Pitbull Labrador Retriever Mix: AKA Labrabull veya Pitador Cins Bilgisi

Pitbull Labrador Retriever Mix: AKA Labrabull veya Pitador Cins Bilgisi

Sevgi dolu nezaket ve sonsuz sadakatin karışımından daha iyi ne olabilir? Pitbull Lab karışımı , ayrıca Pitador ve Labrabull olarak da bilinir! Hem Pitbull hem de Labrador Retriever'in en iyi özelliklerine sahip olan bu paket anlaşması, sevimli bir yüzden çok daha fazlasını içeriyor.

Tüm köpek ırkları gibi, birini evlat edinmeden önce yapabileceğiniz en iyi şey, onlar hakkında olabildiğince çok şey öğrenmektir. Ne kadar hazırlıklı olursanız, en yeni aile üyenize o kadar iyi bakabilirsiniz. Mutlu bir köpek en iyi köpektir!Bu harika melez ırkın temellerinin yanı sıra iki ebeveyn ırk hakkında biraz bilgi vermek için biraz zaman harcayacağız. Hemen başlayalım.

Aileler İçin Önerilir
  • Çocuk Dostu
  • Köpek Dostluğu
  • Eğitim Zorluğu
  • Bakım Bakımı
  • Irk Sağlığı
  • Egzersiz İhtiyaçları
  • Yavru Köpek Maliyetleri

Ebeveyn Irkları

Belirtildiği gibi, Pitbull Lab karışımı, Amerikan Pitbull Teriyeri ve Labrador Retriever . Bu safkan ırkların her ikisi de harika köpekler yapar, ancak aynı zamanda birbirinden farklı çeşitli özelliklere de sahiptirler.Bu nedenle, bu karışımın kendine özgü görünümünü ve kişiliğini yaratmak için her ikisinden de biraz var. Pitbull Lab karışımı için diğer bazı isimler arasında Pitador ve Labrabull bulunur. Bizim durumumuzda, onlardan Labrabulls olarak bahsedeceğiz.

Bu orta boy yavru, güçlü sadakat ve cesaretle birlikte enerji, zeka ve şefkat özelliklerine ev sahipliği yapıyor. Labrabull'unuz hakkında daha iyi bir fikir edinmek için, bunu mümkün kılan iki cinse daha yakından bakacağız.

Amerikan Pitbull Teriyeri

Pitbull Teriyeri

Amerikan Pitbull Teriyeri İngiltere kökenli olduğu açıkça belli olan İngiliz Pitbull Teriyerinin doğrudan soyundan geliyor. 19inci yüzyılda, Pitbull en çok köpek dövüşünde kullanıldı. Bir Pitbull, tek bir köpek türü değildir. Aslında, alışkın olduğu birkaç köpek cinsine atıfta bulunun Bulldog ve teriyerlerin soyundan geliyor. Bunlar arasında Amerikan Pitbull Teriyeri, Amerikan Staffordshire Teriyeri, Amerikan Kabadayı ve Staffordshire Bull Teriyeri bulunmaktadır.Belki de kökeni Pitbull'u veren şeydir bugün kötü bir itibar ama işin aslı şu ki, bu cins çok sadık ve koruyucu. Daha sonra tarihlerinde, çiftlik bekçi köpekleri hem de büyük av köpekleri. Bu yavrular çok güçlü ve kaslıdır, bu yüzden koruyucu ve koruyucu olarak güvenilirdirler. Daha baskın bir tutuma sahip olma eğilimindeyken, doğru eğitime çok iyi tepki verir ve emirleri olumlu alır.

Pitbull'ların 'dadı köpekleri' olarak anıldığını duyabilirsiniz. Çünkü onlar çocukların etrafında mükemmel . Güçlerine, cesaretlerine ve cesaretlerine rağmen, küçük çocuklara karşı son derece naziktirler ve etraflarında bir koruma duygusu taşırlar.

