Avustralya Çobanları İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Avustralya Çobanları İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Yakın zamanda ailenize bir Avustralya Çobanını eklediniz mi? Ya da belki Aussie'niz köpeklikten yetişkinliğe geçiyor? Bu yazıda analiz ediyoruz Avustralya çobanları için en iyi köpek maması hayatlarının her aşamasında. Avustralyalı Çoban süper zeki bir yavru ve aynı zamanda enerjik. Bu nedenle, aktif bedenine ve zihnine ihtiyaç duyduğu tüm besinleri sağlayacak yüksek kaliteli bir mama yemine ihtiyacı olacaktır.

Avustralyalı Çoban bir orta boy köpek Genellikle vade sonunda 40 ila 65 pound ağırlığında olacak. Aussie Shep nispeten sağlıklı bir köpektir ve beslenme sağlık sorunlarını çözemezken, kesinlikle olabildiğince sağlıklı olmasına yardımcı olabilirler, bu yüzden doğru yapmak mutlu ve sağlıklı bir yavru için anahtardır!Avustralyalı bebeğinizin beslenme ihtiyaçlarını yaşamın her aşamasında karşılamak önemlidir, bu nedenle yavru, yetişkin ve yaşlı yaşam aşamaları da dahil olmak üzere hepsinden geçeceğiz ve her biri için hangi besinlere ihtiyacı var . Aşırı kilolu bir Avustralya Çoban köpeği nadir olsa da, garip şeyler oluyor, bu yüzden bir kilo yönetimi bölümü de ekledik! Her yaşam aşaması için, tüm Avustralyalı Çobanlara ve sahiplerinin bütçesine uyan en iyi mama tanelerinden bazılarını bulduk. Başlayalım!

Bir Bakışta: Avustralya Çoban Köpeği İçin En Sevdiğimiz Yiyecekler

Yavru köpekler: Vahşi Yavru Köpek Formülünün Tadı
Yetişkinler: Blue Buffalo Yetişkin Formülü
Büyükler: Nutro Ultra Kıdemli Formül
Ağırlık yönetimi: Wellness Çekirdek Kilo YönetimiNot: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Avustralya Çoban Köpeğinin Besin İhtiyaçları

MSD Veteriner Kılavuzu bir köpek yavrusu, kendisine minimum% 22 protein içeriği sağlayacak bir mama ile beslenmesini önerir, ancak Avustralya Çoban gibi ciddi derecede aktif bir köpek ideal olarak bir mama ile beslenmelidir. minimum% 26 protein içeriği . Aktif kemiklerini ve eklemlerini destekleyen harika bir glukozamin kaynağı oldukları için tanımlanabilir et ve et öğünlerini arayın.Ayrıca, mamasının minimum% 8 yağ içeriği sağlamasını ve aşağıdakilerden oluşmasını önerir. omega yağ asitleri Somon yemekleri, balık yağı, keten tohumu ve Tavuk yağı gibi. Sağlıklı yağlar, sağlıklı ve beslenmiş deri ve tüy gibi çok sayıda faydaya, ayrıca optimal bilişsel ve göz gelişimine ve sağlıklı kemik büyümesini desteklemeye sahiptir.

Sağlıklı bilişsel ve göz işlevi, dokosaheksaenoik asit (DHA), eikosapentaenoik asit (EPA) ve araşidonik asit (ARA) gibi amino asitlerle de desteklenir. Vitaminler ve mineraller Ya sağlıklı meyveler ve sebzeler şeklinde ya da eklenmiş takviyeler, vücudunu hastalıklara ve hastalıklara karşı mümkün olduğunca güçlü tutmak için gelişen bağışıklık sistemini de destekleyecektir.

Çocukluk söz konusu olduğunda hatırlanması gereken en önemli şey, ona yavru köpekler için özel olarak tasarlanmış bir formül verin, ve 'tüm yaşam evresindeki' taneciklerden uzak durun. Çoğu yüksek kaliteli mama, vücudunun gerektiği gibi gelişmesi için ihtiyaç duyduğu her şeyi sağlayacak ve sağlıklı bir yaşamın temellerini atacaktır.Yetişkin Avustralya Çoban Besin İhtiyaçları

Avustralyalı yavru yapacak 12 ila 15 aylıkken olgunluğa ulaşır , bu yüzden onu seçtiğiniz köpek maması formülünden çıkarmanız ve onu yavaş yavaş yetişkin formülüne geçirmeniz gerekir.

