Büyük Irklı Köpekler İçin En İyi Köpek Maması: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Büyük Irklı Köpekler İçin En İyi Köpek Maması: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Büyük cins köpeğiniz için en iyi köpek mamasını mı arıyorsunuz? Yalnız değilsin! Dünyanın her yerinden insanlar her gün büyük cins yavruları evlat ediniyor. Yavru köpeği karşılama Hayatınıza girmek o dönüm noktası anlarından biridir ve şüphesiz her aile üyesiyle çok düşünülmüş ve bilmeniz gereken her şeyi araştırmaya ve birlikte çalışacak saygın bir yetiştirici bulmaya çok zaman harcamış. Şimdi dört ayaklı ruh eşinizi buldunuz, ama onu tam olarak nasıl ve ne besliyorsunuz?

Yavru köpeğinizi beslemek doğru yemek öyle yani önemli! Sadece onu mutlu ve köpek yavrusu gibi tutmakla kalmaz, aynı zamanda onu sağlıklı tutmanın ve Veteriner hekime gereksiz yolculuklardan kaçınmanın en kolay yollarından biridir. Muhtemelen hayatının en önemli zamanıdır ve iyi beslenme olması gerektiği gibi gelişmesini sağlayacak ve sağlıklı bir yaşam ve vücut için temelleri atacaktır.İşte bu yazıda, bilmeniz gereken her şeyde size yol göstereceğiz. büyük cins köpek beslenmesi . En önemli besin maddelerinden, hangi malzemelerden kaçınılması gerektiğini, etrafındaki en büyük köpek maması markalarından bazılarının ve ürünlerinin hangilerinin en iyisi olduğunu araştırmaya kadar. Aşağıda büyük cins yavru köpeğiniz için birkaç farklı kuru mama seçeneği bulunmamakta, aynı zamanda mevcut en iyi ıslak yiyeceklerden bazılarını da listeledik. Başlayalım!

Bir Bakışta: Büyük Irk Yavru Köpekler İçin Favori Yiyeceklerimiz

En İyi Genel: Elmas Naturals
En İyi Sınırlı Bileşen: İçgüdü Ham
Büyük Irk Yavru Köpekler İçin Islak Yiyecek: Mavi BuffaloNot: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Büyük Irk Yavruları

Birlikte Yeme Büyük Irk Yavruları

Genel olarak, yavru köpekler, tam olgunluğa ulaştıklarında olmaları beklenen boyuta bağlı olarak boyutlara ayrılır. Tam olgunluğa her noktada ulaşılabilir 10 ile 24 ay arası cinslerine bağlı olarak. Bazı dev ırklar, her bir köpeğe bağlı olarak büyük kategoriye girebilir, ancak genel olarak konuşursak, her cins, beklenen yetişkin boyutuna göre kategorize edilebilir.Büyük cins yavrular, aralarında uzanacak köpeklerdir. 51 ve 100 pound tamamen yetişkin olduklarında ve bu beslenme kılavuzunun temsil ettiği şey budur. Aşağıda, bu kılavuza giren birkaç büyük ırkın bir listesi bulunmaktadır. Her cinsin daha iyi bir resmini elde etmek için, her cinse özgü köpek maması rehberini ziyaret etmek daha iyi bir fikirdir. Aşağıda birkaçını bulacaksınız.

Büyük Irk Yavrularının Besin İhtiyaçları

Köpek Maması Yiyen Büyük Irk Yavruları

Daha önce de söylediğimiz gibi, herkese uyan tek bir yaklaşım yoktur. köpek beslenmesi . Hassas mideler, içerik alerjileri veya hoşgörüsüzlükler gibi kişisel ihtiyaçlarını düşünmeniz ve buna inanın ya da inanmayın, hoşunuza giden ve hoşlanmayanlar, aynı zamanda onların cinsi ve olması beklenen büyüklük hakkında da düşünmeniz gerekir. .

