Pitbull Terrier Karışımları: Sevdiğimiz 21 Farklı Pittie Cross Irkı

Pitbull Terrier Karışımları: Sevdiğimiz 21 Farklı Pittie Cross Irkı

Amerikan Pitbull Teriyeri, muhtemelen orada en sevilen ancak en tartışmalı ırklardan biri olabilir. İstatistikler, geldiğinde kesinlikle Pitbull'a karşı istatistikleri ısırmak Her ne kadar birçok cins meraklısı, bu istatistiklerin birçok farklı türü temsil ettiğini iddia etse de Pitbull olarak sınıflandırıldı ama onlar değiller .

Her yıl 1,2 milyon köpeğe ötenazi yapılır ve bunların% 40'ı bir tür Pitbull karışımı . Bazı farklı şeyleri sergilemek için çapraz ırk türleri Yerel barınağınızda görebilirsiniz, onları kurtarmanızı bekleyebilecek oldukça kapsamlı bir yavru köpek listesi hazırladık.Tartışmanın hangi tarafında olursanız olun, bu Pitbull Terrier karışımlarından bazılarının güzel olduğunu inkar etmek mümkün değil. Alışveriş yerine benimseme hayranıysanız, aramaya başlarken aşağıdaki türlerden birini bulma şansınız çok yüksektir.

Pitbull Karışık Irklar

Aşağıda 21 yaygın ve pek yaygın olmayan bir liste derledik Pitbull Terrier Karışık cins yavrular . Bu yavrular, her iki cinsten de genleri miras aldıkları için, mizaçlarının veya aktivite seviyelerinin bir köpekten diğerine ne kadar farklı olacağının garantisi yoktur. Her zaman olduğu gibi, köpekleri eve getirmeden önce ailenizle veya diğer evcil hayvanlarla tanıştırmanız önerilir.Teşvik etmek, bir kurtarma için de çalışıyorsanız harika bir seçenek olabilir. Pek çok karma cins yavru, kurtarma barınaklarında sona erer ve kalıcı bir sonsuza kadar yuva bulunana kadar bir koruyucu eve ihtiyaç duyarlar. İlk başta büyütme ve diğer evcil hayvanlarınızın birlikte nasıl işbirliği yaptığını görme yeteneğiniz varsa, yavrularınızı gerçekten evlat edinmeye karar vermeden önce büyütmek harika bir seçenek olabilir. Her biri hakkında biraz ayrıntıyla en sevdiğimiz karışımlara bir göz atalım! Bu listenin her şeyi kapsamadığını ve dışarıda bıraktığımız birkaç başka tür olduğunu unutmayın. pitbull corgi karışımı veya Pitahoula .


Labrabull

Pitbull Terrier Labrador Karışımı

Irklar: Pitbull Terrier ve Labrador Retriever

Labrabull piyasadaki en popüler pitbull karışımlarından biridir. Bu cins, şimdiye kadar yaratılmış en arkadaş canlısı köpeklerden birini geçer ve onu APBT'nin sadakati ile birleştirir. Labrador, Amerika Birleşik Devletleri'nde ve Birleşik Krallık gibi diğer Avrupa ülkelerinde en çok aranan dört ayaklı arkadaşlarından biri olarak zaten bir isim yaptı. APBT yine tartışmalı bir cinstir, ancak bu melez popüler olanıdır.Labrabull, daha sonra hangi ırka sahip olduğuna bağlı olarak her iki ebeveyn gibi davranabilir. Tipik olarak Lab / Pit karışımı, tatlı huylu ve çok aktif bir yavru , bu aileye sadık ve yabancılarla bir şekilde saklı olacaktır. Erken sosyalleşirlerse diğer evcil hayvanlarla iyi geçinirler. Her ebeveyn türünün ne kadar yaygın olduğu nedeniyle, bu, günümüzün APBT kurtarmalarında ve hayvan barınaklarında en yaygın karışımlardan biridir.


Pitweiler

Pitweiler

Irklar: Pitbull Terrier ve Rottweiler

Pitweiler Var olan en sadık topraklardan biriyle en popüler 'bekçi köpeği' ırklarından birini geçer. Sonuç, yabancıların etrafında ayrılmış ve korunan bir türdür. ailesine son derece sadık . Rottie bazen 'tehlikeli' olarak kabul edilen ırklara toplanır ve bu da onu APBT ile aynı ortaklığı paylaştırır.APBT’nin sadakati bu karma cins yavruya iyi bir şekilde borçludur. Mizaç değerlendirilirken bu cinsin hangi ebeveyne sahip olduğuna bağlı olacaktır. Her iki cins de bir şekilde yabancılarla ayrılmıştır, bu nedenle erken yaşta uygun sosyalleşme şarttır. Genel olarak, bu düşünceli ve sadık bir melez yavru ve düzgün bir şekilde eğitmek için zaman ve çaba gösterirseniz mükemmel bir aile arkadaşı olacağı kesin.


