Çiğneme Korumalı Köpek Yatakları: Çiğneyen Yavrular İçin Sert Yataklar

Çiğneme Korumalı Köpek Yatakları: Çiğneyen Yavrular İçin Sert Yataklar

Yani internetten birkaç şey satın alıyorsunuz ve dört ayaklı en iyi arkadaşınıza yepyeni bir rahat yatakla şımartmaya karar veriyorsunuz çünkü en iyi köpek ebeveynisiniz! Teslim edilir ve ona yeni ikramını gururla gösterirsiniz, ancak daha sonra 2 dakika içinde onu yok ederek teşekkür etmeye karar verir! Duyguyu biliyor musun? Eh, yalnız değilsin!

Özellikle sandık eğitimindeyseniz, köpeklerin çiğnemeye başlamasının birçok nedeni vardır. Sıkılmış köpekler çiğnemekle ünlüdür ve bu, uzun süre tren sandığı köpeklerde daha da yaygındır. Onlara satın alsanız bile sandıklarının içi için mükemmel yatak çok uzun süre yalnız bırakılırsa kötü alışkanlıklar edinmeye başlamayacaklarının garantisi yok.Bu kılavuzda, yavru köpeğinizi yatak yıkım yoluna götüren tüm nedenleri, yok edilemez bir köpek yatağında nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve en sevdiğimiz seçimlerden bahsedeceğiz. Bu listedeki önerilerimizden birine sadık kalın ve dünyanın her yerinden hayal kırıklığına uğramış çiğnenmiş köpek sahiplerinde olduğu gibi, hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Bu yüzden henüz ondan veya rahat bir yataktan vazgeçmeyin!

En Sevilen Yıkılmaz Köpek Yataklarımız:

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve gerçek hayattan müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Yavru Köpeğiniz Neden Yatağı Çiğniyor?

Köpeklerin yataklarını veya diğer ev eşyalarını aşırı derecede çiğnemesinin birçok nedeni vardır ve söz veriyoruz ki, bu sadece size kızmak değildir. Köpek yatakları, yavru köpeğinizin yutmasını istemediğiniz malzemeler içerebilir, bu nedenle, köpeğiniz çiğnemeyi seviyorsa dayanıklı bir köpek yatağı seçmek en önemli öncelik olmalıdır.

Diş çıkarma - Dört ila altı aylıkken, yavru köpeğiniz diş çıkarma sürecinden geçecek ve bu süre zarfında hassas diş etlerini ve dişlerini rahatlatmak için bir şeyler çiğneyecektir. Yavru köpeğinizin yatağını çiğnemesinin sebebinin bu olabileceğini düşünüyorsanız, o zaman bizim diş çıkarma yavruları için favori çiğneme oyuncakları Çünkü çiğneme davranışlarını daha uygun bir şeye yönlendirmek için ihtiyaç duyduğu şey bu olabilir.

Stres - Bazı köpekler stresli veya endişeli olduğunda, genellikle diğer yıkıcı davranışlar arasında çiğnemeye dönün . Tıpkı bir emzik emmenin bir bebeği rahatlatması gibi çiğnemek de onları rahatlatır. Köpeklerde stres semptomları 1 ila 3 yaşları arasında kendini gösterme eğilimindedir ve eğer davranışında bir değişiklik fark ettiyseniz, o zaman onu stresli hissetmesine neden olan şeyin ne olduğunu keşfetmeniz ve bunun kaynağını bulmanız gerekir. stresi sadece çiğnemesini engelleyebilir. Yaygın stres kaynakları, ayrılık kaygısı, aile üyelerine ek veya kayıp, keder ve gürültü olabilir.alerji yapmayan köpek cinsleri

Can sıkıntısı - Köpeğiniz sıkılırsa, vücudunun içinde çok fazla bastırılmış enerji olacak ve bu enerji bir şekilde dışarı çıkmalı! Huzursuz göründüğünde ya da sadece zaman geçirmek için yatağını mahvettiğini fark ederseniz, onu günde fazladan bir yürüyüşe çıkarmayı deneyin ya da ona yoğun egzersiz olarak ikiye katlanan bazı etkileşimli oyunlar sunun. Bu genellikle köpeklerin yataklarını veya diğer ev eşyalarını yok etmelerinin en yaygın nedenidir, ancak neyse ki aynı zamanda çözmesi en kolay olanıdır!

