Kilo Kontrolü İçin En İyi Köpek Maması: 7 Düşük Kalorili Seçim

Kilo Kontrolü İçin En İyi Köpek Maması: 7 Düşük Kalorili Seçim

Sağlıklı bir kiloyu korumak, köpeğinizin uzun vadeli olması için çok önemlidir. sağlık ve esenlik Bu nedenle, eğer biraz tıkanıklaşırsa, onu sağlıklı kilosuna geri döndürmesini sağlamak gerçekten önemlidir. Bunu yapabilmek için, köpeğinizin sindirim sistemiyle çalışacak kilo yönetimi ve kilo kaybı için en iyi köpek mamasını bulmak çok önemlidir. Bazı köpeklerin metabolizmaları yavaş ve kolayca kilo alırken, bazı köpekler ne kadar yiyorlarsa yiyorlarsa hiç kilo almıyor gibi ve tıpkı biz insanlar gibi, hepsi farklı.

Bu kılavuzu okumadan önce, bu yiyeceklerin sağlıklı yetişkinler haline gelmeleri için ihtiyaç duydukları besinlere ve büyüme gücüne sahip olmadıklarından, kilo kaybı yiyeceklerinin yavru köpeklere asla verilmemesi gerektiğini anlamak önemlidir. Kilo yönetimi yiyecekleri sadece amaçlanmış kilo vermesi gereken köpekler veya çok hareketsiz ve hızlı kilo almaya yatkın köpekler için.Bu kılavuzda, kilolu olup olmadığını, kilo almasının nedenlerini, kilo verme ile ilgili diğer ipuçlarını ve bizim en sevdiği kilo kaybı tanecikleri . Öyleyse, Veterineriniz size köpeğinizin kilo vermesi gerektiğini söylediği için buradaysanız veya Noel döneminden sonra biraz parça koyduğunu düşünüyor ve onu değiştirmek istiyorsanız, bu kapsamlı bilgiyi okuyun. köpek kilo verme rehberi.

Bir Bakışta: Kilo Vermek İçin En Sevdiğimiz Köpek Mamaları

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Köpekler Neden Kilo Alır?

Kilolu Dachshund

Herhangi bir şey yapmadan önce, köpeğinizin neden aşırı kilolu olduğunu anlamak önemlidir. Bunun birçok nedeni var, bazıları açık ve bazıları çok açık değil, ancak aşağıda listelenen, köpeğinizin kilo almasının en yaygın nedenlerinden bazıları.

Çok fazla yemek

Bu, katkıda bulunan bariz bir faktör gibi görünse de, birçok köpek sahibi, köpeklerinin beslenme ihtiyaçlarını anlamamaktadır. Bununla birlikte, köpeğiniz yaktığından daha fazla kalori yerse kilo alacağı için oldukça basittir.Köpeğinizi beslediğiniz mama miktarı, yaş, cins ve enerji seviyeleri gibi birçok faktöre bağlı olacaktır, bu nedenle burada hepsine uyan tek bir kural yoktur. Genel olarak, köpeklerin her gün kilo başına yaklaşık 30 kaloriye ihtiyaçları vardır, ancak hesaplayabilirsiniz. Bu kalori hesaplayıcıyla ne kadar yemek yemeli .

Aşağıdaki yüksek kaliteli kuru mama önerilerimizin tümü, ambalajları üzerinde besleme talimatları sunar, ancak onu ne kadar besleyeceğiniz konusunda herhangi bir şüpheniz varsa, o zaman size tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyacak olan Veterinerinizle konuşun.

Yeterli Egzersiz Yok

Egzersiz sağlıklı bir vücut için çok önemlidir ve hem fazla kiloları kaybetmeye hem de kilo hedeflerine ulaştığında onu korumaya yardımcı olacaktır. Yine, tüm köpekler farklıdır, çünkü King Charles Spaniel gibi bazılarının çok az egzersize ihtiyacı vardır ve Avustralya Sığır Köpeği gibi diğerleri de buna çok ihtiyaç duyar.Çoğu köpeğin aralarına ihtiyacı var Her gün 20 ve 60 dakika egzersiz Bazı ırkların çok daha fazlasına, bazılarının ise daha az ihtiyacı vardır, ancak ihtiyaç duydukları egzersizi yapamazlarsa aşırı kilolu ve sağlıksız hale gelirler.

