Puglar İçin En İyi Köpek Mamaları: Yavru Yetişkinler ve Yaşlılar

Puglar İçin En İyi Köpek Mamaları: Yavru Yetişkinler ve Yaşlılar

Bir Pug için en iyi köpek mamasını bulmak, yaz aylarında kırışık yüzünün sağlıklı olması kadar zordur. Bu cins hiç bitmeyen cilt rulolarına, kıvırcık domuz benzeri bir kuyruğa sahiptir ve uzun zamandır dünya çapında kraliyet ailesinin favorisi olmuştur. Bununla birlikte, kişiliği ve geçmişi hakkında çok şey biliyor olsak da, beslenme gereksinimleri hakkında ne biliyoruz? Çoğu köpek sahibi Bu, Puglarının ihtiyaç duydukları türe özgü doğru besinlerle beslenmediği anlamına gelir.

Bu kılavuzu okuduktan sonra tam olarak anlayacaksınız Pug'ın hangi beslenmeye ihtiyacı var belirli besin içeriği seviyeleri ve hangi temel bileşenlere dikkat edilmesi gerektiği ve ayrıca bir köpek yavrusu, yetişkin ve yaşlı Pug'ın farklı beslenme ihtiyaçları hakkında fikir edinme dahil. Pug aynı zamanda aşırı kilolu olma olasılığı en yüksek olan türlerden biridir, bu nedenle, yavru köpeğinizi en iyi durumda tutacak birkaç yiyecek sıraladık.Pug'ın hassas bir mideden muzdarip olduğu biliniyor ve cilt rahatsızlığı Bu nedenle, bir köpek mamasını değerlendirirken bu konuları göz önünde bulundurmak önemlidir ve önerilerimizin çoğunu bu endişeler etrafında odakladık. Aynı zamanda çeşitli göz rahatsızlıklarından muzdariptir ve bu nedenle, göz işlevine de katkıda bulunmak için dikkat edilmesi gereken bazı bileşenler vardır. Öyleyse, Royal Pug Highness'inizin en iyi beslenmesini bulalım.

Bir Bakışta: Puglar İçin En Sevdiğimiz Yiyecekler

Yavru köpekler: Wellness Complete Small Breed Puppy
Yetişkinler: Purina Pro Hassas Mide
Büyükler: Science Diet Senior Recipe
Ağırlık yönetimi: Purina Pro PlanıNot: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Pug Yavrusu Besin İhtiyaçları

Tarafından tavsiye edilmektedir MSD Veteriner Kılavuzu ve bir Pug yavrusunun protein içeriği en az% 22 ve en az% 8 yağ içeren bir mama ile beslenmesi gerektiğini belirten AAFCO. Bu optimum seviyeler, sağlıklı bir yetişkin Pug'a dönüşmesini sağlayacak ve ona çılgınca meraklı kişiliğini gün boyu sürdürmesi için yeterli enerji sağlayacaktır.Senin için önemli küçük cins köpekler için özel olarak tasarlanmış bir köpek maması besleyin , çünkü bunlar benzersiz ihtiyaçlarına göre tasarlandı. Görsel olarak, geliştikçe fiziksel görünümünde önemli bir değişiklik fark etmeyebilirsiniz, bu yüzden onu haftalık olarak tarttığınızdan ve paket talimatlarına göre beslediğinizden emin olun.

Keten tohumu, folik asit ve balık yağları gibi omega yağ asitleri karidesten gelir veya balık, sağlıklı bir cilde ve beslenmiş bir kürke katkıda bulunur. Bu, Puglar ve hassas ciltleri ve kırışıklıkları için çok önemlidir. Docosahexaenoic asit (DHA), eikosapentaenoik asit (EPA) ve araşidonik asit (ARA) anne sütünde doğal olarak bulunur. balık yağlarında ve yumurta ürünlerinde bulunabilirler. Pug yavrusu ve zayıf göz sağlığı için önemli olan beyin gelişimi ve göz işlevi için çok önemlidirler.