Pitbull'un tam görünümünde ve kaplama renginde önemli bir dalgalanma vardır çünkü bunlar 'Pitbull' unvanlarını korurken genellikle diğer köpeklerle karıştırılırlar. Bir Pitbull cinsi ile hiçbir ilişkisi olmayan köpekler genellikle Yanlış Pitbull'lar olarak etiketlenmiş . Pitbull'lar, son derece yaygın ebeveyn ırklarıdır. birçok karışım , çoğunlukla kaç tane olduğu ve istemeden diğer köpeklerle ne sıklıkla eşleştikleri yüzünden.Pitbull'lar genellikle sadece 17 ila 19 inç boyunda ama her yerde tartabilirler 30 ila 85 pound büyük miktarda kasları nedeniyle. Geniş bir renk yelpazesine sahiptirler kırmızı gibi , mavi, kahverengi, gri, siyah ve beyaz. Renk yelpazeleri geniş olmasına rağmen, çok az tımar gerektirirler. Tüyleri kısadır ve az bakım gerektirir.

Labrador alıcıları

Labrador köpeği

Labrador Retriever Amerika’nın en popüler köpek ırkıdır . Bu mutlu yüzlü yavru ile daha önce etkileşime girdiyseniz, muhtemelen nedenini anlayabilirsiniz. Labrador Retrieverlar sadece süper arkadaş canlısı arkadaşlar değil, aynı zamanda zeki çalışan köpeklerdir. Labradorlar da popüler karışımlardır ve genellikle samimiyetleri ve hatta öfkeleri nedeniyle diğer safkan köpeklerle daha bilinçli olarak eşleştirilirler.

Dostluk, Laboratuarın en bilinen özelliğidir. Bunu onların zekasıyla birleştirdiğinizde, çok faydalı bir cins elde edersiniz. Labs sadece harika aile hayvanları değil, aynı zamanda sıklıkla hizmet köpekleri, duygusal destek hayvanları, yarışmacılar ve arama kurtarma köpekleri olarak eğitilirler. Mizaçları nedeniyle, genellikle birçok farklı melez ırkın diğer yarısı olarak seçilirler. Borador gibi ve mastador Örneğin.

Bu cins her yerde olabilir 21-25 inç boyunda ve ağırlık 55 ila 70 pound . İki katmanlı tüylerinin bakımı oldukça kolay olsa da, bu yavrular oldukça tüy döküyor. Sarı, çikolata ve siyah renkleri onlara çok çeşitlilik sağlar. Çift katları, tüm açık hava etkinlikleri boyunca sıcak ve kuru kalmalarını sağlar.Pek çok türde olduğu gibi, 'gösteri çizgisi' ve 'çalışma çizgisi', oldukça farklı görünmek . Genel olarak, Gösteri Laboratuvarları, daha sağlam yapılı ve daha dolgun yüzlerle daha küçük olma eğilimindedir. Ayrıca çalışan meslektaşlarından biraz daha sakindirler. Laboratuvar çok aktif ve atletik , bu yüzden çok fazla eğlenceye ve egzersize ihtiyaçları var. Onların doğuştan gelen dostluğuna aldanmayın; sıkılmış, yalnız ve hapsedilmiş bir Lab, hızla yıkıcı ve itaatsiz hale gelebilir.

Pitador'a Genel Bakış

Labrador Pitbull Karışımı

Pitbull Lab karışımı, genellikle iki ebeveyn ırk arasındaki bir özellik karışımını miras alır. Çoğu Labrabull sahibi, yavrularının son derece sadık bir köpek olduğunu ve APBT'nin adanmışlığını ve bağlılığını miras aldığını garanti edecek. Ayrıca genellikle yavrularının labradorun samimiyetine sahip olduğunu ve diğer köpeklere karşı biraz daha rahat bir tavır sergilediğini söyleyeceklerdir. Bu karışım eğilimi efendisi ve ailesi ile çok güçlü bir bağ kurar . Giden kişilikleri, bir aile ortamında özgürce öğrenmelerine, büyümelerine ve oynamalarına izin verir. Dikkati severler ve çok fazla övgü sizi uzağa götürür.

