Fromm Köpek Maması İncelemeleri: Geçmişi, İçindekileri ve Daha Fazlasını Hatırlayın

Fromm Köpek Maması İncelemeleri: Geçmişi, İçindekileri ve Daha Fazlasını Hatırlayın

Yavru köpeğinizin köpek mamasını değiştirme zamanı geldi mi? Piyasada birçok ürün var ve karar vermek zor tüylü arkadaşınız için hangisini seçmelisiniz. Kısa süre önce Fromm’un köpek maması tariflerine bir göz atarak ne sunduklarını ve denemeye değer olup olmadıklarını gördük. İpucu: Öyle olduklarını düşünüyoruz ve bu Fromm Köpek Maması İncelemesinde daha fazlasını öğreneceksiniz!

Fromm'da üç ürün grubu köpekler için. Fromm Family Classics, Gold Nutritionals ve Four-Star Nutritionals. Her hattın benzersiz özellikleri vardır ve hatta kilo yönetimi desteğine ihtiyaç duyan yavru köpekler, yaşlılar ve köpekler için özel tarifler bile sağlar.Yavrular ve yaşlılar için özel tarifler, aksine küçük ve büyük cins köpekler için seçenekler içerir. rakiplerinden bazıları . Ayrıca teklif ediyorlar tahıl içeren ve tahıl içermeyen seçenekler , böylece hayatın her aşamasında köpek arkadaşınız için doğru olanı seçebilirsiniz.

Çoğu köpek Fromm mamalarını seviyor gibi görünüyor ve eşit bir fiyat noktasında birinci sınıf bir ürün sunuyorlar diğer markalarla rekabetçi setlerinde. Ancak, yiyecekleri küçük partiler ve Çin'den gelen yapay koruyucular veya malzemeler kullanmamayı taahhüt ediyoruz.

Bir Bakışta Yemek İncelemesi: Fromm Formülleri

Fromm Köpek Maması
Bizim Puanımız

Yavru Köpekler İçin En İyisiFromm Köpek Maması

Amazon.com'da görüntüleyin
Fromm Yetişkin Maması
Bizim Puanımız

Yetişkinler İçin En İyisi

Fromm Yetişkin FormülüAmazon.com'da görüntüleyin
Fromm Senior Food
Bizim Puanımız

Yaşlılar İçin En İyisi

Fromm Senior Formula

Amazon.com'da görüntüleyin

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Marka Geçmişi ve Geri Çağırmalar

Fromm Köpek Maması Kasede

Fromm ailesi Wisconsin'de gelişti iş dünyası köpek maması üretmeye başlamadan çok önce. Başlangıçta Fromm kardeşler, çiftliklerinde gümüş tilki yetiştirmeyi hayal ettiler. Rekor kıran girişimleri, onları Dr. Robert Green ile bir ortaklığa götürdü ve bu da 1939'da ilk köpek hastalığı aşısı ile sonuçlandı.

1940 yılında Fromm kardeşler, eksiksiz ve dengeli bir kuru köpek maması geliştirmek amacıyla Federal Foods, Inc.'i kurmak için Dr. Willard Roberts ile ortaklık kurdu. Fromm Complete Dog Meal'in ilk çantası 1949'da satıldı ve asla arkalarına bakmadılar.

labrador retriever yavru fiyat

1990 yılına gelindiğinde şirket, odağı proteine ​​kaydıran yeni bir formül yarattı. 'Yeni Formül' tarifleriyle 'nicelikten çok nitelik' yaklaşımına yöneldiler. daha sindirilebilir yemekler.1995 yılında Federal Foods, Inc. adını Fromm Family Foods olarak değiştirdi. Değişim, şirketin güçlü aile değerlerini yansıtıyor ve dört nesildir aile sahipliğini anıyor. Fromm Family Foods, bir aile şirketi olmaya devam ediyor.

