İngiliz Mastiffler için En İyi Köpek Yatakları: Derecelendirmeler ve Yorumlar

İngiliz Mastiffler için En İyi Köpek Yatakları: Derecelendirmeler ve Yorumlar

Eski İngiliz Mastiff olarak da bilinen Mastiff, devasa köpek ekibi . Ve bagajındaki tüm bu ıvır zıvırla, koca kafasını ve vücudunu dinlendirmek için rahat bir yere ihtiyacı var. Ona süper rahat ve rahatlatıcı İngiliz Mastiff büyüklüğünde bir köpek yatağı vererek onu sevdiğini göstermenin daha iyi bir yolu. Mastiff'ler günde 18 saate kadar uyuyabilir, bu yüzden rahat kalabilmeleri önemlidir!

Öyleyse, başlamak üzere olsanız da ilk Mastiff yolculuğu yeni bir yavru ile. Ya da sevgili Mastiff kiracınızın bir yatak yükseltmesine ihtiyacı var, Mastiff'ler için en iyi köpek yataklarını bulduk. Tüm Mastiff'ler aynı değildir ve bu nedenle Mastiff'inizin kişisel ihtiyaçlarına en uygun yatağı nasıl seçeceğinizi bilmeniz gerekir. Bu nedenle, sizin için bir alıcı kılavuzu da derledik.Tüm farklı Mastiff ihtiyaçları ve sahiplerinin bütçeleri göz önünde bulundurularak, listemizi oluşturan 8 farklı yatak var. Öyleyse, başlayalım ve muhteşem gladyatörünüzün bir Kral için uygun bir yatak bulalım.

Bir Bakışta: Mastiffler için Favori Köpek Yataklarımız

Pet Fusion Jumbo Bolster Yatak
Bizim Puanımız

En İyi Bolster YatakPetFusion Bolster YatakChewy.com'da görüntüle
Büyük Barker
Bizim Puanımız

En İyi Yatak Stili

Büyük Barker YatakChewy.com'da görüntüle
Kuranda Jumbo Köpek Yatağı
Bizim Puanımız

En İyi Yükseltilmiş Yatak

Kuranda Yükseltilmiş Yatak

Amazon.com'da görüntüleyin

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi Amazon.com veya Chewy.com'a götürür, burada ek ürün bilgileri ve müşteri yorumları alabilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Satın Alma Rehberi

Dev İngiliz Mastiff

Biri seçilmesine rağmen en aptal köpek ırkları , Mastiff'iniz kötü olandan iyi bir yatak bilecek. Ve orada pek çok kişi varken, bir yatakta neye bakmanız gerektiğini anlamak önemlidir. Çünkü yanlış anlarsan, burnunu çevirecek ve cebinden çıkacaksın. Bu senaryodan kaçınmak için, ona bir yatak satın almadan önce düşünmeniz gereken tüm şeyler burada.

Yatak Nedeni

Tamam, öyleyse neden Mastiff'inize bir yatak alıyorsunuz? Bu apaçık görünebilir, ancak bahçede gündüzleri serinlemek veya geceleri uyumak için mi? Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı yatak stilleri ile amacını düşünmeniz gerekir. Yükseltme arıyorsanız, mevcut yatağı hakkında neyi beğendiğinizi düşünmeniz faydalı olacaktır. Negatiflerin yanı sıra. Çünkü tüm bu bilgiler size zaten sahip olduklarınızın daha iyi bir versiyonunu bulun.

