Yorkshire Teriyerleri için En İyi Koşum Takımları: Derecelendirmeler, İncelemeler, En Çok Tercihler

Yorkshire Teriyerleri için En İyi Koşum Takımları: Derecelendirmeler, İncelemeler, En Çok Tercihler

Yorkshire Teriyeriniz için en iyi köpek koşum takımını mı arıyorsunuz? Yorkie bir meraklı ve enerjik küçük yavru kim sahip ki kalpleri kazandı dünyadaki birçok köpek severin. Uzun, akan kilitleri ve alıngan tavrı onu kalabalıktan farklı kılıyor. Ufacık küçücük olmasına rağmen, o bir kucak köpeğinden başka bir şey değildir ve sahibiyle uğraşmayı sever. Yani, bir yüksek kaliteli küçük köpek koşum takımı bir mutlak zorunluluk Herhangi bir Yorkshire Teriyeri için.

Kemerler sadece Yorkshire Teriyerleri için daha güvenli , ama onlar için de çok daha rahatlar. Ayrıca bağımsız bir tasmaya kıyasla kayma olasılığı çok daha düşüktür. Ancak hem onun hem de sizin için olması gerektiği gibi çalışması için mükemmel bir uyum olması gerekir.Sadece nasıl yapacağınız konusunda size yol göstermekle kalmayacak Yorkie'niz için en iyi koşum takımlarını seçin , Ama cins için favori koşumlarımızı gözden geçirerek derinlemesine gideceğiz. Her Yorkie ihtiyacı ve sahip bütçesi için orada bir şey var. Öyleyse, başlayalım!

Bir Bakışta: Teriyerler İçin Favori Koşumlarımız

Chais Seçimi En İyi Seçim Derecelendirmemiz

En İyi Genel

Chai'nin Seçimi Koşum TakımıChewy.com'da görüntüle Turuncu Rabbitgoo Köpek Koşum Takımı Derecelendirmemiz

Popüler Seçim

Rabbitgoo Koşum Takımı

Amazon.com'da görüntüle Küçük Köpekler İçin Frisco Koşum Takımı Derecelendirmemiz

Bütçe SeçimiFrisco Dolgulu Kemer

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com veya Amazon.com'a götürecektir. Bir satın alma yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerAlıcı Rehberi

Küçük Koşumlu Teriyer

Yavrularınız için bir koşum takımı satın alırken göz önünde bulundurulması gereken birkaç faktör vardır.

Burada, Yorkie'niz için en iyi koşum takımını tam olarak nasıl seçeceğiniz konusunda sizinle konuşacağımız alıcı kılavuzumuz var. Bir koşum takımı satın almak, bir paket cips almak gibi değildir. Yapmanız gereken birkaç husus var, o yüzden öğrenelim.

Kemer Çeşitleri

Bir koşum takımının nihai amacı, güvenli bir şekilde Basıncı ve ağırlığı dağıtın Yorkie'nizin vücudunda. Boyunlarında yoğunlaşmak yerine. Bununla birlikte, aralarından seçim yapabileceğiniz, bazıları farklı bir amaca sahip birçok koşum türü vardır. Öyleyse, farklı koşum türlerine daha yakından bakalım.

Adım ve Tepegöz: Tüm koşum takımları ya adımlı ya da baş üstü tiptedir. Yaşlı veya yaralı bir Yorkie'niz varsa, bir baş üstü koşum takımının kullanımı çok daha kolay olacaktır. Hareket etmesi gerekmiyor ve sadece başının üzerine koyabilirsiniz.Ön Klip: Bu koşum, Yorkies'i liderliği çekmemek için eğitmek için tasarlanmıştır. Bağlantı klipsi göğüs bölgesine yerleştirildi, yürüme şeklini yeniden yönlendirdi ve onu çekmeyi bırakmaya zorladı. Ya da ne olursa olsun çeken, size daha fazla kontrol veren Teriyerler içindir.

Arka Klip: Bu tip, koşum üzerinde yürümek ve çekmemek için önceden eğitilmiş kişiler için tasarlanmıştır. Bağlantı klipsi kürek kemiklerinin arasına yerleştirilmiştir. Sırt klipsleri daha rahat bir yürüyüş deneyimi sağlar.

