Danalar için En İyi Köpek Yatakları: Derecelendirmeler ve Yorumlar

Danalar için En İyi Köpek Yatakları: Derecelendirmeler ve Yorumlar

Danua biridir köpek krallığındaki en yasal köpekler ve 28 ila 32 inç boyunda ölçer. O da 110 ila 175 pound ağırlığında . Zor bir günün ardından Jolly Ball ile oynamak Dane'inizin rahatlaması ve canlanması için ağrıyan eklemlerini ve bacaklarını dinlendirecek bir yere ihtiyacı olacak. Ve en iyi gece uykusunu alabilmesi için yüksek kaliteli Danua büyüklüğünde bir köpek yatağına ihtiyacı var!

İster ilk Danua yavrusunun gelişini ister kıdemli Scooby Doo'nun yükseltilmesi gerekiyor ortopedik bir sünger yatağa mükemmel bir şekilde uyan bir yatak vardır. Ve daha küçük bütçelerden çevredeki en iyi yataklara kadar, her mal sahibi için bir şeylerimiz var.Pazarı araştırdıktan sonra, dev boyutlu en iyi 8 yataktan 8 tanesini bulduk ve bunları üç stile ayırdık. Farklı tipler çekyat, şilte tipi yataklar ve yükseltilmiş yataklardır. Yani, Scooby-Doo'nun dediği gibi, 'onlara izin ver!'

sınır teriyerleri hipoalerjenik mi

Bir Bakışta: Danimarkalılar için Favori Köpek Yataklarımız

Furhaven Goliath Köpek Yatağı Lacivert
Bizim Puanımız

En İyi Bolster Yatak

FurHaven GoliathAmazon.com'da görüntüleyin
Büyük Barker
Bizim Puanımız

Best Yatak Yatak

Büyük Barker Yatak

Chewy.com'da görüntüle
Kuranda Jumbo Köpek Yatağı
Bizim Puanımız

En İyi Yükseltilmiş YatakKuranda Köpek Yatağı

Amazon.com'da görüntüleyin

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Satın Alma Rehberi

Danua Yatağa Kıvrılmış

Büyük Danimarkalılar bütün gün uyumasıyla ünlüdür. Herhangi bir eski yatak satın almaya başlamadan önce, araştırmanızı yaptığınızdan emin olmak isteyeceksiniz. Dane'niz için en iyi yatağı elde etmek için, yatak boyutu, maliyet, konfor ve dayanıklılık gibi birkaç önemli faktöre odaklanmak isteyeceksiniz. Aşağıdaki satın alma kılavuzunda, tüylü dev arkadaşınız için bir yatak satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken her faktörü biz sunuyoruz.

Yatak Nedeni

Bu tuhaf bir soru gibi görünebilir ama yatağının sebebi nedir? Gündüz üşütme yeri mi yoksa ana yatağı mı olacak? Ya da belki sandığı için ya da bahçede şezlong için. Cevabın ne olursa olsun, olacak yatağın tarzını belirle seçtiğin.

Bir yatak yükseltme arıyorsanız, mevcut yatağı hakkında sevdiğiniz şeyleri düşünmek çok önemlidir. Yapmadığınız her şeyin yanı sıra. Bu, Great Danes nihai yatağınızı bulmanıza yardımcı olacaktır.

Boyut ve Uyku Pozisyonu

Danua'nız mümkün olan en büyük yatağa ihtiyaç duyacak, bu da seçimlerinizi biraz sınırlıyor. Jumbo, dev, XXL boyutlu yataklara dikkat edin ve bir ölçümlere kendin bak satın almadan önce. Korkmayın, onları bulduk!Ayrıca yatağın tabanının kalın olduğundan ve ağır vücuduna dayanabileceğinden de emin olmalısınız. İnce veya ucuz polyester dolgudan yapılmışsa bir haftadan kısa bir süre içinde gözleme kadar düz hale gelecektir. Yatakları ara en az 4 inç kalınlığında ve eklemlerini desteklemek için hafızalı köpük veya ortopedik köpükten yapılmıştır. Yüksek bir yataksa, ağırlığını taşıyabileceğinden emin olmalısınız.