Boyut ve Uyku Pozisyonu

Büyüklük sizin ilk engeliniz olacak çünkü Mastiff dev bir köpek. Satın alırken biraz esnekliğe sahip olabilirsiniz. Beagle için yatak hatta bir Alman çoban köpeği yatağı . Ancak Mastiff'te durum böyle değil. Yatak tabanının düzleşip gözleme yapmaması için yeterince kalın olması gerekir. Ya da yüksek bir yataksa, olması gerekir 120 ila 230 pound taşıyacak kadar sağlam köpek parçası. Ayrıca, seçeneklerinizi biraz sınırlayan ekstra geniş bir yatağa da ihtiyacınız olacak.Konfor

Rahat değilse yatağın anlamı nedir? Düşün kalın köpük tabanlar , yumuşak peluş malzeme ve destekli kenarlar harika. İnce yataklar hızla düzleşir, bu nedenle Polyester dolgulu yataklardan kaçının çünkü bunlar Mastiff'in ağırlığıyla eşleşmez. Çünkü Mastiff'ler eklem displazisine yatkın ortopedik köpük, aranması gereken harika bir malzemedir. Medikal sınıf ortopedik köpük, hafızalı köpükten farklıdır ve eklem ağrısını hafifletmek ve ekstra destek ve rahatlık sağlamak için tasarlanmıştır.

Mastiff Yaşı

Her zaman bütçenizin izin verdiği en kaliteli yatağı almanızı önermemize rağmen, Mastiff yavru köpeğiniz için bir yatak arıyorsanız, iki seçeneğiniz vardır. Ya ona su geçirmez, çiğnemeye dayanıklı ve kapsamlı bir garantiyle birlikte gelen birinci sınıf bir yatak satın alın. Ya da ona bankayı bozmayacak daha ucuz bir tane satın alın çünkü bu, yavru köpek aşamasını geçmeyebilir.

Ortopedik köpük yatakları kıdemli Mastiff için en iyi seçenektir. Ağrılı eklemleri yıllar boyunca tüm bu ağırlığı taşımak için çok çalıştı ve şimdi onları rahatlık ve destekle geri ödeme zamanı. Kıdemliniz mesanesini kontrol etmekte zorlanıyorsa, su geçirmez veya suya dayanıklı bir yatak aramak da iyi bir fikirdir.

Dayanıklı Malzemeler

Kaliteli yataklar dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. Ve dayanıklı malzemeler, yatağının ucuz bir alternatife kıyasla çok daha uzun süre dayanacağı anlamına geliyor. Çok daha uzun sürerse, neredeyse kesinlikle şu anlama gelir: paranız için daha iyi değer çok. Kanvas, pamuk ve naylon gibi malzemeler sağlamdır. Şu şekilde tanımlanan yatakları arayın: çiğneme kanıtı veya daha uzun ömürlü bir yatak istiyorsanız gözyaşı önleyici.Temizlemesi kolay

Köpeklerde her yaşta kaza olur. Ve Mastiff'in diğer köpeklerden daha büyük bir mesanesi vardır. Kaçınılmaz olan gerçekleştiğinde, temizlemesi kolay bir yatak isteyeceksiniz. Bir yatak ara çıkarılabilir bir kapağa sahiptir ve makinede yıkanabilir. İdeal olarak yatak suya dayanıklı olmalıdır. Suya dayanıklı kapaklar kolay yıkanamayan içteki köpüğü koruduğu anlamına gelir ve döşemenizi korur.

Alerjiler

Tıpkı diğer köpek ırkları gibi birçok Mastiff cinsi de alerjiden ve hassas deriden muzdariptir. Mastiff'iniz yaparsa, almalısınız hipoalerjenik bir köpek yatağı . Hipoalerjenik yataklardaki malzeme, toz akarları ve ölü deri gibi alerjenlerin malzemeye sıkışmaması için sıkı bir şekilde dokunmuştur. Standart yataklara göre daha pahalıdır. Ancak hassas Mastiffler için önemlidirler ve veterinerlere yapılan bir geziyi de kurtarabilir.