Köpekler yaşlandıkça veya yaşlasalar bile kendilerini geçici olarak yaraladılar ve dinlenerek iyileşmeleri gerektiğinde, doğal olarak daha hareketsiz hale gelirler ve bu nedenle daha az yiyeceğe ihtiyaç duyarlar, bu nedenle Veterinerinizin size bir yaşlı köpekler için besinsel olarak tasarlanmış köpek maması sonuç olarak.

Irk Tipi

Bazı köpek ırkları, diğerlerinden daha fazla kilo almaya eğilimlidir. Örneğin, Pug kolayca kilo almasıyla ünlüdür ve birçok Pug köpek mamasıyla besleniyor tüm yetişkin yaşamları boyunca daha düşük kalori sayımı ile. Labrador'un aynı zamanda, ne zaman dolu olduğunu söyleyen bir geni eksik olduğu için çok domuz gibi olduğu biliniyor, bu yüzden sonsuza kadar aç ve sürekli olarak aşırı tüketiyor. onun köpek maması .

Greyhound gibi bazı ırklar çok zayıftır ve Sibirya kurdu köpek mamasını yiyebilir süper hızlı metabolizmaları nedeniyle endişelenmeden ve en enerjik köpek ırklarından biri olmasına rağmen çok az besleniyorlar. Yine, Veteriner hekiminiz köpeğinizin sağlıklı kilosunun ne olması gerektiği konusunda size tavsiyede bulunabilecektir.Hastalık

Köpeğinizin neden kilo aldığından hala emin değilseniz, o zaman onu Veterinerine götürmenin zamanı gelmiştir, çünkü altta yatan bir şey olabilir. kilo almasının nedeni . Tıpkı biz insanlar gibi, önemli kilo kaybı veya kilo alımı, Cushing Hastalığı veya Hipotiroidizm gibi ciddi bir tıbbi durumun belirtisi olabilir.

Bu koşulların çoğu yönetilebilir ve yaşamı tehdit etmezken, tedavi edilmezse bırakılabilirler. başka sorunlara neden olmak Bu nedenle, bu kazancı araştırmak ve bu tür durumları kötüleşmeden önce yönetmek en iyisidir.

Alıcı Rehberi

Kilo Veren Bir Ölçekte Kilolu Köpek

Umarım şimdi köpeğinizin neden ekstra kilo almış olabileceği hakkında bir fikriniz olacak ve şimdi onun beslenmesine odaklanmanın zamanı geldi. Tamamen doğal, yüksek kaliteli bir mama mamasına ek olarak, aşağıda listelenen bir kilo kontrolü tarifinde dikkat edilmesi gereken ekstra şeyler vardır:

Yüksek Lif İçeriği

Lif bitkilerden elde edilir ve çok fazla kalori olmadan poşetinizi daha uzun süre dolduracak bir kompleks karbonhidrat türüdür. Besin maddeleri açısından çok az değeri olsa da, sindirim sisteminin iyi çalışmasını sağladığından ve köpeğinizin vücudundan başka türlü zararlı olabilecek atıkları uzaklaştırdığından ve bunların tümü sağlıklı kilo yönetimine yardımcı olduğundan çok önemlidir.Ağırlık yönetimi tanelerinin çoğu bu nedenlerden dolayı yüksek lif içeriğine sahip olacaktır ve yüksek lif içeriği % 6 ile% 12 arasında herhangi bir yerde . Bununla birlikte, tüm köpekler daha yüksek bir lif içeriğinde iyi sonuç vermez, bu nedenle bu listeye daha düşük lif içerikli taneler de ekledik. En iyilerin bazıları köpek mamasında daha yüksek lif içeriği yeşil sebzeler, havuçlar, tatlı patatesler, balkabağı, yulaf, baklagiller, elma ve şeftali içerir.

