Yorkshire Teriyerleri İçin En İyi Köpek Mamaları: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Yorkshire Teriyerleri İçin En İyi Köpek Mamaları: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Yorkshire Terrier uzun zamandır bizim favori köpeğimiz , sadece küçük boyutlu çerçevesi nedeniyle değil, aynı zamanda bir alıngan ve eğlenceli yavru . 2020 yılında Amerikan Kulübesi Kulübü onu 10 olarak sıraladıinci Amerika'daki en popüler köpek ırkıdır, ancak tüm köpek sahiplerinin neredeyse% 90'ının köpeklerinin beslenme ihtiyaçları hakkında bilgi sahibi olmadığını öğrenmek şaşırtıcı olabilir. Bu, dışarıda doğru beslenmeyi almayan pek çok Yorkshire Terrier olduğu anlamına gelir ve bu nedenle, bu kapsamlı kılavuzu derledik ve Teriyer için en iyi köpek mamasını önerdik, böylece yavrularınızın olduğundan emin olabilirsiniz. ihtiyacı olan besinleri almak .

Amerikan Gıda Kontrol Yetkilileri Derneği (AAFCO), tüm evcil hayvan mamaları için özel yönergeler belirlemiştir ve Yorkshire Terrier için tüm önerilerimiz AAFCO uyumludur. Ayrıca hepsi tarafından yapılmıştır tanınmış ve güvenilir markalar , bu nedenle yalnızca işe yarayan kuru mama yemelerini öneririz! Sadece yaşam evrelerinin her biri ve hangi beslenmeye ihtiyaç duyduğu hakkında sizinle konuşmayacağız, aynı zamanda bu araştırmaya dayalı ürünler de önereceğiz.Neredeyse tüm Veteriner hekimler ve köpek beslenme uzmanları kuru doğal mama tek başına çiğ ette bulunamayan vitamin ve minerallerle dolu oldukları için köpekler, özellikle de küçük ırklar için en iyi beslenme şeklidir. plak oluşumunu azaltmak bu, Yorkshire Terrierlerin küçük ağzına zarar verir. Bu yüzden, daha fazla uzatmadan, Yorkshire Terrier beslenme dünyasına atlayalım.

Bir Bakışta: Yorkshire Teriyerleri İçin Favori Yiyeceklerimiz

Yavru köpekler: Science Diet Small Paws Köpek Formülü
Yetişkinler: Royal Canin Yorkshire Terrier Yetişkin Formülü
Büyükler: Purina Pro Kıdemli Parlak Zihinler
Kilo kaybı: Wellness Tam Kilo KontrolüNot: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Yorkie Yavruları İçin Besinler

Biri olmasına rağmen en küçük oyuncak ırkları içinde (ve evet Mikro versiyonları var ) Dünya, farklı olsa da, çok daha büyük bir köpek kadar çok beslenme ihtiyacı var. Tüm yavruların sağlıklı bir yetişkin haline gelebilmeleri için çok fazla protein, enerji ve yağa ihtiyacı vardır. Göre MSD Veteriner Kılavuzu küçük cins yavruların, onlara minimum protein içeriği sağlayan bir mama yemine ihtiyacı vardır. % 22 ve minimum yağ içeriği% 8 ve bu da AAFCO tarafından tavsiye edilmektedir. Bunların hepsi küçük cins köpekler için özel olarak tasarlanmış mama taneciklerinde bulunacaktır, bu yüzden onu başka bir şeyle beslemeyin.Pek çok oyuncak cinsi gibi, küçük bedenleri de özellikle yavru köpek olduklarında kan şekeri seviyelerini düzenlemek için mücadele eder. Bu nedenle, Yorkie yavru köpeğinizi, ihtiyaç duyduğunu hissettiği zaman ve enerji ve besinlere erişebilmesini sağlamak için ücretsiz beslemeniz önerilir.

Bağışıklık sistemini geliştirmeye yardımcı olacak ve aynı zamanda ceketinin ve cildinin lüks ve ipeksi olmasını sağladığından, içerik listesinde bir vitamin ve mineral karışımı da bulunmalıdır. Dokosaheksaenoik Asit (DHA) Anne sütünün içinde bulunan, sağlıklı beyin ve göz gelişimini desteklediği için de önemlidir.

