Connecticut İçindeki En İyi Köpek Parkları (Colchester, Stamford & More)

Connecticut İçindeki En İyi Köpek Parkları (Colchester, Stamford & More)

BİZE. durum, Connecticut Anayasa Devleti olarak da bilinir. Connecticut, New England'ın güneyinde yer alır ve esas olarak küçük kasabalar ve kıyı boyunca uzanan büyük şehirlerin bulunduğu kırsal alanlardan oluşur.

Connecticut’ın başlıca turist çekiciliği kıyı bölgeleridir. İlginç bir ada sahip Mystic kenti, yüzlerce yıllık gemilerden oluşan Seaport Müzesi ve Mystic Aquarium’da sergilenen görkemli beluga balinalarıyla ünlüdür. Konaklamanız sırasında, Peabody Doğa Tarihi Müzesi'ni ziyaret etmek için kıyıdan 250 mil uzunluğundaki Long Island Sound'a ve New Haven şehrine bir gezi yapmalısınız. Yale Üniversitesi de burada. Delaware başka bir Kuzeydoğu Eyaleti bu, köpek severler arasında popüler .Connecticut’ın en sevdiği köpek ırkı tazıdır ama bu köpek sevgisi durumuna her türlü açığız. Öyleyse, köpeğinizle burada bir tatil yapmayı planlıyorsanız, ikiniz de sıcak bir karşılama alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bu makalede, tüylü dostunuz için burada hangi olanakların mevcut olduğunu öğrenmeniz için Connecticut’ın en iyi on köpek parkını gezeceğiz. Ama önce, siz ve köpek arkadaşınız yolculuğunuza çıkmadan önce bilmeniz gereken bazı önemli bilgileri burada bulabilirsiniz!

Lisanslar

Connecticut'ta altı aylıktan büyük tüm köpeklerin bir lisansı olması gerekir. Köpeğinizin kuduza karşı aşılanması ve ruhsat alması için kısırlaştırılması gerektiğini unutmayın.Tasma Kanunları

Connecticut'ta köpeklerle ilgili bir dizi yasa vardır ve şunları yapabilirsiniz: bunların tamamını bu bağlantıda okuyun .

Özetle, Connecticut'ta köpeklerin her zaman tasmalı olmasını talep eden genel bir yasa yoktur. Ancak, köpeğinizin başka bir kişinin mülkünde veya halka açık bir kaldırımda veya yolda dolaşmasına izin veremezsiniz.Yerel yönetimler, belirli ilçelerde ve eyalet parklarında geçerli olan tasma yasaları oluşturabilir.

Bir eyalet parkında köpeğinizle birlikte yürürken, evcil hayvanınızı tasmalı tutmalısınız. Köpeklerin tasmasız oynamasına yalnızca tasmasız belirlenmiş köpek parklarında izin verilir.

Ziyaret etmeyi planladığınız bölgedeki tasma yasalarından emin değilseniz, o bölgedeki bir veterinere veya yerel devlet dairesine danışın.Genel Köpek Parkı Kuralları

Connecticut'taki her köpek parkının, tesisi evcil hayvanınızla birlikte kullanırken uymanız gereken kendi kuralları vardır. Genellikle burada bulacağınız köpek parkı kurallarının bir özeti:

  • Köpeğinizin ruhsatlı olması ve kuduza karşı aşı olması gerekir.
  • Altı aylıktan küçük köpeklerin köpek parkına girmesine izin verilmez.
  • Kızgın dişi köpeklerin köpek parkına girmesine izin verilmez.
  • Agresif köpeklere izin verilmez.
  • Elektronik, çivili, sivri uçlu ve jikle yakalarına izin verilmez.
  • Köpek ödül mamalarına, yiyeceklere, cam kaplara ve köpek oyuncaklarına izin verilmez.
  • Kaykaylara, patenlere, bisikletlere, bebek arabalarına ve bebek arabalarına izin verilmez.
  • Küçük çocuklar bir yetişkin olmadan köpek parkına giremez.
  • Köpeğinizin açtığı tüm delikleri onarmalısınız.
  • Köpeğinizden sonra atık toplamalısınız.