Uygulama - Köpekler hayvandır ve içgüdüleri onlara sık sık bir şeyler çiğnemeleri gerektiğini söyler ve yerleşik kedi yasak olduğu için yataklar ve ayakkabılar genellikle en iyi ikinci şeydir! Çiğneme dikkatlerini bunlardan bazılarına yönlendirirseniz agresif çiğnemeciler için oyuncakları çiğneyin o zaman muhtemelen yatağına saldırmayı bırakacağını göreceksiniz! Bazen, köpeklerin uzun süre düzeltilmeden yataklarını çiğnemelerine izin verilmişse, davranışları obsesif bir çiğneme bozukluğuna dönüşür, bu yüzden fark ettiğiniz anda yatak çiğneme alışkanlığını bıraktığınızdan emin olun.

Ağrı - Maalesef köpekler hastalandıklarında veya acı çektiklerinde bunu bize söyleyemezler. Bunun yerine, kendine zarar verme veya zihinlerini meşgul etmek için çiğneme gibi aşırı davranışlar sergileyecekler veya sadece acı onları biraz delirtirdi. Köpeğiniz yukarıdaki çiğneme kategorilerinden herhangi birine girmiyorsa, aşırı derecede çiğnemesine neden olan altta yatan bir sağlık sorununun olup olmadığını görmek için onu Veteriner hekime götürme zamanı gelmiştir.Alıcı Rehberi

Yıkılmaz Köpek Yatağı Satın Alma Rehberi

Yukarıdakilere ek olarak, herhangi bir yıkılmaz köpek yatağı satın almadan önce, onu yıkılmaz kılan şeyin ne olduğunu anlamak önemlidir, bu nedenle aşağıdaki bileşenlere dikkat ettiğinizden emin olun.

Malzemeler

Dayanıklı malzeme, yok edilemez bir köpek yatağının anahtarıdır ve dişlerinin malzemeyi delmemesi için yeterince güçlü olması gerekir, çünkü bir delik belirdiğinde köpeğiniz onu açmaya takıntılı hale gelecektir. Kevlar, Balistik Naylon veya Kanvas gibi malzemeler, yüksek kaliteli köpek yataklarında kullanılan birkaç tahrip edilemez malzemeden bazılarıdır ve kulağa rahat gelmese de, rahat olacak şekilde tasarlanmıştır. Çift veya perdeli dikiş, aynı zamanda bir yatakta dikkat edilmesi gereken önemli bir faktördür, çünkü bu dikiş genellikle bir arada iyi durur.

Konfor

Köpeğiniz yatağını rahatsız veya uzanmak için zor bulursa, o zaman yatmayacak ya da onu yok etmeyecek, böylece ona farklı bir tane satın alacaksınız, bu yüzden rahatlığın burada dikkate alınması gereken büyük bir faktör olması gerekiyor. Güçlü ve dayanıklı malzeme bir yün veya pelüş yatak kadar rahat görünmese de, alt katman genellikle diğer yataklar kadar rahattır. Bu nedenle, çok sayıda iç dolgu veya yastıklama veya esnek malzeme, yatağını diğerleri kadar konforlu hale getirecektir.

Çiğneme Fırsatları

Yıkılmaz köpek yataklarının çoğunda, köpeğinizin çiğneme fırsatı olarak göreceği fermuarlar, bağlar veya boşluklar çok az veya hiç yoktur. Bunun yerine, tek bir yüzey varsa, yatağını açılacak bir oyundan ziyade dinlenebileceği bir yer olarak görmeye başlayabilir. Yatağını sarılı bir hediye gibi düşünün, eğer iyi bantlanmışsa ve tüm kenarları örtülüyse, o zaman içeri girmek zor olacaktır, ancak tutabileceğiniz boşluklar veya malzemeler varsa, saniyeler içinde açacaksınız. .Suya dayanıklılık

Suya dayanıklı bir yatak, onu olabildiğince temiz tutmaya yardımcı olacak ve çoğu köpek sahibinin bildiği gibi, bir şey kötü kokuyorsa, köpeğiniz onunla ilgilenecektir. Yatağı düzenli ve kolay bir şekilde temizlenebiliyorsa, bu karşı konulamaz korkunç kokuları koklamasını engelleyecektir ve kokunun kaynağını keşfetme ya da kendine koklama girişiminde bulunarak kazma ve yırtma olasılığı daha düşük olabilir. Ek olarak, yatağı ne kadar temiz olursa, eviniz o kadar iyi kokar, bu yüzden dahil olan herkes için bir bonus!