Fromm’un ürünlerinin her biri, üç Wisconsin fabrikasından birinden geliyor. Mequon ve Columbus fabrikaları kuru yiyecekleri işlerken, Eden tesisi tüm yaş gıda ürünlerini üretmektedir. Sürecin her aşamasında tam kontrole sahipler, kalite kontrol dahil .

Onların kredisine göre, Fromm yemeğinin sadece bir hatırlamasını bulduk. Mart 2016'da, ıslak gıda ürünlerinden üçü nedeniyle gönüllü olarak geri çağırdılar. yüksek D vitamini seviyeleri . Fromm sorunu kendisi keşfetti ve ürünlerle ilgili herhangi bir sağlık sorunu raporu almadıklarını bildirdi.

Gıda Maddeleri

Fromm için Köpek Maması Malzemeleri

Fromm Family Foods bir aile şirketi olduğundan ve bağımsız olarak işletildiğinden, kullandıkları tedarikçiler de dahil olmak üzere tüm süreç üzerinde tam kontrole sahiptirler. Bu büyük bir artı Çin'den gelen malzemeleri kullanmayın Çin gıda ürünleri ile son birkaç yıldır yaşanan önemli kalite sorunları nedeniyle.Fromm Family Foods, malzemelerinin kalitesiyle gurur duymaktadır ve bu, tesislere vardıklarında öğeleri test etmeyi de içerir. Şirket, testlerin güvenli ve standartlara uygun olduğunu doğrulamak için herhangi bir bileşen kullanmadan önce yapıldığını bildirir. Ayrıca, ürünleri satışa çıkarmadan önce test edilmek üzere tamamlanmış evcil hayvan mamalarını dış laboratuarlara gönderirler.

Bu şirket, birinci sınıf bir ürün oluşturmak için yüksek kaliteli malzemeler ve olağanüstü kalite kontrol önlemleri kullanır. Tarifler dengeli ve evcil hayvan ebeveynleri için ortak sorunları çözmeye özen gösterin. Tariflerinde çeşitli et ve et yemekleri (kuzu eti ve tavuk unu gibi) içerirler ancak genel malzemeler kullanmazlar.

Çoğu köpeği heyecanlandıran peynir de dahil olmak üzere birçok ürün listesinde benzersiz malzemeler bulmayı bekleyin. Bu bileşenlerin çoğu, tüylü arkadaşınız için ek faydalar sağlar. sindirim desteği veya ilave protein . Doğal koruyucular kullanıyorlar ve hatta köpek mamasının çehresini sonsuza dek değiştiren en yeni yaklaşım olan tokoferollerin kullanımını geliştirdiler.Fromm Köpek Maması Yorumları

Fromm Kaselerde Köpek Maması

Fromm, köpek maması endüstrisindeki eski isimlerden biridir ve olumlu bir itibar inşa etmek kaliteli ürünler sunmak için. Yavru köpekler ve yaşlılar için benzersiz karışımlar da dahil olmak üzere çok çeşitli tarifler sunarlar. Fromm açıkça her köpek arkadaşı için bir şeyler yaratmak için çaba harcadı.

Şirket, köpekler için besleyici yemekler yapma konusunda bir isim yaptı ve Fromm’un ürünleri birinci sınıf köpek mamalarının en büyük isimlerinden bazılarıyla rekabet ediyor. Geniş bir seçenekler kataloğuna sahip olsalar da, yiyeceklerini küçük gruplar halinde hazırlıyorlar.

Aralarından seçim yapabileceğiniz 70'den fazla Fromm formülü vardır. Kuru yiyeceklerin, ıslak yiyeceklerin ve ikramların seçimi doğru olanı seçmeyi zorlaştırabilir, bu nedenle biz içerik listelerine girdi ve bazı önemli noktaları ayrıştırdı. Yavru köpek formülleriyle başlayalım ve oradan yaşla çalışalım.

