Büyük Pireneler Karışımları: 16 Büyük Pireneler Hibrit Köpek

Büyük Pireneler Karışımları: 16 Büyük Pireneler Hibrit Köpek

Büyük Pireneler henüz sevgi dolu olarak biliniyor şiddetli koruyucu ailelerinin. Onları onlarca yıldır popüler bir cins seçimi haline getiren bu bağlılıktır. Güzel ve kendine özgü beyaz kürkleri, nazik kişilikleri ve ailelerine olan sadakatleri ile Büyük Pireneler, 'mükemmel' büyük ırkın peşinde diğer köpeklerle karıştırmak için popüler bir seçim haline geldi.

Yepyeni bir cins yaratmak için farklı ırklardan iki safkan köpek yetiştirme uygulamasına 'tasarımcı köpek' yetiştiriciliği denir. Aşağıdaki makalede, Great Pyrenees'in başka bir cinsle karıştırılmasıyla üretilmiş 16 farklı tasarımcı köpeğe bakıyoruz.Birçok melez köpek, ülke çapındaki barınaklarda sonsuza dek evlerini arıyor. Büyük Pireneleri seviyorsanız ve genellikle daha sağlıklı ve bireysel olan karma bir ırka açıksanız, bazılarını bulabilirsiniz. sevimli melez yavrular aşağıda yerel barınaklarınızda! Gelin ve her birinin resimleri de dahil olmak üzere en sevdiklerimizden bazılarına bakalım!

Büyük Bernese

Pyrenees Dağ Köpeği

Irklar: Büyük Pireneler ve Bernese Dağ Köpeği

Büyük Bernese güzel bir melezdir. Sonucu Bernese Dağ Köpeğini karıştırmak ve bir Büyük Pireneler. İki dev cins ebeveynle, Büyük Bernese muhtemelen 85 ila 190 pound ağırlığında olacak. Ancak etkileyici boyutlarına rağmen çok yumuşak bir hayvandırlar. Bu, dolaşmak için alana ihtiyaç duymayacakları anlamına gelmez - bu türü apartman sakinleri için önermiyoruz.Bir arka bahçe ve sevgi dolu bir aile göz önüne alındığında, bu nazik ve yumuşak başlı yavru kesinlikle mutlu olacak! Doğal olarak hoş ve iyi huylu olsa da, bu cins biraz da inatçı olabilir. Deneyimli bir lider ile tutarlı bir eğitim gerektirirler. Bu uygun yapı sağlandığında, Great Bernese harika bir aile arkadaşı olacak sevgi dolu bir cinstir.

jack russell chihuahua karışımı

Pyrenees Husky

Pyrenees Husky

Irklar: Büyük Pireneler ve Sibirya Husky

Pyrenees etkileyici bir dev cinstir. Pyrenees Husky Husky'yi birleştirir ve Büyük Pireneler. Bu köpek muhtemelen çok büyük bir yavru olacak. Bununla birlikte, bazı Pyrenees Huskies, Husky ebeveyninin peşinden giderse daha küçük tarafta olabilir. Pyrenees Husky oldukça enerjik ve aktif aileler için harika bir macera ortağı! Yetersiz uyarıldıklarında yıkıcı olabileceklerini unutmamak önemlidir. Düzenli bir egzersiz rutini zorunludur.

