağlarlar.

Sağlıklı bir tüy yapmasını sağlayacak somon yağı, E vitamini ve folik asit listelenir ve muz, yaban mersini ve brokoli gibi bileşenler bağışıklık sisteminin istikrarlı bir şekilde gelişmesini sağlar. Havuç ve karalahana gibi sağlıklı lifler, tüm mama parçalarını kaplayan prebiyotik çözelti olan acticoat gibi sindirim sistemini destekleyecektir.

İskoç kurt köpeği

Severiz meslektaşları kadar meraklı ve enerjik olmayan Dobermanlar için en düşük kalorili içeriğe sahip.


Mavi Bufalo Büyük Irk Yavrusu

Blue Buffalo Wilderness Yüksek Protein, Doğal ...
 • GERÇEK TAVUK İLE DOLU: Yavru köpeğinizi tatmin etmek için hazırlanmış bir tarif ...
 • SAĞLIKLI BİLEŞENLER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması, en iyi doğal ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu en iyi seçim, tahıl içermeyen başka bir tariftir ve bunun yerine, onu enerjik tutmak için tatlı patates gibi sağlıklı karbonhidratların yanı sıra, sindirim sistemini düzenli tutmak için ona lif sağlamak için havuç ve bezelye kullanır. LifeSource Bitleri yaban mersini ve kızılcık gibi optimum bir antioksidan karışımı sağlar, böylece bağışıklık sistemi ihtiyaç duyduğu tüm besinleri alacaktır.

Gerçek Tavuk, Tavuk unu ve balık unu, ona güçlü ve yağsız kas kütlesi geliştirmesine yardımcı olacak protein içeriği sağlar. Balık yağı beyin gelişimi ve tüy sağlığı için önemli olan DHA, ARA ve EPA'yı sağlar.

Severiz Bu seçeneğin, hassas midesi ve gevşek dışkısı olan Dobermanlar için harika olan yüksek lif içeriği sunduğu.


Instinct Large Breed Puppy

Instinct Raw Boost Large Breed Puppy Grain ...
 • DONDURULMUŞ ÇİĞ KAFES İÇEREN TAHILSIZ YAVRU YAVRU MAMASI
 • YAVRU KÖPEK MAMASI PLUS DONDURULMUŞ HAM PARÇALAR: Kalsiyum ve ...
 • İLK HAM BOOST'LU BÜYÜK BREED YAVRU KÖPEK MAMASI: Ham Boost karışımları…
 • HAM İÇERİKLERİN GÜCÜ: Köpek mamamız saf, ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tavuk, Tavuk unu ve yumurta ürünü ilk 4 malzemede bulunur, bu nedenle bu tarifin Doberman'ınızın seveceği etli iyiliklerle dolu olduğundan emin olabilirsiniz. Aynı zamanda, büyük kemiklerinin glukozamin ve kalsiyum ile sağlıklı beyin gelişimine izin veren DHA ile desteklendiği anlamına gelir. Bu mama maması en fazla kalori ve yağa sahiptir, bu yüzden köpek yetiştiren çok fazla yakıtı olacaktır.

Elmalar, havuçlar ve bezelye lif sağlar ve balık unu ve keten tohumu, besleyici ve parlak kalmasına yardımcı olmak için kabuğuna omega yağ asitleri sağlar ve diğer gözden geçirenler bu mama hakkında dikkatini çeker.

Severiz Bu tarifte protein, besin ve et tadıyla dolu kuru mama parçalarının yanı sıra dondurularak kurutulmuş çiğ tavuk kabukları da var.


Yetişkin Dobermanlar için En İyi Yiyecek

Dobeman Yetişkin Yeme

Doberman Pinscher'ınız 12 ila 15 aylık olduklarında yetişkin bir yemeğe taşınabilir. Bu süre zarfında, bu formüllerle kalori alımını biraz geri çevirecek ve farklı besin gereksinimlerine geçiş yapacaksınız. Doberman'ınızı bir köpek yavrusu formülünde çok uzun süre tutmak, yavrularınızın aşırı kilolu olmasına neden olabilir, bu nedenle yiyeceklerini yavaş ama doğru zamanda değiştirmek isteyeceksiniz.