Küçük ırkların çok ihtiyacı var besin dolu daha küçük mama gibi Büyük ırklar ise Büyük Pireneler genellikle bir taneye ihtiyaç duyar Daha büyük kas kütleleri ve daha yüksek enerji ihtiyaçları göz önüne alındığında daha yüksek protein içeriği ile. Büyük cins yiyecekler aynı zamanda optimize edilmiş yağ, kalsiyum, fosfor ve D vitamini seviyelerine sahiptir, çünkü bu bileşenler büyük kemiklerinin büyüme hızını kontrol eder.Kemikleri çok hızlı büyürse, o zaman çok olacak Daha yüksek kalça displazisi riski ve diğer gelişimsel kemik bozuklukları. Bu nedenle, kendi bedenine göre özel olarak tasarlanmış büyük yavru beslenmenizi beslemek önemlidir ve çoğu genel köpek maması ambalajı, bu nedenle büyük cins yavru köpekler için uygun olmadığını belirtecektir.

Aranacak Malzemeler

Büyük Irk Yavru Köpek Maması Malzemeleri

İlk olarak, içerik listesini kendiniz okumanız ve yalnızca ürün etiketlerine güvenmemeniz önemlidir. Ne yazık ki, birçok marka sadece kar elde etmek istiyor ve yavrularınızın refahı konusunda çok az endişe duyuyor ve çoğu zaman iddiaları abartır veya tüketicileri yanlış yönlendirir . İşte herhangi bir köpek mamasında dikkat edilmesi gereken ana maddeler ve besinler.

Bütün İsimli Etler: Burada ele alınması gereken iki nokta var. İlk olarak, bütün etler veya et yemekleri (kaçınılması gereken bileşenlerde tartışacağımız yan ürün öğünler değil!) Sadece protein ve enerji dolu olmakla kalmaz, aynı zamanda kemik ve eklem için önemli olan glukozamin gibi diğer besinleri de içerir. sağlığın yanı sıra beyin gelişimi ve tüy sağlığı için katı ve sıvı yağlar. Aslında et yemekleri, yapıldığı etin dört katı proteinle paketlenebilir.

Sağlıklı Karbonhidratlar: Sağlıklı karbonhidratlar önemlidir çünkü tek başına protein ona yalnızca gün boyunca yetecek kadar enerji sağlamaz, aynı zamanda vücudunun ihtiyaç duyduğu yavru köpek yetiştirme gücünü de sağlayamaz. Sağlıklı karbonhidratlar arpa, yulaf ezmesi veya esmer pirinç gibi tam tahıllar veya patates, bezelye ve mercimek gibi sebzeler şeklinde olabilir. Olsun tahıl içermeyen veya tahıl içeren bir diyet seçersiniz (her ikisi için de argümanlar vardır), tüm sağlıklı karbonhidratlar vitamin, mineral ve lifle doludur.Doğal Koruyucular: Doğal her zaman en iyisidir ve bu yemek söz konusu olduğunda kesinlikle doğrudur. Bazen yiyeceklerin korunmasına ihtiyaç duyulur, özellikle de gerçek etler ve taze meyveleri kuru mama şeklinde servis ederken. C vitamini (askorbik asit), E vitamini (karışık tokoferoller) gibi doğal koruyucular ve Biberiye ve Nane özü gibi botanik yağlar, yiyeceklerini taze tutmak ve besinlerini korumak için önemlidir.

Meyve ve sebzeler: Tıpkı biz insanlar gibi, yavrularımızın meyve ve sebzeleri yemeleri önemlidir, çünkü etin tek başına sağlayamayacağı çeşitli sağlık yararları sunarlar. Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesini, kemiklerin güçlenmesini ve diğer vücut fonksiyonlarının desteklenmesini sağlayan vitaminler, mineraller ve antioksidanların ağzına kadar doludur. Ek olarak, bu içerikler aynı zamanda çok liflidir, bu da sindirim sistemini düzenli ve sağlıklı tutmaya yardımcı olur ve daha uzun süre tok hissetmesi, sürekli yemek için yalvarıyorsa önemlidir.