Düşük Kalori ve Düşük Yağ

Kilo yönetimi mamalarının çoğu kalori ve yağ bakımından düşük olacaktır, çünkü basitçe, eğer köpeğiniz yediği şeyi yakmazsa kilo alır. Köpeğinizin kilo vermesini istiyorsanız, hem yağ hem de kalorisi düşük mama yemesi gerekir.

L-Karnitin

L-Karnitin, sağlıklı metabolizmaya yardımcı olan vitamin benzeri bir amino asittir ve köpek ve kedilerde kilo vermeye yardımcı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Birçok kilo yönetimi maması, içeriklerdeki L-Karnitini listeleyecektir, bu nedenle bu, dikkat edilmesi gereken başka bir önemli kilo verme bileşenidir.Kilo Kontrolü Köpek Mamaları

Kilo Kaybı İçin En İyi Köpek Mamaları

Artık bir kilo yönetimi gıdasında dikkat etmeniz gereken ana bileşenleri bildiğinize göre, hangi mama mamalarının kilo vermek için en iyisi olduğunu belirlemek çok daha kolay olacaktır. Bununla birlikte, beslenme araştırması uzun bir süreç olabilir ve tüm etiketlere güvenilemez, bu nedenle tüm zor işi sizin de yapmayacağınız için yaptık.

Aşağıdaki tüm önerilerimiz piyasadaki en iyisidir ve yalnızca neden en iyi olduklarını tam olarak parçalamakla kalmaz, kolay karşılaştırma için aşağıda karşılaştırmalı bir tablo oluşturduk. Öyleyse, belirli bir sıra olmadan, kilolarını kontrol etmesi gereken porkier yavrular için mükemmel olan en iyi doğal kuru mama tanelerimiz.

Bilim DiyetiNutro UltraBoş KırpmaOrijen TrimMerrick SağlıklıMavi BuffaloVictor Sağlıklı
Protein % 29 2.% 3 % 30 % 42 3.% 4 % 30 % 27
Yağlar % on bir % 10 % 7 % 13 % 8 % 10 % 11,5
Lif % 10 % 4 % 6 % 8 % 5 % 10 % 4,5
Kcal / Kupa 291 335 368 425 350 353 360
İlk Malzemeler -Tavuk
-Arpa
-Esmer pirinç
-Pea Elyafı
-Mısır yemeği
-Tavuk
-Tavuk Yemeği
-Esmer pirinç
-Brewers Pilav
-Pirinç kepeği
-İfade Edilmiş Morina
-Türkiye
Somon Yemeği
-Mercimek
-Sarı Bezelye
-Tavuk
-Bütün Yumurta
-Bütün Ringa
-Türkiye
-Tavuk ciğeri
-Baharlanmış Sığır Eti
-Tavuk Yemeği
- Bezelye
-Tatlı patatesler
-Patates
- İbarsız Tavuk
-Tavuk Yemeği
-Bezelye proteini
- Bezelye
-Tapyoka nişastası
Sığır Eti
-Esmer pirinç
-Tane Darı
-Tahıl Sorgum
-Yağlı Tavuk

Hill's Science Diet Perfect Weight

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yetişkin,…
 • Kilo için klinik olarak kanıtlanmış, çığır açan yetişkin kuru köpek maması ...
 • Yetişkin köpeklerin% 70'inden fazlası bu beslendiğinde 10 hafta içinde kilo verdi ...
 • Bu köpek maması ile yetişkin köpeğinizin sağlıklı bir kiloda kalmasına yardımcı olun
 • Bu yetişkin köpek maması kas bakımını destekler
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Hill's Bilim Diyeti, Amerika'daki Veterinerler ve Beslenme Uzmanları tarafından yapılır ve tavsiye edilir; bu, bu tarife profesyoneller tarafından güvendiği için, köpeğinizin en iyi ellerde olduğuna da güvenebileceğiniz anlamına gelir. Kendi araştırmalarına göre köpeklerin sadece 10 hafta içinde kilo vermelerine yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır. İçerdiği L-Carnitine'in yanı sıra genel sağlığını desteklemek için bol miktarda vitamin ve mineral içerir. Onu tok tutmak için havuç, bezelye ve kuru pancar posası gibi bol miktarda lifli bileşen ve elma ve kızılcık gibi antioksidanlar vardır.Bu tarif hala yüksek seviyede protein sağlar ve ilk bileşen tavuktur, bu nedenle bu sağlıklı tarif, tadı veya kas kütlesini onarma yeteneğinden ödün vermez. Bu tarif, arpa ve mısır gibi malzemeleri içerdiği için tahıllardan yapılır, ancak bu, köpeğini tahılsız bir diyetle beslemek istemeyenler için mükemmel bir seçenek haline getirir. Aynı zamanda prebiyotik liflere de sahiptir ve birçok sahip, bunun, köpeklerinin hassas midesi için harika olduğunu değerlendirmektedir. Bu en iyi zayıflama köpek mamalarından biridir ve Blue Buffalo, diğer listelerimizde sürekli olarak gördüğümüz bir markadır.