Bununla birlikte, Pitadorlar bağ kurma konusunda çok güçlü bir yeteneğe sahip oldukları ve ilgiyi sevdikleri için, sık sık giden meşgul ailelerde pek iyi durumda değiller. Yalnız kalmaktan hoşlanmazlar ve sık sık arkadaşlığa ihtiyaç duyarlar. Labrabulls, diğer köpeklerle her zaman mükemmel olmasa da, genellikle safkan APBT'lerden daha iyi sosyalleşme eğilimindedirler.

Pitbull’un köpek dövüşü işindeki yıllarından kaynaklanan kötü şöhretine rağmen, Pit’ler aslında çok dengeli. Saldırganlık sorunları tamamen kötü sahiplerden geliyor, kötü bir türden değil.Bu gerçekler ve bir Laboratuvarın dost canlısı yapısı Pitador'unuz muhtemelen çok eşit olacak ve sevgi dolu mizaç . Ancak, köpeğinizin nezaket ve kibarlığı sürdürme becerisi üzerindeki anlaşmayı imzalayacak olan eğitiminizdir. Şimdi bu cinse biraz daha derinlemesine bakalım ve aileniz için doğru cins olup olmadığını öğrenelim.

Mizaç

Mizaç Sürahi

Bekleyebilirsin Pitbull Lab karışımı arkadaş canlısı olmak ve insanları sevmek. Sosyalleştiklerinde muhtemelen tanıştıkları herkesle iyi geçineceklerdir. Genellikle bu köpekler insanlarla ve diğer evcil hayvanlarla iyi geçinir. Bazen av sürüşleri nispeten yüksek olabilir, bu nedenle kediler ve diğer küçük hayvanlarla geçinmekte biraz zorluk çekebilirler.

Ancak, bir erken giriş bunun olmasını engelleyebilir. Onlara kedilerin hayvan avlamadıklarını öğretirseniz, onlara bu şekilde davranmazlar. Genellikle zeki ve insanları memnun ederler. Eğitilmesi kolay Pitbull Labrador Retriever karışımı, genellikle sizin yapmalarını istediğiniz şeyi kolayca yapacaktır.Pitadors ile ilgili en önemli davranış problemi, hiper olabilmeleridir. Düzgün egzersiz yapılmazsa, heyecanlanmaları kazara birini yaralamalarına neden olabilir. Onları yoracak aktif bir ailede veya koşabilecekleri büyük, çitlerle çevrili bir arka bahçede en iyisini yaparlar.

Boyut ve Görünüm

Labrabull Boyut ve Görünüm

Pitbull ve Labrador Retriever hakkında biraz dinledikten sonra, bu güzel ve güçlü karışımın kişiliğine ve fiziksel özelliklerine dalmaya hazırsınız. Labrabull hakkında biraz bilgi edelim.

Pitbull Lab karışımları çok güçlü, sağlam köpekler . Bir Labrador'un atletik yeteneğini alıp bir Pitbull'un kaslı yapısıyla birleştirdiğinizde, çevik, sert ve enerjik bir hayvan elde edersiniz.

Tüm karışık ırklar gibi, bir pitbull laboratuar karışımının tam fiziksel özelliklerini belirlemek zor olabilir. Karışık ırkınızın aralarında herhangi bir yerde olmasını bekleyebilirsiniz. 17 ve 25 inç boyunda . Laboratuarlar daha uzun olsa da, Pitbull'lar biraz daha kısadır, bu nedenle hangi genlerin öncelikli olacağını asla tam olarak bilemezsiniz. Aynı şekilde, Labrabull'ınız da herhangi bir yerde olabilir 45 ila 90 pound ağır.Labrabull'ınızın yetişkin boyutu hakkında daha iyi bir fikir edinmenin en iyi yolu, ebeveynlerinin ölçümlerine yakından bakmaktır.