Düşünmeniz gereken bir diğer şey de doğal uyku pozisyonudur. Kendini dışarı yayarsa düz bir yatağa ihtiyacı olacak. Kıvrılmayı seviyorsa, kendisine güvenlik hissi veren duvarlı bir yatağı tercih edebilir.

Konfor

Danua büyük bedenini ve uzun uzuvlarını bütün gün taşımak zorundadır, bu yüzden ona dinlenebileceği rahat bir yer sağlamak çok önemlidir. Bundan daha önce bahsetmiştik hafızalı köpük ve ortopedik köpük konfor için daha kaliteli seçeneklerdir. Yatağın yere sarkmasını engelleyeceklerdir.

Yaş

Yaş, düşünülmesi gereken bir başka önemli faktördür. Bu onun ilk yavru yatağıysa, iki seçeneğiniz var. Ya ona daha ucuz bir yatak satın alabilirsin ki, onu çiğneme ve karmaşa ile yok etse bile fark etmez. Ve ev eğitimi aldıktan sonra onu yükseltin. Ya da ona üstün kaliteli bir tane satın alabilirsiniz. çiğnemeye dayanıklı ve su geçirmez Böylece köpek yavrusu aşamasına dayanacak. Seçim yalnızca bütçenize bağlıdır.demirleme köpek parkları

Rahatlık, özellikle yaşlılık yıllarında, yani eklem ağrısı ve artritten muzdarip olması muhtemel olduğunda önemlidir. Ortopedik köpük hafızalı köpükten farklıdır ve eklemlerindeki ağrıyı hafifletmek . Öyleyse kıdemli bir ruhunuz varsa, ortopedik bir yatak arayın.

Malzemeler

Danimarkalı yatağınızın bir haftadan daha uzun süre dayanmasını istiyorsanız, dayanıklı malzemelerden yapılmış kaliteli bir yatak aramanız gerekir. Daha uzun sürerse, olacağı neredeyse kesindir. para için daha iyi değer . Aranacak dayanıklı malzemeler pamuk veya kanvas. Kaçınılması gereken bir malzeme, uzun ömürlü olmadığı için saf polyesterdir.

Dikkat edilmesi gereken bir başka harika şey de çiğneme kanıtı olarak tanımlanan yataklar veya anti-gözyaşı. Yine, bu yataklar daha sağlamdır ve Danua'nın yatmadan önce yapmayı sevdiği kazma ve yuva yapma davranışlarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Birçok dayanıklı yatak bir garanti ile gel çok.Temizlemesi kolay

Ne kadar iyi eğitilmiş olursa olsun, Danua'nızın zayıf olduğu ve kazaların yaşanacağı bir zaman her zaman gelecek. Köpek sahibi olma kursunun bir parçasıdır. Bu dağınık zamanlar için bir yatak isteyeceksiniz. su geçirmez veya suya dayanıklı.

Sadece temizlenmesi ve silinmesi daha kolay değil, aynı zamanda kolay temizlenemeyen iç köpüğü de korurlar. Zeminlerinizi su birikintilerinden korumanın yanı sıra. Aranacak bir başka harika bileşen de çıkarılabilir bir kapak çamaşır makinesine takılabilir. Sonuçta, dağınıklığı Scooby Doo değil siz temizleyeceksiniz.

Alerjiler

Büyük Danimarkalılar çok sağlıklı köpeklerdir, ancak tüm ırklar gibi bazıları diğerlerinden daha hassastır. Danua'nızın hassas cildi varsa veya alerjisi varsa, aramalısınız. hipoalerjenik bir yatak . Bu yataklardaki malzeme, ölü deri, yağlar ve toz akarlarının yatakta yuvalanmasını önlemek için sıkıca dokunmuştur.