Yetişkin Teriyer için Besinler

Yaşında 12 ay, Yorkshire Terrier tamamen gelişecek ve şimdi beslenme odağı kas kütlesini korumak, gün boyunca onu enerjik tutacak kadar sağlıklı karbonhidratlar ve bağışıklık sistemini güçlü tutmak için antioksidanlar olmalıdır. Güzel ipeksi paltosunun bolca ihtiyacı olacak omega 3 ve 6 yağ asitleri cildini ve saçını beslemek için ve bunların hepsi küçük ırklar için yetişkin formüllerinde bulunabilir.MSD Veteriner El Kitabı, küçük cins yetişkinlerin kendilerine minimum% 18 protein içeriği ve minimum% 5 yağ içeriği sağlayan bir mama mamasına ihtiyaç duyduklarını ve yine bu AAFCO tarafından desteklendiğini tavsiye etmektedir. Yorkie'nin uzun bir ceketi olduğundan, kilitlerini korumak için bol miktarda omega 3 ve 6 yağ asidi sağlayan mama taneleri aramak önemlidir. Artık vücudu kan şekeri düzeylerini daha iyi düzenleyebildiğine göre, artık bir beslenme rutininin bir parçası olarak günde 3 öğün yemek ödeneği alması gerekir.

Yaşlı Teriyer İçin Besinler

Yorkshire Terrier, yaşları arasında bir yaşlı olarak kabul edilir. 8 ve 10 yıl , daha büyük ırklardan çok daha geç, çünkü yaşam beklentisi çok daha uzun. Teriyerlere göre değişir, bu nedenle onu ne zaman kıdemli yemeğe geçireceğinizden emin değilseniz, Veterinerinizden özel tavsiye isteyin.

Yağsız kaslarını korumak önemlidir. yağsız protein kaynakları Bununla birlikte, yaşlı beslenme söz konusu olduğunda bir başka ana odak noktası, yaşlanan kemiklerini ve eklemlerini desteklemeye yardımcı olan artan glukozamin ve kondroitindir. Vitaminler ve mineraller de zayıflayan bağışıklık sistemini desteklemek için çok önemlidir, böylece enfeksiyonlar ve hastalıklarla savaşabilir.

Yaşlandıkça daha az aktif hale geleceği için çok daha az enerjiye ihtiyaç duyar ve bu nedenle olacaktır. daha az kalori mama bardağı başına. Yağ içeriği çok daha düşük olacak çünkü sindirim sistemi onu bir zamanlar olduğu gibi sindiremiyordu.
Yorkie Puppies için En İyi Yiyecek

Yorkshire Terrier Yavruları İçin En İyi Yiyecek

Yorkie yavruları, genç yaştaki diğer türlerden gerçekten farklı değildir. Çok ihtiyaçları var zengin ve besleyici yoğun yiyecekler Bu, büyüyen vücutlarını desteklemek için yüksek kalorilidir. Teriyer genel olarak daha küçük olduğu için, yiyecek konusunda cimri olmanız gerektiği anlamına gelmez.

Yorkie yavrularınız için besleyici yoğun bir yiyecek satın alırken, şuna bakmalısınız: daha yüksek kaliteli mama AAFCO'nun rehberliğinde beslenme gereksinimlerini karşılayan. Aşağıdaki listemizdeki köpek mamalarından herhangi biri, küçük yavru köpeğinizin doğru beslenme yerine getirmeyi makul bir maliyetle almasını sağlamaya yardımcı olacaktır. Yorkie yavruları için favorilerimize bakalım.

Royal CaninBilim DiyetiNutro YavrusuCanidae YavrusuWellness Köpek
Protein % 27 % 30 % 28 % 24 % 38
Yağlar % 18 yirmi% % 18 % 13.5 % 18
Lif % 3,5 % 1.7 % 4 % 4 % 4,5
Nem % 10 % 10 % 10 % 10 % 10
Kcal / Kupa 379 397 409 525 510

Royal Canin Yorkie Yavrusu

Royal Canin Yorkshire Terrier Köpek Cinsi ...
 • Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy kuru köpek maması ...
 • Yorkshire için özel olarak tasarlanmış özel mama şekli ...
 • Yavru köpeğin gelişmekte olan bağışıklık sisteminin korunmasına yardımcı olur ve ...
 • Yorkie yavrularının uzun saçlarını bir kombinasyonla uzatmasını destekler ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarifin bol miktarda saç sağlığı bileşeni var, bu yüzden bu mamanın ona bunları vereceğinden emin olabilirsiniz. tüm Teriyerlerin arzuladığı kilitler Listelenen folik asit, balık yağı ve biotin sayesinde. Kibble parçaları ayrıca Yorkshire Terrier'ın küçük ağızlığına göre özel olarak tasarlandı ve birçok inceleme, Yorkie'nin bu mamayı yemeyi nasıl kolay bulduğunu belirtti. Bağışıklık sistemini güçlendirecek uzun bir vitamin ve mineral listesi de bu tarifte listelenirken, karoten de göz sağlığını ve görmeyi destekler.Severiz bu tarifin Yorkshire Terrier yavrusu düşünülerek tasarlandığını ve Veteriner hekimler ve köpek beslenme uzmanlarının tam olarak neye ihtiyacı olduğunu inceledikleri için, bu tarifin hepsini kapsadığından emin olabilirsiniz.