Bütçe

Mastiffler pahalıdır! İhtiyaçları var büyük köpek oyuncakları , Mastiff uygun köpek maması ve muhtemelen çok büyük bir köpek sandığı . Bütçenizi aşmadan karşılayabileceğiniz en kaliteli yatağı satın almak isteyeceksiniz. Ancak, bütçe mağaza fiyatlarından daha fazlasını harcamanız gerekir. Bu özellikle sizin Mastiff'iniz gibi dev bir canavar için geçerlidir. Bu yüzden, alabileceğiniz en iyi yatağı satın almanızı tavsiye ederiz. Bunu yapmak, standart bir köpek yatağından çok daha uzun süre dayanacağı anlamına gelir ve bu nedenle para için daha iyi değer .En İyi Mastiff Köpek Yatakları

Kanepede İngiliz Mastiff

Öyleyse, şimdi Mastiff'inizin ne tür bir yatağa ihtiyacı olduğu hakkında bir fikriniz olmalı. Bu nazik devlerin bolca desteğe ihtiyacı var. Kuruşları artık bir köpek yatağına sıkıştırmak, daha sonra yaşlandıkça veterinerin ofisinde daha yüksek maliyetlere neden olabilir. Aşağıda, Mastiff'ler için en iyi 8 köpek yatağını 3 farklı kategoriye ayırdık.


Kanepe Tarzı Köpek Yatakları

Destekli tip yataklar olarak da bilinen bunlar en popüler köpek yatağı seçenekleridir. Destekleyici bir temel sunarlar ve baş desteği sağlayan duvarlı kenarlar . Bazı yataklar tamamen desteklenir, bazıları ise daha kolay erişim için bir giriş penceresi sunar. Kanepe tarzı yataklar, kıvrılmayı seven Mastiffler için harikadır. Bunlar türleri değil bir kasaya koymak isteyeceğiniz yataklar . Aksine, bunlar biraz daha fazla odanız olan bir alanda tutacağınız köpek yataklarıdır, genellikle aile odası veya yatak odası.


PetFusion Bellek Köpük Destek Yatağı

Petfusion Jumbo Köpek Bolster Yatağı
 • Hafızalı köpük tabanı.
 • Konfor için destekli yan kısımlar.
 • Su geçirmez astar.
 • Dayanıklı fermuar.
 • Kolay açma / kapama kapağı.
 • Makinede yıkanabilir kılıf.
 • Kapak ayrıca yırtılmayı önleyicidir.
Chewy.com'da görüntüle

PetFusion’un üstün hafızalı köpük yatağı jumbo boyuttadır ve Mastiff'inizin dinlenmesi ve esnemesi için bolca yer bırakır. Jumbo boyutunda 6 inç hafızalı köpük vardır, bu da ağır vücudunun yere batmamasını sağlar. Destekli 4 taraf, uykusunda komşunun kedilerine eziyet ederken koca kafasını destekler. Aynı zamanda kolayca tırmanabileceği bir erişim penceresi vardır.

Çıkarılabilir kapak, çıkarılabilir ve çamaşır makinesine yerleştirilebilir. Hafızalı köpük tabanını korumak için suya dayanıklıdır. Daha da fazla koruma için, zeminlerinizi köpek kazalarından koruyan su geçirmez bir astar da vardır. Kılıf, dayanıklı bir pamuk ve polyester fitilli kılıftan yapılmıştır.Severiz Bu birinci sınıf yatak, ekstra gönül rahatlığı için 12 ay garantilidir.


FurHaven Ortopedik Baza

Furhaven Peluş Ortopedik Baza Yatağı
 • Ortopedik hafızalı köpük taban.
 • Süet yan destekler.
 • Kıvrılmayı seven köpekler için mükemmeldir.
 • Makinede yıkanabilir kılıf.
 • Dört köpek boyutunda mevcuttur.
 • Yumurta sandığı köpüğü hava akışı için harikadır.
 • Büyük köpeklerde eklem ağrısını yeniden yaşar.
Chewy.com'da görüntüle

FurHaven, bu köpek yatağını üstün konfor düşünülerek yarattı. Uyku alanı suni kürkle kaplıdır, böylece pençeleri ve burnu üzerindeki malzeme yumuşaktır. Bu yatak, medikal dereceli ortopedik yumurta sandığı şeklindeki bir tabandan yapılmıştır. Eşit şekilde dağıtılmış destek sağlar ve daha iyi bir gece uykusu için eklemlerindeki baskıyı alır.