Çoğu Pitbull Lab karışımının bir Labs'den daha geniş, ancak bir Pit'den daha küçük bir kafası vardır. Uzun ağızlıklara ve uzun sivri kulaklara sahip olma eğilimindedirler. Hem Labrador hem de Pitbull'un kısa tüylü paltoları vardır, bu nedenle Labrabull çok çeşitli renklerde kıyafeti takip edecektir.

Ceket ve Renkler

Pitbull Labrador Mix Kahverengi Kaban

Pitador, ebeveynlerin yapabileceği hemen hemen her renk olabilir. Pitbulls ve Labs için, bu hemen hemen tür spektrumundaki her rengi eksi merle açar. En yaygın olarak Siyah Labrabull'u, ardından sarı, kırmızı tonları ve kesinlikle çeşitli uzunluklarda veya beyaz önlük dokusu .

Pitadors çoğu zaman sahip olacak orta ila kısa saç . Laboratuvar ebeveynlerinin peşinden daha fazla alırlarsa, muhtemelen aynı orta uzunlukta cekete sahip olacaklardır. Pitbull ebeveynlerinden sonra daha fazlasını alırlarsa, muhtemelen daha kısa paltoları olacaktır. Her iki durumda da Pitador, bir sonraki bölümde ele alacağımız gibi, haftada birden fazla fırçalamaya ihtiyaç duymamalıdır.

Bakım

Pitador Bakım İhtiyaçları

Pitbull laboratuar karışımları, tımarlama açısından çok az bakım gerektiren yavrulardır. Kısa tüyleri oldukça az dökülüyor, ancak haftada bir fırçalamak kürklerini korumaya yardım edecek parlak ve pürüzsüz . Labrabull'unuz Lab arka planı nedeniyle daha yoğun bir katla doluyorsa, günde bir kez fırçalama daha iyi sonuç verebilir.

labradoodle cins bilgisi

Labrabulllar hassas bir cilde sahiptir, bu nedenle alerjilere ve diğer cilt sorunlarına karşı hassastırlar. Köpekler için kuru şampuan, banyo günleri arasında doğal yağlarının korunmasına yardımcı olabilir. Pitador'un ayrıca ara sıra hassas bir cilde sahip olduğu biliniyor, bu nedenle onları bir hassas ciltler için şampuan önceden iyi bir fikir olabilir. Bunun dışında, bu karışımlar ortalama yavrudan daha düşük olmasa da aynı bakımı gerektirir.

kabinde havayolu onaylı evcil hayvan taşıyıcıları

Egzersiz ve Yaşam Koşulları

Enerjik Labrabull

Atletik ve kaslı, Labrabull'un çok fazla egzersize ihtiyacı olduğunu gösteren iki açık işaret olmalıdır. Her iki ebeveyni de aktif ırk olduğundan, Pitador'un geniş bir bahçeye erişmesi gerekir. Ayrıca insanlarla, diğer köpeklerle ve bol bol oyun süresiyle aktif etkileşime ihtiyaçları var.

Bir köpeğin sahip olması asla iyi değildir bastırılmış enerji serbest bırakmanın bir yolu yok. Evcil hayvanlarını gezdirmek için alana veya zamana erişimi olmayan meşgul bireyler, Labrabull'dan daha az aktif bir cins olarak düşünmelidir. Aksi takdirde, hiçbiriniz mutlu olmayacak ve kişisel eşyalarınız ve eviniz kesinlikle, köpeğiniz gibi acı çekecektir.

Pitadors da çiğnemeyi sever, bu nedenle çiğneme oyuncaklarının sağlanması gerekir. Hepsi senin diğer oyuncaklar zor olmalı dayanıklıdır ve çiğnemeye de dayanabilir. Bu köpekler getirmeyi severler ama toplarını yok etme eğilimindedirler.