Hill's Science Diyet Küçük Pençeleri

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yavru Köpek ...
 • Bu kuru köpek maması, sağlıklı beslenmeyi desteklemek için balık yağından DHA kullanır ...
 • Küçük cins köpeğinize aşağıdakiler için yüksek kaliteli protein sağlar ...
 • Güçlü kemikler ve sağlıklı olmak için dengeli mineral kullanır ...
 • Özellikle ömür boyu bağışıklık için antioksidan bir karışım kullanır ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tarif, küçük yavrunuza tüm besinleri sağlamak için balık yağı kullanır. DHA ihtiyacı var , böylece beyin fonksiyonunun ve göz sağlığının gerektiği gibi gelişeceğinden emin olabilirsiniz. Tavuk unu ana protein kaynağıdır, ancak aynı zamanda kemik ve eklem sağlığı için önemli olan glukozamin almasını sağlar.Tam tahıllar ona vücudunun ihtiyaç duyduğu enerjiyi ve büyüme gücünü sağlar ve keten tohumu yağları ve E vitamini de tüylerinin olması gerektiği kadar sağlıklı olmasını sağlar. Birçok yorum, bunun seçici yavrularının yiyeceği tek mama .

Severiz Bu tarifin bilime dayandığını ve dünyanın dört bir yanındaki Veterinerler tarafından yapıldığını ve önerildiğini ve mama parçalarının Yorkies'in sevdiği küçük ebatlarda olduğunu.


Nutro Küçük Irk Yavru

NUTRO BÜTÜN ESSENTIALS Küçük Irk Yavru ...
 • Bir (1) 5 lb içerir. bir torba NUTRO TOPTAN ESAS MALZEMELER Doğal ...
 • Küçük Irkınızın Eşsiz İhtiyaçları İçin Özel Beslenme
 • Bu Nutro Köpek Maması Omega-3 Yağ Asitleri İle Formüle Edilmiştir ...
 • Güçlü Kemikler ve Eklemler Oluşturmak İçin Kalsiyumdan Yapılmıştır
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

DHA ve diğer omega yağ asitleri beyin fonksiyonunun ve göz doktorunun sağlığının olması gerektiği gibi gelişmesini ve listelenen kalsiyumun kemiklerini ve eklemlerini güçlendirmesini sağlayın. Tatlı patates ve kuru pancar posası sağlıklı bir sindirim sistemine yardımcı olur ve bütün kahverengi pirinç ona ihtiyacı olan enerjiyi sağlar.Bu özel gıda markasının tahriş olmuş cildi yatıştırın ve onlara muhteşem bir ceket verin , bu muhtemelen bileşenlerde listelenen omega 3 ve 6 yağ asitlerine kadar düşüyor.

Severiz Bu tarifte, ilk iki bileşen olarak gerçek çiftlikte yetiştirilmiş Tavuk ve Tavuk yemeği listelendiği için, kısa bir süre sonra Kuzu yemeği ile birlikte, onun da etik kaynaklı sağlıklı yiyecekler yediğinden emin olabilirsiniz.


Canidae Saf Minyon Yavru

Canidae Saf Petite Ham Kaplamalı Yavru Somon ...
 • Kolayca tanınabilir 8 anahtar kullanarak sınırlı içerik diyeti…
 • Küçük mama boyutu titiz küçük cins köpekler için ideal
 • Tahılsız; asla buğday, mısır veya soya
 • Güzel cildi ve tüyleri güçlendirmek için Omega 6 ve 3 yağ asitleri
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu sınırlı içerik tarifi basittir, ancak bu, herhangi bir şeye sahip olan köpekler için çok çekicidir. alerji veya hassas bir mide . Sadece ona çok ihtiyaç duyulan proteini sağlamakla kalmayan, aynı zamanda uzun ve ipeksi tüyleri için harikadır, bu nedenle süper parlak ve sağlıklı saçlara sahip olduğu garanti edilir. Kibble parçaları daha sonra ekstra beslenme için dondurularak kurutulmuş Somon balığı ile kaplanır ve çevrimiçi incelemeler, bunun minyon yavruları için büyük bir hit olduğunu belirtir.

8 içeriğe ek olarak ekstra keten tohumu, vitaminler, mineraller ve probiyotikler eklendi bağışıklık sisteminin ihtiyaç duyduğu besin takviyesini aldığından emin olmak için ve aynı zamanda tahılsızdır.

Severiz Bu tarifin diğer Tavuk tariflerinin çoğuna kıyasla alternatif bir protein kaynağı sunduğunu, ki bu telaşlı bir yavru ise harika ve aynı zamanda bu ekstra kabarık Teriyer için en yüksek kalori sayısına sahip.