Avustralyalılar ona sağlayacak bir mama ile beslenmelidir. % 26 protein içeriği . Onu beslediğiniz mama yeminin enerjik vücudunu gün boyunca sürdürmesi de önemlidir, bu nedenle burada, özellikle çalışan bir Avustralyalıysa, diğer ırklara kıyasla daha yüksek bir yağ içeriği ve kalori sayımı gereklidir. Çalışan Avustralyalılar Günde 1.400 kalori kadar yiyin.

Onun ayırt edici ceket omega yağ asitleri ile bakılması gerekir. balık yağları, keten tohumu ve E vitamini, ve güçlü bağışıklığını sürdürmek için diğer vitamin ve mineraller gereklidir. Yetişkinlik döneminde dengeli beslenme çok önemlidir.

Kıdemli Avustralya Çoban Besin İhtiyaçları

Etrafında 8 veya 9 yaş , bu formüller yaşlanan vücudunun yeni ihtiyaçlarına odaklandığından, Avustralyalı yavaş yavaş kıdemli bir mama mama haline getirilmelidir. Protein hala ana odak noktasıdır ve yüksek protein içeriği, çalışkan kasları için idealdir.O yapacak çok daha az enerjiye ihtiyacım var atletik bir yetişkin olarak bir zamanlar ihtiyaç duyduğundan daha düşük olmalı ve yağ içeriği de daha düşük olmalıdır, çünkü sadece buna ihtiyaç duymaz, aynı zamanda sindirim sistemi eskisi kadar yağı parçalayamaz. Son yıllarında yaklaşık 700 kalori hedeflemelisiniz ve kendi ihtiyaçlarına göre ayarlamalısınız.

Kemikleri ve eklemleri yıllarca sıkı çalışma ve koşuşturma geçirdiğine göre, artık desteklenmesi gerekiyor. daha yüksek glukozamin ve kondroitin seviyeleri , et ve balık yemeklerinde ve ilave katkı maddelerinde bulunabilir.


Avustralya Çoban Yavruları için En İyi Yiyecek

Avustralya Çoban Köpeği

Avustralya Çoban yavruları küçük tüy yumakları gençken! Bu yavrular otlanmaya başladığında ve kuru mama yemeye başlayacak kadar büyüdüklerinde, aynı zamanda küçük enerji toplarına dönüşürler. Enerjik oldukları için, bağışıklık sistemlerini ve büyümelerini desteklemeye yardımcı olacak kuru bir köpek maması formülüne ihtiyaçları vardır.

Köpekler, ulaşana kadar bir köpek maması üzerinde olmalıdır. 12 ila 15 aylık . Bundan daha uzun olursa, Avustralyalı'nızın istediğinizden daha fazla kilo alma riskini alırsınız. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı köpek maması markası vardır ve ilk kez köpek sahibiyseniz, bu konuda gezinmek zor olabilir. Aussie'niz için en sevdiğimiz yiyeceklere aşağıda belirli bir sırayla bakalım.Vahşi TadıMavi BuffaloCanidae PureNutro SağlıklıWellness Çekirdeği
Protein % 27 % 32 % 30 % 29 % 35
Yağlar % on beş % 16 % 12 % 16 % 14
Lif % 5 % 5 % 4 % 3 % 5.5
Nem % 10 % 10 % 10 % 10 % 10
Kcal / Kupa 360 427 520 387 387

Vahşi Pasifik Akıntısı Köpeğinin Tadı

Yabani Yavru Köpek Mamasının Tadı

Taste of the Wild Somon Dry Puppy Food Resimleri
 • Gerçek somonlu yavru köpekler için yapılmıştır.
 • Doğal tahıl içermeyen tarif.
 • Gerçek meyve ve sebzelerden yapılmıştır.
 • Omega-3 ve Omega-6 yağ asitleri ile yüklü.
 • Dolgu maddesi veya yan ürün içermez.
 • Tescilli K9 suşu probiyotik karışımı.
 • ABD'de bir aile şirketi tarafından yapılmıştır.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif, çoğu köpeğin çıldırdığı Somon ile doludur, bu nedenle telaşlı bir yavru köpeğiniz varsa, onu bu formülle ikna edeceğinizden emin olabilirsiniz. Aynı zamanda, sağlıklı bir genel gelişim için gerekli olan DHA ve ARA besinlerinin yanı sıra balık yağları sayesinde o güzel kürkünü beslemede harika olduğu anlamına gelir.