Aussie Sığır Pitbull

Sığır Köpek Pitbull Mix

Irklar: Avustralya Sığır Köpeği ve Pitbull Terrier

Sürü sığırları için yetiştirilen bir köpeği, son derece sert, dayanıklı ve sadık bir köpekle geçtiğinizde ne elde edersiniz? Çalışmaya hazır, yüksek enerjili bir yavru elde edersiniz! Avustralya sığır köpeği enerjik bir ırktır ve çalışma grubunun bir parçası olduğu için, bu özel melez ırkını tamamen eğlendirmek ve mutlu etmek için görevlerinizin olması için hazırlıklı olmanız gerekir. Aussie Sığır Pitbull özel bir sahip gerektiren eşsiz bir cinstir.

Bu listedeki karışımların herhangi birinde olduğu gibi, mizaç, cinsin hangi ebeveyne sahip olduğuna bağlı olacaktır. Bununla birlikte, her iki cinsin de çok fazla enerjisi vardır, bu nedenle doğru miktarda günlük egzersiz yapmak çok önemlidir. Bu yavru, çiftlikte devriye gezmek ve hayvanları kontrol altında tutmak gibi verebileceğiniz her türlü çalışma görevinden keyif alacak. Ailenize daha küçük bir ev veya bahçe ile bir ek ise, bu mutlu köpeği düzgün bir şekilde egzersiz yapmak için yeterli alana sahip olduğunuzdan emin olun.
Pitsky

Pitsky

Irklar: Sibirya Husky ve Pitbull Terrier

Husky, orada en çarpıcı şekilde iyi görünen ırklardan biridir. Buzlu mavi gözleri, hemen hemen her köpek meraklısını büyülemek için yeterlidir. Peki sen ne olur Sibirya Husky'yi APBT ile geç ? Arka bahçenizde ya da sahilde oyuncakları kovalamak için çok fazla enerji harcamaya hazır harika bir yavru alırsınız. Ayrıca insanların size her zaman 'bu hangi cins?' Diye soracağı bir yavru alırsınız.

Bir alabilirsiniz Pitsky mavi gözlü combo ile, bu cins daha da çarpıcı görünmesini sağlar çünkü standart bir husky gibi görünmeyecektir. Dış yapraklar doğası gereği sıkıldığında yıkıcı olduğundan ve APBT'nin çok fazla enerjiye sahip olduğundan, bir enerji çıkışınız olduğundan emin olmak isteyeceksiniz. Genel olarak, bu harika melez yavruda yanlış gitmek zor.


Pitbull Mastiff Karışımı

Pitbull Mastiff Karışımı

Irklar: Pit Bull ve İngiliz MastiffAmerikan Pitbull Terrier, nazik bir dev olan İngiliz Mastiff ile karıştırılır. Sonuç, bu yavrunun peşinden hangi ırkı aldığına kadar zarın atılmasıdır. Muhtemelen köpek her iki kişiliğe de biraz sahip olacak, yani yol köpeği enerjisinin ortasında bir ortama sahip olacaksınız ve son derece sadık ve ailesine bağlı .

Hem EM hem de APBT, yabancılara uzak olan özel köpeklerdir. Bu cinsi aile olmayan herhangi birinin yanında yapmayı planlıyorsanız, erken sosyalleşme gereklidir. Mastiffler aynı zamanda dev cins köpeklerdir, yani karışımınız EM ebeveynlikten sonra daha fazla alırsa, ellerinizde daha büyük bir melez olacaksınız. EM oldukça yumuşak bir enerji bilgisidir, bu nedenle İngilizce Mastiff Pitbull EM'den sonra mix alırsanız, elinizde muhtemelen daha fazla kanepe patatesi olacaktır.


Pitbull Boxer Karışımı

Boxer Pitbull Mix

Irklar: Pitbull Terrier & BoxerBoxer, Amerika’nın en sevilen köpek ırklarından biridir. Hafif ve eğlenceli tavırları onları harika bir aile köpeği yapar ve herkesin bildiği gibi enerji doludur. APBT, olduğu gibi enerji ile dolu olarak geldiğinden, muhtemelen sizin Boxer Pit karışımı aynı özelliklere sahip olacak ve bu yavruyu kontrol altında tutmak için tutarlı enerji çıkışlarına ihtiyaç duyulacaktır.