Yetişkin Pug Besin İhtiyaçları

Pug, 12 aylıktan itibaren bir yetişkin olarak kabul edilecek ve bu nedenle, onu yine özellikle küçük ırkların beslenme ihtiyaçlarına göre uyarlanmış bir yetişkin formülüne geçirmeye çalışmalısınız. Hassas midesi nedeniyle, sizden emin olmalısınız. onu yavaş yavaş değiştir Paket talimatına göre aksi takdirde midesini üzme riskiniz vardır.MSD Veteriner El Kitabı, yetişkin küçük cins tariflerinin Pug'unuza minimum% 18 protein içeriği ve bir köpek Pug'unkinden daha düşük olan en az% 5 yağ içeriği sağlamasını önerir. Pug hızla kilo aldığı biliniyor Yiyecek tüketimi izlenmiyorsa, paket talimatlarına uyduğunuzdan ve onu aşırı beslemediğinizden emin olun.

Hassas cildi, daha kalın tüyleri ve cilt ruloları nedeniyle aramanız önemlidir. Bol miktarda omega yağ asidi sağlayan yetişkin kuru mama Bu, cildinin ve tüyünün beslenmiş ve sağlıklı kalmasını sağlayacaktır. Sağlıklı liflerin hassas bir karışımı, sindirim sisteminin düzenli tutulmasını, dışkılarının sıkı olmasını ve gazının en aza indirilmesini sağlar.

Kıdemli Pug Besin İhtiyaçları

Bir Pug ulaştığında 8 yaş Yavaş yavaş yaşlı bir mama yemine geçirilmesi gerekecek. Burada kibble'ın ona sağlaması zorunludur. çok daha az yağ ve daha az kalori çünkü daha az aktif olduğu için, bu da daha az enerji yakacağı anlamına gelmez, sindirim sistemi çok daha yavaştır ve bu nedenle de yağı sindiremez. Yaşlı mama mamaları onun yaşlanma ihtiyaçlarını karşılar, bu yüzden onu bundan başka hiçbir şey beslemeyin.

Sağlayan bir mama maması alması da önemlidir. vitamin ve mineral karışımı, Zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirmeye ve hassas sindirim sistemini düzenli tutmaya yardımcı olacağından, meyve ve sebze şeklinde ya da ekstra takviyeler şeklinde.Glukozamin ve kondroitin de bu bileşenler olarak bileşenlerde listelenmelidir. yaşlanan kemiklerini ve eklemlerini destekler. Et ve balık yemekleri bunların harika kaynaklarıdır veya tabii ki özellikle bu besinler ile formüle edilmiştir . Balık yağları da güçlü kemikler geliştirir ve folik asit ve keten tohumu ile tüyü ağaran saçlarına rağmen güzel ve parlak kalır.


Pug Yavruları için En İyi Yiyecek

Köpek Maması Yeme Pug Yavruları

Puglar bir çok küçük cins , ancak yavru olduklarında besleyici yoğun yiyeceklere yine de ihtiyaçları vardır. Yetişkin yaşına yaklaştıkça kalori alımını azaltacak olsanız da, yavru köpeğinize ihtiyaç duyduğu beslenmeyi sağladığınızdan emin olmak isteyeceksiniz. Pug yavrularının diğer küçük ırklara benzer beslenme ihtiyaçları vardır. bir Chihuahua'nın besin ihtiyaçları . Puglar boyut ve boyut bakımından benzersiz olduklarından, aşağıda bulabileceğiniz onlara tavsiye edebileceğimiz birkaç farklı yiyecek vardır.

Royal CaninWellness KöpekMavi BuffaloMerrick Lil 'PlakalarıCanidae Pure
Protein % 27 % 28 % 29 % 28 % 24
Yağlar % 16 % 19 % 17 % on beş % 13.5
Lif % 3.6 % 4,25 % 5 % 4,5 % 4
Nem % 10 % 10 % 10 % on bir % 10
Kcal / Kupa 369 489 415 397 525

Royal Canin Pug Yavrusu

Royal Canin Pug Yavru Irkına Özgü Kuru Köpek…
 • Royal Canin Pug Puppy kuru köpek maması, ...
 • Özel mama tasarımı, Pugların onları kolayca alıp çiğnemesine yardımcı olur ...
 • Yavru köpeğin bağışıklık sistemini geliştirmesine ve doğal ...
 • Cilt bariyerini temel besinlerle güçlendirerek ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Royal Canin, Pug yavrusu ve beslenme ihtiyaçlarını incelemiş ve araştırmaları sonucunda bu mamayı tasarlamıştır. Bu tarif, 10 aylık Puglar içindir ve efendisinin kucağının rahatlığını tercih eden daha az aktif yavrular için en düşük kalori sayısına sahiptir.Karmaşık bir besin ve balık yağı seti ile buruşuk ve hassas cildi içten dışa doğru beslenir ve DHA ve EPA içerik listesinde bulunabilir. En düşük lif içeriğine sahiptir, ancak kurutulmuş pancar küspesi, sindirim sisteminin hala düzenlenmesini sağlar.