Omega Yağ Asitleri: Omega asitlerin ve diğer yağların bir köpeğin sağlığı için kötü olduğuna dair yaygın bir yanlış kanı vardır, ancak gerçek şu ki, buna çok ihtiyaç vardır ve onsuz sağlık sorunları ortaya çıkar. Sadece kardiyovasküler sistemini sağlıklı tutmakla kalmaz, beyin ve göz gelişimini işler ve cildi ve cildi beslenir, aynı zamanda genel sağlığını iyileştiren vitamin ve mineralleri emmesine de izin verir.

Gerekli amino asitler: Amino asitler, canlıların yaşaması gereken temel yapı taşlarını oluşturan bileşiklerdir. Köpeğinizin vücudunun geçirdiği her yaşamsal süreç, bir şekilde temel amino asitlere dayanır ve vücudu doğal olarak hepsini üretemediği için dengeli bir diyete güvenir. İçindekiler listesinde arginin, lizin, histidin, izolösin, fenilalanin, treonin, valin, lösin, metiyonin ve triptofana dikkat ettiğinizden emin olun ve hepsi hayvansal proteinlerde, yumurta ürünlerinde ve balık yağlarında bulunabilir.Büyük Irklar İçin Yavru Köpek Mamaları

Büyük Irklar İçin En İyi Yavru Köpek Mamaları

Artık hangi malzemeleri arayacağınız, hangi malzemelerden kaçınmanız gerektiği ve şu anda hangi markaların piyasadaki en iyi köpek yavrusu ürünleri evcil hayvan beslenmesinin büyük dünyasına gidebilir ve bir tane bulmak için çok zaman harcayabilirsiniz.

doberman rottwieler

Veya kendinize ÇOK zaman kazandırabilir ve aşağıdaki öneri listemizden bir tane seçebilirsiniz. Önerilerimiz sadece köpek yavrusu için çok ihtiyaç duyulan besin maddelerini listeleyen ve zararlı içerikleri önleyen tüm yüksek kaliteli mama mamaları değil, aynı zamanda diğer köpek sahipleri tarafından çevrimiçi olarak yüksek oranda derecelendirilmiş ve saygın markalar tarafından yapılmıştır. Ayrıca öneri listemizi köpek boyutlarına ayırdık ve her bütçeye uygun bir şeyler de var!

Hatırlamak büyük cins yavrular Yukarıda belirtildiği gibi belirli besin maddelerinin kontrollü seviyelerine ihtiyaç duyuyorsanız, büyük yavrularınızı bunlar gibi özel olarak tasarlanmış yiyeceklerle beslemek önemlidir.Wellness KöpekOrijen YavrusuMavi BuffaloElmas Naturalsİçgüdü Ham
Protein % 35 % 38 % 35 % 27 % 33.5
Yağlar % 14 % 16 % 14 % on beş % 18.5
Lif % 5.5 % 6 % 6 % 3 % 5
Nem % 10 % 12 % 10 % 10 % 9
Kcal / Kupa 387 449 411 342 485

Wellness Core Büyük Irklı Köpek Yavrusu

Wellness Doğal Evcil Hayvan Yemi CORE Doğal Tahıl…
 • BÜYÜK Irk Yavru Köpeklerinizin EN İYİSİNİ YAKITLAMAK İÇİN GELİŞMİŞ DOĞAL BESLENME ...
 • SAĞLIKLI BÜYÜME VE KALKINMAYI DESTEKLER: Garantili DHA seviyeleri…
 • LEANER VÜCUT KİTLE VE KAS TONU: Wellness CORE köpek maması yapılır…
 • SAĞLIKLI CİLT VE KAPLAMAYI, garantili omega seviyeleriyle DESTEKLER ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Kemiksiz Tavuk ve Tavuk unu, bu protein açısından zengin mama içindeki ilk iki malzemedir ve kısa bir süre sonra Türkiye yemeği takip eder. Tavuk yağı, bu mama maması doğal olarak korunmasına yardımcı olur ve somon yağı ile bilişsel gelişimi ve kürk sağlığına iyi bakılır. Bu mama mama, bağışıklık sistemini güçlendirmek için vitamin ve minerallerle takviye edilmiştir ve ayrıca muz, ıspanak ve brokoli gibi süper yiyecekler de listelenmiştir. Bu ürün, güçlü ve kontrollü kemik büyümesi için de optimum kalsiyum ve fosfor seviyelerine sahiptir.

