Puglar için En İyi Kuşaklar: Derecelendirmeler, İncelemeler ve En Çok Talepler

Puglar için En İyi Kuşaklar: Derecelendirmeler, İncelemeler ve En Çok Talepler

Pugların sadık ve eğlenceli olmalarıyla ünlü bir şöhretleri vardır, ancak aynı zamanda günlük işlerini kanepede patates olarak bırakma konusunda biraz isteksiz olabilirler. Ancak, maceraya atılırken onları güvende ve kontrol altında tutabiliyorsanız, yavrularınız için biraz egzersiz yapmak harikadır.

Burada, alışveriş yaparken neleri arayacağınız ve köpeğinizin benzersiz kişiliği ve fiziksel özellikleri söz konusu olduğunda nelere dikkat etmeniz gerektiği dahil olmak üzere, boksörler için en iyi koşum takımlarını ele alacağız. Özellikle Pug'unuz bir çekiciyse, birkaç değişkeni dikkate almak isteyeceksiniz.Aşağıda ele aldığımız koşum takımlarının Puglar için önerdiğimiz şeyler olduğunu, ancak aynı zamanda harika olduklarını unutmayın. Porgi gibi pug karışımları için veya Chug , boyutları geleneksel Pug'a benzer. Daha büyük bir pug karışımınız varsa, bir bulldog gibi orta boy bir köpeğe yönelik bir koşum takımı .

Bir Bakışta: Favori Pug Tasmalarımız

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Alıcı Rehberi

Puglar, hayranlık uyandıran yumuşak yüzleri ve kare şekilleri için benzersiz bir cinstir - ancak yavrularınız için bir koşum takımı satın almak söz konusu olduğunda uyum sorunları bir sorun oluşturabilir. Köpeğinize uyan ve onu güvende ve rahat tutan bir koşum takımında aramanız gerekenler.

Montaj Ayarları

Bazı emniyet kemerleri boyun bölgesinde tek beden olup, özellikle de yavru kedinizin başına oturan ve genellikle kolayca devam eden modeller. Ancak bir Pug için, vücutları genellikle göğsünden daha dar olduğu için boyun bölgesindeki ayarlanabilirlik önemlidir.

Bir parçası Pug cinsi standardı simetri ve kare, 'cobby' yapıdır. Bu nedenle, daha uygun seçenekler, köpeğinizin koşum takımının hareketlerini (veya nefes almalarını) kısıtlamadan sığma olasılığı o kadar yüksek olur. Ayrıca, yavru köpeğiniz hala büyüyorsa, ayarlanabilirlik koşum takımının ömrünü uzatmaya yardımcı olur.Düşük Yatan Boyun Pozisyonu

Diğer birçok küçük köpek türü gibi ve özellikle düz yüzlü olanlar gibi, Puglar brakisefaliktir ve genellikle solunum problemleri vardır. . Ancak nefes alma yeteneklerinin önündeki tek tehdit yüz yapıları değil. Boyun bölgesinde çok sıkı olan veya trakea boyunca çok yüksek olan bir kayış, köpeğinizin rahatsızlığına ve hatta yaralanmasına neden olabilir.

Köpeğinizin tasmasına veya koşum takımına gerildiğini ve ardından öksürdüğünü veya boğulduğunu fark ettiyseniz, bu trakea sorunlarının bir göstergesidir. Yani, rahat nefes alıp vermeyi ve daha az zorlanmayı sağlayan daha düşük kesimli bir emniyet kemeri tercih etmeniz gerektiğinin bir göstergesidir.