Wellness Core Puppy

Wellness Core Natural Grain Free Dry Puppy…
 • KÖPEĞİNİZİN EN İYİ YAŞAMINI YAKITLAMAK İÇİN GELİŞMİŞ DOĞAL BESLENME: Premium ...
 • KÜÇÜK BREED YAVRU FORMÜLÜ: Daha küçük mama boyutu ve protein ...
 • BÜTÜN VÜCUT SAĞLIĞI: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • DOĞRU YEMEKLERİ BULUN: Wellness,…
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tahıl içermeyen tarif protein dolu ve gerçek Türkiye, Tavuk ve Somon yemeği ile birlikte ona esnek eklemler için ihtiyaç duyduğu glukozamin sağlıyor. Aynı zamanda sağlıklı beyin ve göz gelişimi için çok ihtiyaç duyulan DHA'yı da alacağı anlamına gelir.

Keten tohumu ve Somon yağı cildine ihtiyacı olan besini sağlar ve karşılığında güzel bir kürk üretir. Diğer vitamin ve minerallerle güçlendirilmiştir ve sağlıklı bir bağırsak florasını desteklemek için her bir mama parçası probiyotiklerle kaplanmıştır.

Severiz bu mama mamasının büyüyen kasları için en yüksek miktarda proteine ​​sahip olduğunu, en yüksek lifin yanı sıra Sindirim sistemlerinde biraz daha fazla yardıma ihtiyaç duyan Yorkshire Teriyerleri için.


Yetişkin Teriyer İçin En İyi Yiyecek

Yorkie Yetişkinleri İçin En İyi Yiyecekler

Yetişkin Teriyerlerin olacak farklı beslenme ihtiyaçları yaşlanmaya başladıkça. Teriyer biraz aktiftir, ancak yetişkininizin fazla kilo almamasını sağlamak için yine de gıda alımını izlemek isteyeceksiniz. Yetişkin Yorkie'nizi tatmin etmek için iyi bir Protein, Yağ, Lif ve kalori karışımına sahip yiyeceklere baktığınızdan emin olmak isteyeceksiniz.

Aşağıda bizim en sevdiği yetişkin mama ve zamanı geldiğinde mide rahatsızlığından kaçınmak için onu yeni mamasına yavaşça geçirdiğinizden emin olun. Yiyecekleri çok hızlı değiştirmek, köpeğinizin bağırsak sorunlarına neden olabilir ve bu, kimsenin temizlikten sonra temizlenmesi için eğlenceli değildir. Yeni yiyeceğe alışmaları genellikle birkaç hafta sürer, bu nedenle zamanla tanıtmanızı ve yetişkininizin geçişini yaparken eski markayla karıştırmanızı öneririz.

Royal CaninRachel RayNutro YetişkinPurina Proİçgüdü Yetişkin
Protein % 26 % 26 % 24 % 29 % 35
Yağlar % 16 % 16 % on beş % 17 yirmi%
Lif % 5,3 % 4 % 4 % 3 % 4
Nem % 10 % 10 % 10 % 12 % 9
Kcal / Kupa 338 368 3. 4. 5 396 469

Royal Canin Yetişkin Yorkie

Royal Canin Yorkshire Terrier Yetişkin Cinsi ...
 • Royal Canin Yorkshire Terrier yetişkin kuru köpek maması ...
 • Yorkshire için özel olarak tasarlanmış özel mama şekli ...
 • Bir Yorkie'nin parlak, uzun saçını şu kombinasyonla korur:
 • Sağlıklı yaşlanma için özel besinler ile formüle edilmiştir ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif tam olarak Yorkshire Terrier için tasarlandı cinsi inceleyen ve tam olarak neye ihtiyacı olduğunu belirleyen uzmanlar tarafından. Yavru köpek tarifine benzer şekilde, bu mama maması, Yorkie'nin çenesinin şekli için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır, böylece yemeğini kolaylıkla yiyebilir.

Bir sürü var omega 3 ve 6 yağ asitleri , güzel uzun tüylerini tamamlayan biyotin ve folik asidin yanı sıra ve birçok yorumcunun bu mama parçasını seçmelerinin sebebinin bu olduğunu belirtti. Aynı zamanda en yüksek lif içeriğine sahiptir ve bu da onu sindirim sorunları ile mücadele eden Teriyerliler için mükemmel bir seçenek haline getirir.

Severiz Bu köpek maması özellikle Teriyer için yapıldı. Zamanlarının çoğunu ustalarının kucağında geçiren yavrular için mükemmel olan en düşük kalori sayısına sahiptir.


Rachel Ray Nutrish Küçük Isırıklar

Rachael Ray Nutrish Küçük Isırıklar Küçük Irk…
 • (1) 14 Pound Torba Kuru Köpek Maması içerir
 • ABD'de çiftlikte yetiştirilen tavuk, 1 numaralı malzemedir
 • Küçük köpeklerde daha yüksek enerji seviyelerini desteklemeye yardımcı olur
 • Kümes hayvanı yan ürün unu, suni tatlar veya yapay ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tavuk, Tavuk unu ve balık unu, köpeğinize ihtiyacı olan protein içeriği yağsız kasları ve güçlü kemikler ve eklemler için glukozamini korumak için. Tavuk yağı ve biotin ayrıca cildini ve ipeksi saçlarını beslemeye yardımcı olur.