Severiz Bu tarifin, bu listedeki diğer tüm kibbles ile karşılaştırıldığında fincan başına en düşük kalori sayısına sahip olması, çok fazla enerji yakmayan süper boşta kalan köpekler için harika. Science Diet de bu tarifi yapıyor küçük ve oyuncak cinsler için , daha küçük taneli mama parçalarıyla .


Nutro Ultra Kilo Kontrolü

NUTRO ULTRA Yetişkin Kilo Kontrolü Yüksek ...
 • Bir (1) 30 Lb içerir. Bag Of Nutro Ultra Yetişkin Kilo ...
 • Tavuk, Kuzu ve Somon-Tavuk Üçlü Protein İçerir ...
 • Premium Köpek Maması Maması Maması Yüksek Kaliteli Malzemelerle Üretilmiştir ...
 • Nutro Ultra Kuru Köpek Maması, Yüksek Kaliteli Protein ve ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

ördek köpek mamaları

Bu tarif gerçek tavuk, tavuk unu, kuzu unu ve somon unu ile yapılır, bu sadece protein ihtiyacını karşılamakla kalmaz, aynı zamanda sağlıklı kemik ve eklemleri destekleyen glukozamin ve kondroitin ile doludur ki bu özellikle kilolu ise veya eğer o yaşlı bir köpek. Taneler kahverengi ve sağlıklıdır, bu da onun için sadece sindirimi kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda şeker seviyelerini yükseltmediği anlamına gelir, bu da sürekli açlık dürtüsü yerine sabit bir iştah açar. Birçok çevrimiçi yorumcu, Veteriner hekim reçeteli kibbles dahil birçok kilo yönetimi tarifini denedikten sonra, bunun denedikleri en iyi ve en etkili yöntem olduğu yorumunu yaptı.

Bağışıklık sistemini desteklemek için ıspanak, karalahana, havuç, hindistancevizi, yaban mersini ve elma gibi doğal süper besinlerin yanı sıra sağlıklı bir kürk ve cildi destekleyen keten tohumu ve Omega 3 yağ asitleri ile doludur, bu nedenle sadece ona yardımcı olmaz. kilo kaybı, ama aynı zamanda genel olarak iyi durumda tutar. Bu listedeki en düşük lif içeriğine sahiptir, bu da onu yüksek lifli bir diyette iyi sonuç vermeyen köpekler için iyi bir seçenek haline getirir.

Severiz Bu tarifin 15 süper gıda karışımı ile yapıldığını, bu da onun ihtiyaç duyduğu tüm vitamin ve mineralleri alacağı anlamına geliyor. Nutro Ultra da bu tarifi yapar daha küçük ırklar için de.


Boş Yetişkin Kesimi

Nulo Yetişkin Trim Tahılsız Sağlıklı Kilo Kurutma…
 • TAHILSIZ tarif mısır içermez; buğday; soya; Beyaz patates;…
 • YÜKSEK ET / DÜŞÜK KARBON tescilli formül% 74 hayvan bazlı protein, ...
 • PATENTLİ BC30 PROBIOTIC, yardımcı olmak için sağlıklı bağırsak florasını destekler ...
 • L-CARNITINE, yağ asitlerini hücresel mitokondriye taşır ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, bu listedeki en düşük yağ içeriğine sahiptir ve bu, köpeğinizin kırpılmasını ve sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Harika bir protein kaynağı olan hindi, morina ve somon unu ile doludur ve tavuk eti yoktur. Mercimek, nohut ve tatlı patates ile daha uzun süre tok hissedecek ve bu da umarım öğünler arasındaki yemek dilenciliğini azaltacaktır.

