Teriyerler için En İyi Köpek Oyuncakları: Puanlar, İncelemeler ve En Çok Tercihler

Teriyerler için En İyi Köpek Oyuncakları: Puanlar, İncelemeler ve En Çok Tercihler

Sevgiyle Yorkie olarak bilinen Yorkshire Teriyeri, neşeli ve erkeksi bir köpek olarak tanımlanır. Ufacık küçücük olabilir, ama o korkunç bir karakterle dolu. Ve tüm terrier sahipleri oynamayı ne kadar sevdiklerini bilirler!

ve olarak Yorkie ebeveyn, eğlenceyi sağlamak size kalmış. Aksi takdirde, kendi eğlencesini yaratacaktır! Ve bunun yaramaz ve yaramaz olacağından emin olabilirsiniz. Teriyerinizin sıkılıp bir işe yaramaz hale gelmesini önlemek için birkaç oyuncağa ihtiyacınız var.Yorkies için en iyi altı köpek oyuncağından altı tanesini bulduk ve seçiminizi kolaylaştırmak için her birini inceledik. Ve doğru seçimi yaptığınızdan emin olmak için bir kontrol listesi oluşturduk. Bunu, Yorkshire'ınızı çılgına çevirecek VE iki dakikadan uzun sürecek bir oyuncağı bulmak için tek adresiniz olarak düşünün.

Bir Bakışta: Teriyerler İçin Favori Oyuncaklarımız

Benebone Çiğneme Oyuncağı Derecelendirmemiz

Çiğneyenler İçin En İyisi

Benebone Pastırma Aromalı SalıncakChewy.com'da görüntüle ZippyPaws Burrow Squeaky Saklambaç Öne Çıktı Derecelendirmemiz

En İyi Peluş SeçimZippyPaws Burrow Gıcırtılı Saklambaç

Chewy.com'da görüntüle JW Pet Megalast Topu Öne Çıktı Derecelendirmemiz

Etkileşimli SeçimJW Pet Megalast Topu
Köpek Oyuncak

Chewy.com'da görüntüle

Not: Bu makaledeki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a götürecektir. Bir satın alma yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerAlıcı Rehberi

Pembe Yüzük Oyuncaklı Teriyer

Paranızın karşılığını en iyi şekilde elde etmek için maliyetle kaliteyi dengelemek önemlidir.

Bu, satın alma rehberi olarak da bilinen oyuncak kontrol listesidir. Burada piyasadaki en iyi oyuncakları bulmak için ihtiyacınız olan tüm bilgileri bulacaksınız. Ayrıca nasıl yapılır Yorkie'niz için en iyisini seçin . Bu kararda çoğu mal sahibinin düşündüğünden daha fazlası var. Ama ne düşünmeniz gerektiğini anlamak için zaman ayırdığınızda, tüm köpek oyuncak sıkıntılarınız artık olmayacak.

Oyun Türü

Tüm Yorkies çok sevimlidir, ancak hepsi kendi yollarıyla benzersizdir. Ve buna nasıl oynamayı sevdikleri de dahildir. Bir teriyer olarak asıl amacı haşarat avlamaktı. Bu, çoğu Yorkshire'ın bir şeyleri kovalamayı ve yakalamayı seviyorum - fakat hepsi değil. Bu yüzden, kedinizin neyi sevdiğini bulmalısınız. Bunu çözdükten sonra, onun özel oyun türü tercihini hedefleyen bir oyuncak seçebilirsiniz. İlgisini çekmek için birden fazla oyuncağa yatırım yapın. Ve ona solo ve etkileşimli oyun fırsatlarının bir karışımını sağlayan oyuncaklar seçmeye çalışın.

Bir Yorkie yavrusunu ağırlamak veya hayatınıza kurtarmak üzereyseniz, muhtemelen henüz nasıl oynamayı sevdiklerini bilmiyorsunuzdur. Bu yüzden en iyisi birkaç farklı oyuncağa yatırım yapın ve ilgilerini çeken şeyleri keşfederek eğlenin. Yorkshire Teriyeriniz bir şeyleri kovalamayı seviyorsa, yakalaması için fırlatabileceğiniz bir oyuncak seçin. Yaramaz bir çiğneme ise, dişlerini içine geçirebileceği birini seçin. Atıştırmalık odaklı yavru? Tedavi dağıtan oyuncaklar gitmenin yoludur.dayanıklılık

Yorkie karakter olarak serttir. Ve evet, o günün büyük bir bölümünde kucağınızda dinlenmeyi seven bir oyuncak köpek. Ama oyun zamanı gelince, o çoğu insanın beklediğinden daha ateşli olabilir o olmak. Bu, küçük oyuncaklarının onu uzun süre eğlendirme işine bağlı olması gerektiği anlamına gelir. Aksi takdirde, amaç ne, değil mi? Yorkie'niz aşırı bir çiğneme ise, sert çiğnemeler için tasarlanmış bir oyuncağa sadık kalın.