Çekmesiz Özellikler

Çekmesiz koşum takımlarının çoğu, tasma ile yürümeyi öğrenmek için eğitime ihtiyaç duyan daha büyük köpekler için olsa da, Pug'unuz için çekmeyen bir koşum takımı aramak faydalı olabilir. çekmesiz koşum yapısı yürüyüşte heyecanla öne çıksalar bile malzemenin köpeğinizi boğmasını önleyecektir.Birden fazla bağlantı noktası - başka bir çekmesiz koşum takımı - tercih ederseniz yavrularınızı önden yönlendirebileceğiniz anlamına gelir. Ekstra bağlantı noktaları, sürüş sırasında köpeğinizin arabada güvenliğini sağlamaya da yardımcı olabilir.

pomsky yetişkin köpek

Çok yönlülük

Arabaya binmekten bahsetmişken, çok sayıda emniyet kemeri takmak için kulplarla veya araç güvenliği için ayrı bir konektörle birlikte gelir. Yavru köpeğinizin yardıma ihtiyacı olsun ya da olmasın - ya da başıboş oluyorlarsa ve bazen kısıtlama gerektiriyorlarsa - bu özellik seyahat ederken ikili işlevlere sahip olabilir.

Köpeğiniz tasma yerine koşum takımını takacaksa veya ona bağlı bilgilerinizin bulunduğu bir mikroçipi yoksa, aramanız gereken başka bir özellik kimlik bilgileri için bir yer olacaktır. Ekstra D halkasından kimlik bilgileri için özel bir cebe kadar, yavru kuşunuzun koşum takımı onları diğerlerinden ayırabilir.

Lazımlık Zamanına Rahat Uyum

Pugların sık sık lazımlığa gitmesi gerektiğinden, köpeğinizin koşum takımının banyo zamanını etkilemediğinden emin olmak isteyeceksiniz. Özellikle köpeğiniz çöp kutusu kullanmak için evde eğitim almışsa (birçok Pug sahibi bunu yapar!), Köpeğiniz banyodayken takarsa koşum takımının temiz kalmasını sağlamaya değer.Erkek köpekler için dişilerden daha çok endişe verici olan koşum takımı, kayışların yavrularınızın karnına dayandığı yere kadar gelir. Vücutları nispeten kısa olduğu için, bazı koşum takımları orta bölümlerine tam oturmayabilir.

Hafif Yapı

Puglar hem sıcağa hem de soğuğa duyarlı olduklarından, köpeğinizin sıcaklığını olabildiğince tutarlı tutmak istersiniz. Bu, aşırı sıcak veya çok soğuk havalarda yürüyüş yapmaktan kaçınmak, iç ortamı sürekli olarak rahat tutmak ve hava durumu gerektirmedikçe köpek süveterleri veya diğer aksesuarları kullanmamak anlamına gelir.

Benzer şekilde, ağır veya aşırı derecede sıcak bir koşum köpeğinize ekstra strese neden olabilir ve önceden var olan sağlık sorunlarını tahriş edebilir. Bir Pug koşum takımı satın alırken hafif malzemeler, nefes alabilen yapı ve modern tasarımlara bakın.

Dayanıklı Malzemeler

Pek çok köpek çiğniyor ama Puglar bununla ünlü. Özellikle pek çok Pug zamanını içeride geçirdiği için, meşgul kalmak için neden çiğnemeyi ve diğer kötü alışkanlıkları kullandığını anlamak kolaydır. Köpeğinizin koşum takımında dayanıklı malzemeler ve çift dikiş veya güçlendirilmiş paneller gibi özellikleri hedefleyin.Ayrıca Pug'unuz sosyal bir yaratık olduğu için, özellikle rahatsız bir koşum takımı takıyorsa, yalnız kalmaktan büyük olasılıkla hoşlanmayacağını unutmayın. Köpeğinizin yalnız bırakıldığında daha fazla tedirgin olmasını bekleyebilirsiniz, bu nedenle yavrularınız için ekipman seçerken ve gününüzü planlarken bunu aklınızda bulundurun.