Bu tahıl içermeyen tarif, diğer birçok köpek sahibi tarafından, sadece daha yüksek lif içeriğine sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda benzersiz bir BC30 probiyotik karışımına sahip olduğu için, hayvanlarının hassas mideleri için en iyilerden biri olarak gözden geçirilmiştir. sağlıklı bağırsak florası ve sindirim. Aynı zamanda sağlıklı metabolizmaya yardımcı olur ve L-Carnitine ile birlikte, pooch'unuz standart kibbles ile karşılaştırıldığında daha verimli bir şekilde yağ yakacaktır.

Severiz Bu tarifin tavuk ve yumurta içermediğini, bu da en yaygın protein içeriğine alerjisi olan köpekler için harika olduğu kadar hassas mideleri olanlar için tahılsız olması için harika.


Orijen Fit & Trim

ORIJEN Kuru Köpek Maması, Fit & Kes, Biyolojik ...
 • ORIJEN Fit & Trim köpek maması, zengin ve çeşitli ...
 • ORIJEN% 85 kaliteli hayvansal içeriklerle köpekleri besler ...
 • Et, organlar vb. Dahil taze ve çiğ hayvansal malzemeler kullanmak
 • Taze Yöresel Malzemelerimiz tanıdığımız ve ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu premium tarif, bu listedeki en yüksek kalorili içeriğe sahiptir, bu nedenle süper domuz yavrusu varsa, bu sizin için en iyi seçenek olmayabilir. Ancak hala enerjik olan ve enerjisine ihtiyaç duyan köpekler için harikadır ve diğer standart mama taneciklerine kıyasla kalorilerde hala çok daha düşüktür. Sağlıklı bir diyet tarifi olmasına rağmen, bu içerik listesi proteine ​​zarar vermez ve ilk beş bileşen yüksek kaliteli protein olduğundan, yağsız kaslarını sağlıklı tutacak ve ona tıpkı doğanın sahip olmasını istediği gibi biyolojik olarak uygun bir diyet sağlayacaktır. Kıkırdak, karaciğer ve kalp fikrinden hoşlanmasanız da, köpeğinizi çılgına çevirecek!

Bu Orijen formülü antioksidanlarla doludur, ve sıklıkla karşılaştırılır diğer yüksek kaliteli köpek maması markalarına. Omega-3 yağlı asitler. Zengin protein kaynaklarından sonra bu tarifin geri kalanı, kabak, kabak, elma, yaban mersini ve yaban havucu gibi besleyici yoğun lifler ve antioksidanlarla yapılır ve tahılsızdır.

Severiz Bu birinci sınıf ödüllü tarifin, diğer beslenme ihtiyaçları için çok yüksek protein içeriğine sahip olduğunu ve vahşi doğada ne yediğini yansıtıyor. Bu listedeki en yüksek kalori ve yağ içeriğine sahip olsa da, çok fazla kilo vermek yerine sağlıklı bir kiloyu korumaya veya sadece biraz kaybetmeye ihtiyaç duyan enerjik veya çalışan köpekler için uygundur.

pitbull dogo arjantin

Merrick Sağlıklı Kilo

Merrick Tahılsız Sağlıklı Kilo Kuru Köpek…
 • Besinsel olarak üstün kilo verme ve kilo yönetimi formülü ...
 • Kemiksiz sığır eti 1 numaralı bileşen, düşük yağlı bir protein kaynağı ...
 • % 32 protein
 • Abd'de üretilmiştir
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, doğal protein ve sebzelerle yapılır ve kötü veya anlamsız dolgu maddeleri yoktur. Yukarıdaki premium tarifin ardından, bu tarif, kas kütlesini korumaya ihtiyaç duyan kaslı köpekler için harika olan ikinci en yüksek protein içeriğine sahiptir ve cildi ve ceketi için harika olan somon yağı ve keten tohumunu da listeler. Sağlıklı bir bağışıklık sistemini geliştirmeye yardımcı olan ve formda savaşmasını sağlayacak vitaminler ve mineraller ekledi.