Pek çok köpek parkı, sahipleri ve evcil hayvanları için kaka torbaları ve su sağlasa da, hepsinin sağlamadığını unutmayın, bu nedenle kendi malzemelerinizi getirmeniz önerilir. Her eyalet kendi kuralları vardır, bu yüzden buna dikkat ettiğinizden emin olun.

Köpek Dostu Konaklama

Connecticut'ta ailelerin köpeklerini yanlarında getirmelerine izin veren ve evcil hayvan dostu konukseverlik sunan birçok motel, misafirhane, otel ve tatil köyü bulunmaktadır. Bazı konaklama yerlerinin ziyaret eden köpeklerin boyutuna bir sınır koyduğunu ve ayrıca iade edilebilir bir temizlik depozitosu talep ettiğini unutmayın.

Bu bağlantıya göz atın Anayasa Devletindeki bazı evcil hayvan dostu konaklama yerlerinin ayrıntıları için.En Sevilen 10 Parkımız

Peki, köpeğinizle birlikte Connecticut'a vardığınızda biraz köpek eğlencesi ve egzersiz yapmak için nereye gidebilirsiniz?

Eyaletin size ve tüylü dostunuza sunduğu en iyi köpek parklarından sadece on tanesi burada. Oraya vardığınızda ne bekleyeceğinizi görebilmeniz için, köpek parklarından bazılarının video görüntülerini de ekledik.


Colchester Köpek Parkı, Colchester

Colchester Köpek Parkı ( buraya ) Colchester şehrinde.

Tasmasız köpek parkı, kasabadan gönüllüler tarafından yürütülen, devam eden bir çalışmadır. Şu anda, her boyuttan ve yaştan köpeklerin bir araya gelip tasmasız oynayabileceği çitle çevrili tek bir alan var. Köpek parkına girmek için herhangi bir ücret olmamasına rağmen, park yalnızca bağışlarla çalıştığı için bağışlar minnettarlıkla karşılanmaktadır.Sahiplerin, evcil hayvanlarının birlikte oynamasını izlerken gölgeli ağaçların altında dinlenmeleri için rahat banklar sağlanmıştır. Ancak mülkte umumi tuvalet yoktur. Ayrıca, su sağlanmadığından, evcil hayvanınız ve kendiniz için bir miktar su getirmeniz gerekecektir. Kaka torbaları verilir, ancak parkın stoklarının bitmesi ihtimaline karşı yanınızda bir miktar kaka getirmeniz tavsiye edilir.

köpekler fıstık yiyebilir mi

Stamford Köpek Parkı, Stamford

Stamford Dog Park, Stamford kasabasında, Courtland Park arazisinde ( buraya ).

Park her gün gün doğumundan gün batımına kadar açıktır. İki çitle çevrili alan vardır; küçük, çekingen veya yaşlı köpekler için bir alan, diğeri ise iyi bir oyundan zevk alan daha büyük, daha enerjik köpekler için. Hem köpekler hem de sahipleri için su çeşmeleri bulunmaktadır. Parkın gölgeli alanlarında çok sayıda oturma yeri vardır ve poşetler de sağlanmaktadır. Size kolaylık sağlamak için, Courtland Park arazisinde tuvaletler mevcuttur.Gergin bir köpeğiniz varsa, yakındaki ana yolun aşırı gürültüye neden olduğunu bilmeniz gerekir. Parkı ziyaret eden tüm köpeklerin Stamford şehri tarafından aşılanması ve ruhsatlandırılması gerekmektedir. Ayrıca parka yanınızda köpek oyuncakları getirirseniz, herkesin kullanması için onları bağışlamaya hazırlıklı olmalısınız.