Puglar için Favori Kuşamlarımız

Pug'unuza bir koşum takımı alırken göz önünde bulundurmanız gereken farklı özellikler hakkında bilgi aldığınıza göre, bugün piyasada bulunan favorilerimize bir göz atalım. Bunun hiçbir şekilde her şeyi içeren bir liste olmadığını unutmayın, ancak küçük yavrularınız için doğru koşum takımını bulmak için sizi harika bir noktaya koymalıdır!


Bolux Köpek Koşum Takımı

Bolux Köpek Koşum Takımı, Çekme Önleyici Yansıtıcı…
 • EKSTRA KÜÇÜK KÖPEK DONANIMI: ★ Yaklaşık Ağırlık: 5-10 lbs. Boyun Çevresi:…
 • SÜPER KONFORLU: Çekme basıncı eşit olarak ...
 • SAĞLAM TUTAMAK: Sağlam naylon sap, ...
 • DIŞ MEKAN GÜVENLİĞİ: Köpeğinizin son derece iyi olmasını sağlamak için yansıtıcı kayışlar ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Çekme gerektirmeyen basit tasarım ve fırfırsız özellikler Bolux koşum takımını yürüyüşler konusunda heyecanlanma eğiliminde olan Puglar için mükemmel bir seçim haline getirir. Geniş ön kayış, köpeğinizin göğsünün aşağısında durarak boğulma ve öksürmeyi önler ve her beden çeşitli vücut tiplerine uyacak şekilde ayarlanır.

Yavru köpeğinizin özel bir adı varsa veya kemerine adını veya yamalarını eklemek istiyorsanız, yan kayışta bolca yer vardır. Velcro paneller, dahil edilen yamaları ('Servis' ve 'Eğitimde' yazan) eklemeyi veya çıkarmayı kolaylaştırır.

Emniyet kemerini takmak basittir: Köpeğinizin başının üzerinden geçer ve bir tokası vardır. Taktıktan sonra, ön kayışı kanca ve halka şeridi aracılığıyla sıkabilir veya gevşetebilir ve karın kayışını toka ile ayarlayabilirsiniz.

Severiz Yerleşik sapın yaşlı köpeklere yardım etmeye ve arabada bükülmeye yardımcı olduğunu. El feneri tutacağı, köpeğinizin karanlık yürüyüşlerde yolu aydınlatmasına izin verebilir ve yelek üzerindeki yansıtıcı malzeme gece görüşünü ve güvenliğini artırır. Velcro paneli, her tür yamayı takmayı kolaylaştırır.
Puppia Authentic RiteFit Harness

Otantik Puppia RiteFit Harness ...
 • Aradaki köpekler için boyun ayarlanabilirliğine sahiptir ...
 • Soft Harness ile aynı konfor ve görünüm
 • Ayarlanabilir göğüs kemeri
 • Kauçuk Puppia etiketi
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Daha uygun fiyatlı olanlardan biri küçük köpekler için seçenekler Puppia’nın RiteFit koşum takımı, daha sakin yavrular için hafif ve ayarlanabilir bir çözümdür. Güçlendirilmiş tokalar (ayrıca Velcro kapaklar da vardır) köpeklerin kıpırdamasını önler, ancak bu çekmesiz bir model değildir.

Hafif dolgu ve ince kelebek tasarımı, koşum takımının nefes alabilir ve rahat olmasını sağlar. Fazladan hacim yoktur, bu da ek özellik olmadığı anlamına gelir, ancak şıklık bazı evcil hayvan sahipleri için çok büyük bir avantajdır. RiteFit ayrıca köpeğinizin göğsünde, bir tasmanın sığabileceği yerin altında yer alır, bu da onu solunum güçlüğü çeken köpekler için ideal kılar.

Severiz iki inçe kadar ayarlama sağlayan değişken boyun ve göğüs kayışları. Hafif tasarım köpeğin sırtının tamamını kaplamaz ve teninin nefes almasına izin verir. Köpeğin başının üzerinden aşağı kaymaması için tokayı tamamen açabilirler, bu da onu açıp kapatmayı kolaylaştırır. Boyut ayarlaması aynı zamanda daha büyük veya garip şekilli Pugların hala iyi bir uyum (ve aynı zamanda gurur verici) bulabileceği anlamına gelir.