Çift Klip: Çift klips, önden veya arkadan klipslemenizi sağlar. İdeal çünkü size her iki seçeneği de sunuyor. Bunlar özellikle Yorkie'nizi eğitmek ve ardından çekmeyi bırakmayı öğrendikten sonra arka klipse geçmek için harikadır.

görünüşte iyi çalışan bir model. & text = Onun boyutu benzersiz

Kaldırmak: Daha yaşlı veya topal Yorkies için, bir kaldırma kayışı düşünün arka uçları hareketsizken hareket etmelerine yardımcı olmak için. Sadece arka uçlarına yerleştirin ve ağırlığı ön ayakları üzerinde hareket edebilmesi için taşıyın.ayarlanabilirlik

Teriyerlerin hepsi kabaca aynı boyutta olmasına rağmen, onun özel şekline göre uyarlayın. Ayar noktalarının devreye girdiği yer burasıdır. Kaliteli bir emniyet kemeri en az üç ayar noktasına sahip olacaktır. Bu şekilde mükemmel uyumu bul daha rahat hale getirir ve kaymasını önler.

Teriyerlerin boyutu ekstra küçüktür ve çoğu için doğru boyut ekstra küçük olacaktır. Ancak bu her zaman böyle değildir. Yani, ihtiyacın var Yorkie'nizi ölçün Tüm koşum takımları farklı olduğundan, ürün talimatlarına göre. Çok sıkıysa, onu rahatsız edecek ve ağrılı noktalara ve yaralanmalara neden olacaktır. Ve eğer çok gevşekse, onu kayacaktır. Doğru boyut anahtardır.

isveç kurt köpeği

Malzemeler

Yorkie'nizi güvende tutmak için, sağlam kalan ve biraz baskı altında olmayan kaliteli bir koşum takımı aramanız gerekir. O kadar güçlü olması gerekmese de Sibirya Husky koşum takımıyla karşılaştırıldığında , yine de dayanıklı olması gerekiyor. İş için en iyi malzeme naylon veya polyester , yapıştırılmış yerine dikişli malzeme ile. Tokalar, sağlamlık için sağlam plastik veya metal olmalıdır.İLE daha kaliteli koşum takımı ayrıca daha uzun sürecek. Ve Yorkie gibi ekstra küçük bir köpek için ömrü boyunca sürebilir. Ama sadece kaliteliyse. Bu aynı zamanda paranızın karşılığını daha iyi verir, bu nedenle karşılayabileceğinizin en iyisini seçin.

Konfor

Alışveriş yaparken de rahatlığı ön planda olmalıdır. Sürtünmemesi veya ağrılı noktalara neden olmaması için yastıklı olması gerekir. Sert kesimli bir tasarımdan ziyade kenarları yumuşak olmalıdır. İç malzeme de nefes alabilir olmalıdır, bu nedenle neopren veya fileli bir malzeme arayın.

Güvenlik özellikleri

Emniyet kemeri ararken bir diğer önemli husus güvenliktir. Yansıtıcı malzeme veya süslemeler, düşük görünürlükte görülmesine yardımcı olacaktır. Ya başkaları tarafından ya da çok ileri gittiğini düşündüğünüzde sizin tarafınızdan. LED ışıklar için bağlantı noktaları, özellikle gece yürüyüşlerinden hoşlanıyorsanız, her zaman harika bir seçenektir. ve bir kolu da ideal Onu çabucak toplamanız gereken zamanlar için.

Bütçe

Yorkie gibi küçük bir köpeğe sahipken neredeyse o kadar pahalı değil dev bir ırka sahip olarak, diğer köpek ekipmanı satın alımları için yine de bir kenara para ayırmanız gerekecek. Bütçe önemlidir, bu nedenle bankayı bozmadan mükemmel koşum takımını bulmak isteyeceksiniz. Köpek kasalarını da içeren maliyetler için önceden plan yapmak isteyeceksiniz. Yorkie köpek maması , oyuncaklar, veteriner faturaları ve bir köpek arkadaşına sahip olmakla ilgili diğer masraflar.Yorkies İçin En İyi Koşumlar

Minik Köpek Koşum Takımı

Aşağıda favori teriyer koşumlarımızın ayrıntılı bir incelemesi bulunmaktadır.