Köpek Formülleri

Fromm Puppy Gold Kuru Köpek Maması FormülüFromm Puppy Formülü
 • Birinci içerik yüksek kaliteli hayvansal proteindir.
 • Patates ve kereviz gibi sebzeler içerir.
 • Tahılları içerir ancak mısır, soya veya buğday içermez.
 • Dolgu maddesi, suni tat veya koruyucu madde yok.
 • Cilt sağlığı için keten tohumu ve somon yağı içerir.
 • Kupa başına 417 kalori.
 • % 27 Protein,% 18 Yağ,% 3,5 Lif.
Amazon.com'da görüntüleyin

Yavruların benzersiz ihtiyaçları vardır çünkü yaşamlarının ilk yılında hızla büyürler ve gelişirler. Onları 'tüm aşamalarda' bir karışımla besleyebilseniz bile, yavru köpek formülleri üstündür çünkü yavru köpeğin büyüyen vücudunu, özellikle de kemik, eklem, beyin ve göz gelişimini hesaba katarlar. Fromm’un köpek yavrusu karışımları, yavrularınızın yaşamlarının ilk yılında ihtiyaç duyduğu tüm besinleri sağlar.

Fromm ile, yavru köpeğiniz için diğer birçok markanın sunduğundan daha fazla seçeneğiniz vardır. Classic serisinin yalnızca bir tarifi olmasına ve Four-Star serisinin yalnızca ikramlar sunmasına rağmen. Gold serisinde, biri küçük ırklar ve diğeri büyük ırklar için olmak üzere iki tane tahıl içeren köpek tarifleri vardır. Tahılsız beslenmeyi tercih ediyorsanız, küçük ve büyük ırklar için seçenekler içeren Heartland Gold serisine sahipler.

kedi maması köpek yer mi

Hangi Fromm köpek mamasını seçerseniz seçin, tüylü arkadaşınızın enerjisini korumak için bol miktarda besleyici protein (yetişkin tariflerinden daha fazla), yağ ve lif içerir. Hepsinde sindirimi kolaylaştırmak ve genç arkadaşınızın yiyeceklerinden mümkün olduğunca fazla besin almasına yardımcı olmak için probiyotikler vardır.

Klasik tarifler, Gold serisinden biraz daha fazla proteine ​​sahiptir, ancak fark önemsizdir. Ek olarak, yavru köpek mamaları hamile veya emziren köpekler için faydalı olabilir çünkü beslenme profilleri yetişkin mamalarından biraz farklıdır.


Yetişkin Formülleri

Fromm Yetişkin Altın Formülü

Fromm Yetişkin Formülü
 • Protein için tavuk, ördek ve kuzu içerir.
 • Tatlı patatesleri içerir.
 • Sindirime yardımcı olmak için probiyotikler içerir.
 • Keten tohumu ve somon yağı tüylerin sağlığını destekler.
 • Mısır, buğday veya soya hariçtir.
 • Kupa başına 418 kalori.
 • % 25 Protein,% 16 Yağ,% 5 Lif.
Amazon.com'da görüntüleyin

Yavru köpeğiniz bir yaşına geldiğinde yetişkin mamasına hazır hale gelir. Geçiş, tüylü arkadaşınız için yepyeni bir tatlar ve karışımlar dünyası açar, ancak bu sizin için daha fazla seçenek anlamına gelir.

Fromm’un Yetişkin Altın tarifi beslenme ile doludur ve köpeğinizi altın yıllarında görebilir. Bu tahıl içeren karışım, yağsız kas oluşturmak için bol miktarda hayvansal bazlı protein kullanır. Birçok Fromm tarifinde olduğu gibi, bu karışım, köpek arkadaşınızın seveceği bir lezzet için peynir içerir.

Mama boyutu daha küçük taraftadır, bu da onu tüm boyut ve cinsler için uygun kılar. Bununla birlikte, mama boyutu konusunda tamamen rahat değilseniz, daha büyük ve daha küçük köpekler için alternatif seçeneklere sahiptirler.