Bu listedeki en düşük protein içeriğine sahiptir, ancak yönergeleri aşmaktadır ve bazı köpekler daha düşük protein içeriğinde çok daha başarılıdır ve eğer Avustralyalı'nızın özellikle gazlı olduğunu görürseniz, bu onun için daha iyi bir seçenek olabilir.Severiz bu tarifin tek protein kaynağı olarak Somon ile yapıldığını, onu harika bir alternatif yapar Alerjisi varsa veya telaşlı bir yavru ise yaygın olarak kullanılan kümes hayvanı içeriklerine.


Mavi Buffalo Wilderness Köpek

Blue Buffalo Wilderness Kayalık Dağ Tarifi…
 • GERÇEK BİFTE DOLU: Rocky Dağları'ndan esinlenen bir tarif, ...
 • SAĞLIKLI BİLEŞENLER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması, en iyi doğal ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarifte sığır eti, kuzu eti ve geyik eti gibi ana protein kaynağı olarak kırmızı et ve balık unu kullanılır. Bu listedeki ikinci en yüksek protein içeriğiyle, süper enerjik olan veya büyüdüklerinde çalışan bir çiftlik köpeği olmaya hazırlanan yavrular için harika.

Bunun yerine yavrularınızın enerjisi ve lifleri için bezelye, patates ve tatlı patates gibi sağlıklı sebzelere dayanan tahıl içermeyen bir formüldür.Severiz Bu tarifin, yavru köpekler için optimize edilmiş besinlerle dolu soğuk şekillendirilmiş mama parçaları olan Blue Buffalo'nun özel LifeSource Bits'i içerdiği.


Canidae Sınırlı Malzemeli Yavru Köpek

CANIDAE PURE Puppy Recipe, Limited…
 • 10 İÇERİK veya DAHA AZ: 7-10 arasında hazırlanmış sınırlı malzemeler…
 • HASSAS BÖCEKLERE SAHİP KÖPEKLER İÇİN TAHIL İÇERMEZ: Hiçbir şey yok ...
 • EVCİL HAYVAN YEMEKLERİNİ BASİT YAPIYORUZ: Canidae PURE Limited İçerikli Diyet köpek…
 • HER BİTKEDE SAĞLIK ARTISI: Probiyotikler, her bir mama, ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Pure serisinden, bu formül yalnızca 9 temel bileşenden oluşur. Tavuk, balık unu ve kurutulmuş bütün yumurta, yavru köpeğinizin kas büyümesini ve korunmasını besleyen, ayrıca omega yağ asitleri ve DHA ve ARA sağlayan ana protein kaynaklarıdır. Yavru köpek yetiştirme gücü ve enerji ihtiyaçları için harika olan en yüksek kalori içeriğine sahiptir.

Ceketi ve derisi keten tohumu ile beslenecek ve aynı zamanda tahıl içermez ve lif ihtiyaçları için patates, mercimek ve bezelye kullanır.

Severiz bu tarifin sınırlı içerikli bir formül olduğunu, dolayısıyla bu gazlı mideler için harika köpek maması .


Nutro Sağlıklı Yavru Köpek Formülü

NUTRO BÜTÜN ESSENTIALS Yavru Büyük Irk…
 • Bir (1) 30 lb. NUTRO BÜTÜN ESSENTIALS Natural ...
 • Çiftlikte Yetiştirilmiş Tavuk, Harika Lezzetler Sağlayan 1 Numaralı Malzemedir…
 • Büyük Irk Yavru Köpekler İçin Nutro Maması Kalsiyum İle Yapılır ...
 • A İçin E Vitamini Gibi Temel Antioksidanlarla Hazırlanmıştır ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu, kahverengi pirinç, yumuşak yulaf ezmesi ve pirinç kepeği kullanarak bu listedeki tek tahıl içeren tariftir. En düşük lif içeriğine sahip olmasına rağmen kurutulmuş pancar posasını listeler. ve tatlı patates böylece sindirim sisteminin hala desteklendiğinden emin olabilirsiniz.

Tavuk ve Tavuk yemeği, protein ihtiyacının ilk iki bileşenidir ve Tavuk yağı ve balık yağı, gözünün ve bilişsel işlevinin gerektiği gibi gelişmesini sağlar. Bu seçenek aynı zamanda daha küçük bir bütçeye sahip olanlar için harika ve benzer bir fiyatlandırma bandındaki diğerlerinden çok daha kaliteli.