Juxzh Truelove Köpek Koşum Takımı

GERÇEK AŞK Ayarlanabilir Çekmez Köpek Koşum Takımı…
 • 1. Ekstra kontrol için iki bağlantı noktası. Bu kayış ...
 • 2. Arkadan tutun: köpeğin hareketini daha iyi kontrol edin ve ...
 • 3. Güçlü çekme mukavemeti, çift dikiş ve yük kapasitesi ...
 • 4. rahat için göğüs ve göbek içinde yumuşak yastıklı.
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Pug'unuz bir koşucuysa (veya çekiciyse), Juxzh’un çekmesiz koşum takımıyla hata yapamazsınız. Hafiftir, ancak Pug'unuz aşırı istendiğinde ve uzaklaştığında için karın ve sırt yastığına sahiptir, ancak tokalar dayanıklıdır ve köpeğin cildine sürtünmez.

Yansıtıcı diş açma, köpeğinizin görünür kalmasına yardımcı olur ve çoklu bağlantı noktaları, çekmesiz eğitim üzerinde çalışmak için tasmayı geleneksel olarak veya önden kullanmanıza izin verir. Emniyet kemeri sağlam olmasına rağmen, aynı zamanda düşük profilli olduğundan, siz dışarıdayken yavru köpeğinizi aşırı ısınmaz.

rottweiler pitbull mix

Bir uyarı, onu takmak için boyun kısmını köpeğinizin başının üzerine kaydırmanız gerektiğidir (boyun kayışında toka yoktur). Daha büyük başlı Puglar için (ki bu yaygındır!), Özellikle köpeğinizin kulaklarına veya yüzüne dokunulmasından hoşlanmıyorsa, koşum takımını doğru şekilde takmak zor olabilir.

Severiz Bu kuşamın, uyumu dört inç'e kadar özelleştirmenize izin veren dört ayar noktasına sahip olduğunu. Yerleşik tutamak, köpeğinizi kontrol etmeye ve arabada bükülmeye yardımcı olur. İki tasma takma noktası, ucu değiştirmenize veya köpeğinizin kimlik etiketlerini bağlamanıza olanak tanır. Minimal tasarım, köpeklerin göğüslerini ve sırtlarını örterek aşırı ısınmaz.


Yabanmersini Pet Köpek Koşum Elbisesi

Yaban Mersini Pet 9 Desen Adım Adım Bahar Kokusu…
 • Göğüs Çevresi 20-26 ', Göğüs Kemeri 6', Genişlik 3/4 ', Orta; Göğüs…
 • Emniyet kemeri kendi kendine esnemiyor. ASLA köpeğinizi bırakmayın…
 • Yüksek yoğunluklu polyester dokumadan yapılmıştır. Tokalar şunlardan yapılmıştır ...
 • Bu koşum takımı tek bir üründür. Uyumlu yakası ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Dürüst olacağım: evcil hayvan malzemeleri söz konusu olduğunda köpek elbiseleri ve kıyafetleri her zaman listemin başında değildir. Ama görünüşlerini önemseyen Puglar için - ve yalan söylemeyelim, bu onların çoğu - koşum takımlarının çoğu hayal kırıklığı yaratıyor.

demirleme köpek parkları

Elinden gelenin en iyisini yapmakta ısrar eden büyük bir kişiliğe sahip bir Pug'unuz varsa, Blueberry Pet koşum takımına bayılacaksınız - bu bir elbise olarak da kullanılabilir. Elbiseyi / koşum takımını köpeğinizin sırtına koyun, göğsünü ve karın tokasını takın ve (modaya uygun) bir yürüyüşe hazırsınız.