Umarım, şimdi hakkında bir fikriniz vardır ne tür ihtiyacınız olan koşum takımı. Çoğu Yorkie oyuncak grubuna girerken, bazıları biraz daha büyüyebilir ve küçük cins kategorisine girebilir. Aşağıda Yorkies için favori koşumlarımız hakkındaki verileri derledik ve her birini özellikleri, maliyeti, kaliteyi ve daha fazlasını analiz ederek karşılaştırdık. Hadi daha yakından bakalım.


Chai's Choice Yansıtıcı Köpek Koşum Takımı

Chais Choice Koşum Takımı Kırmızı
 • Bütçe dostu.
 • Teriyerlerin çoğu XS veya S olacaktır.
 • Dokuz farklı renk kombinasyonu.
 • Ek konfor için nefes alabilen dolgu.
 • Düşük ışık koşulları için yansıtıcı borular.
 • Ön veya arka bağlantı için çift klips.
 • Maksimum kontrol için arka kol.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, dışarıdaki her Yorkie için harika bir seçenek. Alıcı kılavuzumuzda belirtilen tüm kutuları işaretler. Chai'nin tercihi olan yansıtıcı koşum takımının hem ön hem de arka klipsleri vardır, bu da Yorkie'niz alıştıktan sonra size hem antrenman hem de daha sakin bir yürüyüş seçeneği sunar. Boynundaki baskıyı azaltmak için göğsünde ve karnında yastıklı kayışlar var. Ayrıca mükemmel uyumu bulmak için dört ayar noktası ile donatılmıştır.

Malzeme, nefes alabilecek şekilde filedir. Yorkie'nizi gece ve diğer düşük görüşlü havalarda aydınlatmak için 3M yansıtıcı malzeme kullanır. Arkada bir tutamağı vardır, böylece onu alıp aracınızın içinde güvenle sabitleyebilirsiniz. Bu koşum takımının dokuz renk seçeneği vardır, böylece onun en sevdiği rengi seçebilir ve eşyalarını dikmesini izleyebilirsiniz.

Severiz Bu koşumun, bir koşumdan ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi sunması, bunu çoğu Yorkie için bir tercih haline getiriyor.


Voyager Peluş Süet Koşum Takımı

Voyager Süet Kahverengi
 • Bütçe dostu.
 • Rahat suni süetten yapılmıştır.
 • Kahverengi ve ten rengi renkler aşınmayı ve yıpranmayı gizler.
 • Dayanıklı bağlantı elemanları ve çabuk açılan tokalar.
 • Daha fazla sıcaklık için daha kalın malzeme.
 • Makinede yıkanabilir.
 • Çoklu ayar noktaları.
Chewy.com'da görüntüle

Bu koşum bir arka klips seçeneğidir, yani daha çok koşum deneyimi olan Teriyerlere uygundur. En iyi uyumu bulabilmeniz için birden fazla ayar noktasıyla birlikte gelir. Yorkshire Teriyerinizin vücuduna tam oturması için dayanıklı bir plastik klips ve güçlü bir Velcro sistemi ile yapılmıştır. Sağlamdır ve sürtünmeyi önlemek için kenarları suni kürkle kaplanmış sertleştirilmiş süet malzemeden yapılmıştır.

Önde dikilmiş iki yüksek görünürlük paneli vardır, bu da içinde zayıf ışık görebileceğiniz anlamına gelir. Bu koşum, latte ve çikolata olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle gelir. Makinede de yıkanabilir, bu nedenle parktaki çamurlu günler için temizlenmesi kolaydır.

Severiz Bu koşumun hem dolgulu hem de yumuşak peluş süet malzemeyle tamamlandığını. Bu nedenle, Yorkie'niz aşırı rahatlığı seviyorsa, bu onun en iyi seçimi olacaktır.