Dayanıklılığı belirlemenin en iyi yolu, seçtiğiniz oyuncağın kalitesi . En pahalısını almanıza gerek yok ama en ucuzundan daha iyisini seçmelisiniz. Yüksek kaliteli köpek ürünleri yaratma konusunda üne sahip tanınmış markalar, sadık kalmanız gereken kişilerdir. Ve her zaman tavsiye ettiğimiz bunlardır. Ancak, lütfen köpek oyuncaklarının sonsuza kadar dayanacak şekilde tasarlanmadığını unutmayın.

Emniyet

Hiçbir şey eğlenceli bir günü sağlık ve güvenlik düzenlemelerinden daha fazla bozamaz, değil mi? Yanlış! Eğlenceyi bozan şey tehlikeli oyuncaklardır. Yorkie'nin hayatını tehlikeye at. Sizi herhangi bir düzenlemeden geçirmeyeceğiz, ancak nasıl güvenli bir tane seçeceğinizi bilmeniz gerekiyor. Daha önce de söylediğimiz gibi, her zaman iyi bilinen bir markanın ürettiği ve yüksek puan alan bir oyuncağı seçin. Ucuz oyuncaklardan kaçının çünkü Fido'yu tehlikeye atma olasılıkları daha yüksektir.

Hep açıklamaları okuyun. Ne satın aldığınızı anlayın ve resimlere bakarak köpeğinizin anne veya baba içgüdülerini kullanın. Malzemenin güvenli olup olmadığını kontrol edin ve yukarıdaki listemizde yoksa daha fazla araştırma yaptığınızdan emin olun. Toksik olmayan kauçuk, BPA içermeyen plastikler ve dikişsiz oyuncaklar veya boncuk gibi gereksiz mobilyalar arayın.Boyut

Yorkie, oyuncak cins grubunun bir parçasıdır ve hepsinin en küçüğünden biridir. Bu nedenle XXL köpek oyuncakları almamanız gerektiğini söyleyebiliriz. Ancak konu oyuncak satın alırken köpek sahiplerinin yaptığı en yaygın hatalardan biri boyutu tahmin etmektir. Bunu daha da zorlaştırmak için, farklı markalar farklı ölçümler yapar ve onları farklı şekilde sınıflandırır. Asla varsaymayın ve her zaman ölçmek özel oyuncağın talimatlarına göre.

Boyut her zaman önemli değildir. Kanıt için köpeğinizin kişiliğine bakın! Ancak, köpeğiniz için güvenli olan bir köpek oyuncağı bulmak söz konusu olduğunda olur. Oyuncak çok küçükse, Yorkie hepsini yutabilir . Ve eğer çok büyükse, bunalır ve onunla oynaması pek olası değildir. Şüpheniz varsa veya köpeğiniz iki beden arasındaysa, üzülmektense güvende olmak daha iyidir. Daha küçük seçenek yerine bir beden büyük gidin

Malzemeler

İp Oyuncaklı Teriyer

Malzemenin türü genellikle dayanıklılığı belirler.Fido için güvenli olup olmadığını bilmek için malzemenin ne olduğunu bilmek önemlidir. Çünkü ne yazık ki, uygun veya güvenli olmayan bazı oyuncaklar var. sorumsuz markalar ucuz köpek oyuncaklarının tehlikeli malzemeler kullandığı biliniyor . İşte bir köpek oyuncağı seçerken aranacak en yaygın ve en güvenli malzemeler.

Lastik : Kauçuk, dayanıklı ve oynaması eğlenceli olduğu için en iyi seçimdir. Diş etlerine masaj yaptığı ve çok fazla çene gücü gerektirebildiği için endişeli köpekler veya diş çıkaran köpek yavruları için de harikadır. Kauçuğun temizlenmesi de kolaydır. Oyuncak ararken her zaman %100 doğal, toksik olmayan kauçuk arar.