Severiz her bir mama parçasının üç ayaklı bir denizyıldızı gibi tasarlandığını, bu da onun düz yüzü ve eşsiz ısırığının kuru mama parçalarını kolaylıkla almasını sağlıyor.


Wellness Complete Puppy

Wellness Tam Sağlık Doğal Kuru Küçük ...
 • BİR SAĞLIK SÜRESİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN: Yüksek kaliteli proteinler ve ...
 • SAĞLIKLI BÜYÜME VE KALKINMAYI DESTEKLER: Garantili DHA seviyeleri…
 • BÜTÜN VÜCUT SAĞLIĞI: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • DOĞRU YEMEKLERİ BULUN: Wellness,…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Kemiksiz hindi, Tavuk unu ve Somon küspesi, kas gelişimi için gerekli yüksek protein düzeylerini sağlar ve yulaf ezmesi ve kahverengi pirinç, sağlıklı bir yetişkin olması için ihtiyaç duyduğu sağlıklı karbonhidratları ona sağlar. Birçok yorumcu, bu mamayı yedikten sonra yavrularının yüksek enerji seviyeleri hakkında yorum yaptı.

Doğal DHA kaynakları listelenmiştir ve somon yağı ve balık unu hassas cildine besin sağlar. Küçük ırklar düşünülerek tasarlanmıştır ve bununla birlikte daha küçük mama parçaları da gelir.

Severiz Bu tarifin Pug yavru köpeğinize cilt, kürk, enerji, sindirim sağlığı, gözler, dişler, diş etleri ve bağışıklık üzerine yoğunlaşarak tam ve dengeli beslenmesini sağlar.


Mavi Bufalo Küçük Irk Yavrusu

Küçük Irklar İçin Blue Buffalo Kuru Köpek Maması ...
 • 6 Lb Çanta
 • Mary Vary Ambalaj
 • Lezzetli, Protein Açısından Zengin, Kemiksiz Tavuk
 • Sağlıklı Bütün Tahıllar, Bahçe Sebzeleri ve Meyveler
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Blue Buffalo, bu tarifi, mümkün olduğunca çok besin maddesini muhafaza etmek ve kasesine doku eklemek için soğuk şekillendirilmiş özel LifeSource Bits ile yaptı. Kemiksiz Tavuk, Tavuk unu ve balık unu bu tarifte ana protein kaynaklarıdır ve bu mama, öneriler listemizdeki en yüksek protein içeriğine sahiptir.

Bol miktarda lif, DHA ve hassas bir vitamin ve mineral karışımı ile sindirim sistemi, beyin fonksiyonu ve bağışıklık sistemi olması gerektiği gibi gelişecektir. Bu listede kötü koruyucular yoktur, sebze suyu renk eklemek için kullanılan tek şeydir, bu nedenle ne kadar çok besin o kadar iyi olur! Blue Buffalo, birinci sınıf bir köpek mamasıdır ve değerini korur Nutro gibi diğer yüksek kaliteli markalara karşı .

Severiz Bu, yüksek şişkinliğe ve gevşek dışkıya sahip Puglar için en yüksek lif içeriğine sahip. Bu yemek özellikle buna hitap ediyor.


Merrick Lil ’Plates Puppy

Merrick Lil 'Plates Tahılsız Küçük Irk…
 • Bir (1) 12,0 lb Torba - Merrick Lil 'Plates Tahılsız Küçük Irk…
 • Gerçek kemiği alınmış tavuk her zaman bu tahıldaki ilk içeriktir ...
 • Probiyotikler ve prebiyotiklerle hazırlanmış küçük köpekler için kuru yem ...
 • Önde gelen seviyelerde yapılan küçük köpekler için kuru köpek maması ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu mama taneleri tatlı patates, bezelye, yaban mersini ve elma gibi doğal meyve ve sebzelerle doludur, bu nedenle bu bağışıklık sisteminin hastalıklara karşı dirençli olması ve sağlıklı bir şekilde gelişmesi için ihtiyaç duyduğu tüm besinleri alacağından emin olabilirsiniz. Somon yağı ve keten tohumu da cildini ve kırışıklıkları besler.