Severiz Bu üründeki her bir mama parçasının, her ısırıkta sağlıklı bir sindirim sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik çözümü olan 'acticoat' ile kaplandığı.


Orijen Büyük Irk Yavru

ORIJEN Kuru Köpek Maması, Puppy Large,…
 • ORIJEN Puppy Large köpek maması, zengin ve çeşitli ...
 • ORIJEN% 85 kaliteli hayvansal içeriklerle köpekleri besler ...
 • Et, organlar vb. Dahil taze ve çiğ hayvansal malzemeler kullanmak
 • Taze Yöresel Malzemelerimiz tanıdığımız ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Tıpkı orta ırklar için orijinal köpek yavrusu tarifi gibi, bu formül de çok ödüllü ve süper premium tahılsız bir tariftir. Bu büyük cins tarif, proteinin ana yıldız olmasını sağlarken, optimum seviyelerde kalsiyum ve fosfor içerir. İlk on beş malzemenin yüksek kaliteli tam av malzemeleriyle, hayvanın etinin, kemiklerinin, organlarının, kıkırdağının ve kanının tadını çıkaracak. Ayrıca ona ihtiyacı olan tüm vitaminleri ve sağlıklı bir bağırsak için lif sağlayan bol miktarda sebze ve meyve vardır.

Severiz Bu tarifin pazar lideri protein seviyelerine sahip olduğunu, bu sadece büyük kas kütlesi ve büyümesi için önemli değil, aynı zamanda büyük yavruların arzuladığı etli tadı da sağlıyor!


Blue Buffalo Wilderness Büyük Irklı Köpek Yavrusu

Blue Buffalo Wilderness Yüksek Protein, Doğal ...
 • GERÇEK TAVUK İLE DOLU: Yavru köpeğinizi tatmin etmek için hazırlanmış bir tarif ...
 • SAĞLIKLI BİLEŞENLER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması, en iyi doğal ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, ana odağı protein olan ve eşit derecede büyük kas kütlesine sahip büyük köpekler için önemli olan, bu nedenle kemiksiz Tavuk ve Tavuk unu listelenen ilk iki bileşen olan Wilderness serisinden. Ayrıca bezelye, patates ve tatlı patates gibi lifli ihtiyaçları için ona bol miktarda meyve ve sebze sağlar ve tahılların yerini alan bu maddelerdir. LifeSource Uçları, ihtiyaç duyduğu tüm vitaminlerin yanı sıra güçlü kemikler için optimum kalsiyum ve fosfor seviyeleri ile güçlendirilmiştir.

Severiz Bu tarifin, düzenli bir sindirim sistemi elde etmek için yardıma ihtiyaç duyan büyük yavrular için harika olan yüksek lif içeriğine sahip olduğunu.


Diamond Naturals Büyük Irk Yavru Formülü

Diamond Naturals Büyük Irklı Kuru Köpek Maması ...
 • Gerçek PASTURE YETİŞTİRİLMİŞ kuzu ile yapılan YÜKSEK KALİTE PROTEİN; bir ...
 • Eklenmiş vitamin ve mineraller içeren birinci sınıf malzemeler; SÜPER GIDALAR…
 • Daha küçük bir mama taneleri, besin açısından zengin ve SON DERECE SÖNDÜRÜLEBİLİR ...
 • AİLENİN SAHİBİ & ÇALIŞMASI, ABD'de ÜRETİLMİŞTİR ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Kuzu ve kuzu eti bu listedeki ilk iki içeriktir ve chia tohumları ve kinoa ile enerji seviyeleri onu zinde ve aktif tutmak için yüksek kalacaktır. Sağlıklı bir bağırsak florasını desteklemek için portakal, hindistancevizi, lahana ve papaya gibi çeşitli antioksidanlar ve süper yiyecekler ve yosun ve hindistan cevizi gibi lifler listelenmiştir. Bu tarif aynı zamanda daha düşük bütçeye sahip, ancak yine kaliteden ödün vermeden sahipler için en iyi seçenektir.