Spencer’s Run Köpek Parkı, New Canaan

Spencer’s Run Köpek Parkı New Canaan'daki Waveny Park'ta yer almaktadır ( buraya ).

Spencer's Run, yalnızca üyelere özel bir köpek parkıdır, bu nedenle köpeğinizle birlikte bu güzel bölgeye taşınacaksanız, katılma hakkında daha fazla bilgi edinmek için yukarıdaki bağlantı üzerinden bakıcılarla iletişime geçmeniz gerekecektir. Ziyaretçiler, misafir köpeklerin yerlilerle oynayabilmesi için yerleşik olmayanların üyelik ücretini ödeyebilir!

Köpek parkının yanı sıra, Waveny Park, üç milden fazla yürüyüş parkuru, sezonluk yüzme havuzu, tenis kortları, softbol sahaları, futbol sahaları ve piknik alanları dahil olmak üzere keşfedilecek 250 dönümlük alana sahiptir.Tasmasız köpek parkı 1,5 dönümlük bir alanı kaplar ve güvenli çitlerle çevrilidir. Büyük ve küçük köpekler için izole alanlar yoktur; eğlence ve kaos için hepsi bir arada! Ücretsiz kaka torbaları sunan atık istasyonları yanı sıra köpek içme çeşmeleri de mevcuttur. Ayrıca, oynamaktan zevk alırken evcil hayvanınızın kurşunu saklayacağınız tasma kancaları da bulacaksınız. Evcil hayvanınız oynarken ağırlığı alabileceğiniz köpek parkı alanında çok sayıda gölgeli bank bulunmaktadır. Ekstra barınak ve gölge için bir çardak da vardır.

Spencer’s Run olağanüstü bakımlıdır ve düzenli, temiz ve düzenli tutulur. Sonuç olarak, köpek parkı yerel köpek sahipleri arasında oldukça popülerdir ve hafta sonları meşgul olabilir. Köpeğinizi daha sessizken buraya getirmek istiyorsanız, park her gün gün doğumundan gün batımına kadar açıktır, bu yüzden erken ziyaret etmeyi deneyin.


Greenwich Point Off-Leash Köpek Bölgesi, Old Greenwich

Long Island Sound'daki Old Greenwich'i 1 Aralık - 31 Mart tarihleri ​​arasında ziyaret ediyorsanız, Greenwich Point Off-Leash Dog Area'da ( buraya ).

Greenwich Point Park'ı Long Island Sound'a uzanan bir yarımadanın sonunda bulacaksınız. Park, yüzücüler, olta balıkçılığı, bisikletçiler ve koşucular arasında çok popülerdir. Sonuç olarak, köpekler parka yalnızca 1 Aralık - 31 Mart arasındaki sezon dışı dönemde kabul edilmektedir. Park, gün doğumundan gün batımına kadar açıktır.

teriyer karışık cins

Köpeklerin parkın diğer tüm alanlarında tasmalı olması gerekmesine rağmen, köpeğinizi plajın yüksek gelgit izinin altındaki alanla sınırladığınız sürece Todd’s Point'teki plaj, tasmasız eğlence için favori bir yerdir. Köpeğiniz sıkı bir ses kontrolü altında olmalı ve yavru kuşları ve diğer yerel vahşi yaşamı taciz ederken yakalanırsa size bir alıntı verilebilir.

Plajdan uzakta, köpeğiniz ormanlar, bataklıklar ve bahçeler arasında dolanan patikalarda tasmalı bir yürüyüşün tadını çıkarabilir. Parkta köpek yasalarının sıkı bir şekilde uygulandığını lütfen unutmayın, bu nedenle saygılı olun ve evcil hayvanınızın arkasını temizlemek için yanınıza bir kaka torbası almayı unutmayın.


Central Bark Köpek Parkı, Groton

Central Bark Park, Groton kasabasındaki Copp Aile Parkı içinde yer almaktadır ( buraya ).