Kemiksiz Tavuk ve Tavuk yemeği, köpeğinize yüksek düzeyde protein ve DHA sağlar, ayrıca kemikleri ve eklemleri için harika olan yüksek seviyede glukozamin sağlar. Aynı zamanda, bazı yorumcuların bulduğu en yüksek nem içeriğine sahiptir, bu da onu köpekleri için daha lezzetli kılar.

Severiz Bu tarifin tahıllar olmadan yapıldığını, dolayısıyla bu, tahıl intoleransı olan Puglar veya Pug'larını böyle bir diyetle beslemek isteyen ebeveynler için mükemmel bir seçimdir.


Canidae Saf Köpek

Canidae Saf Petite Ham Kaplamalı Yavru Somon ...
 • Kolayca tanınabilir 8 anahtar kullanarak sınırlı içerik diyeti…
 • Küçük mama boyutu titiz küçük cins köpekler için ideal
 • Tahılsız; asla buğday, mısır veya soya
 • Güzel cildi ve tüyleri güçlendirmek için Omega 6 ve 3 yağ asitleri
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Yalnızca 8 temel malzemeyle, bu mama mama, küçük cins bir köpek yavrusu ihtiyacı olan her şeyle yapılır ve sahip olmadığı hiçbir şey dahil değildir. Sınırlı içerik tarifleri, hassas midesi olan yavrular için de idealdir. Tahılsızdır, ancak mercimek, bezelye ve fasulye, sağlıklı bir yetişkin olması için ihtiyaç duyduğu lif ve enerjiyi almasını sağlar.

Somon tek protein kaynağıdır ve küçük mama parçaları da dondurularak kurutulmuş çiğ Somon ile kaplanır, bu da onları mızmız yavrular için son derece lezzetli kılar, bu da yorumcuların en yaygın yorumudur.

Severiz Bu tarifin sadece besleyici değil, aynı zamanda hassas cildi ve tüyüne derinlemesine beslenmesini sağlayan omega yağ asitleri ile dolu olan somon balığı ile dolu.


Yetişkin Puglar için En İyi Yiyecek

Yetişkin Pug Köpek Maması

12 aylıktan itibaren, aksi belirtilmedikçe, çoğu Pug yetişkin formüllü köpek mamasına geçiş . Besin gereksinimlerinin diğer küçük cins köpeklere benzer olduğunu göreceksiniz. Yorkie’nin beslenme gereksinimleri . Pugların hassas ciltleri ve olası göz sorunları olduğu için, yetişkin bir yemeğe geçecek kadar yaşlandıklarında, bu sorunlarla önceden mücadele etmek isteyeceksiniz. Yetişkin Puglar için en sevdiğimiz yiyecekler aşağıdadır.

Royal CaninSağlık TamamlandıPurina ProMerrick Lil 'PlakalarıVahşi Tadı
Protein 2.% 3 % 28 % 26 % 38 % 32
Yağlar % 14 % 16 % 16 % on beş % 18
Lif % 3.4 % 4 % 4 % 3,5 % 4
Nem % 10 % 10 % 12 % on bir % 10
Kcal / Kupa 315 438 429 406 370

Royal Canin Yetişkin Pug

Royal Canin Pug Yetişkin Irkına Özgü Kuru Köpek…
 • Royal Canin Pug Yetişkin kuru köpek maması, ...
 • Özel mama tasarımı, Pugların onları kolayca alıp çiğnemesine yardımcı olur ...
 • Cilt bariyerini temel besinlerle güçlendirerek ...
 • Uyarlanmış protein içeriğiyle bir Pug'ın kas tonusunu korur ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, 10 aylık ve daha büyük Puglar için tasarlanmıştır ve köpek yavrusu tarifinden sonra, mama parçaları, yemek kolaylığı için hala 3 ayaklı denizyıldızı şeklinde tasarlanmıştır. Beyin işlevi için DHA ve EPA içerir.

Kırışıklıkları için harika olan E vitamini ve çinko gibi optimum yağ, vitamin ve mineral karışımı ile cilt bariyerini güçlendirir. Optimum protein ve yağ içeriğiyle sağlıklı bir kas tonusunu destekler ve fazla domuz etini önlemek için eklenen L-karnitin içerir.

Severiz Bu tarifin beslenme ihtiyaçlarını araştıran bilim adamları tarafından özellikle yetişkin Pug için tasarlandığını.