İp : Halat başka bir harika seçim. Sağlam ve güvenlidir ve bazen peluş oyuncakları güçlendirmek için kullanılır. Halat çok yönlüdür çünkü solo sallama ve çiğneme süresi ve etkileşimli getirme ve halat çekme oyunları için kullanılabilir. Ayrıca, ip lifleri Yorkie'nizin dişlerini temiz tutmaya yardımcı olacaktır. Eğlenceli ve işlevsel bir arada! Zehirli kimyasallarla işlem görmüş veya bunlara maruz kalmış olabileceğinden asla bir hırdavatçıdan alınan ipi kullanmayın.

Naylon : Naylon da popüler bir malzemedir ve iki şekli vardır. Birincisi, bazen polyestere daha güçlü bir alternatif olarak kullanılan yumuşak bir malzemedir. Sert naylon, çiğneme oyuncakları yapmak için çok popülerdir. Uzun ömürlüdür ve diş hijyeni için kullanılabilir. Çiğnemek için doğal çubuklardan daha güvenlidir. Ayrıca aromalı olabilir, bu da onu köpekler için daha çekici hale getirir. Çamur mu yoksa et aroması mı? Yorkshire Teriyerlerinin çoğunun ikincisini seçeceğinden şüpheleniyoruz.Polyester ve Peluş : Yumuşak oyuncaklar yapmak için yaygın olarak polyester ve peluş malzemeler kullanılır. Yumuşak oyuncaklar, sadece kucaklaşmayı seven nazik yavrular için uygundur. Ancak sert çiğnemeler veya uzun süreli oyun için önerilmezler. Polyester ve peluş diğer malzemeler kadar dayanıklı değildir, bu nedenle ekstra dikkat gereklidir. Oyuncak hasar gördüğünde, atılması gerekir. Aksi takdirde, özellikle doldurma ve gıcırtıların mevcut olduğu durumlarda hızla boğulma tehlikesi haline gelir.


Yorkies için En İyi Köpek Oyuncakları

Ağzında Lastik Oyuncaklı Teriyer

Tüm oyun türlerine ve bütçelere hitap etmek için çeşitli seçenekler seçtik.

Yorkshire Teriyerleri için en iyi oyuncakları seçmek için çok araştırma yaptık. Her ürün kendi incelemesini ve onları neden sevdiğimizi içerir. Ve her öneri güvenli, dayanıklı, paranızın karşılığını tam olarak verir ve hepsinden önemlisi, çok eğlencelidir! Öyleyse, doğrudan atlayalım.


Benebone Pastırma Aromalı Salıncak

Benebone Dev Oyuncak
 • Ergonomik dizayn.
 • Köpeklerin kavraması kolaydır.
 • Gerçek pastırma tadı.
 • Dayanıklılık için naylon ile aşılanmıştır.
 • Bir köpeğin doğal çiğneme dürtüsünü tatmin etmeye yardımcı olur.
 • Hayvan refahı organizasyonlarını destekler.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
Chewy.com'da görüntüle

Benebone, köpek çiğneme oyuncakları dünyasında güvenilir bir markadır, bu yüzden bu, dişlerini bir şeylere batırmayı seven Teriyerler için güvenli bir bahis. Bu seçenek sadece endişeli yavrular için harika değil, aynı zamanda onu saatlerce eğlendirecek. Uzun ömürlü ve küçük alıngan çenelere karşı dayanıklı olan sert naylondan yapılmıştır. Ayrıca, doğal çubuklardan daha güvenli veya en iyi terliklerinizden daha iyi bir seçenek! Ergonomik olarak tasarlanmış olup, köpeğinizin kolaylıkla kavramasını sağlar.

Ana cazibe, gerçek domuz pastırmasından yapılmış olmasıdır. Evet, doğru okudunuz! Oyuncağın tüm vücudunda aroma olukları vardır, bu da pastırma aromasının sonuna kadar devam edeceği anlamına gelir. ABD'den temin edilen malzemelerle ABD'de üretilmiştir. Ve her Benebone satışının bir kısmı Amerika'daki hayvan refahı destek gruplarına bağışlanıyor. Burada herkes bir kazanan!

Severiz saatlerce çiğnemekten büyük memnuniyet sağlıyor. Benebone'u kavraması kolay olmasının yanı sıra ağız sulandıran gerçek domuz pastırması tadıyla doludur.