En Sevilen Yıkılmaz Köpek Yataklarımız

Sert Köpek Yatağı

En üst listemize giren en iyi yıkılmaz köpek yatakları, yüksek kaliteli malzeme ve işçiliktir ve tanınmış veya köklü markalar tarafından üretilmektedir. Bu, önerilerimizin köpek çiğneme için en iyi yataklar olduğuna güvenebileceğiniz anlamına gelir. Öyleyse, belirli bir sırayla, en sevdiğimiz yıkılmaz köpek yataklarımız.


K9 Balistik Çiğneme Korumalı Yükseltilmiş Yatak

K9 Balistik Çiğneme Korumalı Yükseltilmiş Köpek Yatağı -…
 • Çiğneme Korumalı Köpek Yatağı: Yataklarını ısrarla çiğneyen köpekler için ...
 • Çiğnemeye Dayanıklı Köpek Yatağı: Bu yükseltilmiş köpek yatağı her şeye dirençlidir ...
 • Yıkılmaz Köpek Yatağı: İnatçı çiğneyen köpekler bile ...
 • Sandık Köpek Yatağı: Tüm standart boyutlu köpek kasalarına uyacak şekilde tasarlanmıştır ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu yükseltilmiş köpek yatağı, sadece çiğnemeye dirençli değil, aynı zamanda en agresif çiğneme makinelerine karşı da yok edilemez olarak tanımlanmaktadır. Çerçeve, köpeğiniz için çekici bir çiğneme malzemesi olmayan alüminyum metalden yapılmıştır ve köpeğinizin çiğnemesini engelleyen kumaşın kenarını gizler.Malzeme, Kevlar malzemeden daha güçlü olan yırtılmaz balistik naylon kumaştan yapılmıştır ve en agresif ve güçlü köpeklere ve onların çiğneme, tırmalama, kazma ve koparma davranışlarına karşı bile çalışır. K9 Balistik, benzersiz şekilde tasarlanmış malzemelerine çok güveniyor ve 180 günlük çiğneme koruması garantisi sunuyorlar.

Önceden monte edilmiş olarak gelir, ancak dört bacağı vidalamak için hiçbir alet gerekmez, bu nedenle bir araya getirmek gerçekten çok kolaydır. Aynı zamanda standart kasaların çoğuna da uyacak şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle köpeğiniz sandık eğitimli ise veya ayrılık kaygısı nedeniyle onu eğitmeyi düşünüyorsanız, daha fazla rahatlık için oradaki yüksek yatağı kaydırabilirsiniz. Malzeme suya ve kire dayanıklıdır ve nemli bir bezle temizlenmesi gerçekten çok kolaydır.

Severiz Bu yatağın yükseltilmiş olması, çoğu köpeğin onu çiğneme ihtiyacını hissetmesini durdurmak için genellikle yeterlidir.
Dogbed4less Extreme Yastık

Dogbed4less Jumbo Ortopedik Extreme Comfort…
 • JUMBO 55'X47 'PILLOW - ABD'de el yapımı, en kaliteli parçalanmış…
 • 2 KATLI KAPAK - Yatak nefes alabilen suya dayanıklıdır ...
 • DAYANIKLI DENIM KAPAK - Dış denim kılıf% 100 pamuktur ...
 • ORTOPEDİK DESTEK - 10 'kalınlığında aşırı doldurulmuş kesici uç şunları destekler ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Hafızalı köpük parçalanmış yatak dolgusu, köpük parçalarını sağlam ve formda tutan bir iç örtü ile kaplanmıştır. Parçalanan parçalar, nefes alabilir ve rahat kalmasına yardımcı olur. Dış kaplama, çiğneme makinelerinin çoğunun yanı sıra çizilmeye, suya ve kire karşı dirençli dayanıklı 1680 naylon kumaştan yapılmıştır ve bu, çiğnemeye karşı dayanıklı olarak onaylanmamasına rağmen, malzeme endüstriyel dayanıklılığa sahiptir ve çiğneme gerektiren poochlara dayanacak şekilde incelenmiştir.