Severiz Bu tarifin, düşük lifli diyete ihtiyaç duyan Avustralyalılar için en düşük lif içeriğine sahip olduğu.


Wellness Core Puppy Tarifi

Wellness CORE Doğal Tahılsız Kuru Köpek…
 • YAVRUĞUNUZUN EN İYİ YAŞAMINI YAKITLAMAK İÇİN GELİŞMİŞ DOĞAL BESLENME: ...
 • SAĞLIKLI BÜYÜME VE KALKINMAYI DESTEKLER: Garantili DHA seviyeleri…
 • LEANER VÜCUT KİTLE VE KAS TONU: Wellness CORE köpek maması yapılır…
 • SAĞLIKLI CİLT VE KAPLAMAYI, garantili omega seviyeleriyle DESTEKLER ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tahıl içermeyen bir tariftir, ancak en yüksek lif içeriğine sahiptir, bu tür bir diyette daha iyi performans gösteren yavrular veya her zaman yiyecek arayan aç yavrular için daha uzun süre daha tok hissetmelerini sağlayacak. Bezelye, patates ve mercimek gibi sağlıklı sebzeler lif ve enerji sağlar ve her bir parça sağlıklı bağırsak florasını destekleyen probiyotik bir çözüm olan acticoat ile kaplıdır.

Yüksek enerjili yavrular için bu protein açısından zengin tarifin ilk üç bileşeni tavuk, Tavuk unu ve hindi yemeği. Somon yağı genel gelişim için DHA sağlar ve muz, ıspanak, brokoli ve yaban mersinden antioksidanlar bağışıklık sistemini destekler.

köpekler fıstık yiyebilir mi

Severiz Bu tarifin, daha büyük kemiklerini ve eklemlerini kontrollü kalsiyum ve fosfor seviyeleri ile destekleyeceği için, 50+ pound olduğu tahmin edilen daha büyük Avustralyalılar için harika.


Yetişkin Avustralya Çobanları için En İyi Yiyecek

Yetişkin Avustralya Çoban Yeme

Avustralyalı herhangi bir yere ulaştığında 12 ila 15 aylık , onları yetişkin bir kuru mama mamasına geçirme zamanı gelecek. Yavru köpeğinizin mide bulantısı yaşamasına neden olmamak için bunu aşamalı olarak yapmak isteyeceksiniz. Avustralyalı Çobanların her zaman iyi miktarda enerjisi vardır, bu nedenle genellikle aşırı kilolu olmaları konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Bununla birlikte, yavru köpek mamasında çok uzun süre oyalanmalarına izin vermeyin, aksi takdirde fazladan kaloriler sonunda toplanmaya başlayacaktır. Avustralyalı'nızın hayatının büyük bir bölümünü yetişkinler için hazırlanmış formül yemek yiyerek geçireceğini görünce, bunun Avustralyalılar kadar sevdikleri bir şey olduğundan emin olmak istersiniz. yiyecekleri hakkında özel . Seçici bir Avustralyalıya sahipseniz, bunun için formüle edilmiş yiyecekler veya her zaman bir topper ekleyebilirsiniz. Aşağıda, yetişkin Avustralyalılar için belirli bir sıra olmadan en sevdiğimiz köpek mamaları bulunmaktadır.

İçgüdü HamMavi BuffaloMerrick YetişkinSpor KöpekWellness Çekirdeği
Protein % 37,5 % 30 % 26 % 30 3.% 4
Yağlar % 21,5 % on beş % 16 % on beş % 12
Lif % 4,5 % 6 % 3,5 % 3,3 % 6
Nem % 9 % 10 % on bir % 9 % 10
Kcal / Kupa 525 393 393 460 346

İçgüdü Ham Takviye Somon Yetişkin Tarifi

Real ile İçgüdü Orijinal Tahılsız Tarif ...
 • YABANİ AVLANAN SOMON İLE TAHILSIZ KÖPEK MAMASI: İçgüdü Orijinal…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: İçgüdü Orijinal kuru köpek maması yüksek proteinlidir ...
 • İLK HAM KAPLAMALI MAMBE: İçgüdü Orijinal kuru köpek maması ...
 • HAM İÇERİKLERİN GÜCÜ: Köpek mamamız saf, ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Somon, beyaz balık unu, menhaden balık unu ve ringa unu ana protein kaynaklarıdır ve dondurularak kurutulmuş morina, sığır eti, sığır karaciğeri, sığır kalbi, dana böbreği ve dana dalağı ile birlikte bu tarifin süper lezzetli olduğundan emin olabilirsiniz. besleyici. Telaşlı Avustralyalılar için harika olan bu tarifte, kuru mama parçalarına ek olarak dondurularak kurutulmuş çiğ kabanlar da var.