ZippyPaws Burrow Gıcırtılı Saklambaç

Zippy Paws Sincap Oyuncak
 • Dayanıklı peluş oyuncak.
 • Orta ila büyük cins köpekler için mükemmeldir.
 • Saklambaç bulmaca oyuncağı.
 • Sincaplar gıcırdıyor.
 • Makinede yıkanabilir.
 • Köpekleri saatlerce eğlendirir.
 • Meraklı ırklar için harika.
Chewy.com'da görüntüle

Bu oyuncak, bulmacaları sevenler için harika bir seçenek. Üç sincap ve bir içi boş ağaç gövdesi var. Sincapları bagaja koyun ve Yorkie'nizin onları nasıl serbest bırakacağını çalışırken izleyin. Her sincap yumuşak ve tüylüdür ve hepsinde ekstra heyecan katmak için heyecan verici gıcırtı sesleri vardır. Tek başına oyun sırasında onu eğlendirmek için çeşitli sesler, dokular ve şekiller var.

Yavrunuz yumuşak peluş oyuncakları seviyorsa, üç hayvanla seçim yapmakta zorlanacaklar. Daha fazla eğlence için, sincapların arasına kütüğün içine birkaç nefis ikram ekleyin. Döşemenizi işaretleme konusunda endişelenmenize gerek olmadığı için iç mekan getirme için de kullanılabilir. Sincaplar makinede yıkanabilir, temizliği de çok kolaylaştırır.

Severiz Bu oyuncağın Yorkshire Teriyerinizin doğuştan gelen haşarat avlama içgüdüsünü tatmin edeceğini, yani onun saatlerce mutlu bir şekilde oynayacağı anlamına geliyor. Yavru köpeğiniz bunun için düşünme şapkasını takmak zorunda kalacak, bu da onu hem zihni hem de vücudu için uyarıcı hale getirecek.


Chuckit! Paraflight El İlanı

Chuckit! Paraflight El İlanı
 • Daha fazla dayanıklılık için çok katmanlı yapı.
 • Parlak renk, köpekler için daha fazla görünürlük sağlar ve böylece kaybolmaz.
 • Su geçirmez.
 • Köpeğinizin diş etlerine ve dişlerine zarar vermeyen yumuşak kauçuk kenar.
 • Aerodinamik şekil.
Chewy.com'da görüntüle

Yorkie için top yerine frizbi seçtik çünkü onu görmesi ve kovalaması için alçaltabilirsiniz. Chuckit! özellikle getirme konusunda en iyi markalardan biridir. Yani, Yorkie'niz oyuncaklardan kaçmayı seviyorsa, bu onun için olabilir. Aynı zamanda su üzerinde de yüzer, bu da sıçrayarak iyi vakit geçirmek için harika bir seçenek! Aerodinamik şekli, diğer frizbilerden daha uzun sürdüğü anlamına gelir.

Chuckit! Frizbi, yumuşak kauçuk kenarlı çok katmanlı polyester ve naylondan yapılmıştır. Yani köpeğinizin ağzında yumuşaktır ancak uzun ömür için ekstra dayanıklıdır. Telsizler sırasında rahatınız için cebinize sığması için ikiye katlanabilir. Parlak renkler, düşük görüşlü havalarda ve uzun çimenlerde görmenizi sağlar. Bu frizbinin egzersizi daha eğlenceli hale getirmesi garantilidir.

Severiz Bunun nesneleri kovalamayı seven Yorkiler için ideal bir seçim olduğunu. Bu frizbi havada süzülürken köpeğinizin küçük bacaklarının hareketini izleyin. Anında yıpranacak!


West Paw Zogoflex Hurley Sert Köpek Çiğneme

West Paw Zogoflex Hurley Sert Köpek Çiğneme
 • Uzun çiğneme seansları için tasarlanmıştır.
 • Zogoflex®'den köpek ağızları, esnemeleri ve zıplamaları kolaydır.
 • Suda yüzer.
 • %100 geri dönüştürülebilir, BPA ve ftalat içermez, toksik değildir ve FDA uyumludur.
 • Bulaşık makinesinde yıkanabilir.
 • Çeşitli renklerde gelir.
 • Abd'de üretilmiştir.
Chewy.com'da görüntüle

Bu sert köpek çiğneme oyuncağı aşırı çiğneyenler için tasarlanmıştır ve dokusu yumuşaktır ve şeklini kaybetmeden esnektir. Yorkie'niz, diş etlerinde hissetmeyi sevecek, ağrı kesici veya kaygıyı azaltacaktır. Yavrunuz yaramazsa ve sürekli ev eşyalarını çiğniyorsa, bu oyuncak daha iyi çiğneme alışkanlıkları yaratacaktır. Ayrıca fırlatmak için harikadır ve şekli ekstra eğlence için düzensiz bir sıçrama oluşturur.