Wellness Complete Small Breed

Wellness Tam Sağlık Doğal Kuru Küçük ...
 • Ömür boyu esenliğin tadını çıkarın: Yüksek kaliteli proteinler ve ...
 • Optimal enerji ve sağlıklı bağışıklık sistemleri: Antioksidan bakımından zengin ...
 • Tüm vücut sağlığı: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • Doğru yemeği bulun: Wellness, aşağıdakiler için çok çeşitli yiyecekler sunar:
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Yavruların tavsiyesinden hareketle bu mama, ana protein kaynağı olarak kemiksiz hindi, Tavuk unu ve Somon unu ile yapılır. Pug yavru köpeğiniz bu tarifte başarılı olduysa, bir yetişkin olarak onun üzerinde gelişecektir.

Dengeli beslenme, bu mama mamasının amacıdır ve prebiyotikler, probiyotikler, hindiba kökü ve havuç ona sindirim sistemini düzenli tutacak sağlıklı lifler sağlar. Keten tohumu ve folik asit ayrıca cildini ve tüylerini kurumasına ve tahriş olmasına karşı koruyacaktır. Sağlık da bizim favorilerimizden biri Great Pyrenees yavruları için yetişkin köpek maması markaları .

Severiz Bu tarifin fincan başına en yüksek kalori içeriğine sahip olduğunu, bu da onu süper enerjik Puglar için harika bir seçenek haline getirdiğini ya da onu daha az besleyebileceğinizi, bu da çok daha ileri gittiğini gösterir.


Purina Pro Plan Hassas Mide

Purina Pro Plan Hassas Mide Küçük Irk…
 • Somon 1 Numaralı Malzemedir
 • Kolay Sindirilebilir Yulaf Yemeği İçerir
 • Mısır, Buğday veya Soya Yok
 • Yüksek Aktif Küçük Köpeklerin İhtiyaçlarını Karşılamak İçin Protein Bakımından Zengin
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu ürünle ilgili incelemelerin çoğunluğu, aylarca ve yıllarca, köpeklerinin cilt alerjileri veya hassas sindirim sistemleri için çeşitli ilaçları denedikten sonra, yavrularını bu mama yemine dönüştürdüklerinde yavrularının sağlık sorunlarının büyük ölçüde iyileştiği gerçeği etrafında dönüyor. Prebiyotik lifler ve kanola küspesi kombinasyonu, sindirilebilirliğe yardımcı olur ve hassas cildi yatıştırır.

Bu tarif, en yüksek nem içeriğine sahiptir, yani pek çok telaşlı Pug bu mamayı yemeyi daha kolay bulacaktır. Gerçek Somon, Somon yemeği ve balık unu, derisini ve kürkünü besleyen, kemiklerini ve eklemlerini destekleyen bol miktarda omega yağ asidi sağlar.

Severiz Bu tarifin sindirim sorunlarına veya hassas cilde yatkın olan küçük ırklar için özel olarak tasarlandığını ve birçok Pug'ın bu endişelerin her ikisinden de muzdarip olduğunu.


Merrick Lil ’Plates Small Breed

Merrick Lil 'Plates Tahılsız Küçük Irk…
 • Bir (1) 10.0 lb Torba - Merrick Lil 'Plates Tahılsız Küçük Irk…
 • Gerçek kemiksiz sığır eti her zaman bu tahıldaki ilk içeriktir ...
 • Dondurularak kurutulmuş gerçek çiğ sığır eti parçaları harika bir tada sahip ve ...
 • Önde gelen seviyelerde yapılan küçük köpekler için kuru köpek maması ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif şimdiye kadarki en yüksek protein içeriğine sahiptir, bu nedenle Pug'unuz yüksek proteinli bir tarifte daha iyiyse veya büyük etli tadı seviyorsa, bu onun için en iyi seçenek olacaktır. Kemiksiz Sığır Eti, Kuzu eti, Somon yemeği ve Sığır Karaciğeri ile yapılan bu mama, küçük ırklar için büyük bir hit. Ayrıca cildinin beslenmesini ve korunmasını sağlar.

Et içeriğinin yanı sıra, bu tarif aynı zamanda vücuduna ve bağışıklık sistemine ihtiyaç duyduğu besinleri sağlayan sağlıklı meyve ve sebzelerle de doludur. Bu tarif aynı zamanda tahıl içermez, bu da tahıl intoleransı olan Puglar için çok önemlidir.