Boxer genellikle yabancılara daha uzaktır, bu nedenle bu listedeki tüm APBT'lerde olduğu gibi, erken ve sık sık sosyalleşmek isteyeceksiniz. Bu karma cins, daha çok gerçek bir safkan pitbull'a benzeme eğiliminde olacaktır, çünkü boksör ebeveynin genetiğine bağlı olarak, aslında biraz benzer ırklara benzeyebilirler. Bu yavruyu egzersiz yapmak için zamanınız ve enerjiniz olduğu sürece, Boxer Pitbull karışımı harika bir aile hayvanı olabilir.


Beagle Boğa

Beagle Pitbull Karışımı

Irklar: Beagle & Pitbull Terrier

Beagle Boğa Beagle ve Amerikan Pitbull Terrier arasında bir karışımdır. Beagle son derece aile dostu olduğu için bu biraz daha ilginç bir karışım ve zaman zaman eksi köpeklik döneminden geçerken çok rahat olabilir. Beaglebull, genç yaşlarında muhtemelen bir egzersiz çıkışına ihtiyaç duyacak, ancak yaşlandıkça sakinleşecek.Hangi cinse bağlı olarak senin Beaglebull'unuz Daha sonra, ellerinizde biraz sabır ve antrenman sırasında sağlam ancak sakin bir el gerektiren inatçı bir köpeğiniz olması muhtemeldir. Yavru köpeğinizin sizi sürünün lideri olarak görmesini sağlamanız gerekecek, aksi takdirde bir tür ödül söz konusu olmadığı sürece bu cinsin temel komutlara uymasını sağlamak zor olabilir.


Pithuahua

Pitbull Chihuahua Karışımı

Irklar: Pitbull Terrier ve Chihuahua

Chipit eşit derecede çılgın ve eşit derecede sevimli olabilir. Bu ebeveyn ırkların genetik yapısını karıştırdığınızda, ilginç bir kombinasyon elde edeceksiniz. Chihuahua çoğu zaman daha iddialı ırklardan biridir ve bu kısmen nasıl yetiştirildiklerinden kaynaklanmaktadır. Çoğu Chi-mix'in nesiller boyunca aktarılan bir tutumu vardır.

maltese maltipoo

APBT doğal olarak enerjik bir köpektir, bu nedenle Chihuahua'nın tavrını eklemek bu karışımı biraz daha zor hale getirebilir. Yine, her köpeğin mizaçları farklıdır ve çoğu Chihuahua, uzun bir günün ardından sahipleriyle kucaklaşmayı sevdiği için bir kanepede patates bulmanız da mümkündür. Pithuahua çok özel bir sahibine ihtiyaç duyacak eşsiz bir köpektir.


Altın Pitbull

Pitbull Golden Retriever

Irklar: Golden Retriever ve Pitbull Terrier

Golden Retriever pitbull karışımı, APBT'nin sağlam tavrı ve kalbi ile birlikte Amerikan Efsanesinin daha hassas bir dengesidir. Golden Retrieverlar, Amerika'daki en iyi köpeklerden biridir ve bunun iyi bir nedeni vardır. Harika bir tavırları var ve görünüşe göre herkesi seviyorlar. Bir nedenden dolayı ABD'deki en iyi 5 köpek ırkından biridir.

Bir APBT ile karıştırıldığında, muhtemelen aile dostu bir karışım elde edersiniz, bu hala bir enerji paketi. Altın Pitbull Muhtemelen yabancılardan uzak durması muhtemeldir, ancak Golden Retriever’in ebeveyni olduktan sonra alırsa, evinize geldiklerinde mahalledeki herkesi ön kapıda selamlama ihtimali yüksektir. Uygun sosyalleşme her zaman önerilir ve bu, bu cins için farklı değildir.


Pugbull

Pug Pitbull Mix

Irklar: Pug & Pitbull Terrier

Pugbull Pug ve Pitbull arasında bir karışımdır. Bu ilginç bir kombinasyon, çünkü sonunda çok fazla enerjisi olan alıngan küçük bir adamla karşılaşacaksınız. Pug, doğal olarak sahiplerini seven ve ilgiyi seven bir kucaklayıcıdır. Bu karma cins, muhtemelen standart bir Pug'dan daha yüksek bir yoğunluk seviyesi ile aynı tutumu getirecektir. Köpeğin rengi ebeveyn ırklarına göre değişecek ve tamamen beyaz bir renk görme ihtimaliniz bile var. Leucistic Pug gibi .