Balık içeriği bol miktarda omega yağ asidi sağlar, bu da kürkünün parlak ve lüks bir şekilde besleneceği ve kalbi ve bilişsel işlevine özen gösterileceği anlamına gelir. Elma, yaban mersini ve bir dizi vitamin ve mineral bağışıklık sağlığını korur ve kabak çekirdeği ve nohut enerji sağlar.

Severiz Bu tarifin çok yüksek protein ve yağ içeriğine sahip olduğunu, enerjik Avustralyalılar için harika olduğunu ve aynı zamanda onu bütün gün devam ettirecek en yüksek kalori sayısına sahip olduğunu.


Blue Buffalo Wilderness Yetişkin

Blue Buffalo Wilderness Yüksek Protein, Doğal ...
 • GERÇEK TAVUK İLE PAKETLENMİŞ: Köpeğinizi tatmin etmek için hazırlanmış bir tarif ...
 • SAĞLIKLI BİLEŞENLER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması, en iyi doğal ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Wilderness köpek formülünün ardından, bu tarifte kemiksiz Sığır eti ve ilk iki bileşen olarak balık unu kullanılır; kemiği çıkarılmış Kuzu ve Geyik eti aşağıda listelenmiştir. Yaban mersini, kızılcık ve ilave vitamin takviyeleri, formda kalmasını sağlar.

Bu tahıl içermeyen bir tariftir ve bezelye ve tatlı patatesler, sindirim sistemi için hassas olan sağlıklı kompleks karbonhidratlar sağlar ve lactobacillus acidophilus gibi probiyotik bileşenler sağlıklı bir bağırsak florasını desteklemeye yardımcı olur.

Severiz Bu tarifin Tavuk ve kümes hayvanları içermez, bu da kümes hayvanı malzemelerine alerjisi olan veya sadece sevmeyen Avustralyalılar için harika.


Merrick Classic Grain Yetişkin Formülü

Bu formül glukozamin ve kondroitin ile doludur ve gün boyu ortalıkta koşuyorsa veya çalışıyorsa önemli olan lider seviyeler sunar. Kahverengi pirinç, yulaf ezmesi, arpa ve kinoa da Tavuk ve Tavuk yemeği yanında bol miktarda enerji sağlar.

En düşük proteine ​​sahip olmasına rağmen, bazı köpekler bu konuda daha iyisini yapar, bu nedenle bu, Avustralyalı'nız için daha iyi bir seçenek olabilir ve somon yemeği ve keten tohumu derisini ve tüyünü besler.

Severiz Bu tarifin tahıl içermesi, sindirim sistemi tahıllarla daha iyi sonuç veren Avustralyalılar veya onu böyle bir diyetle beslemek isteyen ebeveynler için önemlidir.


Spor Köpek Herding Dog Elite Serisi

Elite Serisi Herding Dog Buffalo Formula, ...
 • 1. bileşen: yüksek proteinli, kolay sindirilebilir, yağsız Buffalo ...
 • Baklagil içermez. Kesinlikle Bezelye Yok!
 • % 30 protein,% 15 yağ, 460 kcal / Kupa,% 89 hayvansal proteinden
 • Hayvansal kaynaklardan yüksek doğal taurin.
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu daha az bilinen bir markadır, ancak diğer önerilerimiz gibi yalnızca en iyi malzemeleri kullanan bir markadır. Çoban köpeği düşünülerek tasarlanmıştır ve Buffalo unu, Domuz eti ve Yayın Balığı unu, çalışkan eklemler için çok miktarda glukozamin ve omega yağ asitleri sağlar.

Kelp küspesi ve manyok kökü, kemiklerini güçlü tutmak için kalsiyum sağlar ve hindistancevizi yağı, tüylerinin beslenmesini sağlar. Kurutulmuş balkabağı, havuç, yaban mersini ve kızılcık, köpeklerin tek başına etten alamayacağı lif ve antioksidanlar sağlar.

Severiz Bu tarifin özellikle çoban köpeği düşünülerek tasarlandığını, protein ve yağ oranlarını optimize ettiği ve enerji dolu olduğu.