Severiz Bu tarifte, normal kuru mama parçalarıyla karıştırılmış çiğ dondurularak kurutulmuş sığır eti parçaları bulunduğunu, bu sadece kasesine ekstra tat ve doku katmakla kalmaz, aynı zamanda ciddi derecede besleyici ve protein ve enerji dolu.


Vahşi Küçük Irk Tadı

Yabani Tahıl İçermeyen Yüksek Proteinin Tadı ...
 • 1 numaralı malzeme olarak REAL VENISON ile vahşi doğanın tadı; ...
 • Eklenmiş vitamin ve mineraller içeren yüksek protein içeriği; meyveler ...
 • Dünyanın Her Yerinden Güvenilir, Sürdürülebilir Kaynaklardan Üretilen Malzemeler; ...
 • Garantili türler ile besin açısından zengin ve SON DERECE SÖNDÜRÜLEBİLİR ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu Appalachian tarifi gerçek geyik eti, kuzu unu, ördek unu ve balık unu ile yapılır, bu nedenle sadece yüksek kaliteli protein kaynakları ile değil, aynı zamanda cildi için zengin omega yağ asitleri, amino asitler ve besinlerle de doludur. bağışıklık sistemi.

Nohut, bezelye ve mercimek ona sağlıklı karbonhidrat ve lif sağlar ve kanola küspesi de hassas sindirim sistemi için faydalıdır. Yaban mersini ve ahududu ayrıca güçlü bir bağışıklık sistemi için antioksidanlar ve biraz tatlılık sağlar.

Severiz Bu tarifin Tavuk yerine alternatif protein kaynakları ile yapıldığını, bu da belirli tat tercihleri ​​veya alerjileri olan Puglar için harika.


Yaşlı Puglar için En İyi Yiyecek

Senior Pug Food

Yaklaşık olarak 8 yaşındayken Pug'unuzu aşağıda listelenen en sevdiğimiz yaşlı mama tanelerinden birine geçirmeyi düşünmeye başlamalısınız. Kıdemli boksör sağlık sorunları yaşama olasılığı daha yüksektir yaşlandıkça diğer küçük ırklara göre. Ayrıca kilo aldıkları biliniyor, bu yüzden onları bir yaşlılar için hazırlanmış yiyecek çok tıknaz olmadıklarından emin olmaya yardımcı olur, bu da eklemleri için kötü olabilir. Yaşlı Puglar için en sevdiğimiz yiyecekler aşağıdadır.

Bilim DiyetiNutro UltraPurina ProMerrick Lil 'PlakalarıSağlık Tamamlandı
Protein % 19 % 27 % 29 3.% 4 % 25
Yağlar % 13.7 % 13 % 16 % 12 % 12
Lif % 2.4 % 4 % 3 % 3,5 % 5
Nem % 10 % 10 % 12 % on bir % 10
Kcal / Kupa 353 311 487 348 435

Hill's Science Diet Small Bites 7+ yıl

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yetişkin 7+…
 • Bu kuru gıda, oyuncağınızın belirli yaşlanma ihtiyaçları için formüle edilmiştir ...
 • Sindirimi kolay bileşenler, enerji seviyelerini desteklemeye yardımcı olur ve ...
 • Kalp ve böbrek sağlığı için dengeli mineraller
 • Yağsız kas için yüksek kaliteli protein içeren küçük mama
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, yavaşlayan metabolizması için sindirimi kolay yağlar ve hassas sindirim sistemine yardımcı olmak için prebiyotikler içeren oyuncak ve küçük ırkların yaşlanma ihtiyaçları için tasarlanmıştır. Dengeli bir mineral seti ile kalbinin ve böbreklerinin sağlığı korunur ve omega yağ asitleri E vitamini yoğun tüylerini besler.

Tavuk unu, kas bakımı için protein ve yaşlanan kemikler ve eklemler için glukozamin sağlar. Bu, en sevdiğimiz kıdemli markalardan biri ve Science Diet kendine ait Royal Canin gibi diğer üreticilere karşı .

Severiz Bu mamanın tüm dünyadaki Veteriner hekimler ve köpek beslenme uzmanları tarafından tasarlandığını ve önerildiğini, dolayısıyla iyi olması gerektiğini biliyorsunuz!