Hata yapmayın, bu küçük karışım kesinlikle alışılmadık bir durumdur, çünkü pug boyutu daha küçüktür, bu nedenle cinsin Pit ile yolları kesişme şansı daha azdır. Genellikle bu türün yaratılması kasıtlıdır ve pug baba ve APBT anne olduğunda gerçekleşir. Daha küçük Çukurlar 30 pound aralığında olabileceğinden, genellikle APBT daha küçük boyutta olacaktır. Bu korkak cins eğlenceli bir ırktır ve köpek parkından çıkarken insanların sizin hangi türe sahip olduğunuzu merak etmesine neden olur!


Borderbull

Borderbull

Irklar: Pitbull Terrier ve Border Collie

Borderbull Border Collie ve Pitbull arasında bir karışımdır. Border Collie'nin maça halinde depolanan ekstra enerjisi olduğundan, çok fazla enerjiniz olduğundan emin olabilirsiniz. Muhtemelen senin Borderbull'unuz yaşlandıkça daha az egzersize ihtiyaç duyacaktır, ancak gerçek şu ki, yüksek egzersiz çıktısı ihtiyacı olan bir cinsi benimseyeceksiniz. Border Collie bir çoban köpeğidir ve APBT, fare yemleme ve avlanma için yetiştirilmiştir.

Büyük bir bahçeniz varsa veya koşacak yeriniz varsa, Borderbull muhtemelen sizin için uygun olabilir. Sadık bir cins olabilirler ve dinlemeye istekli olabilirler. Yavru köpeğiniz Border Collie ebeveynlerinin peşinden daha fazlasını alırsa, köpeğinizi çevikliğe veya başka bir eğitime sokmak çok uygun olabilir!


Büyük Danebull

Büyük Danebull

Irklar: Danua ve Pitbull Terrier

Büyük, tembel ve şakacı ile sadık ve mesafeli eşit bir karışım mı arıyorsunuz? Büyük Danebull Eviniz bu büyüklükte bir köpeğe izin verdiği sürece sizin için köpek olabilir. Büyük Danimarkalılar çok büyüktür ve bir Pitbull ile karıştırıldığında daha küçük olma olasılığı yüksek olsa da, bu türün ebeveynlere bağlı olarak standart bir APBT'den daha büyük olması muhtemeldir.

Büyük Danimarkalılar rahat bir yatağa veya çok sayıda koltuk alanına sahip olmayı severler, bu yüzden bu karma cinsi eve getirirseniz, ailenize yaşam boyu bir kanepe patates eklemeyi buna göre planlayın. Hem Danimarkalılar hem de Çukurlar, yetiştirildikleri haneye bağlı olarak diğer köpeklerle harika bir şekilde anlaşamayabileceğinden, bu cinsle erken sosyalleşme önemlidir.


Alman Pitbull

Alman Çoban Pitbull Mix

Irklar: Alman Çoban Köpeği ve Pitbull Terrier

Alman Kurdu, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en popüler ırklardan biridir. Sadece APBT ve Alman Çoban Köpeğinin bir haçını görmeniz mantıklı. Bu listedeki tüm karışık ırklarda olduğu gibi, Alman Pitbull'unuzun ebeveyn ırklardan birinin özelliklerini daha fazla alması muhtemeldir.

GSD, çalışma grubunun bir parçası olduğu için, GSD / APBT karışımınızın, kendi rolünde yerine getirildiğinden emin olmak için atanmış görevlere ihtiyaç duyması muhtemeldir. Bir tür taşıma görevinde bulunmak veya hatta bir amaç vermek için yavru köpeğinizi bir hizmet köpeği olarak onaylamak, bu karışım için iyi olacaktır. Alman Pitbull enerji seviyeleri yavru köpekler kadar yüksek olacak, ancak yaşla birlikte azalacaktır.


Aussiebull

Aussiebull

Irklar: Avustralya Çoban Köpeği ve Pitbull Teriyeri

Aussiebull Avustralyalı Çoban ve Pitbull arasında bir karışımdır. Avustralyalı çoban genellikle Avustralya Sığır köpeği ile karıştırılır, ancak aslında oldukça farklıdırlar. Aussie, çoban çiftlik hayvanları için harikadır ve bir amaç verildiğinde son derece başarılıdır.