3 tarafı vardır, kolay erişim için bir tarafı açık bırakır, daha az hareketli Mastiffler için harikadır. Taban 8 inç kalınlığındadır. Ve bu sadece en kalın yatağı sunmakla kalmaz, aynı zamanda jumbo plus boyutlandırma sayesinde en geniş uyku alanını sağlar. Kılıf çıkarılabilir ve makinede yıkanabilir. Bu yatak da 90 günlük garantiye sahiptir.

Severiz Bu yatağın en büyük kanepe tipi yatak olması, onu daha fazla alana ihtiyaç duyan ekstra büyük Mastiffler için mükemmel bir seçenek haline getiriyor.


Yatak Tipi Köpek Yatakları

Burada şilte tarzı yatak seçeneklerimiz var. Basit ama süper rahatlar ve büyük köpeklerin hiçbir kısıtlama olmaksızın esnemesine izin veriyorlar. Genellikle bağımsız bir yatak olarak kullanılırlar veya Mastiff'iniz sandığının rahatlığını tercih ederse çoğu kasaya yerleştirilebilirler. Bazı şilte tipi yataklar düzdür ve bazıları ekstra rahatlık için vücudunun şeklini şekillendirir.


FurHaven Şezlong Soğutma Jel Yatağı

Furhaven Ortopedik Köpek Yatağı
 • Jumbo Plus ve Giant boyutlarında gelir.
 • Soğutma jeli, Mastiff'inizi serin tutar.
 • Sıkı boyun ve sırt desteği.
 • Çıkarılabilir kolay yıkanabilir kılıf.
 • Düşük profil, adım atmayı kolaylaştırır.
 • Ortopedik hafızalı köpükten yapılmıştır.
 • Çiğneyen köpekler için tavsiye edilmez.
Chewy.com'da görüntüle

Bu seçenek yalnızca 180 pound ağırlığa kadar olan bir Mastiff içindir. Ancak ergonomik tasarımı ve serinletici jel üstü ile, bu seçeneği, ısınan ve rahatsız olan daha küçük Mastiff'lere vereceğimizi düşündük. Şilte, ağrıyan eklemleri ve büyük kemikleri desteklemek için ortopedik köpükten yapılmıştır. Mikro jel boncuklarla doldurulmuş jel infüzyonlu bir köpük ile doldurulur. Bu, sıcaklığın 1 veya 2 derece düşürülmesine yardımcı olarak havasız olduğunda Mastiff'inizi serin tutar.

Yatağın ortası 5 inç kalınlığında ve uykusunda onu beşikte tutmak için her iki tarafta 9 inç'e ulaşıyor. Çıkarılabilir kılıf, burnu ve pençeleri üzerinde yumuşak olan pelüş süet malzemeden yapılmıştır. Çıkarılabilir iç koruyucu panel, köpüğü kazalardan korumak için suya dayanıklıdır.

auggie köpeği

Severiz Bu yatağın ekstra vücut desteği için ergonomik olarak tasarlandığını.


Big Barker 7-Inch Ortopedik Yatak

Büyük Barker Köpek Yatağı
 • Mastiffler için en sevdiğimiz yatak.
 • Ortopedik hafızalı köpükten yapılmıştır.
 • Şeklin% 90'ını korumayı garanti eder.
 • Aşırı aşınma ve yıpranmaya dayanabilir.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • % 100 mikrofiber kılıf.
 • Kılıf makinede yıkanabilir.
Chewy.com'da görüntüle

Bu yatağın ağırlığı 300 pound'a kadar çıkabilir, bu nedenle bu yatağın düzleşip gözleme yapma riski yoktur. Taban 7 inç kalınlığındadır ve Amerikan tıbbi sınıf ortopedik köpükten yapılmıştır. Bu, ağırlık desteğinin eşit dağılımını sağlar ve Mastiff'inizin her gece harika bir gece uykusu almasını sağlar.