Julius-K9 Yansıtıcı Güç Kablosu

Julius K9 Köpek Koşum Takımı
 • Çalışan köpekler için tasarlanmıştır.
 • Duygusal destek köpekler için harika.
 • Daha fazla konfor için daha az kayış.
 • Arka D halkası bağlantı noktası.
 • Yumuşak, nefes alabilen astar.
 • Su geçirmez kabuk.
 • Düşük ışık koşulları için yansıtıcı kayışlar.
Chewy.com'da görüntüle

Köpek sahibi olma kariyerinizin bir noktasında Julius K9 koşum takımlarını görmüş veya en azından duymuş olacaksınız. Bu premium bir seçenektir ve çok uzun süre dayanacağından emin olabilirsiniz. Bu listede de en geniş boyut seçeneğine sahiptir. Bu, fazladan bir ufacık Yorkie'niz varsa, burada doğru bedeni bulabilmesi gerektiği anlamına gelir.

Bu aynı zamanda, sınırlı hareket kabiliyetine sahip Yorkies için mükemmel bir seçenek haline getiren, baş üstü bir koşum stilidir. Doğru uyumu bulabilmeniz için çeşitli ayar noktalarına sahiptir. Göğüs kemeri yansıtıcı bir yamaya sahiptir ve ayrıca dolguludur. Rahat bir yürüyüş için sağlam bir tutamak ve bir sırt klipsi vardır. Özelleştirilebilir yamalar ve çeşitli renkler için Velcro kenarları da vardır.

Severiz Bunun Yorkie için birinci sınıf seçimimiz olduğunu ve uzun ömürlü olmasını sağlamak için sağlam ve dayanıklı olduğunu.


Kurgo Reflektörlü Çekmez Kemer

Kurgo Hava Koşum Mavi
 • Aktif Yorkies için mükemmel seçim.
 • X-Small, çoğu Yorkshire Teriyerine uyacaktır.
 • Rahat ve Nefes Alabilir.
 • Dört paslanmaya dayanıklı serbest bırakma tokası.
 • Derin V yaka tasarımı.
 • Ön ve arka tasma ekleri.
 • Maksimum kontrol için arka kol.
Chewy.com'da görüntüle

Bu koşum, sürekli hareket halinde olan aktif Yorkie için idealdir. Boynundaki baskıyı azaltmak için V şeklinde bir ön kısma ve stresi daha da fazla uzaklaştırmak için dolgulu bir göğüs plakasına sahiptir. Günlük kullanım, yürüyüş ve koşu için idealdir. Kolayca içeri girip çıkması için dört ayar noktası ve dört hızlı serbest bırakma tokası vardır.

Emniyet kemerindeki her şey paslanmazdır, bu nedenle her türlü hava koşulunda kullanım için mükemmeldir. Çeşitli eğitim ihtiyaçları ve rahat yürüyüş için hem ön hem de arka klipslere sahiptir. Emniyet kemerinde yansıtıcı kaplamanın yanı sıra güvenliği için büyük katı yansıtıcı malzeme parçaları vardır. Ayrıca üç farklı renkte gelir ve genel olarak şık görünümlü bir donanımdır.

Severiz bu koşumun hem ön hem de arka klipsleri olduğunu. Hem onu ​​eğitmek hem de alıştıktan sonra daha rahat bir yürüyüş için size seçenekler sunuyor.


Frisco Yastıklı Naylon Köpek Koşum Takımı

Frisco Dolgulu Kemer
 • Bütçe dostu seçim.
 • Ek konfor için yastıklı file göğüs.
 • Ayarlanabilir kayışlar mükemmel bir uyum sağlar.
 • Tepegöz tasarımı.
 • Dört farklı renk ve boyutta.
 • Konfor için yüksek kaliteli naylon dokuma.
 • Ön bağlantı noktası çekmeyi engeller.
Chewy.com'da görüntüle

Bu bizim bütçe seçeneğimiz ve fiyatına göre benzer bir fiyat noktasındaki diğerlerinden çok daha kaliteli. Ancak tavsiye listemize girdiği için Yorkie'niz için hem dayanıklı hem de güvenli olduğundan emin olabilirsiniz. Hem güçlü hem de rahat olan naylon dokumadan yapılmıştır. Ayrıca nefes alabilir, bu nedenle cildini tahriş etmez.