Eğitim

Parkta Pitbull Labrador Retriever Eğitimi

Bir Pitbull Lab karışımını eğitirken, kendini şanslı say . Hem Pitbull hem de Labrador son derece eğitilebilir ve olumlu pekiştirmeyle çok iyi iş çıkaran çok zeki hayvanlardır. Bu nedenle, Pit Lab karışımı, eğitmek için eşit derecede ödüllendirici olacaktır.

Tüm ırklarda olduğu gibi, Labrabull yavru köpeğinizi de onu alır almaz eğitmeye başlamalısınız. Bu karışım eğitimi çok iyi alıyor ve efendilerini memnun etmeye çok istekliler.

Kaçınmak saldırganlık sorunları hayatlarının ilerleyen dönemlerinde, eğitim seanslarınız sırasında sert cezalar uygulamamanız önemlidir. Bu cinsle eğitim sırasında sinirlendiğinizde veya aşırı sinirlendiğinizde, güvensizlik sorunlarına yol açabilir. Yavru köpeğiniz korkudan mutsuzluk belirtileri göstermez ve bu, gelecekte agresif davranışlara ve ısırmaya yol açabilir.

Tren sandığı kurmayı planlıyorsanız, emin olun doğru boyutta bir sandık alın ve yeni tüylü arkadaşınızın sandığa erken ve sık alışması ve katlanacağınız protesto miktarını azaltması için köpeklikte erken başlayın.

Sağlık

Sağlıklı Pitador Köpeği

Karışık ırkların genetik sorunlarla safkanlardan daha az ilgilenmelerine rağmen, her iki ebeveynden de sağlık sorunları için hala risk altındadırlar. Labrabulls sağlık risklerinizi doğru bir şekilde değerlendirmek için ebeveynlere bakmanız gerekir.

İşçilerin sözleşme yaptığı biliniyor kalça ve dirsek displazisi önemli derecede ağrı ve hareketsizliğe yol açabilir. Ayrıca çok tehlikeli ve hatta yaşamı tehdit edebilen mide genişlemesi için yüksek risk altındadırlar. Diğer sağlık riskleri Laboratuarlar göz hastalığı, körlük ve egzersize bağlı çöküştür.

Pitbull'lar genellikle oldukça sağlıklı hayvanlardır. Bununla birlikte, tüyleri çok kısa olduğu için, diğer köpeklere göre cilt sorunları ve demodektik uyuz gibi alerjenlere sahip olma olasılıkları daha yüksektir. Çukurlar için diğer olası sorunlar hipotiroidizm ve kalça displazisidir.

Yukarıdaki konular, melez ırkınızla dikkat etmeniz gereken konulardır. Yavru köpeğinizin ebeveynlerinin sağlığının doğru bir kaydının olması çok yardımcı olabilir. Köpeğinizi de bu sorunlar için test etmelisiniz.

OKB

Bu muhtemelen düşündüğünüz OKB değil. OKB, köpeklere atıfta bulunmak için kullanıldığında Osteokondrit Disekanları . Bu bozukluk, fetüsün gelişimi sırasında kemik gelişim sürecinin bozulmasıyla karakterizedir. Genellikle gelişmekte olan bir köpek kıkırdak çıkarır ve bu daha sonra kemiğe dönüşür.

Ancak bazen süreç biraz karışır. Bu, kemiğin olması gereken yerde alışılmadık derecede kalın bir kıkırdak parçası ile sonuçlanır. Retrieverler ve Pitbull'lar dahil olmak üzere büyük ırklar buna eğilimlidir. Dolayısıyla bu melez ırk onu da geliştirebilir. Bununla birlikte, çevresel faktörler bu bozukluğun gelişiminde büyük rol oynar.

Kabartmak

GDV olarak da bilinen Bloat, daha büyük köpekler arasında yaygın derin sandıklarla. Midenin bükülüp ardından gazla dolduğu bir durumdur. Veterinerler bunun neden olduğundan emin değiller, ancak büyük öğünler ve ardından yoğun fiziksel aktivite ile bağlantılı görünüyor.