Severiz Bu tarifin, yavrularını tahılsız bir diyetle beslemekten kaçınmak isteyen sahipleri için önemli olan bu listedeki tek tahıl içeren tarif olduğunu.


Instinct Raw Boost Large Breed Puppy

Instinct Raw Boost Large Breed Puppy Grain ...
 • DONDURULMUŞ ÇİĞ KAFES İÇEREN TAHILSIZ YAVRU YAVRU MAMASI
 • YAVRU KÖPEK MAMASI PLUS DONDURULMUŞ HAM PARÇALAR: Kalsiyum ve ...
 • İLK HAM BOOST'LU BÜYÜK BREED YAVRU KÖPEK MAMASI: Ham Boost karışımları…
 • HAM İÇERİKLERİN GÜCÜ: Köpek mamamız saf, ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tavuk ve Tavuk yemeği bu listedeki ilk iki malzemedir ve bunu çiğ Tavuk yemeği toppers ile birleştirirken, büyük yavrularınızın lezzet için çıldıracağından emin olabilirsiniz. Bu tarif besin maddesini yoğun kılan minimum düzeyde işlenmiştir ve yumurta ürünü, balık unu ve Somon yağı ile bilişsel işlevinin ve kabuğunun desteklendiğinden emin olabilirsiniz. Tavuk ciğeri ve kalpleri de tarif listesinde yer alır ve güçlü kemikler ve dişler için garantili kalsiyum ve fosfor seviyeleri de vardır.

Severiz Bu tarifin, besleyici yoğun malzemelerle dolu ve kasesine doku katan çiğ kabanlar olduğunu.


Büyük Irk Yavru Köpekler İçin Islak Mamalar

Büyük Irk Yavru Köpekler İçin Islak Mama

Köpekler için çeşitli nedenlerden ötürü kuru mama yemeyi tercih ederken, bunun her zaman mümkün olmadığını veya her köpek için en iyi seçenek olmadığını ve bazı köpeklerin sadece telaşlı olduğunu ve karışıma biraz ıslak mamaya ihtiyaç duyduğunu biliyoruz. İşte her büyüklükteki yavru köpekler için en sevdiğimiz ıslak mamalardan birkaçı.

Canidae PureMavi BuffaloBoş Serbest
Protein % 9 % 9 % 9.5
Yağlar % 6.5 % 6 % 5
Lif bir% % 1.3 bir%
Nem % 78 % 78 % 78
Kcal / Kupa 444 422 404

Canidae Saf Tahılsız Yavru Köpek Formülü

Canidae SAF Tahılsız Islak Köpek Maması ...
 • Gıdaya duyarlı yavru köpekler için sınırlı içerikli konserve köpek maması
 • Yüksek kaliteli protein için 1 numaralı gerçek et
 • Gıdaya duyarlı olanlar için mükemmel, tahıl içermeyen ıslak yiyecek ...
 • Her köpek maması kutusunda sadece 7-10 anahtar bileşen
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu ıslak yiyecek sadece 4 ana bileşenle yapılır: Tavuk, Tavuk suyu, kuru yumurta ve bezelye. Bu, hassas mideleri olanlar için harikadır ve tahılsızdır. Somon yağı gibi bol miktarda omega yağ asitleri, vitamin ve mineral takviyeleri de vardır. Bu, kutu başına en yüksek lif içeriğine ve kalori sayısına sahiptir, bu da ona bol miktarda köpek yetiştirme gücü sağlar.

Severiz Bu tahıl içermeyen formülün basit malzemelerle yapıldığını, böylece yavrularınızı suçsuz besleyebilmenizi sağlar.