Bezelye, pancar posası ve esmer pirinç Bazen hassas olan midesini rahatlatması için ona lif verin, bu da onun daha uzun süre tok hissetmesini sağlar. Ek olarak, tüm satışların bir kısmı, bir bonus olan kurtarma yardım kuruluşuna gider. Rachael Ray ayrıca Bison ile yapılan harika mama bunun yavrularınız için daha uygun olduğunu düşünüyorsanız.

Severiz Bu tarifte, sadece antioksidanlarla dolu değil, aynı zamanda hem Yorkies idrar yolu hem de stres seviyeleri üzerinde yararlı etkileri olduğu söylenen kurutulmuş kızılcıkların listelendiği.


Nutro Küçük Irk Yetişkin

NUTRO BÜTÜN ESSENTIALS Yetişkin Küçük Irk…
 • Bir (1) 15 lb. Nutro besleyici temel malzemelerden oluşan bir torba içerir Doğal…
 • Çiftlikte Yetiştirilmiş Tavuk, Harika Lezzetler Sağlayan 1 Numaralı Malzemedir…
 • Küçük Irkınızın Eşsiz İhtiyaçları İçin Özel Beslenme
 • Sağlıklı Bir Cildi Teşvik Etmek İçin Omega 3 & 6 Yağ Asitleri İçerir ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tatlı patatesler ve kahverengi pirinç, Yorkie'ye sağlıklı karbonhidratlar onu enerjik tutmak ve cesur hissetmek için. Aynı zamanda E vitamini, elma ve yaban mersini gibi sağlıklı ve savaşmaya uygun bir bağışıklık sistemini ve genel sağlığı koruyan vitamin ve mineraller de vardır.

Biotin ve keten tohumu belirgin şekilde uzun ceketini korur parlak ve sağlıklı ve cildinin en iyi durumda tutulmasını sağlayın. Mama parçaları ağzına yetecek kadar küçüktü ve birçok yorumcu, köpek dişlerinin gerçekten iyi durumda olduğunu yorumladı.

Severiz Bu tarifin gerçek çiftlik yetiştirilmiş Tavuk ve Tavuk yemeklerini listelediği, bu nedenle sağlıklı bir şekilde etik yiyecekler tüketeceğinden emin olabilirsiniz ve bu yemekte köpek yavrusu olarak yetiştirilen Teriyerliler için de harika bir seçenek.


Purina Pro Plan Küçük Cinsin Tadını Çıkarın

Küçük Tür Probiyotikli Purina Pro Planı ...
 • Bir (1) 6 lb. Çanta - Probiyotikli Purina Pro Planı, Ağırlık…
 • Kalsiyum, fosfor ve diğer mineraller güçlü kemikleri korur ve ...
 • Çıtır çıtır mama ve yumuşak, lezzetli tatlar için parçalanmış parçalar ...
 • Sindirimi ve bağışıklığı desteklemek için canlı probiyotiklerle güçlendirilmiştir ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Purina Pro Planı bunu yarattı besleyici yoğun mama ve Kuzu ilk bileşendir, bu da protein ihtiyacının karşılandığı anlamına gelir. Bu tarif aynı zamanda Tavuk aromalı mama yemeyi sevmeyenler için harika bir seçenektir.

Bu tarifte yumuşak etli kuzu parçaları , bu sadece besleyici değil, aynı zamanda Yorkie'niz için caziptir ve birçok çevrimiçi yorumcu, yavrularının yalnızca bu mamayı yiyeceğini, başka hiçbir şeyin yapmayacağı yorumunu yaptı. Ayrıca sağlıklı bir sindirim sistemini desteklemek için canlı probiyotiklerle güçlendirilmiştir ve omega 3 ve 6 asitleri de kürküne iyi bakar.

Severiz bu tarif en yüksek nem içeriğine sahiptir Bu da, seçici yiyenlerin bu mamayı çok daha lezzetli bulacağı anlamına geliyor.


Instinct Raw Boost Oyuncak Cinsi

Instinct Raw Boost Toy Breed Tahılsız…
 • DONDURULMUŞ HAM KAFES İÇERMEYEN OYUNCAK BREED TAHILSIZ KÖPEK MAMASI ...
 • OYUNCAK BREED KÖPEK MAMASI ARTI DONDURULMUŞ HAM PARÇALAR: ...
 • İLK HAM BOOSTED OYUNCAK BREED KIBBLE: Raw Boost doğal, ...
 • HAM İÇERİKLERİN GÜCÜ: Köpek mamamız saf, ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif hem kuru yemiş hem de ekstra lezzetli bir karışımdır. dondurularak kurutulmuş ham parçalar minimum düzeyde işlenmiş ve protein ile paketlenmiş olanlar. Tahılsızdır ve tane intoleransı olanlar için harikadır ve güçlü kemikler ve dişler için optimum seviyelerde kalsiyum ve fosfor içerir.