Çobanlık içgüdüsünü APBT'nin fareleri yemleme eğilimiyle karıştırdığınızda, daha yüksek enerji çıkışı olan bir köpek elde edersiniz. Bu listedeki birçok ırkta olduğu gibi, Aussiebull'unuzun her gün bol miktarda egzersiz yaptığından emin olmak isteyeceksiniz. Bu karışık cins, uygun şekilde eğitilirse ve erken yaşlardan itibaren sosyalleştirilirse harika bir aile köpeği yaratabilir.


Dachshabull

Dachshund Pitbull Mix

Irklar: Pitbull Terrier ve Dachshund

Dachshabull bu listedeki daha benzersiz ve ilginç ırklardan biridir. Doxie'yi Pitbull gibi diğer daha büyük ırklarla melez olarak görmeniz oldukça nadirdir. Chihuhua'ya benzer şekilde, bu genellikle cinsler benzer boyutta olduğunda gerçekleşir, bu nedenle Pitbull genellikle daha küçük boyutta olacaktır.

Bu ikisini geçtiğinizde ne elde edersiniz? Çok sevgi dolu ilginç bir köpek elde edersiniz! Aslında bir Youtube'da viral video Bu, aktif bir Dachshund bir Pitbull ile karıştırıldığında gerçekten yükseldi ve sonuç son derece ilginç bir şeydi! Sarılmayı seven ve biraz tuhaf görünen bir yavruya sahip olacaksınız, adımında biraz yağma var!


Pointerbull

Pointer Pitbull Terrier Karışımı

Irklar: Pitbull Terrier ve Alman Kısa Tüylü İşaretçi

Biraz enerjiye hazır olun! Bu karışımın ebeveyn ırkları hem sevgi hem de hayat dolu! Alman Shorthaired işaretçisi, av arkadaşı olarak yetiştirilen enerjik bir cinstir. APBT, sıçanları yemlemek için yetiştirildi, bu nedenle görevi yerine getirmek için kesinlikle gerekli bir enerji seviyesi var!

Büyük bir bahçeniz ya da koşacak odanız yoksa, bu karışım sizi biraz çılgınlaştıracaktır. Yavru köpeğinizi götürebileceğiniz büyük bir yeşil alanınız varsa, bu tür aileniz için mükemmel bir seçim olabilir. İşaretçiler genellikle herkesle oldukça arkadaşça davranır, bu nedenle Pointerbull tek bir enerjik pakette arkadaş canlısı ve aktif karışımı.


Doberpit

Doberpit

Irklar: Doberman Pinscher & Pitbull Terrier

Evinizin etrafında mükemmel bir devriye gezen bir cins arıyorsanız, Doberpit kesinlikle bir sonraki melez köpek yavrusu için harika bir adaydır. Bu melez yavru köpeğin hangi ebeveyn ırkından hangisini aldığına bağlı olarak, yine de biraz yabancılara ayrılmış çok uyanık bir köpeğiniz olacak.

Her köpek farklıdır ve belirli bir köpeği etiketleyemezsiniz, ancak doberpitiniz küçük çocukların veya diğer evcil hayvanların yanında olmayı planlıyorsa erken sosyalleşmeyi unutmayın. Zamanınız ve sabrınız varsa, Doberpit mükemmel bir aile hayvanı ve koruyucusu olabilir.


Uzun

Akita Pitbull

Irklar: Pitbull ve Akita

Son derece uyanık iki ırkın ilginç bir karışımı, Uzun cins konusunda sizi sorgulayan çoğu köpek severin kafasını karıştıracak bir karışımdır. Akita doğal olarak koruyucudur ve Japonya'nın ulusal köpeğidir. Bir aile koruyucusu olarak nam salmıştır ve her zaman en sosyalleşmiş tür değildir.

Bir Akita'yı Pitbull ile karıştırdığınızda, çok güçlü bir karışımınız ve bir aile koruyucunuz olacak. Bir kurtarmayı evlat edinmeden önce erken sosyalleşmek ve aile hayvanlarını tanıttığınızdan emin olmak isteyeceksiniz. Bunu yapmamak, yavrularınızla davranış sorunlarına neden olabilir ve sizi bir evcil hayvan sahibi olarak zor bir duruma sokabilir. Bu, güçlü iradeli bir melez ırktır ve ilk kez köpek sahiplerine tavsiye edilmez. Sabırlı bir eliniz varsa ve eğitiminize sıkı sıkıya sarılabiliyorsanız, bu karışım sizin için doğru olabilir.