Bütçe

Büyük Danimarkalılar pahalı köpeklerdir. Büyük Danimarkalıların beslenmesi pahalıdır , ve koşum takımı gibi dişli boyutları nedeniyle daha pahalıya mal olacak. Aşağıdaki önerilerimiz çeşitli işletme sahibi bütçelerine uygundur. Danua'nız için bir yatak satın almaya gelince, alabileceğiniz en iyi yatağı seçmelisiniz. Daha uzun sürecek, çok daha rahat olacak, eklem ağrılarını hafifletecek ve para için daha iyi değer genel.En İyi Danua Köpek Yatakları

Danua Yatak Tipi Yatağa uzanıyor

Şimdiye kadar, Danua'nızın yatağı için önemli olan şey söz konusu olduğunda tüm tabanları kaplamış olmalısınız. Aşağıdaki incelemede, favori yataklar her kategoride. Çoğu dev ırk arasında en popüler olan kanepe ve şilte tarzı yatakları bulacaksınız. Ayrıca açık havada antrenman yapmak için harika olan birkaç yüksek yatağa da bakıyoruz.


Kanepe Tarzı Köpek Yatakları

Kanepe tarzı köpek yatakları, destekli yataklar olarak da bilinir. Açık farkla en popüler olanıdır çünkü birçok köpek, başlarını dinlendirmek desteklenmiş bir tarafta. Duvarın ekstra rahatlığı da biraz güvenlik sağlar ve kıvrılmayı seven Danua'lar için harikadır. Genellikle kanepe tipi yatakların çoğu, yatağın daha alçak profilli birkaç tarafını sunacaktır. Bu, Danimarkalı'nızın yaşı ne olursa olsun kolaylıkla yatağına kalkmasını sağlamaya yardımcı olur.


FurHaven Goliath Ortopedik Baza

Furhaven Goliath Yatak
 • Danimarkalılar için 4XL boyutunu öneririz.
 • 300 pound'a kadar destekler.
 • Taban 7 inç kalınlığındadır.
 • 2 yan destek ile donatılmıştır.
 • Ortopedik köpük desteği ile üretilmiştir.
 • Rahat suni kürk kılıf.
 • Tüm uyku pozisyonları için geniş alan.
Amazon.com'da görüntüleyin

Bu yatak, Danua'nız için harika bir seçenektir, hatta bir çiftiniz varsa 2, çünkü ağırlığı 300 pound'a kadar çıkabilir. Temel 7 inç kalınlığında Medikal dereceli ortopedik köpükten yapılmıştır, diğer ucuz seçeneklerden farklı olarak zemine sarkmayacağı anlamına gelir. Köpük, ağrıyan eklemlerin rahatlamasına yardımcı olur ve ağrılı baskı noktalarını engelleyerek süper rahat bulmasını sağlar.

İle birlikte gelir 2 destekli kenar Bu, uzun bacaklarını uzatırken başının hala duvarlar tarafından desteklendiği anlamına gelir. Aralarından seçim yapabileceğiniz 3 boyutun yanı sıra 1 destekli taraf seçeneği vardır. Çıkarılabilir kılıf, kapitone suni kürk astarı sayesinde pençelerinde makinede yıkanabilir ve yumuşaktır. Köpük de su geçirmez bir astarla korunmaktadır.

Severiz Bu yatağın en geniş uyku alanına sahip olması ve 300 pound'a kadar ağırlık alabilmesi. Bu yatak, daha büyük Danua için mükemmel bir seçenek olduğu anlamına gelir.