Purina ProOrijen YetişkinWellness ÇekirdeğiMavi BuffaloMerrick
Protein % 30 % 38 3.% 4 % 32 % 31
Yağlar yirmi% % 18 % 12 % 14 % on beş
Lif % 3 % 4 % 6 % 6 % 3,5
Nem % 12 % 12 % 10 % 10 % on bir
Kcal / Kupa 496 449 342 386 382

Purina Pro Plan Spor Formülü

Purina Pro Plan Yüksek Proteinli Kuru Köpek Maması, ...
 • Bir (1) 37,5 pound Torba Purina Pro Plan Yüksek Proteinli Kuru Köpek Maması; ...
 • 1 Numaralı bileşen olarak gerçek tavuğu içerir
 • Yakıt almaya yardımcı olmak için yüzde 30 protein ve yüzde 20 yağ içerir ...
 • Amino asitler, çok önemli olanlar da dahil olmak üzere kasları beslemeye yardımcı olur ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Purina var bu formülü oluşturdu spor köpekleri düşünülerek ve yüksek metabolik ihtiyaçlarını karşılayacak optimum performans 30/20 oranı burada bulunabilir. Gerçek Tavuk ilk malzemedir ve balık unu da listelenmişse, eklemleri için de bol miktarda glukozamin vardır. Balık yağı ve yumurta ürünü ona DHA sağlar ve tüylerinin güzel ve kaygan olmasını sağlar.

Bu tarif tahıl içerir ve aynı zamanda tüm önerilerimiz arasında en düşük lif içeriğine sahiptir, bu nedenle Doberman'ınız oldukça lifli bir diyette iyi sonuç vermezse, bu onun için daha iyi bir seçim olacaktır.

Severiz Bu tarifin spor performansına odaklandığını, dolayısıyla son derece enerjik veya çalışan bir Doberman'a sahipseniz, bu mama maması harika bir seçim olacaktır.


Orijen Orijinal Tarif

ORIJEN Kuru Köpek Maması, Orijinal, Biyolojik ...
 • ORIJEN Original köpek maması, zengin ve çeşitli ...
 • ORIJEN% 85 kaliteli hayvansal içeriklerle köpekleri besler ...
 • Et, organlar vb. Dahil taze ve çiğ hayvansal malzemeler kullanmak
 • Taze Yöresel Malzemelerimiz tanıdığımız ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu premium tarif, tıpkı köpek formülü gibi, yüksek kaliteli proteinlerle dolu kaslı köpeklerin yağsız kaslar ve bakım için ihtiyaç duydukları tüm amino asitleri ve yapı taşlarını sağlar. Eklemleri için harika bir glukozamin kaynağı olan organlar, kan ve kemikler de dahil olmak üzere tüm yenilebilir hayvan karkasının kullanıldığı bütün bir av diyetini takip eder.

Nohut ve mercimek bu diyetteki tahılların yerini alırken, kabak ve elma sağlıklı bir bağışıklık sistemine katkıda bulunur. Düzenli bir sindirim sistemine yardımcı olan hindiba kökü de listelenmiştir. Nem içeriği% 12'dir, bu nedenle çoğu köpek,% 10'luk endüstri standardı ile karşılaştırıldığında bunu yemeyi daha kolay bulur.

Severiz Bu premium tarifin en yüksek protein içeriğine sahip olduğu ve yorumcular köpeklerinin büyük et tadına doyamadıkları yorumunu yaptı.


Wellness Core Large Breed

Wellness CORE Doğal Tahılsız Kuru Köpek…
 • BÜYÜK Irk Köpeğinizin En İyisini YAKITLAMAK İÇİN GELİŞMİŞ DOĞAL BESLENME ...
 • SAVORY GIDA KÖPEKLERİN SEVGİSİ: Wellness CORE tahılda mevcuttur ve ...
 • LEANER VÜCUT KİTLE VE KAS TONU: Wellness CORE köpek maması yapılır…
 • SAĞLIKLI CİLT VE KAPLAMAYI, garantili omega seviyeleriyle DESTEKLER ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Yavru formülden yola çıkarak, bu tarif aynı zamanda protein içeriğine de odaklanmıştır ve Orijen'den sonra en yüksek ikinci içeriğe sahiptir. Kemiksiz hindi, tavuk unu ve hindi yemeği ona yağsız protein ve kalçaları, kemikleri ve eklemleri için en yüksek glukozamin seviyeleri sağlıyor.

Brokoli, ıspanak ve lahana gibi süper yiyeceklerle aşılanır ve bunların tümü, güçlü bir bağışıklık sistemi için gerekli olan yüksek lif içeriğine ve besin maddelerine katkıda bulunur. Keten tohumu, E vitamini takviyeleri ve omega yağ asitleri, ceketinin içeriden beslenmesini sağlarken, birçok yorumcu, ceketinin güzel olduğunu söylüyor.