Wellness Core Yetişkin Tarifi

Wellness CORE Doğal Tahılsız Kuru Köpek…
 • KÖPEĞİNİZİN EN İYİ YAŞAMINI YAKITLAMAK İÇİN GELİŞMİŞ DOĞAL BESLENME: Premium ...
 • SAVORY GIDA KÖPEKLERİN SEVGİSİ: Wellness CORE tahılda mevcuttur ve ...
 • LEANER VÜCUT KİTLE VE KAS TONU: Wellness CORE köpek maması yapılır…
 • SAĞLIKLI CİLT VE KAPLAMAYI, garantili omega seviyeleriyle DESTEKLER ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Yavru köpek formülünün ardından, bu kümes hayvanı proteini bakımından zengin mama, bu listedeki ikinci en yüksek protein içeriğini sağlar ve özellikle daha büyük köpekler için yapılmıştır. Her bir mama parçası, sağlıklı bir bağırsak florasını destekleyen kendi acticoat solüsyonuyla kaplıdır.

Aynı zamanda en düşük yağ içeriğine, fincan başına kaloriye ve yüksek lif içeriğine sahiptir; bu, eğer yetişkiniz biraz kefal koyuyorsa, ancak bir kilo kontrolü maması için yeterli değilse, bu mamayı daha iyi bir seçenek haline getirebilir. Bu tarif aynı zamanda antioksidanlar ve omega yağ asitleri ile doludur.

Severiz Bu tarifin özellikle daha büyük ırklar için tasarlandığını ve eğer bu sizin Avustralyalıysanız, kalsiyum, fosfor, glukozamin ve kondroitin seviyelerinin optimize edildiği böyle bir tarifte daha iyisini yapabilir.


Yaşlı Avustralya Çobanları için En İyi Yiyecek

Kıdemli Avustralya Çoban

Aussie'niz son yıllarına girerken, antioksidanlarla desteklenen daha düşük kalorili bir yiyeceğe geçmelerini sağlamanız gerekir. Avustralya Çobanları fazla kilolu olduğu bilinmemektedir doğal olarak, ancak metabolizmaları yavaşladıkça, enerji ve aktivite seviyeleri düşmeye başlarsa, besin alımını izlemek isteyeceksiniz.

Her türden yaşlı köpeklerin bir yiyeceklerinde antioksidan desteği bağışıklık sistemini güçlendirmek için. Ayrıca glukozamin artışıyla ek eklem desteğine ihtiyaçları vardır. Avustralyalılar diğer türler gibi Hip Displaysia için kötü şöhretli olmasa da, yine de besin maddelerine sahip olduklarından emin olun ev içinde özgürce hareket etmeleri gerekiyor. Aşağıda, yaşlı Avustralyalı Çobanlar için en sevdiğimiz yiyecekleri belirli bir sıra olmadan bulacaksınız.

Boş KıdemliBilim DiyetiMerrick SeniorCanidae PureNutro Ultra
Protein % 30 % 22.6 % 32 % 28 % 26
Yağlar % 12 % 13.8 % 12 % 10 % on bir
Lif % 5 % 1.3 % 3,5 % 5 % 4
Nem % 10 % 10 % on bir % 10 % 10
Kcal / Kupa 396 363 372 409 316

Null Senior Tarif

Nulo Yetişkin Somon Tahılsız Kuru Gıda, 24 lb
 • % 100 DOĞAL - Tüylü ailenizi doğru besleyin. Nulo Gren İçermez…
 • TAHIL İÇERMEZ - Nulo, alerji tetikleyen tahılları,…
 • BÜYÜK, KÜÇÜK KÖPEKLER İÇİN - Protein açısından zengin etimiz, BC30 Probiyotik, ...
 • SAĞLIKLI KABAN, YALIN KASLARI TEŞVİK EDER - Besleyici özelliklerimizle birlikte…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

corgi yetişkinleri

Bu tarif, enerjiye ihtiyaç duyan ancak sindirimi kolay bir tarif isteyen aktif Avustralyalılar için harika olan yüksek protein içeriğine ve düşük glisemik bileşenlere sahiptir. Yaşlanan bağırsağını yatıştırmak için bu tarife probiyotik solüsyonlar eklenir.

Tatlı patates, nohut ve mercimek tahılların enerji ve lif yerine geçmesini sağlar ve bu da onun daha uzun süre tok hissetmesine yardımcı olur. Alabalık, hindi yemeği ve Somon yemeği bol miktarda omega yağ asidi sağlar. Bu yiyecekler glukozamin ile istiflenir yaşlanan eklemleri için.