Nutro Ultra Küçük Irk Kıdemli

ÜRETİCİ TARAFINDAN DURDURULAN: NUTRO ULTRA…
 • ÜRETİCİ TARAFINDAN DURDURULMUŞTUR, Önerilen Değiştirme Öğesi: NUTRO…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, yavaşlamaya başlayan ya da sadece efendisinin kucağında uyuklamayı tercih ederken ona yeterli enerji sağlayan sağlıklı tahıllar sağlayan yaşlı Puglar için en düşük kalori sayısına sahiptir. Protein, Tavuk, Kuzu ve Somon olmak üzere üçlü kaynak içeren bu tarifte hala önemli bir faktördür ve kemiklerini ve eklemlerini glukozamin ve kondroitin ile esnek tutan da bu bileşenlerdir.

Hindistan cevizi, balkabağı, yaban mersini ve lahana bağışıklık sistemini güçlü tutar ve sağlıklı bir oksidatif durumu sürdürür ve keten tohumu, chia tohumu ve Somon yağı cildinin beslenmesini sağlar.

Severiz Bu tarifin yaşlanan bağışıklık sistemi için zorunlu olan antioksidanlar ve egzotik meyvelerle dolu olduğunu, dolayısıyla adı süper yiyecek tabağı olduğunu.

maltese yorkie

Purina Pro Plan Kıdemli

Purina Pro Plan Small Breed Senior Dry Dog…
 • Bir (1) 5 lb. Çanta - Purina Pro Planı PARLAK ZİHİN Küçük Irk…
 • Uyanıklığı ve zihinselliği teşvik etmek için geliştirilmiş botanik yağlar içerir ...
 • Tavuk ilk malzemedir
 • Isırık büyüklüğünde mama taneleri küçük köpekler için çiğnemeyi kolaylaştırır
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu listedeki ilk madde, harika bir protein ve enerji kaynağı olan tavuktur. Pek çok yorumcu, yavrularının enerji seviyelerini bir yavru köpeğinkine döndürdüğü yorumunu yaptığından, bu mama ile onun artan yaşı konusunda endişelenmemelisiniz. Yumurta ürünleri ona sağlıklı göz fonksiyonunu destekleyen DHA ve EPA sağlar ve balık yağları ve E vitamini takviyeleri, tüylerinin ipeksi pürüzsüz kalmasını sağlar.

Bu tarif bazı Puglar için harika olsa da, eğer kıdemli köpeğiniz ciddi şekilde hareketsizse veya porkier tarafındaysa, daha yüksek kalori sayısı ve yağ içeriği muhtemelen bunu uygun olmayan bir seçenek haline getirir, ancak gözden geçirenler ve küçük yavruları bu tarifi sevdi.

Severiz Bu tarifin Pug’ınızın yavaşlayan zihnini sadece 30 gün içinde uyanıklığı ve zihinsel keskinliği teşvik eden botanik yağlarla sağladığını.


Merrick Lil ’Plates Senior

Merrick Lil 'Plates Tahılsız Küçük Irk…
 • Bir (1) 12,0 lb Torba - Merrick Lil 'Plates Tahılsız Küçük Irk…
 • Gerçek kemiği alınmış tavuk her zaman bu tahıldaki ilk içeriktir ...
 • Probiyotiklerle hazırlanmış küçük cins yaşlı köpekler için kuru mama ve ...
 • Önde gelen seviyelerde yapılan küçük köpekler için kuru köpek maması ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu mama maması, bu üst düzey listedeki en yüksek protein içeriğini sunar, bu da onu kas kütlesini korumaya ihtiyaç duyan aktif yaşlılar için harika bir seçenek haline getirir. Aynı zamanda, yoğun et lezzetini arzulayan titiz Puglar için mama taneciklerinin harika bir tada sahip olmasını sağlar. Lezzet bakımından zengin olmasına ve kürkü için yağlarla dolu olmasına rağmen, kalori sayısı düşüktür ve birçok yorumcu, yavrularının ağırlığını iyi yönettiği yorumunu yaptı.

Bu tarif aynı zamanda Pug'unuzun yaşlanan bağışıklık sistemini desteklemek için sağlıklı meyve ve sebzeleri almasını sağlar ve tatlı patates ve bezelye gibi probiyotik ve prebiyotik lifler, şişkinliğini minimumda tutmaya ve dışkılarını sağlam tutmaya yardımcı olur. Tahammülsüzlüğü olan Puglar için de tahıl içermez.

Severiz Bu tarifin, yaşlanan kemikler ve eklemler için önemli olan ve onları daha uzun süre esnek tutan önde gelen seviyelerde glukozamin ve kondroitin sunduğunu söyledi.