Su üzerinde yüzer, bu da onu küvetin dikkatini dağıtmak için harika bir seçenek haline getirir. Bu oyuncak, BPA içermeyen ve toksik olmayan ABD kaynaklı geri dönüştürülmüş plastikten üretildiğinden, çevreye duyarlı tüketiciler için güvenli ve çevre dostudur. Yıkanması da kolaydır, bulaşık makinenizin üst rafına koymanız yeterlidir ve bir sonraki çiğneme seansı için hazırdır. Bu oyuncak, ömür boyu sınırlı garanti ile gelir ve üç parlak renkte mevcuttur.

Severiz bu oyuncağın sert çiğnemeler, diş çıkarma ve kauçuk çiğnemekten büyük memnuniyet duyan endişeli yavrular için tasarlandığını.


Mamut Cottonblend 3 Düğüm Köpek İpi

Mamut Cottonblend 3 Düğüm Köpek İpi
 • Halatlar halat çekme için harikadır.
 • Dişlerin temiz kalmasına yardımcı olur.
 • Doğal pamuktan yapılmıştır.
 • Yavru köpekler tarafından yetişkinler aracılığıyla kullanılabilir.
 • Çok köpekli evler için idealdir.
 • Renkler onu öne çıkarıyor.
 • 3 düğümlü tasarım.
Chewy.com'da görüntüle

Bu ip çok yönlüdür ve birkaç farklı oyun türü tercihini hedefler. Tek başına çiğneme süresi için kullanılabilir ve lifler daha iyi diş hijyenine yardımcı olur. Bu oyuncak aynı zamanda getirmek için harikadır, ancak içeride fırlatılacak kadar yumuşaktır. Bu interaktif oyuncak tüm aile için eğlencelidir ve özellikle halat çekmeyi seviyorlarsa iki köpek bile onunla oynayabilir. Her iki uçtan uzaklık, herkesin güvenliği için ağız ve eller arasında bol miktarda boşluk olduğu anlamına gelir.

Halat, hem güvenli hem de dayanıklı olan %100 doğal pamuktan yapılmıştır. Saatlerce oyun oynamak için güçlü olacak şekilde üretilmiştir, bu da onu ağır çiğnemeler için ideal kılar. Daha iyi kavrama ve çeşitli oyunlar için farklı şekiller sağlayan üç düğümü de vardır. Halat, mükemmel uyumu kolayca bulabilmeniz için birçok farklı boyutta gelir.

Severiz Bu ip, en sevdiği insanlarla veya diğer köpeklerle etkileşimli eğlence sunuyor. Yorkie'niz gücünü ve halat çekme becerilerini göstermeyi seviyorsa, bu onun için bir oyuncak.


JW Pet Megalast Top Köpek Oyuncak

JW Pet Megalast Topu
 • Zorlu oynamaya dayanan dayanıklı TPR malzemeden yapılmıştır.
 • Vanilya kokusu köpekleri cezbeder ve çiğnemeyi daha da eğlenceli hale getirir.
 • %100 geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmiştir.
 • Suda yüzer.
 • Çeşitli renklerde gelir.
 • Abd'de üretilmiştir.
Chewy.com'da görüntüle

Megalast Ball, farklı oyun türlerini hedef alarak, onu çok yönlü ve birçok köpek için harika bir seçenek haline getirir. Eğlenmek için fırlatılıp atılabilen bir top. Kabarık kauçuk malzeme, ekstra eğlence için yüksek zıpladığı anlamına gelir. Onu eğlendirmek için solo oyun süresi için ikramlar veya macunla doldurun. Bu top, birçok köpeğe daha çekici gelmesini sağlayan hafif bir vanilya kokusu ile aşılanmıştır. Su üzerinde de yüzer ve çocuk havuzunda yaz eğlencesi için idealdir.

Sert ve dayanıklı olduğu ve ortalama topunuzdan daha uzun süre dayanacak şekilde üretildiği için doğru bir şekilde 'Megalast' olarak adlandırılır. Termoplastik elastomerden yapılmış, güvenli ve uzun ömürlü bir kauçuk türüdür. Ve malzeme %100 geri dönüştürülebilir, bu nedenle çevre için üzerinize düşeni yaptığınızdan emin olabilirsiniz. Bu oyuncak da çeşitli eğlenceli renklerde gönderilir.