Bu köpek ailesine çok sadıktır, ancak bağımsız da olabilir. Bu özelliği Husky tarafından alıyorlar. Bu karışım son derece zekidir. Ancak, biraz inatçı oldukları biliniyor ve tutarlı ve sıkı bir eğitime ihtiyaçları olacak. Bu karışım çocuklu aileler için harikadır, hem koruyucu hem de çocuklara karşı naziktirler. Sevgi, ilgi ve teşvik verilirse, Pyrenees Husky sevimli ve sadık olacak, bu da onları dinamik aileler için harika bir seçenek haline getirecek!
Büyük Kurt Köpeği

Büyük Kurt Köpeği

Irklar: Büyük Pireneler ve İrlanda Kurt Köpeği

Büyük Kurt Köpeği olarak bilinen bu devasa yavru, İrlanda kurt köpeği ve Büyük Pireneler. Verecek çok sevgiye sahip sadık bir melezdirler! Muhtemelen dev bir cinse dönüşme olasılığı olan bu karışım, yüz pounddan fazla ağırlığa sahip olma eğilimindedir. Potansiyel evlat edinenler, bu kadar büyük bir köpeği almak için donanımlı olduklarından emin olmalıdır. Büyük Kurt Köpeği sevdikleri kişilere karşı koruyucu olduğu biliniyor. Bu, büyük boylarıyla birleştiğinde, bir bekçi köpeğinin güvende hissetmesini isteyenler için onları mükemmel bir seçim haline getirir. Ancak nadiren agresiftirler.

Çocuklara karşı nazik olsalar da, çok büyük oldukları ve kazalar olabileceği için asla çocuklarla gözetimsiz bırakılmamalıdır! Bu karışımı insanlarla ve diğer köpeklerle düzenli olarak sosyalleştirmek önemlidir. İrlandalı Wolfhound tarafları onları şüpheli ve hatta aşırı korumacı olmaya sevk edebilir. Onları sık sık yeni durumlarla tanıştırmak bu konuda yardımcı olabilir!


Büyük Pytriever

Büyük Pytriever

Irklar: Büyük Pireneler ve Golden Retriever

Büyük Pytreiver, bize büyük bir altın ayıyı hatırlatan inanılmaz derecede sevecen bir köpektir! Büyük Pytriever Golden Retriever'i karıştırır ve Büyük Pireneler. Enerji dolu. Arkadaş edinmeyi severler ve çok heveslidirler. Bu ve boyutları nedeniyle, apartmanlarda yaşayanlara Büyük Pytriever'ı önermiyoruz. Bu eğlenceyi seven karışım, tercihen dinlenmek ve keşfetmek için bir arka bahçede dolaşmak için bir odaya sahiptir!Bu sevimli ve sevimli türün pek çok şeyden kurtulmasına izin vermek kolay olsa da, tutarlı eğitimi ve sağlam liderliği şiddetle tavsiye ediyoruz. Bu alan göz ardı edilirse, Büyük Pytriever yapı ve sınırlara karşı bir isteksizlik geliştirebilir ve inatçı yanlarının ortaya çıkması muhtemeldir. Şiddetli enerji seviyelerini yakmak için günlük egzersiz gerekecektir. İyi eğitilmiş ve egzersiz yapmış bir Büyük Pytreiver, olağanüstü şefkatli, insanı seven bir yavrudur!


Büyük Pyredane

Büyük Pyredane

Irklar: Büyük Pireneler ve Danua

Dev Büyük Pyredane ile tanışın! Üretilen büyük bir cins safkan Danua karışımı ve safkan bir Büyük Pireneler. Adlarında 'Harika' yazan iki ebeveyn ırk mı? Bu karışım beklentileri aşacağından emin! Oldukça bağımsız oldukları biliniyor, Great Pyrenees Büyük Danimarkalıların ayrılık kaygısı eğilimini yumuşatmaya yardımcı oluyor. Bu, Büyük Danimarkalıları seven ancak ayrılıkla ilgili zorluklarından endişe duyanlar için yararlıdır. Ayrıca bu cinsten çok fazla saç beklemek gerekir! Yıl boyunca ağır dökücüdürler.

Büyük Pyredane dev bir cinstir ve Pyrenees Ebeveynlerinin dolaşma ihtiyacı nedeniyle geleneksel Danua'dan biraz daha aktif olabilir. Bu nedenle, küçük çocuklarınız varsa, muhtemelen farklı bir cinsi düşünmek isteyeceksiniz. Düzgün bir şekilde sosyalleştirilmezlerse, biraz korunabilir ve aşırı korumacı olabilirler. Onları erken sosyalleştirirseniz, çok iri ama mutlu ve neşeli bir yavru bekleyin.