Dıştan, şişkinlik ciddi görünebilir . Ancak bu, acil tıbbi yardım gerektiren, yaşamı tehdit eden bir hastalıktır. Mide gazla dolduğunda genişlemeye başlayacaktır. Bu, mideyi gerebilir, kan akışını kesebilir ve hatta nefesi bozabilir. Semptomlar arasında huzursuzluk, nefes nefese kalma, salya akması ve hafif şişmiş bir mide yer alır. Bu, Pitbull Lab karışımınızla aramanız gereken bir şey.

Beslenme

Labrabull Beslenme

Labrabulllar, ihtiyacı olan hızlı büyüyen yavrulardır. bol miktarda yakıt ve besin düzgün geliştirmek için. Yavru köpekler olarak, kas gelişimlerini sürdürmek için ihtiyaç duydukları tüm malzemeleri sağlayan iyi planlanmış bir beslenme programına sahip olmak önemlidir.

Pitbull Labrador Retriever karışımı çok aktif, güçlü ve atletik olduğundan, günde en az üç bardak yiyeceğe ihtiyaçları vardır. Bu miktardaki yiyecek, onlara enerji seviyelerine uyması için ihtiyaç duydukları yakıtı verir. Bununla birlikte, Laboratuvarlar obeziteye yatkın olduğundan, sağlıklı kilo seviyelerini korumak için karışımınızı fazla beslememeniz önemlidir.

Labrador Retriever'lar ve Pitbull'lar genellikle aynı ağırlıkta olduklarından, genellikle herhangi birini kullanabilirsiniz. Pitbull için uygun köpek mamaları veya özellikle herhangi biri Labrador için formüle edilmiştir. Daha sonra aldıkları ebeveyn ırkına bağlı olarak ikisini de birbirinin yerine kullanabilirsiniz.

Yavru Fiyatları

Labrabull Puppy Fiyatları

Pitbull Lab karışımı için köpek yavrusu fiyatları, yavru köpeğinizi bulmak ve sahiplenmek için hangi yöne gitmeye karar verdiğinize bağlı olarak büyük ölçüde değişecektir. Doğrudan bir Yetiştiriciden evlat ediniyorsanız, yaklaşık 800 $ ve üzeri ödemeyi bekleyin Labrador ebeveyni kağıda dökülmüşse. Pitbull Teriyerleri, AKC tarafından tanınan resmi bir cins olmadıkları için kağıda yazılmayacaktır. Bunun yerine, “Pitbull Köpek Tipi” sınıflandırmasına giren ancak gerçekte gerçek bir Amerikan Pitbull Teriyeri olmayan Amerikan Staffordshire Teriyerleri olarak adlandıracaklar.

Yetiştiricilere Karşı Kurtarmalar

Pitbull Lab Mix Kurtarma Köpeği

Bahsedildiği gibi, Yetiştiriciler, bir kurtarma sırasında Pitbull Labrador Retriever karışımınızı aramaktan çok daha pahalıya mal olacak. Hem Pitbull'lar hem de Labradorlar çok popüler olduğu için, bir kurtarma sırasında çok iyi dengelenmiş Pitbull laboratuvar karışımları bulmak hiç de nadir değildir. Genellikle bir kurtarma operasyonuna gidebilir ve sonsuza kadar eve bir Labrabull getir bir fiyat etiketinde 500 doların altında bir kurtarmaya gidersen. Bir yetiştiricide aynı deneyimi yaşamayacaksınız.

Tüm söylenenlere rağmen, bu sizi bir Pitador yavrusu satın almaya ikna etmek değildir. Bazı insanlar, bir kurtarma yavrusunun getirebileceği kötü alışkanlıkları miras almamak için bir köpek yavrusu sahibi olmayı ve onları 8 haftalıkken yetiştirmeyi tercih eder. Kurtarmak, cüzdanınızda daha kolay olmasının yanı sıra hayat kurtarabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Karışık ırkınız hakkında asla çok fazla bilgiye sahip olamazsınız. Size zaten birçok iyi bilgi vermiş olsak da, hala bazı sorularınız olabileceğini biliyoruz. Bu sık sorulan sorulardan birkaçına ve cevaplarına göz atın.