Mavi Buffalo Homestyle Köpek Tarif

Blue Buffalo Homestyle Tarifi Natural Puppy ...
 • ÖNCE GERÇEK TAVUK: Bu paté tarzı ıslak köpek maması özellikleri ...
 • ÜÇ YÖNLÜ BESLEME: MAVİ Homestyle Tarif köpek maması ...
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: Tüm MAVİ konserve köpek mamaları ...
 • BÜTÜN İÇERİKLER: MAVİ ıslak köpek mamasında tavuk İÇERMEZ (veya ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

pitbull terrier karışımı

Tavuk, Tavuk suyu ve Tavuk ciğeri ile yapılan bu ev yapımı tarif, çok sayıda çirkin bahçe sebzeleri ile de yapılır. Havuç, bezelye ve tatlı patatesin yanı sıra bol miktarda lif ve enerji için esmer pirinç, arpa ve yulaf ezmesi var, bu yüzden tahıl dahil bir seçenektir. Bu tarif, vitamin ve minerallerle de güçlendirilmiştir.

Severiz Bu Blue Buffalo tarifinin sebzelerle yapıldığını ve genellikle diğer yüksek kaliteli kuru yiyecekleriyle eşleştirmek için mavi bufalo'dan bir başka harika teklif diğer markalara kıyasla .


Null Freestyle Hindi ve Morina Tarifi

Nulo Puppy Tahılsız Konserve Islak Köpek Maması…
 • 12'LİK 13 oz'luk kutu. Mısır kullanılmadan tamamen doğal; ...
 • TAHIL İÇERMEZ YÜKSEK ET / DÜŞÜK KARBON tescilli tarif ve ...
 • DAHA BÜYÜK BESLENME BİLEŞENLERİ, aşağıdakilerin yararlı bir karışımına sahiptir:
 • Azaltılmış karbonhidrat alımı sayesinde KİLO YÖNETİMİNİ DESTEKLER…
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu ıslak mama yemek yiyemeyen veya Tavuğu sevmeyen yavrulara bir alternatif sunuyor. Bunun yerine, biraz daha yüksek protein içeriği oluşturan Türkiye, Somon ve Morina ile yapılır. Bu tahıl içermeyen tarif, enerji kaynakları için bezelye ve mercimek kullanır ve genel sağlık için Somon yağı ve diğer omega yağ asitleri bakımından zengindir.

Severiz Nulo, çoğu kuru köpek maması formülünde yeterince bulunmayan yağ asitleri ve diğer besinleri sunan balık bazlı bir formül sunar.


Sıkça Sorulan Sorular

S: Büyük ırkım ne kadar süreyle köpek maması yemeli?
C: Cinsinizin boyutu ne olursa olsun, köpeğinizi 12-15 aylık olduklarında yetişkin bir mamaya dönüştürmeyi hedeflemelisiniz. Bu noktada, bir aylık bir süre içinde yavaş yavaş yetişkin mamasına geçmeye başlamak isteyeceksiniz.

S: Büyük cins yavru köpeğim için hangi yiyecek markası en iyisidir?
C: Burada listelediğimiz markalardan herhangi biri, büyük cins yavru köpeğinizin beslenme gereksinimlerini karşılayacaktır. Yiyeceklerine alışmalarını sağlamak biraz zaman alabilir.

S: Büyük cins yavru köpeğim için yiyecek satın alabileceğim en iyi yer neresidir?
Y: Genellikle araştırmanızı yapmanızı öneririz, ancak çevrimiçi satın almak, yiyeceklerin kapınıza kadar teslim edilmesini sağlamanın en kolay ve en uygun yollarından biridir.

Son düşünceler

Ve orada, büyük cins köpek beslenmesi hakkında bilmeniz gereken her şey ve mevcut en iyi köpek mamaları var. Beslenme, yaşam ve ölüm arasındaki fark olabilir, bu yüzden en baştan onu doğru bir şekilde elde etmek önemlidir. Bu sadece vücuduna sağlıklı olması için gereken her şeyin verildiği anlamına gelmeyecek, aynı zamanda hak ettiği kadar mutlu olmasını da sağlayacaktır.

Lütfen ona herbisit, antifriz, talaş ya da işkence ile beslemeyin, içerik listesini kendiniz okumadan etiketlere inanmayın ve ucuz bütçeli yiyeceklerin onun beslenme ihtiyaçlarını karşılayacağını düşünmeyin çünkü bu olmaz. En fazla harcama yapmanız gerekmese de, ona kaliteli yiyecekler sağladığınızdan emin olmanız gerekir.

Yorumlar