Tahılsız Yetişkin Formülleri

Fromm Tahılsız Sığır Eti Frittata

Fromm Dana Frittata
 • Tahılsız.
 • İlk malzeme sığır etidir.
 • Birkaç bütün meyve ve sebze içerir.
 • Tüy sağlığı için somon yağı ve keten tohumu içerir.
 • Sığır eti suyu lezzet ve nem katar.
 • Kupa başına 399 kalori.
 • % 30 Protein,% 18 Yağ,% 6,5 Lif.
Amazon.com'da görüntüleyin

Veterinerinizle birlikte tahıldan arındırmaya karar verdiyseniz, ancak Heartland Gold karışımını sevmiyorsanız, Fromm'un sizin için bir düzine başka seçeneği vardır. Four-Star Nutritionals'daki tahılsız tariflerin tümü bir hayvan, balık veya kuş proteini ile başlar ve birkaç tam meyve ve sebze içerir.

Tahıl içeren tarifler gibi, tahıl içermeyen Dört Yıldızlı Beslenme ürünleri de diğer seçeneklerden daha pahalıya mal olacak. Fromm'un yaptığı en kaliteli besindir ve bunu karşılayabilenler arasında popüler bir seçenek olmaya devam etmektedir. Four-Star Nutritionals serisi hassas mideler için idealdir ve seçici yiyiciler . Ayrıca, Fromm'un sınırlı bir malzeme karışımına ulaştığı dolaptır.


Kıdemli Formüller

Fromm Gold Nutritionals Kıdemli Köpek Maması

Fromm Kıdemli Gıda Formülü
 • Tavuk ilk malzemedir.
 • Balık, ördek ve kuzu eti içerir.
 • Bütün sebzeleri içerir.
 • Yaşlı köpekler için formüle edilmiştir.
 • Mısır ya da buğday yok.
 • Kupa başına 368 kalori.
 • % 23 Protein,% 11 Yağ,% 5.5 Lif.
Amazon.com'da görüntüleyin

İnsanlar gibi köpekler de yaşlandıkça yavaşlar ve diyetlerinin onlarla birlikte değişmesi gerekir. Köpek arkadaşınız altın yıllarına girerken, bazı şeylerden (kalori gibi) daha az ve diğerlerinden daha fazlasına (sindirime yardımcı olan probiyotikler gibi) ihtiyaç duyarlar. Genellikle köpeğinizi bir yaşlılara özgü köpek maması 7 yaş civarında tavsiye edilir.

Fromm'un Azaltılmış Aktivitesi ve Kıdemli Altın karışımı tavukla başlar ve tarifi bol miktarda protein, vitamin ve mineralle tamamlar. Yaşlanan kemik ve eklemleri desteklemek, sağlıklı bir kürkü korumak ve tüylü arkadaşınızın kendini iyi hissetmesini sağlamak için malzemeler eklemeye ekstra özen gösterdiler.

Classic serisi ayrıca hayvansal proteinler, sağlıklı tahıllar ve lezzet için peynir içeren bir 'Olgun Yetişkin' tarifi taşır. Altın karışımından biraz daha az proteine ​​sahiptir, ancak köpeğinizin kemikleri, eklemleri ve sindirim sistemi için bol miktarda besin desteği içerir.


Kilo Verme Formülleri

Fromm Altın Kilo Kontrol Formülü

Fromm Kilo Yönetimi
 • İlk malzemeler gerçek et.
 • Bütün sebzeleri içerir.
 • Kilo vermeye yardımcı olmak için formüle edilmiştir.
 • Kilo bakımı için de iyidir.
 • Hem büyük hem de küçük ırklar için formüle edilmiştir.
 • Kupa başına 334 kalori.
 • % 25 Protein,% 10 Yağ,% 10 Lif.
Amazon.com'da görüntüleyin

Köpeğinizin sağlıklı kilosunu korumak için yardıma ihtiyacı varsa, yemeyeceği bir ürünü seçmek istemezsiniz. Fromm, bir lezzetli kilo yönetimi yemeği bu, kaloriyi korumak için besinlerden ödün vermez.