Severiz Bu diyetin lif içeriğinde en üst sırada yer aldığını ve her bir mama parçasını kapsayan acticoat prebiyotik solüsyonu ile sindirim sisteminin iyi bakıldığından emin olabilirsiniz.


Mavi Buffalo Büyük Irk Yetişkin

Blue Buffalo Wilderness Yüksek Protein, Doğal ...
 • GERÇEK TAVUK İLE PAKETLENMİŞ: Köpeğinizi tatmin etmek için hazırlanmış bir tarif ...
 • SAĞLIKLI BİLEŞENLER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması, en iyi doğal ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Blue Buffalo ayrıca kemiksiz Somon, Tavuk unu ve balık unu ile yüksek seviyelerde glukozamin sayesinde yüksek protein seviyeleri sağlar. Taurin de listelenmiştir sağlıklı bir kalp sistemini desteklemek ve kalsiyum güçlü dişleri ve kemikleri korur. Pek çok yorumcu, yüksek lif içeriğine sahip bu mama tanesinin yavrularının hassas midesini yatıştırdığı yorumunu yaptı.

Bu tarif aynı zamanda taneciksizdir ve yaşam aşaması ve boyuta özgü besinler ile kompakt olan ve güçlerini ve lezzetlerini korumak için soğuk şekillendirilmiş LifeSource Bitlerle geliştirilmiştir. Bunların yanı sıra güçlü bir bağışıklık sistemini desteklemek için bol miktarda vitamin takviyesi vardır.

Severiz Bu tarifin ana protein kaynağı olarak Somon ile yapıldığından, balık lezzetini tercih eden huysuz Dobermanlar için en iyi seçimdir.


Merrick Büyük Irk Yetişkin

Merrick Tahılsız Büyük Irklı Kuru Köpek Maması…
 • Merrick Tahılsız köpek maması hikayesi, üstün ...
 • SAĞLIKLI CİLT VE KABAN, KALÇA VE EKLEMLER: Bu tahılsız köpek maması ...
 • EN İYİ DOĞAL BESLENME İÇİN GERÇEK BÜTÜN GIDALAR: Merrick Tahıl…
 • Merrick olarak, evcil hayvanınızın sadece ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif gerçek Tavuk, Tavuk yemeği ve Somon yemeği ile yapılır, bu nedenle büyük kemikleri ve basınçlı eklemleri olan büyük köpekleri desteklemek için glukozaminle doludur. Aynı zamanda tahıl içermez ve tatlı patates ve bezelye ona sağlıklı karbonhidratlar ve lif sağlar.

Sadece sağlıklı bir bağışıklık sistemine katkıda bulunmakla kalmayan, aynı zamanda biraz sağlıklı şekerli tatlılığa sahip olan elma ve yaban mersini de listelenmiştir. Bu tarifteki her içerik doğaldır ve köpekleri tahriş etme eğiliminde olan koruyucu maddeler veya kötü dolgu maddeleri yoktur.

Severiz Bu tarifin somon unu, balık yağları, keten tohumu, E vitamini ve folik asit gibi güzel bir kürk için ihtiyaç duyduğu her şeyle yapıldığını ve birçok yorumcu, bu mamanın, köpek kürkleri için harikalar yarattığını gözden geçirdi.


Yaşlı Dobermanlar için En İyi Yiyecek

Kıdemli Doberman Yeme

Dobermanların diğer cinsler kadar fazla kilolu olduğu bilinmemekle birlikte, eski Doberman'ınızı başka türlere dönüştürmeye başladığınızdan emin olmak isteyeceksiniz. kıdemli köpek maması 7 yıla ulaştıklarında. Pek çok Doberman 10-12 yıl yaşayabilir, bu nedenle yaşlandıkça farklı besinlere ihtiyaç duydukları için beslenme ihtiyaçlarını karşılamak önemlidir. Yaşlı yiyecekler tipik olarak daha düşük kalorilere sahip olacak, ancak Doberman'ınızı sağlıklı tutmak için antioksidanlarda bir artışa sahip olacaktır. Sık kullanılanlarımıza belirli bir sırayla bakalım.