Köpeğinizin iç katmanlara girmesini önlemek için çift dikişle dikilmiştir. Dış katman makinede yıkanabilir ve silinmesi de kolaydır, bu kötü kokuları uzak tutmak için harikadır.

Bu Ortopedik yatak, ağrılı eklemlerindeki baskıyı önlemek için onu yerden kaldırarak, köpeğinize rahatlık ve destek sağlamak için parçalanmış bellek köpüğü ile doludur, bu da yaşlılar veya artrit veya kalça displazisi olan köpekler için mükemmel bir seçenek haline getirir. Ağırlığı 80 pound'a kadar olan köpekleri desteklemek için uygundur ve ayrıca 5 farklı renk seçeneği ile birlikte gelir.Severiz Bu yatağın tasarımının basit olduğunu ve özellikle endüstriyel dayanıklı 1680 naylon kumaştan yapıldığı için, köpeğinizin yırtacak herhangi bir şeyi tutmakta zorlanacağı,


K9 Balistik Destek Yatağı

K9 Balistik Sert Ortopedik Büyük Destek…
 • GERÇEKTEN YAPILABİLİR KÖPEK YATAĞI: Kazıcılar, tırmıklar ve köpekler için…
 • DAYANIKLI RIPSTOP BALLISTİK KAPAK: Çiğnemeye dayanıklı, su geçirmez, ...
 • ORTOPEDİK KÖPEK YATAĞI: Kestiğimiz CertiPUR-US köpük kullanıyoruz ...
 • KÜÇÜKTEN BÜYÜK KÖPEK YATAK ÖLÇÜLERİ: Her boy için köpek yatağı yapıyoruz ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu yatak ayrıca nihai nefes alabilirlik ve rahatlık için parçalanmış hafızalı köpükten yapılmıştır. Dış kaplama, dayanıklı yırtılmaz balistik malzemeden yapılmıştır ve K9, yavrularınız çiğnediğinde 120 günlük para iade garantisi ile garantilidir. Kılıfın nemli bir bezle temizlenmesi kolaydır ve makinede yıkanabilir ve herhangi bir kazaya veya diğer vücut sıvılarına karşı korumak için su geçirmezdir.

Köpeğinizin tutabileceği hiçbir dış fermuar veya dikiş yoktur ve öğretilen materyal nedeniyle kazmak veya sökmek zordur. Ayrıca köpük kümelerinin oluşmamasını sağlamak için içten dikilmiş odalara sahiptir ve bu nedenle şeklini diğer yatakların çoğundan çok daha uzun süre korur.

Köpeğin çevresinde, köpeklerin çok sevdiği bir yastıkla şekillenmiştir. Gün boyunca ailesini izlemek için sadece başını dinlendirmekle kalmaz, aynı zamanda uyurken yastık olarak da kullanabilir. Ayrıca 12 renk ve desende gelir, bu nedenle evinize uygun bir renk bulmanız kaçınılmazdır.

Severiz Bu yatak, parçalanmış hafızalı köpük ile süper rahattır, ancak aynı zamanda aşırı çiğneme için dayanıklı balistik malzemeden yapılmıştır.


Kuranda Yükseltilmiş Köpek Yatağı

Kuranda Badem PVC Çiğneme Korumalı Köpek Yatağı - Orta ...
 • YÜKSEK MUKAVEMET PVC çerçeve 100 lbs'ye kadar destekler. Daha ağır köpekler için…
 • Köpeğinizi kuru, serin tutmak için Yükseltilmiş / Yükseltilmiş ortopedik tasarım ...
 • Temizlemesi Kolay, tekrarlanan temizliğe dayanması garantilidir.
 • Cordura aşınmaya dayanıklıdır, kanvas kadar dayanıklıdır ve ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu yükseltilmiş köpek yatağı, ağırlığı 250 pound'a kadar olan köpekleri destekleyen alüminyum bir çerçeve ile yapılmıştır. UV ışınlarına dayanıklıdır, yani çerçevenin güneşte veya defalarca temizlemeyle renginin solmaması anlamına gelir. Malzeme, endüstriyel mukavemetli bir malzeme olan ağır hizmet tipi katı vinil kumaştır ve pooch'unuzun kenarları çiğneyememesi için çerçeveye kayar.