Kapak, sıkı dokunmuş yumuşak mikrofiber malzemeden yapılmıştır, bu da onu süper rahat olan hipoalerjenik bir seçenek haline getirir. Kapak makinede kolaylıkla çıkarılıp yıkanabilir, suya dayanıklı olup köpüğün ömrünü uzatır. Duvarlardan birinin ekstra destek için destekli bir tarafı vardır. Mastiff'inizin ek boyun desteğine ihtiyacı olması durumunda. Tüm dekorlara uyacak şekilde 4 renkte gelir.

Severiz 10 yıllık garantisiyle öne çıkan bu yatağın en kaliteli olduğu. Mastiff'inizin sonsuza kadar yatağını arıyorsanız, bu o!


FurHaven Kapitone Goliath Baza

Furhaven Goliath Yatak
 • 4XL'e kadar bedenlerde gelir.
 • Ortopedik köpük desteği.
 • Taklit kürk uyku yüzeyi.
 • Daha büyük köpekler için geniş uyku alanı.
 • Kolay açma ve kapatma için düşük profil.
 • 300 pound'a kadar olan köpekleri destekler.
 • Tıbbi sınıf hafızalı köpükten yapılmıştır.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, köpek ağırlığında 300 pound alabilen başka bir yatak. Vücudunu yerden uzak tutan ve eklemlerini destekleyen 7 inçlik tıbbi sınıf ortopedik köpükten yapılmıştır. Ortopedik köpük, basınç noktalarını hafifletmek ve onarıcı dinlenmeye izin vermek için yumurta sandığı şeklindedir.

Şezlong tipi bir yatak - ancak isterseniz L şeklinde bir şezlonga dönüştürme seçeneği de var. Her iki seçenek de omurgasını hizalamak ve uyurken boynunu desteklemek için ekstra destek sunar. Bu yatak ultra peluş suni kürk örtü ile kaplıdır ve yumuşak malzeme Mastiff'inizi doğrudan uykuya gönderir. Makinede kolay yıkama için de çıkarılabilir.

Severiz Bu yatağın su geçirmez bir iç astara ve suya dayanıklı dış kaplamaya sahip olması, kazalara karşı çift koruma sağlar.


Kopeks Ortopedik Yatak Karyolası

Kopeks Hafızalı Köpük Yatak
 • Hipoalerjenik hafızalı köpükten yapılmıştır.
 • Çift katmanlı su geçirmez kapak.
 • Makinede yıkanabilir kılıf.
 • Yumurta sandık köpüğü kullanmaz.
 • Kaymaz kauçuk taban.
 • Kılıf yumuşak ve rahattır.
 • Kolay açma-kapama için alt profil.
Amazon.com'da görüntüleyin

Bu destek yatağı, bol miktarda alana ihtiyaç duyan Mastiff'ler için harika bir seçenektir. Taban 7 inç kalınlığındadır ve büyük köpeklerin ağrıyan eklemlerini desteklemek için hipoalerjenik hafızalı köpük ile yapılmıştır. X-Large, orta boy Mastiffler için bolca yer bırakır. Köpeğiniz bundan daha büyükse, farklı bir yatağa bakmanızı tavsiye ederiz.

Yatak, yalnızca yumuşak değil, aynı zamanda kolayca yıkanabilen ve suya dayanıklı olan çıkarılabilir suni süet bir örtü ile kaplanmıştır. FurHaven ayrıca çift koruma için su geçirmez bir iç astar ekledi. Karyolanın alt kısmında kaymaz örtü bulunmaktadır. Bu, yatağa girip çıkarken Mastiff'inizin kaymamasını sağlar ve bu, bir yaralanmadan iyileşenler için önemlidir.

Severiz Bu yatağın suni kürk yüzeyden yapılmış olması onu naylon veya kanvas üzerinde iyi uyumayan Mastiffler için mükemmel bir seçenek haline getiriyor.