Severiz Bu tarifte kemiksiz Alabalık, Hindi ve Somon gibi alternatif protein kaynakları kullanıldığından, bunu telaşlı veya hoşgörüsüz Avustralyalılar için harika bir seçenek haline getirmektedir.


Science Diet Youthful Vitality

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yetişkin 7+…
 • YAKINDA GELİYOR: Yaştaki köpekler için aynı harika beslenmenin yeni adı ...
 • Bu kuru olgun köpek maması 7 yaş ve üzerindeki köpeklere dengeli beslenme sağlar ...
 • Beyni destekleyen doğal malzemelerle yapılmış bir köpek maması ...
 • Yaşlı köpeğinizin bununla lüks ve sağlıklı bir tüyü korumasına yardımcı olun ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, birçok yaşlı köpeğin çok daha iyi yaptığı daha düşük bir protein içeriğine sahiptir, bu nedenle bu, aktif olmayan bir Avustralyalı için daha iyi bir seçenek olabilir, ancak Tavuk hala ilk bileşendir. Yumurta ürünü ve balık yağları bilişsel işlevi destekler.

Çeşitli vitamin ve mineral takviyeleri zayıf bağışıklık sistemini güçlendirir ve keten tohumu ve omega asitleri kürkünü ve cildini besler. Bu tahıl içeren bir seçenektir.

Severiz Bu tarifin, daha az lifli bir diyetle çok daha iyi sonuç veren Avustralyalılar için en düşük lif içeriğine sahip olduğu.


Merrick Senior Tarif

Merrick Tahılsız Kıdemli Kuru Köpek Maması Gerçek ...
 • Bir (1) 22,0 lb Torba - Merrick Tahılsız Kıdemli Kuru Köpek Maması Gerçek…
 • Gerçek kemiği alınmış tavuk her zaman bu tahılın ilk bileşenidir ...
 • Daha az kalori ve yağ ile formüle edilmiş köpekler için kuru mama ...
 • Glukozamin ve kondroitin, sağlıklı kalçaların korunmasına yardımcı olur ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tahılsız tarif, ilk üç bileşen olarak listelenen kemiksiz Tavuk, Tavuk unu ve Somon unu ile en yüksek protein içeriğine sahiptir. Bu sadece gerekli kas bakımını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çalışkan vücudu için glukozamin ve kondroitin sağlar.

Tatlı patates, bezelye ve elma, vücuduna sindirim sistemi için sağlıklı lifler ve antioksidanlarla bağışıklık sistemi sağlar. Omega yağ asitleri, Somon yağı ve Tavuk yağı ile birlikte bulunurken, yaşlanma metabolizmasını desteklemek için L-karnitini de listelemektedir.

Severiz Bu tarifin yaşlanan kemik ve eklemleri için önde gelen glukozamin ve kondroitin seviyelerini sunduğunu söyledi.


Canidae Pure Limited Ingredient Senior

CANIDAE Pure Senior Recipe, Limited…
 • 10 İÇERİK veya DAHA AZ: 7-10 arasında hazırlanmış sınırlı malzemeler…
 • HASSAS BÖCEKLERE SAHİP KÖPEKLER İÇİN TAHIL İÇERMEZ: Hiçbir şey yok ...
 • EVCİL HAYVAN YEMİNİ BASİT YAPIYORUZ: Canidae PURE Limited İçerikli Diyet köpek…
 • HER BİTKEDE SAĞLIK ARTISI: Probiyotikler, her bir mama, ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tavuk, Tavuk unu ve hindi yemeği yaşlanan eklemleri için bol miktarda protein ve glukozamin sağlarken, daha aktif yaşlılar için harika olan yüksek enerji içeriği sağlayan ilk üç bileşendir.

Tatlı patates, fasulye ve bezelye tahıl ihtiyacının yerini alır ve sindirim sisteminin olması gerektiği gibi işlev görmesi için yeterli lif içermesini sağlar. Taurin ve diğer ilave vitaminler ve mineraller, bağışıklığı ve yaşlanan vücudu için listelenmiştir.

Severiz Bu tarifin, midesi süper hassas olan yaşlılar için harika olan sınırlı bir içerik listesi olduğunu.