Yükseltilmiş yatak ve çerçeveler, çiğneme makinelerinin yıkıcı davranışlarını önlemenin yanı sıra onu yerden kuru ve serin tutmaya yardımcı olur. Aynı zamanda ortopedik olarak tasarlanmıştır ve hem iç hem de dış mekan kullanımı için uygundur. Kumaş nemli bir bezle kolayca temizlenir ve köpeğinizin kaymadan kolayca inip çıkması için yeterli tutuş sağlar.

Bu yükseltilmiş yatak monte edilmiş olarak gelmez, ancak bir araya getirilmesi kolaydır. Vinil kumaş 5 farklı renk seçeneğine sahiptir ve çerçeve alüminyum renklidir. Kullanılamaz hale getiren herhangi bir köpek hasarına karşı 1 yıllık garanti ile birlikte gelir, bu da köpek yataklarından kolayca geçen ağır çiğnemeciler için harikadır.

Severiz Bu yüksek yatak, 250 pound ağırlığa kadar olan köpekleri tutabilir, bu da onu bu listedeki en güçlü köpek yatağı yapar.


PetFusion Ultimate Köpek Yatağı

PetFusion Ultimate Köpek Yatağı, Ortopedik Hafıza ...
 • PREMIUM BİLEŞENLER VE DAHA İYİ SAĞLIK: (i) KATI 4 inç BELLEK KÖPÜK…
 • AKILLI TASARIM: (i) Taban ve destekler optimum destek sağlar ve ...
 • HUZUR: (i) Certi-PUR-US Hafızalı köpük. YOK Cıva, kurşun, ...
 • ORTA / BÜYÜK VEYA ÇOK KÜÇÜK KÖPEKLER İÇİN İDEAL: (i) 36 x 28 x…
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu köpek yatağının dış tabakası güçlü polyester, pamuk ve dimi kumaş karışımından yapılmıştır, iyi yapılmış ve çok dayanıklıdır, bu nedenle hafif ila orta dereceli çiğneme için uygundur. Ayrıca, 4 inçlik katı hafızalı köpük tabanı sayesinde eklem ağrısı olan yaşlı köpekler için de uygundur. Ayrıca, başı için en üst düzeyde rahatlık ve destek sağlamak için cömertçe doldurulmuş çevreleyen desteklere sahiptir. 100 pound veya daha hafif olan köpekler için uygundur.

Fermuar bölmeleri, pooch'unuzun kolayca tutamayacağından emin olmak için malzeme ile kaplanmıştır. Hafızalı köpüğün içine sıvı girmesini önleyen su geçirmez bir iç astar vardır, bu nedenle köpek kazalarına karşı güvenlidir ve kapak çıkarılabilir olup, kolay yıkama için çamaşır makinesine kaydırmayı kolaylaştırır. Ayrıca 2 renkte gelir.

Severiz Bu, çiğneme kanıtı olarak onaylanmasa da, bu listedeki en rahat yatak ve malzeme, tercih ettikleri yere yollarını kazmak isteyen köpekler için yırtılmaya karşı dayanıklı.


Blueberry Ağır Hizmet Yatağı

Blueberry Pet Baby Pink & Bej Köpek Yatağı Değeri ...
 • Set 2 ürün içerir: bir bütün köpek yatağı ve bir ilave yatak ...
 • Malzeme: Pamuk, keten ve polyester karışımlı kumaştan üretilmiştir ...
 • Yıkama: Kılıf tamamen çıkarılabilir ve yıkanabilir. Dayanıklı ...
 • Paket: Bu sofistike destekli köpek yatağı teslim edilecek ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu ağır hizmet tipi yatak, özellikle daha küçük köpekler için yapılmıştır ve herhangi bir küçük yavrunun aşırı çiğnemesine dayanacak kadar güçlü bir keten, pamuk ve polyester karışımından yapılmıştır. Aynı zamanda% 100 geri dönüştürülebilir çevre dostu mikrofiber ile doldurulmuştur, bu nedenle süper rahattır.