PetFusion Bellek Köpük Destek Yatağı

Petfusion Destekli Köpek Yatağı
 • Her yerde desteklenmiş.
 • Danimarkalılar için Jumbo boyutunu tavsiye edin.
 • Taban 6 inçtir.
 • Hafızalı köpük tabanı.
 • Su geçirmez köpük astar.
 • Çıkarılabilir ve Makinede yıkanabilir kılıf.
 • Yırtılma önleyici tasarım.
Chewy.com'da görüntüle

Bu yatakta 4 destekli kenar Yani uyumayı sevdiği şekilde kafasının desteklendiği anlamına gelir. Ayrıca ön tarafta kolaylıkla girip çıkabilmesi için bir penceresi vardır. Bu yatak jumbo boyuttadır ve temel şunları sunmaktadır: 6 inç hafızalı köpük büyük bedenini desteklemek için. Ayrıca hafızalı köpüğü ve döşemenizi korumak için su geçirmez bir astarla birlikte gelir.

Kapak aynı zamanda suya dayanıklıdır. Yırtılmaya dayanıklı. Kılıf çıkarılabilir ve çamaşır makinesinde yıkanması kolaydır. Aynı zamanda pamuk ve polyesterden üretilmiştir, bu nedenle sağlam ve dayanıklıdır. Çoğu dekora uyacak şekilde 2 renkte gelir. Bu yatak ayrıca 12 ay garantilidir.

Severiz Bu birinci sınıf yatak, kıvrılmayı ve sarılmayı seven Danua'lar için 4 destekli duvar sunar.


FurHaven Southwest Kilim Köpek Yatağı

FurHaven Southwest Kilim Köpek Yatağı
 • Danimarkalılar için Jumbo Plus boyutunu tavsiye edin.
 • Egg Crate tıbbi köpük tabanı.
 • Her uyku pozisyonu için mükemmeldir.
 • Destek için üç destek.
 • Artritik ağrısı olan köpekler için harika.
 • Suni kürk kılıf.
 • Makinede yıkanabilir kılıf.
Chewy.com'da görüntüle

Bu köpek yatağı, Büyük Danimarkalılar için uygun olduğunu, ancak yalnızca bunları destekleyeceğini belirtir. 125 pound'a kadar. Bu, yine kıvrılmayı seven daha küçük Danimarkalılar için bunu daha iyi bir seçenek haline getirebilir. İle 3 destekli duvar ve bir tarafı tamamen açık, inip çıkması çok kolay. Bunu kıdemli bir Danua veya bir sakatlıktan kurtulan biri için iyi bir seçenek yapıyor.

Bu yatak, 5 inçlik tıbbi sınıf destek köpük tabanına sahiptir. bir soğutma jeli köpüğü . Bu üst tabaka vücut ısısını yüzeyden uzaklaştırarak yatağı 2 dereceye kadar soğutur. Daha sıcak bir iklimde yaşayan Büyük Danimarkalılar için mükemmeldir. Bu yatağın suni kürk kılıfı vardır ve makinede yıkamak için çıkarılabilir.

Severiz Bu yatağın destekleyici ve işlevsel olmasının yanı sıra 3 renk seçeneğiyle gelen funky tasarımıyla şık olması.


Yatak Tipi Köpek Yatakları

Danua'nız sandığında uyumayı seviyorsa, bu tarz yatak en iyi seçenektir. Desteksiz bu daha büyük yataklar XXL kasasının içine düzgünce sığar . Ayrıca, bunu tercih eden Büyük Danimarkalılar için de iyi bir seçenektir. uyku süpermen tarzı uzuvları her yere yayılmış halde. Bazıları düz, bazıları kavisli bir his vermek ekstra destek sunar.