Boyut ayarlamaları, cırt cırtlı kapamalar ve üzerini örten tokalarla basittir ve dokuma, kayış yolunda herhangi bir sürtünme olmamasını sağlar. Boyun askısı da köpeğinizin göğsünde aşağıda yer alır ve bu da solunum sorunları ile ilgili endişeleri azaltır.

Severiz Bu koşum takımı giyinmeyi seven yavrular için mükemmel. Çiçek ve tül etek tasarımı, çiçek süslemesiyle birlikte kemerin işlevini engellemez ve metal bir D halkası tasmayı güvenli bir şekilde takmanıza olanak tanır. Bu koşum takımı, dikkat çeken evcil hayvanlar için hem işlevsel hem de modaya uygun. Ayrıca kışın hava yürüyüşleri sırasında yavrularınızı sıcak tutacaktır.


EzyDog Quick Fit Kablo Demeti

EzyDog Premium Quick Fit Ayarlanabilir Çekmesiz ...
 • BASİT TEK TIKLA UYGULAMA SİSTEMİ: Patent Bekleyen EzyDog Tek Tıkla…
 • NEOPREN PADDED GÖĞÜS KOLU: Birinci sınıf su geçirmez neoprenimiz…
 • GENELLİKLE YANSITICI GÜVENLİK DİKİŞİ: Dahil ettik…
 • HIZLI KLİPSLİ TOKA SİSTEMİ: Ağır hizmet tipi EzyDog Quick-Clip ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

İster hızlı gezintiler için işlevsel bir kayışa ihtiyacınız olsun, ister Pug'unuzu serin tutmak için mümkün olan en az korumayı arıyor olun, EzyDog’un koşum takımı her şeyi yapar. Tek bir 'Tek Tıkla Sığdır' sistemiyle işe başlamak kolaydır - böylece kapıdan daha hızlı çıkabilirsiniz.

İlk uygulamada biraz ayarlama yapılması gerekir, ancak boyutu doğru aldıktan sonra bu ayarda kalır. Bir tasma eki (köpeğinizin sırtında) çekmesiz eğitim kadar olasılıkları sınırlar, ancak kimlik etiketi eki için plastik halka işlevsel bir ektir.

Genel olarak, EzyDog, temel konfor ve günlük kullanım için doğru özelliklere sahip kullanışlı bir koşum takımıdır. Çiğneyen yavrular bile kalın kayışları yenemez ve her yürüyüşte fiti doğru bir şekilde elde etmek için çok fazla zaman harcamayacaksınız.

Severiz EZ Dog koşum takımının, köpeğinizin gece görünürlüğünü artıran yansıtıcı güvenlik dikişine sahip olduğu. Tek toka takmayı ve çıkarmayı kolaylaştırır. Kayış dolgusu, modern bir tasarımı korurken sürtünmeyi önler. Ön kayış, trakeadan kaçınarak göğsün alt kısmına yaslanır ve plastik klips, kimlik etiketlerini takmanız için bir yol sağlar. Yerleşik tutamak, hiperaktif köpekler için de hoş bir dokunuş.


Sıkça Sorulan Sorular

Puglar ve tasma alışkanlıkları (ve ihtiyaçları) hakkında sıkça sorulan sorular burada.

S: Puglar Yaka Giyebilir mi?
C: Düz yüzleri ve olası nefes alma zorlukları nedeniyle Pug'unuza bir tasma takmak her zaman ideal değildir. Pek çok evcil hayvan sahibi, evcil hayvanlarının rahatı için koşum takımlarını tercih ediyor ve genellikle nefes almakta zorlanan diğer küçük köpekler gibi, bazı Puglar muhtemelen daralan bir tasma yerine bir koşum takımı tercih ediyor.

S: Pug'umun Hangi Boyutta Kablo Demetine İhtiyacı Var?
C: Taşıma askısı boyutları üreticiye göre değişir, bu nedenle satın almadan önce markanın beden bilgilerini her zaman okumanız gerekir. Ama söz konusu olduğunda Pug cinsi boyutlandırma Bu yavrular tipik olarak 12 inç boyunda veya altındadır. Tam yetişkin Puglar genellikle 14 ila 18 pound ağırlığındadır.