Pyrador

Karda Pyrador

Irklar: Büyük Pireneler ve Labrador Retriever

Tanışın Pyrador : Çok sevecen ve aile odaklı, enerjik büyük bir cins. Büyük Pireneler ve Labrador Retriever arasındaki bu karışım genellikle oldukça arkadaş canlısıdır, ancak durumun böyle kalmasını sağlamak için uygun şekilde sosyalleştirilmeleri gerekir! Ağır kesicilerdir, bu yüzden elinizde bir fırça ve süpürge olduğundan emin olun.Tipik olarak Pyrador aktif bir cinstir, yani bacaklarını esnetmelerine izin veren ve apartman daireleri için uygun olmayan aktivitelerden keyif alacakları anlamına gelir. Pyrador çocukları sever ve ailelerini koruyabilir. Bu, sizi ve ailenizi davetsiz misafirlere karşı koruyacak bir arkadaş arayan potansiyel köpek sahipleri için harikadır. Harika bir egzersiz arkadaşı ve çocuklarla harika olan sadık bir arkadaş arıyorsanız, Pyrador'dan başkasına bakmayın!


Almanlar

Çimde Döşeme Shepnees

Irklar: Büyük Pireneler ve Alman Çoban Köpeği

Almanlar kulağa komik bir isim gibi gelebilir ama bu Alman çoban köpeği ve Büyük Pireneler gülünecek bir konu değildir! Hem muhteşem hem de güzel olan bu son derece sadık melez oldukça koruyucu ve zorlu olabilir. Bu onları mükemmel bir bekçi ve bekçi köpeği yapar, ancak arkadaş ve düşman arasındaki farkı anlayabilmeleri için uygun şekilde eğitilmeleri ve sosyalleştirilmeleri gerekir.

zorluk ev eğitimi köpek yavrusu

Almanlar, Shepnese ve Shep Py gibi birkaç başka isimle anılır. Yaklaşık yüz pound ağırlığında olma eğilimindedirler ve inanılmaz derecede güçlü ve çevik köpeklerdir. Bu yavru için güçlü ve yetenekli bir liderliği öneriyoruz çünkü 'alfa' olarak kabul etmedikleri bir sahibi kolayca alt edebilirler. Bu sebeple bu cinsi büyük ırklarla tecrübesi olanlara tavsiye ediyoruz. Almanlar çocuklarla iyi anlaşır, ancak yanlarındayken her zaman denetlenmelidir.


Pyredoodle

Pyredoodle

Irklar: Büyük Pireneler ve Kaniş

Kaniş, çok popüler bir tür olmaya devam ediyor. diğer köpeklerle karıştır elbette, sizin için bir Great Pyrenees ve Poodle karışımımız var! Süre Kanişler boyut olarak değişir Standart Kaniş, bu melez için üremek için kullanılan en popüler boyutlu Kaniştir. Bu, Pyredoodle'ın oldukça büyük olacağı ve genellikle yaklaşık 100 pound olgunlaşacağı anlamına gelir. Pyredoodle, orta düzeyde egzersiz gerektirir. Eğer yeterince uyarılmadıklarını hissederlerse, bu türün kendilerini yaramazlığa soktuğu bilinmektedir, bu nedenle tutarlı bir egzersiz rutini sürdürmek önemli olacaktır.Bu karışım, çok kişili ailelerde harika olur ve inanılmaz derecede sadık olsa da, her iki ebeveyn türünün de yabancılardan şüphelenme eğilimi vardır. Bu onları mükemmel bir bekçi yapar, ancak istenmeyen aşırı korumacılığı engellemek için tutarlı bir sosyalleşme de gerektireceklerdir. İlk arkadaşlık kuranlar olmayabilirler, ancak agresif oldukları bilinmemektedir ve uygun şekilde tanıştırılırsa kolayca ısınabilirler.