Bark Park'ta biri 25 pound'un altındaki küçük köpekler ve diğeri 25 pound'un üzerindeki daha büyük köpekler için olmak üzere iki ayrı alan vardır, bu nedenle ürkek, minik bir yavru köpeğiniz varsa, bedenine yakın olan diğerleriyle daha rahat bir ortamın tadını çıkarabilir. Evcil hayvan ebeveynlerin oyun oynarken köpeklerini izlerken dinlenebilecekleri çok sayıda sandalye sağlanmaktadır.

Kaka torbaları ve atık istasyonları sağlanır ve köpeklerin etrafta dolaşması, oynaması ve bir top veya frizbi kovalaması için bolca alan vardır. Burada su çeşmesi yok, bu yüzden kendinize ve evcil hayvanınıza bir içecek getirmeyi unutmayın.

Evcil hayvanınızı tasmalı tutmak şartıyla köpek parkının dışındaki parkurlarda yürüyüş yapabilirsiniz ve burada rahatınız için tuvaletler bulunmaktadır.


Harwinton Koruma ve Rekreasyon Alanı, Harwinton

Harwinton Koruma ve Rekreasyon Alanı yer almaktadır ( buraya ) Harwinton'daki pitoresk kasabada. Bu geniş park, gün doğumundan gün batımına kadar açıktır ve köpeğinizle yürümek için manzaralı, sakin bir yer sağlar. Parktayken tüm köpeklerin tasmalı tutulması ve evcil hayvanınızın peşinden gitmeniz gerektiğini unutmayın.

Park yoğun bir şekilde ağaçlıktır - gölge ve koklama için harikadır - ve altı tanesi yürüyüş için mükemmel olan toplam dokuz doğa parkuruna sahiptir. Parkın kuzeyinde yarım mil kadar koşan, bir gölet ve bir şeyler içmek ve bir şeyler içmek için durabileceğiniz bir piknik alanını geçerek birkaç kolay parkur var. Parkın güney ucunda, sizin için zorlu bir egzersiz sağlayan ve canlı bir yavru köpeğin fazla enerjisini yakmak için ideal olan daha zorlu yürüyüş yolları bulacaksınız.

Hiçbiri sağlanmadığından kaka torbaları ve su getirmeniz gerekecek. Parktaki diğer olanaklar arasında piknik çardağı, çocuk oyun alanı ve spor kompleksi bulunmaktadır.


Clarke Park Tasmasız Köpek Alanı, Old Saybrook

Eski Saybrook ( buraya ) ülkenin en eski şehirlerinden biridir. Long Island Sound'un ağzına yakın bir konumda yer alan kasaba, sulak alanlara, bataklıklara ve sizin ve köpek arkadaşınızın keşfedip keyfini çıkarabileceğiniz bol miktarda yeşil alana sahiptir.

Clark Community Park ( buraya ) ayrıca yerel olarak Town Park olarak da bilinir ve tasmasız eğlence ve eğlenceler için bölgenin en popüler mekanlarından biridir. Park öncelikle bataklıktır ve bir oyun alanı, beyzbol sahaları ve birkaç mil birbirine bağlı yürüyüş parkurlarına sahiptir. 180 dönümlük parkta balık tutma gölü, kayak parkurları ve piknik alanları bulunur ve siz ve evcil hayvanınız için içme suyu ve tuvaletler ile donatılmıştır. Kaka torbaları getirmeniz ve gerektiğinde köpeğinizden sonra temizlemeniz gerekeceğini unutmayın.

Köpeğinize, beyzbol sahası dışında parkın herhangi bir yerinde tasmalı olarak izin verilir. Park, tüm yıl boyunca gün doğumundan gün batımına kadar açıktır.


West Haven Köpek Parkı (Painter Park'ta), West Haven

Tüm yıl boyunca gün doğumundan gün batımına kadar açık olan West Haven Köpek Parkı ( buraya ) West Haven kasabasındaki Painter Park'ta, West Haven Lisesi yakınında.