Bu, hem ön hem de arka tasma eklerine sahiptir ve size tüm ihtiyaçları için iki seçenek sunar. Ayrıca, iki hızlı açılan toka ile en iyi uyumu elde etmek için ayarlanabilir kayışlara sahiptir. Ayrıca, hareketliliği ile mücadele eden Teriyerlere genel gider seçeneği sunar. Frisco'nun koşum takımı dört renkte gelir, yani burada herkes için bir stil var.

Severiz bu koşumun kaliteden ödün vermeden daha sıkı bir bütçeye sahip olanlar için ideal olduğunu.


Rabbitgoo Yansıtıcı Köpek Koşum Takımı

Rabbitgoo Koşum Takımı
 • Tasarım çekmeyi engeller.
 • Ayrıca yürüyüşler sırasında boğulmayı engeller.
 • İki tasma klipsi yeri.
 • Küçük boy Yorkies için idealdir.
 • Onbir farklı renk kombinasyonu.
 • Rahatlık için nefes alabilen ağ.
 • Arka tasarım ayrıca bir tutamak görevi görür.
Amazon.com'da görüntüle

Bu koşum, hemen hemen her boyuttaki köpek sahipleri arasında oldukça popülerdir. Bütçe dostudur, yansıtıcı dikişlere sahiptir ve bu koşum çekmeyi engelliyor . Çoğu Yorkie, sert çekiciler olarak kötü şöhretli olmasa da, hala bir tasma üzerinde düzgün bir şekilde yürümeyi öğrenen genç yavrular için hala bir fayda olabilir.

Koşum dört boyutta gelir ve çoğu Yorkie en iyi şekilde küçük bir bedene oturur. Yavrularınızın kişiliğini koşum rengiyle eşleştirmek için size maksimum esneklik sağlayan on bir farklı renk kombinasyonu vardır. Dört farklı ayar noktası ile tamamen ayarlanabilir. Biri önde (çekmeyi önlemek için) ve diğeri daha rahat bir yürüyüş için arkada olmak üzere iki farklı bağlantı noktasına sahip çift klipsli bir koşum takımıdır.

Severiz bu koşumun basit ama etkili olduğunu. Teriyerler vücutlarının etrafında çok fazla kalın kayış kullanmak istemeyenler için bu en iyi seçenek olabilir.


Pawtitas Sırt Klipsi Koşum Takımı

Pawtitas Naylon Yeşil
 • Rahat adımlı tasarım.
 • Gece yürüyüşleri için yansıtıcı şerit.
 • Üç farklı 'küçük' emniyet kemeri boyutu.
 • Dokuz farklı renk seçeneği.
 • Konfor için kalın neopren dolgu.
 • Ayarlanabilir tasarım maksimum uyum sağlar.
 • Tasarım yürüyüşler sırasında göğüs gerginliğini azaltır.
Chewy.com'da görüntüle

Bu koşum metal bir arka klips ile tasarlanmıştır. Tasmasını çekmeden iyi yürüyenler için en iyisi saklanır. Günlük kullanım için harikadır ve kendisini rahat hissetmesi için bolca hareket sağlar. Kalın göğüs plakası, ekstra rahatlık için nefes alabilen neopren malzeme ile doldurulur.

Tüm koşum boyunca yansıtıcı boru malzemesine sahiptir. Yorkie'nizin hem önden hem de arkadan görüneceği anlamına gelir. Tam oturması için üç ayar noktası vardır ve tokalar güvenliği için sağlam plastikten yapılmıştır. Yorkie için, boyutuna bağlı olarak, bu mükemmel uyum için daha da iyi olan iki boyut seçeneği vardır.

Severiz bu koşum dokuz farklı neon renkte geliyor. Bunu moda bilincine sahip Yorkie için yüksek görünürlüklü güvenli bir seçenek haline getiriyor.