Genel olarak, somun şeklindeki gövdeleri ve büyük kafaları ile Puglar, her benzersiz hayvana uyacak şekilde ayarlanabilir boyutlara ihtiyaç duyar. Pug'unuzun ortalama mı yoksa fazla kilolu mu olduğu ve vücudunun geri kalanına göre kafasının boyutu, koşum takımının oturmasını etkileyecektir.

S: Pug'um Her Zaman Bir Kemer Takmalı mı?
C: Çoğu Pug, sosyal ve heyecanlı evcil hayvanlar olsa da, çoğu zaman iç mekanlarda daha iyi olma eğilimindedir. Nefes alma sorunları ve hırıltı ve alerji potansiyeli nedeniyle çoğu Pug kısa yürüyüşlerden veya oyunlardan keyif alacak, bu yüzden muhtemelen her zaman bir koşum takımı takmaya gerek kalmayacak.

Dan beri Puglar, köpek kalça displazisi gibi rahatsızlıklara karşı hassastır. , köpeğiniz özellikle yaşlandıkça yürüme veya tırmanma konusunda biraz yardıma ihtiyaç duyabilir. Bununla birlikte, genç köpekler, hava aşırı nemli veya sıcak olmadığı sürece, endişelenmeden gösterişli yürüyüşlere çıkmaya muhtemelen daha istekli olacaklardır.

S: Bir Koşum Takımıyla Yürümek İçin Bir Pug'ı Eğitmek Zor mu?
C: Puglar tipik olarak mutlu ve iyi niyetli köpeklerdir ve sahiplerini memnun etmek isterler. Ancak aynı zamanda, Puglar kısa bir dikkat süresine sahip olabilir ve ilgili ikramlar yoksa faaliyetlere olan ilgilerini kaybedebilir. Yavru köpeğinize benzeyen aşırı yeme ile kötü alışkanlıkları teşvik etmek istemezsiniz, ancak iyi alışkanlıkları öğretmek için ikramları az miktarda kullanmak mükemmel bir fikirdir.

Köpeğinize tasmalı yürümeyi öğretmek, daha önce hiç koşum takımı takmamışsa veya daha büyükse zor olabilir. Yine de, pozitif pekiştirme ve birkaç muamele kullanmak, tasmalar üzerinde rahat ve itaatkar olmalarına yardımcı olabilir.

Son düşünceler

Konfor için hafif koşum çözümlerine ihtiyaç duyan en ağır Puglar söz konusu olduğunda, Puppia Authentic RiteFit Harness tüm kutuları kontrol eder. Hafif ve esnektir, birden fazla boyuttaki yavrulara (ağırlık güçlüğü çekenler bile) uyum sağlar ve devam etmek için köpeğinizin başının üzerinden geçmesi gerekmez.

Yavru köpeğiniz bir çektirme veya çiğneme ise, daha sağlam bir koşum takımı tercih etmek isteyebilirsiniz. EzyDog Quick Fit Harness, bazı zorlu aşklara dayanabilecek işlevsel bir koşum takımına ihtiyaç duyan köpekler için uygun bir alternatiftir. Diş çıkarma yavruları için çok çekici olan yastıklı ağ kapsamı olmadan çoğu köpek için mükemmel bir uyum sunar.

Pug'unuz için hangi koşum takımını seçerseniz seçin, doğru uyum çok önemlidir, bu nedenle sipariş vermeden önce her zaman her markanın beden tablosunu ölçün ve inceleyin. Köpeğinizin mevcut solunum veya başka sağlık sorunları varsa, yeni koşumunuzla yeni ve maceralı gezilere çıkmadan önce veterinerinize danışın!

Yorumlar