Bilim DiyetiPurina ProNutro SağlıklıMerrick SeniorMavi Buffalo
Protein % 19.4 % 26 % 22 % 32 yirmi%
Yağlar % 15.6 % 12 % 12 % 12 % 10
Lif % 3,3 % 4,5 % 4 % 3,5 % 7
Nem % 10 % 12 % 10 % on bir % 10
Kcal / Kupa 364 396 315 372 344

Hill's Science Diet Large Breed

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Büyük Irk…
 • Kolay sindirilebilir bileşenlerin sinerjik bir karışımı ...
 • Doğal kaynaklarla yetişkin köpeğinizin ortak sağlığını destekler ...
 • Kalbi ve böbreği geliştirmek için dengeli bir mineral seti kullanır ...
 • Büyük köpeğinizin cildini besler ve parlak bir tüyü destekler ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu diyet bilime dayanmaktadır ve büyük bir yaşlının ihtiyaç duyduğu her şey olabilir bu mamada bulundu . Daha düşük protein içeriğine sahip olmasına rağmen, kas kütlesinin korunmasını sağlar ve ilk bileşen olan Tavuk unu da bol miktarda glukozamin sunar.

Çeşitli tahıllarla onu gün boyu geçirmeye yetecek kadar enerjisi vardır, ancak kilosuyla ilgilenmesi gerekecek kadar fazla değildir. Vitamin takviyeleri ve taurin karışımı, bağışıklık sistemi ve kalp sağlığını korur.

Severiz Bu tarifin dünyanın her yerindeki Veteriner Hekimler tarafından yapıldığını ve tavsiye edildiğini, böylece kıdemliinizin bu mama ile emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.


Purina Pro Plan Large Breed Senior

Purina Pro Plan Yüksek Proteinli Büyük Irk Kuru ...
 • Bir (1) 34 lb. Torba - Purina Pro Plan Yüksek Protein Büyük Irk Kuru…
 • Gerçek tavuk dahil olmak üzere yüksek kaliteli protein ile üretilmiştir.
 • Eklemi desteklemeye yardımcı olmak için bir omega-3 yağ asidi olan EPA ve glukozamin ...
 • Buğday kepeğinden elde edilen doğal prebiyotik lif, ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tavuk, ihtiyacı olan tüm proteini ona sağlayan ve ona gerçek etimsi tadı veren ilk malzemedir. Bu tarif, en yüksek nem içeriğine sahiptir ve yaşlı köpek, çıtır çıtır çıtır daha kolay bulduklarından bunu takdir eder.

Vitamin ve omega yağ asitlerinin karışımı ile ceketi ve bağışıklık sistemi korunur ve buğday kepeği gibi doğal probiyotik lif, sağlıklı bir sindirim sistemini desteklemeye yardımcı olur.

Severiz Bu tarifin özellikle büyük ırklar ve yavaş hareketlilikleri için tasarlandığını.


Nutro Sağlıklı Büyük Irk Kıdemli

NUTRO BÜTÜN ESSENTIALS Senior Large Breed ...
 • Bir (1) 30 lb. NUTRO BÜTÜN ESSENTIALS Natural ...
 • Çiftlikte Yetiştirilmiş Tavuk, Harika Lezzetler Sağlayan 1 Numaralı Malzemedir…
 • Büyük Irk Yaşlı Köpekler İçin Nutro Maması Doğal ...
 • Bilişsel Sağlığın Korunmasına Yardımcı Olmak Üzere Üretilmiştir ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, çiftlikte yetiştirilen Tavuk ile yapılır, bu nedenle sadece kıdemli Dobermanınız yüksek kaliteli protein tüketmekle kalmaz. ona glukozamin verin ama aynı zamanda etik kaynaklı eti de yiyor.

Tavuk yağı, balık unu, E vitamini ve biotin ile tüyleri beslenir ve yaban mersini ve elma gibi diğer temel antioksidanlar yaşlanan bağışıklık sistemini güçlendirir.

Severiz Bu tarifin gittikçe hareketsiz hale gelen yaşlılar için düşük kaloriye sahip olduğu.


Merrick Tahılsız Kıdemli

Merrick Tahılsız Kıdemli Köpek Maması
 • # 1 İÇERİK: KÖKLÜ ET, BALIK VEYA KANATLI: Bu Merrick Tahıl ...
 • SAĞLIKLI CİLT VE KAPLAMA, KALÇA VE EKLEMLER: Bu tahılsız yaşlı ...
 • EN İYİ DOĞAL BESLENME İÇİN GERÇEK BÜTÜN GIDALAR: Merrick Tahıl ...
 • Merrick olarak, evcil hayvanınızın sadece ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu üst düzey mama, tüm ırklar için tasarlanmıştır, ancak, o kadar kaliteli olduğu ve önde gelen glukozamin seviyelerine sahip olduğu için, tüm kutuları işaretlediği için en büyük büyük cins listemize girer ve çok daha ileri gider! Kemiksiz Tavuk, Tavuk unu ve Somon unu, bu listedeki en yüksek protein seviyesine katkıda bulunur.