Pireneler Çukuru

Pyrenees Pitbull

Irklar: Büyük Pireneler ve Pit Bull

Pyrenees Pit güçlü, etkileyici Pitbull arasında karıştırın ve Büyük Pireneler. Bu yavru, hem atletik hem de kaslı, oldukça örnek. İzlemek için güçlü bir lidere, tercihen büyük köpekler konusunda deneyimli birine ihtiyaç duyacaklar. Bu melez inanılmaz sadakatleriyle tanınır. Aileleri için her şeyi yapacaklardır, ancak bu aynı zamanda oldukça koruyucu olabilecekleri anlamına da gelir. Pireneler Çukurunuzu korumanın ne zaman uygun olup olmadığını bilmek için eğitmek çok önemlidir.

Pireneler çukuru korkutucu görünebilir, aslında çoğu durumda oldukça naziktirler. Pit Bulls hakkında birçok yanlış anlama var, ancak uygun ortamda çok tatlılar. Bununla birlikte, Pireneler Çukuru küçük çocuklar, yabancı hayvanlar ve yabancılarla etkileşimler sırasında yine de yakından izlenmelidir. Pyrenees Pit, memnun etmeye çok hevesli bir köpektir. Bu özellik onları çok eğitilebilir ve itaatkar kılar - bu kadar güçlü bir köpekle iyi haber. Bu karışım göz korkutucu görünse de, çoğu yavru gibi, sadece aileleri tarafından sevilmek istiyorlar!
Anadolu Pireneleri

Anadolu Pireneleri

Irklar: Büyük Pireneler ve Anadolu Çoban Köpeği

İkisi de Anadolu Çoban ve Great Pyrenees, çiftlik hayvanlarını korumak için yetiştiriliyor, ikisini karıştırmak aslında oldukça sıra dışı. Anadolu Pireneleri olarak bilinen bu devasa yavru çok yumuşak ve her yaştan çocukla iyi geçiniyor. Çoğu Pyrenees karışımında olduğu gibi zaman zaman koruyucu olabilirler, ancak agresif değildirler ve uygun sosyalleşme ve eğitim verilirse yabancılarla bile çok arkadaş canlısı olabilirler.

Bu karışım, dev ırklarla deneyime sahip güçlü bir liderle daha iyi sonuç verir. Daireler için de uygun değildir. Bu karışım koşmayı ve dolaşmayı sever ve bunu yapmak için bol miktarda alan verilmelidir. Doğru yapıyla, son derece sadık bir arkadaştırlar. Anadolu Pireneleri çok rahat ve sevecen olma eğilimindedir - bu harika dev cinsi mükemmel bir kucaklayıcı arkadaş yapar, sadece kanepede yeterince yeriniz olduğundan emin olun!


Border Collie Pyrenees

Border Collie Pyrenees

Irklar: Büyük Pireneler ve Border Collie

Border Collie Pyrenees bir Border Collie arasındaki nadir karışım ve tahmin ettiniz, bir Pireneler. Bu yavru oldukça enerjik ve genellikle daha büyük boyutlu bir köpektir. Bu faktörler nedeniyle, Border Collie Pyrenees sınırlı alana sahip bir evde tutulmamalıdır. Bu son derece zeki cins, bol miktarda fiziksel ve zihinsel uyarıma ihtiyaç duyacaktır - ortalama ırkınızdan daha fazla. Bu en iyi şekilde bir ev ve çitle çevrili bir arka bahçeyle başarılır, ancak aynı zamanda sahiplerinin kendilerini aktif olma fırsatları vermeye adamalarını gerektirir.