Nutro Ultra Kıdemli Formül

NUTRO ULTRA Kıdemli Yüksek Proteinli Doğal Kuru ...
 • Bir (1) 30 Lb içerir. Bag Of Nutro Ultra Kıdemli Kuru Köpek Maması ...
 • Tavuk, Kuzu ve Somon-Tavuk Üçlü Protein İçerir ...
 • Premium Köpek Maması Maması Maması Yüksek Kaliteli Malzemelerle Üretilmiştir ...
 • Nutro Ultra Kuru Köpek Maması, Yüksek Kaliteli Protein ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tavuk, Tavuk unu, Kuzu unu ve Somon unu, kasları, genel enerjisi ve tat tomurcukları için üçlü protein kaynağı sağlar. Aynı zamanda tüm önemli glikozamin seviyelerini sağlar.

Kurutulmuş hindistancevizi, karalahana, balkabağı, ıspanak, yaban mersini ve elma, bağışıklık sistemi, oksidatif durumu ve genel olarak üst düzey beslenme ihtiyaçları için egzotik meyveler ve lifler sunar. Bu aynı zamanda tahıl içeren bir tariftir.

Severiz Bu tarifin çok çeşitli vitaminler, mineraller ve antioksidanlara sahip olması ve bu nedenle süper gıda tabağı olarak adlandırılıyor.


Kilolu Avustralya Çobanları için Yiyecek

Kilolu Avustralyalı

Bir Avustralyalı'nın aşırı kilolu olması çok nadirdir çünkü süper aktiftir ve yemek yemekten ya da dinlenmekten çok çalışmak ya da antrenman yapmakla ilgilenir. Ama eğer Avustralyalı aşırı kilolu olmak onu bir kilo kontrolü kuru köpek maması obez olmasını önlemek için. Gereksiz kilo, ek sağlık riskleri ile birlikte gelir, bu yüzden fark ettiğiniz anda kilo aldığınızdan emin olun.


Wellness Core Azaltılmış Yağ Formülü

Wellness CORE Doğal Tahılsız Kuru Köpek…
 • KÖPEĞİNİZİN EN İYİ YAŞAMINI YAKITLAMAK İÇİN GELİŞMİŞ DOĞAL BESLENME: Premium ...
 • SAVORY GIDA KÖPEKLERİN SEVGİSİ: Wellness CORE tahılda mevcuttur ve ...
 • LEANER VÜCUT KİTLE VE KAS TONU: Wellness CORE köpek maması yapılır…
 • SAĞLIKLI CİLT VE KAPLAMAYI, garantili omega seviyeleriyle DESTEKLER ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, enerjik Avustralyalılar için önemli olan yüksek protein içeriği sağlamaya odaklanırken, aynı zamanda yağ içeriğini% 25 oranında azaltır. Protein içeriği% 33, yağ içeriği% 10 ve fincan başına kalori sayısı 360'tır. çok yüksek lif içeriği sağlar % 12, bu da onu daha uzun süre tok hissetmesini sağlayacak ve grensizdir.

Severiz Wellness Core’un azaltılmış yağlı formülü. Kalorideki azalma, Avustralyalı'nızın ağırlığını kontrol altına almanızı sağlayacaktır.


Mavi Buffalo Sağlıklı Kilo

Blue Buffalo Wilderness Yüksek Protein, Doğal ...
 • GERÇEK TAVUK İLE PAKETLENMİŞ: Köpeğinizi tatmin etmek için hazırlanmış bir tarif ...
 • SAĞLIKLI BİLEŞENLER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması, en iyi doğal ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, daha uzun süre tok hissetmesini sağlamak için kahverengi pirinç ve yulaf ezmesi gibi tahılların yanı sıra bezelye ve patatesleri listeler. Protein içeriği% 20, yağ içeriği% 9, lif içeriği% 10 ve kalori sayısı 326'dır. Metabolizmasını destekleyen L-karnitini de listeler.

Severiz Blue Buffalo birçok farklı cins için sağlıklı kilo formülü. Köpek maması devlerinden biri olarak kendine ait diğer markalarla karşılaştırıldığında .


Son düşünceler

Avustralya Çoban köpeği, hassas bir mideden muzdarip olduğu bilindiği için beslenmesinin protein, enerji ve sindirim sağlığına odaklanması gereken süper aktif bir yavru. Kapsamlı kılavuzumuzu okuduktan sonra, Avustralya Çobanınız için en iyi yiyecek . Yukarıdaki önerilerimize sadık kalarak hem siz hem de Avustralyalı hem sağlıklı hem de mutlu olmalısınız.

Yorumlar