Çevrimiçi gözden geçirenler, bu tarifin en telaşlı köpekleri için yeterince lezzetli olduğunu, bu yüzden seçici bir köpeğiniz varsa, o zaman bu sizin için olanı olabilir. Ayrıca, köpeğini tahılsız bir diyetle beslemek isteyenler için önemli olan tahılsızdır.

Severiz Bu tarifin% 55 hayvansal protein ve% 45 sebze, meyve ve diğer doğal iyiliklerden yapıldığını, dolayısıyla bu tarifteki her şeyin onun için iyi olduğunu biliyorsunuz.


Mavi Buffalo Sağlıklı Kilo

Blue Buffalo Wilderness Yüksek Protein, Doğal ...
 • GERÇEK TAVUK İLE PAKETLENMİŞ: Köpeğinizi tatmin etmek için hazırlanmış bir tarif ...
 • SAĞLIKLI BİLEŞENLER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması, en iyi doğal ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Blue Buffalo neredeyse her zaman yemek önerileri listemize giriyor çünkü onlar her zaman dünya çapında denenmiş ve test edilmiş birinci sınıf bir marka. diğer rakip markalara karşı çok iyi sonuçlar . Bu sağlıklı kilo tarifi, bezelye, tatlı patates ve kurutulmuş hindiba kökü gibi liflerle doludur ve bu, yağlı bileşenlerden ekstra kalori almadan pooch'ların daha uzun süre daha dolgun hissetmesini sağlar. Ayrıca metabolizmasını ve yağ yakma potansiyelini artıran L-Karnitini de listeler.

Çıtır çıtır mamaya ek olarak, sağlıklı bir oksidatif dengeyi korumak için ihtiyaç duyduğu tüm vitamin ve mineralleri sağlayan besin ve antioksidanlarla dolu benzersiz LifeSource Bitlerini de içerirler ve aynı zamanda tutmak için dokusal bir fark eklerler. senin köpeğin ilgilendi. Birçok yorumcu, bu tarifin, standart tariflerine kıyasla çok daha az yağ ve kalori ile aynı harika tadı sunduğunu ve poochlarının bu değişikliği fark etmediğini belirtti.

Severiz Bu tarifin, bu listedeki en yüksek lif içeriğine sahip olduğunu, bu da her zaman yiyecek ve atıştırmalık arayan köpekler için harika ve tahılsız da.


Victor Senior Sağlıklı Kilo

VICTOR Amaç - Yaşlı / Sağlıklı Kilo, Kuru ...
 • Üstün kaliteli sığır eti, tavuk, vb. İle yapılan besleyici yoğun tarif ...
 • Daha az hareketli olan yaşlı köpekler ve ...
 • Glukozamin ve Kondroitin uzun vadeli eklem sağlığını destekler
 • Bilimsel olarak gelişmiş, kanıtlanmış VICTOR Core ile formüle edilmiştir ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, yaşlı köpekler düşünülerek tasarlandı ve yaşlanan vücudu ve daha az enerjik yaşam tarzı için ihtiyaç duyduğu yaşam aşaması besin maddelerinin mükemmel bir karışımını, diğer yaşlı kibbles ile karşılaştırıldığında daha az yağ ve kalori ile sunuyor. Bu glütensiz tarif, sadece proteinle dolu değil, aynı zamanda yaşlanmakta olan yaşlı köpekler için en önemli bileşenlerden biri olan büyük bir glukozamin ve kondroitin kaynağı olan sığır eti, balık, tavuk, domuz eti ve kan unu ile yapılır. eklemler, özellikle çok fazla ağırlık taşıyorlarsa. Boş yaşam tarzı göz önüne alındığında, köpeğinizin biraz daha fazla yağ yakmasına yardımcı olmak için L-Karnitin'i listeler.

Severiz Bu tarifin ağır kıdemli köpek göz önünde bulundurularak tasarlandığından, bu tarifle sadece kilo vermekle kalmayacağından, aynı zamanda daha sonraki yıllarda ihtiyaç duyduğu belirli yaşam aşaması besinlerini de içereceğinden emin olabilirsiniz.