FurHaven Luxe Lounger Köpek Yatağı

Furhaven Ortopedik Köpek Yatağı
 • Danimarkalılar için tavsiye edilen dev boyut.
 • Jel infüzyonlu hafızalı köpük.
 • Düşük profil.
 • Tasarıma adım atın.
 • Çıkarılabilir kapak.
 • Kılıf makinede yıkanabilir.
 • Çoklu renk kombinasyonları.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, destekleyebilecek başka bir FurHaven seçeneğidir 180 pound ağırlığa kadar yani neredeyse tüm Danimarkalıların desteklendiği anlamına gelir. Taban 5 inç kalınlığındadır ve yumuşak omurga desteği için her iki uçta kademeli olarak 9 inç'e yükselir. Bu yatak ortopedik köpükten yapılmıştır ve üzerine soğutma jeli ile aşılanmış bir katman yerleştirilmiştir. Üst jel tabakası vücut ısısını 2 dereceye kadar azaltabilir.

Kılıf çıkarılabilir ve kolay yıkama için çamaşır makinesine takılabilir. İle yapılır yumuşak süet malzeme ceketinde ve pençelerinde yumuşak. Köpüğü kazalardan korumak için suya dayanıklı bir iç astara sahiptir. Yatak devasa boyuttadır, yani uzun bacaklarının genişleyebileceği çok yer vardır.

Severiz Bu düz yatak yatağının Danua'nızın boynunu desteklemek için kavisli olması.

cocker spaniel karışımı

Big Barker Ortopedik Yastık Yatağı

Büyük Barker Köpek Yatağı
 • Danimarkalılar için dev boyutu önerin.
 • Ortopedik hafızalı köpük.
 • Dört renk kombinasyonu.
 • Konfor için bir yastıklı taraf.
 • Şeklin% 90'ını korur.
 • Zamanla düzleşmez.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
Chewy.com'da görüntüle

Bu premium yatak, paranın satın alabileceği en iyi yataklardan biridir ve 10 yıllık garanti . Ağırlığı 300 pound'a kadar çıkabilir, yani iki Danua muhabbet kuşunuz varsa, birbirlerine sarılabilirler. Bu yatağın desteklenmiş bir duvarı vardır, yani ihtiyacı olursa fazladan baş desteğine sahiptir, ancak her yönde deniz yıldızı da olabilir.

Şilte, Amerikan tıbbi sınıf ortopedik köpükten yapılmıştır ve 7 inç kalınlığındadır. Eklemleri desteklendi ve eklem ağrısı hafifledi. Kapak, sıkı dokunmuş bir mikrofiber malzemeden yapılmıştır, yani hipoalerjenik bir seçenek hassasiyetleri olanlar için. Kapak makinede kolaylıkla çıkarılıp yıkanabilir. Suya dayanıklıdır, köpüğün ömrünü uzatır.

Severiz mahsulün kremasını arıyorsanız, bu Danua'nız için olanıdır.


Kopeks Su Geçirmez Ortopedik Köpek Yatağı

KOPEKS Su Geçirmez Ortopedik Yastık
 • Danimarkalılar için XL beden önerilir.
 • Daha büyük kasalar için harika.
 • Kalın yoğunluklu hafızalı köpük.
 • Köpük hipoalerjeniktir.
 • Artritik köpekler için mükemmeldir.
 • Çıkarılabilir kapak.
 • Makinede yıkanabilir kılıf.
Chewy.com'da görüntüle

Bu yatak, sade yatak seçeneğidir. Basit bir dikdörtgen yatağın peşindeyseniz, bu sizin için bir seçenektir. Bu 4 inç kalınlığında Bu, Büyük Danimarkalıların büyük bedenlerini yerden uzak tutacağı anlamına gelir. Ortopedik hafızalı köpük ile yapılır, ince ve kalitesiz seçeneklerden kaynaklanan ağrılı baskı noktalarından kaçınır.

Köpük şiltenin 2 kılıfı vardır. İç astar, sıvıların hafızalı köpük içine sızmasını önlemek için su geçirmezdir. Dış kapak, pençelerinde yumuşak olan suni süet bir kılıftır. Her ikisi de çıkarılabilir ve makinede yıkamaya uygundur ve yatağın tabanı kaymaz çok. Bu, onu yaşlı Danimarkalılar veya bir yaralanmadan iyileşenler için harika bir seçenek haline getirir.