Köpek parkını kullanmak için evcil hayvanınızın kuduz da dahil olmak üzere güncel olarak aşılanmış olması ve bir köpek ruhsatına sahip olmanız gerekir. Ayrıca, ziyaret ettiğinizde köpeğinizin tasmasında ilgili etiketleri göstermeniz gerekecektir.

Park ayrılmış değildir, bu nedenle her büyüklükteki yavrular tek bir alanda birlikte oynarlar. Temiz su sağlanmadığından, köpeğiniz için yanınızda biraz ve bir kase getirmeniz gerekecektir. Ayrıca, herhangi bir evcil hayvan atığını atmanız için köpek parkının yakınında çöp kutuları sağlanmış olsa da, yanınızda bir kaka torbası tedarik etmeniz gerekecektir. Köpeğinizin fazla enerjisini harcayabileceği ve diğer yavrularla tanışarak eğlenebileceği bolca alan var burada.

Park, şafaktan gün batımına kadar her gün açıktır.


Eisenhower Köpek Parkı, Milford

Eisenhower Köpek Parkı burada yer almaktadır Milford kasabasında.

Köpek parkı oldukça küçük ve herkes birlikte oynuyor. Yani küçük ve büyük yavrular için ayrı alanlar yoktur. Parkın içinde birkaç bank bulacaksınız ve köpek koşusunun ortasında güzel bir gölge ağacı var. Ancak, su sağlanmadığından yanınızda bir miktar su getirmeniz gerekecektir.

Tasmasız köpek bölgesini çevreleyen park alanı güzeldir ve piknik masalarının bulunduğu çardaklar vardır. Büyük bir oyun alanı, göl kenarı alanı ve tuvaletler var. Köpeğiniz daha geniş park alanında sizinle birlikte yürüyebilir, ancak tasmalı olmalıdır.


Newtown Parkı ve Bark Köpek Parkı, Newtown

Newtown'u ziyaret etmeyi planlıyorsanız, siz ve köpek arkadaşınız Newtown Park ve Bark Dog Park'ta sunulanları kontrol etmelisiniz ( buraya ). Parkın 360 derecelik görünümü için, bu bağlantıyı tıklayın .

Bark Park, küçük ve büyük köpekler için ayrı alanlara sahiptir. Yavru köpeğinizi eğlendirmek için birkaç yangın musluğu ve çeviklik ekipmanı vardır ve bitişik orman manzarasının güzel bir manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. Parkın ziyaretçileri, bu hoş alanın gölgeli pavyonlarını, banklarını ve rahat atmosferini sever. Sıcak havalarda evcil hayvanınızı serin ve iyi nemlendirmek için fıskiyeler sağlanmıştır. Ayrıca, parkta, sahiplerinin yararlanmaya teşvik ettiği çok sayıda kaka torbası dağıtıcısı ve çöp kutusu vardır.

Bu güzel, bakımlı park, yerel topluluk tarafından yaratılmış ve yerel köpek sahipleri tarafından işletilmektedir. Saatlerdeki değişiklikler, yaklaşan bağış toplama etkinlikleri ve diğer ilgili köpek bilgileri için ilan panosuna göz atın.


Son düşünceler

Köpeği olan her tatilcinin seyahat programına Connecticut'a bir gezi dahil edilmelidir. Bu, aynı zamanda güzel bir sahil şeridine sahip olan keyifli bir kırsal eyalettir.

Connecticut'ın her yerinde, her cebe uyan köpek dostu konaklama yerleri ve ziyaret edilebilecek çok sayıda tasmasız köpek parkı bulacaksınız. Ve eğer yavrunuz tasması üzerinde yürümekten memnunsa, ikiniz de Anayasa Devleti'nin huzurlu kırsalında güzel yürüyüşlerden yararlanabilirsiniz.

Yorumlar