Yükseltilmiş Stil Köpek Yatakları

Yükseltilmiş köpek yatakları, Mastiff'inizi yerden uzak tutmak için tasarlanmıştır. Bunlar, dışarıda dinlenmeyi seven, ancak kendilerini yerde uyumaya getiremeyen Mastiffler arasında popülerdir. Yükseltilmiş yataklar, havanın vücudunda dolaşmasına izin vererek onu serinletmek için harikadır. Soğuk aylarda onu ıslak ve soğuk zeminden uzak tutmanın yanı sıra.


Kuranda Ağır Hizmet Tipi Yükseltilmiş Yatak

Kuranda Yükseltilmiş Yatak
 • 250 kiloluk köpeklere dayanabilir.
 • Su geçirmez vinil dokuma.
 • XXL çerçeve dev köpekler için 50 inçtir.
 • İç ve dış mekan kullanımı için harika.
 • Soğutma hava akışını iyileştirmek için yükseltildi.
 • Mükemmel eğitim yatağı.
 • 4 farklı renkte gelir.
Amazon.com'da görüntüleyin

Bu sağlam yatak, tüm ağır köpekleri yerden kaldırır ve ağ merkezi sayesinde onu serin tutar. Çerçeve hafif uçak sınıfı alüminyumdan yapılmıştır, yani büyük Mastiff'inizi kaldırabilir. Ortopedik tasarımı eklemlerini de destekleyecektir.

Materyal merkezi nefes alabilen ve çiğnemeye dayanıklı vinil dokuma kumaştan yapılmıştır. Nemli bez ile temizlenmesi kolaydır ve 4 renk seçeneği vardır. Çerçeve, dış mekan kullanıcıları için önemli olan paslanmazdır. Demonte olarak gelir, ancak kurulumu kolaydır ve 1 yıllık garantisi vardır (vinil kumaş hariç).

Severiz Bu yatağın ağırlığı 250 pound'a kadar taşıyabilir, buradaki en ağır hizmet tipi yüksek köpek yatağı.


Veehoo Yükseltilmiş Köpek Yatağı

Veehoo Köpek Yatağı
 • Bütçe dostu köpek yatağı.
 • Yoğun su geçirmez kumaştan yapılmıştır.
 • Yükseltilmiş köpek yatağı, yavru köpeğinizi serin tutar.
 • Kolay Montaj.
 • 150 pound'a kadar destekler.
 • Vida veya anahtara gerek yok.
 • İç ve dış mekan için harika.
Amazon.com'da görüntüleyin

Bu ürün, Veehoo’nun en sağlam yükseltilmiş yatağıdır ve 1500 pound ağırlığa kadar olan Mastiffler için uygundur. Tüm ağırlığını alır ve eklemlerindeki basıncı kaldırır. Onu serin tutmaya yardımcı olan nefes alabilen örgülü bir merkeze sahiptir ve ayrıca kötü koku, küf ve küfü önler.

Ağ merkezi kolayca temizlenir ve ihtiyaç duyduğunuzda çıkarılabilir. Bu yatak da monte edilmemiş olarak gelir, ancak alet kullanmadan monte edebilirsiniz. Bir araya getirmesi kolaydır ve Mastiff'iniz kısa sürede rahatlık yolunda olacaktır.

Severiz Mastiff'iniz daha küçükse, bu yatağın bütçe dostu olduğunu.


Son düşünceler

Muhteşem Mastiff'inize uygun köpek yatakları, sadece boyutu nedeniyle minimumdur. Ancak yukarıdaki önerilerimizle, kendisi ve ağır vücudu için en iyisini satın aldığınızdan emin olabilirsiniz. Köpek krallığındaki en büyük köpeklerden biri olmasına rağmen, bu yataklar eklemlerini ve boynunu son yıllarına kadar iyi destekleyecektir.

Yeni yatağında burnunu yukarı kaldırdığını görürseniz, korkmayın. Neden kendinize yüklenip ne kadar rahat olduğunu göstermiyorsunuz? Çok kıskanacak ve sizi tekmeleyecek ve siz farkına varmadan snoozeland'a yelken açacak.

Yorumlar