Sıkça Sorulan Sorular

Muhteşem Yorkie'niz için en iyi koşum takımını bulmak söz konusu olduğunda en sık sorulan sorulardan birkaçı burada.

büyük pirenler için en iyi köpek maması
Yorkie'mle bir koşum takımı kullanmalı mıyım?

Evet, bir koşum, Yorkie'niz de dahil olmak üzere her köpek için genellikle en iyi seçimdir. Emniyet kemerine bağlı tasmalar, yakasına takılı tasma ile karşılaştırıldığında yaralanma olasılığını azaltır. Baskının boyun yerine göğsüne ve omuzlarına yönlendirilmesine neden olur. Bu, Yorkie için özellikle önemlidir, çünkü o eğilimlidir. trakea çökmesi . Kemerler bunu önleyebilir.

Yorkie'm için en iyi boy koşum takımı nedir?

Yorkshire Teriyerleri süper minik köpeklerdir ve muhtemelen küçük veya ekstra küçük bir koşum takımına ihtiyacı olacaktır. Her ürün için farklıdır, bu nedenle göğüs ve boynunu ölçmeniz gerekir. Her zaman en iyi uyumu elde etmek için ayar noktaları olan bir emniyet kemeri arayın. Derisi (kürk değil) ile koşum arasına bir ila iki parmağınızı sığdırabiliyorsanız, doğru uyum budur.

Ya bir Çay Fincanı Yorkie'm veya Tiny Yorkie'm varsa?

eğer bir çay fincanı Yorkie , muhtemelen mümkün olan en küçük boyutla yavrularınızı boyutlandırmaya bakacaksınız. Pawtitas'ın üç farklı küçük boyutu vardır, bu nedenle bunlardan biri küçük cep boyutundaki yavrularınıza kolayca sığabilmelidir.

Bir koşum köpeğime zarar verebilir mi?

Doğru boyutta değilse değil. Çok sıkı olursa, göğsünde ve koltuk altlarında sürtünmeye ve ağrılı noktalara neden olur. Çok gevşekse, koşumunu kayabilir ve bu da kaçarsa onu hemen tehlikeye atabilir.

Doğru takılan bir emniyet kemeri ne kadar önemlidir?

Bu, dikkate alınması gereken en önemli faktörlerden biri, hatta en önemlisidir. Yukarıdaki noktaya ek olarak, çok sıkı olmak hava yollarının tıkanmasına neden olabilir. Gözden uzak bir bitki örtüsüne hapsolursa boğulmasına neden olabilir. Kıvranacak ve rahatsız olacak, bu da gelecekte onu giymekten vazgeçecek. Eğer ulaşırsa ve sığmazsa, onu iade etmeniz ve doğru bedenle değiştirmeniz gerekir.

Bu koşumlar koşuya uygun mu?

Kurgo Yansıtıcı Çekmeyen Köpek Koşum Takımı, Yorkie'nizle koşmak veya yürüyüş yapmak için uygundur. başka var koşu için özel olarak yapılmış koşum takımları köpeğinizle ne kadar aktif olmayı planladığınıza bağlı olarak aktiviteler.

Son düşünceler

Ve hepsi bu kadar millet! için tam donanımlı olmalısınız. Yorkie'niz için en iyi koşum takımını seçin, ve bir satın alma yapmadan önce göz önünde bulundurmanız gereken tüm önemli faktörlerin tamamen farkında olun! Daha da önemlisi, Yorkshire Teriyeriniz için önerilerimizde mükemmel seçeneği bulduğunuzu umuyoruz.

Unutmayın, köpeğinizin güvenliği ve rahatlığı her zaman yaptığınız ilk düşünce olmalıdır. koşum takımı seçimi . Ve en önemli husus doğru uyumdur çünkü bu olmadan emniyet kemeri amacına uygun değildir. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok seçenek olsa da, burada karşılaştırdığımız modellerden herhangi biri, yavrunuzla bir sonraki açık hava gezinize giden yolda sizi iyi bir yere koyacaktır!

Yorumlar