Bu karışım ailelerinde bir öncelik haline getirilmeyi seviyor. Bu karışım yalnız bırakılmaktan hoşlanmaz ve uzun süre gözetimsiz kalırlarsa yıkıcı olabilir. Bahsettiğimiz gibi, bu karışım çok zekidir, bu da genellikle eğitilmelerinin kolay olması gerektiği anlamına gelir. Bununla birlikte, Border Collie Pyrenees'in oldukça inatçı olduğu biliniyor ve bu nedenle belirli komutlarda ustalaşmak için tutarlı bir özel eğitim gerektirecek.
Maspyr

Pyrenees Mastiff karışımı

Irklar: Büyük Pireneler ve Mastiff

Büyük Bir Pyreness ve bir Mastiff karışık güzel Maspir'i üretecek. Bu dev yavru 200 pound ağırlığında olabilir! Bu, onu listemizdeki en büyük ırklardan biri yapar ve bu nedenle herkes için değil. Boyutlarından dolayı, bu güçlü yavru, egemenliklerini savunmak ve bir Büyük Pireneleri düzgün bir şekilde eğitmek için güçlü ve kendine güvenen bir eğiticiye ihtiyaç duyacaktır.

Boyutlarına ek olarak, Maspyr oldukça iradeli olabilir ve eğitmek için sabır ve ısrar gerektirecektir. Bu cins, diğer birçok dev ırk gibi, daha kısa bir ömür bekler. Maspyr'ler genellikle sadece yaklaşık 6 ila 10 yıl yaşarlar. Daha kısa ömür genellikle bedenlerinin vücutları için daha zor olmasından kaynaklanır ve bir Maspyr benimsemeden önce dikkate alınması gereken bir şeydir. Bu nazik deve gerekli zamanı ve sevgiyi adamaya istekliysen, sana sonsuz bağlılık ve sevgi ile borcunu ödeyecekler!

maltese maltipoo

Saint Pyrenees

Saint Pyrenees

Irklar: Büyük Pireneler ve Saint Bernard

Bir Saint Pyrenees bir Saint Bernard karıştırır ve bir Büyük Pireneler. Bu melezle çok büyük bir yavruya sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz. İki dev cins ebeveynin yavruları, bu karışım genellikle 100 pound'un çok üzerindedir. Diğer dev ırklar gibi, daha kısa bir yaşam süresi bekleyin. Saint Pyrenees genellikle 10 yıldan fazla yaşamaz. Saint Pyrenees, özellikle çocuklara karşı çok naziktir ve aile dostu bir evcil hayvan olarak iyidir.

Saint Pyrenees'in devasa boyutu nedeniyle, apartman dairelerinde veya küçük alanlarda yaşayanlar için onları önermiyoruz. Herhangi bir büyük köpekte olduğu gibi, faturaların da daha büyük olması muhtemeldir. Bu devasa cins için bütçeniz ve yeriniz varsa, sizi bu melezin bildiği sevgi ve nezaketle ödüllendireceklerdir.


Chownees

Chownees

Irklar: Büyük Pireneler ve Chow Chow

Chownees, Great Pyrenees ve Chow Chow'tan geçiyor. Bu karışım, bol tüylü kabarık bir karışımdır! Siyahtan beyaza, turuncuya ve hatta çok renkli renklere kadar değişir. Chownees'larınızın Chow ebeveynlerinden farklı renkli bir dili miras almaları büyük bir olasılıktır. Bu karışım tipik olarak bir Chow'dan daha büyüktür, ancak Safkan Büyük Pirenelerden daha küçüktür. Saçları genellikle daha uzun ve biraz kabarık olacaktır.

Chownees ÇOK tüy döküyor. Evinize bir tane alırsanız, düzenli bakım seanslarına hazırlıklı olmanız gerekir. Bu karışım da biraz bölgesel olabilir. Her iki ebeveyn de koruyucu içgüdüleriyle tanınır. Chownees'in ısırmasıyla bilinmesi gerekmese de, tanımadıkları insanlar kendi alanlarına girdiğinde biraz iddialı ve hatta agresif davranabilirler. Bu cins, boyutları ve mizaçları nedeniyle çocuklu aileler için tavsiye edilmez.