Bu karışımın temeli, sağlıklı proteinler, besleyici sebzeler, vitaminler, mineraller ve probiyotiklerin bir kombinasyonudur. Fromm, köpeklere ihtiyaç duydukları şeyi fazlalık olmadan vermek için özel bir protein karışımı kullanır ve hatta peynir içerir.

Fromm ayrıca, Gold Coast Ağırlık Yönetimi tarifi olan tahılsız kilo yönetimi seçeneğine de sahiptir. Protein için beyaz balık ve somonun bir kombinasyonunu ve tahıl içeren versiyonla aynı besin öğelerinin çoğunu tahıl hariç tutarak kullanır.

Fromm, Four-Star Nutritionals serisine alışkın yavrular için kilo yönetimi için Whitefish & Potato formülünü önerir. Bu karışım tahıl içermez, ancak köpeklerin kilolarını korumalarına yardımcı olmak için meyve ve sebzeler dahil yüksek kaliteli malzemeler kullanır.


Islak Yiyecekler

Fromm Kıyılmış Sığır Eti Islak Köpek Maması

Fromm Dana Islak Yemek
 • İlk malzemeler et suyu ve sığır etidir.
 • Fasulye ve bütün sebzeleri içerir.
 • Sindirimi kolaylaştırmak için sınırlı bileşenler.
 • Cilt ve tüy sağlığı için somon yağı içerir.
 • Tahılsız.
 • Kutu başına 249 kalori.
 • % 7 Protein,% 2,5 Yağ,% 1,2 Lif.
Amazon.com'da görüntüleyin

Islak köpek mamalarını unuttuğumuzu mu düşündün? Fromm’un geniş ıslak yiyecek yelpazesini ihmal edemezdik. Bununla birlikte, ıslak yiyeceklerin lezzetli ve besleyici olmasına rağmen, günlük yemekler için iyi bir seçim olmadığını belirtmek isteriz. Dişlerini temiz tutmak için köpeklerin kuru mamaya ihtiyacı vardır ve ıslak yiyecekler daha az protein içerir.

Fromm’un tahıl içermeyen ıslak yemek tarifleri, et suyunda pişirilmiş proteinlerle sınırlı içeriğe sahiptir. Her karışım, bütün meyve ve sebzelerle doldurulmuş hayvan, balık veya kuş proteinlerini kullanır. Surf & Turf Pate ve Turkey & Pumpkin Pate gibi bazı ilgi çekici kombinasyonları bile var.

Four-Star Nutritionals karışımları en yüksek fiyat etiketlerini taşır, ancak aynı zamanda en kaliteli içerik listelerine de sahiptir. Ayrıca, Dört Yıldızlı Beslenme tariflerinin mezeler olarak tanımlandığını, Altın ve Klasik hatların ise pate olduğunu ve biraz farklı kıvamlara sahip olduklarını unutmayın.


Son düşünceler

Fromm markası elli yıldan fazla bir süredir tariflerini geliştirmek için harcadı ve bu alandaki en büyük yenilikçilerden bazıları bu yolda yardımcı oldu. Her seferinde kaliteli bir ürün sunan güvenilir bir aile şirketinde hata bulmak zordur. Birden fazla tahıl içermeyen tarifleri var, aynı zamanda birkaç tane de tahıl içeren seçenekleri var, bu nedenle siz bile yavrularınızın seveceği bir şey olacağından emin olabilirsiniz. tahılsız kalma konusunda endişeleriniz var .

Yeni bir köpek maması almak için pazardaysanız, Fromm ürün serilerini geçmek zordur çünkü neredeyse herkes için bir şeyler vardır. Bütçede olsanız bile, klasik çizgi Altın veya Dört Yıldızlı karışımlarda ara sıra savurganlık ile bir seçenek olabilir. Bu Fromm Köpek Maması incelemesini okuduktan sonra, yavrularınız için en iyi mama formülünü test etme yolunda ilerlediğinizi umuyoruz.

Yorumlar