Tavuk, Tavuk yemeği, kalp ve karaciğer ona bol miktarda glukozamin sağlayın ve kızılcık, elma ve diğer vitamin ve mineraller sağlıklı bir bağışıklık sistemi ve sağlıklı saçlar sağlar. Yorkshire'ınız ölçeğin daha büyük ucundaysa ve biraz daha büyük bisküvileri tercih ediyorsa, Instinct bu tarifi oyuncaktan ziyade küçük ırklar için 3 farklı tatta da yaratır.

Severiz Bu tarifin en yüksek protein içeriğini sunması, onu daha etli iyiliği tercih eden Yorkshires için harika bir seçenek haline getiriyor.


Yaşlı Teriyer için En İyi Yiyecek

Çim Kıdemli Yorkie

Kıdemli Yorkshire Teriyerleri yaşla birlikte tembelleşmeye başladığı bilinmektedir. Bu yavruların yaşlandıkça fazla kilo almamaları için izlenmesi gerekir. Bu yavrular kanepeli patateslere dönüşebildikleri için, daha düşük kalori sayısına sahip yiyecekler seçmenizi veya yavru eklemleri için fazla ağırlaşmamaları için zamanla daha az beslediğinizden emin olmak isteyeceksiniz. Yavru köpeğiniz yaşlandıkça, ağız kokusundan da muzdarip olabilir, bu yüzden şunu da düşünmek isteyebilirsiniz. bu problemle mücadele edebilecek yiyecekler .

Formül yapan birden fazla marka var kesinlikle yaşlılar için ve bunlar, özellikle yaşlanan Yorkshire Terrieriniz veya genel olarak daha küçük ırklarınız için olduğu için, bağlı kalmanızı tavsiye ettiğimiz formüllerdir. Daha küçük köpekler için tasarlanmış bir kuru mama seçmek tercih edilir, bu nedenle, yaşlılarınız büyüdükçe ve eklemleri / bağları zayıflattıkça ağızları için fazla büyük olan yiyecekleri yemeye zorlanmaz. Yorkie'niz için en sevdiğimiz yaşlı yiyeceklerimize bir göz atalım.

Bilim DiyetiMavi BuffaloWellness ÇekirdeğiPurina ProNutro Ultra
Protein % 21.7 2.% 3 % 25 % 29 % 27
Yağlar % on beş % 13 % 12 % 16 % 13
Lif % 2.3 % 6 % 4 % 3 % 4
Nem % 10 % 10 % 10 % 12 % 10
Kcal / Kupa 371 371 435 487 311

Hill's Science Diet Small Paws 11+

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yetişkin 11+…
 • Omega 3 kullanarak yaşlı küçük bir köpeğin eklemlerini ve hareketliliğini destekler ...
 • Küçük cins köpeğinize dengeli mineraller sağlar ...
 • Yaşlı köpeğinizin sağlıklı cildini ve parlak tüylerini ...
 • Özel antioksidan karışımımız olgun köpeğinizin bağışıklığını destekler ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif bilime dayalı ve böylelikle herhangi bir kıdemli küçük ırkın, yaşlanan vücudunun ihtiyaç duyduğu tüm yaşam besinlerini alacağından emin olabilirsiniz. Balık yağı ve keten tohumu gibi bol miktarda omega 3 ve 6 yağ asidi listelendiği için, tüyü gençken olduğu kadar canlı görünecektir.

İlk malzeme olarak listelenen Tavuk unu ile, glukozamin ve kondroitin içeren yiyecekler Bu, kemiklerini ve eklemlerini esnek ve güçlü tutmanın anahtarıdır. Hassas bir vitamin ve mineral karışımı, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesini de sağlar. En düşük lif içeriğine sahip olmasına rağmen, birçok yorumcu, yavrularının dışkılarında sağlıklı bir değişiklik fark ettiklerini söyledi.

Severiz Bu tarifin 11 yaşından büyük yaşlılara odaklandığını, bu yüzden bu tarifi çok eski bir Yorkie için harika bir seçenek haline getiriyor.


Blue Buffalo Senior Life Protection

Blue Buffalo Can Koruma Formülü Küçük ...
 • ÖNCE GERÇEK ET: Blue Buffalo yiyeceklerinde her zaman gerçek et bulunur ...
 • KÜÇÜK YETİŞTİRİLMİŞ BÜYÜK KÖPEKLER İÇİN: MAVİ Yaşam Koruma Formülü Küçük ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL BİR KÖPEK MAMASI: Sağlığı ve iyiliği için formüle edilmiştir ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tıpkı birçok Blue Buffalo tarifinde olduğu gibi, bu mama LifeSource Bit'leriyle dolu , yaşlanan üst düzey vücudunu tatmin etmek için optimum besin karışımını içeren. Tatlı patates ve havuç gibi sebzeler ve meyveler, vücuduna sağlıklı bir oksidatif durum için ihtiyaç duyduğu besinleri sağlamaya yardımcı olur ve sahipleri, köpeklerin hassas cildi ve pençelerini yatıştırdığı yorumunu yaptı.