Harika Weilernees

Harika Weilernees

Irklar: Büyük Pireneler ve Rottweiler

Büyük Weilernees Rottweiler'ı birleştirir ve Büyük Pireneler. Great Weilernees genellikle orta ila daha uzun bir kürke sahip olacaktır. Boyutlarına gelince, 100 pound'un üzerinde ağırlığa sahip olabilirler ve kolayca dev cins bölgelerine girebilirler. Erkekler genellikle kadınlardan daha büyüktür. Paltoları renk olarak değişebilir. Tipik olarak, kürk renkleri Rottweiler ebeveynlerine benzemek ama aynı zamanda iki cinsin bir karışımını görme şansınız da var.

Mizaç söz konusu olduğunda, Büyük Weilernees iyi bir aile hayvanı olabilir. Ancak boyutları, küçük çocukları olan aileler için çok iyi olmayabilir. Kuyruğunun hızlı bir hareketi, bir masayı temizleyebilir. Düzgün bir şekilde sosyalleştirilmezlerse, bölgesel davranışları da miras alabilirler. Her iki ebeveyn ırkının da farklı koruyucu köpek türleri olduğu bilinmektedir, bu nedenle içsel cins doğasının caydırılması zor olabilir. Büyük Weilernees'in güçlü bir lidere ihtiyacı var. Tutarlı eğitim gerektiren inatçı köpekler olabilirler.


Avustralya Pireneleri

Avustralya Pireneleri

Irklar: Büyük Pireneler ve Avustralya Çoban Köpeği

Aussie Pyrenees, Avustralya çoban ve Büyük Pireneler. Bu karışım, bir Avustralya Çobanından biraz daha büyük, ancak Büyük Pirenelerden daha küçük bir köpek arayanlar için mükemmeldir. Ebeveynlerine bağlı olarak büyük olasılıkla orta veya büyük boy bir köpeğe sahip olacaksınız. Palto renkleri değişecektir, ancak muhtemelen çoğunlukla Avustralyalı ebeveynlerinden gelen bir palto renkleri karışımıyla sonuçlanacaksınız.

Avustralya Pireneleri mükemmel bir aile arkadaşıdır. Aussie'yi geçmek, dost canlısı ve enerjik kişiliğin bu eşsiz karışımda ortaya çıkmasını sağlar. Yabancılara karşı daha kapalı olma olasılıkları daha düşük olacak ve Pyrenees ebeveynlerinden biraz daha küçük olmaları nedeniyle, ailenizin çocukları varsa daha iyi boyutta olacaklar. Aussie Pyrenees karışımının bazı gütme içgüdüleri vardır, ancak bunlar uygun egzersiz ve eğitimle azaltılabilir. Çocuklarla harikalar ve saldırgan ya da bölgesel değiller.


Son düşünceler

Great Pyrenees, her karışıma güzellik, itibar, sadakat, bağlılık ve daha pek çok harika nitelik katar. Irkların onları diğer büyük ırklarla karıştırmaya başlamasına şaşmamalı. Yukarıdakiler gözümüze çarpan sadece birkaçı!

Bir Büyük Pirenelere sahip olmayı düşünüyorsanız, karışımlara bakmak çoğu zaman size eşsiz bir köpek kazandırabilir, bu bir safkan köpekden daha sağlıklıdır. Yerel bir barınakta mükemmel bir karışım bularak bu süreçte bir hayat kurtararak da şanslı olabilirsiniz. Bu harika Great Pyrenees karışımlarından bazılarına bakmak sizi bir sonraki en iyi arkadaşınıza götürebilir!

Yorumlar