Bu yatak aynı zamanda dayanıklı ve güçlü YKK fermuarlarına sahiptir ve birçok mal sahibi bunun çiğneme fırsatları açısından daha küçük köpekleri için bir sorun olmadığı yorumunu yapmaktadır. Tüm köpekler için büyük bir hit olan, destekli baş destekleri ile çevrili bir kanepe şeklinde tasarlanmıştır. Kılıf tamamen çıkarılabilir ve yıkanabilir ve 8 farklı parlak renk ve desende gelir.

Severiz Bu yatağın, ağır çiğneyen, ancak endüstriyel güçte malzeme gerektirmeyen daha küçük köpekler için mükemmel olduğunu.


Sıkça Sorulan Sorular

S: Yükseltilmiş çelik çerçeveli yataklar rahat mı?

C: Evet, bu listede bahsedilen metal çerçeveli yükseltilmiş yataklar çok rahat ve olacak şekilde tasarlandı. Yumuşacık veya yastıklı yatakların yumuşak sıcaklığını sunmasalar da, bu listedeki en yıkılmaz yataklardır, bu nedenle eğer köpeğiniz son derece yıkıcı bir çiğneme makinesiyse, bu yataklar ona en uygun olanıdır. Ayrıca ağrılı eklemleri olan köpeklere uygun ortopedik yataklar olarak kabul edilirler ve yüksek miktarda mükemmel incelemeyle, köpekler arasında gerçek bir kazanan olduklarından emin olabilirsiniz.

S: Köpeğimin yatağını çiğnemesini nasıl engelleyebilirim?

C: Onun yatağını çiğnediğini görürseniz, ya çiğnemeyi bırakması için ona kesin bir şekilde hayır demeniz ya da sizi dinlemiyorsa, çiğnemeyi bırakacak kadar onu şok edecek kadar yüksek sesle alkışlamanız gerekir. Bu, çoğu köpek ve sahiple çalışan bir eğitim yöntemidir. Bir süre sonra durmazsa veya neden çiğnediğini anlayamazsanız, aşırı çiğneme davranışına neden olabilecek altta yatan tıbbi durumları ekarte edebilmek için onu Veterinere götürmeniz gerekir.

S: Çiğneme önleyici sprey nedir ve kullanımı güvenli midir?

shedmonster vs furminator

C: Çiğneme önleyici sprey tam da budur, yatağına püskürttüğünüz ve tadı o kadar kötü olacak ki bir daha çiğnemek istemeyecek bir formül. Güvenli ve toksik olmadığını belirten saygın bir markadan çiğneme önleyici bir sprey satın aldığınız sürece, o zaman evet, köpeğinizin herhangi bir bileşene alerjisi olmadığı sürece kullanmak güvenlidir. Çiğnemeyen doğal ve herhangi bir katkı maddesi veya sert kimyasallar içermeyen bir sprey aradığınızdan emin olun. Ayrıca, çeşitli yüzeylere, özellikle de çiğnemeyi bırakmasını istediğiniz yüzeylere püskürtmenin uygun olduğundan emin olmak da önemlidir, aksi takdirde yatağa veya nesnenin kendisine zarar verme riskiniz vardır.

Son düşünceler

Neyse ki, köpeklerin çoğu çiğneme ifadelerinden büyür, ancak bunun dışında büyümeyen bazı köpekler de vardır. Aynı şekilde, yatağını birdenbire birdenbire çiğnemeye başlayan en iyi huylu köpek yavrusu da sizde olabilir. Bu özellikle aktif köpekler için geçerlidir. laboratuvarlar gibi çok sayıda oyuncağa ihtiyaç var . Durumunuz ne olursa olsun, öncelikle çiğnemesinin veya kazmasının nedenini belirlemeniz ve ardından ona en uygun yatağa bakabilirsiniz.

Eğer aşırı derecede çiğneme ya da kazıcı ise, bu listedeki en tahrip edilemez yataklar olduğundan, önce yükseltilmiş yatakları düşünmelisiniz. Bununla birlikte, bu listedeki tüm yataklar gerçekten en iyisidir ve önerilerimizden birine sadık kalırsanız, çok fazla yanlış gitmezsiniz!

Yorumlar