Gerçek Tavuk ve L-karnitin küçük bedeninin yavaşlamasına rağmen kaslarının zayıf ve güçlü kalmasına yardımcı olur ve tavuk unu ve eklemleri ve hareketliliği için harika olan balık yağı sayesinde glukozamin ve kondroitin de mevcuttur. Taurin, listelenen amino asitler gibi kalp sağlığı için iyidir.

Severiz Bu tarifin bu listedeki en yüksek lif içeriğine sahip olduğunu, bu nedenle bunu sindirim sistemiyle mücadele eden Teriyerliler veya her zaman yemek için yalvaranlar için en iyi seçenek haline getiriyor.


Wellness Senior Tam Sağlık

Wellness Tam Sağlık Doğal Kuru Küçük ...
 • BİR SAĞLIK SÜRESİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN: Yüksek kaliteli proteinler ve ...
 • OPTİMAL ENERJİ VE SAĞLIKLI BAĞIŞIKLIK SİSTEMLERİ: Antioksidan açısından zengin ...
 • BÜTÜN VÜCUT SAĞLIĞI: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • DOĞRU YEMEKLERİ BULUN: Wellness,…
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif ile yapılır Kemiksiz hindi ve tavuk yemeği Bu, mükemmel bir protein karışımı ve kas onarımı için ve zayıflayan eklemleri için glukozamin ve kondroitin takviyeleri ekledi.

Bu kuru mama, en düşük yağ içeriğine sahiptir. sindirim sistemi için faydalıdır kıdemli vücudu yağları eskisi kadar sindirmek için mücadele edecek ve ıspanak ve bezelye sindirim sisteminin iyi çalışmasını sağlayacaktır. Hala enerjik ve zıplayabilir olmasını sağlamak için yeterli enerjisi ve kalorisi var, ancak birçok inceleme bu mamanın ağırlığını iyi yönettiğini söylüyor.

Severiz bu tarifin yaşlı sağlığının her alanına odaklandığını, bu yüzden tam sağlık olarak adlandırıldığını.


Purina Pro Kıdemli Parlak Zihinler

Purina Pro Plan Small Breed Senior Dry Dog…
 • Bir (1) 5 lb. Çanta - Purina Pro Planı PARLAK ZİHİN Küçük Irk…
 • Uyanıklığı ve zihinselliği teşvik etmek için geliştirilmiş botanik yağlar içerir ...
 • Tavuk ilk malzemedir
 • Isırık büyüklüğünde mama taneleri küçük köpekler için çiğnemeyi kolaylaştırır
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarifte en yüksek protein içeriği ve kalori sayımı, eğer Yorkie'niz hala aktifse harika. Bununla birlikte, sonraki yıllarında yavaşladıysa, eklenen DHA ve arginin gibi botanik yağlar, genç enerjisini uyandıracaktır. Bu tarif aynı zamanda Tavuk ve balık unu sayesinde güçlü kemikler ve eklemler geliştirmeye odaklanmaktadır.

Biyotin, folik asit ve balık yağları uzun tüylerinin canlı görünmesini sağlar ve kuruyan cildini içeriden besler ve bağışıklık sistemine yardımcı olacak birçok vitamin takviyesi vardır. Ayrıca, telaşlı yiyiciler olarak bilindiği için Teriyer için yararlı olan daha fazla nem içeriğine sahiptir.

Severiz bu tarifin yaşlı köpeklerin bilişsel işlevini artırmak için tasarlandığını ve çoğu yorumcu, kıdemli oyunlarını nasıl yaptığını ve onlarla yeniden etkileşime girmesini yorumladı. Purina Pro, 30 gün içinde zihinsel keskinliği artırdığını belirtiyor.

cane corso bir pitbull mu

Nutro Ultra Kıdemli Küçük Irk

ÜRETİCİ TARAFINDAN DURDURULAN: NUTRO ULTRA…
 • ÜRETİCİ TARAFINDAN DURDURULMUŞTUR, Önerilen Değiştirme Öğesi: NUTRO…
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif Tavuk ile yapıldı , Kas büyümesini ve onarımını sürdürmek için yağsız protein sağlayan ve kemiklerini desteklemek için glukozamin ve kondroitin ile dolu olan tavuk unu, Kuzu unu ve Somon unu. Tavuk yağı, somon yağı ve keten tohumu tüylerinin sağlıklı ve canlı kalmasına yardımcı olur.