Wellness Complete Senior

Wellness Tam Sağlık Doğal Kuru Küçük ...
 • BİR SAĞLIK SÜRESİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN: Yüksek kaliteli proteinler ve ...
 • OPTİMAL ENERJİ VE SAĞLIKLI BAĞIŞIKLIK SİSTEMLERİ: Antioksidan açısından zengin ...
 • BÜTÜN VÜCUT SAĞLIĞI: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • DOĞRU YEMEKLERİ BULUN: Wellness,…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, köpek yavrusu ve yetişkinlik aşamasında önerdiğimiz seti tamamlar, bu nedenle Pug'unuz bunları iyi yaptıysa, o zaman bunda da başarılı olmaya devam edecektir. Bu mama, tam beslenmeye odaklanır ve ekstra eklenen glukozamin ve kondroitin takviyeleri ile kemiklerine ve eklemlerine de iyi bakılır.

Daha az kalori, hindi ve tavuk yemeği gibi yağsız protein ve seçkin yağlarla yaşlılık yıllarında kilosunu yönetir, ancak cildini ve tüylerini besleyecek bol miktarda balık yağı vardır.

Severiz bu tarifin sunduğu en yüksek lif içeriği Düzensiz sindirim sistemi için oldukça lifli bir diyete ihtiyaç duyan Puglar için bezelye ve havuç gibi.


Kilolu Puglar için Yiyecek

Yerde Kilolu Pug

Pug sahipleri, yavrularının kilosunu korumanın zorluğunu çok iyi bilecekler ve bir noktada, ya kilosunu kontrol etmeniz ya da birkaç kilo verdiğinden emin olmanız gereken zaman gelecek. Fazla kilo sadece sağlıksız görünmesine neden olmakla kalmaz, aynı zamanda çeşitli ciddi sağlık sorunlarına yol açar ve zaten çok çeşitli endişelere yatkın olduğu düşünüldüğünde, artık listesine eklenmesine gerek kalmadı. İşte Pug'a uygun en sevdiğimiz kilo kontrolü tanelerimiz.


Purina Pro Kilo Yönetimi

Purina Pro Plan Kilo Yönetimi Kuru Köpek…
 • Bir (1) 6 lb. Çanta - Purina Pro Plan SAVOR Parçalanmış Karışım Ağırlığı…
 • Gerçek tavuk dahil olmak üzere yüksek kaliteli protein ile üretilmiştir.
 • Sindirim sağlığını desteklemek için garantili canlı probiyotikler
 • Baştan çıkarıcı bir tat için sert mama ve yumuşak, etli parçaların karışımı ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

% 8 yağ içeriği ve fincan başına 334 kalori sayısıyla, bu kilo yönetimi kuru maması, Pug'unuzu yeni diyetinin hiç de bir diyet olmadığını düşünmeye ikna edecek temel mama parçalarına ek olarak etli parçalar içerir!

Severiz Purina Pro, burada görebileceğiniz birçok ırk için bir zayıflama seçeneği olarak.


Wellness Sağlıklı Kilo

Wellness Tam Sağlık Doğal Kuru Küçük ...
 • Ömür boyu esenliğin tadını çıkarın: Yüksek kaliteli proteinler ve ...
 • Optimal enerji ve sağlıklı bağışıklık sistemleri: Antioksidan bakımından zengin ...
 • Tüm vücut sağlığı: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • Doğru yemeği bulun: Wellness, aşağıdakiler için çok çeşitli yiyecekler sunar:
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

% 10 yağ içeriği ve fincan başına 341 kalori sayısıyla bu sağlıklı kilo mama, diğer beslenme ihtiyaçlarının unutulmamasını sağlar. Protein içeriği% 28'dir ve kasları, tüyleri ve kemikleri bu tarifle hala iyi bakılmaktadır.

Severiz Wellness Complete ürünleri çünkü hepsi doğaldır ve Sağlıklı Kilo formülü farklı değildir.


Son düşünceler

Pug'ın halihazırda endişelenmesi gereken pek çok sağlık sorunu var, bu yüzden onu olabildiğince sağlıklı tutmak için mevcut en iyi Pug köpek mamasıyla beslenmesi önemlidir. Bireysel sağlık sorunlarının neler olduğunu düşünün ve ardından yukarıdaki önerilerimizden birini seçtiğinizden emin olun, böylece ne siz ne de Pug'unuz hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Yorumlar