S: Pitbull Lab karışımı ne kadar süreyle yaşıyor?
A: Pitbull'lar tipik olarak 10 ila 15 yıl yaşarken, Labradorlar ortalama 10 ila 12 yıl yaşarlar. Pitbull Lab karışımınızın yaklaşık aynı sürede yaşamasını bekleyebilirsiniz: 10 ila 15 yıl arasında herhangi bir yerde.

S: Pitbull Lab karışımlarının maliyeti nedir?
C: Pitbull Lab karışımı, bir yetiştiriciden yaklaşık 800 $ ve daha fazla satabilir. Bununla birlikte, safkanlardan daha fazla melez ırk bulundurma eğiliminde olduklarından, yerel barınaklarınıza danışmak asla zarar vermez.

S: Pitbull Lab Mix agresif mi?
C: Bir Pitbull'un kötü şöhretinden dolayı düşündüğünün aksine, Labrabull'lar doğal olarak agresif değildir. Aslında, eğlenceyi seven, sakin ve sadık ırklardır.

S: Pitbull Lab karışımlarının büyümesi ne zaman durur?
C: Çoğu ırkta olduğu gibi, pitbull laboratuvarı karışımı 3 yaş civarında büyümeyi durduracak. Aynı yaş civarında zihinsel olarak olgunlaşırlar ve bu, aynı zamanda biraz daha az aktif hale geldikleri zamana denk gelir.

S: Pitbull Lab karışımları iyi köpekler midir?
C: Evet, Pitbull Labrador Retriever karışımı aileler için harika olabilir. Genellikle, bir Pitador bir aileyle çalışmadığında, bunun nedeni zayıf eğitim ve sosyalleşmedir.

S: Pitbull Lab karışımı diğer köpekler ve çocuklarla iyi mi?
C: Genel olarak evet. Erken sosyalleşirlerse genellikle çocuklarla harikalar, diğer köpekler erkekler için bir zorluk oluşturabilir. Erken eğitilmişlerse, Labrabull'unuzun hem çocuklar hem de diğer köpekler için çok iyi ayarlanmış olma ihtimali yüksektir.

S: Pitbull Lab karışımı ne kadar büyük?
C: Genellikle Pitador, 40 ila 80 pound arasında bir yerde biter. Her ebeveynin boyutuna bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Labrador ebeveyni daha büyük olmadığı sürece, nadiren 80 pound'u geçecekler.

Son düşünceler

Günümüz toplumunda, Pitbull adı birkaç kaşını kaldırma eğilimindedir. güvenlik soruları . Bununla birlikte, saldırganlık düzeyleri ve insanları ısırma ve onlara zarar verme eğilimleri ile ilgili bazı efsaneler çürütüldü. İşin gerçeği, Pitbull Lab karışımı ile mükemmel bir melez ırkınız var.

Sadakat, cesaret, zeka, samimiyet ve sevginin Pitador nitelikleri her gün bu sevimli hayvanda parlıyor. Küçük çocuklar, yetişkinler ve diğer köpekler için harika, Pitbull Labrador Retriever Mix senin için mükemmel bir seçim olabilir . Onları saldırganlık olmadan eğitmenin ve yüksek enerji seviyelerini serbest bırakmaları için bolca zaman vermenin son derece önemli olduğunu unutmayın!