Bu tarif dolu hindistan cevizi, chia tohumu ve lahana gibi süper yiyecekler Bağışıklık sistemini güçlü tutmak için vitaminleri ve mineralleri vücuduna pompalayacak ve ayrıca sağlıklı bir sindirim sistemini korumaya yardımcı olan bir lif karışımı.

Severiz Bu tarifin eskisi gibi enerji harcamayan hareketsiz yaşlılar için en düşük kalori sayısına sahip olduğunu.


Kilolu Teriyer Yiyecekleri

Kilolu Teriyer Yiyecekleri

Küçük olmasına rağmen, Yorkshire Terrier hala tıknaz olabilir kendi cihazlarına bırakılırsa ve kilo almaya başlarsa bir kilo kontrol kibble'ına geçmesi önemlidir. Fazla kilo sadece enerjisini tüketmekle kalmaz, aynı zamanda birçok sağlık sorunu yaratır, bu yüzden Veterinerinizle konuşun ve harekete geçin!

Daha düşük kalorili ve daha az besleyici yoğun bir diyet yapmak, yavrularınıza yaşlandıkça yardımcı olabilir, ancak yemeğin faydalarını gerçekten en üst düzeye çıkarmak için hafif egzersizle birleştirilmelidir. İşte Yorkie için en sevdiğimiz kilo yönetimi kibbles.


Wellness Sağlıklı Kilo

Wellness Tam Sağlık Doğal Kuru Küçük ...
 • Ömür boyu esenliğin tadını çıkarın: Yüksek kaliteli proteinler ve ...
 • Optimal enerji ve sağlıklı bağışıklık sistemleri: Antioksidan bakımından zengin ...
 • Tüm vücut sağlığı: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • Doğru yemeği bulun: Wellness, aşağıdakiler için çok çeşitli yiyecekler sunar:
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tam Sağlık aralığından bu sağlıklı kilo mama küçük ırklar için Kupa başına 341 kalori ve% 10 yağ içeriğine sahiptir. Ana protein kaynağı olan yağsız hindi eti ile % 28 ham protein ve yavaş sindirilebilir bir lif olan arpa, onu nadiren yemek artıkları için yalvarırken bulacaksınız. Yorkie ve uzun tüyü için önemli olan somon yağı ve keten tohumu da listelenmiştir.

Severiz Bu mamanın, yavrularınızın ihtiyaç duyduğu diğer önemli besin maddelerini ihmal etmemekle birlikte özellikle kilo vermeyi hedeflediğini.


Halo Sağlıklı Kilo

Halo Tahılsız Doğal Kuru Köpek Maması, Küçük ...
 • KARŞILAŞTIRIN: BÜTÜN yabani somon ve beyaz balık, asla 'yemek' haline getirilmemiş ...
 • Süper sindirilebilirlik, biyolojik olarak daha fazla kullanılabilir besin sağlar ...
 • BÜTÜN yabani somon ile yapılan tahılsız küçük cins köpek maması ve ...
 • Sağlıklı kilo tarifi, kalori ve yağı azalttı, ayrıca…
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif küçük ırklar için tasarlanmıştır, bu nedenle kuru mama yeterince küçüktür ve tahıl tahammülü olmayan veya hassas midesi olanlar için tahılsız bir seçenektir. Var Kupa başına 383 kalori , ancak daha düşük yağ içeriği ve metabolizmasını hızlandırmak için L-karnitin ile düzenli egzersizle kilo vermesi için tasarlanmıştır. Bütün Somon ve Beyaz Balık ona sağlar % 27 protein ve bu tarif, kendisini daha uzun süre tok hissetmesini sağlayan bol miktarda lifli sebze ile süper sindirilebilir.

Severiz Bu yiyeceğin, yavrunuzun ekstra istenmeyen kilolarını kaybetmesine yardımcı olmak için kalori alımını azaltırken metabolizmayı hızlandıracak tasarıma yardımcı olduğu.


Son düşünceler

Özetlemek gerekirse, beslemek önemlidir Yorkie yaşam evresine uygun yiyecek Bu, küçük cinsler için tasarlanmıştır, çünkü mama taneleri ağzı için mükemmel boyutta olacaktır. Ek olarak, uzun lüks ceketine bakmak için bol miktarda omega yağ asidi içeren mama taneleri aramak çok önemlidir.

En sevdiğimiz kuru mama listemize sadık kalırsanız, Yorkshire Terrierinizin beslenme ihtiyaçlarının karşılanacağından ve telaşlı bir yiyici olsa bile her bir ısırığın tadını çıkaracağından ve gerçekten memnun kalacağından emin olabilirsiniz. En sevdiklerimizden herhangi birini seçmenin Yorkie'niz için en iyi köpek mamasını bulmaya bir adım daha yaklaşmanıza yardımcı olacağından eminiz.

Yorumlar