Severiz Bu yatağın, sade ve basit ama süper rahat bir yatağa ihtiyaç duyan Büyük Danimarkalılar için en iyi seçenek olduğu.


Yükseltilmiş Stil Köpek Yatakları

Yükseltilmiş köpek yatakları, yerden kaldırılmayı seven köpekler arasında popülerdir. Ayrıca, Danimarkalılarının olmasına ihtiyaç duyan sahipleri için de popülerdir. daha sıcak bir iklimde serin tutulur . Yükseltilmiş yataklar, havanın vücudunda dolaşmasına izin vererek Danimarkalı'nızı serin tutar. Ayrıca vücudunu soğuk zeminlerden uzak tutarak daha soğuk iklimlerde onu sıcak tutarlar. Plaja veya en sevdiğiniz kamp yerine gitmek için de harikadırlar.


K&H Yükseltilmiş Köpek Yatağı

KH Yükseltilmiş Yatak
 • Yükseltilmiş tasarım.
 • 200 pound'a kadar destekler.
 • Bütçe dostu.
 • Açık hava eğitimi için harika.
 • Montajı kolay (aletsiz).
 • Temizlemesi kolay.
 • Seyahat ve kamp için harika.
Amazon.com'da görüntüleyin

Bu yüksek yatak, Danua ağırlığında 200 pound taşıyabilir. Ve onun tam ağırlığını alarak, ağrılı baskı noktalarını ortadan kaldırır ve yaşlı köpeklerde eklem ağrısını hafifletir. Bu yatak, herhangi bir alet kullanmadan kolayca monte edilir.

Malzeme örgülü ve nefes alabilir. Bu onu sadece serinletmekle kalmaz, aynı zamanda kötü koku ve küften kaçının. Nemli bir bezle silinebilir ve her türlü kusura karşı 1 yıl garantilidir.

Severiz Bu yatak, muazzam boyutu göz önüne alındığında, bütçesi olanlar için harika.


Kuranda Ağır Hizmet Tipi Yükseltilmiş Yatak

Kuranda Yükseltilmiş Yatak
 • Danimarkalılar için XXL boyutu önerilir.
 • Dayanıklı yapı.
 • Çiğnemeye dayanıklı.
 • Uçak sınıfı alüminyum.
 • Vinil su geçirmez dokuma.
 • Açık hava eğitimi için harika.
 • Bir yıl garanti.
Amazon.com'da görüntüleyin

Bu ağır hizmet tipi alüminyum çerçeveli yatak, ağrılı basınç noktalarını hafifletirken yerden 250 pound Danua'yı yükseltir. Malzeme, onu serin tutmak için nefes alabilen bir vinil dokuma kumaştan yapılmıştır. Aynı zamanda çiğnenmez ve nemli bir bezle temizlenmesi kolaydır.

Çerçeve hafiftir ancak sağlam uçak sınıfı alüminyum Danua'nızın vücudunun güvende olduğu anlamına gelir. Çerçeve de paslanmaya karşı dayanıklıdır, yani dışarıda bırakmak güvenlidir. Kurulumu kolaydır ve 1 yıl garantilidir.

Severiz Bu yüksek yatağın piyasadaki en güçlü yataklardan biri olduğunu ve Danua'nız için iyi bir seçenek olduğunu söylüyor.


Son düşünceler

Ve bu, bu insanın sonu! Danua için tüm en iyi yatak önerilerimiz. Ve umarım şimdi, Scooby'niz için en iyi köpek yatağını aramak artık bir gizem değil!

Danimarkalıların çoğu dev olsa da, burada her Danua, daha küçük yavrular için bile bir şeyler var. Kendisine ait diyebileceği rahat bir yer sağlamak sadece eklemlerine, kemiklerine ve vücuduna fayda sağlamakla kalmaz, onu da çok mutlu eder.

Yorumlar