İngilizce Pitbull

İngilizce Bulldog Pitbull Mix

Irklar: İngiliz Bulldog ve Pitbull Terrier

İngilizce Pitbull İngiliz Bulldog ve APBT arasında bir karışımdır. İngiliz Pitbull, çoğu zaman İngiliz buldozerindeki sevgi dolu bir aile arkadaşının kalbi ile sevimli bir karışımdır. İngiliz Bulldogları ünlü bir şekilde inatçı oldukları için bu karma ırkı benimserseniz, köpeğinizi sıkı bir şekilde eğittiğinizden emin olmak isteyeceksiniz.

Bu yavru, ergenlik döneminde antrenman yaparken size eşit derecede sevgi ve hayal kırıklığı getirecek. Yavru köpeğinizi uygun şekilde eğittiğiniz noktaya geldiğinizde, tüm aileyi seven ve muhtemelen İngiliz Bulldog'u rahatsız eden bazı sağlık sorunlarını taşımayan bir köpeğiniz olacak.


Fransızca Pitbull

Fransız Mastiff Pitbull

Irklar: Fransız Mastiff ve Pitbull Teriyeri

Fransız Pitbull, Dogue De Bordeax veya 'Fransız Mastiff' ve Amerikan Pitbull Terrier arasında bir karışımdır. Fransız Mastiff, mizaç olarak İngiliz Mastiff'e benzer ve benzer bir enerji seviyesi taşır. Bu yavru, daha düşük enerji seviyesi çıkışlarına sahip ve APBT ile güzel bir karışım yapıyor.

Genel olarak, bu yavru, safkan bir APBT'den daha az enerjiye ve önyüklemek için biraz daha fazla salyaya sahip bir köpek arıyorsanız, ailenize harika bir katkı olabilir. Bu karışım, bu listedeki diğer bazı ırklar kadar büyük olmayacak, ancak yine de 80-90 pound'a ulaşma şansı var.


Saint Pitbull

Irklar: Saint Bernard & Pitbull Terrier

Son derece büyük bir Pitbull Mix ister misiniz? Saint Pitbull, Saint Bernard ve Pitbull'un bir karışımıdır. Bu cins, bu listedeki diğer ırklardan daha büyüktür, çünkü Saint Bernard büyük bir köpek! Aziz, 150 lbs'nin kuzeyine gidebilir ve daha büyük Pitbull'lar kendileri 80 pound kırabilir. Bu cins çekmeyi sever, bu nedenle bir koşum takımı üzerinde antrenman yapmayı planlıyorsanız, özellikle Pitbull'lar için yapılmıştır .

Bu cins, bu listedeki diğerlerinden biraz daha yumuşak olacaktır çünkü Aziz doğal olarak biraz daha yumuşaktır. Cinsin büyüklüğü dikkate alınması gereken bir konudur ve Saint Bernard saçmalamak birikimiyle ünlü olduğu için salyaları temizlemeye başlamaya hazır olmanız gerekir. Yavru köpeğinizi beslerken bir havlu getirin!


Son düşünceler

Amerikan Pitbull Terrier kendi başına iyi bir tür olsa da, bu karışımlar yeni Pitbull karışımınızı köpek parkına götürürken size konuşacak bir şeyler verecektir. Bu karma cins yavruların sağlık sorunları geliştirme olasılığı çok daha düşüktür ve Pitbull'un bazı daha aktif özelliklerini sakinleştirmeye yardımcı olabilirler. Kesinlikle ebeveyn Pitbull özelliklerinden bazılarını miras alacaklar, bu yüzden onları eğitmek istiyorsanız, bir tane aldığınızdan emin olun. Pitbull aktivite seviyelerini işlemek için yapılmış sandık !

Genel olarak, bu türlerin herhangi birinde yanlış gitmek zordur ve çoğu zaman bir yetiştiriciden alışveriş yapmaktansa evlat edinmek daha ucuz olacaktır. Bu karışımların çoğu yerel barınaklarda yaygındır ve bir sonraki köpeğinizi evlat edinmeden önce bu barınakları ve yerel kurtarmaları kontrol etmenizi öneririz. Her zaman evinizdeki herhangi bir evcil hayvana sinir testi yaptığınızdan emin olun ve bu kılavuzun bir sonraki evcil hayvanınızı bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz Pitbull Terrier Karışımı!

Yorumlar