Severiz Bu oyuncağın lezzetli ikramlarla köpekleri motive etmesini sağlar. Onu en sevdiği ikramlarla doldurun ya da onu saatlerce eğlendirmek için köpek dostu fıstık ezmesi ile boğun.


Sıkça Sorulan Sorular

Gördüğünüz gibi, doğru köpek oyuncağını seçmenin bir sanatı var. Ve birçok mal sahibinin hala akıllarında kalan birkaç soru var. İşte bazı şeyleri netleştirmek için en sık sorulan sorulardan bazıları.

Yorkie'm için ne tür oyuncaklar en iyisidir?

Bu bizim için cevaplaması zor bir soru çünkü gerçekten, bunu cevaplayacak en iyi kişi sensin. Farklı oyun türü tercihlerini ve köpeğinizin hangisini tercih ettiğini düşünmeniz gerekir. Bir tercihi olabilir veya birkaç tane olabilir. Tüm Yorkies oyun dillerinde benzersizdir. Birçoğu bir şeyleri, özellikle de gıcırtılı oyuncakları kovalamayı ve yakalamayı sevecektir çünkü bu onların doğuştan gelen av dürtülerini tatmin eder. Birçoğu endişelidir ve bir şeyler çiğnemeyi sever. Bu sadece neyi sevdiğini bulmak ve tercihine uygun bir oyuncağı almakla ilgili bir durum. Düşündüğün zaman çok basit!

Yorkie'm için bir oyuncak yeterli mi?

Tüm köpeklerin çeşitli oyuncaklara erişimi olmalıdır. Oyuncakların bir lüks değil, onları mutlu ve sağlıklı tutmak istiyorsanız bir zorunluluk olduğuna inanıyoruz. Zihinsel ve fiziksel uyarı olmadan köpekler sıkılır, hüsrana uğrar ve bu, davranış sorunlarının gelişmeye başlayacağı zamandır. Ayrıca, yavrularınızın değerli çiçek tarhınızı kazma veya spor ayakkabılarınızı yok etme şansını da artırır. Köpeğinizin sadece bir oyun tercihi olsa bile, ortalığı karıştırmak için farklı oyuncaklar almak önemlidir. Farklı bir tat veya şekil anlamına gelse bile. En iyi ipucu, oyuncakları hafta boyunca döndürmektir, böylece onlardan asla sıkılmaz.

Bazı malzemeler Yorkie'm için tehlikeli mi?

Evet. Ve ne yazık ki, sorumsuz evcil hayvan markaları bazen zehirli maddeler çünkü kullanımları daha ucuzdur. Yavrunuz için herhangi bir düşünce veya bakım olmadan. En iyi tavsiye, ucuz köpek oyuncaklarından kaçınmak ve tanınmış markalar tarafından yapılan yüksek puanlı ürünlere bağlı kalmaktır. Açıklamayı okumak ve hangi malzemeden yapıldığını belirlemek önemlidir. Toksik olmayan kauçuk, BPA içermeyen plastik, ip, naylon gibi yukarıda bahsettiğimiz malzemelere yapıştırın.

beyaz tatlı köpekler
Köpek oyuncaklarının ne zaman değiştirilmesi gerekir?

Hasar gördüklerinde veya kırılmaya başladıklarında değiştirme garanti edilir. Yırtık dikişler, açıkta kalan dolgular ve gıcırtılar ve keskin kenarlar tehlikelidir. Herhangi bir aşınma ve yıpranma fark ettiğiniz anda çöp kutusuna atın. Oyuncakların yok edilemez olmadığını, ancak dayanıklılık söz konusu olduğunda bazılarının diğerlerinden daha iyi olduğunu unutmayın.


Son düşünceler

Oyuncaklar çoğu köpeğin hayatında gerekli bir parçadır. Ve neyse ki, zihinsel ve fiziksel uyarılmanın yanı sıra ilgili herkes için eğlence ve eğlence sağlarlar. Gerçekten mutlu ve sorunlu bir köpek arasındaki fark olabilirler! Bu nedenle, Yorkie'nizi mutlu etmek için doğru oyuncakları bulmanız önemlidir. Yukarıdaki önerilerimize bağlı kalarak, onun yeni oyuncaklarının eğlenceli, güvenli ve paranızın karşılığını fazlasıyla alacağından emin olabilirsiniz. Birkaçına yatırım yapın ve yavrularınızın sonsuza kadar minnettar olacağını garanti ediyoruz!

Yorumlar