Yorumlar

Chris
Bu güzel köpeklerden birine sahibiz. Cesaret kısmı dışında burada anlattığın tek şey o ama belki de yaşlandıkça geliyor, neredeyse üç yaşında. Karşılaştığımız küçük hayvanlar dışında pek çok şeyden korkuyor, özellikle kediler ama bahçemizdeki sincaplar ve tavşanlar da fındığını sürüyor. Saldırmak ve kovalamak istiyor. O, en sevecen, sevimli, mutlu köpektir (kuyruğu her zaman sallanır) ve tanıştığı herkesi ve çoğu köpeği sever. Herhangi bir saldırganlık gördüğüm tek zaman, başka bir köpeğin başlattığı zamandır. O bir brindle, bu yüzden tanıştığımız herkes onu anında sevmek istiyor. Bunun kötü bir deneyim olacağı konusunda asla endişelenmiyorum. Her büyüklükteki çocuğu kesinlikle sever ve çok küçük olduklarında onlara karşı nazik davranmayı bilir.
Kelly Wilson
Kulağa harika bir köpek gibi geliyor! Chris'e yorum yapmak için uğradığınız için teşekkürler!
Linda K Wheeler
9 aylık bir Labrabull'umuz var. Kendisine ilgi ve sevgi gösterenlere çok bağlıdır. Sahip olduğumuz diğer tüm evcil hayvanlarla bile iyi geçiniyor (3 köpek daha
Kelly Wilson
Kulağa harika bir köpek Linda gibi geliyor! Yorum yaptığınız için teşekkürler!
Kelly Hartle
Küçük Bayan Kişilik olan 5 yıllık bir lab-pit karışımımız var. Onunla tanışan hemen hemen herkes onu seviyor, ama o kesinlikle benim köpeğim. İstediği için geceleri beni yatağa götürüyor Onunla en sevdiği 'yastık'. Evde 30'a kadar kişi olmasına rağmen, iyi bir şekilde, sadece onu ziyaret etmek için orada olduklarına ikna olmuş durumda. dışarı ebeveynlerimden çalıyordu, bu yüzden yargılarına çoğu insandan daha fazla güveniyordum.
Kelly Wilson
Harika bir yavru Kelly gibi görünüyor! Yorum yapmak için uğradığın için teşekkürler! < / div>
Beth
Bir pit / lab karışımımız var. O 11 yaşında, onu 5 haftalıkken doğurduk. Şimdiye kadarki en iyi kürk bebek. Annem korkmuştu Roxie'mize kadar tüm hayatı boyunca köpek. Kızım gülümsüyor, li çok, annem bunun bir hırıltı olmadığını anladıktan sonra her şeyin yolunda olduğunu. Roxie'de zamanında yakalayamadığımız bir kanser türü var, onunla geçirdiğimiz zamanı en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Onlar sahip olunabilecek en iyi ırklardır, çok büyük değiller ve yapışık değiller.
Kelly Wilson
Harika bir köpek Beth'e benziyor! Yorum yapmak için uğradığınız için teşekkürler!
Victoria
Küçük çukur laboratuvarı karışımımızı Şubat ayında kurtardık ve o zamandan beri çok fazla bağ kurduk! O iki ve harika bir köpek (benim ilkim)! Paylaşmak istediğim bir şey, yavrumun neredeyse hiç havlamaması - ki bu harika! Diğer köpeklere pek ilgi göstermiyor ama koşup köpek parkındaki tüm insanlara merhaba diyecek. Sevecen bir aşk böceği olduğu için sevilecek çok şey var. Onunla ilgili en sevdiğim şey, eğitmenin ne kadar kolay olduğu, eğitilmeyi ve bizi memnun etmeyi çok seviyor. Bilgilendirici makale için teşekkürler .:)
Kelly Wilson
Kulağa harika bir Victoria köpeği gibi geliyor! Yorum yapmaya zaman ayırdığınız için teşekkürler!
Meredith
Bu çılgınlardan birini aldık
Kelly Wilson
Meredith'e yorum yapmak için zaman ayırdığınız için teşekkürler! Görünüşe göre kendine harika bir köpek yavrusu bulmuşsun (tabii ki salya akması hariç)!