Kilo Vermenin Diğer İpuçları

Yukarıdaki mama taneleri kilo vermek için en iyisi olsa da, mucizevi bir tedavi değildir ve kilo verme yolculuğu doğru beslenmeden daha fazlasını gerektirir, bu nedenle aşağıdaki ipuçlarını uyguladığınızdan emin olun.

Egzersiz yapmak: American Kennel Kulübünden Dr Ochoa size egzersiz planı oluştur , ki bunu da yapman gerekiyor. Köpeğiniz özellikle aşırı kiloluysa, yavaşça başladığınızdan ve güne 10 ila 15 dakikalık bir yürüyüşle başladığınızdan emin olun.

Haftalık Kilo Takibi: Tıpkı kilonuzla yapacağınız gibi, onun kilosunu haftalık olarak takip ettiğinizden ve günlük tuttuğunuzdan emin olun. Köpeğinizin büyüklüğüne bağlı olarak, fazladan birkaç kilo görünmeyebilir, ancak kilosunu izleyerek, onu ertesi hafta daha az ikramla besleyeceğinizi ve biraz daha fazla egzersiz yapacağınızı bildiğinizden emin olabilirsiniz.

Sabır: Köpeğinize karşı sabırlı olun ve hızlı diyetin biz insanlar için olduğu kadar onun için de kötü olduğunu unutmayın. Olması gerektiği gibi kilo vermediğinden endişeleniyorsanız, Veterinerinizle görüşün ve size uygun şekilde tavsiyede bulunabileceklerdir.

Sıkça Sorulan Sorular

S: Köpeğim kilolu mu?
C: Evcil Hayvan Obezitesini Önleme Derneği, 2018'de, % 55'in üzerinde Amerika'daki köpeklerin% 100'ü aşırı kilolu ve obezdi, bu nedenle köpek hayatınızın bir noktasında kendisini olması gerekenden biraz daha ağır bulması olasıdır. Köpeğinizin fazla kilolu olup olmadığını kontrol etmenin en kolay yolu ona bakmaktır. Yukarıdan baktığınızda, oval bir şekil yerine arkasına doğru tanımlanmış bir bel görebilmelisiniz. Ona yandan baktığınızda belinin yukarıda olduğunu ve karnına göre açıkça farklı bir seviyede olduğunu görebilmelisiniz. Göğsünü hissederken, kaburgalarını çok fazla bastırmadan hissedebilmelisiniz ve eğer onları hissedemiyorsanız, o zaman köpeğinizin aşırı kilolu olması muhtemeldir.

S: Köpeğimi ne sıklıkla egzersiz yapmalıyım?
C: Bu duruma göre değişir, ancak genellikle bir tür yürüyüş aktivitesi ile dışarıda günde en az 30 dakika önerilir.

S: Kilo vermeye diğerlerinden daha fazla yardımcı olan markalar var mı?
C: Yukarıda bahsettiğimiz köpek maması markalarından herhangi biri, günlük egzersiz rutini ile birlikte kullanıldığında yavrularınızın kilo vermesine yardımcı olmalıdır.

Son düşünceler

Neredeyse her köpeğin hayatında biraz fazla kilo alacağı bir zaman gelecek, ancak kapsamlı kılavuzumuzu okuduktan sonra artık bu istenmeyen kiloları değiştirmesini sağlamak için bilmeniz gereken her şeyle donatılmışsınız.

Köpeğinizin kilo vermesi için ya yediğinden daha fazla enerji yakması ya da yaktığından daha az yemesi gerekir. Köpeğinizin kolayca sindirebileceği kilo kaybı için en iyi köpek mamalarını bularak ve yiyerek ve bunu bir egzersiz rutini ile eşleştirerek, yavrularınız zamanında kilo vermelidir.

Kilo alımının daha ciddi bir şeyin sonucu olmadığından emin olmak için yapılan bir kontrolün ardından, burada bulunan tüm tavsiyeler Veterinerinizin tavsiyesi ile birlikte uygulanmalıdır.

Yorumlar