Tatlı patates ve bezelye gibi sağlıklı sebzeler, kalori veya tahıllar olmadan ona bol miktarda enerji sağlar ve yağlar da kuruyan cildini ve kabuğunu beslemeye yardımcı olur.

Severiz bunun yaşlanan kemikler ve eklemler için önde gelen glukozamin ve kondroitin seviyelerine sahip olduğu.


Blue Buffalo Large Breed Senior

Blue Buffalo Yaşam Koruma Formülü Büyük ...
 • ÖNCE GERÇEK ET: Blue Buffalo yiyeceklerinde her zaman gerçek et bulunur ...
 • BÜYÜK Irk BÜYÜK KÖPEKLER İÇİN: MAVİ Can Koruma Formülü Büyük ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL BİR KÖPEK MAMASI: Sağlığı ve iyiliği için formüle edilmiştir ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarifte, ilk bileşen olarak gerçek Tavuk ve kısa bir süre sonra Tavuk yemeği listeleniyor, bu yüzden yine eklemleri ve kas bakımı için bol miktarda glukozamin var. Taurin ayrıca kalp sağlığı için de listelenmiştir.

Özel LifeSource Bit'leriyle, yaşlanan bağışıklık sisteminin güçlenmesini ve kasesine ilginç bir doku katmasını sağlayan ekstra mama parçalarına hassas bir besin karışımı yerleştirilir.

Severiz bu tarifin lif dolu Bu yüzden sadece sindirim sistemine iyi bakılmakla kalmaz, aynı zamanda daha uzun süre daha tok hissedecektir.


Kilolu Dobermanlar için Yiyecek

Yerde Kilolu Doberman

Doberman'ınız çerçevesi için biraz fazla huysuzlaşırsa, ciddiye alınması gereken bir şeydir. Zaten taşıyacak çok kilo olan büyük bir köpek olan eklemleri, gereksiz ağırlık ile çok daha fazla baskı altına girecek ve bu sadece hareketlilik sorunlarına değil, aynı zamanda başka sağlık sorunlarına da yol açacaktır. Doberman'ınızı bir kilo kontrolü için formüle edilmiş köpek maması .


Science Diet Hafif Kilo Yönetimi

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yetişkin,…
 • Science Diet Large'a kıyasla% 18 daha düşük kalorili yetişkin bir kuru mama…
 • İdeal vücut ağırlığını desteklemek için L-karnitin içeren hafif bir köpek maması, ...
 • Büyük köpeğinizi yüksek kaliteli yemekler arasında tatmin eder ...
 • Büyük köpeğinizin cildini besler ve parlak bir tüyü destekler ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Kupa başına% 8,4 yağ ve 271 kalori ile bu bilim temelli diyetin, rejimine düzenli egzersiz uygulandığında köpeklerin kilo vermesine yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Lif içeriği% 5,5 olarak ayarlanmıştır ve bu, daha uzun süre daha tok hissetmesine ve yiyecek yalvarma taktiklerini azaltmasına yardımcı olacaktır. Sağlıklı bir metabolizmanın desteklenmesini sağlayan L-karnitin listelenmiştir ve bu da kilo yönetimine yardımcı olur.


Purina Pro Plan Kilo Kontrolü

Purina Pro Plan Az Yağlı Büyük Irk Ağırlığı…
 • Bir (1) 34 lb. Çanta - Purina Pro Plan Düşük Yağlı Büyük Irk Ağırlığı…
 • 1 numaralı bileşen olarak tavuk dahil yüksek kaliteli protein
 • Pro Plan Kıyılmış Karışımlı Tavuk ve Pirinç Formülüne göre% 15 daha az yağ ...
 • EPA, bir omega-3 yağ asidi ve glukozamin eklemi desteklemeye yardımcı olur ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Kupa başına% 9 yağ ve 374 kalori ile bu özellikle düşük gelmese de, düzenli egzersizle kilo vermesini sağlamak için diğer besinlerin bilimsel bir karışımına sahiptir. Yine, lif içeriği% 5,5 olarak ayarlanmıştır ve bu da sağlıklı bir sindirim sistemini desteklemeye yardımcı olacaktır.


Son düşünceler

Vergi toplayan Doberman Pinscher dünya çapında çok seviliyor çünkü sadece tatlı bir köpek değil, aynı zamanda sadık bir koruyucudur ve bu nedenle etraftaki en iyi beslenmeyi bulmasını ona borçluyuz. Yukarıdaki önerilerimize sadık kalın ve mümkünse sizi biraz daha fazla sevebilir!

colorado'daki en iyi köpek parkları

Yorumlar